Výsledky závodu

ČSOB Janovských 11 a 19 km ELEVEN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.10.2022



2km - Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tomášková Amálie Sokol Skuhrov 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 116 00:08:53.4 4. 1.
2. Ágnes Polonská Julie Vrchlabí 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 102 00:09:12.2 7. 2.
3. Brázdová Dominika SC Radotín - Adrien team 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 119 00:09:18.4 9. 3.
4. Klapková Růžena SKI JANOV BEDŘICHOV 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 108 00:09:20.8 10. 4.
5. Sovová Adéla JKL DESNÁ 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 104 00:09:47.7 15. 5.
6. Stárková Kamila TRI CLUB ČESKÁ LÍPA 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 3024 00:09:51.6 17. 6.
7. Zemanová Cecílie 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 169 00:09:52.6 18. 7.
8. Růžičková Lída SKI Senohraby 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 154 00:09:56.3 19. 8.
9. Balatková Tina Liaz Jablonec 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 121 00:10:05.8 22. 9.
10. Košťálová Dorota TJ Sokol Skuhrov 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 124 00:10:06.1 23. 10.
11. Mrázková Berta SC Jičín 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 113 00:10:34.2 25. 11.
12. Vetešníková Dana TRI CLUB ČESKÁ LÍPA 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 122 00:10:35.9 27. 12.
13. Halamová Anna Sokol Skuhrov 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 123 00:10:38.4 28. 13.
14. Klapková Anastázie SKI JANOV BEDŘICHOV 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 145 00:10:39.6 29. 14.
15. Vaněrková Klára JKL DESNÁ 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 103 00:10:46.1 32. 15.
16. Horová Stella 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 105 00:11:05.1 35. 16.
17. Berglová Amálie 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 100 00:11:08.4 36. 17.
18. Vyskočilova Edita Sokol Jablonec 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 152 00:11:10.7 37. 18.
19. Balogová Lucie Liberec 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 120 00:11:25.4 38. 19.
20. Pušová Veronika SWSL Lučany nad Nisou 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 112 00:11:27.5 40. 20.
21. Kotábová Markéta 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 168 00:11:28.4 41. 21.
22. Kuncová Natali SKI JANOV BEDŘICHOV 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 109 00:11:42.6 42. 22.
23. Daníčková Magdalena RunBo Team Liberec 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 117 00:12:03.1 43. 23.
24. Piskáčková Anna SWSL Lučany 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 101 00:12:10.4 44. 24.
25. Křížková Sára 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 148 00:12:25.7 47. 25.
26. Klapková Josefína SKI JANOV BEDŘICHOV 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 106 00:12:51.7 49. 26.
27. Mastníková Laura 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 162 00:13:11.9 52. 27.
28. Čepelíková Veronika Mattoni Free Run Jablonec 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 111 00:14:07.3 54. 28.
29. Dolejší Ema BK Pražírna 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 161 00:14:33.2 56. 29.
30. Blažková Ema Sokol Skuhrov 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 157 00:17:24.4 59. 30.
31. Moravcová Lucie SKI JANOV BEDŘICHOV 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 110 00:23:34.2 60. 31.
32. Kučerová Karolína Nová ves nad Nisou 2km Dr. Oetker 2 km žačky (2011 a mladší) 164 00:39:07.5 62. 32.

2km - Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hřebík Michal SKI JANOV BEDŘICHOV 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 134 00:07:56.2 1. 1.
2. Paták David Road2Kona 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 137 00:07:59.1 2. 2.
3. Pavelka Ondřej Rychlostní kanoistika Jablonec n. Nisou 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 158 00:08:48.4 3. 3.
4. Vaněček Štěpán Ski klub Harrachov 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 143 00:09:02.9 5. 4.
5. Jirák Filip JKL DESNÁ 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 128 00:09:05.8 6. 5.
6. Vavruška Matěj Jablonecké paseky 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 147 00:09:15.1 8. 6.
7. Šnytr Josef SKI JANOV BEDŘICHOV 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 141 00:09:31.9 11. 7.
8. Hejsek Harald 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 142 00:09:39.1 12. 8.
9. Baláš Vojta JKL Desná 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 151 00:09:39.7 13. 9.
10. Jurečka František SKI JANOV BEDŘICHOV 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 135 00:09:46.2 14. 10.
11. Zumr Eduard BK Pražírna 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 125 00:09:47.9 16. 11.
12. Mrázek Emil SC Jičín 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 136 00:09:59.7 20. 12.
13. Vavruška Vít Jablonecké paseky 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 146 00:10:00.1 21. 13.
14. Pozner Adam SK Zelenec 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 159 00:10:32.6 24. 14.
15. Saidl Vojta 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 160 00:10:35.6 26. 15.
16. Tomášek Ondřej Sokol Skuhrov 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 139 00:10:41.2 30. 16.
17. Lánský Šimon Team Jizerky 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 155 00:10:45.4 31. 17.
18. Hájek Štěpán 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 156 00:10:47.3 33. 18.
19. Zumr Rudolf BK Pražírna 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 126 00:11:04.1 34. 19.
20. Piskáček Jan SWSL Lučany 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 127 00:11:26.9 39. 20.
21. Ticháček Jonáš SC JIČÍN 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 140 00:12:22.9 45. 21.
22. Musil Jakub 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 163 00:12:23.7 46. 22.
23. Baláž Dominik 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 150 00:12:26.8 48. 23.
24. Zahrádková Leontýna SKI Senohraby 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 153 00:12:52.5 50. 24.
25. Duben Pavel FŠ Zdiměřice 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 167 00:13:00.3 51. 25.
26. Rezler Vladimír JKL DESNÁ 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 129 00:13:34.9 53. 26.
27. Sacher Šimon SKI klub Jablonec 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 149 00:14:13.6 55. 27.
28. Petrdlík Dominik FŠ Zdiměřice 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 166 00:14:57.6 57. 28.
29. Mrázek Tomáš 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 130 00:15:01.7 58. 29.
30. Kučera Adam Nová ves nad Nisou 2km Dr. Oetker 2 km žáci (2011 a mladší) 165 00:39:07.1 61. 30.

6km - ČSOB 6km žačky (2008 – 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Holubová Anika SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3011 00:33:00.2 27. 3.
2. Nováková Rozálie SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3012 00:33:46.6 33. 6.
3. Moravcová Markéta SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3010 00:34:00.8 35. 8.
4. Melichová Beáta TJ Tanvald 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3000 00:34:20.6 39. 9.
5. Studená Sofie Triatlon Česká Lípa 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3021 00:35:38.9 45. 10.
6. Kraumanová Lucie TRIATLON ČESKÁ LÍPA 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3020 00:36:37.7 53. 12.
7. Břenková Andělka TRI CLUB ČESKÁ LÍPA 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3023 00:37:01.7 54. 13.
8. Matoušková Kateřina SPORTICUS team 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3008 00:37:18.9 55. 14.
9. Kremsová Kačka SWSL Lučany 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3003 00:37:25.1 57. 15.
10. Blažejová Terezie SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3013 00:37:51.1 61. 17.
11. Kordačová Zuzana SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3009 00:37:56.9 63. 18.
12. Blažková Monika SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3014 00:38:08.5 68. 19.
13. Svatošová Barbora Lokomotiva LBC 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3119 00:38:08.6 69. 20.
14. Ďoubalíková Natálie CSKV Vysoké nad Jizerou 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3122 00:38:12.5 71. 21.
15. Goláňová Leona 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3136 00:38:13.5 73. 22.
16. Malá Ester Eleven Run Team 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3005 00:39:33.1 78. 24.
17. Kalinová Lisa SPORTICUS team 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3006 00:40:07.9 79. 25.
18. Vojtíková Tereza Atletika Čelákovice 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3015 00:40:18.9 81. 27.
19. Rezlerová Nikola JKL DESNÁ 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3004 00:40:30.2 82. 28.
20. Bínová Viktorie SKI Senohraby 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3016 00:40:50.4 84. 30.
21. Balcarová Jana AC Turnov 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3148 00:40:51.4 85. 31.
22. Herinková Lucka SKI Senohraby 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3108 00:41:24.7 88. 34.
23. Proroková Nela 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3137 00:43:27.6 98. 40.
24. Nella Tribučková ELEVEN RUN TEAM 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3019 00:43:27.7 99. 41.
25. Vyskočilová Adéla Sokol Jablonec 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3107 00:43:40.2 100. 42.
26. Svobodová Nikola 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3018 00:43:56.2 101. 43.
27. Krtičková Johana SKI Jilemnice 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3002 00:44:39.7 108. 46.
28. Chvojková Vendula 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3138 00:44:48.1 110. 48.
29. Mojžíšová Majda SKI Senohraby 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3109 00:45:09.4 113. 50.
30. Klingerová Ela 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3106 00:45:10.4 115. 51.
31. Horňáková Aneta Triatlon Česká Lípa 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3022 00:45:12.8 116. 52.
32. Kupčová Eliška TJ Sokol Senohraby 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3017 00:46:51.1 120. 56.
33. Drozdová Julie 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3120 00:48:38.5 125. 58.
34. Rachel Breňová Anna Rychlostní kanoistika Jablonec 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3116 00:49:33.8 127. 59.
35. Berková Lenka Rychlostní kanoistika Jablonec 6km ČSOB 6km žačky (2008 – 2011) 3114 00:53:04.4 132. 62.

