Výsledky závodu

4. ročník Běhu dobré vůle

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.09.2022



4x2,5km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Gromovová Marie Deník N (tým 1) 4x2,5km Štafeta 208 00:41:58.5 1. 1.
2. Churavý Martin Sněmovní 4 4x2,5km Štafeta 214 00:42:45.4 2. 2.
3. Mikšovský Jiří KN GFP 4x2,5km Štafeta 216 00:44:11.7 3. 3.
4. Procházková Jana Urban & Hejduk, s.r.o. 4x2,5km Štafeta 217 00:45:56.9 5. 5.
5. Urbanová Anna iROZHLAS.cz 4x2,5km Štafeta 224 00:47:30.0 6. 6.
6. Kuchař Ondřej Zrníčka 4x2,5km Štafeta 215 00:48:29.9 9. 9.
7. Franklová Dita ČASoFFky 4x2,5km Štafeta 206 00:49:38.8 16. 16.
8. Hyklová Marie BONA 1 4x2,5km Štafeta 211 00:50:38.6 18. 18.
9. Růžičková Lucie Žhavé výstřely 4x2,5km Štafeta 219 00:51:12.5 19. 19.
10. Sladkova Alena Jenkins family 4x2,5km Štafeta 221 00:52:18.0 22. 22.
11. Čivrná Lenka Fanoušci RB 4x2,5km Štafeta 205 00:52:53.2 24. 24.
12. Hyklová Marie BONA 2 4x2,5km Štafeta 212 00:53:29.9 27. 27.
13. Granja Karolina Neběžci 2.0 4x2,5km Štafeta 207 00:53:30.6 28. 28.
14. Cesta domů Cesta domů běží 4x2,5km Štafeta 203 00:53:45.8 29. 29.
15. Hyklová Marie BONA 3 4x2,5km Štafeta 213 00:54:17.6 31. 31.
16. Růžičková Lucie Skvrnití lidé s nezlomitelnými prsty 4x2,5km Štafeta 220 00:54:57.1 32. 32.
17. Slavíčková Markéta ...a všichni za Evu!!! 4x2,5km Štafeta 223 00:56:12.3 35. 35.
18. bez RIZIKA, z. s. ROZKOŠ ROZKOŠ bez RIZIKA 4x2,5km Štafeta 201 00:56:15.8 36. 36.
19. Holubová Lenka Zubní víly 4x2,5km Štafeta 210 00:58:31.4 39. 39.
20. Slavíčková Markéta Jeden za všechny... 4x2,5km Štafeta 222 00:59:19.6 44. 44.
21. Růžičková Lucie EUC I 4x2,5km Štafeta 218 01:03:43.7 48. 48.
22. Čápová Monika mBlue Delta 4x2,5km Štafeta 204 01:08:06.0 50. 50.
23. Buriánková Petra Charita Lovosice 4x2,5km Štafeta 202 01:08:15.6 51. 51.

