Výsledky závodu

Škodaland Race - Junior

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 12.06.2022



1500m - 4 - 5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. David Hajšman 1500m 4 - 5 let 18 00:07:41.2 109. 109.
2. Karel Hanzlík 1500m 4 - 5 let 20 00:08:01.0 123. 123.
3. Klara Hupačová 1500m 4 - 5 let 30 00:08:08.7 138. 138.
4. Jiří Fencl 1500m 4 - 5 let 14 00:08:25.2 155. 155.
5. Jakub Votruba 1500m 4 - 5 let 95 00:08:26.4 157. 157.
6. Nikola Kurfiřtová 1500m 4 - 5 let 50 00:08:26.4 158. 158.
7. Marie Čápová 1500m 4 - 5 let 10 00:08:35.7 167. 167.
8. Zbyněk Tisot 1500m 4 - 5 let 83 00:08:39.9 172. 172.
9. Vendula Hubená 1500m 4 - 5 let 29 00:08:46.6 178. 178.
10. Sofie Tůmová 1500m 4 - 5 let 86 00:08:47.6 182. 182.
11. Patrik Misztal 1500m 4 - 5 let 61 00:08:51.4 186. 186.
12. Barbora Bělová 1500m 4 - 5 let 3 00:08:51.9 187. 187.
13. Sofie Opatová 1500m 4 - 5 let 67 00:08:52.2 188. 188.
14. Kryštof Bušek 1500m 4 - 5 let 9 00:09:02.6 195. 195.
15. Eliáš Marek 1500m 4 - 5 let 57 00:09:10.7 200. 200.
16. Veronika Soukupová 1500m 4 - 5 let 77 00:09:13.5 201. 201.
17. Viktorka Meiserová 1500m 4 - 5 let 59 00:09:22.0 206. 206.
18. Natálie Chocholatá 1500m 4 - 5 let 32 00:09:23.8 207. 207.
19. Svatopluk Čech 1500m 4 - 5 let 11 00:09:24.1 208. 208.
20. Ondřej Kopáček 1500m 4 - 5 let 40 00:09:25.3 210. 210.
21. Lubor Vaněk 1500m 4 - 5 let 92 00:09:26.3 211. 211.
22. Matyáš Trávníček 1500m 4 - 5 let 84 00:09:27.1 213. 213.
23. Nikol Janderová 1500m 4 - 5 let 34 00:09:31.4 215. 215.
24. Emilly Hellerová 1500m 4 - 5 let 25 00:09:32.0 219. 219.
25. Kryštof Kubinčák 1500m 4 - 5 let 46 00:09:34.3 222. 222.
26. Anna Kubrtová 1500m 4 - 5 let 47 00:09:34.7 223. 223.
27. Jakub Lodr 1500m 4 - 5 let 55 00:09:35.8 224. 224.
28. Ondřej Berkovec 1500m 4 - 5 let 5 00:09:35.9 225. 225.
29. Pavel Hrubý 1500m 4 - 5 let 28 00:09:36.4 226. 226.
30. Jonas Vasta 1500m 4 - 5 let 94 00:09:43.3 228. 228.
31. julie tyllova 1500m 4 - 5 let 87 00:09:46.0 230. 230.
32. Lukáš Drda 1500m 4 - 5 let 12 00:09:50.4 233. 233.
33. Matyáš Havlíček 1500m 4 - 5 let 22 00:09:52.5 235. 235.
34. Matěj Pavlíček 1500m 4 - 5 let 68 00:10:00.7 238. 238.
35. Filip Žilina 1500m 4 - 5 let 100 00:10:02.5 239. 239.
36. Eliška Šobrová 1500m 4 - 5 let 82 00:10:08.0 241. 241.
37. Kanajko David 1500m 4 - 5 let 409 00:10:08.4 242. 242.
38. Samuel Brabec 1500m 4 - 5 let 7 00:10:13.9 244. 244.
39. Matouš Knotek 1500m 4 - 5 let 37 00:10:25.9 247. 247.
40. Gabriel Gogol 1500m 4 - 5 let 17 00:10:28.4 248. 248.
41. Václav Vácha 1500m 4 - 5 let 90 00:10:32.7 250. 250.
42. Tereza Kolouchová 1500m 4 - 5 let 39 00:10:35.9 252. 252.
43. Šimon Houha 1500m 4 - 5 let 26 00:10:36.9 253. 253.
