Výsledky závodu

T-mobile olympijský běh Chomutov

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.06.2022



10 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Řehoř Zdeněk Čikon 10 km Muži 6 00:40:41.5 1. 1.
2. Fialka František František 10 km Muži 50 00:41:12.7 2. 2.
3. Prokeš Dušan Dušan 10 km Muži 12 00:41:36.8 3. 3.
4. Šimoňák Milan Šimin 10 km Muži 30 00:43:17.8 5. 4.
5. Veselý Martin Martin 10 km Muži 15 00:44:15.1 6. 5.
6. Kopta Zdeněk Zdeněk 10 km Muži 57 00:44:46.3 7. 6.
7. Zbuzek Jaroslav Jaroslav 10 km Muži 11 00:46:38.7 8. 7.
8. Češka Petr Mo Farah 10 km Muži 4 00:47:32.4 9. 8.
9. Chmel David David 10 km Muži 53 00:47:53.5 10. 9.
10. Bušek Jakub Jakub 10 km Muži 48 00:48:06.7 11. 10.
11. Vilímský Jan Jan 10 km Muži 54 00:48:46.0 13. 11.
12. Polanský Petr Petr 10 km Muži 49 00:48:48.1 14. 12.
13. Šlehofer Daniel Dany 10 km Muži 3 00:49:04.3 15. 13.
14. Kunc Miroslav Anthony Yeboah 10 km Muži 5 00:50:17.5 16. 14.
15. Max Podrabský Miroslav Max 10 km Muži 21 00:50:29.5 17. 15.
16. Beneš Petr Petr 10 km Muži 10 00:50:29.5 18. 16.
17. Penk Petr Penkič 10 km Muži 16 00:50:46.4 19. 17.
18. Kňáva Tomáš Tomáš 10 km Muži 45 00:50:51.0 20. 18.
19. Kučera Láďa Láďa 10 km Muži 2 00:50:51.3 21. 19.
20. Morávek Tomáš Tomáš 10 km Muži 51 00:52:41.9 24. 20.
21. Vaněk Jaromír Jaromír 10 km Muži 56 00:54:03.8 26. 21.
22. Vaněk Antonín Antonín 10 km Muži 55 00:54:04.5 27. 22.
23. Král Stanislav Stanislav 10 km Muži 52 00:54:14.6 28. 23.
24. Vaněk Jan Jan 10 km Muži 44 00:58:07.5 36. 24.
25. Kinter Tomáš Tomas 10 km Muži 34 00:58:39.9 39. 25.
26. Habart Petr Petr 10 km Muži 58 00:59:26.1 42. 26.
27. Jiráček Petr Petr 10 km Muži 20 01:02:06.1 46. 27.
28. Hudák Tomáš Tomáš 10 km Muži 27 01:08:17.6 50. 28.

10 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vávrů Ivana Ivanka :-) 10 km Ženy 43 00:42:15.1 4. 1.
2. Pekárková Michaela Michaela 10 km Ženy 47 00:48:07.1 12. 2.
3. Filipová Olga Olga 10 km Ženy 36 00:50:58.3 22. 3.
4. Penková Klára Klára 10 km Ženy 17 00:51:58.5 23. 4.
5. Ouzká Petra Petra 10 km Ženy 14 00:53:50.1 25. 5.
6. Houskova Jitka Aireye @probiotics_jh 10 km Ženy 31 00:54:44.9 29. 6.
7. Pavlasová Miluše Miluška 10 km Ženy 42 00:54:49.2 30. 7.
8. Babinčáková Veronika Veronika 10 km Ženy 46 00:55:18.4 31. 8.
9. Lipmannová Blanka Blaník 10 km Ženy 35 00:56:59.6 32. 9.
10. Háčková Eva Eva 10 km Ženy 26 00:57:01.6 33. 10.
11. Podrazilová Jana Jana 10 km Ženy 39 00:57:08.1 34. 11.
12. Mičová Hana Hana 10 km Ženy 8 00:57:11.8 35. 12.
13. Pánková Jana Běžci Chomutov 10 km Ženy 13 00:58:15.9 37. 13.
14. Ulrichová Zuzana Zuzana 10 km Ženy 25 00:58:23.1 38. 14.
15. Kadlecová Světlana Světlana 10 km Ženy 32 00:58:56.8 40. 15.
16. Buňatová Kateřina Kateřina 10 km Ženy 24 00:59:03.1 41. 16.
17. Jandová Lenka Běhna Lenka 10 km Ženy 28 00:59:51.5 43. 17.
18. Mlejnková Michaela Michaela 10 km Ženy 41 01:00:25.6 44. 18.
19. Poprovská Aneta Aneta 10 km Ženy 40 01:00:25.6 45. 19.
20. Benešová Jana Jana 10 km Ženy 9 01:04:41.5 47. 20.
21. Žihlová Lenka Lenča 10 km Ženy 19 01:06:34.1 48. 21.
22. Václavíková Adéla Ade la 10 km Ženy 18 01:06:34.2 49. 22.