6km - ČSOB 6km žáci (2008 – 2011)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Brožek Matěj Sokol Skuhrov 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3054 00:26:48.3 2. 2.
2. Poluha Oskar BK Kalibr Benátky 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3052 00:27:55.2 5. 4.
3. Dohnal Richard TSV Leuna 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3110 00:29:12.3 8. 7.
4. Balatka Martin JKL DESNÁ 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3029 00:29:15.6 9. 8.
5. Balaš Pavel JKL DESNÁ 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3030 00:29:17.3 10. 9.
6. Drda Filip SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3038 00:29:35.6 11. 10.
7. Sova Ondřej JKL DESNÁ 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3031 00:30:28.3 14. 12.
8. Hataš Tomáš Czech Multisport Coaching 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3035 00:30:31.7 15. 13.
9. Skrbek Matouš SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3040 00:31:04.1 17. 14.
10. Šnytr Václav SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3049 00:31:42.8 20. 16.
11. Hanč Jakub TJ Jiskra Ski klub Harrachov 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3050 00:31:58.1 21. 17.
12. Vaněček Michal Ski klub Harrachov 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3043 00:32:08.4 23. 18.
13. Holý Martin SK Úvaly 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3044 00:32:36.3 24. 19.
14. Melich Kryštof TJ Tanvald 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3026 00:32:42.3 25. 20.
15. Galandr Ondřej AC Slovan Liberec 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3027 00:33:06.1 29. 21.
16. Žitný Adam Ski klub Břízky Jablonec nad Nisou 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3042 00:33:10.1 30. 22.
17. Hataš David Rohozec Amulet Team 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3045 00:33:25.1 32. 23.
18. Piskáček Petr SWSL Lučany 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3025 00:34:04.7 37. 24.
19. Zeman Josef 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3135 00:34:38.3 40. 25.
20. Sodomka Ondřej 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3139 00:34:57.9 43. 27.
21. Břenek Hynek TRI CLUB ČESKÁ LÍPA 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3053 00:35:36.4 44. 28.
22. Jirák Jakub JKL DESNÁ 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3028 00:35:48.5 46. 29.
23. Čapek Bartoloměj SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3039 00:35:53.2 47. 30.
24. Berka Tadeáš Czech Multisport Coaching 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3036 00:35:57.8 48. 31.
25. Ticháček Jáchym SC JIČÍN 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3047 00:36:10.3 49. 32.
26. Schveiger Vítek Slovan Liberec 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3118 00:36:25.3 51. 33.
27. Šnytr Antonín SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3048 00:36:37.1 52. 34.
28. Jurečka Mikuláš SKI JANOV BEDŘICHOV 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3037 00:37:23.1 56. 35.
29. Pospíšil David 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3112 00:37:59.2 65. 37.
30. Zemánek Lukáš SAM TEAM 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3046 00:38:09.5 70. 40.
31. Kaskoun Daniel 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3051 00:38:13.4 72. 41.
32. Bondy Štěpán Czech Multisport Coaching 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3034 00:38:56.5 74. 42.
33. Jakub Ondřej Rychlostní kanoistika Jablonec 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3113 00:39:26.3 77. 44.
34. Záborský Jakub FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3130 00:41:35.6 89. 45.
35. Vedral Marek Lokomotiva Liberec 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3149 00:41:42.2 91. 47.
36. Šašek Adam FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3127 00:44:10.3 104. 49.
37. Kučera Michal FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3132 00:44:10.5 105. 50.
38. Zradička Matyáš SPORTICUS team 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3033 00:45:10.3 114. 53.
39. Hněvkovský Jan FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3124 00:47:40.8 121. 54.
40. Leitgeb Honza 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3105 00:48:24.2 124. 56.
41. Makula Fábio FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3134 00:48:40.5 126. 57.
42. Kucharčuk Jakub FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3133 00:51:34.1 128. 58.
43. Sodomka Hugo FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3126 00:51:37.8 129. 59.
44. Nechvíle Martin FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3125 00:56:17.5 136. 60.
45. Strolený Adam FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km žáci (2008 – 2011) 3128 01:00:15.7 137. 61.

6km - ČSOB 6km ženy (2007 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jiřičková Simona 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3076 00:30:07.7 13. 1.
2. Pelová Simona SKI PAX Horní Maxov 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3143 00:32:43.6 26. 2.
3. Jarošová Jana KSM Hrádek nad Nisou 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3144 00:33:04.1 28. 4.
4. Černá Karolína TRI CLUB ČESKÁ LÍPA 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3073 00:33:22.6 31. 5.
5. Balašová Irena JKL DESNÁ 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3060 00:33:50.7 34. 7.
6. Svobodová Veronika 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3074 00:36:20.3 50. 11.
7. Piskáčková Zuzana SWSL Lučany 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3056 00:37:26.8 58. 16.
8. Hlaváčková Markéta 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3066 00:39:25.9 76. 23.
9. Viková Petra 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3062 00:40:18.6 80. 26.
10. Dubska Emma TJ Tatran Jablonec 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3070 00:40:48.9 83. 29.
11. Pelová Milena AC TEPO Kladno 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3141 00:40:54.7 86. 32.
12. Hůlková Veronika 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3147 00:41:20.7 87. 33.
13. Čunátová Tereza Triatlon Česká Lípa 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3072 00:41:50.3 92. 35.
14. Malá Sára Eleven Run Team 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3064 00:41:51.2 93. 36.
15. Malá Martina Eleven Run Team 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3063 00:41:51.4 94. 37.
16. Zemanová Jitka BAKOV 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3065 00:43:01.9 96. 38.
17. Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3071 00:43:09.7 97. 39.
18. Pelová Nicole SKI PAX Horní Maxov 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3145 00:43:57.4 102. 44.
19. Sedláková Marie 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3146 00:44:30.8 107. 45.
20. Boková Lucie 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3061 00:44:47.7 109. 47.
21. Klabanová Jana 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3067 00:44:52.1 112. 49.
22. Čepelková Zuzana Sestry v akci 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3069 00:46:09.1 117. 53.
23. Lánská Milena Sestry v akci 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3068 00:46:09.3 118. 54.
24. Vosyková Dominika 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3058 00:46:48.9 119. 55.
25. Kotábová Eva 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3140 00:48:13.8 122. 57.
26. Balická Iva Jablonecké Mattonky 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3057 00:52:02.8 130. 60.
27. Siváková Andrea Rychlostní kanoistika Jablonec 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3115 00:53:04.1 131. 61.
28. Vránová Naděžda 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3055 00:53:19.4 133. 63.
29. Blažková Markéta 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3075 00:54:43.6 134. 64.
30. Podlipná Veronika Rychlostní kanoistika Jablonec 6km ČSOB 6km ženy (2007 a starší) 3111 00:56:03.1 135. 65.