44. Dominik Zídek 1500m 4 - 5 let 97 00:10:41.2 256. 256.
45. Ondřej Hampl 1500m 4 - 5 let 19 00:10:50.7 260. 260.
46. Klára Zrostlíková 1500m 4 - 5 let 98 00:10:50.9 261. 261.
47. Kamila Haunerová 1500m 4 - 5 let 21 00:10:52.1 263. 263.
48. Viktorie Syková 1500m 4 - 5 let 79 00:10:53.4 264. 264.
49. Tobias Vaník 1500m 4 - 5 let 93 00:11:07.2 266. 266.
50. Jaroslav Šíd 1500m 4 - 5 let 80 00:11:13.9 267. 267.
51. Michal Beránek 1500m 4 - 5 let 4 00:11:17.4 268. 268.
52. Ema Králová 1500m 4 - 5 let 43 00:11:23.4 269. 269.
53. Eliška Mottlová 1500m 4 - 5 let 63 00:11:24.5 270. 270.
54. Julie Felgrová 1500m 4 - 5 let 13 00:11:24.7 271. 271.
55. Laura Šimková 1500m 4 - 5 let 81 00:11:30.1 272. 272.
56. Kateřina Uhrová 1500m 4 - 5 let 88 00:11:31.6 273. 273.
57. Kristyna Mikulinová 1500m 4 - 5 let 60 00:11:42.0 274. 274.
58. Sofiia Sekh 1500m 4 - 5 let 75 00:11:42.9 275. 275.
59. Bára Kuryluková 1500m 4 - 5 let 51 00:11:50.0 277. 277.
60. Tobi Appeltauer 1500m 4 - 5 let 1 00:12:01.1 278. 278.
61. Antonín Běl 1500m 4 - 5 let 2 00:12:02.6 279. 279.
62. Soukup Jáchym 1500m 4 - 5 let 407 00:12:03.8 280. 280.
63. Barborka Olhova 1500m 4 - 5 let 65 00:12:09.1 281. 281.
64. Barbora Skořepová 1500m 4 - 5 let 76 00:12:17.4 282. 282.
65. Štěpánka Kopejtková 1500m 4 - 5 let 41 00:12:21.1 283. 283.
66. Jonáš Karlík 1500m 4 - 5 let 36 00:12:26.8 285. 285.
67. Barbora Zborníková 1500m 4 - 5 let 96 00:12:29.5 286. 286.
68. Tomáš Bicek 1500m 4 - 5 let 6 00:12:32.9 287. 287.
69. Vladimír Pexa 1500m 4 - 5 let 69 00:12:46.2 288. 288.
70. Filip Ryba 1500m 4 - 5 let 73 00:12:53.9 290. 290.
71. Martin Valta 1500m 4 - 5 let 91 00:12:59.9 291. 291.
72. Jan Prnka 1500m 4 - 5 let 70 00:13:11.4 292. 292.
73. Frýbová Ester Stod 1500m 4 - 5 let 402 00:13:20.1 293. 293.
74. Bastien Říha 1500m 4 - 5 let 74 00:13:35.4 294. 294.
75. Valerie Hejskova 1500m 4 - 5 let 24 00:13:53.5 295. 295.
76. Michal Chocholatý 1500m 4 - 5 let 33 00:14:08.2 296. 296.
77. Karolína Maxová 1500m 4 - 5 let 58 00:14:14.4 297. 297.
78. Lilian Kolářová 1500m 4 - 5 let 38 00:14:22.7 298. 298.
79. Lucie Zrostlíková 1500m 4 - 5 let 99 00:14:24.4 299. 299.
80. Štěpánka Janošikova 1500m 4 - 5 let 35 00:15:27.0 300. 300.
81. Sofie Moravcová 1500m 4 - 5 let 62 00:15:30.8 301. 301.
82. Tereza Fišerová 1500m 4 - 5 let 16 00:15:32.4 302. 302.
83. Mia Fenclová 1500m 4 - 5 let 15 00:16:18.3 303. 303.
84. Jan Sýkora 1500m 4 - 5 let 78 00:16:50.2 305. 305.
85. Martin Lavička 1500m 4 - 5 let 53 00:20:35.6 307. 307.

1500m - 6 - 7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Matěj Vaněk 1500m 6 - 7 let 203 00:06:04.5 11. 11.
