Výsledky závodu

ELEVEN VELKOOSECKÁ PODZIMNÍ 12

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.10.2022



2000 m - děvčata 6-9 let (2013-2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 22 00:09:18.5 10. 4.
2. Drahovzalová Kateřina 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 190 00:10:12.4 14. 6.
3. Javorská Anna 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 167 00:10:43.9 19. 8.
4. Bělská Šarlota Atletika Kolín 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 185 00:10:45.8 20. 9.
5. Vinklerová Kristýna 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 186 00:10:57.2 21. 10.
6. Drahovzalová Marie 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 191 00:10:59.7 22. 11.
7. Bragina Emma Sokol Velký Osek 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 160 00:11:53.9 27. 15.
8. Herzigová Ela Mažoretky 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 199 00:13:15.6 32. 17.
9. Čižinská Marie 2000 m děvčata 6-9 let (2013-2016) 197 00:13:31.2 34. 19.

2000 m - chlapci 6-9 let (2013-2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kukal Jakub 2000 m chlapci 6-9 let (2013-2016) 146 00:08:40.1 7. 5.
2. Suchý Ondřej 2000 m chlapci 6-9 let (2013-2016) 200 00:09:21.9 11. 7.
3. Guňka Jakub PKHK 2000 m chlapci 6-9 let (2013-2016) 134 00:10:00.0 13. 8.
4. Kysilko David 2000 m chlapci 6-9 let (2013-2016) 194 00:10:35.8 18. 11.
5. krejčí pavel Pirát z Lobňanské 2000 m chlapci 6-9 let (2013-2016) 141 00:11:55.7 28. 13.
6. Vondra Štěpán Simalovi 2000 m chlapci 6-9 let (2013-2016) 181 00:12:29.9 30. 14.
7. Čapek Radim SDH Písková Lhota 2000 m chlapci 6-9 let (2013-2016) 35 00:12:41.7 31. 15.
8. Hrabánek Vojtěch Velký Osek 2000 m chlapci 6-9 let (2013-2016) 12 00:14:04.0 35. 16.

2000 m - děvčata 10-13 let (2009-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hrabánková Kristýna T.J. Sokol Kolín atletika 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 11 00:08:15.8 6. 2.
2. Kvasilová Lidmila Atletika Kolín 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 172 00:08:49.8 9. 3.
3. Bergman Vanessa 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 97 00:09:40.8 12. 5.
4. Charousová Lucie SRTG Kolín 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 184 00:10:18.7 15. 7.
5. Čižinská Jiřina Mažoretky 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 198 00:11:07.5 23. 12.
6. Krejčí Kateřina 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 142 00:11:10.3 24. 13.
7. Forejtová Viola 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 67 00:11:23.2 26. 14.
8. Vondrová Klára Simalovi 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 180 00:12:29.7 29. 16.
9. Svobodová Stela Cross Dance 2000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 187 00:13:24.9 33. 18.

2000 m - chlapci 10-13 let (2009-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mandík Michal Atletika Jižní Město 2000 m chlapci 10-13 let (2009-2012) 188 00:07:44.6 3. 2.
2. Guňka Lukáš PKHK 2000 m chlapci 10-13 let (2009-2012) 182 00:08:11.1 5. 4.
3. Javorský Václav 2000 m chlapci 10-13 let (2009-2012) 168 00:08:49.0 8. 6.
4. Vokál Jáchym 2000 m chlapci 10-13 let (2009-2012) 193 00:10:23.2 16. 9.
5. Baudyš Albert Velký Osek 2000 m chlapci 10-13 let (2009-2012) 195 00:10:30.9 17. 10.
6. Čapek Josef SDH Písková Lhota 2000 m chlapci 10-13 let (2009-2012) 34 00:11:14.6 25. 12.

2000 m - děvčata 14-17 let (2005-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mandíková Daniela Atletika Jižní Město 2000 m děvčata 14-17 let (2005-2008) 189 00:07:43.9 2. 1.

