Výsledky závodu

Římovský běh pro úsměv

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.06.2022



2 km - Dívky do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Plonerová Barbora T.J. Sokol České Budějovice 2 km Dívky do 15 let 82 00:11:17.0 4. 1.
2. Bašová Nela 2 km Dívky do 15 let 9 00:12:25.9 13. 3.
3. Vášová Nela 2 km Dívky do 15 let 21 00:12:43.7 19. 6.
4. Lejsková Eva 2 km Dívky do 15 let 83 00:12:46.4 20. 7.
5. Hartlová Hanka Sokol Římov 2 km Dívky do 15 let 44 00:13:01.0 22. 8.
6. Zíková Kristýna 2 km Dívky do 15 let 97 00:14:14.1 30. 9.
7. Moravcová Michala Běžíme v čase 2 km Dívky do 15 let 42 00:14:40.0 36. 10.
8. Jaklová Natálie 2 km Dívky do 15 let 50 00:14:43.5 38. 12.
9. Holubová Sabina 2 km Dívky do 15 let 45 00:14:43.9 39. 13.
10. Štrajtová Kateřina 2 km Dívky do 15 let 30 00:14:51.5 42. 14.
11. Kalašová Klaudie 2 km Dívky do 15 let 104 00:15:17.8 47. 15.
12. Holubová Elen Běžíme v čase 2 km Dívky do 15 let 41 00:16:05.4 54. 18.
13. Plonerová Linda 2 km Dívky do 15 let 40 00:16:07.4 55. 19.
14. Odermucha Vitalina 2 km Dívky do 15 let 150 00:16:21.7 57. 21.
15. Dvořáková Ema Římováci 2 km Dívky do 15 let 1 00:16:37.2 60. 22.
16. Švecová Beáta 2 km Dívky do 15 let 127 00:17:31.1 63. 24.
17. Čížková Tereza 2 km Dívky do 15 let 113 00:17:38.1 64. 25.
18. Štíchová Kateřina 2 km Dívky do 15 let 11 00:18:25.3 73. 30.
19. Sochacká Ema 2 km Dívky do 15 let 121 00:19:07.4 74. 31.
20. Bicanova Nikola 2 km Dívky do 15 let 124 00:19:38.9 76. 33.
21. Babková Lenka 2 km Dívky do 15 let 72 00:20:38.1 79. 36.
22. Tripesová Natálie Netopýři 2 km Dívky do 15 let 59 00:21:45.3 81. 37.
23. Odermurcha Kristina 2 km Dívky do 15 let 148 00:21:55.4 85. 40.
24. Kačírková Linda 2 km Dívky do 15 let 145 00:22:00.9 86. 41.
25. Šilhanová Alena 2 km Dívky do 15 let 33 00:22:28.0 92. 44.
26. Jakešová Anna 2 km Dívky do 15 let 15 00:23:57.1 97. 47.
27. Ryslová Lucie 2 km Dívky do 15 let 103 00:24:58.7 98. 48.
28. Velikovská Viktorie 2 km Dívky do 15 let 126 00:31:06.7 117. 62.
29. Hořejší Ema 2 km Dívky do 15 let 139 00:33:09.9 128. 67.
30. Čížková Veronika 2 km Dívky do 15 let 114 00:35:14.4 135. 73.

2 km - Chlapci do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Váša Petr 2 km Chlapci do 15 let 22 00:11:23.4 5. 4.
2. Fuxa Jakub 2 km Chlapci do 15 let 24 00:11:46.4 7. 6.
3. Hartl Filip Sokol Římov 2 km Chlapci do 15 let 43 00:12:02.7 9. 8.
4. Chalupa František 2 km Chlapci do 15 let 62 00:12:12.1 10. 9.
5. Buznov Maximilián GP Druckguss 2 km Chlapci do 15 let 10 00:12:25.7 12. 10.
6. Němec Matěj 2 km Chlapci do 15 let 4 00:12:38.0 16. 12.
7. Ondřich Tomáš 2 km Chlapci do 15 let 80 00:12:48.9 21. 14.
8. Blahout Marek 2 km Chlapci do 15 let 39 00:13:25.6 24. 16.
9. Fuxa Patrik 2 km Chlapci do 15 let 25 00:13:31.2 26. 18.
10. Odermurcha Artom 2 km Chlapci do 15 let 149 00:13:46.6 28. 20.
11. Fikejs Jáchym 2 km Chlapci do 15 let 14 00:14:34.0 33. 24.
12. Šilhan Michal 2 km Chlapci do 15 let 35 00:14:39.5 35. 26.
13. kačírek david 2 km Chlapci do 15 let 143 00:15:47.5 51. 35.
14. Panocha Jan 2 km Chlapci do 15 let 3 00:16:31.4 59. 38.
15. Ryl Jan 2 km Chlapci do 15 let 102 00:18:03.5 71. 42.
16. Havlík Michal 2 km Chlapci do 15 let 74 00:18:19.6 72. 43.
17. Pečenka Petr 2 km Chlapci do 15 let 78 00:20:38.2 80. 44.
18. Šulek Jan 2 km Chlapci do 15 let 132 00:22:03.3 88. 47.
19. Babka František 2 km Chlapci do 15 let 70 00:22:13.5 90. 48.
20. Kuthan Jan 2 km Chlapci do 15 let 65 00:31:48.0 124. 59.
21. Kuthan David 2 km Chlapci do 15 let 66 00:31:48.5 125. 60.
22. Hořejší Lukáš 2 km Chlapci do 15 let 138 00:33:08.5 127. 61.

