Výsledky závodu

JIZERSKÝ SPRINT 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.09.2022



3x žákovský okruh - Mladší žáci 6-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jeřábek Jáchym 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 26 00:05:32.0 1. 1.
2. Amaini Vincent 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 34 00:05:46.5 2. 2.
3. Jelínek Šimon 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 30 00:05:55.2 3. 3.
4. Kočárek Albert 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 25 00:05:57.7 4. 4.
5. Mutei Nazar 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 33 00:06:39.9 5. 5.
6. Šantoch Tadeáš 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 37 00:06:49.9 6. 6.
7. Polišenský Jáchym 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 35 00:07:05.3 7. 7.
8. 28 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 28 00:09:03.6 10. 8.
9. Lubas Matyáš 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 31 00:09:22.1 11. 9.
  Lála Martin 3x žákovský okruh Mladší žáci 6-10 let 27 DNS    

3x žákovský okruh - Mladší žákyně 6-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lubasová Veronika 3x žákovský okruh Mladší žákyně 6-10 let 32 00:07:53.5 8. 1.
2. Hlaváčková Lada 3x žákovský okruh Mladší žákyně 6-10 let 29 00:08:46.4 9. 2.

6x žákovský okruh - Starší žáci 11-13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hoffmann Šimon 6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 71 00:07:25.2 1. 1.
2. Herman David 6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 76 00:07:50.7 2. 2.
3. Šlambor Martin 6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 72 00:08:01.4 3. 3.
  Egor Mutei 6x žákovský okruh Starší žáci 11-13 let 73 DNF    

6x žákovský okruh - Starší žákyně 11-13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Austová Tereza 6x žákovský okruh Starší žákyně 11-13 let 36 00:10:44.7 4. 1.
2. Dokulilová Karolína 6x žákovský okruh Starší žákyně 11-13 let 75 - 1 kolo 00:09:55.3 5. 2.
  Jantanovskaya Maria 6x žákovský okruh Starší žákyně 11-13 let 74 DNF    

10,5 km 3 okruhy - Junioři 14-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bradáč Adam 10,5 km 3 okruhy Junioři 14-17 let 422 00:40:28.8 1. 1.
2. Tatíček Václav 10,5 km 3 okruhy Junioři 14-17 let 421 00:52:59.8 4. 3.
3. Kačárek Kryštof 10,5 km 3 okruhy Junioři 14-17 let 420 00:57:35.5 9. 7.

10,5 km 3 okruhy - Juniorky 14-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šlamborová Lucie 10,5 km 3 okruhy Juniorky 14-17 let 402 00:41:49.2 2. 1.
2. Austová Tereza 10,5 km 3 okruhy Juniorky 14-17 let 403 00:57:10.0 8. 2.

10,5 km 3 okruhy - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vyčítal Vladimír 10,5 km 3 okruhy Muži 461 00:50:33.3 3. 2.
2. Johana Vladimír 10,5 km 3 okruhy Muži 462 00:53:03.5 5. 4.
3. Krs Martin 10,5 km 3 okruhy Muži 460 00:56:35.7 6. 5.
4. Flaška Tomáš 10,5 km 3 okruhy Muži 401 00:56:35.8 7. 6.
5. Smíšek Kamil 10,5 km 3 okruhy Muži 479 01:01:27.1 10. 8.
  Koldovský Víťa 10,5 km 3 okruhy Muži 477 DNF    

21km 6 okruhů - Muži +

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kynský Tomáš 21km 6 okruhů Muži + 328 01:00:48.7 1. 1.
2. Drahoňovský Radek 21km 6 okruhů Muži + 331 01:04:38.1 2. 2.
3. Hruban Jan 21km 6 okruhů Muži + 327 01:09:19.3 3. 3.
4. Hatala Tomáš 21km 6 okruhů Muži + 329 01:14:52.3 4. 4.
5. Flaška Ondřej 21km 6 okruhů Muži + 326 01:20:50.3 5. 5.
6. Lála Martin 21km 6 okruhů Muži + 301 01:22:14.4 7. 6.
7. Kašný Robert 21km 6 okruhů Muži + 332 01:24:51.2 8. 7.
8. Borovský Miroslav 21km 6 okruhů Muži + 325 01:26:22.4 9. 8.
9. Katz Ondra 21km 6 okruhů Muži + 333 01:34:11.0 11. 9.
  Kovář Martin 21km 6 okruhů Muži + 330 DNF    

21km 6 okruhů - Ženy +

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mužíková Lenka 21km 6 okruhů Ženy + 204 01:21:17.1 6. 1.
2. Jiránková Adéla 21km 6 okruhů Ženy + 202 01:30:30.3 10. 2.
3. Smolková Romana 21km 6 okruhů Ženy + 302 01:39:20.0 12. 3.
4. Hlavová Adéla 21km 6 okruhů Ženy + 203 01:51:05.2 14. 5.

21km 6 okruhů - Hasiči ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Klášterková Veonika 21km 6 okruhů Hasiči ženy 104 01:41:02.5 13. 4.

35 km 10 okruhů - Muži ++

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Rydval Michal 35 km 10 okruhů Muži ++ 206 01:45:38.4 2. 2.
2. Kvasnička Aleš 35 km 10 okruhů Muži ++ 250 01:51:14.5 3. 3.
3. Novák Patrik 35 km 10 okruhů Muži ++ 201 01:58:12.7 4. 4.
4. Hartych Stanislav 35 km 10 okruhů Muži ++ 207 02:07:09.3 6. 6.
5. Škrnant Vláďa 35 km 10 okruhů Muži ++ 205 02:15:10.0 9. 9.
6. Darebný Filip 35 km 10 okruhů Muži ++ 251 02:17:39.4 10. 10.
7. Nehoda Petr 35 km 10 okruhů Muži ++ 258 02:19:49.5 11. 11.
8. Rybníček Jakub 35 km 10 okruhů Muži ++ 252 02:21:45.2 13. 13.
9. Čurík Tomáš 35 km 10 okruhů Muži ++ 254 02:28:52.0 16. 16.
10. Dušek Ondřej 35 km 10 okruhů Muži ++ 259 02:41:30.7 17. 17.
11. Kačerovský Roman 35 km 10 okruhů Muži ++ 208 - 1 kolo 03:01:23.7 19. 18.

35 km 10 okruhů - Ženy ++

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Valapkova Barbora 35 km 10 okruhů Ženy ++ 210 02:57:40.8 18. 1.

35 km 10 okruhů - Hasiči muži do 35

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Slavík Vojtěch 35 km 10 okruhů Hasiči muži do 35 130 01:36:08.6 1. 1.
2. Dolejška Luboš 35 km 10 okruhů Hasiči muži do 35 170 - 2 kola 01:41:46.2 21. 20.

35 km 10 okruhů - Hasiči muži nad 35

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bárth Aleš 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 103 02:01:40.4 5. 5.
2. Plodr Dušan 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 180 02:11:29.8 7. 7.
3. Marx Jan 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 131 02:12:41.8 8. 8.
4. Zavřel Pavel 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 101 02:20:34.8 12. 12.
5. Tatíček Petr 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 102 02:22:15.5 14. 14.
6. Doležal Vít 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 171 02:25:41.1 15. 15.
7. Kroupa Karel 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 173 - 1 kolo 03:03:17.7 20. 19.
  Kozak Stanislav 35 km 10 okruhů Hasiči muži nad 35 253 DNF