Výsledky závodu

Chuchle Evening Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.07.2022



1,9 km - Ženy malý pes do 15kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hýsková Baru fly 1,9 km Ženy malý pes do 15kg 36 00:06:47.8 15. 10.
2. Ošťádalová Eva Roxy 1,9 km Ženy malý pes do 15kg 10 00:09:37.0 44. 30.
3. Hrdinová Simona Maya 1,9 km Ženy malý pes do 15kg 38 00:09:54.0 45. 31.
4. Klain Tereza Bella 1,9 km Ženy malý pes do 15kg 9 00:09:57.4 46. 32.
5. Kalousová Tereza Tom 1,9 km Ženy malý pes do 15kg 8 00:10:39.2 49. 35.

1,9 km - Ženy velký pes nad 15kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kynclová Zuzana Fík 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 37 00:05:14.5 1. 1.
2. Štěpánková Martina Sheila 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 31 00:05:33.2 3. 2.
3. Mach Stephanie Antaios 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 34 00:05:38.1 5. 3.
4. Hochmanová Pavla Matupiri 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 14 00:05:38.9 6. 4.
5. Hyndrák Samira Dusty Sky 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 16 00:05:46.0 7. 5.
6. Sedláková Jaroslava Wings 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 28 00:05:46.8 8. 6.
7. Novotná Adéla Sparrow 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 22 00:06:10.5 9. 7.
8. Kadleckova Katerina Nella 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 17 00:06:12.7 10. 8.
9. Zanozina Ekaterina Cherry 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 32 00:06:24.4 14. 9.
10. Musilová Eva Hawkens 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 21 00:06:55.3 16. 11.
11. Mičánková Petra Lexie 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 20 00:06:59.9 18. 12.
12. Hostáková Tereza Bascon 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 15 00:07:00.4 19. 13.
13. Lhotáková Edita Danny 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 19 00:07:01.5 20. 14.
14. Koktavá Šárka Maggie 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 42 00:07:21.9 25. 15.
15. Pallová Jana Archie Great Scott 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 25 00:07:27.4 26. 16.
16. Slavíčková Martina 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 56 00:07:31.9 27. 17.
17. Seidlová Klára Abraham Great Scott 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 29 00:07:36.9 29. 18.
18. Fricová Anna Brownie 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 44 00:07:41.1 30. 19.
19. Šporová Renata Kodak Deabei 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 30 00:07:42.4 32. 20.
20. Jandová Michaela Zipper 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 48 00:07:49.2 34. 21.
21. Pilařová Gabriela Spotty 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 39 00:07:55.6 35. 22.
22. Kalibová Jana Battle Mountain Bohemian Bluemoon (Safira) 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 18 00:07:56.1 36. 23.
23. Özerová Daniela Dasty 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 24 00:08:06.4 37. 24.
24. Hrdinová Pavlína Cameron 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 40 00:08:46.1 39. 25.
25. Fricová2 Anna Axel 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 45 00:08:49.3 40. 26.
26. Čechová Lucie Deasy 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 11 00:09:10.6 41. 27.
27. Pátková Veronika Dante 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 26 00:09:28.0 42. 28.
28. Uhrová Jitka Charmando od Brány Ráje 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 27 00:09:36.1 43. 29.
29. Hájková Monika Mia 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 12 00:10:03.3 47. 33.
30. Klimešová Vanda Bagira 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 49 00:10:05.6 48. 34.
31. Hlinovská Lucie Mailin 1,9 km Ženy velký pes nad 15kg 13 00:10:59.8 50. 36.

1,9 km - Muži malý pes do 15kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Brázda Richard Jožin 1,9 km Muži malý pes do 15kg 43 00:06:56.8 17. 6.
2. Samec Petr Bono 1,9 km Muži malý pes do 15kg 1 00:07:18.0 24. 10.
3. Vízner Ondřej Maya 1,9 km Muži malý pes do 15kg 46 00:07:32.9 28. 11.
4. Humpolec Pavel Ajťák 1,9 km Muži malý pes do 15kg 35 00:08:23.6 38. 14.

1,9 km - Muži velký pes nad 15kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vízner Tomáš Lilith 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 47 00:05:26.6 2. 1.
2. Řezáč Tomáš Ben Měsíční řeka 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 6 00:05:36.4 4. 2.
3. Konšel Štěpán Bilbo 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 2 00:06:19.5 11. 3.
4. Kunc Jan Oliva 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 3 00:06:20.9 12. 4.
5. Roméo Sansonnens Rebel 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 52 00:06:22.6 13. 5.
6. Kutílek Lukáš Dark 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 4 00:07:02.4 21. 7.
7. Corentin Sansonnens Nikaia 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 50 00:07:17.0 22. 8.
8. Müller Petr Mia 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 5 00:07:17.2 23. 9.
9. sosna Marek Bertik 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 33 00:07:42.1 31. 12.
10. Hrdina Pavel Dex 1,9 km Muži velký pes nad 15kg 41 00:07:47.9 33. 13.

1,9 km štafety - 3 členná smíšená družstva

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Alena Zbožínková + + Lucie Šimáňová Kuba 1,9 km štafety 3 členná smíšená družstva 54 00:05:27.9 1. 1.
2. Katerina Kadleckova + David Kadleček + Jaroslava Sedláková Nella 1,9 km štafety 3 členná smíšená družstva 51 00:05:29.0 2. 2.
3. Lucie Točeková + Pavel Mádr + Martina Točeková Matupiri 1,9 km štafety 3 členná smíšená družstva 53 00:07:12.1 3. 3.