Výsledky závodu

BĚH NA ČESKOU CHALUPU

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.11.2022



HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - mladší žákyně (2009 a ml.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Masnicová Anna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 88 00:16:53.2 120. 16.
2. Závacká Aneta Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 294 00:18:02.3 152. 23.
3. Schveigerová Šárka AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 134 00:18:37.4 172. 29.
4. Blažejová Terezie Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 15 00:19:09.2 182. 35.
5. Andrlová Nela AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 168 00:19:15.6 184. 36.
6. Týfová Ella Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 284 00:19:36.1 192. 41.
7. Hroudová Anežka Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 55 00:19:39.4 195. 42.
8. Šírová Marie Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 147 00:19:40.1 196. 43.
9. Havránková Anna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 45 00:19:40.2 197. 44.
10. Likusová Barbora Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 238 00:20:04.7 209. 48.
11. Přikrylová Maya Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 117 00:20:36.4 218. 54.
12. Endrychová Veronika Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 34 00:20:36.4 219. 55.
13. Blažková Monika SKI Janov - Bedřichov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 176 00:21:52.6 234. 66.
14. Kerplová Sofia BK TU v Liberci HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 218 00:22:04.3 239. 69.
15. Veronika Tafijčuková Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 291 00:22:34.1 244. 72.
16. Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žákyně (2009 a ml.) 92 00:22:34.4 245. 73.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - starší žákyně (2007 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nebusová Norika Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 98 00:16:55.6 121. 17.
2. Fixová Anna Maxtri Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 189 00:17:04.2 127. 19.
3. Kašparová Justýna AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 216 00:18:10.4 157. 25.
4. Havlasová Alžběta Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 43 00:18:12.7 159. 27.
5. Novotná Karolína OOB TJ Turnov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 249 00:18:37.1 170. 28.
6. Schaferová Magdaléna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 131 00:19:25.7 187. 38.
7. Rajnochová Barbora Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 122 00:19:34.8 190. 39.
8. Farská Tereza Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 188 00:19:35.5 191. 40.
9. Pavlíčková Vendula TJ JISKRA NOVÝ BOR HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 107 00:19:52.8 204. 47.
10. Emma Adámková Ski klub jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 186 00:20:16.8 214. 51.
11. Ježková Lucie Ski team Harranti Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 206 00:20:17.5 215. 52.
12. Sedláčková Eliška AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 126 00:20:55.6 223. 58.
13. Karvayová Kateřina AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 215 00:21:52.6 234. 67.
14. Přistoupilová Eliška Jergym HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žákyně (2007 - 2008) 258 00:24:39.1 254. 79.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - dorostenky (2005 - 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Novotná Michaela OOB TJ Turnov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 250 00:14:04.7 28. 1.
2. Dušková Kateřina Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 30 00:15:38.3 75. 6.
3. Lajtkepová Berenika AC SLOVAN LIBEREC HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 84 00:16:44.7 109. 12.
4. Peckova Tereza AC SLOVAN LIBEREC HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 108 00:16:50.1 117. 15.
5. Šírová Anna Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 146 00:18:39.2 174. 31.
6. Šípková Veronika Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 276 00:18:57.3 180. 33.
7. Costantini Sophie HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 179 00:19:48.7 201. 46.
8. Kavalírová Tereza Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 72 00:21:01.8 226. 61.
9. Lesáková Viktorie HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenky (2005 - 2006) 85 00:24:26.1 253. 78.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - juniorky (2003 - 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Prokešová Tereza Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2003 - 2004) 116 00:15:46.7 80. 7.
2. Dvorská Karolína Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2003 - 2004) 31 00:16:27.2 96. 10.
3. Janecká Kristýna AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m juniorky (2003 - 2004) 64 00:17:18.5 134. 20.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - ženy do 35 let (2002 - 1988)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bisová Štěpánka Eleven Head CST Cyklolive HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 174 00:14:38.9 47. 2.
