Výsledky závodu

Běh Nepomukem - 12.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.09.2022



1000m - Chlapci 0-4 let (do 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Skála Martin 1000m Chlapci 0-4 let (do 2018) 72 00:13:53.8 30. 16.

1000m - Dívky 0-4 let (do 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hanzlíková Karin 1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 75 00:07:54.5 19. 7.
2. Kubová Zuzana 1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 55 00:08:07.8 23. 10.
3. Hanzlíková Veronika 1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 7 00:10:33.4 27. 13.
4. Dietlová Veronika Nezdice 1000m Dívky 0-4 let (do 2018) 69 00:12:21.7 29. 14.

1000m - Chlapci 5-7 let (2017-2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Větrovec Jonáš 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 43 00:05:11.8 6. 6.
2. Hanzlík Karel 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 74 00:05:53.0 11. 8.
3. Černý Matěj 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 62 00:08:06.7 22. 13.
4. Liška Antonín 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 8 00:09:03.9 26. 14.
5. Dietl Hynek Nezdice 1000m Chlapci 5-7 let (2017-2015) 68 00:11:29.0 28. 15.

1000m - Dívky 5-7 let (2017-2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Václavková Ema 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 4 00:06:01.2 12. 4.
2. Černá Barbora 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 63 00:06:40.8 18. 6.
3. Hanzlíková Anna 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 6 00:07:59.0 20. 8.
4. Větrovcová Aneta 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 44 00:08:00.7 21. 9.
5. Lišková Alžběta 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 9 00:08:14.7 24. 11.
6. Kovářová Anna 1000m Dívky 5-7 let (2017-2015) 14 00:08:22.8 25. 12.

1000m - Chlapci 8-10 let (2014-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Švec Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 2 00:04:29.7 1. 1.
2. Průcha Václav 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 38 00:04:30.0 2. 2.
3. Štětina Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 37 00:04:34.8 3. 3.
4. KOVÁŘ JONÁŠ NEPOMUK 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 73 00:05:00.1 4. 4.
5. Skala Tomáš FK Žákava 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 29 00:05:03.7 5. 5.
6. Bouše Karel 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 31 00:05:33.0 8. 7.
7. Končel Kryštof 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 35 00:06:10.3 14. 9.
8. Sýkora Petr 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 10 00:06:17.3 15. 10.
9. Kovář Vašek 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 13 00:06:32.1 16. 11.
10. Viktora Tobiáš 1000m Chlapci 8-10 let (2014-2012) 1 00:06:40.0 17. 12.

1000m - Dívky 8-10 let (2014-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mašková Markéta 1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 58 00:05:21.7 7. 1.
2. Václavková Nikol 1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 3 00:05:36.1 9. 2.
3. Veselá Andrea 1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 17 00:05:39.8 10. 3.
4. Kopermáková Ema 1000m Dívky 8-10 let (2014-2012) 26 00:06:02.7 13. 5.

1500m - Chlapci 11-14 let (2011-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Panuška Václav 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 53 00:05:25.3 1. 1.
2. Nademlejnský Pavel Střela Žebrák 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 24 00:05:30.1 2. 2.
3. Hornek Filip 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 11 00:05:39.5 3. 3.
4. Zahradník Martin 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 21 00:05:54.7 4. 4.
5. Kuba Kryštof 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 56 00:06:26.8 6. 5.
6. Kotěšovec Matěj 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 65 00:06:38.8 7. 6.
7. Kuba Martin 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 57 00:06:44.2 8. 7.
8. Kotěšovec David 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 50 00:07:14.1 10. 8.
9. Končel Michal 1500m Chlapci 11-14 let (2011-2008) 34 00:09:55.0 12. 9.

1500m - Dívky 11-14 let (2011-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroun 1500m Dívky 11-14 let (2011-2008) 23 00:05:56.1 5. 1.
2. Veselá Monika 1500m Dívky 11-14 let (2011-2008) 18 00:06:44.3 9. 2.
3. Kovářová Eliška 1500m Dívky 11-14 let (2011-2008) 12 00:08:12.3 11. 3.

5000m - Muži 15-18 let (2007-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šaček Petr 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 67 00:18:55.9 4. 4.
2. Duraj Jaroslav 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 47 00:21:58.3 10. 8.
3. Panuška Václav 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 81 00:22:10.5 11. 9.
4. Nademlejnský Pavel Střela Žebrák 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 30 00:22:37.2 15. 12.
5. Jiřinec Dominik 5000m Muži 15-18 let (2007-2004) 33 00:26:51.6 24. 16.

