Výsledky závodu

MTB Sádecká pila

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.07.2022



41 km (1360m) - Muži M19-29

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kunert Dominik TriBike MTB Academy 41 km (1360m) Muži M19-29 32 02:01:41.8 1. 1.
2. Klusák Radim TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 41 km (1360m) Muži M19-29 26 02:03:23.8 2. 2.
3. Holec Jiří Cyklo Bendl Vysoké Mýto 41 km (1360m) Muži M19-29 17 02:09:51.3 4. 4.
4. Pulgret Lukáš 41 km (1360m) Muži M19-29 48 02:18:26.8 14. 14.
5. Adámek Petr Loko Trutnov 41 km (1360m) Muži M19-29 1 02:20:59.0 17. 17.
6. Kadlec Petr JKF Jaroměř 41 km (1360m) Muži M19-29 23 02:22:35.5 20. 20.
7. Smíšek Daniel Lanškroun 41 km (1360m) Muži M19-29 69 02:49:47.8 38. 38.

41 km (1360m) - Muži M30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čáp LUKÁŠ HSK cycling team 41 km (1360m) Muži M30-39 3 02:10:07.0 5. 5.
2. Němec Patrik CykloTomek 41 km (1360m) Muži M30-39 36 02:15:03.5 7. 7.
3. Novák Patrik Tribike MTB Academy 41 km (1360m) Muži M30-39 37 02:15:05.1 8. 8.
4. Vopařil Josef 41 km (1360m) Muži M30-39 61 02:16:47.0 10. 10.
5. Frencl Martin MONDRAKER racing team 41 km (1360m) Muži M30-39 11 02:17:13.3 12. 12.
6. Martin Jiří Náchod 41 km (1360m) Muži M30-39 67 02:22:08.8 19. 19.
7. Dučák Marcel 41 km (1360m) Muži M30-39 8 02:23:40.8 22. 22.
8. Měšťan Vojta MRT TEAM 41 km (1360m) Muži M30-39 65 02:50:29.3 39. 39.
9. Pirkl Martin MČD Ústí nad Orlicí 41 km (1360m) Muži M30-39 44 02:56:56.0 42. 42.
  Slavíček Ondřej SCP 41 km (1360m) Muži M30-39 66 DNF    

41 km (1360m) - Muži M40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Doubek Miloš SPORTREG 41 km (1360m) Muži M40-49 7 02:07:34.0 3. 3.
2. Groulík František SK Prima Polička 41 km (1360m) Muži M40-49 12 02:10:22.3 6. 6.
3. Pataki Tomáš MČD Hodonín 41 km (1360m) Muži M40-49 43 02:16:53.1 11. 11.
4. Fiescher Tomáš Česká 41 km (1360m) Muži M40-49 71 02:17:43.8 13. 13.
5. Zednik Pavel Cykloklub Dalečín 41 km (1360m) Muži M40-49 63 02:19:16.5 15. 15.
6. Bartoš Martin Bike sport team mohelnice 41 km (1360m) Muži M40-49 2 02:20:09.3 16. 16.
7. Vitoslavský Igor 41 km (1360m) Muži M40-49 58 02:21:18.5 18. 18.
8. Nejedlý Jaroslav Vokolek_Cycling_Team 41 km (1360m) Muži M40-49 72 02:23:06.5 21. 21.
9. Tyráček Martin moolbike.cz 41 km (1360m) Muži M40-49 57 02:32:38.0 26. 26.
10. Zíta Leoš MČD Slatiňany 41 km (1360m) Muži M40-49 64 02:33:17.3 27. 27.
11. Čapek Lubomír MČD Ústí nad Labem 41 km (1360m) Muži M40-49 4 02:36:19.3 28. 28.
12. Kusý Jan 41 km (1360m) Muži M40-49 33 02:36:48.3 29. 29.
13. Havran Jiří OCK OSÍK 41 km (1360m) Muži M40-49 13 02:41:08.6 32. 32.
14. Pružina Dan 41 km (1360m) Muži M40-49 47 02:42:05.8 33. 33.
15. JIruše Radek Široký Důl 41 km (1360m) Muži M40-49 70 02:43:24.8 34. 34.
16. Šauer Ladislav Dalešín 41 km (1360m) Muži M40-49 14 02:45:47.3 35. 35.
17. Ságner Martin MBikes.cz 41 km (1360m) Muži M40-49 49 02:49:19.0 37. 37.
18. Munzar Jiri Cykloklub Dalečín 41 km (1360m) Muži M40-49 68 02:52:52.5 40. 40.
19. Hrabal Petr PBV MTB TEAM BRNO 41 km (1360m) Muži M40-49 20 02:54:33.3 41. 41.
20. Češka Radek MRT Polička 41 km (1360m) Muži M40-49 5 02:58:28.8 43. 43.
21. Mašek Lukáš 41 km (1360m) Muži M40-49 35 03:04:45.8 45. 45.
22. Vondál David Masáže David 41 km (1360m) Muži M40-49 60 03:11:45.8 46. 46.
  Novák Rudolf Fibertex 41 km (1360m) Muži M40-49 38 DNF    
  Hvolka Petr Kilpi Racing Team 41 km (1360m) Muži M40-49 22 DNF    

