Výsledky závodu

Dobroběh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.09.2022



Klasika 6,7km - Muži 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ardamica ml. David Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1002 00:26:02.2 1. 1.
2. Lutovský Jan Silon Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1035 00:26:23.7 2. 2.
3. Stibor Antonín Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1046 00:27:27.0 4. 4.
4. Anděl Filip Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1023 00:34:18.7 22. 18.
5. Stibor Tadeáš Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1053 00:40:34.4 36. 24.
6. Friml Adam Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1052 00:40:53.4 37. 25.

Klasika 6,7km - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mikulics Štefan Všestránek Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1051 00:29:05.9 5. 5.
2. Wnuk Michal Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1003 00:31:40.2 12. 11.
3. Votinov Danil Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1010 00:31:52.4 13. 12.
4. Shchohol Oleh BRISK Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1017 00:34:42.2 23. 19.
5. Pasterniak Tomáš Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1022 00:39:47.2 34. 22.

Klasika 6,7km - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Václavík Karel KBC Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1001 00:26:41.7 3. 3.
2. Procházka Michal YMCA Tuláci Jindřichův Hradec Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1042 00:30:11.9 6. 6.
3. Sedláček Martin Silon Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1030 00:30:32.4 7. 7.
4. Blecha Jan BBT Jiřice Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1028 00:31:12.2 10. 9.
5. Koťara Lukáš Röchling Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1020 00:31:29.2 11. 10.
6. Kunc Jan Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1008 00:32:07.4 15. 13.
7. Andrii Yevtieiev BRISK Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1011 00:33:47.0 20. 16.
8. Filip Martin Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1009 00:34:13.7 21. 17.
9. Kovář Jan Silon Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1034 00:35:33.9 26. 20.
10. Hruška Michal Röchling Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1043 00:40:54.9 38. 26.
11. Šedivý Boris Röchling IT Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1048 00:41:22.2 39. 27.
12. Plát Pavel Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1045 00:43:16.2 41. 28.

Klasika 6,7km - Muži 46+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Cerman František BRISK Klasika 6,7km Muži 46+ 1013 00:30:38.2 9. 8.
2. Boháč Pavel Silon Klasika 6,7km Muži 46+ 1033 00:33:03.7 17. 14.
3. Švejda Jaroslav Röchling Klasika 6,7km Muži 46+ 1019 00:33:16.2 19. 15.
4. Růžička Jan Klasika 6,7km Muži 46+ 1044 00:37:32.7 29. 21.
5. Málek Jiří Röchling Klasika 6,7km Muži 46+ 1018 00:39:51.9 35. 23.

Klasika 6,7km - Ženy 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Švejdová Gabriela Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1050 00:35:34.5 27. 7.
2. Bursíková Eliška Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1040 00:44:58.0 43. 15.

Klasika 6,7km - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zwettler Tereza Musher klub JCC Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1029 00:32:31.4 16. 3.
2. Kratochvílová Nikola Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1021 00:39:46.9 33. 12.

Klasika 6,7km - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tušerová Jindra Musher klub JCC Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1037 00:30:38.2 8. 1.
2. Mlčkovská Jitka Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1038 00:35:05.5 24. 5.
3. Ardamicová Radka JBP Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1012 00:36:09.9 28. 8.
4. Nováková Hana Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1026 00:37:53.2 30. 9.
5. Krchová Pavla Silon Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1031 00:39:22.7 32. 11.
6. Kočová Klára Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1041 00:42:38.9 40. 13.
7. Bursíková Michaela Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1039 00:44:57.4 42. 14.

Klasika 6,7km - Ženy 46+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Škrabalková Zdeňka Klasika 6,7km Ženy 46+ 1049 00:31:56.4 14. 2.
2. Stárková Iva Klasika 6,7km Ženy 46+ 1047 00:33:08.0 18. 4.
3. Pospíšilová Gabriela Společně pro Soběslav Klasika 6,7km Ženy 46+ 1036 00:35:33.7 25. 6.
4. Andělová Andrea Klasika 6,7km Ženy 46+ 1024 00:38:13.5 31. 10.
5. Kadlecová Karla BRISK Klasika 6,7km Ženy 46+ 1014 00:46:08.2 44. 16.