2. Bogarová Adéla SK Praga HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 18 00:14:53.4 52. 3.
3. Lenčová Jana A TJ Jičín HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 237 00:15:17.3 61. 4.
4. Hynčicová Petra Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 57 00:16:03.7 88. 9.
5. Skrbková Denisa BEKO BSRT HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 268 00:16:46.3 112. 13.
6. Baráková Markéta SK Jeseniova Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 12 00:16:47.8 116. 14.
7. Korvasová Tereza HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 316 00:16:57.8 123. 18.
8. Dembická Lenka HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 182 00:18:39.2 175. 32.
9. Kučerová Anna TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 229 00:20:12.3 211. 50.
10. Matoušková Markéta BTK EUROBIKE Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 245 00:20:55.7 224. 59.
11. Opatřilová Alena HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 252 00:22:09.6 240. 70.
12. Uhlířová Zuzana SK MAXTRI Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 285 00:22:25.8 243. 71.
13. Príslupská Pavla AmBeS 1986 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 35 let (2002 - 1988) 8 00:22:48.2 246. 74.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - ženy do 45 let (1987 - 1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 269 00:15:21.7 63. 5.
2. Pušová Michaela SWSL Lučany HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 259 00:15:54.7 85. 8.
3. Zárybnická Kateřina AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 164 00:18:08.5 155. 24.
4. Netolická Martina AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 100 00:19:23.5 186. 37.
5. Endtychová Denisa Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 35 00:19:46.6 199. 45.
6. Drozdová Martina RunBo Team Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 184 00:20:07.5 210. 49.
7. Nebusová Babeta Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 303 00:21:14.5 229. 62.
8. Machačková Petra HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 243 00:21:18.4 230. 63.
9. Sezgin Klára Frutiko HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 129 00:21:56.8 237. 68.
10. Emilie Votočková Petra Gigaczek HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 32 00:24:06.4 251. 76.
11. Jonášová Karolína UXFANS HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 312 00:24:09.6 252. 77.
12. Hozáková Michala HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 52 00:25:56.9 257. 80.
13. Jakůbková Tereza HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 203 00:26:18.2 260. 82.
14. Vincourová Martina HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m ženy do 45 let (1987 - 1978) 159 00:30:54.3 263. 84.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - Legendy ženy (1977 a st)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kapletová Monika RohozecAmulet Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 213 00:16:40.7 106. 11.
2. Hroudová Tereza Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 304 00:17:50.7 145. 21.
3. Dubská Zlata HEXENSCHOOS HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 185 00:17:51.8 147. 22.
4. Farská Jana Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 187 00:18:12.3 158. 26.
5. Krutská Kateřina HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 78 00:18:37.9 173. 30.
6. Skorunková Veronika Spřízněné duše HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 135 00:19:06.6 181. 34.
7. Štiťáková Adéla Žibřidice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 149 00:20:19.9 216. 53.
8. Likusová Dagmar Adrien elixir team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 239 00:20:41.5 220. 56.
9. Dušková Alena Oceloti-Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 29 00:20:44.5 221. 57.
10. Sedláčková Silvie Rozběháme Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 127 00:20:59.9 225. 60.
11. Pyrchalová Tereza Rozběháme Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 260 00:21:25.1 231. 64.
12. Krejcarová Radka AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 224 00:21:41.4 233. 65.
13. Šípková Tereza Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 275 00:23:02.1 247. 75.
14. Kubátová Jana HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 79 00:25:57.9 258. 81.
15. Menclová Monika Hradec Králové HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy ženy (1977 a st) 91 00:27:13.3 261. 83.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - mladší žáci (2009 a ml.)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sůra Antonín Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 142 00:13:38.2 18. 18.