2000 m - chlapci 14-17 let (2005-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Král Ondřej T. J. Sokol Kolín - atletika 2000 m chlapci 14-17 let (2005-2008) 92 00:07:15.3 1. 1.
2. Stejskal Vladimír 2000 m chlapci 14-17 let (2005-2008) 54 00:08:01.6 4. 3.

6000 m - děvčata 10-13 let (2009-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hrabánková Kristýna T.J. Sokol Kolín atletika 6000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 10 00:28:59.6 31. 8.
2. Horváthová Sofie Olympia Spartan Training KH 6000 m děvčata 10-13 let (2009-2012) 177 00:38:48.2 75. 33.

6000 m - chlapci 10-13 let (2009-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Guňka Lukáš PKHK 6000 m chlapci 10-13 let (2009-2012) 183 00:31:34.9 46. 33.
2. Gerbrands Clint 6000 m chlapci 10-13 let (2009-2012) 69 00:41:56.8 83. 47.

6000 m - děvčata 14-17 let (2005-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kršková Anna Šneci v běhu 6000 m děvčata 14-17 let (2005-2008) 85 00:30:03.0 38. 10.
2. Svinčáková Dominika TJ Sokol atletika Kolín 6000 m děvčata 14-17 let (2005-2008) 130 00:32:28.1 50. 14.
3. Hrabánková Kateřina T.J. Sokol Kolín atletika 6000 m děvčata 14-17 let (2005-2008) 9 00:35:05.9 65. 25.
4. Legrova Kateřina 6000 m děvčata 14-17 let (2005-2008) 165 00:38:48.0 74. 32.

6000 m - ženy 18-39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Formánková Markéta Děkanka Group 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 207 00:23:39.0 8. 1.
2. Bezdíčková Jana 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 110 00:26:01.7 19. 2.
3. Györgyová Michaela 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 56 00:27:36.3 24. 4.
4. Janůrková Barbora Atletika Kolín 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 127 00:27:52.8 27. 5.
5. Kuklíková Lucie Spartan training group Kolín 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 156 00:28:05.5 28. 6.
6. Kreische Petra 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 159 00:29:09.9 34. 9.
7. Procházková Zuzana SOOB Kralupy 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 137 00:30:54.6 44. 12.
8. Svinčáková Petra 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 144 00:32:30.0 51. 15.
9. Vondrová Lenka Simalovi 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 179 00:33:40.5 54. 17.
10. Nesládková Tereza 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 14 00:34:38.3 58. 19.
11. Kesnerová Natálie 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 219 00:34:49.1 61. 22.
12. Hložková Michaela Mama club 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 57 00:34:55.9 63. 23.
13. Strejčková Pavlína TESTR run & bike team 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 215 00:35:35.8 67. 27.
14. Bartoníčková Vlaďka 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 153 00:37:21.9 73. 31.
15. Melezinková Kristýna 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 196 00:39:53.5 79. 35.
16. Mokráčková Hedvika 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 24 00:43:44.4 85. 38.
17. Čapková Alena Hasiči Chudíř 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 59 00:48:02.7 87. 39.
18. Middendorp Iris 6000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 71 00:49:25.2 89. 41.

6000 m - muži 18-39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šnábl Petr Děkanka Group 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 205 00:21:05.5 2. 2.
2. Harnoš Petr GP Kolín 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 132 00:21:24.9 3. 3.
3. Costiou Pierre Rugby Club Poděbrady 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 124 00:23:21.5 6. 6.
4. Kartochvíl Martin Ratenice 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 162 00:24:17.5 10. 9.
5. Šťástka Jakub Klub rváčů 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 120 00:29:26.6 35. 26.
6. David Luboš SRTG Kolín 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 145 00:30:36.4 41. 30.
7. Mencl Miloš 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 23 00:30:47.2 42. 31.
8. Horváth Adolf Olympia Spartan Training KH 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 178 00:31:39.3 47. 34.
9. Javorský Václav 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 192 00:31:47.0 48. 35.
10. Sršeň Stanislav Šneci v běhu 6000 m muži 18-39 let (1983-2004) 82 00:39:17.1 78. 44.