2 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. CHalupová Veronika 2 km Ženy 55 00:12:18.6 11. 2.
2. Zachariašová Anežka 2 km Ženy 101 00:12:33.9 15. 4.
3. Gajovská Tamara Aperballs 2 km Ženy 18 00:12:40.7 17. 5.
4. Zasadilová Marie 2 km Ženy 19 00:14:42.4 37. 11.
5. Prokešová Markéta 2 km Ženy 16 00:15:40.2 49. 16.
6. Turnhöferová Marie 2 km Ženy 118 00:15:52.5 53. 17.
7. Havlíčková Štěpánka AperBalls 2 km Ženy 17 00:16:11.1 56. 20.
8. Švikruhová Václava 2 km Ženy 81 00:16:49.2 61. 23.
9. Špinková Nicola 2 km Ženy 116 00:17:52.9 66. 26.
10. Krotká Kateřina 2 km Ženy 69 00:17:56.4 67. 27.
11. Dvořáková Markéta 2 km Ženy 112 00:18:03.3 69. 28.
12. Havlíčková Veronika 2 km Ženy 111 00:18:03.4 70. 29.
13. Sochacká Pavla 2 km Ženy 120 00:19:20.7 75. 32.
14. Nikodemová Anna 2 km Ženy 100 00:19:39.2 77. 34.
15. Nová Erika 2 km Ženy 110 00:19:59.4 78. 35.
16. Tripesová Michaela Netopýři 2 km Ženy 60 00:21:45.3 82. 38.
17. Vaňková Marie Netopýři 2 km Ženy 57 00:21:45.9 84. 39.
18. Valentová Pavlína 2 km Ženy 133 00:22:03.5 89. 42.
19. Kalousková Lenka 2 km Ženy 5 00:22:22.0 91. 43.
20. Schonerová Markéta 2 km Ženy 34 00:22:50.0 95. 45.
21. Kačenová Tereza 2 km Ženy 91 00:23:41.9 96. 46.
22. Ulrychová Michaela 2 km Ženy 109 00:25:12.2 99. 49.
23. Havlícová Alena 2 km Ženy 73 00:25:13.0 100. 50.
24. Cary-Jakubcová Simona 2 km Ženy 131 00:25:14.8 101. 51.
25. Pečenková Pavlína 2 km Ženy 79 00:25:20.4 102. 52.
26. Stejskalová Keteřina 2 km Ženy 122 00:25:25.5 103. 53.
27. Hovrdová Zdeňka 2 km Ženy 77 00:25:32.0 104. 54.
28. Brychtová Alice 2 km Ženy 76 00:25:32.5 105. 55.
29. Sitárová Ľubica 2 km Ženy 27 00:27:07.1 106. 56.
30. Somolíková Lenka 2 km Ženy 28 00:27:08.5 107. 57.
31. Kortusová Tereza 2 km Ženy 38 00:27:11.5 109. 58.
32. Jaklová Libuše 2 km Ženy 52 00:27:36.9 111. 59.
33. Červíčková Merie 2 km Ženy 46 00:28:01.9 113. 60.
34. Míčková Radka 2 km Ženy 86 00:28:56.9 115. 61.
35. DDobuschová Alena 2 km Ženy 90 00:31:12.0 118. 63.
36. Mičková Zuzana 2 km Ženy 88 00:31:16.0 121. 64.
37. Moravcová Petra 2 km Ženy 47 00:31:43.7 122. 65.
38. Lukáčová Denisa 2 km Ženy 85 00:32:48.2 126. 66.
39. Hořejší Eva 2 km Ženy 136 00:33:10.0 129. 68.
40. Boháčová Hana 2 km Ženy 135 00:33:10.6 130. 69.
41. Homolková-Hauser Šárka 2 km Ženy 64 00:35:10.5 131. 70.
42. Šanderová Jana 2 km Ženy 63 00:35:12.5 132. 71.
43. Marková Hana 2 km Ženy 84 00:35:13.1 133. 72.
44. Kuthanová Martina 2 km Ženy 67 00:35:15.2 136. 74.
45. Havlová Romana 2 km Ženy 106 00:35:15.7 137. 75.

