Výsledky závodu

Chyňavský duatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.07.2022



kolo 0,4 km + běh 0,2 km - Odrážedla

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Skalová Ludmila kolo 0,4 km + běh 0,2 km Odrážedla 87 00:03:22.1 1. 1.

kolo 0,9 km + běh 0,4 km - Děti do 5 let (dívky)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jindrová Anastázie Plavecký klub Mělník kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (dívky) 75 00:05:38.7 1. 1.
2. Jandová Kamila Harfa sport Praha kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (dívky) 81 00:06:51.4 4. 2.

kolo 0,9 km + běh 0,4 km - Děti do 5 let (chlapci)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Skala Matěj kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 86 00:05:59.6 2. 1.
2. Štětka Jakub Chyňava kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 72 00:06:28.6 3. 2.
3. Paska Severin Ježci kolo 0,9 km + běh 0,4 km Děti do 5 let (chlapci) 85 00:07:08.5 5. 3.

kolo 2,9 km + běh 0,8 km - Žáci 6-9 (dívky)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jindrová Nikola Plavecký klub Mělník kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (dívky) 74 00:17:05.2 2. 1.
2. Štětková Kristýna Chyňava kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (dívky) 71 00:17:49.5 3. 2.

kolo 2,9 km + běh 0,8 km - Žáci 6-9 (chlapci)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jindra Jáchym Plavecký klub Mělník kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 73 00:13:39.4 1. 1.
2. Šimek Petr kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 90 00:20:14.5 4. 2.
3. Paska Bertram Ježci kolo 2,9 km + běh 0,8 km Žáci 6-9 (chlapci) 84 00:25:00.8 5. 3.

kolo 5,8 km + běh 1,7 km - Junioři 10-15 (dívky)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Římalová Karolína Plavecký klub Mělník kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (dívky) 88 00:35:31.9 5. 1.

kolo 5,8 km + běh 1,7 km - Junioři 10-15 (chlapci)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Červenka Jiří Felbabka kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 77 00:24:37.1 1. 1.
2. Pavlíček Martin Spartak Žebrák kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 78 00:25:01.3 2. 2.
3. Panuška David kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 92 00:25:37.5 3. 3.
4. Panuška Adam kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 91 00:30:15.2 4. 4.
5. Římal Vojtěch Plavecký klub Mělník kolo 5,8 km + běh 1,7 km Junioři 10-15 (chlapci) 89 00:39:31.1 6. 5.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Ženy 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Voráčková Adéla Kilpi Racing Team kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 20-29 let 12 01:26:02.0 12. 2.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Muži 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Maceček Tomáš Salomon-Sunto kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 20-29 let 13 01:08:29.4 1. 1.
2. Janda David Harfa sport Praha kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 20-29 let 14 01:11:53.1 2. 2.
3. Kopecký Libor kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 20-29 let 95 01:15:39.0 4. 4.
4. Steiner Zdeněk MTB TEAM SK CHYŇAVA kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 20-29 let 1 01:24:31.3 9. 8.
5. Touš Jakub TJ Roztoky kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 20-29 let 2 01:50:09.2 14. 12.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Axamit Michal MTB RUDA kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 5 01:15:14.7 3. 3.
2. Nassler Martin TTT kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 18 01:17:16.1 5. 5.
3. Panuška Přemysl kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 93 01:18:36.6 6. 6.
4. Plodr Dušan kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 4 01:20:27.2 7. 7.
5. Vávra Jan kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 40-49 let 94 01:35:42.4 13. 11.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pazderová Renata 2BWINNER TEAM kolo 20,5 km + běh 5,6 km Ženy 50+ let 8 01:22:10.3 8. 1.

kolo 20,5 km + běh 5,6 km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kohout Roman MTB TEAM SK CHYŇAVA kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 50+ let 16 01:25:01.3 10. 9.
2. Bubla Daniel PIM BK Divoká Šárka kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 50+ let 6 01:25:10.2 11. 10.
3. Novák Jiří kolo 20,5 km + běh 5,6 km Muži 50+ let 9 01:50:56.4 15. 13.