6km - ČSOB 6km muži (2007 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hladík Václav AC Česká Lípa 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3123 00:26:18.9 1. 1.
2. Hübner Richard ELEVEN RUN TEAM 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3082 00:27:34.6 4. 3.
3. Hřebík Matyáš SKJA 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3121 00:28:39.9 6. 5.
4. Kolář Vladimír ALISY HRÁDEK 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3086 00:28:59.5 7. 6.
5. Jirák Čenda JKL DESNÁ 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3079 00:30:03.8 12. 11.
6. Poluha Luboš BK Kalibr Benátky 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3084 00:31:22.5 19. 15.
7. Vaněček Vojtěch 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3083 00:34:57.5 42. 26.
8. Kučera Jiří SRTG Jablonec nad Nisou 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3077 00:37:35.5 59. 36.
9. Pospíšil Petr H.O. LIAZ 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3117 00:37:59.6 66. 38.
10. Vacek Cyril 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3080 00:38:04.4 67. 39.
11. Machek František 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3085 00:39:25.7 75. 43.
12. Procházka Jan Živělacup 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3078 00:41:41.2 90. 46.
13. Lukač Martin SKI PAX Horní Maxov 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3142 00:43:57.4 103. 48.
14. Hubínek Jan FŠ Zdiměřice 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3129 00:44:29.7 106. 51.
15. Súkeník Jan 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3081 00:44:51.8 111. 52.
16. Lukeš Jan 6km ČSOB 6km muži (2007 a starší) 3131 00:48:13.9 123. 55.

6km - CANICROSS 6 km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ulrich Jan 6km CANICROSS 6 km 58 00:27:08.2 3. 1.
2. Malík Tomáš Musher club Český ráj,Grace 6km CANICROSS 6 km 54 00:30:35.2 16. 2.
3. Chocholoušková Jana 6km CANICROSS 6 km 60 00:31:12.3 18. 3.
4. Rus Jakub 6km CANICROSS 6 km 59 00:32:02.1 22. 4.
5. Jukl Jiří 6km CANICROSS 6 km 55 00:34:02.4 36. 5.
6. Bukáčková Jana Kráska 6km CANICROSS 6 km 53 00:34:07.5 38. 6.
7. Pospíšilová Ema 6km CANICROSS 6 km 61 00:34:47.7 41. 7.
8. Kepková Lenka SRTG Jablonec nad Nisou 6km CANICROSS 6 km 51 00:37:46.2 60. 8.
9. Charuza Jiří 6km CANICROSS 6 km 52 00:37:52.7 62. 9.
10. Zahola Vít SKI klub Jablonec 6km CANICROSS 6 km 62 00:37:58.9 64. 10.
11. Dubský Jiří HEXENSCHOOS 6km CANICROSS 6 km 56 00:42:06.5 95. 11.
12. Zemánek Jan Sam Team 6km CANICROSS 6 km 6 01:30:42.4 138. 12.

11km - Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Erbenová Mariana Czech Multisport Coaching 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1025 00:50:00.9 62. 2.
2. Bradnová Magdalena SKI KLUB Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1028 00:50:03.7 64. 3.
3. Krytinářová Aneta Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1013 00:50:22.1 68. 4.
4. Tůmová Lucie Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1015 00:50:41.2 74. 6.
5. Dubská Lucie KLSG 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1022 00:51:15.4 80. 7.
6. Ďoubalíková Adéla KLSG 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1021 00:53:41.4 99. 11.
7. Pradeová Ema AC slovan Liberec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1312 00:54:12.8 105. 13.
8. Smetanová Markéta SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1027 00:54:21.6 106. 14.
9. Cilichová Anna Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1004 00:54:25.7 108. 16.
10. Gubančoková Silvia Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1010 00:55:24.2 116. 19.
11. Lajtkepová Berenika Biatlon Liberec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1019 00:55:24.8 118. 21.
12. Peštová Daniela Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1006 00:55:28.7 120. 22.
13. Lichtenbergová Zuzana Sokol Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1032 00:56:00.7 131. 25.
14. Novotná Michaela OOB TJ Turnov 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1030 00:57:32.6 146. 31.
15. Vaněčková Věra Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1003 00:57:53.7 150. 33.
16. Nováková Amálie SKI JANOV BEDŘICHOV 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1026 00:58:06.7 153. 34.
17. Karbanová Karolína Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1014 00:58:34.4 158. 36.
18. Karbanová Nikola Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1008 00:58:34.4 159. 37.
19. Dobiášová Rebeka Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1000 00:59:13.1 167. 39.
20. Lichtenbergová Tereza Sokol Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1031 01:00:50.9 186. 43.
21. Syrovátková Linda Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1005 01:01:31.2 196. 47.
22. Kučerová Petra Horský kozy Bratrouchov 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1018 01:02:18.1 202. 50.
23. Matějková Kateřina Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1012 01:02:40.5 207. 52.
24. Tůmová Martina Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1001 01:02:41.9 208. 53.
25. Novotná Barbora OOB TJ Turnov 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1033 01:03:12.9 211. 55.
26. Nagyová Zuzana HEXENSCHOOS 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1034 01:03:23.0 214. 57.
27. Adámková Emma Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1007 01:03:26.2 215. 58.
28. Mikezová Nikola 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1017 01:03:37.5 219. 60.
29. Tynková Kateřina Sokol Skuhrov 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1029 01:04:26.0 222. 61.
30. Kopecká Karla Swsl Lučany 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1016 01:05:14.5 233. 68.
31. Jindřišková Lucie Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1011 01:05:43.8 243. 73.
32. Skořepová Eliška SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1319 01:06:07.5 246. 76.
33. Veselá Julie SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1320 01:06:07.6 247. 77.
34. Šimečková Anička SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1321 01:06:07.9 248. 78.
35. Nikodýmová Nikola Sokol Skuhrov 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1020 01:10:02.6 280. 95.
36. Nováková Marie Swsl 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1035 01:13:06.5 298. 103.
37. Horadová Ela SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1326 01:13:06.6 299. 104.
38. Šimečková Katka SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1325 01:13:06.8 300. 105.
39. Svobodová Laura SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1323 01:13:06.8 301. 106.
40. Fabianová Terka SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1327 01:13:06.9 302. 107.
41. Paldusová Nela SK Praga 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1024 01:15:27.3 310. 111.
42. Hübnerová Karolína TJ Sokol Skuhrov 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1344 01:23:19.9 329. 119.
43. Podoubská Adéla 11km Konrád 11 km dorostenky (2007 – 2004) 1360 02:18:11.4 333. 122.