2 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Cába Jakub 2 km Muži 142 00:10:25.7 1. 1.
2. Zach Aleš GP Druckguss 2 km Muži 6 00:10:44.9 2. 2.
3. Sochacký Václav GP Druckguss 2 km Muži 8 00:11:07.3 3. 3.
4. Podhola Matěj 2 km Muži 129 00:11:27.6 6. 5.
5. Hlach Tomáš 2 km Muži 128 00:12:00.5 8. 7.
6. Nuska Marek 2 km Muži 130 00:12:29.0 14. 11.
7. Shnaku Tomáš 2 km Muži 36 00:12:41.6 18. 13.
8. Hubzivl Ondřej GP Druckguss 2 km Muži 7 00:13:15.4 23. 15.
9. Nirnberg Jan Netopýři 2 km Muži 56 00:13:27.2 25. 17.
10. Štícha Josef 2 km Muži 92 00:13:33.5 27. 19.
11. Pozníček František TJ Sokol Ledenice 2 km Muži 107 00:13:53.9 29. 21.
12. Doucha Pavel 2 km Muži 26 00:14:25.4 31. 22.
13. Kolářík Jiří 2 km Muži 94 00:14:31.4 32. 23.
14. Fikejs Adam 2 km Muži 13 00:14:36.3 34. 25.
15. Morong Karel 2 km Muži 115 00:14:48.6 40. 27.
16. Štrajt Jaromír 2 km Muži 31 00:14:50.9 41. 28.
17. Procházka Luboš 2 km Muži 12 00:14:54.1 43. 29.
18. Chudík Josef 2 km Muži 98 00:15:07.4 44. 30.
19. Chalupa Zdeněk 2 km Muži 61 00:15:08.9 45. 31.
20. Štěpán Václav 2 km Muži 20 00:15:11.5 46. 32.
21. Roselli Michele 2 km Muži 54 00:15:33.1 48. 33.
22. Valent Petr 2 km Muži 146 00:15:47.4 50. 34.
23. Farka Vojtěch 2 km Muži 119 00:15:51.5 52. 36.
24. Kačena Vít 2 km Muži 93 00:16:23.0 58. 37.
25. Sedláček Václav 2 km Muži 141 00:16:52.4 62. 39.
26. Setla Petr 2 km Muži 117 00:17:52.4 65. 40.
27. Faltus Richard 2 km Muži 68 00:17:57.0 68. 41.
28. Tripes Martin Netopýři 2 km Muži 58 00:21:45.3 83. 45.
29. kačírek jiří 2 km Muži 144 00:22:01.3 87. 46.
30. Babka Lukáš 2 km Muži 71 00:22:29.0 93. 49.
31. Unger Jindřich 2 km Muži 32 00:22:47.8 94. 50.
32. Rada Daniel 2 km Muži 37 00:27:10.9 108. 51.
33. Schmál Jozef 2 km Muži 51 00:27:36.5 110. 52.
34. Jodl Jan 2 km Muži 134 00:28:01.6 112. 53.
35. Matoušek Pavel 2 km Muži 87 00:28:56.4 114. 54.
36. Velikovský Zdeněk 2 km Muži 125 00:31:06.5 116. 55.
37. Bendl Václav 2 km Muži 140 00:31:12.4 119. 56.
38. Capl Michal 2 km Muži 89 00:31:13.5 120. 57.
39. Ešpandr Roman 2 km Muži 48 00:31:44.7 123. 58.
40. Bárta Martin 2 km Muži 151 00:35:13.2 134. 62.
41. Kadlec Václav 2 km Muži 147 00:35:16.6 138. 63.