2. Hoffmann Šíma Czech MultiSport Coaching HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 51 00:14:29.3 39. 38.
3. Doubrava Vojtěch Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 28 00:14:37.7 45. 44.
4. Schäfer Josef Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 130 00:14:47.7 51. 49.
5. Churavý František Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 59 00:15:24.3 67. 62.
6. Havránek Adam Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 44 00:15:27.9 70. 65.
7. Skácel Jan Slavia Liberec Orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 266 00:15:33.5 72. 67.
8. Slavík Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 136 00:15:42.2 78. 72.
9. Caletka Kryštof Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 22 00:15:42.7 79. 73.
10. Přinda Vojtěch Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 301 00:16:00.4 87. 79.
11. Hataš Tomáš TJ Sokol Skuhrov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 197 00:16:35.2 100. 90.
12. Votava Vojta Slavia Liberec Orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 161 00:16:58.3 124. 106.
13. Seifert Jan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 262 00:17:50.6 144. 124.
14. Procházka Jan Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 115 00:17:52.7 148. 126.
15. Tandler Jáchym Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 150 00:18:05.0 153. 130.
16. Vedral Marek Lokomotiva HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 307 00:18:19.8 162. 135.
17. Valoušek Mikoláš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 157 00:18:22.8 164. 137.
18. Kubišta Anton Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 321 00:18:26.3 166. 139.
19. Vavruška Matěj Jablonecké paseky HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 305 00:19:20.9 185. 149.
20. Nikl Adam Lokomotiva HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 314 00:19:36.8 193. 152.
21. Jiroutek Jakub LOK-o Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 209 00:19:48.4 200. 155.
22. Schveiger Vítek AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m mladší žáci (2009 a ml.) 133 00:21:02.3 227. 166.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - starší žáci (2007 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 50 00:14:12.6 33. 32.
2. Pávek Lukáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 103 00:14:19.1 37. 36.
3. Půbal Matouš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 119 00:14:33.7 43. 42.
4. Endrych Matěj Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 33 00:15:26.5 69. 64.
5. Týfa Daniel Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 283 00:15:33.8 73. 68.
6. Strašlipka Jáchym Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 271 00:16:34.0 99. 89.
7. Kunrt Adam Ski team Harranti Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 231 00:16:38.6 103. 93.
8. Kavalír Tomáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 299 00:16:39.7 104. 94.
9. Kunrt Kryštof Ski team Harranti Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 232 00:16:41.7 107. 96.
10. Pokorný Tomáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 113 00:16:59.7 125. 107.
11. Novotný Dalibor Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 251 00:17:03.3 126. 108.
12. Hataš David Rohozec Amulet Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 196 00:17:17.5 133. 114.
13. Savický Martin Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 9 00:17:18.8 137. 117.
14. Strážovský František Lokomotiva HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 315 00:17:20.1 138. 118.
15. Hroch Matěj VK Slavia Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 53 00:17:34.3 140. 120.
16. Miekhtiiev Ruslan Lokomotiva HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 313 00:17:36.4 141. 121.
17. Obert Ondřej HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 102 00:18:43.1 177. 145.
18. Šťastný Radek Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m starší žáci (2007 - 2008) 279 00:19:27.5 188. 150.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - dorostenci (2005 - 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Habán Oliver Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 39 00:12:50.9 7. 7.
2. Hellmich Jonáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 46 00:13:33.1 16. 16.
3. Štencl Ondřej Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 148 00:14:15.5 34. 33.
4. Havlas Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 42 00:14:30.5 40. 39.
5. Tadlík Tomáš TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 281 00:14:31.8 41. 40.
6. Vedral David HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 289 00:14:32.8 42. 41.
7. řehoř Šimon KLSG HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 261 00:15:14.4 58. 55.
8. Pícha Štěpán AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 255 00:15:17.1 60. 57.
9. Šulc Adam Eleven Head CST Cyklolive HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 280 00:15:23.3 65. 60.
