Výsledky závodu

Cena Pivovaru Svijany „Memoriál Oldřicha Horáka“

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.09.2022



90 km - 6 okruhů - M (19 – 29 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hradecký Jaroslav Sport Import 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 1 02:17:56.4 1. 1.
2. Kozák Matouš Rohozec Amulet Team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 9 02:17:57.2 2. 2.
3. Konopásek Tomáš SportRaces Cycling Team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 6 02:18:04.0 3. 3.
4. Slavík Vojtěch Rohozec Amulet Team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 8 02:18:04.4 4. 4.
5. Miklošín Matyáš Lawi junior team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 5 02:21:38.7 6. 6.
6. Machát Jakub KC Slavia Praha 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 7 02:21:48.7 8. 8.
7. Petřík Jakub SKP Duha Lanškroun 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 2 02:27:58.9 9. 9.
8. Bouzek Filip Lawi Junior Team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 3 - 1 kolo 02:21:40.8 11. 11.
  Horyna Vlastimil Lawi junior team 90 km - 6 okruhů M (19 – 29 let) 4 DNF    

90 km - 6 okruhů - A (30 – 39 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mazgaj Břetislav Odolená Voda 90 km - 6 okruhů A (30 – 39 let) 151 02:21:26.4 5. 5.
2. Kwiecien Pavel TJ Jiskra Jaroměř 90 km - 6 okruhů A (30 – 39 let) 150 02:21:42.7 7. 7.
3. Bělecký Petr Eleven head cst 90 km - 6 okruhů A (30 – 39 let) 10 02:43:03.5 10. 10.

75 km - 5 okruhů - B (40 – 49 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Neubauer Radim HAVEN TEAM 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 351 01:54:12.6 1. 1.
2. Gänsel Petr Unlimited KM Trading 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 361 01:54:15.0 2. 2.
3. Landa František KCL Kooperativa-Svijany 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 350 01:54:19.2 3. 3.
4. Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 363 01:54:21.2 4. 4.
5. Kozubík Roman FORCE KCK ZLÍN 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 359 01:54:21.5 5. 5.
6. Pícha Jan KCL Kooperativa - Svijany 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 356 01:58:20.5 6. 6.
7. Živný Miroslav KCL Kooperativa - Svijany 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 357 02:00:39.8 7. 7.
8. Havelka Milan NCK 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 352 02:11:51.8 8. 8.
9. Ippoldt Michal Bikesport Ústí n. L. 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 354 02:15:52.9 9. 9.
10. Smaržík Petr RC Pfeil Hof 75 km - 5 okruhů B (40 – 49 let) 358 02:22:37.8 10. 10.

60 km - 4 okruhy - C (50 – 59 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Cogan Rudolf Nová Paka 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 567 01:38:05.4 1. 1.
2. Běhounek Michal Kuchyně Česká Lípa 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 565 01:38:05.8 2. 2.
3. Brabec Zdeněk Winners Znojmo 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 563 01:38:06.2 3. 3.
4. Papež Tomáš Messenger Praha 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 559 01:38:06.5 4. 4.
5. Nedvěd Radek KL sport Most 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 555 01:38:06.9 5. 5.
6. Holovej Jan Active Tour Team 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 554 01:38:07.0 6. 6.
7. Holan Pavel Agro Kolín 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 562 01:38:07.5 7. 7.
8. Reihelt Rudolf Kuchyně Česká Lípa 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 552 01:38:07.6 8. 8.
8. Halík Jaroslav Veloservis Team 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 573 01:38:07.6 8. 8.
10. Landa David KCL Kooperativa - Svijany 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 551 01:38:07.9 10. 10.
11. Polák Kamil Author Masters 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 568 01:38:08.2 11. 11.
12. Kleiner Robert S1W.CZ 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 564 01:38:08.5 12. 12.
13. Štěpánek Daniel Kuchyně Česká Lípa 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 553 01:38:09.2 13. 13.
14. Vejvoda Josef AC Sparta Praha 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 557 01:38:10.5 14. 14.
15. Vávra Jaroslav Auto Škoda Mladá Boleslav 60 km - 4 okruhy C (50 – 59 let) 566 01:39:50.2 16. 15.

60 km - 4 okruhy - Ž30 (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Raková Jitka Cyklo Team Killi 60 km - 4 okruhy Ž30 (30-39) 556 01:38:11.2 15. 1.

45 km - 3 okruhy - D (60 – 69 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vlček Ladislav Cyklosport Bendl 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 728 01:17:05.4 1. 1.
2. Skřeček Robert Cycling Brno 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 720 01:17:06.0 2. 2.
3. Krummer Radoslav Slavia K.Vary 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 716 01:17:06.8 3. 3.
4. Prchal Pavel SK Cyklosport Kern 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 722 01:17:10.1 4. 4.
5. Kudrnáč Miroslav Lokomotiva Nymburk 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 702 01:17:12.9 5. 5.
6. Král Josef Kbely cycling team 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 701 01:17:30.3 6. 6.
7. Šaník Luděk KC Pivovar Vratislavice 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 723 01:21:26.1 8. 7.
8. Vosyka Richard HAVEN TEAM 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 705 01:23:45.0 9. 8.
9. Vlasák Jiří 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 709 01:28:43.8 11. 9.
10. Hampl Jaromír KCL Kooperativa - Svijany 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 715 01:32:01.3 12. 10.
11. Říha Josef mastercam-loko Praha 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 708 01:36:33.6 14. 11.
12. Jelínek Vladimír SK Cyklosport Kern 45 km - 3 okruhy D (60 – 69 let) 700 01:45:54.8 15. 12.