5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Klír Jan Radka 5 km Muži 85 00:20:37.2 1. 1.
2. Imr Martin Martin 5 km Muži 44 00:20:40.2 2. 2.
3. Piramovský jiří jiří 5 km Muži 83 00:21:59.6 5. 3.
4. Šlais Jakub Jakub 5 km Muži 10 00:22:07.1 6. 4.
5. Patroch Pavel Pavel 5 km Muži 27 00:22:14.4 7. 5.
6. Fara Petr Faryč 5 km Muži 46 00:23:00.7 8. 6.
7. Vrabec Martin Martin 5 km Muži 29 00:23:08.8 9. 7.
8. Nobst Pavel Paul Abdul 5 km Muži 8 00:23:17.7 10. 8.
9. Pejchar Pavel Pavel 5 km Muži 32 00:23:29.2 11. 9.
10. Tržický Lukáš Lukáš 5 km Muži 87 00:23:46.6 13. 10.
11. Milička Sebastian Milis 5 km Muži 57 00:24:38.2 15. 11.
12. Panoška Štěpán Štěpán 5 km Muži 78 00:24:41.6 16. 12.
13. Glacner Tomáš Kozel 5 km Muži 45 00:24:44.0 17. 13.
14. Procházka Jindřich Jindřa 5 km Muži 1 00:26:13.8 24. 14.
15. Novák Pavel Pavel 5 km Muži 81 00:26:24.0 25. 15.
16. Čermák Slavomír Slavomír 5 km Muži 79 00:26:31.4 27. 16.
17. Svoboda Josef Pepino 5 km Muži 20 00:26:58.7 28. 17.
18. Sladký Jan Hanz 5 km Muži 14 00:27:36.8 32. 18.
19. Fanta Lukáš Lukáš 5 km Muži 4 00:28:06.1 34. 19.
20. Šurkala Josef Josef 5 km Muži 105 00:28:20.7 36. 20.
21. Uldrich Tomáš Tomáš 5 km Muži 19 00:28:50.8 41. 21.
22. Ryabovol Dmitriy Dmitriy 5 km Muži 101 00:29:44.5 48. 22.
23. Ciepluch Daniel Daniel 5 km Muži 100 00:29:45.4 49. 23.
24. Mayer Martin Martin 5 km Muži 7 00:30:08.2 51. 24.
25. Kirchner Daniel Daniel 5 km Muži 99 00:30:21.5 52. 25.
26. Kostka Josef Josef 5 km Muži 96 00:31:36.8 59. 26.
27. Bohuslav Libor Libor 5 km Muži 23 00:32:46.0 65. 27.
28. Martykán Jiří Ringo 5 km Muži 21 00:33:49.6 71. 28.
29. Sýkora Martin Martin 5 km Muži 33 00:33:57.4 72. 29.
30. Kirchner Ondřej Ondřej 5 km Muži 98 00:34:48.6 75. 30.
31. Kirchner Jirka Kirchnerovi 5 km Muži 53 00:34:49.1 76. 31.
32. Firák Dominik Dominik 5 km Muži 92 00:35:29.0 80. 32.
33. Novotný Michal Michal 5 km Muži 91 00:35:50.8 81. 33.

