Výsledky závodu

MUHU MTB CUP #3

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.05.2022



Modrý okruh 1x - Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hlůže Jonáš CAFE CALABRONE CYKLOSERVIS Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 185 00:01:02.6 2. 1.
2. Štohanzl Michael Motocross Chotyně Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 144 00:01:06.9 3. 2.
3. Opfolter Péťa Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 46 00:01:36.0 5. 3.
4. Kubica Jan Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 181 00:02:07.2 6. 4.
5. Kubica Jaroslav Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 179 00:02:16.3 7. 5.
  Onodi Oliver Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 168 DNS    

Modrý okruh 1x - Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Třešňáková Ema Pítrs bikes team Modrý okruh 1x Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020) 98 00:00:48.9 1. 1.
2. Zapalačová Anna #rideforHENGIS Modrý okruh 1x Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020) 198 00:01:16.0 4. 2.

Zelený okruh 1x - Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pánek Mikuláš Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 199 00:01:51.2 1. 1.
2. Zifčák Jachym 8TT team Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 164 00:02:05.0 2. 2.
3. Dostal Jakub Liberec Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 83 00:02:30.9 3. 3.
4. Lukáš Jan SpinFit Liberec Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 1 00:03:01.4 5. 4.
5. Bartoš Filip Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 24 00:03:28.4 6. 5.
6. Mistr Sebestian Cycology Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 176 00:04:39.5 9. 6.

Zelený okruh 1x - Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bucharová Viktorie Sedmihorky Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 41 00:03:01.3 4. 1.
2. Bártová Michaela Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 177 00:03:46.5 7. 2.
3. Smetanová Anna ELEVEN HEAD CST Cyklolive Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 195 00:04:04.1 8. 3.

Zelený okruh 2x - Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mareček Maxík Kovo Praha Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 28 00:02:10.8 1. 1.
2. Žváček Lukáš Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 89 00:02:26.9 2. 2.
3. Liška Jakub Brilon Racing Team MB Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 69 00:02:28.5 3. 3.
4. Pokorný Štěpán Adastra Cycling Team Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 61 00:02:37.6 4. 4.
5. Tichý Tomáš Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 9 00:02:42.8 5. 5.
6. Vršinský Jakub Bikerental Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 51 00:02:47.5 7. 6.
7. Novotný Adam Eleven Head Cyklolive CST Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 200 00:03:02.8 8. 7.
8. Rejsek Matouš North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 67 00:03:19.2 9. 8.
9. Bartoš Kryštof Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 23 00:03:27.4 10. 9.
10. Nepraš Matěj Cycology Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 188 00:03:30.5 11. 10.
11. Udatný Jakub Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 187 00:03:35.8 12. 11.
12. Kučera Kryštof Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 50 00:03:38.1 14. 12.
13. Kubíček Štěpán Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 203 00:03:39.7 15. 13.
14. Farkaš Filip Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 33 00:04:17.6 19. 14.
15. Zoubek Tadeáš 8MX Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 178 00:04:25.5 20. 15.
16. Vaněk Lubor Cykloklub Jičín Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 80 00:04:25.5 21. 16.
17. Dajč Michael Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 26 00:04:32.9 23. 17.
18. Hurák Dominik Hury Team Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 18 00:04:47.6 24. 18.

Zelený okruh 2x - Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Klimentová Adéla Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 37 00:02:44.5 6. 1.
2. Třešňáková Viktorie Pítrs bikes team Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 97 00:03:36.6 13. 2.
3. Jurisová Nella Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 6 00:03:50.1 16. 3.
4. Pušová Veronika SWSL Lučany Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 160 00:04:06.4 17. 4.
5. Levková Anna Cycology North bike club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 100 00:04:07.6 18. 5.
6. Křížová Eva Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 52 00:04:28.8 22. 6.
7. Kozlovská Adéla IQ vytápění Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 167 00:05:02.5 25. 7.
8. Zikešová Nela Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 86 00:05:08.5 26. 8.
9. Sýkorová Dorota Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 14 00:06:15.0 27. 9.
10. Macounová Rozálie Šviháci Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 91 - 1 kolo 00:03:27.6 28. 10.

