Výsledky závodu

HASOBĚH

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.08.2022



10+km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kraus Daniel Cheznovice 10+km Muži 15-39 let 7 00:44:41.2 1. 1.
2. Váňa Luděk Běžím na pivo 10+km Muži 15-39 let 72 00:54:47.0 5. 5.
3. Pokorný Josef 10+km Muži 15-39 let 48 00:55:39.2 9. 8.
4. Chládek Petr 10+km Muži 15-39 let 59 01:22:27.6 16. 12.
5. Zima Matěj Běžecký jádro 10+km Muži 15-39 let 49 01:24:20.5 17. 13.
6. Suja Matyáš 10+km Muži 15-39 let 27 01:31:21.9 18. 14.
7. Vingens Jakub 10+km Muži 15-39 let 50 01:47:53.7 21. 15.

10+km - Muži 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Burda Pavel 10+km Muži 40+ let 18 00:45:36.7 2. 2.
2. Calaj Juraj JZD Mníšek 10+km Muži 40+ let 8 00:50:16.7 3. 3.
3. Dvořák František Zoufalci Run 10+km Muži 40+ let 54 00:53:00.6 4. 4.
4. Hanč Tomáš Zoufalci Run 10+km Muži 40+ let 55 00:55:21.6 7. 6.
5. Kroček Martin 10+km Muži 40+ let 13 00:55:32.9 8. 7.
6. Schútz Petr 7. pohoří 10+km Muži 40+ let 60 00:57:20.5 10. 9.
7. Černý Jan Niceman Harrachov 10+km Muži 40+ let 47 01:04:05.5 11. 10.
8. Vinzens Jan 10+km Muži 40+ let 51 01:22:17.2 15. 11.

10+km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Korandová Petra 2BWINNER TEAM 10+km Ženy 15-39 let 52 00:55:05.2 6. 1.
2. Císařová Kateřina SDH Hlásná Třebáň 10+km Ženy 15-39 let 70 01:10:26.0 13. 3.
3. Glaserová Michaela Odečet plynu 10+km Ženy 15-39 let 3 01:11:10.4 14. 4.
4. Viktorie Mašitová Natálie SDH Hlásná Třebáň 10+km Ženy 15-39 let 71 01:47:45.1 20. 6.

10+km - Ženy 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Snopek Miloslava TJ Sokol Hlásná Třebaň 10+km Ženy 40+ let 53 01:07:37.5 12. 2.
2. Fišarová Růžena 10+km Ženy 40+ let 69 01:37:04.2 19. 5.

5+km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Petr Martin 5+km Muži 15-39 let 45 00:26:25.4 1. 1.
2. Nebáznivý Tomáš 5+km Muži 15-39 let 44 00:28:55.2 2. 2.
3. Kafka Josef EPP #pomahej pohybem 5+km Muži 15-39 let 46 00:29:03.5 3. 3.
4. Hejlek Petr 5+km Muži 15-39 let 56 00:29:41.5 6. 4.
5. Trpák Borek 5+km Muži 15-39 let 65 00:30:39.6 7. 5.
6. Šima Vladislav SDH Hlásná Třebáň 5+km Muži 15-39 let 5 00:33:17.1 10. 7.
7. Chládek Lukáš 5+km Muži 15-39 let 63 00:38:31.2 13. 9.

5+km - Muži 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Trpák Ladislav 5+km Muži 40+ let 67 00:30:39.7 8. 6.
2. Batík Martin SDH Hlásná Třebáň 5+km Muži 40+ let 4 00:33:17.7 11. 8.

