Výsledky závodu

KISWIRE BĚH

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.09.2022



50 m - Rodiče s dětmi

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jakub Urban Zdeněk SRTG Most 50 m Rodiče s dětmi 31 00:00:33.0 1. 1.
2. Popelka David Sporťáci Žatec 50 m Rodiče s dětmi 93 00:00:33.1 2. 2.
3. 156 50 m Rodiče s dětmi 156 00:00:36.7 3. 3.
4. Klán Vítek 50 m Rodiče s dětmi 36 00:00:37.1 4. 4.
5. 161 50 m Rodiče s dětmi 161 00:00:37.7 5. 5.
6. Sekret Jonáš Sporťáci Žatec 50 m Rodiče s dětmi 65 00:00:37.9 6. 6.
7. Nováková Nela Enviteam 50 m Rodiče s dětmi 51 00:00:38.8 7. 7.
8. Budko Karyna 50 m Rodiče s dětmi 17 00:00:39.2 8. 8.
9. Abertová Kristýna 50 m Rodiče s dětmi 1 00:00:39.7 9. 9.
10. Pšenička Mikuláš 50 m Rodiče s dětmi 60 00:00:42.0 10. 10.
11. Dobruský Václav Sporťáci Žatec 50 m Rodiče s dětmi 21 00:00:42.9 11. 11.
12. Černá Andrea NAR 50 m Rodiče s dětmi 18 00:00:44.2 12. 12.
13. Štěnička Ondřej 50 m Rodiče s dětmi 78 00:00:46.4 13. 13.
14. Fridrich Jakub Klášterec nad Ohří 50 m Rodiče s dětmi 26 00:01:00.6 14. 14.
15. Ulrichová Eliška 50 m Rodiče s dětmi 84 00:03:14.5 15. 15.

300 m - Předpřípravka hoši (2017-2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Špác Jiří Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 76 00:01:09.2 1. 1.
2. 157 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 157 00:01:19.3 4. 2.
3. Laibl Jan 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 46 00:01:30.6 7. 3.
4. Kouba Vojta SKJ Junior Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 40 00:01:31.4 10. 4.
5. Šmerák Jan Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 71 00:01:32.5 11. 5.
6. Petrásek Adam 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 57 00:01:35.6 13. 6.
7. Černý Petr NAR 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 19 00:01:37.7 15. 7.
8. Šmerák Daniel Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 96 00:01:46.3 18. 8.
9. Fadrhons Mikuláš 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 25 00:01:47.1 19. 9.
10. Popelka David Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 94 00:01:53.4 20. 10.
11. Plevko Tomík Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka hoši (2017-2015) 59 00:02:01.0 21. 11.

300 m - Předpřípravka dívky (2017-2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Laiblová Adéla Sportaci Zatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 47 00:01:13.6 2. 1.
2. Petráková Leontýna AK Louny 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 56 00:01:14.5 3. 2.
3. Dostalová Karolína Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 22 00:01:19.4 5. 3.
4. Schejbalová Karolína 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 66 00:01:20.7 6. 4.
5. Blažková Linda Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 14 00:01:30.7 8. 5.
6. Špácová Veronika Sporťáci Žatec 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 77 00:01:31.1 9. 6.
7. Hanzlikova Olga 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 29 00:01:35.6 12. 7.
8. Čižíková Ema 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 20 00:01:36.5 14. 8.
9. Pšeničková Veronika 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 61 00:01:42.5 16. 9.
10. Fridrichová Nina Klášterec nad Ohří 300 m Předpřípravka dívky (2017-2015) 27 00:01:42.5 17. 10.

500 m - Přípravka hoši (2014-2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kubica Daniel Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 44 00:01:54.0 9. 3.
2. 0152 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 0152 00:02:00.0 10. 4.
3. Bitzan Max Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 8 00:02:01.6 11. 5.
4. 159 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 159 00:02:01.7 12. 6.
5. Peterka Artur Enviteam 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 54 00:02:04.3 13. 7.
6. Popelka Jan Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 95 00:02:04.5 14. 8.
7. Manda Filip 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 48 00:02:11.6 17. 9.
8. 155 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 155 00:02:12.4 18. 10.
9. Šulc Kryštof Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 79 00:02:12.8 19. 11.
10. Bajbora Jan AK Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 89 00:02:14.8 20. 12.
11. Veit Bruno Beavers Chomutov 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 85 00:02:16.0 22. 13.
12. Vegricht Pavlik HC Piráti Chomutov 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 97 00:02:17.7 23. 14.
13. Petrásek Matěj 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 58 00:02:19.2 24. 15.
14. 154 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 154 00:02:20.7 25. 16.
15. Vrabec Jan Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 86 00:02:21.6 26. 17.
16. Rahman Sousek Kareem 500 m Přípravka hoši (2014-2013) 62 00:02:24.1 27. 18.