Červený okruh 1x - Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pokorný Vojtěch Adastra Cycling Team Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 60 00:03:12.6 1. 1.
2. Mareček Oliver Kovo Praha Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 27 00:03:19.6 2. 2.
3. Hořavka Jakub ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 122 00:03:28.7 3. 3.
4. Dlouhý Matyáš BRILON RACING TEAM MB Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 82 00:03:51.8 6. 4.
5. Hlůže Kryštof CAFE CALABRONE CYKLOSERVIS Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 186 00:03:52.0 7. 5.
6. Kučera Viktor Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 49 00:04:00.6 8. 6.
7. Drha Jakub Bike Team Špindlerův Mlýn Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 170 00:04:01.3 9. 7.
8. Košek Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 32 00:04:06.3 10. 8.
9. Puš Ondřej SWSL Lučany Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 151 00:04:08.3 11. 9.
10. Vaněk Matěj Cykloklub Jičín Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 79 00:04:16.8 13. 10.
11. Hranička Oskar Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 35 00:04:20.1 14. 11.
12. Smetana Josef ELEVEN HEAD CST Cyklolive Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 194 00:04:22.6 15. 12.
13. Mistr Dominik Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 30 00:04:34.1 17. 13.
14. Skřivánek Adam ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 105 00:04:37.2 18. 14.
15. Buchar Vít Sedmihorky Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 42 00:04:42.7 19. 15.
16. Rejsek Mikuláš North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 66 00:04:50.0 20. 16.
17. Zajíček Zdeněk Kross bikeranch team junior Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 189 00:04:57.8 21. 17.
18. Vokřál Adam Praha Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 175 00:05:16.3 23. 18.
19. Levko Vojtěch Cycology North bike club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 101 00:05:21.8 26. 19.
20. Vokřínek Tomáš Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 4 00:05:35.8 29. 20.
21. Štalzer Petr Čistý sport Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 90 00:06:12.0 33. 21.
  Lamač František HC Turnov 1931 Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 62 DNS    
  Košťák Adam Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 63 DNS    
  Holec Kryštof Liberec Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 65 DNS    

Červený okruh 1x - Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tichá Tereza Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 8 00:03:29.2 4. 1.
2. Bartíková Hanna KOVO Praha Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 31 00:03:39.2 5. 2.
3. Lodrová Amelie TJ Škoda MB Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 166 00:04:15.6 12. 3.
4. Klimentová Anna Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 36 00:04:26.4 16. 4.
5. Hanáková Johanka North Bike Club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 192 00:05:00.9 22. 5.
6. Šimáčková Laura Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 133 00:05:19.4 24. 6.
7. Zikešová Ema Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 85 00:05:21.1 25. 7.
8. Smejkalová Tereza Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 201 00:05:31.7 27. 8.
9. Dařbujánová Hedvika Cyklolive Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 173 00:05:32.6 28. 9.
10. Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY cyklo Benda Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 22 00:05:39.4 30. 10.
11. Jeřabková Bohdana Bicykl Team U.n.L. Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 191 00:05:47.0 31. 11.
12. Kaftanová Leontina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 134 00:06:04.6 32. 12.
  Bondy Nelly Cycology North Bike club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 2 DNS    
  Němcová Rozárie Kovo Praha Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 47 DNS    

Červený okruh 2x - Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lodr Oliver TJ Škoda MB Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 165 00:05:58.6 1. 1.
2. Vokřínek Šimon Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 5 00:06:08.5 2. 2.
3. Trvalec Jakub Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 58 00:06:12.2 3. 3.
4. Benda Stanislav Expres Tufo Team Kolín Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 154 00:06:13.2 4. 4.
5. Zejfart Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 84 00:06:22.1 5. 5.
6. Dulanský Filip Herby servis Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 12 00:06:35.9 6. 6.
7. Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy cyklo Benda Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 21 00:06:51.6 8. 7.
8. Provazník Jakub Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 56 00:06:55.2 9. 8.
9. Nedvěd Maxmilián Adastra Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 15 00:06:58.0 10. 9.
10. Zelený Jakub Eleven Head CST Cyklolive Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 124 00:07:01.0 12. 10.
11. Kudrna Matyáš Cycology Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 163 00:07:02.5 13. 11.
12. Juris Šimon Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 16 00:07:13.2 15. 12.
13. Honzejk Tadeáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 155 00:07:18.3 16. 13.
14. Pospíšil Filip TJ AUTO ŠKODA Mladá Boleslav Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 55 00:07:21.6 18. 14.
15. Dařbuján Ludvík TJ Škoda MB Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 174 00:07:27.1 20. 15.
16. Jurek Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 11 00:07:28.8 21. 16.
17. Trvalec David Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 59 00:07:30.6 22. 17.
18. Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 10 00:07:42.9 23. 18.
19. Gamba Kryštof Cyklolive Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 184 00:07:44.5 24. 19.
20. Skřivánek David ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 115 00:07:50.0 25. 20.
21. Hurák Štěpán Team CykloTrener Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 17 00:07:50.1 26. 21.
22. Kysela Václav Head Eleven Cyklolive Liberec Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 158 00:08:00.4 27. 22.
23. Hošic Adam Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 104 00:08:14.2 30. 23.
24. Jeřábek Antonín Bicykl team Ústí nad Labem Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 111 00:08:15.2 31. 24.
25. Vozka Ondřej ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 152 00:08:24.4 32. 25.
26. Pavel Zifcak Ondrej 8tteam Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 92 00:08:47.8 34. 26.
27. Grégr Vojtěch Jablonec nad Nisou Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 74 00:10:00.1 36. 27.
28. Dubina Antonín North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 193 00:10:11.7 37. 28.
  Hornich Martin Bakako Nová Paka Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 81 DNS    
  Liška Matěj Brilon Racing Team MB Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 68 DNS    
  Klinger Mikuláš Bemi-cycling Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 40 DNS    
  Kněbort Vojtěch Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 99 DNS    

