Výsledky závodu

ELEVEN Večerní běh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.09.2022



5km - Chlapci do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hübner Richard ELEVEN RUN TEAM 5km Chlapci do 15 let 24 00:19:34.9 9. 9.
2. Brožek Matěj Sokol Skuhrov 5km Chlapci do 15 let 7 00:20:51.1 15. 14.
3. Čermák Filip LIAZ JABLONEC 5km Chlapci do 15 let 9 00:22:14.9 22. 20.
4. Skrbek Matouš TJ Sokol Železný Brod 5km Chlapci do 15 let 75 00:23:18.5 30. 27.
5. Puš Ondřej SWSL Lučany n.N. 5km Chlapci do 15 let 112 00:23:46.0 31. 28.
6. Piskáček Petr SWSL Lučany 5km Chlapci do 15 let 62 00:23:46.1 32. 29.
7. Dostrašil Martin Team Jizerky 5km Chlapci do 15 let 106 00:25:22.3 42. 34.
8. Mazáč Mikuláš SWSL 5km Chlapci do 15 let 45 00:26:14.2 48. 37.
9. Jörg Sebastian 5km Chlapci do 15 let 120 00:28:12.2 72. 46.
10. Pavlidis Sebastian Neregistrovaný 5km Chlapci do 15 let 59 00:30:27.1 83. 52.
11. Mlejnek Oliver Sun Mill. s.r.o. 5km Chlapci do 15 let 121 00:30:29.9 84. 53.
12. Nasirov Adam 5km Chlapci do 15 let 51 00:32:18.2 90. 56.

5km - Dívky do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kopecká Karla SWSL Lučany n.N. 5km Dívky do 15 let 103 00:24:58.2 37. 5.
2. Jelínková Aneta SWSL Lučany 5km Dívky do 15 let 26 00:25:03.9 38. 6.
3. Dostrašilová Vendula Team Jizerky 5km Dívky do 15 let 107 00:25:07.2 39. 7.
4. Perotková Jana SWSL Lučany n.N. 5km Dívky do 15 let 102 00:25:15.4 40. 8.
5. Trollerová Eva Atletika LIAZ 5km Dívky do 15 let 86 00:26:30.1 52. 13.
6. Tribučková Nella ELEVEN RUN TEAM 5km Dívky do 15 let 84 00:27:32.0 65. 21.
7. Matějková Marie 5km Dívky do 15 let 44 00:27:32.1 66. 22.
8. Holubová Markéta LIAZ JABLONEC 5km Dívky do 15 let 21 00:33:26.3 98. 38.
9. Foglová Karolína 11podlesi 5km Dívky do 15 let 14 00:33:26.4 99. 39.
  Švarcová Páťa Judo klub Jablonec 5km Dívky do 15 let 82 DNF    
  Dobiášová Lucie Judo Klub Jablonec 5km Dívky do 15 let 108 DNF    

