Výsledky závodu

T-mobile olympijský běh Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.06.2022



4,1 km - Muži 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fíla Zdeněk Zdeněk 4,1 km Muži 15-19 let 93 00:18:37.5 11. 9.
2. Štolba Matěj Štolbič 4,1 km Muži 15-19 let 11 00:22:02.5 26. 19.
3. Radics Lukas Lukas 4,1 km Muži 15-19 let 2 00:22:30.5 32. 22.
4. Souček Pavel Pavel 4,1 km Muži 15-19 let 120 00:23:45.7 40. 26.
5. Fröhlich Matouš MATY 4,1 km Muži 15-19 let 36 00:25:04.2 48. 31.
6. Štolba Šimon Šimi 4,1 km Muži 15-19 let 10 00:25:11.2 50. 32.
7. Josefus Jiří Jiří 4,1 km Muži 15-19 let 101 00:29:30.9 94. 40.

4,1 km - Ženy 15-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Votíková Dominika Dominika 4,1 km Ženy 15-19 let 116 00:19:39.0 19. 5.
2. Štětková Anna Arny 4,1 km Ženy 15-19 let 24 00:25:40.0 53. 20.
3. Hodková Julie Julča 4,1 km Ženy 15-19 let 62 00:25:47.0 56. 23.
4. Havlíková Kateřina Prďola 4,1 km Ženy 15-19 let 55 00:27:04.1 75. 38.
5. Tenglerová Veronika Veronika 4,1 km Ženy 15-19 let 79 00:27:37.9 76. 39.
6. Kšonžeková Martina Martina 4,1 km Ženy 15-19 let 72 00:28:43.5 85. 46.
7. Pinkavová Kristýna Kiki 4,1 km Ženy 15-19 let 16 00:32:45.6 104. 63.
8. Šestková Anna Anna 4,1 km Ženy 15-19 let 85 00:36:36.6 110. 69.

4,1 km - Muži 20-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dvořák Stanislav Stanislav 4,1 km Muži 20-39 let 115 00:13:45.7 1. 1.
2. Panitz Erich erich 4,1 km Muži 20-39 let 21 00:14:54.5 3. 3.
3. Růžička Martin Martin 4,1 km Muži 20-39 let 75 00:15:25.7 4. 4.
4. Ročárek Martin Martin 4,1 km Muži 20-39 let 19 00:16:01.1 5. 5.
5. Sedlar Daniel Dan 4,1 km Muži 20-39 let 49 00:16:31.0 6. 6.
6. Čermák Ondřej Ondřej 4,1 km Muži 20-39 let 82 00:17:08.0 8. 7.
7. Bureš Jan Bury 4,1 km Muži 20-39 let 30 00:18:44.0 12. 10.
8. Štolfa Michal Michal 4,1 km Muži 20-39 let 114 00:19:16.6 14. 12.
9. Valeš Petr Walda 4,1 km Muži 20-39 let 28 00:19:30.7 17. 14.
10. Gutwald Radek Radek 4,1 km Muži 20-39 let 98 00:20:02.0 20. 15.
11. Kovářík David David 4,1 km Muži 20-39 let 57 00:20:20.3 21. 16.
12. Vraný Rudolf Rudolf 4,1 km Muži 20-39 let 87 00:22:28.6 31. 21.
13. Ledvina Vilém Vilda 4,1 km Muži 20-39 let 44 00:24:51.9 46. 30.
14. Lesniak Stanislav Stanislav 4,1 km Muži 20-39 let 119 00:25:15.9 52. 33.
15. Juzlenko Jevgenij Jevgenij 4,1 km Muži 20-39 let 88 00:28:01.9 77. 38.
16. Štětka Pavel Pavel 4,1 km Muži 20-39 let 25 00:30:16.0 99. 41.

