Výsledky závodu

PAHOREK 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.05.2022



10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - A 19 – 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svoboda Jaromír Kuchyně Lípa 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) A 19 – 29 let 33 00:21:23.4 1. 1.
2. Zrůst Petr Ludvíkovice 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) A 19 – 29 let 74 00:21:26.3 2. 2.
3. Gdula Tomáš Fox Media 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) A 19 – 29 let 55 00:21:33.1 3. 3.
4. Rothe Matěj UNLIMITED KM TRADING CZ 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) A 19 – 29 let 20 00:21:47.6 4. 4.
5. Chlupáč Jan Kuchyně Lípa 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) A 19 – 29 let 61 00:25:43.5 31. 31.
6. Hlavata Ondřej Bicikl Kříž 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) A 19 – 29 let 75 00:26:54.6 42. 41.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - B 30 - 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Doležal Lukáš CK Vin. Šlapky 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 73 00:22:27.1 9. 9.
2. Charvát Ondřej Tama Královice 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 76 00:22:34.2 12. 12.
3. Řezníček Jan Kola Číhal 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 52 00:24:22.1 21. 21.
4. Hula Martin CK Vinohradské šlapky 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 38 00:25:02.4 26. 26.
5. Schubert Jan 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 54 00:26:00.3 33. 33.
6. Kassas Christoph 2B Winner team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 46 00:26:39.3 38. 37.
7. Blümel Tomáš Eleven Mercedes team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 7 00:26:48.4 41. 40.
8. Obradovič Darko Vojvodina Novi Sad 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 24 00:27:34.7 44. 42.
9. Mazůrek Lukáš Lucky Dog 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) B 30 - 39 let 37 00:28:05.6 47. 44.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - C 40 - 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Horváth Miroslav AC Sparta Praha akademie 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 28 00:21:54.4 5. 5.
2. Miller Milan Tama Královice 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 32 00:22:08.0 6. 6.
3. Šulc David Dexter cycling 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 48 00:22:14.2 7. 7.
4. Kuchař Přemysl AC Sparta Praha akademie 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 51 00:22:27.1 10. 10.
5. Šlajchrt Filip CK Kolokrám 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 23 00:22:29.1 11. 11.
6. Rendl Jaroslav Dexter cycling 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 42 00:22:38.6 13. 13.
7. Gänsel Petr Ultimated KM Tr. 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 66 00:23:21.8 14. 14.
8. Pavlů Karel Liberec 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 60 00:24:06.3 18. 18.
9. Trojan Tomáš Teplice 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 81 00:24:08.7 19. 19.
10. Ippoldt Michal Bikesport Ústí nad Labem 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 13 00:24:46.1 23. 23.
11. Šindelář Ladislav Stark cycling team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 77 00:25:01.0 25. 25.
12. Jonášek Jan Liberec 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 59 00:25:07.3 28. 28.
13. Mašek Petr Varta cycling 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 50 00:25:33.7 30. 30.
14. Toráň Petr CK Kolokrám 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 16 00:26:14.8 35. 34.
15. Beránek Milan Varta cycling 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 45 00:26:17.6 36. 35.
16. Štanc Milan CFC Kladno 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 39 00:26:27.7 37. 36.
17. Skála Radim Sokol Veltěž 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 53 00:26:48.2 40. 39.
18. Svagrovský Pavel CK Slavoj Terezín 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 63 00:28:24.5 51. 45.
19. Škambor Michal WPC Sport Team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 70 00:28:37.4 54. 48.
20. Ondruška Tomás Kuchyně 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) C 40 - 49 let 79 00:36:23.5 70. 58.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - D 50 - 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Reichelt Rudolf Kuchyně 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 82 00:22:14.3 8. 8.
2. Holovej Jan 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 29 00:24:43.5 22. 22.
3. Nedvěd Radek KL sport Most 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 36 00:24:52.8 24. 24.
4. Semerád Josef Kuchyně 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 83 00:25:07.0 27. 27.
5. Pacovský Tomáš Dexter cycling 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 44 00:25:49.6 32. 32.