2. Petr Hajšman 1500m 6 - 7 let 122 00:06:17.6 23. 23.
3. Lukáš Křen 1500m 6 - 7 let 141 00:06:22.6 26. 26.
4. Yevhen Strazhnyk 1500m 6 - 7 let 183 00:06:28.1 29. 29.
5. Vojtěch Řeřicha 1500m 6 - 7 let 176 00:06:29.8 34. 34.
6. Adam Čaba 1500m 6 - 7 let 110 00:06:30.1 36. 36.
7. Marie Kodýtková 1500m 6 - 7 let 136 00:06:37.2 47. 47.
8. Stromach Erik 1500m 6 - 7 let 408 00:06:38.6 49. 49.
9. Nikol Jungová 1500m 6 - 7 let 132 00:06:48.2 55. 55.
10. Maxim Gonchar 1500m 6 - 7 let 118 00:06:57.6 62. 62.
11. Nikolas Štich 1500m 6 - 7 let 191 00:06:59.1 64. 64.
12. Matěj Kopáček 1500m 6 - 7 let 137 00:06:59.9 65. 65.
13. Jan Vintr 1500m 6 - 7 let 207 00:07:06.9 69. 69.
14. Jan Bradáč 1500m 6 - 7 let 105 00:07:11.4 70. 70.
15. Gabriela Špedlová 1500m 6 - 7 let 189 00:07:14.6 76. 76.
16. Frýba Matěj 1500m 6 - 7 let 404 00:07:15.9 80. 80.
17. Natálie Janderová 1500m 6 - 7 let 129 00:07:20.2 85. 85.
18. Tobias Liška 1500m 6 - 7 let 145 00:07:20.9 87. 87.
19. Jindřich Najman 1500m 6 - 7 let 156 00:07:21.9 89. 89.
20. Ema Valdhans 1500m 6 - 7 let 200 00:07:23.9 91. 91.
21. Ondřej Lehečka 1500m 6 - 7 let 143 00:07:27.1 94. 94.
22. Viktorie Duchaňová 1500m 6 - 7 let 116 00:07:29.6 98. 98.
23. Jan Beránek 1500m 6 - 7 let 103 00:07:31.4 99. 99.
24. Milan Pošvář 1500m 6 - 7 let 170 00:07:32.6 100. 100.
25. vojtech vasta 1500m 6 - 7 let 204 00:07:32.9 102. 102.
26. Vládík Brejcha 1500m 6 - 7 let 106 00:07:35.5 104. 104.
27. Michal Kriška 1500m 6 - 7 let 140 00:07:35.7 105. 105.
28. Roman Marochko 1500m 6 - 7 let 148 00:07:36.8 108. 108.
29. Jan Vácha 1500m 6 - 7 let 198 00:07:44.1 110. 110.
30. Jakub Holata 1500m 6 - 7 let 125 00:07:47.2 112. 112.
31. Ema Velemanova 1500m 6 - 7 let 206 00:07:51.9 113. 113.
32. Lukáš Bohumil Hroch 1500m 6 - 7 let 128 00:07:54.0 116. 116.
33. Aneta Ulčova 1500m 6 - 7 let 195 00:07:55.5 117. 117.
34. Viktorie Hejduková 1500m 6 - 7 let 124 00:07:55.6 118. 118.
35. Vojtěch Sládek 1500m 6 - 7 let 179 00:07:59.5 121. 121.
36. Vojtěch Háděl 1500m 6 - 7 let 119 00:08:01.6 124. 124.
37. Štěpán Karlík 1500m 6 - 7 let 133 00:08:01.7 125. 125.
38. Michael Kozel 1500m 6 - 7 let 138 00:08:03.0 129. 129.
39. Tomáš Hauner 1500m 6 - 7 let 123 00:08:05.4 130. 130.
40. Tomáš Plaňanský 1500m 6 - 7 let 168 00:08:05.4 131. 131.
41. Jakub Nesnídal 1500m 6 - 7 let 160 00:08:05.9 132. 132.
42. Šimek Jan 1500m 6 - 7 let 410 00:08:12.6 142. 142.