4,1 km - Ženy 20-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kutílková Kateřina kačka 4,1 km Ženy 20-39 let 20 00:17:05.3 7. 1.
2. Gaubeová Eva Eva 4,1 km Ženy 20-39 let 5 00:18:08.4 10. 2.
3. Růžičková Zuzana Zuzana 4,1 km Ženy 20-39 let 76 00:19:18.9 15. 3.
4. Šlosrová Kristýna Kristýna 4,1 km Ženy 20-39 let 92 00:19:33.7 18. 4.
5. Drahotská Kristýna Kristýna 4,1 km Ženy 20-39 let 102 00:21:47.8 23. 6.
6. Kapounová Veronika Veronika 4,1 km Ženy 20-39 let 117 00:22:12.3 29. 10.
7. Jirásková Ivana Ivanka 4,1 km Ženy 20-39 let 8 00:22:39.9 34. 11.
8. Brandtová Denisa Denisa 4,1 km Ženy 20-39 let 56 00:22:58.4 36. 12.
9. Šeferová Nicole Nicole 4,1 km Ženy 20-39 let 109 00:23:56.9 42. 15.
10. Procházková Barbora Barbora 4,1 km Ženy 20-39 let 106 00:24:08.4 43. 16.
11. Kalendová Lucie Lucie 4,1 km Ženy 20-39 let 81 00:25:06.9 49. 18.
12. Hrdličková Zdeňka Zdeňka 4,1 km Ženy 20-39 let 104 00:25:42.8 55. 22.
13. Lesniaková Veronika Veronika 4,1 km Ženy 20-39 let 118 00:25:52.0 60. 25.
14. Zlatová Venuše Venuše 4,1 km Ženy 20-39 let 100 00:25:53.8 61. 26.
15. Körnerová Nela Nela 4,1 km Ženy 20-39 let 80 00:26:11.6 64. 29.
16. Vernerová Kateřina Verny 4,1 km Ženy 20-39 let 29 00:26:26.8 67. 32.
17. Brabcová Kateřina Makléřka Katka 4,1 km Ženy 20-39 let 38 00:26:37.0 70. 35.
18. Pešková Klára Klárka 4,1 km Ženy 20-39 let 45 00:26:59.6 74. 37.
19. Kubíková Kristýna Kristýna 4,1 km Ženy 20-39 let 71 00:28:07.7 78. 40.
20. Stillerová Tereza Terezka 4,1 km Ženy 20-39 let 46 00:28:11.2 79. 41.
21. Zaťková Veronika Veronika 4,1 km Ženy 20-39 let 110 00:28:11.8 80. 42.
22. Burešová Pavlína Pája 4,1 km Ženy 20-39 let 42 00:28:41.9 83. 44.
23. Svobodová Jaroslava Jája 4,1 km Ženy 20-39 let 43 00:28:42.6 84. 45.
24. Zeilerová Veronika Veronika 4,1 km Ženy 20-39 let 73 00:29:06.7 89. 50.
25. Klímová Tereza Terka 4,1 km Ženy 20-39 let 50 00:29:07.0 90. 51.
26. Štolbová Jana Janča 4,1 km Ženy 20-39 let 12 00:29:11.3 91. 52.
27. Šimáková Veronika Veve 4,1 km Ženy 20-39 let 14 00:29:42.7 97. 57.
28. Tropková Jitka Jitka 4,1 km Ženy 20-39 let 18 00:29:52.6 98. 58.
29. Šestková Dana Dana 4,1 km Ženy 20-39 let 86 00:30:18.6 100. 59.
30. Bartoňová Markéta Markéta 4,1 km Ženy 20-39 let 91 00:32:00.7 101. 60.
31. Hradská Veronika Veronika 4,1 km Ženy 20-39 let 90 00:32:01.9 102. 61.
32. Roudová Anna Andulka 4,1 km Ženy 20-39 let 58 00:33:33.1 106. 65.
33. Matoušková Alena Alenka 4,1 km Ženy 20-39 let 67 00:33:33.5 107. 66.
34. Büttnerová Šárka Šárka 4,1 km Ženy 20-39 let 77 00:34:22.1 108. 67.
35. Rambousková Eva BoarderQueen 4,1 km Ženy 20-39 let 64 00:35:06.8 109. 68.
36. Pinkavová Monika Sigiska 4,1 km Ženy 20-39 let 15 00:42:29.9 111. 70.