10. Pešina Jan Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 302 00:15:24.3 67. 63.
11. Bajer Adam Harranti Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 171 00:16:43.7 108. 97.
12. Valoušek Matěj Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 156 00:16:56.2 122. 105.
13. Kadlec František AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 210 00:17:18.7 135. 115.
14. Vencl Martin SKC Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m dorostenci (2005 - 2006) 290 00:18:09.9 156. 132.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - junioři (2003 - 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tuž Jiří Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2003 - 2004) 154 00:11:58.5 3. 3.
2. Pávek Matyáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2003 - 2004) 104 00:12:44.6 6. 6.
3. Pešta David Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2003 - 2004) 109 00:13:06.7 8. 8.
4. Vohlídal Šimon Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2003 - 2004) 160 00:13:11.9 11. 11.
5. Cmunt Ondřej TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2003 - 2004) 23 00:13:54.2 23. 23.
6. Votýpka Michal TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2003 - 2004) 162 00:15:47.5 81. 74.
7. Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový Bor HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m junioři (2003 - 2004) 110 00:15:55.4 86. 78.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži do 40 let (2002 - 1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Král Vojtěch AK Kroměříž HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 222 00:11:39.4 1. 1.
2. Semerád Martin AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 128 00:11:49.4 2. 2.
3. Cmunt Petr ELEVEN Head CST Cyklolive HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 178 00:12:25.8 4. 4.
4. Schulhof Jan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 132 00:12:32.9 5. 5.
5. Nagy Josef Tatran Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 96 00:13:10.5 10. 10.
6. Gräf Jakub Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 38 00:13:14.3 12. 12.
7. Bešťák Jonáš Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 14 00:13:20.7 13. 13.
8. Scheel Pirmin Tsg Limbach HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 264 00:13:27.1 14. 14.
9. Boháč Jakub HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 177 00:13:28.5 15. 15.
10. Barák Václav AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 11 00:13:55.6 24. 24.
11. Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 277 00:13:59.9 25. 25.
12. Krupčík Matěj SKP Kornspitz Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 225 00:14:02.4 26. 26.
13. Bogar Kryštof UX Fans HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 17 00:14:04.5 27. 27.
14. Kolář Václav AC SLOVAN LIBEREC HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 74 00:14:05.7 29. 28.
15. Kaliba Štěpán Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 71 00:14:09.9 31. 30.
16. Staněk Martin Pomalí kluci HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 138 00:14:12.4 32. 31.
17. Kudrnáč Jakub KB Jilemnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 230 00:14:38.7 46. 45.
18. Sucharda Štěpán AK Lomnice HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 141 00:14:39.7 48. 46.
19. Schejbal Jan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 265 00:14:42.6 49. 47.
20. Petiška Ondřej HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 254 00:14:53.6 53. 50.
21. Antoš Jakub Freeride Compass HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 170 00:14:55.1 54. 51.
22. Stach Jan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 137 00:14:58.3 55. 52.
23. Čížek Ondřej HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 181 00:15:19.8 62. 58.
24. Franců Jan GoodFellas Running Club HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 191 00:15:21.9 64. 59.
25. Janďura Jakub HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 63 00:15:23.7 66. 61.
26. Hladík Martin Veslaři Bohemians Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 47 00:15:36.3 74. 69.
27. Šimon Pavel šerm Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 274 00:15:39.7 77. 71.
