Výsledky závodu

7 POHOŘÍ - ORLICKÉ HORY

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.05.2022



Hlavní trať 20+ km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nápravník Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 183 01:48:00.7 1. 1.
2. Valošek Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 123 01:55:08.2 3. 3.
3. Holas Jiří Rum and Run Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 35 01:58:53.7 5. 4.
4. špaček jiří Šogorisa - Ostřetín Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 112 02:06:21.2 9. 7.
5. Kubálek Lukáš Lend-CZ Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 140 02:07:51.8 10. 8.
6. Růžička Lukáš Runsport Team Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 99 02:10:36.6 13. 11.
7. Blaha Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 155 02:16:10.8 15. 12.
8. Kudrna Aleš Praha 7 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 62 02:19:05.9 16. 13.
9. Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 53 02:24:47.4 22. 18.
10. Koudela Adam Šogorisa Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 139 02:25:50.1 25. 20.
11. Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 55 02:26:17.0 28. 21.
12. Skácel Jan Mladá Boleslav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 103 02:28:41.9 30. 23.
13. Weisser Jan Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 132 02:28:42.4 31. 24.
14. Glaba Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 22 02:29:34.7 33. 26.
15. Janda David Praha 9 - Kyje Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 47 02:30:02.8 34. 27.
16. Musil Vladimír Rudolec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 78 02:30:36.5 35. 28.
17. Magnusek Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 68 02:31:48.7 36. 29.
18. kubín Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 59 02:31:49.7 37. 30.
19. Vařejka Jindřich Pikárec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 4 02:33:56.5 41. 33.
20. Svozil Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 108 02:41:05.0 51. 40.
21. Janečka Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 161 02:41:56.7 52. 41.
22. Klčovský Martin Uherské Hradiště Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 54 02:42:35.6 53. 42.
23. Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 97 02:56:22.6 63. 48.

Hlavní trať 20+ km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ježek Přemysl AC Slovan Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 51 01:51:20.4 2. 2.
2. Jan Michal Velké Meziříčí Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 46 02:01:26.6 6. 5.
3. Vaněk David Bezděkov nad Metují Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 125 02:05:01.8 8. 6.
4. Divíšek David INS BIKE TEAM Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 2 02:09:04.8 11. 9.
5. Mrklovský Miroslav Sokol Kameničná Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 77 02:10:11.9 12. 10.
6. Sychrovský Pavel Poděbrady Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 109 02:19:55.3 17. 14.
7. Dubský Roman Přibyslav Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 15 02:20:14.1 18. 15.
8. Pospíšil Petr Cronimet team Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 94 02:20:37.1 19. 16.
9. Chalk Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 42 02:23:08.1 20. 17.
10. Nemrava Michal Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 79 02:25:25.4 23. 19.
11. Čížek Martin Praha Řepy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 9 02:28:10.3 29. 22.
12. Zaoral Jiří VSSV - Čunín - Kouty Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 134 02:29:21.9 32. 25.
13. Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 41 02:32:09.3 39. 31.
14. BALINT Viktor The Minions Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 169 02:32:28.2 40. 32.
15. Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 113 02:34:00.4 42. 34.
16. Pánek Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 84 02:35:26.9 43. 35.
17. Fiala Karel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 171 02:35:33.4 44. 36.
18. Semerád Zdeněk Trutnoiv Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 101 02:37:40.9 47. 37.
19. Javůrek Petr Sokol Lukavice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 50 02:40:10.2 49. 38.
20. Sláma Martin Východočeská televize V1 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 151 02:40:42.3 50. 39.
21. Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 158 02:42:45.5 54. 43.
22. Kantor Roman Šakal Kbely Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 177 02:44:49.8 56. 44.
23. Mlíka Jindra Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 75 02:47:10.6 58. 45.
24. Luňák Jiří Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 67 02:49:00.4 59. 46.
25. Žabčík Marek Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 137 02:50:30.3 61. 47.
26. Stolička Petr Liga 100 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 166 03:02:06.4 64. 49.
27. Kovář Ondřej Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 156 03:09:22.6 68. 50.
28. Hlobil Petr Run4Fun Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 162 03:10:05.5 69. 51.
29. Levý Jan PŘEKÁŽKÁČ Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 65 03:11:11.9 70. 52.
30. Schovánek Pavel Náměšť na Hané Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 102 03:11:29.1 71. 53.
31. Grzesík Jan Lysá nad Labem Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 23 03:18:36.1 72. 54.