4,1 km - Muži 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Žaloudek Jan Jan 4,1 km Muži 40+ let 113 00:14:05.2 2. 2.
2. Brda Vláďa Vláďa 4,1 km Muži 40+ let 112 00:17:43.6 9. 8.
3. Švarcbach Dušan Dušan 4,1 km Muži 40+ let 105 00:19:00.7 13. 11.
4. Košťál Jiří Doktor 4,1 km Muži 40+ let 52 00:19:20.6 16. 13.
5. Novák Josef Josef 4,1 km Muži 40+ let 89 00:21:33.3 22. 17.
6. Verner Jakub Verny 4,1 km Muži 40+ let 6 00:21:58.2 25. 18.
7. Tomáš Rostislav Rostislav 4,1 km Muži 40+ let 2040 00:22:21.8 30. 20.
8. Radics Marek Marek 4,1 km Muži 40+ let 3 00:22:30.8 33. 23.
9. Aulický Pavel Pavel 4,1 km Muži 40+ let 95 00:22:55.4 35. 24.
10. Kritzbach Jan KRIŠPÍN 4,1 km Muži 40+ let 39 00:23:33.0 39. 25.
11. Kahánek Pavel Pavel 4,1 km Muži 40+ let 108 00:23:56.9 41. 27.
12. Maleček Miloslav Malda 4,1 km Muži 40+ let 68 00:24:21.6 44. 28.
13. Maleček Roman Roman 4,1 km Muži 40+ let 70 00:24:38.7 45. 29.
14. Hodek Jaroslav táta 4,1 km Muži 40+ let 61 00:25:47.2 57. 34.
15. Kurka Marcel Máca 4,1 km Muži 40+ let 53 00:25:47.6 59. 35.
16. Štolba Martin Marťas 4,1 km Muži 40+ let 13 00:26:38.3 71. 36.
17. Fröhlich Filip FRUGÁT 4,1 km Muži 40+ let 37 00:26:42.8 72. 37.
18. Stiller Pavel Paľko 4,1 km Muži 40+ let 47 00:28:26.4 81. 39.

4,1 km - Ženy 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Malinová Adriana radost_z_behani 4,1 km Ženy 40+ let 74 00:21:50.0 24. 7.
2. Trollerová Eva Evča 4,1 km Ženy 40+ let 59 00:22:03.5 27. 8.
3. Píchová Andrea Ája 4,1 km Ženy 40+ let 40 00:22:11.9 28. 9.
4. Saloňová Lucie Lucie 4,1 km Ženy 40+ let 99 00:23:19.1 37. 13.
5. Notová Pavlína Pavlína 4,1 km Ženy 40+ let 94 00:23:20.5 38. 14.
6. Josefusová Jitka Jitule 4,1 km Ženy 40+ let 9 00:25:02.7 47. 17.
7. Strejcová Radka Radka 4,1 km Ženy 40+ let 111 00:25:14.5 51. 19.
8. Fridrichová Monika Monika 4,1 km Ženy 40+ let 103 00:25:42.5 54. 21.
9. Hodková Martina máma 4,1 km Ženy 40+ let 63 00:25:47.4 58. 24.
10. Suchomelová Šárka Šárka 4,1 km Ženy 40+ let 32 00:26:04.4 62. 27.
11. Danihelková Lenka Lenka 4,1 km Ženy 40+ let 33 00:26:07.0 63. 28.
12. Becková Martina Královna papoušků 4,1 km Ženy 40+ let 17 00:26:20.0 65. 30.
13. Mrkvanova Iva Ivanka 4,1 km Ženy 40+ let 51 00:26:22.6 66. 31.
14. Vernerová Stanislava Stanislava 4,1 km Ženy 40+ let 7 00:26:33.4 68. 33.
15. Halmiová Eva Eva 4,1 km Ženy 40+ let 96 00:26:33.7 69. 34.
16. Průšová Kamila Kamila 4,1 km Ženy 40+ let 31 00:26:46.2 73. 36.
17. Stillerová Andrea Andy 4,1 km Ženy 40+ let 48 00:28:26.4 81. 43.
18. Křenková Alena Alena 4,1 km Ženy 40+ let 83 00:28:46.6 86. 47.
19. Nováková Zuzana Zuzana 4,1 km Ženy 40+ let 26 00:28:54.4 87. 48.
20. Cachová Michaela Michaela 4,1 km Ženy 40+ let 27 00:28:55.5 88. 49.
21. Fröhlichová KARIN KARČA 4,1 km Ženy 40+ let 35 00:29:11.4 92. 53.
22. Büttnerová Monika Monika 4,1 km Ženy 40+ let 78 00:29:27.5 93. 54.
23. Ernestová Jarmila Jarmila 4,1 km Ženy 40+ let 84 00:29:38.2 95. 55.
24. Peštová Monika Monika 4,1 km Ženy 40+ let 60 00:29:42.0 96. 56.
25. Sýkorová Petra Petra 4,1 km Ženy 40+ let 22 00:32:11.0 103. 62.
26. Šolarová Anna Kantýna 4,1 km Ženy 40+ let 69 00:33:06.0 105. 64.

8,2 km - Muži 15-19 let - 2 okruhy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tichý Jaromír Jaromír 8,2 km Muži 15-19 let - 2 okruhy 2042 00:33:58.0 4. 4.

8,2 km - Ženy 15-19 let - 2 okruhy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fišerová Kateřina Kateřina 8,2 km Ženy 15-19 let - 2 okruhy 2005 00:53:32.2 39. 13.