11km - Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Řezáč Aleš Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1042 00:43:11.8 5. 5.
2. Benda Vojtěch Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1043 00:43:21.7 6. 6.
3. Mairich Filip Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1046 00:44:38.9 15. 15.
4. Štolba Roman Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1047 00:44:50.5 17. 17.
5. Růžička Vojta SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1329 00:45:00.2 19. 19.
6. Kovář Pavel KB Letohrad 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1364 00:45:15.9 20. 20.
7. Dupal Ondřej 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1071 00:45:33.7 22. 22.
8. Norba Denis SKI klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1347 00:45:44.3 23. 23.
9. Kašák Petr Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1037 00:45:52.2 24. 24.
10. Hloušek Filip TJ Sokol Skuhrov 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1060 00:46:09.7 25. 25.
11. Lietava Štěpán SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1067 00:46:10.6 28. 27.
12. Balatka Ondřej JKL DESNÁ 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1058 00:46:38.4 31. 30.
13. Gregor Jan KB Letohrad 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1361 00:46:40.1 32. 31.
14. Štencl Ondřej Dukla Liberec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1059 00:46:55.8 34. 33.
15. Ticháček Jakub SC JIČÍN 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1070 00:46:58.7 36. 35.
16. Řehoř Šimon KLSG 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1061 00:47:17.1 37. 36.
17. Holub Tobiáš SKI klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1348 00:47:17.4 38. 37.
18. Hurta Šimon KB Letohrad 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1358 00:47:29.3 40. 39.
19. Málek Michael KB Letohrad 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1355 00:47:32.2 41. 40.
20. Schöppel Karel 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1073 00:47:40.7 42. 41.
21. Pešina Jakub SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1066 00:47:59.5 44. 43.
22. Mučica Kryštof Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1040 00:48:08.8 45. 44.
23. Svoboda Dominik SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1328 00:48:13.1 47. 46.
24. Paldus Matěj SKI klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1346 00:48:15.3 48. 47.
25. Novák Viktor Ski klub Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1072 00:48:15.5 49. 48.
26. Zurynek Jan Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1050 00:48:23.5 50. 49.
27. Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1054 00:49:02.5 54. 53.
28. Lajdar Adam Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1045 00:50:03.9 65. 62.
29. Janata Jan SKI klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1349 00:50:19.6 66. 63.
30. Křenovský Arnošt Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1051 00:50:21.5 67. 64.
31. Šurik Jakub BEKO 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1341 00:50:29.2 69. 65.
32. Dutka Ondřej Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1041 00:50:37.3 72. 67.
33. Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1055 00:50:54.4 76. 70.
34. Lank Albert Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1038 00:51:01.9 77. 71.
35. Segeš Viktor Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1049 00:51:47.7 84. 77.
36. Doleček Přemysl KB Letohrad 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1357 00:52:03.7 88. 79.
37. Knápek Šimon KB Letohrad 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1356 00:52:04.1 89. 80.
38. Votoček Adam 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1057 00:52:41.6 93. 84.
39. Korda Jakub 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1332 00:53:41.5 100. 89.
40. Šourek Martin Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1039 00:53:52.4 101. 90.
41. Koňák Vojtěch Ski klub Jablonec 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1044 00:55:59.4 130. 106.
42. Tomeš Roman Czech Multisport Coaching 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1063 00:58:00.9 151. 118.
43. Drozda Hynek Lokomotiva LBC 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1338 00:58:24.2 156. 122.
44. Kopecký Petr Swsl Lučany 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1056 00:58:43.3 160. 123.
45. Bradna Vítek SKI KLUB Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1069 00:59:59.1 173. 133.
46. Čapek Theodor SKI JANOV BEDŘICHOV 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1065 01:00:43.1 182. 141.
47. Kohout Filip SKI Senohraby 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1324 01:02:23.8 205. 155.
48. Miekhtiiev Ruslan Lokomotiva LBC 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1337 01:02:51.4 210. 156.
49. Strážovský František Lokomotiva LBC 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1336 01:05:28.3 238. 168.
50. Randáček Josef Lokomotiva LBC 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1335 01:10:38.2 284. 187.
51. Výmola Tibor Kukuřičný klas 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1068 01:15:49.8 313. 202.
52. Nagy Lukáš …….. 11km Konrád 11 km dorostenci (2007 – 2004) 1053 01:16:16.4 314. 203.

11km - Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kočí Anna 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1331 00:54:22.5 107. 15.
2. Mihysková Svatava KB Letohrad 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1359 00:54:46.4 111. 17.
3. Drahotová Anežka 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1086 00:55:24.7 117. 20.
4. Kurfiřtová Natálie KL SG 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1081 00:55:41.2 127. 24.
5. Malá Hana #Ratarteam 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1077 00:58:53.3 162. 38.
6. Richardson Jana JEŠTĚD SKYRACE TEAM 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1330 01:02:31.3 206. 51.
7. Košťáková Monika 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1085 01:02:48.6 209. 54.
8. Macková Kateřina HO TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1083 01:04:28.2 223. 62.
9. Říhová Michaela Mattoni Freerun Liberec 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1084 01:05:14.8 234. 69.
10. Svobodová Michaela 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1079 01:08:49.4 271. 88.
11. Andrlová Kristýna 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1080 01:09:18.1 273. 90.
12. Janderová Petra TJ Bižuterie Jablonec 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1082 01:10:10.2 281. 96.
13. Jančiková Barbora 11km Konrád 11 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 1101 01:12:37.2 295. 101.

11km - Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1123 00:46:09.7 26. 1.
2. Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1116 00:50:30.6 70. 5.
3. Schlechterová Lenka SKP Ústí nad Labem 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1139 00:51:49.5 86. 8.
4. Macháčková Tereza AO Doksy 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1090 00:51:53.6 87. 9.
5. Kalalova Tereza ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1144 00:52:42.7 95. 10.
6. Kapletová Monika RohozecAmulet Team 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1151 00:53:52.9 102. 12.
7. Hančová Denisa HSK Horní Rokytnice 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1147 00:55:05.1 113. 18.
8. Menšíková Jana Daňci Beroun 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1155 00:55:41.1 126. 23.
9. Sajdlová Jana Žižkovský Tygři 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1110 00:56:45.5 136. 26.
10. Dubská Zlata HEXENSCHOOS 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1143 00:56:50.1 138. 27.
11. Hájková Eliška AC Čimelice 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1133 00:56:54.4 139. 28.
12. Dávidová Eva 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1152 00:56:57.5 140. 29.
13. Pindiková Gabriela 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1105 00:57:11.4 144. 30.
14. Balogová Lenka Liberec 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1149 00:57:50.8 149. 32.
15. Vodičková Nikola Mattoni Free Run Jablonec 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1124 00:58:28.7 157. 35.
16. Tomášková Jana Sokol Skuhrov 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1141 00:59:43.8 170. 40.
17. Janovska Katerina 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1134 01:00:19.5 180. 41.
18. Berglová Irena 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1091 01:00:49.3 185. 42.
19. Vojtíková Lenka Sokol Brandýs 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1129 01:00:52.2 187. 44.
20. Petráková Radka Kinoklub Smržovka 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1103 01:01:03.2 190. 45.
21. Žáková Olga Alpin Club Aš 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1087 01:01:14.8 192. 46.
22. Tománková Kateřina 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1118 01:01:38.1 198. 48.
23. Černá Silovská Hana Žižkovský tygři 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1094 01:01:58.3 201. 49.
24. Tynková Daniela Sokol Koberovy 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1128 01:03:13.4 212. 56.
25. Kopecká Iva Swsl Lučany 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1096 01:03:37.1 218. 59.
26. Doupovcová Martina SKI Senohraby 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1315 01:04:42.6 224. 63.
27. Očenášová Eva Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1135 01:04:51.7 227. 64.
28. Skramuská Markéta Rozběháme Liberec 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1138 01:04:54.5 228. 65.
29. Zahnová Pavla 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1099 01:04:55.2 229. 66.
30. Kučerová Lenka Horský kozy Bratrouchov 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1115 01:05:06.3 231. 67.
31. Bahenská Veronika 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1154 01:05:24.9 236. 70.
32. Bémová Lýdie Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1156 01:05:29.2 239. 71.
33. Patkova Romana MOLS Bohemia 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1140 01:05:38.2 240. 72.
34. Tobišková Veronika 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1127 01:05:56.3 244. 74.
35. Faltysová Simona TJ LIGA 100 Praha 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1089 01:05:59.7 245. 75.
36. Kotková Kateřina Mattoni Free Run Liberec přehrada 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1136 01:07:04.4 253. 79.
37. Kasperová Zuzana BK Pražírna 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1371 01:07:04.5 254. 80.
38. Diartová Ivana Triatlon Česká Lípa 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1114 01:07:06.3 255. 81.
39. Pancířová Lucie SKI Senohraby 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1318 01:07:32.1 257. 82.
40. Schöppelová Jana 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1148 01:07:38.2 259. 83.
41. Žufníčková Petra 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1111 01:07:41.5 260. 84.
42. Rosato Jaroslava 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1145 01:08:00.5 263. 85.
43. Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1126 01:08:01.2 264. 86.
44. Maturová Olga Rozběháme Liberec 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1132 01:08:10.1 266. 87.
45. Hering Kerstin TSV Dresden 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1097 01:09:01.7 272. 89.
46. Kurfiřtová Petra 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1119 01:09:23.1 274. 91.
47. Zalabáková Petra 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1088 01:09:51.4 276. 92.
48. Kotková Eva 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1106 01:09:54.5 278. 93.
49. Mahdalová Petra Spartak Rychnov 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1093 01:09:56.9 279. 94.
50. Šťovíčková Stanislava Rozběháme Liberec 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1150 01:10:22.6 283. 97.
51. Šindelářová Jitka Žižkovský tygři 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1125 01:11:23.1 288. 98.
52. Šteinerová Šárka Oceloti Liberec 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1104 01:11:32.1 289. 99.
53. Zbytovská Tereza LaFamilia 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1122 01:12:34.3 293. 100.
54. Šubrtová Gabriela Kaplička Hrabětice 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1142 01:12:45.1 297. 102.
55. Bakešová Radka Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1112 01:14:02.6 304. 108.
56. Blažková Bibiána 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1153 01:14:13.8 305. 109.
57. Dohnalova Petra Ruženka team 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1120 01:15:07.5 307. 110.
58. Kubota Květa 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1130 01:17:50.5 316. 112.
59. Gebauerová Barbora 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1343 01:18:19.5 319. 113.
60. Veselá Zuzana 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1107 01:18:23.5 320. 114.
61. Janovská Dana Janováci 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1117 01:20:32.6 324. 115.
62. Výlupková Dagmar 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1131 01:20:43.5 326. 116.
63. Hennig Nadja TSV Dresden 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1092 01:21:16.4 327. 117.
64. Anna 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1098 01:21:20.2 328. 118.
65. Šléglová Andrea RunBo Team Liberec 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1102 01:36:20.5 331. 120.
66. Skoupá Anna 11km Konrád 11 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 1113 01:36:20.7 332. 121.

