Výsledky závodu

Běžíme na hrad - Veveří

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.10.2016



100m - Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gred Josef Orel Vyškov 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 20 00:00:28.0 1.
2. Michalík Ondra 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 23 00:00:40.8 3.
3. Michalík Matěj 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 24 00:00:40.8 4.
4. Knotek Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 40 00:00:41.0 5.
5. Kucek Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 106 00:00:42.5 6.
6. Krondráf Vojtěch Kuřim 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 32 00:00:46.5 9.
7. Lunda Aleš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 85 00:00:46.8 10.
8. Brada Michal Sport Počernice 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 1 00:00:47.6 12.
9. Tajbr Tomáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 27 00:00:47.8 13.
10. Konečný Tomáš škola na Osadě 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 21 00:00:48.3 14.
11. Budinský Tomáš 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 47 00:00:49.0 15.
12. Smith Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 71 00:00:49.1 16.
13. Buček Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 94 00:00:50.0 17.
14. Kachyňa Adam V.Bílovice 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 4 00:00:53.3 19.
15. Marek Metoděj Sokol Choceň 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 49 00:00:53.8 21.
16. Kalich Kryštof 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 113 00:00:58.1 27.
17. Šimonek Jakub 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 26 00:01:01.3 28.
18. Grund Adam 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 58 00:01:02.5 30.
19. Vybíral Martin 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 35 00:01:03.0 31.
20. Smith Tom 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 70 00:01:07.8 33.
21. Štefek David 100m Pidižvíci M 2011–2013 (3-5 let) 33 00:01:24.5 37.

100m - Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Španková Veronika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 96 00:00:40.5 2.
2. Školařová Iva 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 88 00:00:43.5 7.
3. Šimoneková Natálie 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 25 00:00:45.0 8.
4. Baláková Timea Bruslárna.cz 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 14 00:00:47.5 11.
5. Zezulová Luisa Bruslárna.cz 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 99 00:00:50.3 18.
6. Mokrá Ema 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 45 00:00:53.8 20.
7. Hanáková Kristýna 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 77 00:00:54.3 22.
8. Janáčková Anežka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 16 00:00:54.8 23.
9. Chaloupková Kateřina 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 43 00:00:56.8 24.
10. Semotánová Gabriela 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 69 00:00:57.3 25.
11. Prachařová Anetka Škola Dobrovského 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 18 00:00:58.0 26.
12. Koletová Anežka 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 84 00:01:01.5 29.
13. Vybíralová Nikola 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 36 00:01:03.1 32.
14. Sádovská Veronika 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 64 00:01:10.5 34.
15. Španková Tereza 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 95 00:01:12.8 35.
16. Mazalová Bára Brno 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 92 00:01:19.8 36.
  Nováková Nikolka Laštůvkova 100m Pidižvíci Z 2011–2013 (3-5 let) 48 DNF  

300m - Mini M 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janáček Matouš VSK UNI 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 15 00:01:31.3 1.
2. Kovařík Dominik ZŠ Hejrovského 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 7 00:01:40.5 3.
3. Skoupý Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 8 00:01:48.8 7.
4. Svoboa Daniel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 5 00:01:49.8 8.
5. Heřman Jakub TJ Sokol Bílovice 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 66 00:01:52.3 9.
6. Glovna Sebastian Fudokan Karate 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 125 00:01:52.5 10.
7. Chaloupka Stěpán Kuřim 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 140 00:01:54.3 12.
8. Hulman Matyas Orel Vyškov 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 19 00:01:54.5 13.
9. Merta Jakub Brno 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 51 00:01:56.8 14.
10. Kříž Vojtěch 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 126 00:01:57.5 15.
11. Brada Jakub Sport Počernice 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 111 00:01:59.3 16.
12. Hamza Lukáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 93 00:01:59.8 19.
13. Trůčka David 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 46 00:02:00.5 20.
14. Kuča Jonáš 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 114 00:02:00.8 21.
15. Sádovský Filip SK Svratka 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 62 00:02:01.0 22.
16. Chaloupka Jan 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 42 00:02:14.8 26.
17. Lin Jerry Wistron 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 56 00:02:17.8 28.
18. Rumplík Daniel 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 72 00:02:18.5 29.
19. Volejník Max 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 108 00:02:18.8 30.
20. Holub Matěj Blížkovice 300m Mini M 2009–2010 (6-7 let) 109 00:02:22.8 31.

