Výsledky závodu

Kolmo kolem komína

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.08.2022



1 okruh Hobby – 14km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bečka Vojtěch STADION Louny 1 okruh Hobby – 14km Muži 82 00:50:36.4 1. 1.
2. Trousil Jakub 1 okruh Hobby – 14km Muži 83 00:52:56.1 2. 2.
3. Olland Andreas Koloshop Team Teplice 1 okruh Hobby – 14km Muži 81 00:55:57.3 3. 3.
4. Gerstendörfer Ondřej Krteček 1 okruh Hobby – 14km Muži 90 00:59:12.1 4. 4.
5. Přibyl Vojtěch 1 okruh Hobby – 14km Muži 85 01:00:52.8 5. 5.
6. Moravec Štěpán 1 okruh Hobby – 14km Muži 93 01:02:20.2 6. 6.
7. Křivánek Aleš 1 okruh Hobby – 14km Muži 86 01:03:59.6 7. 7.
8. Dušek Jaroslav 1 okruh Hobby – 14km Muži 92 01:10:58.1 10. 8.
9. Novotný Daniel 1 okruh Hobby – 14km Muži 89 01:14:55.5 11. 9.
10. Virt Štěpán GXT Team 1 okruh Hobby – 14km Muži 84 01:23:19.5 12. 10.

1 okruh Hobby – 14km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Limberková Anna 1 okruh Hobby – 14km Ženy 88 01:05:49.1 8. 1.
2. Limberková Zuzana 1 okruh Hobby – 14km Ženy 87 01:07:31.0 9. 2.
3. Molova Dagmar Hrozinky 1 okruh Hobby – 14km Ženy 94 01:26:16.9 13. 3.
4. Krejzova Iveta Hrozinky 1 okruh Hobby – 14km Ženy 95 01:30:46.7 14. 4.
5. Gerstendürferová Tereza 1 okruh Hobby – 14km Ženy 91 01:40:01.2 15. 5.

2 okruhy Elite – 31km - Muži do 18 let (M1 - 2004 včetně a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Žák Jakub ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – 31km Muži do 18 let (M1 - 2004 včetně a mladší) 10 01:51:44.2 23. 23.
2. Švagrovský Oliver 2 okruhy Elite – 31km Muži do 18 let (M1 - 2004 včetně a mladší) 15 01:52:08.7 24. 24.
3. Virt Jiří Velemín Team 2 okruhy Elite – 31km Muži do 18 let (M1 - 2004 včetně a mladší) 12 02:48:33.4 48. 44.

2 okruhy Elite – 31km - Muži 19 – 29 let (M2 - 2003-1993)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Cmunt Petr ELEVEN Head CST Cyklolive 2 okruhy Elite – 31km Muži 19 – 29 let (M2 - 2003-1993) 16 01:19:53.8 2. 2.
2. Cmunt Ondřej Eleven Head CST Cyklolive 2 okruhy Elite – 31km Muži 19 – 29 let (M2 - 2003-1993) 14 01:31:15.0 9. 9.
3. Simon Dominik 2 okruhy Elite – 31km Muži 19 – 29 let (M2 - 2003-1993) 11 01:56:25.0 29. 28.

2 okruhy Elite – 31km - Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Matoušek Jan 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 34 01:19:33.0 1. 1.
2. Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 31 01:21:19.3 3. 3.
3. Špaček Jakub 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 35 01:24:29.2 4. 4.
4. Vanča Martin CK Lovosice 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 33 01:28:40.0 6. 6.
5. Sedláček Karel Bicykl team Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 38 01:28:40.3 7. 7.
6. Ptáček Michal Sport team Brozany 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 49 01:34:57.7 11. 11.
7. Kala Jiří CK Příbram 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 40 01:40:32.0 14. 14.
8. Kadlec Radek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 52 01:44:42.7 16. 16.
9. Patocs David 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 46 01:45:13.8 17. 17.
10. Hejdrych Martin 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 43 01:47:01.2 19. 19.
11. Nagy Miroslav 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 36 01:50:47.2 21. 21.
12. Bažant Jan Lovosice 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 73 02:03:19.5 35. 34.
13. Kališko Ondřej 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 47 02:19:04.5 42. 38.
14. Hylský Jiří Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 30 – 39 let (M3 - 1992-1983) 30 02:20:24.4 44. 40.

