Výsledky závodu

MUHU MTB CUP #2

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.04.2022



Modrý okruh 1x - Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Müller Filip Eleven Head Cycling Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 7 00:02:22.2 1. 1.
  Beneš Adam Cycology North Bike Club Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 2 DNS    
  Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 1 DNS    
  Sádlo Vojta Jedu Praha Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 3 DNS    

Modrý okruh 1x - Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zapalačová Anna #rideforhengis Modrý okruh 1x Odrážedla holky 0 - 3 let (*2022 - 2020) 4 00:02:27.1 2. 1.

Zelený okruh 1x - Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vaněk Martin Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 5 00:02:47.5 1. 1.

Zelený okruh 1x - Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Smetanová Anna ELEVEN HEAD CST Cyklolive Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 6 00:03:26.2 2. 1.

Zelený okruh 2x - Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Žváček Lukáš Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 10 00:03:12.7 1. 1.
2. Kučera Kryštof Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 13 00:03:56.7 2. 2.
3. Novotný Adam ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 11 00:04:06.3 3. 3.
4. Tichý Tomáš Cycology north bike club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 12 00:04:06.4 4. 4.
5. Neumann Matěj www.prostedychej.cz Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 17 00:04:51.0 6. 5.
6. Rejsek Matouš North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 16 00:05:04.9 7. 6.
  Šimonek Albert Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 15 DNS    

Zelený okruh 2x - Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Klimentová Adéla Cycology Northbike Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 193 00:04:43.7 5. 1.
2. Pušová Veronika SWSL Lučany Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 191 00:05:07.4 8. 2.
3. Jurisová Nella Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 190 00:05:24.2 9. 3.
4. Hrubešová Magdálena Cyklolive Team Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 192 00:05:48.3 10. 4.

Červený okruh 1x - Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hořavka Jakub ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 20 00:04:58.3 1. 1.
2. Vokřínek Tomáš Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 27 00:05:14.3 3. 2.
3. Kučera Viktor Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 21 00:05:15.7 4. 3.
4. Puš Ondřej SWSL Lučany Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 28 00:05:55.1 5. 4.
5. Košek Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 22 00:06:00.7 6. 5.
6. Smetana Josef ELEVEN HEAD CST Cyklolive Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 23 00:06:03.2 7. 6.
7. Rejsek Mikuláš North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 29 00:06:17.0 8. 7.
8. Skřivánek Adam ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 24 00:06:18.7 9. 8.
9. Hranička Oskar Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 25 00:06:33.5 10. 9.
  Lamač František HC Turnov 1931 Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 26 DNS    

Červený okruh 1x - Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tichá Tereza Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 200 00:05:06.4 2. 1.
2. Klimentová Anna Cycology Northbike Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 204 00:06:57.4 11. 2.
3. Kalinová Eliška Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 205 00:08:50.7 12. 3.
4. Wadolowska Ida Jelenia Góra-Polska Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 63 00:09:14.5 13. 4.
  Hanušová Kristýna Ghost junior team Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 201 DNS    
  Brzoňová Ema Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 202 DNS    

Červený okruh 2x - Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Benda Stanislav Expres Tufo Team Kolín Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 45 00:08:34.9 1. 1.
2. Vokřínek Šimon Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 46 00:08:57.5 2. 2.
3. Trvalec Jakub Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 47 00:09:23.4 3. 3.
4. Zejfart Jakub Cycology Northbike Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 65 00:09:30.4 4. 4.
5. Provazník Jakub Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 48 00:09:46.6 6. 5.
6. Zelený Jakub Eleven Head CST Cyklolive Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 59 00:10:10.2 7. 6.
7. Juris Šimon Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 50 00:10:36.9 10. 7.
8. Jurek Jakub CYLOGY NORTH BIKE CLUB Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 49 00:10:38.5 11. 8.
9. Trvalec David Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 51 00:10:40.9 12. 9.
10. Wadolowski Iwo Jelenia Góra-Polska Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 203 00:10:49.2 13. 10.
11. Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 52 00:11:01.8 14. 11.
12. Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy cyklo Benda Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 61 00:11:02.8 15. 12.
13. Hošic Adam Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 55 00:11:23.3 16. 13.
14. Vozka Ondřej ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 67 00:11:26.1 17. 14.
15. Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 54 00:11:27.1 18. 15.
16. Dařbujan Ludvík Eleven Head CST Cyklolive Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 60 00:11:27.5 19. 16.
17. Brzoň Matouš Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 53 00:11:36.3 20. 17.
18. Polák Štěpán Lawi junior team Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 62 00:12:07.6 21. 18.
19. Honzejk Tadeáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 56 00:12:12.3 23. 19.
20. Kysela Václav Head Eleven Cyklolive Liberec Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 58 00:12:22.2 24. 20.
21. Kalina David Eleven Cyklolive Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 66 00:13:03.0 25. 21.
22. Müller Lukáš Eleven Head Cycling Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 64 00:13:17.4 27. 22.
23. Grégr Vojtěch Červený okruh 2x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 57 00:15:29.1 28. 23.

Červený okruh 2x - Holky 9 -10 let (*2013 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Magdalena Cicháková Anna Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 212 00:09:31.2 5. 1.
2. Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 210 00:10:11.9 8. 2.
3. Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 213 00:10:33.2 9. 3.
4. Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 211 00:12:08.6 22. 4.
5. Prchalová Barunka Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 237 00:13:08.5 26. 5.
6. Prchalová Anička Cycology North Bike Club Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 236 00:17:02.7 29. 6.
7. Neumannová Natálie Cycling for life Červený okruh 2x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 214 00:17:39.1 30. 7.

