Výsledky závodu

Přestavlcký vlk

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.09.2022



3 okruhy - Muži do 18 let (2004 včetně a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hugo Alina Adam Adastra Cycling Team 3 okruhy Muži do 18 let (2004 včetně a mladší) 47 01:08:29.7 17. 17.
2. Pavlas Šimon Skate Roudnice.n/L 3 okruhy Muži do 18 let (2004 včetně a mladší) 85 01:15:04.4 49. 47.
3. Česal Matyáš BTT Libochovice 3 okruhy Muži do 18 let (2004 včetně a mladší) 80 01:16:04.9 52. 50.

3 okruhy - Muži 19 - 29 let (2003 - 1993)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Cmunt Petr ELEVEN Head CST Cyklolive 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2003 - 1993) 61 01:02:59.5 5. 5.
2. Cmunt Ondřej Eleven Head CST Cyklolive 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2003 - 1993) 37 01:03:57.2 10. 10.
3. Roud Oldřich Cyklisticky klub Litvinov, z.s. 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2003 - 1993) 15 01:17:10.2 57. 55.

3 okruhy - Muži 30 - 39 let (1992 - 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 21 00:59:07.3 1. 1.
2. Matoušek Jan Česká Lípa 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 32 00:59:07.3 2. 2.
3. Špaček Jakub Mira Racing 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 26 00:59:37.5 3. 3.
4. Mazgaj Břetislav Odolena Voda 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 1 01:02:45.7 4. 4.
5. Ptáček Michal Sport team Brozany 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 63 01:03:22.4 6. 6.
6. Mařík Jan Ústecké Centrum Cyklistiky 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 17 01:03:56.2 8. 8.
7. Vanča Martin CK Lovosice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 25 01:03:56.2 9. 9.
8. Šuser Václav BTK Euro Bike Praha 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 36 01:05:05.2 13. 13.
9. Mráček Pavel Roomster Club 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 70 01:06:43.7 16. 16.
10. Teichert Rudolf Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 54 01:08:50.2 18. 18.
11. Kala Jiří CK Příbram 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 60 01:08:54.2 19. 19.
12. Durchant Jan Ctiněves 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 7 01:09:59.5 22. 22.
13. Pořádek Patrik HC Biolit 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 84 01:10:15.4 25. 25.
14. Kadlec Radek BTT Libochovice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 81 01:10:17.5 26. 26.
15. Hájek Saša 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 44 01:10:51.4 30. 30.
16. Molek Lukáš TJ Křesín 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 40 01:11:27.0 32. 32.
17. Trč Stanislav Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 71 01:12:00.0 33. 33.
18. Mikeš Zdeněk 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 53 01:12:06.2 35. 35.
19. Beránek Ladislav Koloshop Team Teplice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 30 01:12:33.4 37. 37.
20. Šatra Zdeněk Sorex team Roudnice n.L. 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 9 01:15:39.7 51. 49.
21. Grim Daniel Ohrobec 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 3 01:16:05.9 53. 51.
22. Tunkl Honza BTT Libochovice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 59 01:18:27.9 64. 61.
23. Hylský Jiří Třebenice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 35 01:21:57.4 68. 65.
24. Kinšt Michal Klapý 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 14 01:26:59.4 76. 70.
25. Kališko Ondřej Most 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 68 01:30:01.9 77. 71.
26. Lukášek Martin - 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 48 01:38:41.9 80. 73.
27. Lukášek Tomáš Prague Force 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1992 - 1983) 50 01:53:01.0 81. 74.