28. Nádvorník Vojtěch Tatran Sedlčany HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 248 00:15:51.8 84. 77.
29. Urbánek Jiří HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 286 00:16:09.7 90. 81.
30. Nyč David Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 101 00:16:23.8 94. 85.
31. Lelek Miroslav SKP Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 236 00:16:28.9 97. 87.
32. Kubišta Adam HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 228 00:16:37.9 101. 91.
33. Veselý Ondřej OK99 Hradec Králové HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 292 00:16:40.6 105. 95.
34. Matzner Martin Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 246 00:17:04.9 128. 109.
35. Hamr Jan Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 41 00:17:48.6 143. 123.
36. Bauštein Milan STG Rokytka Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 13 00:18:13.7 160. 133.
37. Jaroš Michal HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 205 00:18:16.9 161. 134.
38. Diringer Tomáš HO Jiskra Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 27 00:18:21.4 163. 136.
39. Daněk Tomáš Husaberg HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 311 00:18:24.5 165. 138.
40. Kosák Jirka HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 220 00:18:28.2 167. 140.
41. Koucký Leoš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 76 00:18:30.5 168. 141.
42. Kvítek Michael HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 235 00:18:47.9 179. 147.
43. Hruboň Marek Nyč sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 56 00:19:49.5 202. 156.
44. Lurin Jan JL HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 241 00:19:59.2 206. 159.
45. Kania Matěj HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 212 00:20:13.3 212. 162.
46. Mencl Miloš Hradec Králové HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 90 00:21:54.2 236. 169.
47. Jiránek Pavel AmBeS 1986 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 208 00:22:16.2 241. 171.
48. Cholenský Jan IG: Doctors Inside Out HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 58 00:23:08.8 248. 173.
49. Jandík Matyáš T. J. Sokol Liberec 1 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 62 00:23:18.6 249. 174.
50. Strejček Jiří Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 40 let (2002 - 1983) 308 00:24:04.1 250. 175.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži do 50 let (1982 - 1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Berka Radim Krkonose/skialpshop HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 173 00:13:08.9 9. 9.
2. Halama Jan TJ Sokol Skuhrov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 195 00:13:33.5 17. 17.
3. Podroužek Dušan AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 111 00:13:41.2 19. 19.
4. Mikuš Martin SKI klub Jablonec nad Nisou HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 247 00:13:44.5 20. 20.
5. Lajtkep Petr AC SLOVAN LIBEREC HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 83 00:13:49.1 21. 21.
6. Šámal Jan HS Čimiči HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 320 00:13:53.2 22. 22.
7. Wolf Tomáš RunboTeam Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 163 00:14:08.2 30. 29.
8. Seifert Václav SPK Slavia Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 263 00:14:16.5 35. 34.
9. Rexa Martin Kerda Sport HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 124 00:14:18.7 36. 35.
10. Krutský Tomáš AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 1 00:14:24.5 38. 37.
11. Kolář Vladimír AC SLOVAN LIBEREC HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 75 00:14:37.4 44. 43.
12. Kolář Tomáš AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 219 00:14:43.8 50. 48.
13. Kadlas Tomáš Seveřan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 69 00:15:01.4 56. 53.
14. Suchánek Vít HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 272 00:15:29.9 71. 66.
15. Valoušek Tomáš TJ Dukla Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 287 00:15:38.9 76. 70.
16. Kunrt Michal Ski team Harranti Harrachov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 234 00:15:50.1 83. 76.
17. Tandler Jan ED System Silvini Team HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 282 00:16:05.9 89. 80.
18. Houška Jakub Adrrock HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 310 00:16:13.0 91. 82.
19. Pražák Adam Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 256 00:16:14.7 92. 83.
20. Sedláček Petr Tri-Space HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 296 00:16:19.4 93. 84.
21. Závacký Rostislav Biatlon Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 295 00:16:24.9 95. 86.
22. Pavlíček Michal TJ JISKRA NOVÝ BOR HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 105 00:16:38.5 102. 92.
23. Kříž Jirka HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 227 00:16:45.6 110. 98.
24. Gabriel Evžen Spřízněné duše HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 36 00:16:47.2 113. 100.
25. Přinda Lukáš Slavia TV Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 300 00:16:47.7 115. 102.
26. Louda Jan Loudové HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 240 00:16:50.5 118. 103.
27. Bělaška Přemysl HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 172 00:16:51.7 119. 104.
28. Jindra Jan VAGUSkiClassic HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 207 00:17:07.7 129. 110.
29. Frühbauer Aleš UX Fans HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 192 00:17:14.1 131. 112.
30. Havranek Oldrich Sk tribejk HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 198 00:17:15.4 132. 113.
31. Andrle Aleš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 10 00:17:24.8 139. 119.
32. Ihring Zdeněk HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 202 00:17:37.4 142. 122.
33. Žofka Jan VAGUSki CLASSICS HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 297 00:18:01.2 150. 128.