500 m - Přípravka dívky (2014-2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bitzanová Julie 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 9 00:01:50.0 4. 2.
2. Budko Anastasiia 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 15 00:01:52.8 5. 3.
3. Rezková Viktorie 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 63 00:01:53.4 6. 4.
4. Zumrová Karolína Sporťáci Žatec 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 88 00:02:08.7 16. 8.
5. Adela Bauerová sporťáci žatec 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 2 00:02:15.9 21. 9.
6. Klánová Eliška 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 37 00:02:25.8 28. 10.
7. Juríčková Karolina 500 m Přípravka dívky (2014-2013) 35 00:02:45.1 29. 11.

500 m - Přípravka hoši (2012-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pekárek Václav AK Žatec 500 m Přípravka hoši (2012-2011) 92 00:01:40.5 2. 1.
2. Blažek Štěpán Sporťáci Žatec 500 m Přípravka hoši (2012-2011) 12 00:01:44.5 3. 2.

500 m - Přípravka dívky (2012-2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tučková Adéla ASKElna Počerady 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 82 00:01:38.2 1. 1.
2. Peterková Dorota Enviteam 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 55 00:01:53.9 7. 5.
3. Kourová Eliška Sporťáci Žatec 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 91 00:01:54.0 8. 6.
4. 160 500 m Přípravka dívky (2012-2011) 160 00:02:07.0 15. 7.

700 m - Mladší žáci (2010-2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mencl Lukáš Ak Louny 700 m Mladší žáci (2010-2009) 49 00:02:39.5 1. 1.
2. Smek Pavel 700 m Mladší žáci (2010-2009) 98 00:02:42.4 3. 2.
3. Budko Jaroslav 700 m Mladší žáci (2010-2009) 16 00:03:08.4 7. 3.
4. Jíra Filip 700 m Mladší žáci (2010-2009) 34 00:03:13.0 8. 4.

700 m - Mladší žákyně (2010-2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pelánová Barbora AK Louny 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 53 00:02:42.0 2. 1.
2. Blažková Iva Sporťáci Žatec 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 13 00:02:49.3 4. 2.
3. Horáčková Eliška Sporťáci Žatec 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 30 00:02:52.4 5. 3.
4. Bauerova tereza sporťáci zatec 700 m Mladší žákyně (2010-2009) 6 00:03:01.2 6. 4.

1000 m - Starší žáci (2008-2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ulrich Matěj 1000 m Starší žáci (2008-2006) 83 00:03:25.2 1. 1.

1000 m - Starší žákyně (2008-2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Baránková Magdaléna AK Žatec 1000 m Starší žákyně (2008-2006) 3 00:03:48.1 2. 1.

4,6 km - Dorostenci (2005-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kalazi Filip AK Zatec 4,6 km Dorostenci (2005-2003) 114 00:17:45.9 1. 1.
2. Kelner Petr AK Žatec 4,6 km Dorostenci (2005-2003) 148 00:18:40.6 2. 2.
3. Smek Pavel 4,6 km Dorostenci (2005-2003) 100 00:22:31.0 10. 8.

4,6 km - Dorostenky (2005-2003)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vrábíková Kateřina AK Žatec 4,6 km Dorostenky (2005-2003) 142 00:22:12.7 7. 1.
2. Rezková Viktorie TJ VTŽ Chomutov 4,6 km Dorostenky (2005-2003) 134 00:22:28.9 9. 2.

4,6 km - Hlavní závod muži (2000-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Urban Zdeněk SRTG Most 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 140 00:20:18.8 5. 5.
2. Klán Lukáš 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 116 00:21:35.2 6. 6.
3. Štěnička Ondřej 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 138 00:29:52.1 22. 12.
4. Petrák Dominik 4,6 km Hlavní závod muži (2000-1982) 129 00:31:21.1 25. 13.

4,6 km - Hlavní závod ženy (2000-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Coprivová Eva Hopman Žatec 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 106 00:26:09.3 15. 4.
2. Šultová Lucie 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 149 00:28:07.7 17. 6.
3. Mazochová Kristýna SCpR Klíčenka 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 119 00:29:04.6 19. 8.
4. Blažková Žaneta 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 144 00:29:36.9 20. 9.
5. Štěničková Monika 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 139 00:29:51.2 21. 10.
6. Jandová Jana 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 112 00:30:04.4 23. 11.
7. Blailová Tereza Sporťáci Žatec 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 104 00:33:18.4 28. 15.
8. Černá Jaroslava NAR 4,6 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 107 00:38:23.5 29. 16.