300m - Mini Z 2009–2010 (6-7 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lapčíková Leontina VSK Univerzita 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 128 00:01:36.8 2.
2. Švarcová Michaela Ivančice 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 41 00:01:41.0 4.
3. Grundova Zita 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 60 00:01:44.5 5.
4. Kucková Amelia 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 105 00:01:46.5 6.
5. Štěpánková Tereza Meflouni 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 131 00:01:53.8 11.
6. Chaloupková Anna Kuřim 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 139 00:01:59.3 17.
7. Jestříbková Eva Brno 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 89 00:01:59.5 18.
8. Uhříková Karolína ŠAK Židlochovice 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 118 00:02:03.3 23.
9. Camacho Carla BěhejBrno 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 123 00:02:07.0 24.
10. Havlíčková Sabina AK Drnovice 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 153 00:02:11.5 25.
11. Vičarová Veronika Kuřim 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 31 00:02:15.3 27.
12. Moškořová Karla 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 147 00:02:25.5 32.
13. Franklova Magdalena Atletika Člivíček 300m Mini Z 2009–2010 (6-7 let) 67 00:05:11.8 33.

600m - Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Heřmanová Lucie TJ Sokol Bílovice 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 65 00:03:23.2 8.
2. Dostálová Adéla Bruslárna.cz 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 2 00:03:27.1 14.
3. Jestříbková Nikol Brno 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 90 00:03:45.0 21.
4. Uhříková Barbora ŠAK Židlochovice 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 119 00:03:45.5 22.
5. Polívková Anna 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 135 00:04:12.7 29.
6. Konečná Lucie Tyršova Brno 600m Ml. předžactvo Z 2007–2008 (8-9 let) 22 00:17:47.1 31.

600m - Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Osička David Kuřim 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 103 00:02:59.2 1.
2. Brada Adam Sport Počernice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 222 00:03:22.2 6.
3. Merta Lukáš Brno 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 52 00:03:22.5 7.
4. vybíral Viktor 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 151 00:03:23.7 9.
5. Kouba Jonatan SK Přerov 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 133 00:03:23.8 10.
6. Janovský Prokop Pardubice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 145 00:03:25.2 11.
7. Kříž Antonín 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 127 00:03:27.0 12.
8. Dvořák David Běžecký klub Brno 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 53 00:03:40.5 19.
9. Novotný Ondřej 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 79 00:03:46.2 23.
10. Moškoř Antonín 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 148 00:03:46.5 24.
11. Kuchařík Jan ZŠ Žebětín 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 104 00:03:51.2 26.
12. Ďurčan Petr Boskovice 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 144 00:04:11.7 28.
13. Volejník Hugo 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 107 00:04:25.5 30.
  Kellnerová Karolína Drásov 600m Ml. předžactvo M 2007–2008 (8-9 let) 160 DNF  

600m - St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koletová Eliška 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 83 00:03:07.5 2.
2. Vybíralová Evelína 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 150 00:03:07.8 3.
3. Novotná Tereza 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 78 00:03:27.1 13.
4. Hrubšová Justýna 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 11 00:03:34.2 15.
5. Heroudková Magdaléna 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 155 00:03:36.2 16.
6. Novotná Michaela MP3 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 9 00:03:37.5 17.
7. Křížová Eliška 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 152 00:03:39.0 18.
8. Janovksá Klára 600m St. předžactvo Z 2005–2006 (10-11 let) 162 00:03:41.2 20.

600m - St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Camacho Adrian BěhejBrno 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 122 00:03:09.3 4.
2. Kolaŕik Martin 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 6 00:03:13.8 5.
3. Rumplík Jakub 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 73 00:03:47.2 25.
4. Polívka Antonín 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 136 00:03:59.8 27.

1200m - Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Petr MP3 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 10 00:04:05.0 1.
2. Kovařík Tomáš 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 158 00:04:05.1 2.
3. Kouba Jáchym SK Přerov 1200m Ml. žactvo M 2003–2004 (12-13 let) 132 00:04:29.8 6.

1200m - Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hojovcová Marie Ekol Team 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 38 00:04:07.8 3.
2. Havlíčková Tereza AHA Vyškov 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 161 00:04:38.3 7.
3. Svatošová Tereza 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 171 00:04:54.8 8.
4. Kučová Babeta 1200m Ml. žactvo Z 2003–2004 (12-13 let) 115 00:05:45.0 10.