5+km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kovářová Monika 5+km Ženy 15-39 let 66 00:29:12.0 4. 1.
2. Chládková Iveta 5+km Ženy 15-39 let 64 00:29:12.2 5. 2.
3. Darebná Radka 5+km Ženy 15-39 let 68 00:31:21.2 9. 3.
4. Trpáková Ema 5+km Ženy 15-39 let 61 00:35:13.7 12. 4.
5. Tuckova Lucie SDH Hlasna Treban 5+km Ženy 15-39 let 58 00:38:31.6 14. 5.
6. Ruzimová Agáta 5+km Ženy 15-39 let 62 00:38:43.2 15. 6.
7. Černá Zuzana 5+km Ženy 15-39 let 57 00:38:49.6 16. 7.

Dětské závody (okruh 200 m) - Kluci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pantie Tayamba Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 15 00:00:55.5 3. 1.
2. Kraus Oliver Chezkovice Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 6 00:01:09.0 9. 2.
3. Burda Šimon Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 17 00:01:10.9 10. 3.
4. Pekárek Kryštof Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 12 00:01:12.9 12. 4.
5. Tuček Antonín SDH Hlásná Třebaň Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 21 00:01:21.0 16. 5.
6. Dvořák František Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 34 00:01:22.0 18. 6.
7. Snopek Štěpán SDH Hlásná Třebbaň Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 19 00:01:23.0 19. 7.
8. Stýblo Bruno Plamínci Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 14 00:01:30.2 21. 8.
9. Černý Kryštof Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 20 00:01:30.5 22. 9.
10. Tušek Marek Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 23 00:01:43.5 25. 10.
11. Černý Ruda Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 22 00:02:09.0 29. 11.
12. Strnad Richard Dětské závody (okruh 200 m) Kluci 42 00:03:06.0 31. 12.

Dětské závody (okruh 200 m) - Holky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nováková Valentýna ASK DIPOLI Dětské závody (okruh 200 m) Holky 24 00:00:53.0 1. 1.
2. Nováková Viktorie ASK DIPOLI Dětské závody (okruh 200 m) Holky 25 00:00:54.5 2. 2.
3. Klecková Karolína Dětské závody (okruh 200 m) Holky 10 00:00:58.2 4. 3.
4. Holovská Josefína ASK Dipoli Dětské závody (okruh 200 m) Holky 29 00:00:59.4 5. 4.
5. Dvořáčková Nina FRESH ONLY Dětské závody (okruh 200 m) Holky 26 00:01:01.7 6. 5.
6. Křenková Natálie Dětské závody (okruh 200 m) Holky 32 00:01:03.5 7. 6.
7. Pantie Wafika Dětské závody (okruh 200 m) Holky 16 00:01:08.5 8. 7.
8. Vinzensová Helena Dětské závody (okruh 200 m) Holky 37 00:01:12.0 11. 8.
9. Muller Sára Dětské závody (okruh 200 m) Holky 38 00:01:13.0 13. 9.
10. Holovská Alžběta ASK Dipoli Dětské závody (okruh 200 m) Holky 28 00:01:13.5 14. 10.
11. Chládková Nikoletta Dětské závody (okruh 200 m) Holky 40 00:01:19.7 15. 11.
12. Pekárková Sofie Dětské závody (okruh 200 m) Holky 11 00:01:21.5 17. 12.
13. Strnadová Alžbeta Dětské závody (okruh 200 m) Holky 43 00:01:23.7 20. 13.
14. Glaserová Marta Odečet plynu Dětské závody (okruh 200 m) Holky 1 00:01:32.0 23. 14.
15. Dvořáková Tereza Dětské závody (okruh 200 m) Holky 33 00:01:41.8 24. 15.
16. Křenková Barbora Dětské závody (okruh 200 m) Holky 31 00:01:50.9 26. 16.
17. Burdová Adéla Dětské závody (okruh 200 m) Holky 36 00:02:01.3 27. 17.
18. Chládková Lilien Dětské závody (okruh 200 m) Holky 41 00:02:04.9 28. 18.
19. Dvořáková Eliška Dětské závody (okruh 200 m) Holky 35 00:02:50.1 30. 19.
20. Zechovská Lucie Dětské závody (okruh 200 m) Holky 30 00:03:17.0 32. 20.