Hlavní trať 20+ km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Stránská Adéla INOV-8 TEAM Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 163 01:56:01.7 4. 1.
2. Strnadova Eva Vranov Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 107 02:13:22.3 14. 3.
3. Běloušková Kristina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 145 02:23:50.8 21. 4.
4. Pilátová Monika Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 90 02:25:43.5 24. 5.
5. Zvolánková Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 136 02:25:58.4 27. 7.
6. Verster Ivana SPV Stěžery Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 128 02:31:59.6 38. 8.
7. Jirsová Simona Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 150 02:36:10.1 45. 9.
8. Hnízdilová Lenka Za Hezčí Zadeček Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 34 02:38:10.3 48. 11.
9. Černá Pavlína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 146 02:46:51.4 57. 13.
10. Tylová Andrea Vrchlabí Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 119 03:02:43.0 65. 16.

Hlavní trať 20+ km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 74 02:03:00.3 7. 2.
2. Štěrbová Jane Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 116 02:25:56.6 26. 6.
3. Tezcan Ivana Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 153 02:36:13.8 46. 10.
4. Imrichová Dagmar Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 167 02:43:34.3 55. 12.
5. Stárková Iva Klikov Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 164 02:49:58.1 60. 14.
6. Kubínová Zuzana Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 60 02:55:38.0 62. 15.
7. Borkovcova Lucie Brno Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 7 03:03:43.1 66. 17.
8. Vopatová Štěpánka Podještědští Pardálové Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 131 03:08:35.3 67. 18.
9. Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 89 03:30:18.3 73. 19.
10. Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 110 03:30:57.3 74. 20.

Alternativní trať 10+ km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. David Michal Kmb Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 11 01:00:30.0 2. 2.
2. Jerie Marek TJ MAGLA Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 178 01:02:19.7 3. 3.
3. Vacek Jiří TJ Sokol Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 121 01:03:31.9 4. 4.
4. Lukeš Petr Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 66 01:03:46.1 5. 5.
5. Schneider Jakub MVK Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 174 01:06:01.8 6. 6.
6. Mestek Filip Tres Bros Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 73 01:08:15.7 10. 10.
7. Nosek Filip Černíkovice Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 168 01:09:05.9 11. 11.
8. Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 130 01:10:15.5 12. 12.
9. Fidranský Tomáš Plzeň Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 20 01:19:12.2 23. 20.
10. Chmelař Jakub Masty Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 44 01:19:23.8 24. 21.
11. Poskočil Pavel Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 92 01:19:26.1 25. 22.
12. Saidov Behruz Tres Bros Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 100 01:21:50.2 31. 23.