1200m - St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koláčková Adéla Moravská Slávia 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 157 00:04:08.5 4.
2. Kroláčková Daniela 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 76 00:04:09.5 5.
3. Hojovcová Markéta 1200m St. žactvo Z 2001–2002 (14-15 let) 37 00:05:28.8 9.

5km - Ženy do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jeřábková Alžběta AC Moravská Slavia 5km Ženy do 18 let (1998+) 172 00:21:49.5 3.
2. Koletová Eliška 5km Ženy do 18 let (1998+) 1083 00:25:50.7 21.
3. Stojková Veronika Meflouni 5km Ženy do 18 let (1998+) 142 00:26:51.7 27.
4. Svatošová Tereza 5km Ženy do 18 let (1998+) 1171 00:32:15.4 58.
5. Grundova Ida 5km Ženy do 18 let (1998+) 61 00:34:57.9 65.

5km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný mladší Petr MP3 5km Muži do 18 let (1998+) 1010 00:24:39.7 16.
2. Stanovský Jiří 5km Muži do 18 let (1998+) 200 00:27:45.2 36.
3. Hanáček Jindřich Gepardi 5km Muži do 18 let (1998+) 210 00:27:59.0 38.
4. Hanáček Jakub Gepardi 5km Muži do 18 let (1998+) 209 00:29:33.7 47.

5km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 68 00:24:53.5 18.
2. Janáčková Vlaďka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 17 00:25:59.2 24.
3. Zezulová Lucie Bruslárna.cz 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 102 00:27:03.7 29.
4. Karbanova Marketa 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 3 00:27:09.7 32.
5. Fryšová Iva 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 116 00:27:29.0 33.
6. Slaninová Andrea 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 34 00:28:04.7 41.
7. Fišerová Jana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 138 00:30:15.9 53.
8. Tajbrová Veronika 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 28 00:30:52.7 55.
9. Petrová Magdalena 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 86 00:31:15.4 57.
10. Řezníčková Klára 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 186 00:32:49.2 59.
11. Bláhová Eva Hypoteční banka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 54 00:33:13.4 60.
12. Günther Kateřina 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 154 00:35:18.9 67.
13. Švecová Hana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 165 00:35:44.2 68.
14. Polívková Hana 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 137 00:35:52.7 69.
15. Čapková Michaela Hypoteční banka 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 55 00:36:23.7 73.
16. Fialová Petra 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 193 00:36:50.4 75.
17. Vlčková Miluše 5km Ženy 1977 - 1986, 30-39 167 00:38:38.2 78.

5km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zezula Filip Bruslárna.cz 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 101 00:21:34.0 2.
2. Hrabák Petr Slowrunners Skvrnany 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 149 00:21:52.2 4.
3. Houserek Tomáš 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 174 00:22:45.7 7.
4. Šalplachta Martin 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 184 00:24:35.5 15.
5. Jirák Josef 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 187 00:25:22.4 19.
6. Kratochvíl Miroslav All Pacino 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 156 00:25:52.7 23.
7. Herman Michal 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 194 00:26:29.7 26.
8. Kuča Zdeněk 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 117 00:27:37.0 35.
9. Cink Petr 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 87 00:28:02.7 39.
10. Grec Pavel Orel Vyškov 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 50 00:28:10.5 43.
11. Rampula Tomáš 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 183 00:29:16.7 46.
12. Švec Jaroslav --- 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 166 00:36:17.9 72.
13. Fiala Tomáš 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 192 00:36:50.2 74.
  Vašek Libor relative team 5km Muži 1977 - 1986, 30-39 188 DNF  

5km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotná Petra MP3 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 12 00:23:45.9 13.
2. Dostálová Gabriela Bruslárna.cz 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 189 00:28:03.5 40.
3. Skoupá Martina Brno 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 177 00:28:48.5 45.
4. Novotná Renata 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 80 00:29:41.4 48.
5. Hojovcova Hana 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 39 00:30:39.7 54.
6. Glovnova Zdenka 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 129 00:33:45.4 61.
7. Svatošová Markéta 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 180 00:34:17.5 64.
8. Czuryová Eva 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 182 00:38:15.5 77.
9. Rumplíková Linda 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 74 00:38:57.9 79.
  Camacho Veronika 5km Ženy 1967 - 1976, 40-49 124 DNF  