6000 m - ženy 40-49 let (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hušáková Radana SC Radotín 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 221 00:27:12.5 23. 3.
2. Brunerová Ludmila 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 202 00:28:42.5 29. 7.
3. Popeláková Lenka MMA Brothers Gym Poděbrady 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 118 00:30:09.2 40. 11.
4. Kršková Michaela Šneci v běhu 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 84 00:34:38.8 59. 20.
5. Lázňovská Romana 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 102 00:34:40.0 60. 21.
6. Patolanova Michaela Báječné ženy v běhu 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 101 00:35:00.5 64. 24.
7. Jarošová Martina GP Kolín 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 112 00:35:24.1 66. 26.
8. Nepovímová GP Kolín 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 31 00:36:25.5 68. 28.
9. Petra Müllerova GP Kolin 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 32 00:36:25.7 69. 29.
10. Knapová Václava Prostě běž! 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 66 00:38:58.6 77. 34.
11. Naďová Alena SRTG Kolín 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 7 00:43:14.7 84. 37.
12. Nezmeškalová Martina 6000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 222 00:48:14.0 88. 40.

6000 m - muži 40-49 let (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Miler Jiří LAWI STARS 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 169 00:20:45.2 1. 1.
2. Král Vítezslav Sokol Královské Vinohrady 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 203 00:23:11.9 4. 4.
3. Lewis Richard Rugby Club Poděbrady 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 213 00:23:14.9 5. 5.
4. Krejčí Pavel baštecký pivovar 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 140 00:23:25.1 7. 7.
5. Čábelka Ondřej Domousnice 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 143 00:24:02.3 9. 8.
6. Král Ondřej 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 91 00:24:23.7 11. 10.
7. Jansta Josef 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 210 00:24:37.5 12. 11.
8. Bubeník Martin 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 106 00:25:37.2 14. 13.
9. Suchý Jiří 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 201 00:25:47.9 15. 14.
10. Popelák Kamil MMA Brothers Gym Poděbrady 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 117 00:25:55.5 17. 16.
11. Kysilka Vratislav GP Kolin 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 53 00:26:03.6 20. 18.
12. Guňka Igor 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 218 00:26:21.5 21. 19.
13. Hrabánek Vojtěch Velký Osek 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 96 00:26:32.3 22. 20.
14. Tyšer Jan 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 204 00:27:49.5 26. 22.
15. Gerbrands Arthur 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 68 00:28:54.3 30. 23.
16. Dovičín Petr Vopoc from NBK City 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 45 00:29:09.5 33. 25.
17. Baudyš Pavel Velký Osek 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 166 00:29:55.9 37. 28.
18. Legr Michal 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 164 00:30:52.6 43. 32.
19. Nedas Dušan 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 136 00:34:16.5 55. 38.
20. Gerbrands Iwan 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 70 00:34:31.1 57. 39.
21. Richter David 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 148 00:34:54.6 62. 40.
22. "Vopoc" Dovičín Pavel Vopoc from NBK City 6000 m muži 40-49 let (1973-1982) 65 00:37:14.6 72. 42.

6000 m - ženy 50-59 let (1963-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veselá Anita SDH Chloumek 6000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 173 00:31:15.2 45. 13.
2. Buřičová Marcela GP Kolín 6000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 27 00:32:51.8 53. 16.
3. Šťástková Lenka 6000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 21 00:34:30.4 56. 18.
4. Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 6000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 107 00:41:05.6 81. 36.