Alternativní trať 10+ km - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Brýdl Pavel Salomon-Suunto Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 160 00:55:12.5 1. 1.
2. Bednář Břetislav RÝMAŘOV Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 1 01:07:33.1 7. 7.
3. Tesař Oldřich Horská služba Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 154 01:07:59.7 8. 8.
4. Lada Tomáš zahradaladovi.cz Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 179 01:08:03.8 9. 9.
5. Pokorný Zdeněk Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 91 01:12:21.1 13. 13.
6. Soukup Tomáš AC GoMango-Högner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 106 01:12:32.5 15. 14.
7. Nakládal Břetislav Loučany Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 141 01:13:07.1 16. 15.
8. Hloušek Martin Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 181 01:14:23.5 17. 16.
9. Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 8 01:15:53.2 18. 17.
10. Ziška Jan Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 135 01:18:08.3 19. 18.
11. Kuča Martin Skuhrov nad Bělou Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 61 01:19:08.6 22. 19.
12. Jílek Martin TAJFUN / Litomyšl Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 52 01:25:45.3 36. 24.
13. Stejskal Petr Loučany Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 170 01:28:41.1 38. 25.
14. Chmelař Jaromír Dobruška Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 45 01:29:48.9 39. 26.
15. Žatečka Jakub STG Rychnov Nad Kněžnou Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 175 01:30:14.5 41. 27.
16. Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 29 01:30:39.0 43. 28.
17. Halda Jakub Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 180 01:38:54.0 54. 29.
18. Trhlík Jiří Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 142 02:26:57.9 59. 30.

Alternativní trať 10+ km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vacková Klára Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 122 01:18:15.0 20. 2.
2. Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 104 01:18:43.3 21. 3.
3. Větrovská Nina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 144 01:19:31.5 26. 4.
4. Poskočilová Anika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 93 01:20:38.8 28. 6.
5. Křížová Karolina Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 58 01:21:10.5 29. 7.
6. Marešová Veronika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 70 01:21:10.8 30. 8.
7. Hauptová Alice Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 26 01:24:24.9 33. 10.
8. Virtová Zuzana Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 149 01:24:44.3 34. 11.
9. Veselá Barbora Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 176 01:24:46.4 35. 12.
10. Hájková Tereza TJ Sokol Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 25 01:28:38.0 37. 13.
11. Partschová Veronika Olomouc Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 85 01:30:25.3 42. 15.
12. Horáková Václava HOVRCH Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 40 01:32:53.2 46. 18.
13. Moravcová Kateřina Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 76 01:33:26.8 47. 19.
14. Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 95 01:33:45.5 48. 20.
15. Součková Pavlína Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 3 01:35:47.3 50. 22.
16. Drkulová Petra Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 173 01:37:33.8 53. 25.
17. Havlíčková Lenka Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 32 01:38:54.6 55. 26.
18. Štenglová Aneta Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 114 01:42:56.0 57. 28.

Alternativní trať 10+ km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hlaváčková Hana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 138 01:12:29.1 14. 1.
2. Pávová Gabriela Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 86 01:20:34.5 27. 5.
3. Chalk Zuzana Brno Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 43 01:24:13.7 32. 9.
4. Vejdělková Iva Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 127 01:30:06.4 40. 14.
5. Jarolímová Renata Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 165 01:31:29.4 44. 16.
6. Vrbová Irena Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 157 01:32:08.8 45. 17.
7. Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 31 01:35:39.4 49. 21.
8. Štěpánová Hana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 172 01:36:11.5 51. 23.
9. Holická Marta Hrádek Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 36 01:37:33.6 52. 24.
10. Novotná Martina Praha Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 82 01:40:01.6 56. 27.
11. Vaněčková Eva Rynoltice Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 124 01:53:28.3 58. 29.
12. Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 117 02:33:00.7 60. 30.

Kari Traa RUN 5+ km - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Rocková Ollie CZech Samurais - CZexxx Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 96 00:28:24.1 1. 1.
2. Kahánková Jitka Raketové kecky Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 147 00:32:54.4 2. 2.
3. Horáková Johana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 184 00:35:26.7 3. 3.
4. Šmídová Tereza Rum and Run Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 111 00:35:58.5 4. 4.
5. Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 159 00:39:28.0 5. 5.
6. Joseddyová Štěpána Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 182 00:43:43.9 6. 6.
7. Zachová Jana A proč ne? Pardubice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 133 00:44:48.5 7. 7.
8. Bláhová Monika A proč ne? Všestudy Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 6 00:44:48.8 8. 8.
9. Lásková Hanka Vysoké Mýto Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 63 00:48:46.2 9. 9.