5km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fanfrdla Ctirad siluvky 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 176 00:20:11.7 1.
2. Kolář Jindřich 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 173 00:22:51.2 8.
3. Skoupý Karel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 178 00:23:09.7 9.
4. Nevěčný Milan Mattoni FreeRun 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 198 00:23:30.7 11.
5. Hanáček Jindřich Gepardi 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 211 00:23:42.0 12.
6. Camacho Carlos BěhejBrno 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 121 00:25:30.7 20.
7. Balák Martin Bruslárna.cz 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 30 00:26:12.5 25.
8. Kovařík Daniel 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 159 00:27:02.0 28.
9. Novotný Petr MP3 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 13 00:27:06.2 30.
10. Grund Jan 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 59 00:34:58.0 66.
11. Lin Eric Wistron 5km Muži 1967 - 1976, 40-49 57 00:36:53.4 76.

5km - Ženy 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fabriková Blanka Brno 5km Ženy 1957 - 1966, 50-59 196 00:29:51.4 49.

5km - Muži 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fabrik Miroslav Brno 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 195 00:23:59.7 14.
2. Novotný Roman 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 81 00:25:51.7 22.
3. Kubík Radomír Triatlon klub Brno 5km Muži 1957 - 1966, 50-59 179 00:34:03.2 62.

5km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1956-, 60+ 146 00:27:47.5 37.
2. Muselík Břetislav 5km Muži 1956-, 60+ 164 00:35:57.4 70.

5km - Ženy 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Muselíková Miroslava 5km Ženy 1956-, 60+ 163 00:35:57.9 71.

5km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartoňková Nina fan 5km Ženy 19-29let 175 00:22:22.5 6.
2. Chaloupková Renata 5km Ženy 19-29let 44 00:24:42.5 17.
3. Bruštíková Anežka Bruslárna.cz 5km Ženy 19-29let 191 00:28:05.7 42.
4. Chaloupková Kateřina 5km Ženy 19-29let 197 00:28:31.7 44.
5. Krátká Martina 5km Ženy 19-29let 202 00:29:57.2 50.
6. Jelínková Eva 5km Ženy 19-29let 168 00:30:06.9 51.
7. Dvořáčková Tereza 5km Ženy 19-29let 185 00:30:13.4 52.
8. Stojková Nicole Meflouni 5km Ženy 19-29let 141 00:30:59.2 56.
9. Czuryová Dominika 5km Ženy 19-29let 181 00:34:09.7 63.

5km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stanovský Jakub 5km Muži 19-29let 199 00:22:04.5 5.
2. Tvrdý Aleš 5km Muži 19-29let 169 00:23:13.0 10.
3. Stejskal Pavel 5km Muži 19-29let 201 00:27:09.2 31.
4. Jíža Petr Bruslárna.cz 5km Muži 19-29let 190 00:27:36.7 34.

15km - Ženy do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čapková Lucie 15km Ženy do 18 let (1998+) 251 01:28:37.5 37.

15km - Muži do 18 let (1998+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čapek Jan 15km Muži do 18 let (1998+) 250 01:28:37.8 38.

15km - Ženy 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jestříbková Lada Universal USU Team 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 91 01:14:42.3 15.
2. Koletova Tereza 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 82 01:20:59.3 25.
3. Hrazdilová Martina 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 225 01:34:59.0 47.
4. Míčková Martina 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 220 01:42:05.3 52.
5. Holubová Jana Blížkovice 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 112 01:43:45.0 55.
6. Hanáčková Magda Báječné ženy v běhu 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 212 01:45:51.3 58.
7. Lognerová Jana 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 224 01:47:20.0 59.
8. Jančaříková Jana 15km Ženy 1977 - 1986, 30-39 204 01:51:25.8 62.