43. Martin Sermeš 1500m 6 - 7 let 178 00:08:15.1 145. 145.
44. Adam Kraus 1500m 6 - 7 let 139 00:08:16.0 146. 146.
45. František Pleticha 1500m 6 - 7 let 169 00:08:20.4 150. 150.
46. Vendelín Kubrt 1500m 6 - 7 let 142 00:08:20.9 151. 151.
47. Kateřina Navrátilová 1500m 6 - 7 let 157 00:08:26.4 156. 156.
48. Noel Damas 1500m 6 - 7 let 114 00:08:27.7 159. 159.
49. Antonín Šobr 1500m 6 - 7 let 188 00:08:28.1 160. 160.
50. Matěj Čermák 1500m 6 - 7 let 113 00:08:31.2 163. 163.
51. Ema Nachtigalová 1500m 6 - 7 let 155 00:08:33.4 164. 164.
52. Tomáš Vavřík 1500m 6 - 7 let 205 00:08:35.5 166. 166.
53. Martina Pexová 1500m 6 - 7 let 166 00:08:37.9 170. 170.
54. Jiří Třeštík 1500m 6 - 7 let 194 00:08:38.1 171. 171.
55. Filip Bakus 1500m 6 - 7 let 101 00:08:45.9 176. 176.
56. Ema Papoušková 1500m 6 - 7 let 164 00:08:46.7 179. 179.
56. Zora Šneberková 1500m 6 - 7 let 187 00:08:46.7 179. 179.
58. Helena Trefilová 1500m 6 - 7 let 193 00:08:47.2 181. 181.
59. michal Valta 1500m 6 - 7 let 202 00:08:50.1 183. 183.
60. Lukáč Oliver 1500m 6 - 7 let 400 00:08:55.4 191. 191.
61. Aneta Fraňková 1500m 6 - 7 let 117 00:08:56.6 192. 192.
62. Anna Pošvářová 1500m 6 - 7 let 171 00:08:57.9 193. 193.
63. Karolína Pašková 1500m 6 - 7 let 165 00:09:03.0 196. 196.
64. Filip Buchta 1500m 6 - 7 let 108 00:09:03.4 197. 197.
65. Tobias Vakula 1500m 6 - 7 let 199 00:09:10.6 199. 199.
66. Filip Plachý 1500m 6 - 7 let 167 00:09:14.9 202. 202.
67. Linda Multrusová 1500m 6 - 7 let 154 00:09:15.4 203. 203.
68. Malinký Robin 1500m 6 - 7 let 412 00:09:15.9 204. 204.
69. Janek Soukup 1500m 6 - 7 let 181 00:09:19.6 205. 205.
70. Karolinka Olhova 1500m 6 - 7 let 163 00:09:25.1 209. 209.
71. Isabell Sommerová 1500m 6 - 7 let 180 00:09:26.6 212. 212.
72. Mia Masopustová 1500m 6 - 7 let 149 00:09:31.4 215. 215.
73. Vojtěch Valečka 1500m 6 - 7 let 201 00:09:31.9 217. 217.
74. Eleanor Čábalová 1500m 6 - 7 let 111 00:09:33.2 220. 220.
75. Julie Čechová 1500m 6 - 7 let 112 00:09:34.0 221. 221.
76. Karolína Blažková 1500m 6 - 7 let 104 00:09:43.6 229. 229.
77. Sofie Špetíková 1500m 6 - 7 let 190 00:09:46.4 231. 231.
78. Ema Syková 1500m 6 - 7 let 186 00:09:46.4 232. 232.
79. Johana Melíšková 1500m 6 - 7 let 152 00:09:52.2 234. 234.
80. Martin Daubner 1500m 6 - 7 let 115 00:09:56.4 237. 237.
81. Thea Říhová 1500m 6 - 7 let 177 00:10:23.1 245. 245.
82. Samuel Tomi 1500m 6 - 7 let 192 00:10:25.4 246. 246.
83. Eliška Janošikova 1500m 6 - 7 let 130 00:10:30.7 249. 249.
84. Barbora Mlčochová 1500m 6 - 7 let 153 00:10:38.4 255. 255.
85. Matyáš Hájek 1500m 6 - 7 let 121 00:10:45.6 257. 257.
86. Anna Knotková 1500m 6 - 7 let 134 00:10:45.7 258. 258.
87. Adam Liška 1500m 6 - 7 let 144 00:10:51.0 262. 262.
88. Gabriela Vránová 1500m 6 - 7 let 208 00:11:02.1 265. 265.
89. Věra Hádělová 1500m 6 - 7 let 120 00:12:22.4 284. 284.
90. Sebastián Nemeš 1500m 6 - 7 let 159 00:12:50.4 289. 289.

1500m - 8 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nazar Kikhtenko 1500m 8 - 9 let 246 00:05:31.4 2. 2.