2 okruhy Elite – 31km - Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čuchal Petr MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 50 01:31:07.5 8. 8.
2. Pecánek Jiří MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 41 01:34:00.7 10. 10.
3. Wágner Štěpán Sutom Boys 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 71 01:41:12.1 15. 15.
4. MACHÁČEK VÍTĚZSLAV Sport Paudera 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 39 01:45:34.1 18. 18.
5. Raus Olda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 37 01:47:39.5 20. 20.
6. Hrabica Karel 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 48 01:50:48.6 22. 22.
7. Stuchlý Miroslav MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 32 01:52:15.8 25. 25.
8. Říha Pavel BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 76 01:54:09.8 27. 26.
9. Hašlar Oldřich KL Sport Most 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 72 01:54:18.0 28. 27.
10. Hrebinka Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 54 01:59:27.9 34. 33.
11. Rasocha Michal 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 44 02:11:43.5 38. 35.
12. Rasocha Tomáš 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 45 02:25:16.4 45. 41.
13. Gaube Jan 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 42 02:39:17.9 47. 43.
  Bušek Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Muži 40 – 49 let (M4 - 1982-1973) 51 DNF    

2 okruhy Elite – 31km - Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nestler Josef KL Sport Most 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963) 54 01:28:12.7 5. 5.
2. Pšenička Ondřej 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963) 79 01:40:08.9 12. 12.
3. Horáček Pavel Sahara Vědomice 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963) 59 01:40:10.2 13. 13.
4. Prukner Pavel 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963) 66 01:56:35.8 30. 29.
5. Došek Pavel MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963) 68 01:59:17.7 32. 31.
6. Krejza Petr Hrozinky 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963) 78 02:13:04.9 39. 36.
7. Žák Miloš Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963) 55 02:14:01.6 40. 37.
  Jambor Luděk CK Lovosice 2 okruhy Elite – 31km Muži 50 – 59 let (M5 - 1972-1963) 63 DNF    

2 okruhy Elite – 31km - Muži nad 60 let (M6 - 1962 včetně a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Holub Jaroslav TJ Liga 100 Praha 2 okruhy Elite – 31km Muži nad 60 let (M6 - 1962 včetně a starší) 75 01:56:51.4 31. 30.
2. VOPAT Milan Milan z hor 2 okruhy Elite – 31km Muži nad 60 let (M6 - 1962 včetně a starší) 56 01:59:19.8 33. 32.
3. Vyhnálek Bohumil Říčany 2 okruhy Elite – 31km Muži nad 60 let (M6 - 1962 včetně a starší) 58 02:20:10.2 43. 39.
4. Zářecký Miloš TRIp4fit Chabry Praha 2 okruhy Elite – 31km Muži nad 60 let (M6 - 1962 včetně a starší) 62 02:38:47.6 46. 42.

2 okruhy Elite – 31km - Ženy bez rozdílů věků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Krobová Eliška BTT Libochovice 2 okruhy Elite – 31km Ženy bez rozdílů věků 6 01:53:07.3 26. 1.
2. Molhancová Nikol KROSS BikeRanch Team 2 okruhy Elite – 31km Ženy bez rozdílů věků 1 02:07:02.1 36. 2.
3. Nekvasilová Lenka MMB Třebenice 2 okruhy Elite – 31km Ženy bez rozdílů věků 2 02:08:27.0 37. 3.
4. Rálišová Anna Eleven Head CST Cyklolive 2 okruhy Elite – 31km Ženy bez rozdílů věků 5 02:15:38.9 41. 4.