6000 m - muži 50-59let (1963-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veselý Vladimír Mělník 6000 m muži 50-59let (1963-1972) 174 00:25:51.1 16. 15.
2. Kubišta Petr Sokol Kolín 6000 m muži 50-59let (1963-1972) 93 00:27:45.8 25. 21.
3. Sova Jan MP Praha 6000 m muži 50-59let (1963-1972) 108 00:29:05.5 32. 24.
4. Peer Ivoš Xx 6000 m muži 50-59let (1963-1972) 122 00:29:35.9 36. 27.
5. Staněk Milan Kenast Pečky 6000 m muži 50-59let (1963-1972) 111 00:32:01.2 49. 36.
6. Jedlička Miroslav 6000 m muži 50-59let (1963-1972) 121 00:32:49.6 52. 37.

6000 m - ženy 60+ (1962 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karásková Darina Báječné ženy v běhu 6000 m ženy 60+ (1962 a starší) 26 00:37:12.2 71. 30.

6000 m - muži 60+ (1962 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kára Vladimir AC-Patřín 6000 m muži 60+ (1962 a starší) 88 00:25:18.7 13. 12.
2. Dušek Pavel Dušek kuchyně Brandýs 6000 m muži 60+ (1962 a starší) 211 00:26:00.2 18. 17.
3. Zeman Vladimír Sokol Kolín 6000 m muži 60+ (1962 a starší) 64 00:30:06.2 39. 29.
4. Strejček Pavel TESTR run & bike team 6000 m muži 60+ (1962 a starší) 214 00:36:36.7 70. 41.
5. Brzák Petr GP Kolín 6000 m muži 60+ (1962 a starší) 90 00:38:54.4 76. 43.
6. Miler Václav Sokol Kolín atletika 6000 m muži 60+ (1962 a starší) 115 00:40:53.1 80. 45.
7. Veselý Milan Sokol Kolín atletika - GP 6000 m muži 60+ (1962 a starší) 77 00:41:15.8 82. 46.
8. Pícha Tomáš Sokol Kolín 6000 m muži 60+ (1962 a starší) 119 00:43:50.2 86. 48.

12000 m - chlapci 14-17 let (2005-2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Prokš Adam 12000 m chlapci 14-17 let (2005-2008) 208 00:49:47.1 8. 7.

12000 m - ženy 18-39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veigertová Gabriela Poko runnimg team 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 128 00:47:42.2 4. 1.
2. Hačecká Aneta 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 154 00:55:13.5 18. 4.
3. Pragrová Lucie LINDE 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 123 01:00:12.4 33. 6.
4. Nevřelová Kateřina 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 105 01:01:32.7 36. 7.
5. Flanderková Míša 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 1 01:02:09.3 40. 10.
6. Radka Studenovská 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 87 01:06:12.2 45. 13.
7. Vítková Anna 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 39 01:06:58.9 46. 14.
8. Starsy Kateřina 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 62 01:07:40.1 49. 16.
9. Němcová Kateřina 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 150 01:08:29.2 50. 17.
10. Bala Svobodová Mirka 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 63 01:08:58.9 52. 19.
11. Klimentová Martina PIVOVAR SVIJANY, a.s. 12000 m ženy 18-39 let (1983-2004) 30 01:12:41.3 57. 20.

12000 m - muži 18-39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 44 00:42:27.6 1. 1.
2. Vanický Jan 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 212 00:45:42.6 2. 2.
3. Dovičín Michal Olympia Spartan Training Kutná Hora 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 301 00:48:20.4 5. 4.
4. Mrázek Zdeněk 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 99 00:48:28.2 6. 5.
5. Půža Patrik STG KOLÍN 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 58 00:49:48.2 9. 8.
6. Habrdle Ladislav 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 2 00:53:45.6 13. 11.
7. Fiedler Lukáš SKP Nymburk 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 217 00:54:51.4 17. 14.
8. Čapek Josef Darmošlapové 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 33 00:55:58.4 22. 18.
9. Mudra Ondřej 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 209 00:56:31.6 26. 22.
10. Sajdl Jakub Český běžecký klub 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 19 01:01:41.4 37. 30.
11. Mikulka Pavel 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 161 01:02:21.9 41. 31.
12. Hadinec Martin 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 47 01:09:01.0 53. 34.
13. Ulrych Jan 12000 m muži 18-39 let (1983-2004) 104 01:20:01.2 61. 40.