2. Jonáš Bakaj 1500m 8 - 9 let 211 00:05:33.4 3. 3.
3. ANTONÍN MAŠEK 1500m 8 - 9 let 264 00:05:35.9 4. 4.
4. Marek Šlajs 1500m 8 - 9 let 285 00:05:36.6 5. 5.
5. Jakub Zavřel 1500m 8 - 9 let 296 00:06:05.9 12. 12.
6. Matěj Drozd 1500m 8 - 9 let 228 00:06:12.0 14. 14.
7. Tomáš Krupař 1500m 8 - 9 let 251 00:06:13.0 15. 15.
8. Jan Lejsek 1500m 8 - 9 let 259 00:06:13.6 16. 16.
9. Tadeáš Sedláček 1500m 8 - 9 let 277 00:06:14.1 17. 17.
10. Tomáš Ježek 1500m 8 - 9 let 242 00:06:15.4 18. 18.
11. Julie Přibylová 1500m 8 - 9 let 273 00:06:16.9 20. 20.
12. Přemek Jan Vodička 1500m 8 - 9 let 293 00:06:18.4 24. 24.
13. Jan Kůs 1500m 8 - 9 let 253 00:06:20.6 25. 25.
14. Leon Damas 1500m 8 - 9 let 227 00:06:24.2 27. 27.
15. Lukáš Nawrocki 1500m 8 - 9 let 270 00:06:26.0 28. 28.
16. Tomáš Václav Fleišhans 1500m 8 - 9 let 231 00:06:28.9 31. 31.
17. Bartoloměj Hejduk 1500m 8 - 9 let 234 00:06:29.9 35. 35.
18. Viktor Pitule 1500m 8 - 9 let 272 00:06:30.4 37. 37.
19. Viktorie Zahorova 1500m 8 - 9 let 295 00:06:30.5 38. 38.
20. Šimon Hach 1500m 8 - 9 let 233 00:06:30.7 40. 40.
21. Kryštof Kremsa 1500m 8 - 9 let 250 00:06:33.1 42. 42.
22. Sebastian Chmelíček 1500m 8 - 9 let 241 00:06:33.2 43. 43.
23. Veronika Maruniaková 1500m 8 - 9 let 263 00:06:35.6 45. 45.
24. Broulíková Sofie 1500m 8 - 9 let 420 00:06:38.6 49. 49.
25. Timothy Heller 1500m 8 - 9 let 235 00:06:39.1 51. 51.
26. Filip Bušek 1500m 8 - 9 let 225 00:06:46.4 53. 53.
27. ČENĚK BÍKL 1500m 8 - 9 let 219 00:06:47.9 54. 54.