11km - Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Prášil Vojtěch eD system Silvini team 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1204 00:42:01.1 2. 2.
2. Fadrhons Matěj Dukla Liberec 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1192 00:42:58.7 4. 4.
3. Nagy Josef Tatran Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1207 00:43:38.6 7. 7.
4. Drbohlav Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1191 00:43:42.4 8. 8.
5. Polonský Tomáš Vrchlabí 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1171 00:44:07.0 11. 11.
6. Strnad Aleš NAC 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1186 00:44:19.7 13. 13.
7. Rozek Jan Mika Training Team 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2049 00:44:26.8 14. 14.
8. Štolfa Šimon KB Letohrad 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1362 00:46:09.9 27. 26.
9. Hájek Matěj SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1164 00:46:25.9 29. 28.
10. Janoušek Martin Hrabětice 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1366 00:46:45.9 33. 32.
11. Vondráček Jakub KB Letohrad 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1363 00:46:56.4 35. 34.
12. Kánský Petr KB Letohrad 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1354 00:47:28.1 39. 38.
13. Řezáč Tomáš SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1193 00:47:57.6 43. 42.
14. Jelínek Josef SKI JANOV BEDŘICHOV 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1184 00:48:11.3 46. 45.
15. Pelíšek Jindřich Janov livin' 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1199 00:49:18.8 55. 54.
16. Šaník Jan P(e)aceMakers 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1308 00:49:25.5 56. 55.
17. Bartůněk Michal 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1175 00:49:34.7 58. 57.
18. Martin Kočí SKI JANOV BEDŘICHOV 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1185 00:49:39.2 59. 58.
19. Stach Jan 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1208 00:49:54.7 61. 60.
20. Lejsek Marek SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1190 00:50:35.4 71. 66.
21. Kyselák Martin 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1339 00:50:39.1 73. 68.
22. Karásek Vladislav Czech Multisport Coaching 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1182 00:50:50.1 75. 69.
23. Tryzna Martin EDS 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1159 00:51:11.7 79. 73.
24. Netrval Jakub SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1194 00:51:43.3 83. 76.
25. Kupr Jan Cooper team 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1181 00:52:26.2 91. 82.
26. Vorel David North Czech Runners 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1202 00:52:42.6 94. 85.
27. Purm Marek HYDRANT 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1173 00:53:20.7 97. 87.
28. Daněk Tomáš Daňci Beroun 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1351 00:54:36.3 110. 94.
29. Čumpelík Marek Czech Multisport Coaching 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1183 00:55:15.8 114. 96.
30. Fiala Jan Stg-jablonec 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1189 00:55:21.2 115. 97.
31. Vaner Jan Sokol Janov nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1167 00:55:39.7 124. 102.
32. Roubíček Jakub Jezevec Race 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1195 00:55:43.5 128. 104.
33. Jandera Tomáš TJ Elektro-Praga Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1187 00:55:52.6 129. 105.
34. Sacher Lukáš SKI klub Jablonec 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1309 00:56:22.4 134. 109.
35. Hušek Filip Matylda team 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1172 00:56:29.5 135. 110.
36. Kotek Tomáš Mattoni Free Run Liberec přehrada 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1201 00:57:05.6 142. 113.
37. Hrubý Aleš 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1165 00:58:07.5 154. 120.
38. Veselouš Tomáš 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1188 00:58:54.7 163. 125.
39. Macek Jakub HO TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1197 00:58:58.3 164. 126.
40. Stranel jun. Jiri 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1179 00:59:38.6 169. 130.
41. Fichtner Miroslav Mattoni free Run Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1203 00:59:59.5 174. 134.
42. Mihalik Josef Jablonecke matonky 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1166 01:00:10.2 177. 137.
43. Klíž David 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1162 01:00:18.6 179. 139.
44. Hotový Jan Hotováci 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1178 01:00:25.7 181. 140.
45. Kocourek Štěpán 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1170 01:01:16.7 193. 147.
46. Janků Lukáš A.stavby 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1160 01:02:23.1 204. 154.
47. Jůza David 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1174 01:03:58.8 220. 160.
48. Hlinčík David 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1177 01:04:48.7 226. 163.
49. Huptych Jiři 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1367 01:07:57.9 261. 177.
50. Nagy Zdeněk 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1158 01:08:09.4 265. 179.
51. Pitro Lukáš SRTG Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1161 01:10:21.1 282. 186.
52. Kejzlar Martin 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1353 01:12:10.3 291. 192.
53. Zvěřina Jiří Omnes 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1180 01:17:58.1 318. 206.
54. Janovský Viktor Janováci 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1176 01:20:32.4 323. 209.
55. Althuser Dimitri 11km Konrád 11 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1169 01:20:41.2 325. 210.

