Výsledky závodu

Českolipské Kozly

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.09.2022



8200 m – dospělí - A 19 – 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Gdula Tomáš Fox Media 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 20 00:15:06.5 1. 1.
2. Svoboda Jaromír Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 19 00:15:07.7 2. 2.
3. Hradecký Jaroslav Sport Import 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 34 00:15:42.5 4. 4.
4. Konopásek TomአSport Races 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 71 00:15:56.3 8. 8.
5. Raichl Mikuláš Ústecké centrum cyklistiky 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 61 00:16:21.6 18. 18.
6. Fanderlik David UNLIMITED KM TRADING CZ 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 64 00:16:29.4 21. 21.
7. Rothe Matěj UNLIMITED KM TRADING CZ 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 65 00:16:29.8 22. 22.
8. Kopřiva Jan Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí A 19 – 29 let 49 00:20:29.2 61. 58.

8200 m – dospělí - B 30 - 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Malík Tomáš Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 68 00:15:59.2 9. 9.
2. Charvát Ondřej Tama Královice 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 42 00:16:09.9 14. 14.
3. Cupl Thomas Xeelo Cycling Team 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 28 00:16:16.3 15. 15.
4. Pavlík Petr UNLIMITED KM TRADING CZ 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 40 00:16:28.6 20. 20.
5. Doležal Lukáš CK Vinohradské Šlapky 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 25 00:16:40.1 24. 24.
6. Wolf Jan xeelo cycling 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 33 00:16:52.2 26. 26.
7. Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademia 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 26 00:17:06.0 28. 28.
8. Hula Martin CK Vinohradské Šlapky 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 16 00:17:27.1 29. 29.
9. Šilhán Jakub Koloshop Team 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 60 00:18:27.3 43. 43.
10. Ševčik Petr Turnov 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 45 00:19:45.0 52. 50.
11. Darko Obradovič Vojvodina 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 67 00:19:49.8 54. 52.
12. Mazůrek Lukáš Lucky Dog 8200 m – dospělí B 30 - 39 let 58 00:21:02.6 65. 61.

8200 m – dospělí - C 40 - 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 7 00:15:47.2 5. 5.
2. Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 17 00:15:54.1 7. 7.
3. Šlajchrt Filip CK Kolokrám 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 13 00:15:59.9 10. 10.
4. Šulc David Dexter Cycling 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 21 00:16:01.3 11. 11.
5. Rydval Michal AC SPARTA 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 23 00:16:08.7 13. 13.
6. Bula Ondřej Xeelo Cycling Team 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 59 00:16:17.8 17. 17.
7. Rendl Jaroslav Dexter Cycling 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 24 00:16:34.2 23. 23.
8. Miller Milan Tama Královice 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 18 00:16:45.5 25. 25.
9. Bureš Jan CK Slavoj Terezín 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 41 00:17:33.2 31. 31.
10. Toráň Petr Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 75 00:17:57.0 34. 34.
11. Šindelár Ladislav Stark cycling team 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 29 00:18:08.4 37. 37.
12. Žitný Mirek KCL Kooperativa Svijany 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 76 00:18:18.3 40. 40.
13. Ippoldt Michal Bike Sport Ústí 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 69 00:18:21.6 41. 41.
14. Štanc Milan CFC Kladno 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 14 00:19:13.5 48. 47.
15. Skála Radim Sokol Veltěž 8200 m – dospělí C 40 - 49 let 10 00:19:30.3 51. 49.

8200 m – dospělí - D 50 - 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Reichelt Rudolf Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 47 00:16:24.4 19. 19.
2. Landa David KCL Kooperativa - Svijany 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 32 00:17:03.6 27. 27.
3. Vejvoda Josef AC Sparta Praha 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 22 00:17:28.6 30. 30.
4. Holovej Jan Active Tour Team 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 9 00:17:48.6 32. 32.
5. Nedvěd Radek KL sport Most 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 11 00:18:03.7 36. 36.
6. Semerád Pepa Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 77 00:18:23.0 42. 42.
7. Pacovský Tomáš Dexter cykling 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 39 00:19:05.3 46. 45.
8. Kubíček Zdeněk Eleven Head CST Cyklolive 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 37 00:19:09.5 47. 46.
9. Vlk Ladislav KPC Praha 8200 m – dospělí D 50 - 59 let 53 00:20:09.9 59. 56.