34. Třešňák Tomáš Mladá Dáma HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 153 00:18:02.1 151. 129.
35. Černý Vojtěch AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 26 00:18:08.0 154. 131.
36. Šámal Robert HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 319 00:18:35.2 169. 142.
37. Bezecny Rober VAGUSki Classics HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 165 00:18:37.4 171. 143.
38. Koutník Luboš HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 318 00:18:40.8 176. 144.
39. Bobek Aleš HO Jiskra Jablonec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 16 00:18:47.3 178. 146.
40. Jiřík Marek Rozběháme Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 67 00:19:13.1 183. 148.
41. Dohnal Vojtech PS Ještěd HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 183 00:19:46.4 198. 154.
42. Kavalír David HS Čimiči HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 298 00:19:51.3 203. 157.
43. Vrzák Roman VAGUSki Classics HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 293 00:19:54.7 205. 158.
44. Krčmář Martin Golf Club Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 223 00:20:30.5 217. 164.
45. Karvay Vít HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 214 00:20:49.7 222. 165.
46. Machačka Vít HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 242 00:21:27.3 232. 168.
47. Houda Víťa AC AMBES 1986 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 50 let (1982 - 1973) 306 00:28:24.5 262. 179.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži do 60 let (1972 - 1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Rozsypal Vladislav STS Chvojkovice Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 125 00:15:05.9 57. 54.
2. Kubíček Zdeněk Eleven Head CST Cyklolive HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 80 00:15:48.7 82. 75.
3. Šlapák Radim HC Bílí Tygři Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 278 00:16:30.3 98. 88.
4. Kristian Jan HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 317 00:16:46.3 111. 99.
5. Flossmann Petr HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 190 00:16:47.4 114. 101.
6. Janouš Petr HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 65 00:17:11.9 130. 111.
7. Šíp Ladislav SCMT Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 145 00:17:18.8 136. 116.
8. Blažek Vladimír Říčany HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 175 00:17:51.8 146. 125.
9. Charuza Jiří KCL Kooperativa - Svijany HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 200 00:19:38.8 194. 153.
10. Janalík Radek Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 309 00:19:59.7 207. 160.
11. Hnyk Vladimír Parta hic HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 48 00:21:58.8 238. 170.
12. Albrecht Petr SK MAXTRI Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 167 00:22:21.6 242. 172.
13. Príslupský Pavel AmBeS 1986 HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 60 let (1972 - 1963) 114 00:26:09.4 259. 178.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - muži do 70 let (1962 - 1953)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1962 - 1953) 155 00:15:15.3 59. 56.
2. Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1962 - 1953) 60 00:17:55.7 149. 127.
3. Matoušek Michal BTK EURO BIKE Praha HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1962 - 1953) 244 00:19:28.6 189. 151.
4. Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1962 - 1953) 20 00:20:14.2 213. 163.
5. Sokol Petr Starý Harcov HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1962 - 1953) 270 00:21:11.2 228. 167.
6. Vaněk Roman HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m muži do 70 let (1962 - 1953) 288 00:24:46.1 255. 176.

HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m - Legendy muži (1952 a st)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Přinda Oldřich Liberec HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy muži (1952 a st) 257 00:20:01.5 208. 161.
2. Krutský Radomil AC SLOVAN LIBEREC HLAVNÍ ZÁVOD na 2500 m Legendy muži (1952 a st) 226 00:25:04.6 256. 177.