Červený okruh 2x - Holky 9 -10 let (*2013 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 119 00:06:42.7 7. 1.
2. Magdalena Cicháková Anna Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 20 00:07:00.7 11. 2.
3. Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 88 00:07:02.9 14. 3.
4. Wolfová Amálka SA Špindleruv Mlýn Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 71 00:07:18.4 17. 4.
5. Kmínková Ema ADASTRA Cycling Team Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 95 00:07:26.6 19. 5.
6. Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 94 00:08:11.4 28. 6.
7. Prchalová Anna Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 38 00:08:12.4 29. 7.
8. Prchalová Barbora Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 39 00:08:34.0 33. 8.
9. Knoblochová Kristýna Rohozec Amulet Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 182 00:08:52.0 35. 9.

Žlutý okruh 2x - Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hataš Tomáš ROHOZEC AMULET TEAM Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 157 00:10:55.9 1. 1.
2. Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 19 00:11:23.1 2. 2.
3. Bondy Štěpán Cycology North Bike club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 3 00:11:55.3 4. 3.
4. Třeska Lukáš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 53 00:12:39.5 8. 4.
5. Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 78 00:12:40.5 9. 5.
6. Šefer Josef Čekal Harrachov Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 197 00:12:44.6 10. 6.
7. Šlambor Martin WPC sport team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 142 00:12:49.6 12. 7.
8. Hoffmann Šimon Czech Multisport Coaching Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 204 00:13:12.9 14. 8.
9. Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 43 00:13:51.9 16. 9.
10. Svatoň Ondřej Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 75 00:14:04.8 17. 10.
11. Beneš Adam Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 96 00:14:43.4 18. 11.
12. Buri Max Haven Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 0 01:05:13.1 22. 12.
  Smejkal Šimon North Bike club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 76 DNF    
  Zachariáš Adam Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 48 DNS    

Žlutý okruh 2x - Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Erbenová Marianna Czech Multisport Coaching Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 139 00:11:33.2 3. 1.
2. Dajčová Amalie Cycology Nort Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 25 00:12:02.3 5. 2.
3. Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 87 00:12:30.2 6. 3.
4. Zelená Lucie Eleven Head CST Cyklolive Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 137 00:12:37.8 7. 4.
5. Výborná Marianna Rexonix Racing Team Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 140 00:12:47.5 11. 5.
6. Vozková Veronika ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 161 00:13:03.6 13. 6.
7. Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 113 00:13:31.1 15. 7.
8. Zajíčková Karolína Kross bikeranch team junior Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 190 00:14:49.6 19. 8.
9. Procházková Martina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 93 00:15:14.0 20. 9.
10. Horká Karolína CK1967 Česká Kamenice Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 70 00:15:35.7 21. 10.
  Svatoň Ondřej Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 29 DNS    
  Lindner Sophie O-See sports e.V. Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 72 DNS    
  Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 107 DNS    

Černý okruh 2x - Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Žitný Adam Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 106 00:16:30.6 1. 1.
2. John Antonín Brilon Racing Team MB Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 112 00:16:45.3 2. 2.
3. Panuš Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 123 00:16:59.8 3. 3.
4. HORÁK Adam BEKO Bike Racing Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 103 00:17:52.5 4. 4.
5. Kučera Radim BEKO Bike Racing Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 153 00:18:32.9 6. 5.
6. Popovič Jakub Tj Auto Škoda Mladá Boleslav Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 44 00:18:44.5 7. 6.
7. Podhaiský Ondra TJ AŠ Mladá Boleslav Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 150 00:18:54.5 8. 7.
8. John Eduard Brilon Racing Team MB Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 118 00:19:36.0 9. 8.
9. Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 7 00:21:01.6 10. 9.
10. Kroupa Ondřej Czech Multisport Coaching Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 172 00:21:16.3 11. 10.
11. Vedral Max Rexonix Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 102 00:21:50.5 13. 11.
12. Vašíček Adam KSM hrádek Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 64 00:23:28.4 15. 12.
13. Kubíček Ondřej Tesařství Kubíček Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 207 00:25:12.4 18. 13.
  Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 34 DNS    
  Manhart Jakub KSM Hrádek Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 45 DNS    
  Ptačovský ml. Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 132 DNS    