4x2,5km - Firemní běh

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pokorna Jana Grinity_Beatles 4x2,5km Firemní běh 269 00:44:49.5 4. 4.
2. Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 2 4x2,5km Firemní běh 244 00:47:32.1 7. 7.
3. Novotná Eliška Alviso gazely 4x2,5km Firemní běh 254 00:47:33.0 8. 8.
4. Ujkanovičová Dženeta P3_tým 1 4x2,5km Firemní běh 259 00:48:31.1 10. 10.
5. Pokorna Jana Grinity_PíEmTů 4x2,5km Firemní běh 270 00:48:32.2 11. 11.
6. Frýbertová Jana NEWTON 4x2,5km Firemní běh 247 00:48:33.7 12. 12.
7. Beneš Marek Generali Investments CEE II. 4x2,5km Firemní běh 242 00:48:52.7 13. 13.
8. Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 1 4x2,5km Firemní běh 243 00:48:59.1 14. 14.
9. Nečasová Tereza ARETE 4x2,5km Firemní běh 250 00:49:03.4 15. 15.
10. Pokorna Jana Grinity_Proč já? 4x2,5km Firemní běh 268 00:50:10.8 17. 17.
11. Beneš Marek Generali Investments CEE I. 4x2,5km Firemní běh 241 00:52:00.5 20. 20.
12. Ganická Helena Team Norway 4x2,5km Firemní běh 257 00:52:15.8 21. 21.
13. Ujkanovičová Dženeta P3_Míra Zanáška 4x2,5km Firemní běh 260 00:52:39.9 23. 23.
14. Ujkanovičová Dženeta P3_tým 4 4x2,5km Firemní běh 262 00:53:08.3 25. 25.
15. Stryja Radovan Goldbeck 4x2,5km Firemní běh 256 00:53:16.8 26. 26.
16. Bláhová/ doubleshot Hana doubleshot 3 4x2,5km Firemní běh 245 00:54:17.4 30. 30.
17. 265 4x2,5km Firemní běh 265 00:55:13.0 33. 33.
18. Ujkanovičová Dženeta P3_tým 3 4x2,5km Firemní běh 261 00:55:20.2 34. 34.
19. Jašíček Roman Goldbeck 4x2,5km Firemní běh 249 00:56:59.8 37. 37.
20. Novotná Eliška Alviso šneci 4x2,5km Firemní běh 253 00:58:18.8 38. 38.
21. Dujčíková Mária Quinta BAD 4x2,5km Firemní běh 267 00:59:03.8 40. 40.
22. Chaloupková Pavla EHP a Norské Fondy 4x2,5km Firemní běh 264 00:59:07.7 41. 41.
23. Pojslová Ivana Nadace ČEZ 4x2,5km Firemní běh 255 00:59:11.9 42. 42.
24. Ganická Helena Team Norway II 4x2,5km Firemní běh 248 00:59:13.8 43. 43.
25. Pokorna Jana Grinity_Zelenáči 4x2,5km Firemní běh 271 00:59:20.2 45. 45.
26. Pokorna Jana Grinity_Decentní dámy 4x2,5km Firemní běh 266 00:59:27.7 46. 46.
27. Car Czech Republic Volvo Volvo Cars Czech Republic 4x2,5km Firemní běh 246 00:59:31.4 47. 47.
28. Nešporová Kristina Goldbeck 4x2,5km Firemní běh 252 01:03:59.3 49. 49.
29. Ujkanovičová Dženeta P3_tým 5 4x2,5km Firemní běh 263 01:08:44.4 52. 52.
30. Novotná Monika Knight Frank 4x2,5km Firemní běh 258 01:10:46.3 53. 53.