11km - Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čivrný Jiří Semily 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1340 00:41:04.2 1. 1.
2. Berka Radim Krkonose/skialpshop 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1255 00:42:26.1 3. 3.
3. Kafka Jiří HS ČIMIČI 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1228 00:43:52.8 9. 9.
4. Lajtkep Petr FYZIO SPORT TEAM 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1239 00:43:59.8 10. 10.
5. Jirák Karel Triatlon Česká Lípa 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1249 00:44:11.7 12. 12.
6. Balatka Miroslav SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1257 00:44:41.7 16. 16.
7. Mikuš Martin SKI klub Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1225 00:44:54.5 18. 18.
8. Novotný Václav Ski team Vysočina 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1229 00:46:28.7 30. 29.
9. Peroutka Jan SWSL Lučany 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1258 00:48:25.7 51. 50.
10. Pelikán Karel TJ Sokol Podlázky-Dalovice 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1365 00:48:58.8 53. 52.
11. Pirkl Pavel Liberec 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1350 00:51:48.4 85. 78.
12. Cejnar Václav SK Třebechovice pod Orebem 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1233 00:52:31.3 92. 83.
13. Kašička Martin Oceloti Liberec 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1231 00:53:36.4 98. 88.
14. Bém Aleš Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1260 00:53:58.9 103. 91.
15. Kalina David Spartak Rychnov 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1242 00:54:11.1 104. 92.
16. Herinek Petr SKI Senohraby 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1313 00:55:26.2 119. 98.
17. Vojtík Pavel Atletika Čelákovice 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1243 00:55:35.6 122. 100.
18. Šperker Roman Kruháče Sokol Janov 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1310 00:55:35.9 123. 101.
19. Hoffmann Marťas nevím 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1212 00:55:40.5 125. 103.
20. Berka Michal Czech Multisport Coaching 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1241 00:56:17.8 133. 108.
21. Khel Richard OK Sparta Praha 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1252 00:56:49.9 137. 111.
22. Hořejší Michal Sportisimo 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1211 00:56:59.7 141. 112.
23. Eyberger Milan SK Lobster Grafendorf 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1218 00:57:10.8 143. 114.
24. Šešera Ondřej Koko 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1221 00:57:22.2 145. 115.
25. Tóth Miloš 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1235 00:58:58.6 165. 127.
26. Tomášek Luboš Sokol Skuhrov 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1253 00:59:12.2 166. 128.
27. Polák Zbyněk SK Setos Praha 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1224 00:59:36.8 168. 129.
28. Čurda Jablonecké mattonky 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1261 00:59:59.1 172. 132.
29. Tobiška Aleš 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1234 01:00:01.5 175. 135.
30. Bok Joromír Runhojiči 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1251 01:00:03.3 176. 136.
31. Peroutka Jiří 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1240 01:00:17.6 178. 138.
32. Kašťák Jan Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1247 01:00:48.8 184. 143.
33. Kalenda Michal SKI Senohraby 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1317 01:01:01.5 189. 145.
34. Deml Marek Žižkovský tygři 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1237 01:01:07.9 191. 146.
35. Skramuský Antonín Můj 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1254 01:01:26.4 194. 148.
36. Klacek Michal 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1314 01:01:29.9 195. 149.
37. Dušánek Jan JEŠTĚD SKYRACE TÝM 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1236 01:02:19.7 203. 153.
38. Patka Ondřej MOLS Team 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1223 01:03:13.4 212. 157.
39. Musil Richard 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1342 01:03:31.9 216. 158.
40. Hanzl Martin 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1238 01:04:05.7 221. 161.
41. Hataš Jan Rohozec Amulet Team 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1250 01:04:43.2 225. 162.
42. Albrecht David HO SKOL 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1333 01:04:57.7 230. 164.
43. Kotek Aleš 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1226 01:05:16.7 235. 166.
44. Hriagyel Jiří Trenovanibehu.cz 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1220 01:05:39.9 242. 170.
45. Král Václav Hoffmann & Žižák 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1217 01:06:50.3 250. 172.
46. Moráček Zdeněk 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1368 01:07:03.5 251. 173.
47. Hejduk Marek 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1245 01:07:03.5 252. 174.
48. Krčmář Martin Golf Club Liberec 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1222 01:07:11.8 256. 175.
49. Kuchta Roman 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1213 01:08:47.7 269. 182.
50. Janega Petr 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1214 01:08:48.2 270. 183.
51. Hejsek Jakub 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1256 01:09:49.2 275. 184.
52. Živný Jaroslav Hoffmann & Žižák 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1216 01:11:35.4 290. 191.
53. Jančík Zdeněk Nečoché ně g nohám 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1259 01:12:36.9 294. 194.
54. Macháček Olda Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1232 01:12:39.1 296. 195.
55. johan Oldřich ELEVEN RUN TEAM 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1230 01:15:08.7 309. 199.
56. Zumr David BK Pražírna 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1219 01:15:33.2 311. 200.
57. Výmola David Kukuřičný klas 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1246 01:15:49.8 312. 201.
58. Kubota Takuo 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1244 01:17:50.7 317. 205.
59. Vylupek Lukas 11km Konrád 11 km muži do 49 let (1982 – 1973) 1248 01:19:42.7 322. 208.

11km - Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1284 00:45:25.4 21. 21.
2. Lukeš Roman 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1352 00:48:36.9 52. 51.
3. Kubíček Zdeněk Eleven Head CST Cyklolive 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1268 00:49:27.7 57. 56.
4. Stranel Jiri Bici 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1271 00:49:47.5 60. 59.
5. Kosák Stanislav SKC Liberec 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1285 00:50:03.4 63. 61.
6. Preisler Michal Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1276 00:51:09.2 78. 72.
7. Havelka Petr ELEVEN RUN TEAM 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1269 00:51:22.6 81. 74.
8. Rataj Pavel Rokycany 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1289 00:51:31.5 82. 75.
9. Blažek Jiří Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1272 00:53:11.7 96. 86.
10. Barta Lubomír Vratislavice nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1270 00:54:51.1 112. 95.
11. Hlaváček Petr Haven team 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1277 00:55:33.7 121. 99.
12. Cocoth Manfred O.J.E.B. RUN REVÚCA 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1334 00:56:03.3 132. 107.
13. Sucharda Jiří Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1279 00:57:34.2 147. 116.
14. Nagy Zdeněk 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1262 00:57:37.9 148. 117.
15. Fadrhons Aleš TJ Řepy 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1281 00:58:05.7 152. 119.
16. Štencl Rostislav Liberec 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1273 00:58:12.7 155. 121.
17. turek vít Jablonecké Mattonky 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1293 00:59:49.8 171. 131.
18. Štancl Jaroslav HO Pardubice 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1345 01:00:43.4 183. 142.
19. Vencl Jiří NAC Liberec 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1283 01:01:31.4 197. 150.
20. Blažek Jan Loosers bikers 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1286 01:01:49.3 199. 151.
21. Jandera Petr TRI -Club Jablonec nad Nisou 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1280 01:05:08.7 232. 165.
22. Klemša Tomáš 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1292 01:05:26.5 237. 167.
23. Hlincik David 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1274 01:06:46.9 249. 171.
24. Tyll Jiří 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1264 01:07:32.3 258. 176.
25. Čapek Ondřej SKI JANOV BEDŘICHOV 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1278 01:08:00.5 262. 178.
26. . ŠVÁCA KAPLIČKA HRABĚTICE 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1266 01:08:25.5 267. 180.
27. Pulščák Michal 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1287 01:08:28.2 268. 181.
28. Hybner Petr 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1263 01:09:51.7 277. 185.
29. Zemánek Jiří SAM TEAM 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1288 01:10:44.3 285. 188.
30. Kulík Michal EDSMT 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1282 01:11:00.4 287. 190.
31. Brzobohatý Ivo 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1291 01:12:22.5 292. 193.
32. Nagy Josef HEXENSCHOOS 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1290 01:13:14.9 303. 196.
33. Danek Simon Slavoj Vsetuly 11km Konrád 11 km muži do 59 let (1972 – 1963) 1294 01:15:07.7 308. 198.

11km - Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šimůnek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1302 00:52:09.2 90. 81.
2. Menšík Jan 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1305 00:54:35.5 109. 93.
3. Kuhnert Klaus TSV Dresden 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1296 00:58:45.1 161. 124.
4. Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1297 01:00:55.1 188. 144.
5. Vyhlídal Antonín mattoni freerun liberec 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1304 01:01:55.7 200. 152.
6. Ulrych Oldřich 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1299 01:03:36.2 217. 159.
7. Bradáč Bohumil SK 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1298 01:05:38.8 241. 169.
8. Mindžák Andrej SKI klub J50 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1307 01:10:54.8 286. 189.
9. Schmidt Gerhard TSV Dresden 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1303 01:14:30.1 306. 197.
10. Dušánek Miroslav JEŠTĚD SKYRACE TÝM 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1300 01:17:05.6 315. 204.
11. Paldus Petr PPP Bedřichov 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1301 01:18:41.1 321. 207.
12. Kovařík Václav SKI Senohraby 11km Konrád 11 km muži nad 59 let (1962 a starší) 1316 01:31:06.3 330. 211.

