Výsledky závodu

Krkonošský canicross 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.10.2022



4 km - ženy se psy do 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karolína Nováková Vilík 4 km ženy se psy do 19,9 kg 12 00:15:07.9 9. 4.
2. Jarmarová Jarmila Enzo Ťapka 4 km ženy se psy do 19,9 kg 10 00:15:11.6 10. 5.
3. Šperlingová Michaela Chilli 4 km ženy se psy do 19,9 kg 36 00:15:33.9 14. 8.
4. Klapalová Zuzana Raven 4 km ženy se psy do 19,9 kg 15 00:15:33.9 15. 9.
5. Topičová Kateřina Evžen 4 km ženy se psy do 19,9 kg 42 00:15:55.9 16. 10.
6. Mrázková Linda Aiko 4 km ženy se psy do 19,9 kg 22 00:16:20.0 20. 12.
7. Kihoulou Barbora Kejsí 4 km ženy se psy do 19,9 kg 14 00:17:05.0 23. 13.
8. Soukupová Zuzana Zuki 4 km ženy se psy do 19,9 kg 34 00:18:52.9 27. 15.
9. Macejková Michaela Akin 4 km ženy se psy do 19,9 kg 21 00:19:39.2 31. 17.
10. Frková Nela Sandy 4 km ženy se psy do 19,9 kg 60 00:19:48.9 34. 19.
11. Buchalová Iva Carlos 4 km ženy se psy do 19,9 kg 4 00:20:04.5 35. 20.
12. Lenfeldova Lucie Ntengu 4 km ženy se psy do 19,9 kg 19 00:20:51.3 39. 23.
13. Štysová Petra Diwali 4 km ženy se psy do 19,9 kg 38 00:20:52.0 40. 24.
14. Vidovičová Helena D'Artagnan Nezkrotná markýza 4 km ženy se psy do 19,9 kg 47 00:21:39.5 42. 26.
15. Luňáková Adéla Lochnesská příšera 4 km ženy se psy do 19,9 kg 20 00:26:13.1 48. 31.
16. Tržilová Jana Taruška 4 km ženy se psy do 19,9 kg 43 00:35:10.4 51. 34.

4 km - muži se psy do 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vrána Jan Meggie 4 km muži se psy do 19,9 kg 51 00:13:49.5 6. 3.
2. Šlechta Boris Rocky 4 km muži se psy do 19,9 kg 35 00:14:40.9 7. 4.
3. Rus Jakub Yuki 4 km muži se psy do 19,9 kg 55 00:15:56.5 17. 7.
4. Keprta Miroslav Will 4 km muži se psy do 19,9 kg 13 00:16:06.4 18. 8.
5. Bihun Andrej Cute Sweet Amber 4 km muži se psy do 19,9 kg 1 00:16:40.3 21. 9.
6. Plíva Tomáš Ben 4 km muži se psy do 19,9 kg 28 00:16:45.6 22. 10.
7. Tomčo Tom Spajky 4 km muži se psy do 19,9 kg 41 00:17:18.3 24. 11.
8. Vondrák Matouš Napoleon 4 km muži se psy do 19,9 kg 49 00:18:07.6 26. 12.
9. Říha Michal Maya 4 km muži se psy do 19,9 kg 32 00:19:13.0 28. 13.

4 km - ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veronika Lesiuková Shenzi 4 km ženy se psy nad 20 kg 46 00:12:16.9 2. 1.
2. Sedláková Jaroslava Arwen 4 km ženy se psy nad 20 kg 56 00:12:40.2 4. 2.
3. Sedláková Jaroslava Wings 4 km ženy se psy nad 20 kg 57 00:12:42.0 5. 3.
4. Freiberg Adéla Jinny 4 km ženy se psy nad 20 kg 7 00:15:21.2 11. 6.
5. Šubrtová Alena Timothy 4 km ženy se psy nad 20 kg 39 00:15:33.8 13. 7.
6. Dubinová Denisa Maylo 4 km ženy se psy nad 20 kg 6 00:16:15.6 19. 11.
7. Štoková Kateřina Lucky 4 km ženy se psy nad 20 kg 37 00:17:44.9 25. 14.
8. Kostrounová Vanesa Bony 4 km ženy se psy nad 20 kg 17 00:19:25.1 30. 16.
9. Nagyová Jana History Šedý poklad 4 km ženy se psy nad 20 kg 23 00:19:43.1 32. 18.
10. Vincurová Vendula Kim 4 km ženy se psy nad 20 kg 48 00:20:51.0 38. 22.
11. Kalenská Kateřina Holly Hell Radinie 4 km ženy se psy nad 20 kg 11 00:21:55.0 43. 27.
12. Tomášková Natálie Meggie 4 km ženy se psy nad 20 kg 40 00:22:34.9 44. 28.
13. Škodová Eliška Basti 4 km ženy se psy nad 20 kg 59 00:23:51.3 46. 29.
14. Olhová Lůca Frodo 4 km ženy se psy nad 20 kg 25 00:26:04.8 47. 30.
15. Búdová Eva Batul 4 km ženy se psy nad 20 kg 3 00:30:41.3 50. 33.