41 km (1360m) - Muži M50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Palko Aleš MČD Rosice u Brna 41 km (1360m) Muži M50+ 41 02:15:24.8 9. 9.
2. Suchánek Josef Pbv Brno 41 km (1360m) Muži M50+ 53 02:24:35.0 23. 23.
3. Dejdar Miroslav 41 km (1360m) Muži M50+ 6 02:24:53.6 24. 24.
4. Kalita Radek MČD Ústí nad Labem 41 km (1360m) Muži M50+ 25 02:27:44.6 25. 25.
5. Holman Leoš CK Pardubice 41 km (1360m) Muži M50+ 18 02:37:39.0 30. 30.
6. Šatný Radek MČD Česká Skalice 41 km (1360m) Muži M50+ 54 02:40:28.1 31. 31.
7. Machovský Tomáš 41 km (1360m) Muži M50+ 34 02:46:32.3 36. 36.
8. Novotný Radek OCK Osík 41 km (1360m) Muži M50+ 39 03:00:48.1 44. 44.
  Šnajdar Roman ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE 41 km (1360m) Muži M50+ 55 DNF    

22km (730m) - Muži MJ (2007-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Janoušek Tomáš Cyklobendl 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 221 01:08:55.5 1. 1.
2. Jansa Mikuláš Cykloteam MXM Hulín 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 223 01:09:01.0 3. 3.
3. Telecký Adam Jaroslav Kulhavý Cycling Team 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 259 01:11:00.2 4. 4.
4. Stodola Matěj Cyklo Bendl Vysoké Mýto 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 314 01:12:17.5 5. 5.
5. Haluška Adam Aspire SCM 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 211 01:12:39.0 6. 6.
6. Zaňka Jakub 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 269 01:13:57.0 7. 7.
7. Novák Vojťěch Bike Freaks Holice 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 319 01:14:17.5 8. 8.
8. Nechvíle Jan Cyklobendl 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 311 01:14:19.5 9. 9.
9. Buchal Tomáš Cyklo Bendl 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 275 01:17:40.5 14. 14.
10. Leška Adam 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 322 01:19:33.3 17. 17.
11. Knop Jan VELOCOACHCZ TEAM 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 228 01:22:10.7 24. 23.
12. Hrušák Vilém Cykloteam MXM Hulín 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 273 01:24:48.3 27. 25.
13. Kusý Jan Cyklo bendl 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 233 01:29:09.5 32. 30.
14. Jareš Patrik OCK Osík 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 224 01:31:44.0 40. 37.
15. Jiřinec Jakub Jedlová 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 317 01:32:18.0 42. 38.
16. Groulík František Sportreg 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 209 01:36:46.8 49. 43.
17. Zíta Ondrej 22km (730m) Muži MJ (2007-2004) 270 01:47:50.8 63. 53.

22km (730m) - Ženy ŽJ (2007-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Srnská Veronika Sportreg 22km (730m) Ženy ŽJ (2007-2004) 247 01:20:47.0 22. 1.
2. Groulíková Barbora Sportreg 22km (730m) Ženy ŽJ (2007-2004) 210 01:24:43.0 26. 2.
3. Janovská Barbora ČESKÁ SPOŘITELNA ACOLADE 22km (730m) Ženy ŽJ (2007-2004) 222 01:31:50.3 41. 4.
4. Putnarová Anna F-BIKE KLUB SÁDEK 22km (730m) Ženy ŽJ (2007-2004) 243 01:33:27.5 46. 5.
5. Němcová Lucie Sportreg Team 22km (730m) Ženy ŽJ (2007-2004) 238 01:43:39.0 56. 8.
6. Kuchaříková Nikola Mary´s meals team 22km (730m) Ženy ŽJ (2007-2004) 231 01:46:11.8 61. 9.
7. Kučerová Lota SPORTREG 22km (730m) Ženy ŽJ (2007-2004) 323 01:46:13.3 62. 10.

22km (730m) - Ženy Ž18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šípková Michaela WintersportHK-Silvini.cz 22km (730m) Ženy Ž18-39 255 01:30:30.0 36. 3.
2. Dvořáková Šárka Atlanta team Znojmo 22km (730m) Ženy Ž18-39 205 01:35:38.1 47. 6.
3. Kubínová Eliška 22km (730m) Ženy Ž18-39 230 01:37:20.0 50. 7.