8200 m – dospělí - E 60 - 69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šmíd Luděk Cyklovrakoviště & Lehká dětská kola 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 44 00:17:55.7 33. 33.
2. Kudrnáč Miroslav Lokomotiva Nymburk 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 54 00:18:12.0 38. 38.
3. Holas Jiři Lokomotiva Nymburk 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 55 00:18:14.8 39. 39.
4. Král Josef Kbely cycling team 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 31 00:19:46.9 53. 51.
5. Marek Jiři Kolokrám 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 46 00:19:50.9 55. 53.
6. Šaník Luděk KC Pivovar Konrád 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 72 00:19:53.3 56. 54.
7. Klemsa Miloš Koloshop Team 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 70 00:20:05.9 58. 55.
8. Henych Jaroslav Kl sport Most 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 6 00:20:21.7 60. 57.
9. Mojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 3 00:20:56.1 63. 59.
10. Fučík Josef Rohozec Amulet Team 8200 m – dospělí E 60 - 69 let 15 00:21:11.7 68. 63.

8200 m – dospělí - F nad 70 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí F nad 70 let 5 00:20:56.2 64. 60.
2. Novotný Břetislav Děčin 8200 m – dospělí F nad 70 let 48 00:21:09.4 67. 62.
3. Krajčík Josef DEXTER Cycling 8200 m – dospělí F nad 70 let 4 00:22:53.8 69. 64.
4. Koloc Josef KCL KOOPERATIVA-Svijany 8200 m – dospělí F nad 70 let 2 00:25:31.3 72. 66.
5. Smit Ed. Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí F nad 70 let 56 00:38:39.8 75. 67.

8200 m – dospělí - G junioři 17 - 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Monti Alberto Ústecké centrum cyklistiky 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 62 00:15:13.8 3. 3.
2. Chýle Filip Ústecké centrum cyklistiky 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 63 00:15:48.9 6. 6.
3. Kubelka Adam Stark cycling team 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 35 00:16:02.5 12. 12.
4. Kadaně Jan Stark cycling team 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 36 00:16:16.7 16. 16.
5. Kvač David Šumava Riders JN.AC. 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 57 00:17:57.3 35. 35.
6. Bouzek Filip Lawi Junior Team 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 66 00:18:50.6 44. 44.
7. Hofman Tadeáš 8200 m – dospělí G junioři 17 - 18 let 27 00:22:56.3 70. 65.

8200 m – dospělí - H kadeti 15 - 16 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bartošek Jan CK Slavoj Terezín 8200 m – dospělí H kadeti 15 - 16 let 52 00:19:16.4 49. 48.

8200 m – dospělí - I ženy od 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Raková Jitka Cyklo Team Killi 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 8 00:18:59.5 45. 1.
2. Schaperová Pavlína SK Fav. Bílina 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 73 00:20:05.8 57. 2.
3. Selleová Kateřina Kuchyně Lípa 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 74 00:20:37.2 62. 3.
4. Ippoldtová Zdeňka Bikesport Ústí nad Labem 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 12 00:21:06.4 66. 4.
5. Mikšovská Alena CSK Markus 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 38 00:25:41.3 73. 5.
6. Mojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 8200 m – dospělí I ženy od 19 let 1 00:26:43.3 74. 6.

8200 m – dospělí - K starší žáci 13 - 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Švagrovský Oliver CK Slavoj Terezín 8200 m – dospělí K starší žáci 13 - 14 let 50 00:19:18.2 50. 1.
2. Horáčková Barbora CK Slavoj Terezín 8200 m – dospělí K starší žáci 13 - 14 let 51 00:25:10.4 71. 2.