Klasika T4 6,7km - Muži v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dračka Jáchym Draci jedou Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501 00:27:10.4 1. 1.
2. Dračka Richard Draci jedou Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501 00:28:01.5 2. 2.
3. Dračka Juda Draci jedou Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501 00:37:33.0 4. 3.
4. Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502 00:40:53.2 5. 4.
5. Zenkl Zbyněk Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502 00:43:31.7 6. 5.
6. Leibl Patrik Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502 00:57:24.7 8. 6.

Klasika T4 6,7km - Ženy v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dračková Lajla Draci jedou Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501 00:36:35.7 3. 1.
2. Absolonová Veronika Rolnička Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1502 00:48:13.7 7. 2.

Army 6,5 km - Muži 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hanzal Ondřej Fisher Ski klub Šumava Vimperk Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2036 00:38:39.7 8. 8.
2. Tušl Ladislav Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2034 00:40:52.2 11. 11.
3. Vraštil Ondřej Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2030 00:51:45.7 47. 28.

Army 6,5 km - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Polišenský Karel Autoškola Polišenský Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2056 00:33:29.2 1. 1.
2. Mikulics Štefan Všestránek Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2062 00:37:59.9 5. 5.
3. Souček Tomáš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2029 00:38:04.4 6. 6.
4. Gasčarov Patrik Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2041 00:38:28.2 7. 7.
5. Šanda Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2020 00:39:27.2 10. 10.
6. Málek Zdeněk Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2018 00:43:05.4 18. 16.
7. Pražák Pavel BRISK Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2028 00:44:21.4 23. 18.
8. Vitha Jan Silon Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2050 00:45:24.4 29. 22.
9. Wnuk Michal Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2043 00:45:24.9 30. 23.
10. Blaho Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2014 00:48:52.2 38. 25.
11. Dudlíček Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2022 00:49:25.0 40. 26.
12. Dyba Danil Silon Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2051 00:49:51.9 43. 27.

Army 6,5 km - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Václavík Karel KBC Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2005 00:33:59.2 2. 2.
2. Kadlec Miroslav Kamenný Újezd Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2072 00:34:46.4 3. 3.
3. Polišenský Luboš Autoškola Polišenský Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2060 00:37:03.2 4. 4.
4. Procházka Michal YMCA Tuláci Jindřichův Hradec Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2057 00:38:51.4 9. 9.
5. Zwettler Roman Musher klub JCC Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2049 00:41:12.2 12. 12.
6. Oubram Zdeněk Autoškola Polišenský Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2061 00:42:02.4 15. 14.
7. Marek Martin Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2039 00:42:51.9 16. 15.
8. Samec Tomáš Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2017 00:44:29.7 24. 19.
9. Tomandl Lukáš BRISK Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 1016 00:44:33.4 25. 20.
10. Malinský Josef Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2031 00:52:20.2 48. 29.

Army 6,5 km - Muži 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Řezáč Marcel Army 6,5 km Muži 46+ let 2001 00:41:55.4 14. 13.
2. Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 46+ let 2007 00:43:33.9 20. 17.
3. Žahour Pavel OOBP Kájov Army 6,5 km Muži 46+ let 2071 00:45:06.2 27. 21.
4. Červenka Ladislav Army 6,5 km Muži 46+ let 2040 00:48:28.2 36. 24.
5. Hák Martin Čárovci Army 6,5 km Muži 46+ let 2047 00:54:04.9 53. 30.

Army 6,5 km - Ženy 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mikulics Kateřina Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2037 00:43:26.4 19. 3.
2. Svobodová Jana Wall club losers Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2504 00:46:18.7 31. 8.
3. Sedláčková Radka Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2008 00:48:52.7 39. 14.
4. Němečková Viktorie Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2044 01:02:55.2 62. 32.

Army 6,5 km - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veselá Barbora Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2032 00:41:20.4 13. 1.
2. Marková Zuzana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2038 00:42:52.0 17. 2.
3. Podvalská Aneta Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 1004 00:43:49.9 21. 4.
4. Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2033 00:44:05.4 22. 5.
5. Dubinina Karina Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2024 00:48:43.7 37. 13.
6. Tubert Anna Silon Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2052 00:49:48.2 42. 16.
7. Votinova Valeriia Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2025 00:50:47.2 45. 18.
8. Chalašová Vendula Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2069 00:51:14.6 46. 19.
9. Říčařová Liduš Žer slimáky Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2004 00:57:23.9 58. 28.
10. Chalupová Šárka Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2070 01:14:28.9 66. 36.