15km - Muži 1977 - 1986, 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matoušek Pavel 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 226 01:09:06.3 3.
2. Kucera Michal 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 134 01:10:19.8 5.
3. Dovrtěl Radovan 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 233 01:12:43.8 10.
4. Tajbr Aleš 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 29 01:13:28.3 11.
5. Jeneš Kamil 3KJrun 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 244 01:14:09.5 13.
6. Sádovský Michal SEXS 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 63 01:14:18.3 14.
7. Holub Pavel Blížkovice 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 110 01:19:04.5 20.
8. Vaclavik Tomas 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 214 01:20:01.5 22.
9. Chaloupka Tomáš 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 170 01:20:28.5 24.
10. Garcia I?igo San Sebastian 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 205 01:21:01.0 26.
11. šlezinger Radek Ostrovačice 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 249 01:24:01.8 31.
12. Foltýn Jiří 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 217 01:25:35.8 33.
13. Bosák Daniel 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 247 01:34:10.0 45.
14. Kratochvíl Miroslav All Pacino 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 1156 01:36:51.0 48.
15. Novák Václav 15km Muži 1977 - 1986, 30-39 228 01:38:53.3 50.

15km - Ženy 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Uhříková Gabriela 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 120 01:22:28.0 27.
2. Studená Jarmila 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 230 01:24:30.0 32.
3. Maria Obernauer Jana Obehni svet 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 252 01:28:12.8 36.
4. Kunčarová Alena mattoni freerun 15km Ženy 1967 - 1976, 40-49 238 01:42:29.3 53.

15km - Muži 1967 - 1976, 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plekanec Juraj Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 242 01:05:13.3 1.
2. Kropáček Jaroslav 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 75 01:09:32.0 4.
3. Kmošek Roman 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 215 01:10:46.5 6.
4. Bělohoubek Petr Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 206 01:11:51.5 7.
5. Daniel Petr Start Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 227 01:12:13.3 8.
6. Fikera Michal Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 229 01:15:57.3 16.
7. Vrána Filip Jundrov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 237 01:17:03.8 17.
8. Stöger Karel Masáže Platinium Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 239 01:17:11.5 18.
9. Kráľ Marian Obehni svet 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 248 01:20:01.8 23.
10. Bittner Josef Vitality Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 232 01:22:28.3 28.
11. Giebl Radek Tišnov 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 208 01:26:55.3 34.
12. Bezoušek Vít Aspena 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 236 01:27:43.0 35.
13. Koláček Jiri 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 130 01:29:10.8 39.
14. Jež Martin Hape Sport Brno 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 246 01:34:11.3 46.
15. Konečný Jaroslav Essens 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 255 01:41:45.5 51.
16. Frais Václav 15km Muži 1967 - 1976, 40-49 203 01:51:25.5 61.

15km - Ženy 1957 - 1966, 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haluzová Alena 15km Ženy 1957 - 1966, 50-59 213 01:44:18.3 56.

15km - Muži 1956-, 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kaluža Zdeněk Orel Pozořice 15km Muži 1956-, 60+ 207 01:22:46.0 30.
2. Stříbrný Rostislav AC Moravská Slavia Brno 15km Muži 1956-, 60+ 223 01:45:05.0 57.

15km - Ženy 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kohoutková Karolína 3KJrun 15km Ženy 19-29let 243 01:12:22.8 9.
2. Kohnová Lenka BehejBrno.com 15km Ženy 19-29let 221 01:13:28.4 12.
3. Buchtová Lucie 15km Ženy 19-29let 245 01:19:22.8 21.
4. Haňková Simona Mandarinky 15km Ženy 19-29let 219 01:30:37.3 41.
5. Koláříková Lucie 15km Ženy 19-29let 97 01:31:59.8 42.
6. Mládková Sabina Mandarinka 15km Ženy 19-29let 218 01:37:20.0 49.
7. Pelikánová Blanka 15km Ženy 19-29let 240 01:43:10.8 54.
8. Kaňová Pavlína 15km Ženy 19-29let 235 02:02:52.7 63.
9. Kaňová Monika 15km Ženy 19-29let 234 02:02:53.2 64.

15km - Muži 19-29let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stloukal Radim 15km Muži 19-29let 254 01:08:08.3 2.
2. Srnec Lukáš Králíčci 15km Muži 19-29let 241 01:18:49.3 19.
3. Vařejka Jindřich 15km Muži 19-29let 216 01:22:30.5 29.
4. Koiš Stanislav Human Base 15km Muži 19-29let 253 01:29:15.8 40.
5. Nešpor Michael ARC Brno 15km Muži 19-29let 231 01:32:31.0 43.
6. Chlebek Radek 15km Muži 19-29let 98 01:32:32.0 44.
7. Borovec Jan 15km Muži 19-29let 143 01:47:56.5 60.