28. Tobiáš Hynčík 1500m 8 - 9 let 240 00:06:48.9 56. 56.
29. Silvie Simonová 1500m 8 - 9 let 278 00:06:50.1 57. 57.
30. Nikol Hýblová 1500m 8 - 9 let 239 00:06:58.1 63. 63.
31. Anastasiya Horbach 1500m 8 - 9 let 237 00:07:13.1 73. 73.
32. Vanda Palacka 1500m 8 - 9 let 271 00:07:13.4 74. 74.
33. Adam Holub 1500m 8 - 9 let 236 00:07:19.9 84. 84.
34. Lukáš Šimek 1500m 8 - 9 let 282 00:07:21.4 88. 88.
35. Jandoš Adam 1500m 8 - 9 let 403 00:07:22.1 90. 90.
36. Josef Soukup 1500m 8 - 9 let 279 00:07:24.0 92. 92.
37. Nela Truhlářová 1500m 8 - 9 let 290 00:07:24.6 93. 93.
38. Jaroslav Bradáč 1500m 8 - 9 let 221 00:07:27.4 95. 95.
39. Michal Náhlík 1500m 8 - 9 let 267 00:07:27.4 96. 96.
40. Alice Najmanová 1500m 8 - 9 let 268 00:07:32.9 101. 101.
41. Charlotte Laštovičková 1500m 8 - 9 let 256 00:07:33.1 103. 103.
42. Karolína Mlčochová 1500m 8 - 9 let 265 00:07:36.6 106. 106.
43. Barbora Navrátilová 1500m 8 - 9 let 269 00:07:36.7 107. 107.
44. Barbora Kolouchová 1500m 8 - 9 let 248 00:07:45.0 111. 111.
45. Ota Miloslav Fleišhans 1500m 8 - 9 let 230 00:07:54.0 115. 115.
46. Eliška Šídová 1500m 8 - 9 let 281 00:07:57.4 119. 119.
47. Anna Bělová 1500m 8 - 9 let 216 00:08:01.9 126. 126.
48. Justýna Formánková 1500m 8 - 9 let 232 00:08:02.1 127. 127.
49. Valeria Batiala 1500m 8 - 9 let 214 00:08:07.6 134. 134.
50. Mário Beneš 1500m 8 - 9 let 217 00:08:07.7 135. 135.
51. Filip Zvikl 1500m 8 - 9 let 297 00:08:07.9 136. 136.
52. David Brabec 1500m 8 - 9 let 220 00:08:08.9 139. 139.
53. David Šrédl 1500m 8 - 9 let 287 00:08:10.5 140. 140.
54. Mácha David 1500m 8 - 9 let 413 00:08:11.0 141. 141.
55. Tisok Antonín 1500m 8 - 9 let 406 00:08:12.6 142. 142.
56. František Langer 1500m 8 - 9 let 255 00:08:16.6 147. 147.
57. Tobiáš Kavka 1500m 8 - 9 let 245 00:08:24.2 153. 153.
58. Polina Bielysheva 1500m 8 - 9 let 218 00:08:29.1 161. 161.
59. Kristýna Valečková 1500m 8 - 9 let 291 00:08:34.6 165. 165.
60. Jansa Erik 1500m 8 - 9 let 401 00:08:36.4 168. 168.
61. Štefanie Čonková 1500m 8 - 9 let 226 00:08:42.1 173. 173.
62. Josef Felgr 1500m 8 - 9 let 229 00:08:44.0 174. 174.
63. Ondřej Neckář 1500m 8 - 9 let 158 00:08:44.1 175. 175.
64. Sadský Jindřich 1500m 8 - 9 let 411 00:08:46.4 177. 177.
65. Adéla Křížová 1500m 8 - 9 let 252 00:08:54.4 190. 190.
66. Audy Sebastian 1500m 8 - 9 let 276 00:09:43.1 227. 227.
67. František Veverka 1500m 8 - 9 let 292 00:09:55.5 236. 236.
68. Michaela Kaiserova 1500m 8 - 9 let 243 00:10:05.3 240. 240.
69. Klára Baronová 1500m 8 - 9 let 212 00:10:34.6 251. 251.
70. Lili Ellen Bauerová 1500m 8 - 9 let 215 00:10:37.0 254. 254.
71. Ondřej Šneberk 1500m 8 - 9 let 286 00:20:13.6 306. 306.
72. Laura Laštovičková 1500m 8 - 9 let 257 00:36:25.9 309. 309.

1500m - 10 - 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. David Slanec 1500m 10 - 11 let 344 00:05:38.7 6. 6.