22km (730m) - Ženy Ž40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hodáňová Jitka SK Prima Polička 22km (730m) Ženy Ž40+ 217 01:54:09.8 67. 11.

22km (730m) - Muži Hobby M (do 45 let,1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lidmila Martin Cyklo Ski klub Polička 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 235 01:08:56.5 2. 2.
2. Skřipský Jan Baumüller Cycling team 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 245 01:14:48.0 10. 10.
3. Suchomel Vít Tišnov Jamné 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 249 01:15:25.7 11. 11.
4. Stránský Jiří Cycli.cz Team 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 279 01:17:33.2 13. 13.
5. Blažek Tomáš AUTO-ELI.cz 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 201 01:18:07.7 15. 15.
6. Jiří Bureš Atlanta team Znojmo 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 225 01:19:22.5 16. 16.
7. Mikulecký Pavel Cycli.cz Team 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 280 01:20:21.7 20. 20.
8. Netolický David 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 239 01:20:23.0 21. 21.
9. Mayer Bronislav Svratouch 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 318 01:20:51.7 23. 22.
10. Lorenc Petr Vokolek Cycling Team 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 321 01:23:04.5 25. 24.
11. Trávníček Petr f bike klub Sádek 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 272 01:25:25.3 28. 26.
12. Gonda Miroslav Žďár nad Sázavou 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 310 01:26:47.0 29. 27.
13. Ševčík Karel Bike Březová 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 254 01:29:46.0 33. 31.
14. Trávníček Jan Sportreg 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 262 01:30:10.8 35. 33.
15. Jílek Jakub Cycli.cz Team 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 274 01:30:39.8 37. 34.
16. Tichý Tomáš Cycli.cz Team 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 261 01:30:42.5 38. 35.
17. Čapek Zdeněk MČD Lovosice 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 203 01:31:10.0 39. 36.
18. Šmehlík Ondřej MČD Hlásná Třebáň 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 257 01:37:39.8 51. 44.
19. Verner Luboš MČD Ústí nad Labem 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 266 01:39:10.3 52. 45.
20. Brzek Tomáš HOUNYK MTB TEAM 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 320 01:39:14.8 53. 46.
21. Sperád Aleš CK Skuteč 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 276 01:45:27.5 59. 51.
22. Polcar Radek MČD Ústí nad Labem 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 241 01:52:53.1 64. 54.
23. Andrle David CK Skuteč 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 277 01:53:20.0 65. 55.
  Janák Martin MČD Praha 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 218 DNF    
  Gazi Lukáš Jen blbni Team 22km (730m) Muži Hobby M (do 45 let,1977) 278 DNF    

22km (730m) - Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hamerník Jaroslav LOMAX Česká Třebová 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 212 01:15:51.0 12. 12.
2. Strádal Milan NHÚ Balinka VM 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 248 01:19:34.7 18. 18.
3. Janeček David NHÚ Balinka VM 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 219 01:20:00.5 19. 19.
4. Vancl Marek Bike Brezova 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 265 01:27:55.2 30. 28.
5. Karaba Zdeněk KABA SPORT Chotěboř 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 226 01:28:50.8 31. 29.
6. Ševčák Karel MČD Rusava 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 253 01:30:03.0 34. 32.
7. zadina Petr KABA-SPORT Chotěboř 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 268 01:32:53.0 43. 39.
8. Sedliský Petr Brutál šnek tým 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 244 01:33:05.8 44. 40.
9. Lidmila Miroslav 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 236 01:33:21.5 45. 41.
10. Hloušek Jan MČD Ústí nad Labem 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 313 01:35:43.5 48. 42.
11. Švarc Ladislav MČD Česká Třebová 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 258 01:39:38.8 54. 47.
12. Černý Zdeněk MČD Nymburk 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 204 01:40:32.1 55. 48.
13. Těžký Libor MČD Velké Svatoňovice 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 260 01:44:57.8 57. 49.
14. Lesák František MČD Žamberk 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 234 01:45:27.0 58. 50.
15. Kulda Vladimír MČD Trutnov 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 232 01:46:10.3 60. 52.
16. Sobotka Martin Brno 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 315 01:53:32.3 66. 56.
17. Hodáň Petr SK Prima Polička 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 216 01:54:11.3 68. 57.
18. Klimeš Miloš ENDEKA BASTA team 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 227 02:00:06.5 69. 58.
19. kotlář milan moravští lyžníci 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 312 02:05:05.3 70. 59.
20. Zlámal Tomáš MČD Hulín 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 271 02:06:31.8 71. 60.
21. Verner Milan MČD Ústí nad Labem 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 267 02:16:10.8 72. 61.
22. Sochor Petr moravští lyžníci 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 246 02:19:26.8 73. 62.
  Tomša Petr Široký Důl 22km (730m) Muži Hobby M45+ (nad 45 let,1976) 316 DNF