5km - Muži 16 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Málek Jan ELEVEN RUN TEAM 5km Muži 16 a více let 43 00:17:22.8 1. 1.
2. Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 5km Muži 16 a více let 39 00:17:38.4 2. 2.
3. Preissler Tomáš Tj Sokol Skuhrov 5km Muži 16 a více let 65 00:18:11.2 3. 3.
4. Čížek Jan AC Slovan Liberec 5km Muži 16 a více let 11 00:18:34.5 4. 4.
5. Václavů Pavel LIAZ JABLONEC 5km Muži 16 a více let 87 00:18:50.3 5. 5.
6. Lhota Štěpán 5km Muži 16 a více let 38 00:18:56.5 6. 6.
7. Linhart Radek Kerda Liberec 5km Muži 16 a více let 110 00:19:21.1 7. 7.
8. Hloušek Filip TJ Sokol Skuhrov 5km Muži 16 a více let 109 00:19:24.9 8. 8.
9. Jisl Jaroslav CRAFT JISL 5km Muži 16 a více let 101 00:20:15.9 10. 10.
10. Bém Jiří Cikautxo 5km Muži 16 a více let 6 00:20:23.5 11. 11.
11. Linka Martin Brzdy 5km Muži 16 a více let 41 00:20:38.2 12. 12.
12. Hruška Pavel Team Jizerky 5km Muži 16 a více let 104 00:20:44.2 13. 13.
13. Jakubička Tomáš TJ Sokol Železný brod 5km Muži 16 a více let 111 00:21:15.5 17. 15.
14. Regenermel Jan Brzdy 5km Muži 16 a více let 71 00:21:25.6 18. 16.
15. Liberácký Vlastimil Runbo team Liberec 5km Muži 16 a více let 116 00:21:35.7 19. 17.
16. Halbich Česlav 5km Muži 16 a více let 19 00:22:02.1 20. 18.
17. Kocourek Štěpán 5km Muži 16 a více let 31 00:22:06.0 21. 19.
18. Jon Aleš Brzda z Lestkova 5km Muži 16 a více let 29 00:22:16.9 23. 21.
19. Semerák David ARO JBC 5km Muži 16 a více let 72 00:22:39.7 24. 22.
20. Vrba Petr Cikautxo 5km Muži 16 a více let 93 00:22:42.5 25. 23.
21. Vágner Lukáš 5km Muži 16 a více let 113 00:22:45.1 26. 24.
22. Vrána Petr Drylock 5km Muži 16 a více let 92 00:23:03.1 28. 25.
23. Krámský Lukáš LRV běh 5km Muži 16 a více let 35 00:23:17.8 29. 26.
24. Novák Ladislav 5km Muži 16 a více let 119 00:24:03.1 33. 30.
25. Weilguny Miroslav ARO JBC 5km Muži 16 a více let 115 00:24:17.0 35. 31.
26. Vašek Petr Jablonecké Matonky 5km Muži 16 a více let 117 00:24:18.7 36. 32.
27. Haken Milan 5km Muži 16 a více let 17 00:25:21.3 41. 33.
28. Baran Lukáš 5km Muži 16 a více let 2 00:25:30.4 44. 35.
29. Skopalik Jaromir Running Ďáblice 5km Muži 16 a více let 74 00:25:45.6 46. 36.
30. Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 5km Muži 16 a více let 42 00:26:18.2 49. 38.
31. Petříček Michal 5km Muži 16 a více let 60 00:26:22.5 50. 39.
32. Volf Marcel HK Jizera 5km Muži 16 a více let 91 00:26:42.3 57. 40.
33. Švehla Albert ELEVEN RUN TEAM 5km Muži 16 a více let 83 00:26:42.6 58. 41.
34. Moravec Jan 5km Muži 16 a více let 46 00:26:45.4 59. 42.
35. Pytlík Ondřej Brzdy 5km Muži 16 a více let 69 00:26:46.7 61. 43.
36. Nohýnek Petr 5km Muži 16 a více let 57 00:27:21.1 64. 44.
37. Král Ondřej 11podlesi 5km Muži 16 a více let 33 00:27:45.4 68. 45.
38. Bartoň Daniel 5km Muži 16 a více let 4 00:28:57.9 76. 47.
39. Nasirov Jakub 5km Muži 16 a více let 52 00:29:11.5 77. 48.
40. Nitsche Richard 5km Muži 16 a více let 56 00:29:30.8 78. 49.
41. Desenský Martin Brzdy 5km Muži 16 a více let 12 00:29:31.4 79. 50.
42. Přichystal Vojtěch Volejbal Bižuterie Jablonec 5km Muži 16 a více let 66 00:30:14.2 81. 51.
43. Zvěřina Jiří Omnes 5km Muži 16 a více let 94 00:30:34.9 85. 54.
44. Rádl Pavel Roubenka u Lesa 5km Muži 16 a více let 70 00:31:28.7 87. 55.
45. Pohořalý Miroslav 5km Muži 16 a více let 64 00:32:39.6 91. 57.
46. Link Karel Judo klub Jablonec 5km Muži 16 a více let 40 00:32:40.2 92. 58.
47. Vítek David 5km Muži 16 a více let 95 00:32:41.4 93. 59.
48. Kohl Alois Brzdy 5km Muži 16 a více let 32 00:33:11.7 96. 60.
49. Svoboda Jan Omnes 5km Muži 16 a více let 81 00:34:56.5 102. 61.
50. Jícha Daniel 5km Muži 16 a více let 27 00:35:51.8 104. 62.
51. Jarabicca Petr Liaz Jablonec 5km Muži 16 a více let 105 00:59:31.9 106. 63.

