Výsledky závodu

7 POHOŘÍ - JESENÍKY

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.09.2022



Hlavní trať 20+ km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vocetka Tomáš Adidas Runners Prague Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 188 01:52:04.2 1. 1.
2. Fiala Lukáš Salomon Žerotín Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 27 01:52:17.9 2. 2.
3. Klíma Lukáš Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 71 02:01:28.9 4. 3.
4. Ševčík Petr Kiwi.com Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 128 02:01:35.2 5. 4.
5. Zdražil Marek Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 177 02:05:02.0 7. 6.
6. Kubálek Lukáš Lend-CZ Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 78 02:06:59.2 8. 7.
7. Ciffra Michal Sumperske geny Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 9 02:11:10.5 10. 8.
8. Burdilák Radek Vranov Sunday Runners Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 179 02:11:14.5 11. 9.
9. Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 72 02:11:41.2 12. 10.
10. Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 62 02:15:30.7 14. 12.
11. Tomašov Martin 2To Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 157 02:18:29.4 16. 13.
12. Dvořák Kamil Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 24 02:19:13.2 17. 14.
13. Paloušek Dan Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 107 02:21:10.2 19. 15.
14. Kvasnička Jozef OZ KBPŠ Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 84 02:24:55.7 25. 19.
15. Klikoš Jiří A-tým Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 69 02:25:01.7 26. 20.
16. Musil Vladimír Rudolec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 100 02:25:23.0 27. 21.
17. LUKÁŠ SCHOLTZ TJ Hradec nad Moravicí Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 87 02:28:31.7 30. 23.
18. Drabina Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 17 02:29:16.5 32. 25.
19. Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 119 02:32:49.2 37. 27.
20. Kožina Adam Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 76 02:37:21.9 39. 29.
21. Urubek Ondřej Hanácké plankton Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 138 02:38:33.5 41. 31.
22. Kubíček Kiwi.com runners Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 79 02:42:07.4 43. 32.
23. Strnad Filip Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 127 02:42:14.7 44. 33.
24. Kadlec Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 63 02:49:15.0 48. 34.
25. Janečka Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 56 02:49:51.4 50. 35.
26. Kubjatko Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 81 02:59:09.9 62. 37.
27. Juricek Bohdan Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 61 02:59:18.7 63. 38.
28. Kaplan Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 66 03:04:15.3 68. 42.
29. Přibyl Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 118 03:09:10.2 71. 43.
30. Portyš Miloš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 183 03:12:45.2 74. 45.
31. Petrašek Adam NikAdam Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 110 03:15:43.9 77. 46.

Hlavní trať 20+ km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Chalk Steve Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 175 02:04:53.2 6. 5.
2. Vaňousek Václav Podbrahy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 141 02:12:15.7 13. 11.
3. Sás Ladislav SK Vyhlídka Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 170 02:21:17.2 20. 16.
4. Prüger Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 117 02:22:17.0 23. 17.
5. Jelínek Milan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 58 02:23:44.2 24. 18.
6. Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 180 02:26:08.7 29. 22.
7. Nesvadba Jiří Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 102 02:28:45.2 31. 24.
8. Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 53 02:32:33.2 35. 26.
9. Beran Jan Vítkov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 6 02:32:51.7 38. 28.
10. Vanēk Roman Kaňovice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 140 02:37:29.2 40. 30.
11. Horák Miroslav BO! reality a finance Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 44 02:54:02.7 56. 36.
12. Sailr Radek Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 182 03:00:27.2 64. 39.
13. Frasier Petr Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 31 03:01:53.2 65. 40.
14. Kalivoda Pavel STG Zlín Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 64 03:03:20.8 66. 41.
15. Tobiáš Martin POJ F≈M Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 136 03:10:18.9 72. 44.

Hlavní trať 20+ km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Trojáková Martina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 158 02:08:15.2 9. 2.
2. Drtilová Veronika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 19 02:16:31.0 15. 3.
3. Záškodová Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 146 02:19:43.0 18. 4.
4. Kohout Eva Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 200 02:21:34.0 21. 5.
5. Solská Adéla Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 151 02:21:46.0 22. 6.
6. Jelínková Karolína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 59 02:25:45.2 28. 7.
7. Kartousova Věra Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 67 02:29:33.7 33. 8.
8. Crhonková Markéta Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 10 02:29:34.0 34. 9.
9. Zonková Petra Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 147 02:32:47.2 36. 10.
10. Kotherová Hedvika Metylovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 75 02:42:37.7 45. 12.
11. Mlejnková Veronika rekre běžec :-) Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 98 02:43:26.7 47. 14.
12. Kubíčková Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 80 02:50:37.4 52. 17.
13. Božoňová Klára Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 7 02:50:49.0 53. 18.
14. Hlavačková Klára Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 42 02:51:06.2 54. 19.
15. Navrátilová Veronika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 162 02:53:33.7 55. 20.
16. Helešicová Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 40 02:54:04.2 57. 21.
17. Štýbnarová Radka Czech Outdoor Team Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 184 02:55:19.4 58. 22.
18. Zajíčková Nikola Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 169 02:56:53.9 59. 23.
19. Horálková Eva Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 46 03:07:01.4 69. 27.
20. Horálková Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 47 03:07:02.2 70. 28.
21. Koníčková Šárka Naše vinotéka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 161 03:14:58.2 75. 30.
22. Ganajova Nika NikAdam Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 34 03:15:42.9 76. 31.
23. Barabášová Renata Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 2 03:36:13.8 79. 33.
24. Drabinová Marie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 18 03:37:02.9 80. 34.