3 okruhy - Muži 40 - 49 let (1982 - 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bušek Marek BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 76 01:04:32.9 11. 11.
2. Doucha Aleš 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 56 01:05:03.4 12. 12.
3. Čuchal Petr MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 75 01:05:58.2 14. 14.
4. Pecánek Jiří MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 67 01:06:31.9 15. 15.
5. Kříž Martin Tj Klášterec nad Ohří 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 22 01:10:04.7 23. 23.
6. Hrabica Karel 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 34 01:10:22.7 27. 27.
7. Salač Miroslav CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 13 01:10:25.5 28. 28.
8. Novotný Aleš Ústí N.L. 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 2 01:12:38.5 38. 38.
9. Vaněk Radek Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 82 01:12:39.0 39. 39.
10. Prchlík Josef CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 46 01:13:12.2 40. 40.
11. Macháček Vítězslav Sport Paudera 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 41 01:13:33.3 42. 41.
12. Kváš Josef CK Lovosice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 29 01:13:43.7 44. 43.
13. Odstrčil Petr Bike Vysoká 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 69 01:13:56.2 45. 44.
14. Příhoda Marcel MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 39 01:13:58.9 46. 45.
15. Jurča Jaroslav Bike Vysoká 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 66 01:15:05.4 50. 48.
16. Svoboda Jaroslav CKP 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 77 01:16:06.0 54. 52.
17. Hrebinka Marek BTT LIBOCHOVICE 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 78 01:17:10.5 58. 56.
18. Čarný Josef MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 45 01:18:23.9 63. 60.
19. Říha Pavel BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 83 01:19:11.9 65. 62.
20. Šutera Josef Atletika Polička 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 57 01:21:28.4 66. 63.
21. Šedivý Jiří TRCZ 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 5 01:22:30.4 69. 66.
22. Křivský Aleš Líbeznice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 62 01:23:23.2 70. 67.
23. Kotoulek Vladimír Green.team MTB 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1982 - 1973) 31 01:26:18.4 75. 69.

3 okruhy - Muži 50 - 59 let (1972 - 1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Holub Libor 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 43 01:03:41.9 7. 7.
2. Horáček Pavel Sahara Vědomice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 73 01:08:55.0 20. 20.
3. Honzátko Jiří Bike Vysoká 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 64 01:09:11.7 21. 21.
4. Krob Zdeněk Bike Pint Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 86 01:10:37.5 29. 29.
5. Lhoták Martin Bike Vysoká 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 65 01:11:10.1 31. 31.
6. Zdeněk Richard Kbely cycling team 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 12 01:12:05.9 34. 34.
7. Jambor Luděk CK Lovosice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 51 01:13:34.5 43. 42.
8. Cvain Jan 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 20 01:14:59.4 48. 46.
9. Pruhner Pavel 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 55 01:16:32.7 55. 53.
10. Došek Pavel MMB Třebenice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 8 01:16:50.2 56. 54.
11. Henzl Pavel Cyklo City - Lovosice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 19 01:18:08.0 60. 57.
12. Bušek Jiří BTT Libochovice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1972 - 1963) 74 01:21:53.0 67. 64.

3 okruhy - Muži nad 60 let (1962 včetně a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Krejcl Karel Tj Klášterec 3 okruhy Muži nad 60 let (1962 včetně a starší) 24 01:10:08.4 24. 24.
2. Hora Zdeněk Cyklokemp Pod Lipou Rce n.L. 3 okruhy Muži nad 60 let (1962 včetně a starší) 42 01:12:24.9 36. 36.
3. Holub Jaroslav TJ Liga 100 Praha 3 okruhy Muži nad 60 let (1962 včetně a starší) 72 01:18:10.9 61. 58.
4. Pavlíček Zdeněk Tri club Česká Lípa 3 okruhy Muži nad 60 let (1962 včetně a starší) 27 01:18:21.9 62. 59.
5. Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnice 3 okruhy Muži nad 60 let (1962 včetně a starší) 33 01:24:57.2 72. 68.
6. Mazgaj Břetislav 3 okruhy Muži nad 60 let (1962 včetně a starší) 28 01:35:42.4 79. 72.
  Streubel Leo UCC 3 okruhy Muži nad 60 let (1962 včetně a starší) 16 DNF    

3 okruhy - Ženy (bez rozdílu ročníku)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bisová Štěpánka Eleven Head CST Cyklolive 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 58 01:13:21.4 41. 1.
2. Maříková Barbora UCC 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 18 01:14:25.7 47. 2.
3. Šedivá Evelína Bicykl team Ústí nad Labem 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 6 01:17:55.4 59. 3.
4. Nekvasilová Lenka MMB Třebenice 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 52 01:23:36.9 71. 4.
5. Molhancová Nikol Kross BikeRanch Team 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 11 01:25:19.2 73. 5.
6. Rálišová Anna Eleven Head CST Cyklolive 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 38 01:25:41.5 74. 6.
7. Krobová Eliška BTT Libochovice 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 79 01:35:11.9 78. 7.