5km - Ženy 16 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pušová Michaela SWSL Lucany nad Nisou 5km Ženy 16 a více let 67 00:20:49.6 14. 1.
2. Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod 5km Ženy 16 a více let 76 00:21:04.9 16. 2.
3. Hakenová Jana MATTONI FREERUN Liberec 5km Ženy 16 a více let 18 00:22:46.6 27. 3.
4. Vaňková Kateřina 5km Ženy 16 a více let 89 00:24:09.6 34. 4.
5. Adámková Simona Brzdy 5km Ženy 16 a více let 1 00:25:27.8 43. 9.
6. Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 5km Ženy 16 a více let 85 00:25:39.8 45. 10.
7. Piskáčková Zuzana SWSL Lučany 5km Ženy 16 a více let 63 00:26:03.7 47. 11.
8. Fořtová Denisa ELEVEN RUN TEAM 5km Ženy 16 a více let 15 00:26:22.6 51. 12.
9. Bělohlávková Věra Mattoni 5km Ženy 16 a více let 118 00:26:36.2 53. 14.
10. Hübnerová Karolína TJ Sokol Skuhrov 5km Ženy 16 a více let 25 00:26:40.9 54. 15.
11. Fantová Lenka Běhny 5km Ženy 16 a více let 13 00:26:41.7 55. 16.
12. Vašáková Kristýna 5km Ženy 16 a více let 90 00:26:41.8 56. 17.
13. Fořtová Martina ELEVEN RUN TEAM 5km Ženy 16 a více let 16 00:26:46.1 60. 18.
14. Smékalová Žaneta 5km Ženy 16 a více let 78 00:26:53.9 62. 19.
15. Nasirova Radka V blbým věku 5km Ženy 16 a více let 53 00:27:02.2 63. 20.
16. Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 5km Ženy 16 a více let 47 00:27:33.3 67. 23.
17. Hovorová Jana Brzdy 5km Ženy 16 a více let 23 00:27:49.2 69. 24.
18. Stolínová Pavlína Podlesí 5km Ženy 16 a více let 79 00:27:54.1 70. 25.
19. Svobodová Michaela 5km Ženy 16 a více let 5 00:27:55.3 71. 26.
20. Putíková Štěpánka 5km Ženy 16 a více let 68 00:28:14.1 73. 27.
21. Střižíková Jana V blbým věku 5km Ženy 16 a více let 80 00:28:27.1 74. 28.
22. Králová Císařová Martina 11podlesi 5km Ženy 16 a více let 34 00:28:44.4 75. 29.
23. Semeráková Tereza 5km Ženy 16 a více let 73 00:29:38.9 80. 30.
24. Niklová Renáta 5km Ženy 16 a více let 55 00:30:16.0 82. 31.
25. Pilátová Gabriela 5km Ženy 16 a více let 61 00:31:08.2 86. 32.
26. Vaistauerova Veronika Roubenka u Lesa 5km Ženy 16 a více let 88 00:31:32.7 88. 33.
27. Holubová Monika 5km Ženy 16 a více let 22 00:32:03.0 89. 34.
28. Kučerová Renata V blbým věku 5km Ženy 16 a více let 37 00:32:43.0 94. 35.
29. Čermáková Jana V blbým věku 5km Ženy 16 a více let 10 00:32:43.0 95. 36.
30. Neumanová Šárka ŠBV 5km Ženy 16 a více let 54 00:33:18.7 97. 37.
31. Křížková Lucie V blbým věku 5km Ženy 16 a více let 36 00:33:49.4 100. 40.
32. Ostrá Zuzana V blbým věku 5km Ženy 16 a více let 58 00:33:49.4 101. 41.
33. Kačírková Iva 5km Ženy 16 a více let 30 00:35:51.6 103. 42.
34. Vrhelová Magdaléna 5km Ženy 16 a více let 114 00:36:37.3 105. 43.