Hlavní trať 20+ km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 94 01:54:19.0 3. 1.
2. Švachová Petra Krnov Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 50 02:40:51.4 42. 11.
3. Chalk Zuzana Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 174 02:43:24.9 46. 13.
4. Borkovcová Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 148 02:49:36.2 49. 15.
5. Kudelova Věra Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 82 02:50:32.4 51. 16.
6. Frasier Andrea Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 30 02:57:59.4 60. 24.
7. Jarolímová Renáta Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 57 02:58:57.7 61. 25.
8. Macková Petra STG Zlín Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 89 03:03:21.2 67. 26.
9. Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 131 03:10:22.4 73. 29.
10. Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 111 03:15:50.7 78. 32.

Alternativní trať 10+ km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kulhánek Martin Havířov Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 83 00:53:40.0 1. 1.
2. Robert Szotkowski Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 134 00:54:24.0 2. 2.
3. Hrdlička Milan Chvalčov Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 168 00:54:49.5 3. 3.
4. Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 142 01:01:56.2 6. 6.
5. Tobáš Jan Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 135 01:02:51.0 8. 7.
6. Poskočil Pavel Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 113 01:07:27.7 12. 11.
7. Illanic Miroslav STG Opava Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 176 01:08:01.7 14. 12.
8. Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 21 01:08:31.5 15. 13.
9. Nyeki Jan Norskamoda.cz Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 199 01:10:00.0 17. 15.
10. sopr Martin Soprona Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 125 01:14:57.2 21. 18.
11. Potáček Pavel Brno Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 114 01:24:19.0 31. 22.
12. Lecián Kristián Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 86 01:49:48.2 45. 27.
13. Vojta Miloslav Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 159 02:21:24.7 50. 29.
  Sečkář Pavel The Losers Initiative Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 156 DNF    

Alternativní trať 10+ km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bednář Břetislav Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 4 00:56:26.3 4. 4.
2. Hloušek Martin B - Outdoor Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 167 01:01:40.2 5. 5.
3. Vencl David Czech Iceman Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 166 01:05:46.0 9. 8.
4. Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 13 01:06:05.5 10. 9.
5. Hruška Roman Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 153 01:06:18.7 11. 10.
6. Malý Hynek Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 90 01:09:59.7 16. 14.
7. Bělík Richard Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 5 01:10:53.2 18. 16.
8. Dršták Vlastimil Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 144 01:10:54.2 19. 17.
9. Klikoš Jiří Vlčata Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 70 01:18:21.0 25. 19.
10. Sládek Martin Táta v kondici Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 122 01:20:13.0 28. 20.
11. Němec Vlasta Sobíňov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 101 01:23:00.7 30. 21.
12. Pešák Jiří Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 185 01:26:07.0 34. 23.
13. Šindler Petr STG Opava Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 130 01:28:45.2 35. 24.
14. Jančošek Jozef Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 55 01:34:17.7 38. 25.
15. Mísař Tomáš RETARD Běhny Havířov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 97 01:34:20.2 39. 26.
16. Siuda Bronislav Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 120 01:53:43.2 46. 28.

Alternativní trať 10+ km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 123 01:07:52.7 13. 2.
2. Charvátová Kateřina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 54 01:13:34.5 20. 3.
3. Flídrová Natálie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 29 01:15:55.0 22. 4.
4. Polívková Jana Dòda team Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 112 01:16:19.0 23. 5.
5. Černíková Markéta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 12 01:17:00.0 24. 6.
6. Bejáková Radka Děvuchy z hor Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 160 01:19:28.5 27. 8.
7. Oškerová Monika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 105 01:22:14.0 29. 9.
8. Pabjanová Eva Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 106 01:26:02.7 32. 10.
9. Hrdličková Lydie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 51 01:26:02.8 33. 11.
10. Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 115 01:33:06.5 37. 13.
11. Nowaková Zuzka RETARD Běhny Havířov Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 103 01:34:20.3 40. 14.
12. Válková Veronika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 139 01:35:12.2 41. 15.
13. Hořáková Petra Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 48 01:35:13.0 42. 16.
14. Orlová Veronika Rýmařov Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 104 01:40:06.2 43. 17.
15. Dufková Jitka Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 22 01:40:49.2 44. 18.
16. Siudová Lucie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 121 01:53:44.9 47. 19.
17. Košťálová Petra Ostrava - Slezská Ostrava Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 74 02:06:38.2 48. 20.
18. Milatová Petra Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 96 02:06:39.2 49. 21.

Alternativní trať 10+ km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Grygarová Pavlína Opava Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 36 01:02:02.7 7. 1.
2. Čecháková Iva Olomouc Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 11 01:19:19.2 26. 7.
3. Chytilová Eva Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 172 01:30:15.0 36. 12.

Kari Traa RUN 5+ km - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zatloukalová Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 178 00:38:17.2 1. 1.
2. Mrvková Michaela Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 99 00:40:19.0 2. 2.
3. Mikešková Veronika Dobratice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 95 00:42:58.2 3. 3.
4. Lastovičková Zuzana BĚHNY Havířov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 85 00:43:56.7 4. 4.
5. Vesela Zuzana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 164 00:44:30.2 5. 5.
6. Keclíková Michaela RETARD Běhny Havířov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 68 00:45:51.2 6. 6.
7. Slavíková Michaela Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 181 00:49:57.7 7. 7.
8. Čeřovská Olga Russell Team Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 152 00:55:27.2 8. 8.
9. Schuster Adam Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 173 00:56:00.2 9. 9.
10. Walova Martina Regiorun Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 145 00:56:13.7 10. 10.
11. Nedopilová Olga můj Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 150 01:02:16.7 11. 11.
12. Nosková Markéta Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 155 01:02:17.0 12. 12.
13. Nedělová Silvie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 154 01:02:17.0 13. 13.