19km - M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Matějková Nina ARO JBC 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2000 01:35:08.3 54. 4.
2. Táborská Lenka TJ Bižu Jbc 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2010 01:44:10.7 91. 9.
3. Blaschková Lucie 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2164 01:46:22.4 105. 11.
4. Hujerová Tereza Team Robinson Trentino 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2006 01:46:54.8 107. 13.
5. Stejskalová Adéla Planeta droždí 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2009 01:47:03.4 108. 14.
6. Cvrčková Ines KLSG 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2007 01:48:42.6 113. 15.
7. Procházková Michaela 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2001 01:51:51.1 122. 16.
8. Věcková Viktorie 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2170 01:53:49.2 129. 17.
9. Tomková Zuzana 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2159 01:56:57.7 140. 21.
10. Skotnicová Anita Kosmetikabezvody.cz 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2008 02:03:14.5 145. 23.
11. Weinertová Magdaléna Vlajem za psem 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2005 02:04:38.8 149. 27.
12. Matoušková Klára SRTG Jablonec nad Nisou 19km M&B 19 km ženy do 34 let (2003 – 1988) 2003 02:08:42.5 154. 29.

19km - M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Horna Krásná Veronika SRTG Jablonec nad Nisou 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2012 01:30:18.6 32. 1.
2. Pušová Michaela SWSL Lučany nad Nisou 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2030 01:31:52.3 39. 2.
3. Malíková Klára Adventní běhání 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2017 01:33:24.5 46. 3.
4. Moravcová Kateřina ED System Silvini 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2166 01:35:40.1 59. 5.
5. Šťástková Stáňa KV Klíč 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2029 01:41:37.5 80. 6.
6. Krtičková Jana SKI Jilemnice 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2020 01:42:50.6 83. 7.
7. Kroužilová Iva Oceláři Kolín 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2028 01:43:33.5 87. 8.
8. Vitoušová Dana Jablonecké Mattonky 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2023 01:45:48.2 98. 10.
9. Schierová Michaela 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2035 01:46:51.8 106. 12.
10. Vaclavikova Hana KV Klíč 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2018 01:56:12.1 137. 18.
11. Lederová Markéta SKI Janov Bedřichov 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2016 01:56:18.6 138. 19.
12. Plívová Jana 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2036 01:56:34.7 139. 20.
13. Mejsnarová Lenka 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2019 02:02:59.9 144. 22.
14. Procházková Irena TJ Háje 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2024 02:04:25.9 146. 24.
15. Zumrová Vanda BK Pražírna 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2014 02:04:30.6 147. 25.
16. Štiťáková Adéla Žibřidice 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2156 02:04:30.6 148. 26.
17. Frank Cathleen TSV Dresden 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2033 02:07:29.2 152. 28.
18. Krčová Martina KVS Šumperk 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2027 02:10:09.8 155. 30.
19. Hánová Jitka 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2032 02:11:09.4 156. 31.
20. Janegová Helena Mattoni Free Run Jablonec nad Nisou 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2031 02:11:29.1 158. 32.
21. Hartlová Věra Mattoni Freerun Jablonec 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2011 02:11:29.1 159. 33.
22. Krásná Kateřina SRTG Jablonec nad Nisou 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2013 02:13:41.6 160. 34.
23. Kašparová Iva LaFamilia 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2026 02:13:49.7 161. 35.
24. Nasirova Radka V blbým věku 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2021 02:16:50.2 163. 36.
25. Střižíková Jana V blbým věku 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2022 02:16:50.8 164. 37.
26. Votočková Ivana Trutnov 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2034 02:22:20.7 166. 38.
27. Palová Radka 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2025 02:23:45.1 167. 39.
28. Bártová Zdena Rychlostní kanoistika Jablonec 19km M&B 19 km ženy nad 34 let (1987 a starší) 2162 02:23:45.1 168. 40.

19km - M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Petržela Jan OK 99 Hradec Králové 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2072 01:12:23.9 1. 1.
2. Šimůnek Adam P(e)ace Makers 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2041 01:15:05.5 3. 3.
3. Hrbek Filip 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2073 01:18:00.5 7. 7.
4. Preissler Tomáš KLSG 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2065 01:18:49.3 8. 8.
5. Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2069 01:19:45.9 9. 9.
6. Pazdera Lukáš HERE TO WIN TEAM 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2042 01:21:07.4 10. 10.
7. Veverka Jakub 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2051 01:21:42.2 12. 12.
8. Kadeřábek Michal KČT Slavoj 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2062 01:22:27.3 14. 14.
9. Staněk Martin Pomalí kluci 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2061 01:26:12.9 20. 20.
10. Landovský Lukáš 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2044 01:26:47.8 22. 22.
11. Spálenský Vít 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2172 01:26:51.6 23. 23.
12. Černý Ondra Žižkovský tygři 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2070 01:29:11.5 30. 30.
13. Šimůnek Matěj cvičky 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2074 01:30:22.8 33. 32.
14. Mužíček Pavel TTT 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2158 01:30:29.5 34. 33.
15. Kolář Josef SRTG Jablonec nad Nisou 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2043 01:31:45.7 37. 36.
16. Jírovec Vojtěch SK Babice 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2059 01:31:53.3 40. 38.
17. Flousek Petr TJ MAGLA 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2057 01:32:15.9 42. 40.
18. Kolář Václav AC Slovan Liberec 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2071 01:32:44.7 43. 41.
19. Horner Jakub TJ Magla 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2047 01:34:05.2 49. 45.
20. Bachman Michal MAXTRI 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2173 01:34:08.2 50. 46.
21. Kozel Adam 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2054 01:34:31.7 52. 48.
22. Kaňka Adam Žižkovský tygři 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2063 01:34:40.9 53. 49.
23. Nosek Kryštof TJ Bižuterie Jablonec 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2163 01:36:10.8 61. 53.
24. Tůma Lukáš Libštát 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2165 01:37:07.3 63. 55.
25. Tomášek Zdenek SK Pomalu 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2056 01:37:33.6 67. 59.
26. Mokrusch Dan Hájek 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2075 01:37:49.1 69. 61.
27. Soukup Václav Tarzanklub 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2050 01:39:15.9 72. 63.
28. Liberacky Vlastimil Runbo Team Liberec 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 1168 01:39:56.7 74. 65.
29. Mastnik Leos Runbo Team Liberec/Rambajs team 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2052 01:39:56.8 75. 66.
30. Zadražil Filip TJ Bižuterie Jablonec 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2066 01:40:39.4 77. 68.
31. Kocián Michal 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2168 01:41:40.4 81. 71.
32. Jurečka Martin Ski Janov-Bedřichov 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2067 01:42:51.6 84. 73.
33. Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2055 01:46:18.6 102. 88.
34. Grundler Jakub 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2060 01:46:18.9 104. 90.
35. Malý David #Ratarteam 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2045 01:47:33.3 109. 91.
36. Jaroš Michal 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2053 01:48:05.8 112. 94.
37. Urban Lukáš TJ Sokol Ruprechtice 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2048 01:49:41.5 115. 96.
38. Beneš Jaroslav Kruháče Sokol Janov 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2037 01:52:21.4 123. 103.
39. Sluka Pavel 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2157 01:52:30.3 124. 104.
40. Věcek Jan PŘF UK 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2171 01:53:58.7 130. 109.
41. Sajdl Jakub Český běžecký klub 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2038 01:58:14.2 141. 116.
42. Sedláček Aleš Jelen 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2068 02:07:34.6 153. 121.
43. Šorm Ivo 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2058 02:14:31.5 162. 123.
44. Pokorný Jaromír 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2039 02:21:46.3 165. 124.
45. Voromič Michal Rychlostní kanoistika Jablonec 19km M&B 19 km muži do 39 let (2003 – 1983) 2161 02:23:45.9 169. 125.