10km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Blažek Jaroslav TJ ČZU 10km Muži 164 00:35:38.4 1. 1.
2. Teplý Ondřej Café racers 10km Muži 165 00:40:29.1 2. 2.
3. Horochovský Tomáš Silou Hlasu z.s. 10km Muži 168 00:40:37.1 3. 3.
4. Němec Vojta 10km Muži 136 00:41:18.8 5. 4.
5. Matha Jan Penta Real Estate 10km Muži 134 00:42:45.9 6. 5.
6. Jelínek Jakub Český běžecký klub 10km Muži 121 00:43:40.1 7. 6.
7. Beneš David 10km Muži 282 00:44:51.7 8. 7.
8. Tichý Michal EUC LABORATOŘE 10km Muži 146 00:45:28.6 9. 8.
9. Alinče Břetislav Goldbeck 10km Muži 102 00:45:36.5 10. 9.
10. Kos Zdeněk 10km Muži 281 00:45:47.0 12. 10.
11. Pela Zbyněk SKI PAX Horní Maxov 10km Muži 285 00:46:40.3 13. 11.
12. Vlk Ondřej Knight Frank 10km Muži 158 00:46:53.5 15. 12.
12. Lešner Jiří Knight Frank 10km Muži 159 00:46:53.5 15. 13.
14. KOPELENT MARTIN Nučice 10km Muži 124 00:46:54.1 17. 14.
15. Chmela Václav 10km Muži 118 00:47:08.0 18. 15.
16. Čížek Tomáš Goldbeck 10km Muži 107 00:47:39.7 19. 16.
17. Bulíř Radoslav 10km Muži 105 00:48:08.5 20. 17.
18. Hurych Jaroslav Geodézie Jizerky 10km Muži 170 00:48:10.6 21. 18.
19. Bulan Jiří irontime 10km Muži 104 00:48:26.0 22. 19.
20. Pirkl Václav 10km Muži 284 00:48:56.4 23. 20.
21. Kinzel Martin Knight Frank 10km Muži 157 00:49:30.5 24. 21.
22. Vika Martin Marvi & Friends 10km Muži 161 00:49:53.8 25. 22.
23. Dvořák Aleš 10km Muži 109 00:50:31.5 26. 23.
24. Topitsch Jiří Diamanti 21 10km Muži 147 00:50:58.1 28. 24.
25. Král Michal Goldbeck 10km Muži 127 00:51:42.2 29. 25.
26. Holík Martin 10km Muži 115 00:51:47.7 30. 26.
27. Vízner Lukáš 10km Muži 152 00:52:09.0 31. 27.
28. Kresta Jan 10km Muži 286 00:52:10.1 32. 28.
29. Velehradský Petr 10km Muži 151 00:52:47.3 33. 29.
30. Ševčík Václav JCI Prague 10km Muži 142 00:53:19.9 35. 30.
31. Čižinský Jaromír 10km Muži 108 00:53:32.8 36. 31.
32. Stokláska Jiří 10km Muži 141 00:53:53.2 38. 32.
33. "Pomalý" Cupal Pepa Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 101 00:54:00.1 39. 33.
34. Exnar Petr bosoboty leguano 10km Muži 110 00:54:00.3 40. 34.
35. Zápotocký Milan UltraSkorpil 10km Muži 155 00:54:00.4 41. 35.
36. Škorpil Miloš Běžecká škola Miloše Škorpils 10km Muži 143 00:54:00.4 42. 36.
37. Jaksch Jakub Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 119 00:54:00.5 43. 37.
38. Jirků Patrik Goldbeck 10km Muži 122 00:54:11.6 44. 38.
39. Šnobl Pavel 10km Muži 166 00:54:12.1 45. 39.
40. Fráňa Pavel 10km Muži 112 00:54:26.8 48. 40.
41. Lavička Zdeněk 10km Muži 130 00:54:36.8 49. 41.
42. Paseka Jiří Běžecká škola Miloše Škorpila 10km Muži 138 00:55:03.5 50. 42.
43. Vančo Ruben Sára & Stella 10km Muži 150 00:55:59.6 53. 43.
44. Mahovský Kamil mBlue 10km Muži 133 00:56:14.1 54. 44.
45. Verner Jan 10km Muži 160 00:56:33.2 55. 45.
46. Gottwald Miroslav 10km Muži 113 00:56:56.7 56. 46.
47. Halama Jaroslav Umpa 10km Muži 114 00:57:33.8 58. 47.
48. Štěpánek Roman Goldbeck 10km Muži 144 00:57:35.4 59. 48.
49. Havlík Aleš 10km Muži 169 00:57:52.3 60. 49.
50. Leushin Nikolai 10km Muži 131 00:58:32.6 63. 50.
51. Tselidis Kyriakos Řecko Nás Baví.cz 10km Muži 148 00:58:40.4 65. 51.
52. Miroslav Izing Burn Fighters 10km Muži 135 00:59:01.9 67. 52.
53. Hospodka Zdeněk 10km Muži 117 00:59:08.8 68. 53.
54. Řehák Břetislav 10km Muži 167 00:59:26.0 70. 54.
55. Noxa Richard Burnfighters 10km Muži 137 00:59:38.1 71. 55.
56. Kundrát Matěj Goldbeck 10km Muži 129 01:00:13.4 73. 56.
57. Jarkovský Marek Goldbeck 10km Muži 120 01:00:14.1 74. 57.
58. Babka Jan Knight Frank 10km Muži 156 01:01:31.4 75. 58.
59. Horák Libor 10km Muži 116 01:01:38.2 77. 59.
60. Klusoň Martin 10km Muži 162 01:01:43.4 78. 60.
61. Karadi Milan Milošovy trenky 10km Muži 123 01:02:09.3 79. 61.
62. Vlček Tomáš 10km Muži 153 01:03:03.3 81. 62.
63. Kopta Michal 10km Muži 125 01:17:19.9 84. 63.
  Krása Jakub 10km Muži 128 DNF    
  Fleišman František 10km Muži 111 DNF    