4,6 km - Hlavní závod muži (1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sapoušek Miroslav Nexen 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 135 00:19:46.6 3. 3.
2. Fousek Radek Tříkolky Trikke 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 109 00:19:52.1 4. 4.
3. Krampera Radek 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 117 00:22:24.3 8. 7.
4. Pilát 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 131 00:24:55.3 11. 9.
5. Hosko Martin 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 111 00:25:36.3 13. 10.
6. Paučula Roman Chmeláči 4,6 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 125 00:25:44.9 14. 11.

4,6 km - Hlavní závod ženy (1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Peterková Lenka Enviteam 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 128 00:24:58.8 12. 3.
2. Vošická Jana 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 141 00:27:15.2 16. 5.
3. Zarubova Alena Chmeláči 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 143 00:28:38.5 18. 7.
4. Olajcova Chmelači 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 122 00:30:30.1 24. 12.
5. Benešová Ivana SCpR-Klíčenka 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 102 00:31:50.5 26. 13.
6. Sapoušková Lenka 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 136 00:31:55.9 27. 14.
7. Pazderníková Andrea 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 127 00:39:17.4 30. 17.
8. Petráková Iveta SCpR Klíčenka 4,6 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 130 00:39:17.6 31. 18.

10 km - Hlavní závod muži (2000-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hanák Radek 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 236 00:42:24.1 3. 3.
2. Černý Michal NAR 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 205 00:43:25.0 4. 4.
3. Matis Petr 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 237 00:46:53.9 7. 7.
4. Bureš František 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 202 00:47:39.6 8. 8.
5. Černoch Michal AK Bílina (j)ELITA 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 204 00:48:48.3 10. 10.
6. Holeček Jiří Běžci Chomutov 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 211 00:50:49.2 14. 13.
7. Vilímský Jan 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 232 00:51:21.6 16. 14.
8. Procházka Martin Hopman 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 234 00:52:09.3 20. 16.
9. Skála Václav TJ Rasako 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 222 00:54:28.1 22. 17.
10. Rigl Lukáš forfun 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 220 00:56:26.4 27. 20.
11. Krampera Lukáš Rumengers 10 km Hlavní závod muži (2000-1982) 214 00:59:38.6 30. 22.

10 km - Hlavní závod ženy (2000-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Černá Michaela Běhny Žatec 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 203 00:51:57.6 19. 4.
2. Smeková Lucie 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 238 00:53:41.9 21. 5.
3. Hartlová Iveta 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 210 00:55:35.0 25. 6.
4. Pesničáková Květa 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 218 00:56:22.1 26. 7.
5. Fridirchová Petra Klášterec nad Ohří 10 km Hlavní závod ženy (2000-1982) 208 00:57:24.9 28. 8.

10 km - Hlavní závod muži (1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šupol Michal SWEEP Factory Team 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 225 00:37:06.4 1. 1.
2. Bajbora Jan AK Bílina 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 201 00:38:43.4 2. 2.
3. Mildolf Jiříi 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 153 00:46:10.8 5. 5.
4. Veselý Martin Běžci Chomutov 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 231 00:46:31.6 6. 6.
5. Růta David 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 221 00:48:22.6 9. 9.
6. Kouba Radek Hopman Team Žatec 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 213 00:49:08.0 12. 11.
7. Penk Petr Zelená 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 215 00:50:05.2 13. 12.
8. Kačenak Daniel Chmelaci Žatec 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 212 00:51:23.7 17. 15.
9. Sládek Jiří Hopman team Žatec 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 223 00:54:43.2 23. 18.
10. Pesničák Jan 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 217 00:55:00.1 24. 19.
11. Veit Michal Kiswire 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 229 00:59:07.2 29. 21.
12. Svoboda Antonín 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 224 01:06:52.5 31. 23.
13. Veit Petr 10 km Hlavní závod muži (1981 a starší) 230 01:11:15.8 32. 24.

10 km - Hlavní závod ženy (1981 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šmeráková Petra Hopman Team Žatec 10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 235 00:49:03.0 11. 1.
2. Filipová Olga Chomutov 10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 207 00:51:14.9 15. 2.
3. Penková Klára Zelená 10 km Hlavní závod ženy (1981 a starší) 216 00:51:35.1 18. 3.