Černý okruh 2x - Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Drhová Eva Expres CZ - Tufo Team Kolín Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 171 00:18:28.8 5. 1.
2. Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo BENDA Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 77 00:21:31.7 12. 2.
3. Trvalcová Valentina Rohozec Amulet Team Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 57 00:21:52.7 14. 3.
4. Grégrová Markéta Czech MultiSport Coaching Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 73 00:23:37.2 16. 4.
5. Hašková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 129 00:23:49.3 17. 5.
6. Austová Tereza Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 156 00:27:32.5 19. 6.
  Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 54 DNS    

Černý okruh 3x - Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Řezáč Aleš Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 108 00:23:49.4 1. 1.
2. Smejkal Adam Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 202 00:24:47.1 2. 2.
3. Harakal František Czech MultiSport Coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 120 00:25:13.2 3. 3.
4. Výborný Kryštof Rexonix Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 130 00:26:57.4 4. 4.
5. Hoffmann Ondra Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 205 00:28:38.3 6. 5.
6. Binder Diego Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 116 00:29:17.2 7. 6.
7. Šelmeci Vojtěch Herby servis Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 13 00:30:05.7 9. 7.
  HORÁK Martin BEKO Bike Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 141 DNS    

Černý okruh 3x - Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 128 00:27:28.6 5. 1.
2. Václavů Martina Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 196 00:29:47.0 8. 2.
3. Panušová Anna Jaroslav Kulhavý Cycling Team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 110 00:30:28.5 10. 3.
4. Volejníková Nikola Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 149 00:31:07.4 11. 4.
5. Dlouhá Aneta BRILON RACING TEAM MB Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 109 00:31:58.0 12. 5.
6. Volejníková Natálie Beko Bike racing team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 148 00:33:55.6 13. 6.
7. Šlamborová Lucie WPC sport team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 136 00:34:05.2 14. 7.
8. Jakubcová Nikol Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 169 00:42:14.3 15. 8.

Černý okruh 4x - Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vencl Libor Eleven Bike team Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 135 00:31:53.9 1. 1.
2. Veber Matyáš Kross BikeRanch Team Junior Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 143 00:35:42.8 2. 2.
3. Šulc Adam Cyklolive Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 211 00:40:40.9 6. 3.
  Kašpar Matěj Cyklolive Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 210 DNF    
  Hellmich Jonáš Czech Multisport Coaching Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 209 DNS    

Černý okruh 4x - Ženy 19 let a starší (*2003 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching Černý okruh 4x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 121 00:36:29.0 4. 1.

Černý okruh 4x - Pořadatelé

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karásek Vladislav Černý okruh 4x Pořadatelé 214 00:36:28.9 3. 1.
2. Čumpelík Marek Czech MultiSport Coaching Černý okruh 4x Pořadatelé 138 00:40:34.3 5. 2.

Černý okruh 6x - Muži 19 - 35 let (*2003 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veverka Václav Cyklostar Head Pirelli Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 159 00:45:46.4 1. 1.
2. Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 162 00:48:58.2 3. 3.
3. Řídký Dominik Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 117 - 1 kolo 00:50:34.6 7. 7.
4. Hujer Ondřej CFL Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 213 - 1 kolo 00:51:18.6 8. 8.
  Lesák Jan Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 206 DNF    
  Sklenář David Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 114 DNS    
  Krejčík Jan Schunk clamping and gripping Černý okruh 6x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 125 DNS    

Černý okruh 6x - Masters 35 let a starší (*1987 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bubílek Michal Kross Bikeranch Team Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 145 00:46:08.5 2. 2.
2. buri vojtech HAVEN Team Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 212 00:53:07.0 4. 4.
3. Králík Miloš Kolofix Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 147 00:54:05.8 5. 5.
4. Strakoš Jan BEKO BIKE TEAM Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 126 - 1 kolo 00:46:11.8 6. 6.
5. Marx Jan Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 208 - 1 kolo 00:57:30.8 9. 9.
6. Panuš Karel KP RaceTeam Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 127 - 2 kola 00:49:02.4 10. 10.
  Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 6x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 131 DNS