8,2 km - Muži 20-39 let - 2 okruhy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Filingr Aleš Aleš 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2051 00:27:36.2 1. 1.
2. Ottenschläger Oto Oto 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2036 00:27:47.0 2. 2.
3. Schlehöfer Dominik Dom 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2014 00:33:22.0 3. 3.
4. Molnár Lukáš Lukáš 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2054 00:34:13.7 5. 5.
5. Maňák Luboš Luboš 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2048 00:35:55.6 6. 6.
6. Novák Josef Josef 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2035 00:37:22.2 9. 8.
7. Musil Jan Jan 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2043 00:39:41.7 11. 9.
8. Matoušek Luboš Luboš 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2047 00:41:48.4 16. 13.
9. Nerad Jaroslav Jaroslav 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2058 00:42:32.5 17. 14.
10. Schubert Martin Martin 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2024 00:42:45.6 18. 15.
11. Mařík Lukáš Mára 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2032 00:43:31.5 21. 17.
12. Tvrzník Tomáš Tomáš 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2009 00:46:12.3 28. 22.
13. Pinkava Karel Pinky 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2015 00:48:54.7 32. 24.
14. NÁJEMNÍK MICHAL Tlustý ceckatý mech 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2020 00:52:54.0 38. 26.
15. Moutvička Ondřej Ondřej 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2044 00:58:53.3 47. 30.
  Tomáš Rostislav Rostislav 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2041 DNF    
  Ihnačinec Jakub 8,2 km Muži 20-39 let - 2 okruhy 2057 DNF    

8,2 km - Ženy 20-39 let - 2 okruhy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šipošová Pavlína Pája 8,2 km Ženy 20-39 let - 2 okruhy 2029 00:42:56.7 19. 4.
2. Kameníková Marková Lucie Lucie 8,2 km Ženy 20-39 let - 2 okruhy 2002 00:48:09.8 30. 7.
3. Haňová Zuzana Zuzana 8,2 km Ženy 20-39 let - 2 okruhy 2018 00:51:36.7 36. 11.
4. Kolářská Martina Marťa 8,2 km Ženy 20-39 let - 2 okruhy 2011 00:56:59.9 44. 15.

8,2 km - Muži 40+ let - 2 okruhy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šimík Pavel Pavel 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2046 00:36:57.1 8. 7.
2. Zlata Jiří Jiří 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2004 00:40:16.4 12. 10.
3. Štětka Jiří Štětkins 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2016 00:41:04.8 14. 11.
4. Pešta Michal Michal 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2030 00:41:36.8 15. 12.
5. Baran František František 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2006 00:43:22.2 20. 16.
6. Machuta Petr Petr 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2013 00:43:34.0 22. 18.
7. Kameník Petr Petr 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2001 00:45:28.8 25. 19.
8. Havlík Slavomír Chrápal 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2027 00:45:35.5 26. 20.
9. Fíla Zdeněk Zdeněk 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2049 00:45:41.9 27. 21.
10. Keller Jaroslav Jaroslav 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2052 00:47:13.5 29. 23.
11. Pomahač Václav POME 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2026 00:49:07.7 33. 25.
12. Fišer Lukáš 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2059 00:53:34.2 40. 27.
13. Masopust Karel Karel 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2053 00:54:09.7 41. 28.
14. Kolářský Vladimír Kolajda 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2010 00:56:59.0 43. 29.
  Horkulič Martin Martin 8,2 km Muži 40+ let - 2 okruhy 2039 DNF    

8,2 km - Ženy 40+ let - 2 okruhy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fílová Jana Jana 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2050 00:36:47.7 7. 1.
2. Vítková Zuzana Zuzlinkaa 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2034 00:37:48.9 10. 2.
3. Zlatová Adéla Adéla 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2003 00:40:16.4 13. 3.
4. Sobotková Marie Marie 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2025 00:44:50.8 23. 5.
5. Koubová Radka Radka 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2033 00:45:19.1 24. 6.
6. Krejčová Monika Monika 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2007 00:48:53.3 31. 8.
7. Pirnerová Lenka Píďa 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2031 00:49:35.1 34. 9.
8. Prejzková Mirka Mirka 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2019 00:51:05.1 35. 10.
9. Sršňová Michaela Michaela 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2056 00:52:37.0 37. 12.
10. Dolejší Veronika Veronika 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2038 00:54:44.0 42. 14.
11. Roudová Anna Anna 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2037 00:57:07.8 45. 16.
12. Havlíková Jarmila Jarmila 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2028 00:57:20.4 46. 17.
  Kohoutová Dana Dana 8,2 km Ženy 40+ let - 2 okruhy 2008 DNF