7,5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Daňová Kristína 007 7,5 km Ženy 532 00:32:47.0 6. 1.
2. Dvořáková Eliška Římováci 7,5 km Ženy 502 00:38:00.2 13. 2.
3. Kohoutová Zdeňka 7,5 km Ženy 514 00:41:38.7 19. 3.
4. Davidová Klára 7,5 km Ženy 503 00:43:06.1 22. 4.
5. Dvořáková Andrea 7,5 km Ženy 541 00:43:46.7 23. 5.
6. Kubová Aneta 7,5 km Ženy 542 00:43:47.0 24. 6.
7. Hartlová Ivana 7,5 km Ženy 515 00:43:50.6 25. 7.
8. Kaločajová Štěpánka 7,5 km Ženy 545 00:43:59.0 27. 8.
9. Cábová Markéta 007 7,5 km Ženy 537 00:48:00.4 29. 9.
10. Chalupová Andrea Hasiči Krasejovka 7,5 km Ženy 512 00:50:46.4 30. 10.
11. Homolková Kateřina 7,5 km Ženy 523 00:54:13.4 34. 11.
12. Mikšátková Jiřina TJ Sokol Ledenice 7,5 km Ženy 528 00:54:13.9 35. 12.
13. Jakešová Markéta 7,5 km Ženy 505 00:55:27.6 39. 13.
14. Turnhöferová Marie 7,5 km Ženy 525 00:57:53.5 41. 14.
15. Bártová Petra 7,5 km Ženy 507 01:03:17.4 43. 15.
16. Pohlodková Milena Zátopkovy Děti 7,5 km Ženy 529 01:05:14.4 44. 16.

7,5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mikšl Martin Rasty TEAM 7,5 km Muži 521 00:28:58.6 1. 1.
2. Hnidzik Jozef Zátopkovy Děti 7,5 km Muži 510 00:31:20.4 2. 2.
3. Potočiar Petr 7,5 km Muži 544 00:32:09.0 3. 3.
4. Mikšl Rostislav Rasty TEAM 7,5 km Muži 520 00:32:17.2 4. 4.
5. Hartl Tomáš Sokol Římov 7,5 km Muži 517 00:32:41.1 5. 5.
6. Leština Jakub 7,5 km Muži 524 00:34:34.5 7. 6.
7. Gnip Matěj 7,5 km Muži 509 00:34:34.9 8. 7.
8. Lexa JIří rusty 7,5 km Muži 535 00:34:36.2 9. 8.
9. Sochacký Adam Římováci 7,5 km Muži 531 00:36:25.1 10. 9.
10. Dvořák Ladislav Římováci 7,5 km Muži 501 00:36:57.4 11. 10.
11. Mikšl Rastislav Rasty TEAM 7,5 km Muži 519 00:37:52.7 12. 11.
12. Kalina Luboš 7,5 km Muži 526 00:38:33.1 14. 12.
13. Lejsek Josef 7,5 km Muži 504 00:39:32.2 15. 13.
14. Somogyi Dániel #tymdejvid 7,5 km Muži 543 00:40:41.6 16. 14.
15. Tejml Radek 7,5 km Muži 534 00:41:03.4 17. 15.
16. Wlaka Jiří Zátopkovy Děti 7,5 km Muži 511 00:41:07.5 18. 16.
17. Šebesta Jakub 7,5 km Muži 540 00:41:40.1 20. 17.
18. Brožek Jakub 7,5 km Muži 518 00:42:03.2 21. 18.
19. Potiška Filip 7,5 km Muži 546 00:43:58.9 26. 19.
20. Študlar Jiří 007 7,5 km Muži 536 00:47:59.7 28. 20.
21. Mikšátko Pavel TJ Sokol Lednice 7,5 km Muži 527 00:50:46.5 31. 21.
22. Ondřich Jakub 7,5 km Muži 522 00:52:08.4 32. 22.
23. Koval Jan 7,5 km Muži 539 00:52:45.0 33. 23.
24. Ferkl Zbyněk Zátopkovy Děti 7,5 km Muži 530 00:54:46.1 36. 24.
25. Vecernik Martin NejKytky 7,5 km Muži 508 00:54:52.9 37. 25.
26. Henzl Karel 7,5 km Muži 516 00:55:23.6 38. 26.
27. Rysl Jan 7,5 km Muži 506 00:55:27.7 40. 27.
28. Farka Vojtěch 7,5 km Muži 533 00:57:54.0 42. 28.