5000m - Ženy 15-18 let (2007-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tyrpeklová Andrea 5000m Ženy 15-18 let (2007-2004) 16 00:28:04.3 28. 11.
2. Veselá Monika 5000m Ženy 15-18 let (2007-2004) 19 00:28:37.1 30. 12.

5000m - Muži 19-35 let (2003-1987)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štěpáník Pavel AK Škoda Plzeň 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 40 00:16:37.2 1. 1.
2. Dietl Marek Nezdice 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 66 00:18:41.4 2. 2.
3. Kolátor Matyáš MTB MEL 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 60 00:18:55.6 3. 3.
4. Sivčák Václav Díra 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 76 00:23:41.7 16. 13.
5. Klášterka Michal 5000m Muži 19-35 let (2003-1987) 78 00:25:30.2 22. 15.

5000m - Ženy 19-35 let (2003-1987)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šafránková Johanka TJ Loko Beroun 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 59 00:20:05.1 7. 1.
2. Vránová Iva Fischer ski klub Šumava 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 70 00:21:01.4 9. 2.
3. Braumová Eliška 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 71 00:22:33.7 13. 3.
4. Chaloupková Monika 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 64 00:26:18.2 23. 8.
5. Končelová Václava 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 36 00:33:29.8 38. 18.
6. Švarcová Simona 5000m Ženy 19-35 let (2003-1987) 46 00:39:07.4 39. 19.

5000m - Muži 36-44 let (1986-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Větrovec Jiři 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 42 00:19:01.6 5. 5.
2. Nademlejnský Petr Zdice 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 22 00:20:56.9 8. 7.
3. Hanzlík Pavel 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 5 00:22:33.8 14. 11.
4. Jáchym Zbyněk Plzeň 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 79 00:25:28.8 21. 14.
5. Reynaert Steven 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 45 00:28:20.0 29. 18.
6. Kulhánek Tomáš 5000m Muži 36-44 let (1986-1978) 48 00:30:21.9 36. 20.

5000m - Ženy 36-44 let (1986-1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kučerová Jana Rozběháme Klatovy 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 80 00:24:49.3 18. 5.
2. Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 39 00:24:53.1 19. 6.
3. Nademlejnská Hana Zdice 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 25 00:27:12.0 25. 9.
4. Benešová Tereza 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 41 00:27:32.7 26. 10.
5. Kubová Barbora 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 54 00:29:12.3 33. 14.
6. Kratochvílová Renáta 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 49 00:30:21.7 35. 16.
7. Schwarzová Veronika 5000m Ženy 36-44 let (1986-1978) 51 00:32:43.7 37. 17.

5000m - Muži 45 a více let (1977 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veselý Petr 5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 20 00:19:48.6 6. 6.
2. Voráček Karel 5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 77 00:22:26.3 12. 10.
3. Tyrpekl Miroslav 5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 15 00:28:04.2 27. 17.
4. Kubice Jan 5000m Muži 45 a více let (1977 a více) 61 00:29:09.5 32. 19.

5000m - Ženy 45 a více let (1977 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Valachová Pavla Horažďovice 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 52 00:24:22.9 17. 4.
2. Zamecnikova Mirka Rozbehame Klatovy 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 27 00:25:08.6 20. 7.
3. Vyorálková Marie Sedlice 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 32 00:28:51.1 31. 13.
4. Kominíková Nadežda 5000m Ženy 45 a více let (1977 a více) 28 00:30:12.5 34. 15.

10000m - Muži 15 a více let (2007 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nový Míra 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 165 00:35:16.0 1. 1.
2. Veindl Lukáš ASK DĚČÍN 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 167 00:38:45.9 4. 2.
3. Strnad Jaroslav 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 162 00:40:11.1 5. 3.
4. Vavříčka Honza 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 170 00:46:24.0 9. 4.
5. Sivčák Petr Díra 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 171 00:49:57.0 11. 5.
6. Šelmát Zdeněk Dvorec 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 172 00:50:18.3 12. 6.
7. Strejc Václav Rozběháme Nepomuk 10000m Muži 15 a více let (2007 a více) 161 00:51:38.6 13. 7.

10000m - Ženy 15 a více (2007 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Honsová Anežka Fischer ski klub Šumava 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 173 00:36:18.7 2. 1.
2. Šindelářová Blanka Blovice 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 168 00:36:39.0 3. 2.
3. Břachová Kateřina 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 166 00:42:37.3 6. 3.
4. Machková Lucie 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 169 00:43:10.8 7. 4.
5. Bláhová Vendula 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 164 00:44:22.6 8. 5.
6. Bláhová Magdaléna 10000m Ženy 15 a více (2007 a více) 163 00:49:32.8 10. 6.