4 km - muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Stanka Radim Moka 4 km muži se psy nad 20 kg 58 00:12:14.5 1. 1.
2. Rozmahel Vojtěch Venny z Býchorska 4 km muži se psy nad 20 kg 31 00:12:37.8 3. 2.
3. Vízner Tomáš Sára 4 km muži se psy nad 20 kg 2 00:14:50.8 8. 5.
4. Pecháček Michal Malina 4 km muži se psy nad 20 kg 27 00:15:33.5 12. 6.
5. Pospíšil Jan Amálka 4 km muži se psy nad 20 kg 29 00:19:45.5 33. 15.

4 km - běh ženy ( bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lejsková Dominika 4 km běh ženy ( bez rozdílu věku) 54 00:20:29.1 37. 21.
2. Vričanová Eva 4 km běh ženy ( bez rozdílu věku) 52 00:21:28.1 41. 25.
3. Holečková Denisa 4 km běh ženy ( bez rozdílu věku) 8 00:26:22.6 49. 32.
4. Tržilová Jana 4 km běh ženy ( bez rozdílu věku) 44 00:41:41.8 52. 35.

4 km - běh muži ( bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sedláček Jakub 4 km běh muži ( bez rozdílu věku) 33 00:19:13.9 29. 14.
2. Novák Radek 4 km běh muži ( bez rozdílu věku) 53 00:20:22.7 36. 16.
3. Černohorský Jan 4 km běh muži ( bez rozdílu věku) 5 00:23:48.1 45. 17.

8 km - ženy se psy do 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jokuty Silvia CUKY 8 km ženy se psy do 19,9 kg 77 00:38:29.2 8. 3.
2. Kepková Lenka Marvel 8 km ženy se psy do 19,9 kg 78 00:47:10.1 17. 10.
3. Civínová Petra Naira 8 km ženy se psy do 19,9 kg 72 00:55:27.1 23. 15.

8 km - ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pujmanová Dana Moonshie 8 km ženy se psy nad 20 kg 86 00:32:54.4 2. 1.
2. Raichová Veronika Bohemia Brdský expres 8 km ženy se psy nad 20 kg 95 00:39:24.5 9. 4.
3. Havelková Barbora Maja 8 km ženy se psy nad 20 kg 76 00:42:00.6 11. 5.
4. Peichlová Marcela Karamelka 8 km ženy se psy nad 20 kg 84 00:44:28.6 13. 6.
5. Černohorská Žofie Dia 8 km ženy se psy nad 20 kg 73 00:46:19.7 14. 7.
6. Baliaková Melánia 8 km ženy se psy nad 20 kg 97 00:46:34.1 15. 8.
7. Škaldová Pavlína Kuky 8 km ženy se psy nad 20 kg 87 00:46:52.9 16. 9.
8. Kuříková Markéta Artuš 8 km ženy se psy nad 20 kg 80 00:48:25.9 18. 11.
9. Vostradovská Tereza Snow (Metatron Amo la Vida) 8 km ženy se psy nad 20 kg 92 00:52:57.6 20. 13.
10. Wallachova Vladislava Barney 8 km ženy se psy nad 20 kg 93 00:53:51.5 21. 14.

8 km - muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vízner Tomáš Lilith 8 km muži se psy nad 20 kg 89 00:29:50.9 1. 1.
2. Drahoňovský Pavel Attila 8 km muži se psy nad 20 kg 74 00:34:57.1 4. 3.
3. Tomčo Tom Arty 8 km muži se psy nad 20 kg 88 00:36:50.8 5. 4.
4. Vondrák Matouš Falco 8 km muži se psy nad 20 kg 91 00:38:19.4 7. 5.
5. Myšík Libor Aiša 8 km muži se psy nad 20 kg 82 00:41:51.3 10. 6.
6. Jebavý Petr Ennie 8 km muži se psy nad 20 kg 96 00:42:50.0 12. 7.

8 km - běh ženy ( bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Khýrová Aneta 8 km běh ženy ( bez rozdílu věku) 94 00:37:52.3 6. 2.
2. Pospíšilová Andrea 8 km běh ženy ( bez rozdílu věku) 85 00:50:06.0 19. 12.
3. Křivská Eva 8 km běh ženy ( bez rozdílu věku) 79 01:06:29.3 24. 16.

8 km - běh muži ( bez rozdílu věku)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vlček Tomáš 8 km běh muži ( bez rozdílu věku) 90 00:34:56.3 3. 2.
2. Mánek Jaroslav 8 km běh muži ( bez rozdílu věku) 81 00:53:56.8 22. 8.