19km - M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vavruška Jiří KERDA SPORT LIBEREC 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2118 01:14:51.8 2. 2.
2. Svatoš Roman Fyzio Sport Therapy Run team 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2123 01:15:26.8 4. 4.
3. Mrázek Jan Inov-8 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2124 01:17:24.1 5. 5.
4. Procházka Michal Perňa System 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2115 01:17:40.9 6. 6.
5. Pavel Kysela ZP Cyklo Proofy Corratec team 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2077 01:21:24.5 11. 11.
6. Sajdl Martin Žižkovský Tygři 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2110 01:22:18.1 13. 13.
7. Malý Jan Eleven Run Team 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2107 01:24:08.1 15. 15.
8. Knejzlík Marek 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2160 01:24:38.9 16. 16.
9. Gebhart Michal North Czech Runners 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2083 01:25:06.2 17. 17.
10. Kindl Jaromír Jari Kurri Band 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2096 01:26:01.6 18. 18.
11. Galandr Daniel CSG TRI TEAM 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2103 01:26:07.2 19. 19.
12. Matoušek Martin SPORTICUS Team 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2112 01:26:24.5 21. 21.
13. Podroužek Dušan AC Slovan Liberec 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2106 01:27:50.5 24. 24.
14. Wolf Tomáš RunboTeam Liberec 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2079 01:28:04.4 25. 25.
15. Pešta Lukáš Radvánovice - Běžci z Ráje 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2130 01:28:05.3 26. 26.
16. Huk Petr SWSL Lučany 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2154 01:28:14.4 27. 27.
17. Kosina Luděk Jihočeský klub maratonců 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2100 01:28:17.9 28. 28.
18. Kosek Petr NALEHKO.com 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2082 01:28:43.5 29. 29.
19. Hájek Jan AC Čimelice 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2122 01:29:39.4 31. 31.
20. Javůrek Milan Horská služba Rokytnice nad Jizerou 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2126 01:31:05.8 35. 34.
21. Kučera Jiří Tri Club New Village 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2097 01:31:10.5 36. 35.
22. Černý Jaroslav 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2104 01:31:48.5 38. 37.
23. Krejčí Milan Tri club Česká Lípa 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2117 01:32:08.8 41. 39.
24. Římal Milan Oceláři Kolín 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2116 01:33:21.4 44. 42.
25. Kalina Miroslav SPORTICUS team 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2125 01:33:42.5 48. 44.
26. Lev Jan 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2127 01:35:22.4 55. 50.
27. Suchánek Vít 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2093 01:35:27.6 56. 51.
28. Krauman Jaroslav Triatlon Česká Lípa 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2086 01:35:32.7 57. 52.
29. Kohl Martin Rumcajs run team Janov 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2134 01:36:18.6 62. 54.
30. Šindelář Karel Žižkovský tygři 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2114 01:37:28.8 65. 57.
31. Kunce Jiří Kruháče Sokol Janov 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2111 01:37:36.3 68. 60.
32. Louda Jan Loodové 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2175 01:39:08.7 71. 62.
33. Kudrna Michal SPORT:GO.CZ 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2155 01:39:33.8 73. 64.
34. Maruska Jindrich Triatlon Jablonec z.s. 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2095 01:40:23.2 76. 67.
35. Pela Zbyněk SKI PAX Horní Maxov 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2174 01:40:45.7 78. 69.
36. Ledabyl Zbyněk OOB TJ Turnov 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2129 01:42:03.6 82. 72.
37. Holý Štěpán 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2121 01:43:02.8 85. 74.
38. Janata Pavel Libštát 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2101 01:43:28.9 86. 75.
39. Mrázek Tomáš 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2108 01:43:44.7 88. 76.
40. Samek Kamil Hoffmann & Žižák 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2084 01:43:54.3 89. 77.
41. Svoboda Pavel 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2132 01:44:04.6 90. 78.
42. Ehrhardt Martin TSV Dresden 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2098 01:44:31.3 93. 80.
43. Huml Pavel 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2080 01:44:45.7 94. 81.
44. Marek Daniel Běžci z ráje 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2119 01:45:00.2 95. 82.
45. Mikeš Filip CK Vinohradské šlapky 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2120 01:45:18.8 96. 83.
46. Hlubuček Michal 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2087 01:45:29.4 97. 84.
47. Semerák David ARO JBC 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2078 01:45:56.8 101. 87.
48. Žurek Mariusz RunBo Team Liberec 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2102 01:46:18.6 102. 89.
49. Kubeček Jáchym HK PARDUBICE 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2090 01:47:45.6 110. 92.
50. Mahdal Petr Spartak Rychnov 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2085 01:47:53.8 111. 93.
51. Kabriel Martin Kryštofovo Údolí 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2131 01:48:44.6 114. 95.
52. Dejmek Jakub AC Semerink 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2076 01:49:48.8 116. 97.
53. Černý Jiří Jablonecké Mattonky - pro LaBl 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2113 01:50:42.7 118. 99.
54. Kubík Mirek Back2back 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2167 01:51:01.4 119. 100.
55. Voldřich Ondřej 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2089 01:51:50.8 121. 102.
56. Diart Tomáš 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2105 01:52:55.2 125. 105.
57. Šebesta Vladimír 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2081 01:53:06.5 126. 106.
58. Hájek Miloš 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2094 01:53:22.8 127. 107.
59. Vránek David 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2091 01:54:06.4 131. 110.
60. Menzel Jan Mattoni FreeRun Liberec 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2109 01:55:06.1 133. 112.
61. Štěpánek Martin KV Klíč 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2092 01:55:36.9 136. 115.
62. Dvořák František Run Zoufalci 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2088 02:02:37.2 143. 118.
  Ticháček Radek SC JIČÍN 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2128 DNF    
  Jelinek Martin Atletico Branik 19km M&B 19 km muži do 49 let (1982 – 1973) 2133 DNF    

19km - M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2149 01:33:22.6 45. 43.
2. Kapko David LaFamilia 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2142 01:34:14.5 51. 47.
3. Sperling Thomas TSV Dresden 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2139 01:37:10.9 64. 56.
4. Šíp Ladislav SCMT Liberec 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2138 01:37:30.8 66. 58.
5. Mokrusch Rudolf Hájek 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2150 01:44:17.7 92. 79.
6. Žák Jiří Jablonecké Mattonky 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2147 01:45:48.2 98. 85.
7. Prokop Evžen TJ bižu jablonec 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2144 01:45:55.8 100. 86.
8. Kašpar Martin LaFamilia 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2141 01:50:26.5 117. 98.
9. Praus David 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2135 01:51:46.8 120. 101.
10. Květoň Vladimír KVS Šumperk 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2143 01:53:32.4 128. 108.
11. Lukeš Martin ELEVEN RUN TEAM 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2136 01:54:38.8 132. 111.
12. Havlíček Ivo Lánov 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2148 01:55:26.3 134. 113.
13. Kumžák Martin 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2146 01:55:34.8 135. 114.
14. Kaskov Jan 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2169 02:00:28.3 142. 117.
15. Prokop Jan TJ bižu jablonec 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2145 02:04:40.4 150. 119.
16. Wolf David 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2137 02:06:38.9 151. 120.
17. Havelka Petr Citrus Bike Team 19km M&B 19 km muži do 59 let (1972 – 1963) 2140 02:11:25.1 157. 122.

19km - M&B 19 km muži nad 59 let (1962 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pavel Prchal GP Kolín 19km M&B 19 km muži nad 59 let (1962 a starší) 2152 01:41:16.7 79. 70.

19km - CANICROSS 19 km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bubeníková Lenka 19km CANICROSS 19 km 5 01:33:31.9 47. 1.
2. Zelenka Jiří Runbo Team Liberec 19km CANICROSS 19 km 4 01:35:33.3 58. 2.
3. Šlégl Jan RunBo Team Liberec 19km CANICROSS 19 km 3 01:36:10.6 60. 3.
4. Fajgl Luboš Sokol Cítov 19km CANICROSS 19 km 2 01:38:12.2 70. 4.