2. Tomáš Nawrocki 1500m 10 - 11 let 332 00:05:40.2 7. 7.
3. Jakub Říhánek 1500m 10 - 11 let 339 00:05:48.4 9. 9.
4. Václav Brichta 1500m 10 - 11 let 307 00:06:07.9 13. 13.
5. Max Hausner 1500m 10 - 11 let 315 00:06:17.5 21. 21.
6. František Krýsl 1500m 10 - 11 let 325 00:06:17.5 22. 22.
7. David Toman 1500m 10 - 11 let 353 00:06:29.2 32. 32.
8. Daniel Slach 1500m 10 - 11 let 343 00:06:29.7 33. 33.
9. Anna Dědová 1500m 10 - 11 let 313 00:06:30.7 39. 39.
10. Viktoriia Strazhnyk 1500m 10 - 11 let 345 00:06:31.1 41. 41.
11. Pavel Kratochvíl 1500m 10 - 11 let 323 00:06:36.0 46. 46.
12. Tereza Říhánková 1500m 10 - 11 let 340 00:06:45.9 52. 52.
13. Simona Cihlářová 1500m 10 - 11 let 310 00:06:51.1 58. 58.
14. Maxim Nohovec 1500m 10 - 11 let 333 00:06:51.1 59. 59.
15. Lucie Krupařová 1500m 10 - 11 let 324 00:06:57.5 61. 61.
16. SAMANTKA MAŠKOVÁ 1500m 10 - 11 let 329 00:07:05.6 67. 67.
17. Broníková Veronika 1500m 10 - 11 let 421 00:07:11.6 71. 71.
18. Matěj Světlík 1500m 10 - 11 let 347 00:07:15.2 77. 77.
19. Michal Pešek 1500m 10 - 11 let 335 00:07:15.6 78. 78.
20. Alžběta Boubínová 1500m 10 - 11 let 306 00:07:15.7 79. 79.
21. Ella Šimončičová 1500m 10 - 11 let 349 00:07:17.4 82. 82.
22. Michal Scmidt 1500m 10 - 11 let 342 00:07:28.2 97. 97.
23. Daniel Trefil 1500m 10 - 11 let 354 00:07:52.6 114. 114.
24. Cristian Šmucler 1500m 10 - 11 let 351 00:07:58.9 120. 120.
25. Alex Polák 1500m 10 - 11 let 337 00:08:00.6 122. 122.
26. Vodička Antonín 1500m 10 - 11 let 422 00:08:02.5 128. 128.
27. Daniel Plaňanský 1500m 10 - 11 let 336 00:08:07.4 133. 133.
28. Tina Lišková 1500m 10 - 11 let 326 00:08:18.4 148. 148.
29. Králová Stella 1500m 10 - 11 let 424 00:08:18.9 149. 149.
30. Ema Koleková 1500m 10 - 11 let 320 00:08:22.9 152. 152.
31. Martin Benýr 1500m 10 - 11 let 302 00:08:25.0 154. 154.
32. Jiří Cepek 1500m 10 - 11 let 309 00:08:30.4 162. 162.
33. matej tyll 1500m 10 - 11 let 355 00:08:37.4 169. 169.
34. Jakub Náhlík 1500m 10 - 11 let 331 00:08:50.4 184. 184.
35. Hubená Marie 1500m 10 - 11 let 405 00:08:53.6 189. 189.
36. Václav Suda 1500m 10 - 11 let 346 00:08:59.9 194. 194.
37. Anna Valečková 1500m 10 - 11 let 356 00:09:10.0 198. 198.
38. Ellen Cimická 1500m 10 - 11 let 311 00:09:28.5 214. 214.
39. Kristián Petr Taušner 1500m 10 - 11 let 352 00:09:32.0 218. 218.
40. Jaroslav Salač 1500m 10 - 11 let 341 00:10:10.5 243. 243.
41. Isabella Bémová 1500m 10 - 11 let 301 00:10:50.5 259. 259.
42. Karolína Karešová 1500m 10 - 11 let 317 00:11:47.5 276. 276.

1500m - 12 - 13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dominik Děd 1500m 12 - 13 let 359 00:05:04.2 1. 1.
2. Tomáš Hofman 1500m 12 - 13 let 362 00:05:47.5 8. 8.
3. Jan Špatenka 1500m 12 - 13 let 374 00:05:56.2 10. 10.
4. Jakub Diviš 1500m 12 - 13 let 360 00:06:15.9 19. 19.
5. Vojtěch Petráš 1500m 12 - 13 let 367 00:06:28.7 30. 30.
6. Vachovec Jan 1500m 12 - 13 let 423 00:06:34.1 44. 44.
7. Adéla Kušnierová 1500m 12 - 13 let 366 00:06:38.0 48. 48.
8. Krisman Vojtěch 1500m 12 - 13 let 427 00:06:53.1 60. 60.
9. Marešová Vanda 1500m 12 - 13 let 425 00:07:01.2 66. 66.
10. Banda Marek 1500m 12 - 13 let 414 00:07:06.6 68. 68.
11. Liška Honza 1500m 12 - 13 let 415 00:07:12.2 72. 72.
12. Klára Prošková 1500m 12 - 13 let 369 00:07:14.0 75. 75.
13. Marešová Linda 1500m 12 - 13 let 426 00:07:17.0 81. 81.
14. Lilien Krejčíková 1500m 12 - 13 let 365 00:07:18.5 83. 83.
15. Valerie Rumanská 1500m 12 - 13 let 371 00:07:20.5 86. 86.
16. Jaroslav Suda 1500m 12 - 13 let 373 00:08:08.1 137. 137.
17. Kalous Milan 1500m 12 - 13 let 416 00:08:14.0 144. 144.
18. Eliška Jezková 1500m 12 - 13 let 363 00:08:51.2 185. 185.
19. Ondřej Stuchl 1500m 12 - 13 let 372 00:16:43.0 304. 304.
20. Adéla Formanová 1500m 12 - 13 let 361 00:22:22.1 308. 308.