12000 m - ženy 40-49 let (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Krouzilova Iva Atletika Kolin 12000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 74 00:53:25.9 11. 2.
2. Černá Kateřina B4 12000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 163 00:56:48.5 27. 5.
3. Frühaufová Lucie Rozběháme Ml. Boleslav 12000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 75 01:04:04.3 43. 12.
4. Musílková Svetlana 12000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 113 01:07:18.0 47. 15.
5. Kalistová Žaneta STG Kolín 12000 m ženy 40-49 let (1973-1982) 13 01:20:03.3 62. 22.

12000 m - muži 40-49 let (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hušák Jan SC Radotín 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 170 00:46:31.3 3. 3.
2. Bernhardt Michal 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 109 00:53:26.6 12. 10.
3. Hromčík Karel 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 129 00:55:37.2 19. 15.
4. Endler Marek 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 41 00:55:53.2 21. 17.
5. Beneš Pavel 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 55 00:55:58.5 23. 19.
6. Radoměřský Jan Šneci v běhu 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 83 00:57:04.9 28. 23.
7. Bala Martin 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 61 00:57:10.5 29. 24.
8. Tázler Martin 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 3 00:59:43.0 31. 26.
9. Krupička Jan POLL sro 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 42 00:59:58.6 32. 27.
10. Musílek Roman 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 114 01:00:17.3 34. 28.
11. Nezmeškal Petr 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 138 01:09:32.2 54. 35.
12. Drahovzal Pavel starosta obce 12000 m muži 40-49 let (1973-1982) 28 01:17:37.3 59. 38.

12000 m - ženy 50-59 let (1963-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 12000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 38 00:53:47.7 14. 3.
2. Hartmanová Romana SRTG Kolín 12000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 79 01:01:48.8 38. 8.
3. Taibrová Monika ELEVEN RUN TEAM 12000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 25 01:01:55.2 39. 9.
4. Martina Holfeldovà 12000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 6 01:03:00.5 42. 11.
5. Nováková Radomíra Kočky´+ 12000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 20 01:08:41.1 51. 18.
6. Kopecká Petra Běžci z Polabí 12000 m ženy 50-59 let (1963-1972) 216 01:12:41.4 58. 21.

12000 m - muži 50-59 let (1963-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. SKÁLA RADEK JOSKATEL TRI TEAM 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 125 00:49:43.4 7. 6.
2. Nohejl Tomáš SK DNF/Dynafit 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 151 00:52:16.9 10. 9.
3. Koupilek Jiří Kolovraty 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 116 00:54:34.2 16. 13.
4. Rechnovský Jan KP Praha 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 139 00:55:46.3 20. 16.
5. Hamáček Zdeněk Garda Sány 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 131 00:55:59.3 24. 20.
6. Kesner Radek 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 220 00:56:13.1 25. 21.
7. Chwistek Libor GP Kolin 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 157 00:58:31.6 30. 25.
8. Němec Arnošt 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 152 01:00:33.8 35. 29.
9. Pěcha Tomáš Poděbrady 12000 m muži 50-59 let (1963-1972) 72 01:10:02.6 56. 37.

12000 m - muži 60+ (1962 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pavel Prchal GP Kolín 12000 m muži 60+ (1962 a starší) 149 00:54:17.1 15. 12.
2. Pokorný Miroslav Benešov ž.s. 12000 m muži 60+ (1962 a starší) 223 01:05:56.9 44. 32.
3. Švec Jiří Běhej Poděbrady 12000 m muži 60+ (1962 a starší) 171 01:07:30.3 48. 33.
4. Pavlas Antonín 12000 m muži 60+ (1962 a starší) 135 01:09:59.7 55. 36.
5. Bartoš Petr 12000 m muži 60+ (1962 a starší) 176 01:20:00.6 60. 39.