Výsledky závodu

Běh SSČ AV

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.06.2022



2,5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Michal Maršálek 2,5 km Muži 7 00:11:05.6 1. 1.
2. Luděk Urbančík 2,5 km Muži 9 00:13:49.1 8. 2.
3. Jakub Hruška 2,5 km Muži 5 00:14:58.2 13. 3.

2,5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jitka Kostelníková 2,5 km Ženy 14 00:13:00.1 5. 1.
2. Veronika Žáková 2,5 km Ženy 24 00:13:09.8 6. 2.
3. Oleksandra Kein 2,5 km Ženy 12 00:14:16.7 9. 3.
4. Andrea Augustinová 2,5 km Ženy 10 00:14:19.0 10. 4.
5. Zuzana Maršálková 2,5 km Ženy 15 00:14:19.8 11. 5.
6. Jana Nová 2,5 km Ženy 17 00:14:57.2 12. 6.
7. Marie Vrábelová 2,5 km Ženy 23 00:15:34.3 14. 7.
8. Šárka Vébrová 2,5 km Ženy 22 00:15:40.0 15. 8.
9. Čapková Hana Šťastná 2,5 km Ženy 20 00:16:46.1 16. 9.
10. Daniela Šantrochová 2,5 km Ženy 19 00:17:53.7 17. 10.
11. Alice Urbančíková 2,5 km Ženy 21 00:19:56.5 18. 11.
12. Lucie Nieslaniková 2,5 km Ženy 16 00:25:42.4 19. 12.
13. Pavlína Pešlová 2,5 km Ženy 18 00:25:42.4 20. 13.
14. Beáta Doleželová 2,5 km Ženy 11 00:25:42.5 21. 14.

2,5 km - Dítě do 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vojtěch Borovský 2,5 km Dítě do 12 let 1 00:11:19.8 2. 1.
2. Hugo Daniel Oláh 2,5 km Dítě do 12 let 3 00:11:32.8 3. 2.
3. Petr Matuška 2,5 km Dítě do 12 let 25 00:12:13.3 4. 3.
4. Václav Maršálek 2,5 km Dítě do 12 let 2 00:13:24.7 7. 4.

5 km - Muži - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Radek Lomnicky 5 km Muži - 2 kola 36 00:19:33.0 2. 1.
2. Oldřich Cejpek 5 km Muži - 2 kola 31 00:22:28.2 3. 2.
3. Jan Hanáček 5 km Muži - 2 kola 34 00:22:57.2 4. 3.
4. Petr Franěk 5 km Muži - 2 kola 33 00:23:25.7 5. 4.
5. Martin Chlumský 5 km Muži - 2 kola 35 00:25:21.4 6. 5.
6. Stanislav Wimmer 5 km Muži - 2 kola 38 00:25:49.2 8. 6.
7. Stanislav Cejpek 5 km Muži - 2 kola 32 00:27:47.9 9. 7.
8. Tomáš Wencel 5 km Muži - 2 kola 37 00:28:50.7 13. 8.
9. Petr Borovský 5 km Muži - 2 kola 30 00:29:07.2 14. 9.

5 km - Ženy - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lucie Veselá 5 km Ženy - 2 kola 44 00:18:22.2 1. 1.
2. Veronika Křenová 5 km Ženy - 2 kola 40 00:25:36.1 7. 2.
3. Dana Cejpková 5 km Ženy - 2 kola 39 00:27:48.6 10. 3.
4. Leona Matušková 5 km Ženy - 2 kola 42 00:27:50.8 11. 4.
5. Jana Wenclová 5 km Ženy - 2 kola 45 00:28:50.4 12. 5.
6. Lucie Uhrová 5 km Ženy - 2 kola 43 00:30:32.9 15. 6.
7. Barbora Lišková 5 km Ženy - 2 kola 41 00:30:33.3 16. 7.