10km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Treglerová Daniela 10km Ženy 187 00:40:53.8 4. 1.
2. Vítková Gabriela Knight Frank 10km Ženy 189 00:45:37.9 11. 2.
3. Pelová Emilia SKI PAX Horní Maxov 10km Ženy 200 00:46:40.4 14. 3.
4. Olšovská Jelínková Lucie Rozběháme Česko 10km Ženy 183 00:50:45.6 27. 4.
5. Jirásková Petra ÚJOP UK 10km Ženy 198 00:52:56.2 34. 5.
6. Boehm Shai Zuzana 10km Ženy 172 00:53:51.3 37. 6.
7. snoblovaklara@seznam.cz 10km Ženy 191 00:54:12.1 46. 7.
8. Fráňová Jana 10km Ženy 176 00:54:26.8 47. 8.
9. Leušin Mudrová Alžběta 10km Ženy 181 00:55:29.8 51. 9.
10. Vojtovicova Lenka 10km Ženy 188 00:55:55.9 52. 10.
11. Knopová Martina mBlue 10km Ženy 177 00:57:24.8 57. 11.
12. Křesťanová Veronika 10km Ženy 179 00:57:58.5 61. 12.
13. Smolková Miroslava Quinta/Conscio 10km Ženy 195 00:58:29.5 62. 13.
14. Davidová Markéta 10km Ženy 174 00:58:40.4 64. 14.
15. Maliňáková Monika 10km Ženy 182 00:58:58.9 66. 15.
16. Benešová Renáta MORA, plná života 10km Ženy 190 00:59:25.0 69. 16.
17. Šeflová Petra Goldbeck 10km Ženy 186 00:59:59.6 72. 17.
18. Bukvicova Veronika 10km Ženy 173 01:01:37.3 76. 18.
19. Kiliánová Zajíčková Jana P3_tým 10km Ženy 192 01:02:17.0 80. 19.
20. Aldhoon 10km Ženy 171 01:05:39.1 82. 20.
21. Sabacká Petra Quinta/Conscio 10km Ženy 196 01:06:16.3 83. 21.
  Koňuchová Kamila 10km Ženy 178 DNF    