6. Král David Most 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 72 00:28:24.7 52. 46.
7. Hrbek Martin CK Floratex Chomutov 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 9 00:30:20.3 59. 51.
8. Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 41 00:32:04.3 65. 55.
9. Houška Jan Humusoft 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) D 50 - 59 let 80 00:37:37.7 73. 59.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - E 60 - 69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hájek Stanislav CSK Markus 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) E 60 - 69 let 49 00:23:52.8 17. 17.
2. Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) E 60 - 69 let 56 00:24:11.5 20. 20.
3. Kudrnáč Miroslav Loko Nymburk 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) E 60 - 69 let 69 00:25:13.8 29. 29.
4. Kopta Václav SK Favorit Bílina 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) E 60 - 69 let 10 00:26:43.5 39. 38.
5. Henych Jaroslav KL sport Most 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) E 60 - 69 let 27 00:27:43.5 45. 43.
6. Bouška Karel Česká Kamenice 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) E 60 - 69 let 78 00:28:35.2 53. 47.
7. Mojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) E 60 - 69 let 3 00:29:37.5 56. 49.
8. Fučík Josef Rohozec Amulet team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) E 60 - 69 let 43 00:30:04.8 58. 50.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - F nad 70 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) F nad 70 let 57 00:30:32.8 60. 52.
2. Krajčík Josef Dexter cycling 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) F nad 70 let 40 00:31:19.7 62. 53.
3. Slaměný Oldřich 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) F nad 70 let 67 00:31:32.9 63. 54.
4. Balásek Petr Rohozec Amulet team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) F nad 70 let 18 00:34:54.4 67. 56.
5. Koloc Josef KCL Kooperativa Svijany 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) F nad 70 let 1 00:36:20.2 69. 57.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - G junioři 17 - 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kubelka Adam Stark cycling team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) G junioři 17 - 18 let 35 00:23:24.9 15. 15.
2. Kváč David LAWI junior team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) G junioři 17 - 18 let 11 00:23:28.3 16. 16.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - H kadeti 15 - 16 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lipii Dima Kuchyně Lípa 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) H kadeti 15 - 16 let 6 00:41:59.4 75. 60.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - I ženy od 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Raková Jitka Cyklo team Killi 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 8 00:26:11.4 34. 1.
2. Schäferová Pavlína SK Favorit Bílina 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 22 00:27:52.0 46. 2.
3. Selleová Kateřina CK Kolokrám 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 15 00:28:11.5 48. 3.
4. Ippoldtová Zdeňka Bikesport Ústí nad Labem 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 12 00:28:23.5 50. 4.
5. Čermáková Renata KCL Kooperativa Svijany 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 19 00:35:15.6 68. 5.
6. Mikšovská Alena CSK Markus 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 21 00:36:51.9 71. 6.
7. Mojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 2 00:37:13.3 72. 7.
8. Svobodová Karolína Kuchyně Lípa 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 62 00:46:16.0 76. 8.
9. Pecharová Jitka Rohozec Amulet team 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) I ženy od 19 let 17 00:47:01.0 78. 9.

10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) - K starší žáci 13 - 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svagrovský Oliver CK Slavoj Terezín 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 64 00:26:59.0 43. 1.
2. Trojan Tomáš HPM sport Teplice 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 30 00:28:22.9 49. 2.
3. Čtrnáctý Antonín Velo Akad. Kladno 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 68 00:28:51.1 55. 3.
4. Kmoch Šťepán Traitlon ČL 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 71 00:29:55.1 57. 4.
5. Anděl David Triatlon Česká Lípa 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 14 00:30:54.5 61. 5.
6. Gänsel Sebastian UNLIMITED KM TRADING CZ 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 58 00:31:33.2 64. 6.
7. Horášcková Bára CK Slavoj Terezín 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 65 00:34:33.4 66. 7.
8. Sedláček Zdeněk Kuchyně Lípa 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 5 00:37:39.0 74. 8.
9. Makovec Dominik Kuchyně Lípa 10 400 m - (start 280 m.n.m.; cíl 580 m.n.m) K starší žáci 13 - 14 let 4 00:46:43.2 77. 9.