Army 6,5 km - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Rybáková Radka Wall club losers Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2504 00:45:11.9 28. 7.
2. Remešová Lucie Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2064 00:47:21.2 34. 11.
3. Pánková Jana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 1005 00:48:18.9 35. 12.
4. RADOSTOVÁ Romana BUBU Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2053 00:53:21.2 50. 21.
5. Kratochvilova Jana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2015 00:53:54.4 51. 22.
6. Ermanová Radka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2016 00:53:54.9 52. 23.
7. Straková Jirků Lucie Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2055 00:54:10.9 54. 24.
8. Návara Kateřina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2042 00:56:10.2 56. 26.
9. Dolejší Kristýna Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2026 00:56:59.7 57. 27.
10. Reyhonsová Andrea Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2059 00:58:42.9 59. 29.
11. Staňková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2058 01:00:09.4 61. 31.
12. Jakešová Eva Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2065 01:04:04.7 63. 33.
13. Lonská Martina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2068 01:04:05.7 64. 34.
14. Šašková Martina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2067 01:04:05.7 65. 35.
15. Šimánková Zuzana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2002 01:15:18.9 67. 37.

Army 6,5 km - Ženy 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pospíšilová Gabriela Společně pro Soběslav Army 6,5 km Ženy 46+ let 2054 00:44:59.2 26. 6.
2. Jahodová Army 6,5 km Ženy 46+ let 2045 00:46:25.9 32. 9.
3. Havelková Irena Army 6,5 km Ženy 46+ let 2006 00:47:19.7 33. 10.
4. Dudlíčková Martina Army 6,5 km Ženy 46+ let 2023 00:49:29.2 41. 15.
5. Háková Veronika Čárovci Army 6,5 km Ženy 46+ let 2046 00:49:57.2 44. 17.
6. Rolníková Štěpánka Moravský Žižkov Army 6,5 km Ženy 46+ let 2012 00:52:45.9 49. 20.
7. Koloušková Kateřina Army 6,5 km Ženy 46+ let 2063 00:54:29.2 55. 25.
8. Kubíčková Radka Army 6,5 km Ženy 46+ let 2003 00:59:48.2 60. 30.

Army T4 6,5 km - Army muži v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hromada Lukáš 2503 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2503 00:34:08.0 1. 1.
2. Stibor Antonín Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508 00:36:01.4 2. 2.
3. Jonza Jáchym Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508 00:36:14.2 3. 3.
4. Dračka Jáchym Draci jedou Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:37:15.7 4. 4.
5. Dračka Richard Draci jedou Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:37:32.4 5. 5.
6. Stibor Jiří Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508 00:40:02.9 6. 6.
7. Hromada Ondřej 2503 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2503 00:44:26.9 9. 7.
8. Štaubr Miroslav Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508 00:46:11.7 11. 8.
9. Dračka Juda Draci jedou Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:51:35.4 16. 9.
10. Král Pavel 2503 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2503 01:05:18.4 20. 10.

Army T4 6,5 km - Army ženy v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Červenková Rebeka Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 00:43:38.1 7. 1.
2. L. Hromada čtvrtý 2503 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503 00:44:15.9 8. 2.
3. Havelková Pavla Žer slimáky! Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501 00:45:50.4 10. 3.
4. Dobešová Eliška Žer slimáky! Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501 00:47:19.9 12. 4.
5. Valná Věra Žer slimáky! Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501 00:49:25.2 13. 5.
6. Tkanička Hubková Janička Žer slimáky! Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501 00:50:22.2 14. 6.
7. Dračková Lajla Draci jedou Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2507 00:51:32.9 15. 7.
8. Koubová Helena Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 00:54:39.9 17. 8.
9. Prášková Zuzana Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 01:02:09.4 18. 9.
10. Absolonová Veronika Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 01:03:01.7 19. 10.
11. Šturmová Lenka Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506 01:08:39.4 21. 11.
12. Mertová Kristina Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506 01:08:39.7 22. 12.
13. Vachelová Monika Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506 01:08:39.9 23. 13.
14. Kopecká Dana Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506 01:08:40.7 24. 14.
15. Klímová Eva 2502 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502 01:10:51.9 25. 15.
16. Vocílková Veronika 2502 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502 01:10:52.7 26. 16.
17. Hubenková Marcela 2502 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502 01:10:52.9 27. 17.
18. Šmídová Alice 2502 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502 01:10:53.2 28. 18.