45 km - 3 okruhy - Ž40 (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ippoldtová Zdeňka Bikesport Ústí nad Labem 45 km - 3 okruhy Ž40 (40-49) 707 01:17:31.6 7. 1.
2. Petříková Lenka Agro Kolín 45 km - 3 okruhy Ž40 (40-49) 703 01:27:47.3 10. 2.
3. Vinšálková Tereza Hradecký Spinning Klub 45 km - 3 okruhy Ž40 (40-49) 711 01:34:37.2 13. 3.

30 km - 2 okruhy - E (70 -79 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kasal Jiří KCL KOOPERATIVA-Svijany 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 817 00:52:44.8 1. 1.
2. Novák Lubomír CK Znojmo 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 821 00:52:44.9 2. 2.
3. Rouča Karel TJ Slavia K.Vary 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 802 00:53:56.8 3. 3.
4. Baťa Vladimír TUFO CZ Otrokovice 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 816 00:53:56.9 4. 4.
5. Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 807 00:55:38.7 5. 5.
6. Lehotský Jiří Force team Špicar 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 803 00:55:39.5 6. 6.
7. bradna vladimír kcl kooperativa svijany 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 812 00:56:58.8 7. 7.
8. Petraš Stanislav SK Tesaři Osík 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 810 00:57:05.3 8. 8.
9. Mandík Zdeněk TJ Kovo Praha 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 806 00:57:06.7 9. 9.
10. Krajčík Josef DEXTER Cycling 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 813 00:57:06.8 10. 10.
11. Šorm Petr Kovo 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 808 00:57:07.5 11. 11.
12. Zelenka Václav SK Cycklosport Kern 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 811 00:57:08.3 13. 12.
13. Koloc Josef KCL Kooperativa-Svijany 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 801 01:03:08.1 14. 13.
14. Balásek Petr Rohozec Amulet team 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 814 01:03:45.3 17. 15.
15. Šustr Miloslav Ricohimpromat Tábor 30 km - 2 okruhy E (70 -79 let) 819 01:14:01.3 18. 16.

30 km - 2 okruhy - F (80 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hájek Jan SK Cyklosport Kern 30 km - 2 okruhy F (80 a více) 873 01:03:09.2 15. 14.

30 km - 2 okruhy - Ž50 (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čivrná Naďa Force tem Špicar 30 km - 2 okruhy Ž50 (50-59) 804 00:57:08.0 12. 1.
2. Čermáková Renata KCL Kooperativa 30 km - 2 okruhy Ž50 (50-59) 820 01:03:44.7 16. 2.

Přátelé Svijanského piva - 1 okruh - P1 (10 – 19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sedláček Zdeněk Kuchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P1 (10 – 19) 460 00:31:06.2 11. 10.

Přátelé Svijanského piva - 1 okruh - P2 (20 – 29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Chlupáč Jan Kuchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P2 (20 – 29) 475 00:24:35.0 5. 5.
2. Linka Jakub JLC Český Dub Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P2 (20 – 29) 451 00:25:13.5 7. 7.

Přátelé Svijanského piva - 1 okruh - P3 (30 – 39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hula Martin CK Vinohradské Šlapky Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 471 00:22:47.7 1. 1.
2. Doležal Lukáš CK Vinohradské Šlapky Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 472 00:22:48.5 2. 2.
3. Foit Filip Eleven head CST cyklolive Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 476 00:25:14.4 8. 8.
4. Holán Lukáš Koklafa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P3 (30 – 39) 474 00:35:02.5 15. 13.

Přátelé Svijanského piva - 1 okruh - P4 (40 – 49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mašek Ondřej Rohozec Amulet Team Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P4 (40 – 49) 470 00:23:39.2 3. 3.
2. Toráň Petr Kuchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P4 (40 – 49) 468 00:24:14.8 4. 4.
3. Petřík Jiří SKP Duha Lanškroun Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P4 (40 – 49) 448 00:27:07.0 9. 9.

Přátelé Svijanského piva - 1 okruh - P5 (50 – 59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kubíček Zdeněk Cyklolive Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P5 (50 – 59) 457 00:25:13.2 6. 6.
2. Semerád Josef Kuvchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P5 (50 – 59) 469 00:31:07.7 12. 11.
3. Libnar Vladimír SKP ČR Liberec Přátelé Svijanského piva - 1 okruh P5 (50 – 59) 473 00:33:56.8 14. 12.

Přátelé Svijanského piva - 1 okruh - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Selleová Kateřina Kuchyně Lípa Přátelé Svijanského piva - 1 okruh Ženy bez rozdílu věku 464 00:29:01.8 10. 1.
2. Coganová Zdeňka Nová Paka Přátelé Svijanského piva - 1 okruh Ženy bez rozdílu věku 477 00:31:34.0 13. 2.
3. Pecharová Jitka Rohozec Amulet team Přátelé Svijanského piva - 1 okruh Ženy bez rozdílu věku 458 00:39:46.3 16. 3.