5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hahn Hana Hana 5 km Ženy 42 00:21:11.5 3. 1.
2. Fisková Nikola Tereza 5 km Ženy 80 00:21:50.2 4. 2.
3. Šťastná Klára Klára 5 km Ženy 52 00:23:46.5 12. 3.
4. Puršová Simona Simona 5 km Ženy 50 00:24:15.5 14. 4.
5. Kučerová Blanka Blanka 5 km Ženy 22 00:24:54.3 18. 5.
6. Fara Lucie Lu 5 km Ženy 47 00:25:00.0 19. 6.
7. Bandasová Petra Bandaska 5 km Ženy 34 00:25:37.7 20. 7.
8. Králíčková Petra Peťula 5 km Ženy 77 00:25:54.6 21. 8.
9. Kroutilová Zuzana Zuzana 5 km Ženy 82 00:26:05.3 22. 9.
10. Koptová Jitka Jitka 5 km Ženy 94 00:26:07.7 23. 10.
11. Šimrová Aneta Anet 5 km Ženy 66 00:26:26.0 26. 11.
12. Palubová Iva Iva 5 km Ženy 16 00:27:08.4 29. 12.
13. Sirůčková Barbora Bjů 5 km Ženy 41 00:27:19.4 30. 13.
14. Gaudlová Katarína Katarína 5 km Ženy 86 00:27:31.8 31. 14.
15. Kubicová Jana Jana 5 km Ženy 18 00:27:53.2 33. 15.
16. Klímová Petra Petra 5 km Ženy 64 00:28:07.0 35. 16.
17. Marková Pavla Pavla 5 km Ženy 51 00:28:29.0 37. 17.
18. Šturmova Romana Romana 5 km Ženy 76 00:28:37.2 38. 18.
19. Pecháčková Veronika Veru 5 km Ženy 11 00:28:45.7 39. 19.
20. Šultová Lucie Lucie 5 km Ženy 97 00:28:47.0 40. 20.
21. Payerová Lenka Lenka 5 km Ženy 67 00:28:52.4 42. 21.
22. Čihařová Jaroslava Čihy 5 km Ženy 43 00:28:57.0 43. 22.
23. Sochorová Dagmar Sochy 5 km Ženy 73 00:28:57.1 44. 23.
24. Macháčková Petra Petra 5 km Ženy 31 00:29:32.7 45. 24.
25. Součková Barbora Barbora 5 km Ženy 30 00:29:34.7 46. 25.
26. Gabrielová Lucie Lucí 5 km Ženy 68 00:29:40.0 47. 26.
27. Panošková Lenka Lenka 5 km Ženy 3 00:29:57.0 50. 27.
28. Martínková Michaela Míša 5 km Ženy 75 00:30:41.5 53. 28.
29. Krovská Hana Hana 5 km Ženy 88 00:31:10.0 54. 29.
30. Pecháčková Kateřina Kačenka 5 km Ženy 15 00:31:18.5 55. 30.
31. Zralíková Natálie Zralda 5 km Ženy 5 00:31:19.5 56. 31.
32. Vodrážková Petra Petra 5 km Ženy 6 00:31:23.8 57. 32.
33. Charvátová Michaela Míša 5 km Ženy 69 00:31:34.6 58. 33.
34. Robelová Lucie Ruby 5 km Ženy 58 00:31:37.4 60. 34.
35. Kostková Jitka Kostka 5 km Ženy 35 00:31:39.1 61. 35.
36. Matušková Hana Hana 5 km Ženy 49 00:31:49.3 62. 36.
37. Saloňová Jana Janka 5 km Ženy 72 00:32:32.8 63. 37.
38. Šlégrová Markéta Markéta 5 km Ženy 55 00:32:45.4 64. 38.
39. Bohuslavova Katerina Katerina 5 km Ženy 24 00:32:46.8 66. 39.
40. Burgerová Petra Petra 5 km Ženy 103 00:32:55.4 67. 40.
41. Veselá Lucie Lucie 5 km Ženy 102 00:32:55.9 68. 41.
42. Brotánková Nikol Buchtička 5 km Ženy 2 00:32:57.5 69. 42.
43. Bejčková Veronika Veronika 5 km Ženy 40 00:33:18.9 70. 43.
44. Sýkorová Veronika Verundelínka 5 km Ženy 48 00:33:57.9 73. 44.
45. Nucová Pavla Pavla 5 km Ženy 17 00:34:34.0 74. 45.
46. Chmelíková Tereza Kirchnerovi 5 km Ženy 54 00:34:49.4 77. 46.
47. Šidlochová Eliška 5 km Ženy 12 00:34:51.4 78. 47.
48. Firák Bärtlová Petra Petra 5 km Ženy 93 00:35:28.9 79. 48.
49. Hartlová Iveta Ivetka 5 km Ženy 36 00:38:53.5 82. 49.
50. Syberová Renáta Renatka 5 km Ženy 37 00:38:53.8 83. 50.
51. Kučerová Ivana Ivča 5 km Ženy 65 00:39:52.4 84. 51.