Děti klasika 400 m - 0 - 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Marek Albert Borotín Děti klasika 400 m 0 - 6 let 2 00:02:03.8 3. 3.
2. Říčař Štěpán Žer slimáky Děti klasika 400 m 0 - 6 let 5 00:02:25.3 6. 6.
3. Plát Matěj Děti klasika 400 m 0 - 6 let 15 00:02:45.0 8. 8.
4. Kostrbová Amálie Děti klasika 400 m 0 - 6 let 16 00:02:46.0 9. 9.
5. Možná Alžběta Děti klasika 400 m 0 - 6 let 3 00:02:54.0 10. 10.
6. Možný Matěj Děti klasika 400 m 0 - 6 let 4 00:03:27.3 11. 11.

Děti klasika 400 m - 7 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Koťara Matyáš Röchling Děti klasika 400 m 7 - 9 let 7 00:01:46.0 1. 1.
2. Vavera Jan Společně pro Soběslav Děti klasika 400 m 7 - 9 let 10 00:02:12.5 4. 4.
3. Říčař David Žer slimáky Děti klasika 400 m 7 - 9 let 9 00:02:21.0 5. 5.
4. Demská Valentýna Děti klasika 400 m 7 - 9 let 6 00:02:39.7 7. 7.

Děti klasika 400 m - 10 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vaverová Ema Společně pro Soběslav Děti klasika 400 m 10 - 12 let 11 00:02:02.7 2. 2.

Děti klasika 400 m - vozíčkáři

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Eidelpesová Adéla Děti klasika 400 m vozíčkáři 13 00:04:34.8 12. 12.

Děti army 500 m - 7 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štaubr Jáchym Děti army 500 m 7 - 9 let 122 00:02:51.5 1. 1.
2. Stibor Samuel Děti army 500 m 7 - 9 let 129 00:02:54.5 2. 2.
3. Šubrtová Eliška Děti army 500 m 7 - 9 let 120 00:03:01.7 3. 3.
4. Marek Augustin Borotín Děti army 500 m 7 - 9 let 103 00:03:11.7 6. 6.
5. Woldřichová Anna Děti army 500 m 7 - 9 let 111 00:03:20.5 7. 7.
6. Dvořáková Alice Děti army 500 m 7 - 9 let 102 00:03:28.2 10. 10.
7. Dvořák Jan Děti army 500 m 7 - 9 let 101 00:03:34.2 12. 12.
8. Šubrt Matěj Děti army 500 m 7 - 9 let 121 00:03:41.0 13. 13.
9. Marek Albert Borotín Děti army 500 m 7 - 9 let 119 00:03:44.2 14. 14.
10. Říčař David Žer slimáky Děti army 500 m 7 - 9 let 106 00:03:44.7 15. 15.
11. Hemberová Vilma Děti army 500 m 7 - 9 let 125 00:03:49.5 16. 16.
12. Říčař Štěpán Žer slimáky Děti army 500 m 7 - 9 let 107 00:04:18.7 20. 20.
13. Dračková Jael Draci jedou Děti army 500 m 7 - 9 let 124 00:04:34.5 21. 21.
14. Hemberová Zita Děti army 500 m 7 - 9 let 126 00:04:50.5 22. 22.
15. Bendíková Diana Děti army 500 m 7 - 9 let 128 00:05:25.2 23. 23.
16. Pánková Amálie Děti army 500 m 7 - 9 let 104 00:05:51.7 24. 24.
17. Pilečková Hedvika Děti army 500 m 7 - 9 let 105 00:05:59.2 25. 25.

Děti army 500 m - 10 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čížek Jakub Děti army 500 m 10 - 12 let 131 00:03:11.7 5. 5.
2. Řezáčová Karolína Děti army 500 m 10 - 12 let 114 00:03:27.5 9. 9.
3. Pokorný Vítek Děti army 500 m 10 - 12 let 113 00:03:30.5 11. 11.
4. Háková Františka Čárovci Děti army 500 m 10 - 12 let 112 00:03:55.2 17. 17.
5. Dědouch Pepa Děti army 500 m 10 - 12 let 123 00:04:10.0 18. 18.
6. Čížek Vojtěch 6.B Děti army 500 m 10 - 12 let 130 00:04:14.5 19. 19.

Děti army 500 m - 13 - 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Háková Rozálie Čárovci Děti army 500 m 13 - 15 let 116 00:03:09.2 4. 4.
2. Dvořáková Barbora Děti army 500 m 13 - 15 let 115 00:03:23.5 8. 8.