5km - Běh pro ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Deverová Monika Klub Biatlonu KLECANY 5km Běh pro ženy 48 00:22:05.8 1. 1.
2. Stejskalová Adéla 5km Běh pro ženy 49 00:22:43.9 2. 2.
3. Martínková Tereza 5km Běh pro ženy 22 00:22:46.5 3. 3.
4. Pelová Simona A. C. TEPO Kladno 5km Běh pro ženy 199 00:22:59.1 4. 4.
5. Sedláková Lenka Run Labe Run team 5km Běh pro ženy 30 00:23:03.0 5. 5.
6. Havlová Kristýna 5km Běh pro ženy 7 00:25:23.4 6. 6.
7. Bruthansová Petra 5km Běh pro ženy 1 00:25:29.1 7. 7.
8. Vyčichlo Kateřina Báječné ženy v běhu 5km Běh pro ženy 37 00:25:56.5 8. 8.
9. Karásková Dana Euro v Česku 5km Běh pro ženy 13 00:25:59.9 9. 9.
10. Pichová Jitka 5km Běh pro ženy 41 00:26:02.0 10. 10.
11. Maříková Viktorie Libeznice 5km Běh pro ženy 43 00:26:10.9 11. 11.
12. Klapalová Zdenka Knight Frank 5km Běh pro ženy 38 00:26:17.7 12. 12.
13. Mynářová Jana 5km Běh pro ženy 24 00:26:27.7 13. 13.
14. Marassová Věra 5km Běh pro ženy 20 00:26:39.9 14. 14.
15. Kotalová Martina 5km Běh pro ženy 15 00:27:03.4 15. 15.
16. Brewerton Jana Quinta/Conscio 5km Běh pro ženy 45 00:27:08.2 16. 16.
17. Kozáková Jindřiška 5km Běh pro ženy 16 00:27:52.8 17. 17.
18. Harmáčková Lucie Umpa 5km Běh pro ženy 6 00:27:56.7 18. 18.
19. Hloupá Sovová Eliška Umpíci 5km Běh pro ženy 8 00:27:56.8 19. 19.
20. Novotná Petra 5km Běh pro ženy 39 00:28:25.6 20. 20.
21. Topitschová Petra Diamanti 21 5km Běh pro ženy 33 00:28:31.3 21. 21.
22. Urbanová Daniela 5km Běh pro ženy 35 00:29:07.5 22. 22.
23. Michael Pascal Večeř ! 5km Běh pro ženy 283 00:29:09.8 23. 23.
24. Kotrlová Veronika 5km Běh pro ženy 40 00:29:13.9 24. 24.
25. Pulicar Veronika Goldbeck 5km Běh pro ženy 29 00:29:20.7 25. 25.
26. Pluhařová Jana 5km Běh pro ženy 27 00:30:02.7 26. 26.
27. Trhlíková Magdaléna 5km Běh pro ženy 34 00:30:12.3 27. 27.
28. Burdasová Viktoria 5km Běh pro ženy 47 00:30:31.7 28. 28.
29. Kubizňáková Kateřina 5km Běh pro ženy 180 00:30:46.3 29. 29.
30. Kubálková Pavla 5km Běh pro ženy 18 00:30:52.8 30. 30.
31. Kocková Tereza mBlue 5km Běh pro ženy 14 00:31:37.1 31. 31.
32. Fiksová Petra Fiksíci 5km Běh pro ženy 4 00:31:39.8 32. 32.
33. Lázárová Beata 5km Běh pro ženy 19 00:31:43.6 33. 33.
34. Šabatková Monika 5km Běh pro ženy 31 00:32:09.5 34. 34.
35. Muliková Viera 5km Běh pro ženy 23 00:32:16.3 35. 35.
36. Topitschová Lucie Diamanti 21 5km Běh pro ženy 32 00:33:06.7 36. 36.
37. Correa Carlos da Silva Daniele 5km Běh pro ženy 2 00:33:25.2 37. 37.
38. Králová Markéta Goldbeck 5km Běh pro ženy 17 00:33:47.0 38. 38.
39. Neumannová Eva 5km Běh pro ženy 25 00:34:07.8 39. 39.
40. Valova Jana 5km Běh pro ženy 36 00:34:09.0 40. 40.
41. Formánková Andrea 5km Běh pro ženy 5 00:34:09.1 41. 41.
42. Maříková Hana 5km Běh pro ženy 44 00:35:24.4 42. 42.
43. hronová Jana narozeninový tým 5km Běh pro ženy 11 00:46:46.0 43. 43.
44. Hochová Petra narozeninový tým 5km Běh pro ženy 9 00:46:46.5 44. 44.

2,5km - Junioři 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Měchura Albert PUNK tým 2,5km Junioři 15-18 let 302 00:09:33.4 1. 1.
2. Polák František 2,5km Junioři 15-18 let 303 00:11:26.5 2. 2.
3. Dejmek Janek 2,5km Junioři 15-18 let 306 00:11:56.9 5. 3.
4. Šnobl Oliver 2,5km Junioři 15-18 let 308 00:12:49.4 6. 4.
5. Pompa Michal 2,5km Junioři 15-18 let 304 00:14:21.4 9. 5.
6. Žežulář Vojtěch 2,5km Junioři 15-18 let 307 00:14:40.6 10. 6.
7. Havelka Jakub 2,5km Junioři 15-18 let 305 00:17:25.6 11. 7.

2,5km - Juniorky 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šnoblová Adéla 2,5km Juniorky 15-18 let 309 00:11:42.6 3. 1.
2. Šnoblová Agáta 2,5km Juniorky 15-18 let 310 00:11:43.1 4. 2.
3. Mathová Magdaléna 2,5km Juniorky 15-18 let 42 00:13:33.7 7. 3.
4. Měchurová Dorota PUNK tým 2,5km Juniorky 15-18 let 301 00:13:56.9 8. 4.