Žlutý okruh 2x - Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 78 00:19:44.6 1. 1.
2. Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 79 00:21:15.0 2. 2.
3. Třeska Lukáš Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 70 00:22:02.0 5. 3.
4. Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 71 00:22:27.0 6. 4.
5. Bondy Štěpán Cycology North Bike club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 76 00:22:33.7 7. 5.
6. Beneš Adam Cycology Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 81 00:23:13.2 10. 6.
7. Šlambor Martin WPC sport team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 72 00:23:20.6 11. 7.
8. Gamba Filip ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 73 00:23:59.3 13. 8.
9. Hoffmann Šimon Czech Multisport Coaching Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 77 00:24:29.2 15. 9.
10. Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy-Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 75 00:25:01.5 16. 10.
11. Svatoň Ondřej Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 80 00:26:24.8 17. 11.
12. Brzoň Šimon Cykology North Bike Team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 74 00:28:09.9 18. 12.

Žlutý okruh 2x - Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 226 00:21:24.5 3. 1.
2. Dajčová Amalie Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 220 00:21:56.2 4. 2.
3. Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 227 00:23:11.6 8. 3.
4. Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 222 00:23:12.3 9. 4.
5. Vozková Veronika ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 223 00:23:44.7 12. 5.
6. Zelená Lucie Eleven Head CST Cyklolive Team Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 221 00:24:03.6 14. 6.
7. Procházková Martina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 224 00:29:36.3 19. 7.
  Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 225 DNS    

Černý okruh 2x - Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Žitný Adam Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 90 00:23:31.7 1. 1.
2. HORÁK Adam BEKO Bike Racing Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 91 00:24:36.7 2. 2.
3. Tomáš Šimon Czech Multisport Coaching Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 92 00:25:22.3 3. 3.
4. Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 98 00:26:04.7 4. 4.
5. Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 95 00:29:25.6 5. 5.
6. Ptačovský ml. Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 96 00:30:04.8 8. 6.
  Sýkora Matěj Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 97 DNS    
  Kučera Radim Beko Bike Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 93 DNS    
  Bradna Václav LAWI JUNIOR TEAM Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 94 DNS    

Černý okruh 2x - Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 230 00:29:57.8 6. 1.
2. Trvalcová Valentina Rohozec Amulet Team Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 231 00:29:58.7 7. 2.
3. Bobková Karla TJ Sokol Plavy Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 235 00:33:31.2 9. 3.
4. Hašková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 240 00:33:57.5 10. 4.
5. Grégrová Markéta Czech MultiSport Coaching Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 233 00:35:12.4 11. 5.
6. Austová Tereza Aktivit bike team Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 234 00:41:18.7 12. 6.

Černý okruh 3x - Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 114 00:31:19.4 1. 1.
2. Řezáč Aleš Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 111 00:32:07.6 2. 2.
3. Kratochvíl Václav LAWI junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 110 00:33:21.7 3. 3.
4. Harakal František CMC Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 119 00:34:27.3 4. 4.
5. HORÁK Martin BEKO Bike Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 112 00:36:46.7 5. 5.
6. Polák Matyáš Lawi junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 113 00:38:07.7 6. 6.
7. Novák Viktor Czech multisport coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 116 00:39:06.5 7. 7.
8. Čapek Otakar Lawi junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 117 00:41:02.8 11. 8.
9. Hartman Lukáš ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 118 - 1 kolo 00:42:48.8 14. 9.
  Hoffmann Ondřej Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 115 DNS    

Černý okruh 3x - Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 232 00:39:16.9 8. 1.
2. Volejníková Nikola Beko Bike racing team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 241 00:44:08.8 12. 4.
3. Šlamborová Lucie WPC sport team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 242 00:53:14.7 13. 5.

Černý okruh 3x - Ženy 19 let a starší (*2003 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 180 00:39:44.7 9. 2.
2. Drbohlavová Eliška LAWI junior team Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 181 00:40:20.7 10. 3.
3. Pušová Michaela SWSL Lučany Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 182 - 1 kolo 00:43:06.5 15. 6.

Černý okruh 4x - Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pavek Matyáš Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 134 00:44:08.5 1. 1.
2. Kašpar Matěj Eleven Head Cycling Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 136 00:50:54.0 2. 2.
3. Hellmich Jonáš CMC Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 135 00:51:53.1 3. 3.
4. Miklošín Matyáš Lawi junior team Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 130 00:55:50.1 4. 4.
5. Šulc Adam Eleven Head CST Cyklolive Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 131 00:56:26.4 5. 5.
5. Bouzek Filip Lawi junior team Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 132 - 1 kolo 00:45:45.7 5. 5.
  Horyna Vlastimil Lawi junior team Černý okruh 4x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 133 DNS    

Černý okruh 5x - Muži 19 - 35 let (*2003 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 140 00:56:54.5 1. 1.
2. Sádovský Marek Cycology Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 146 01:00:28.6 2. 2.
3. Bogar František Cycology Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 141 01:06:38.0 7. 7.
4. Řídký Dominik Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 142 01:06:59.9 8. 8.
5. Hujer Ondřej Cycling for Life Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 148 01:07:39.6 9. 9.
6. Veselý Jan Project Cycling for Life Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 147 01:09:29.6 11. 11.
7. Sklenář David Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 144 - 1 kolo 00:59:46.7 13. 13.
  Čapek Jan Amulet Rohozec Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 158 DNF    
  Litresits Ondřej Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 145 DNS    
  Čumpelík Marek Czech MultiSport Coaching Černý okruh 5x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 143 DNS    

Černý okruh 5x - Masters 35 let a starší (*1987 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svoboda Honza Kaplička Hrabětice Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 150 01:02:26.9 3. 3.
2. Strakoš Jan BEKO BIKE TEAM Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 154 01:03:51.1 4. 4.
3. Buri Vojta HAVEN Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 156 01:03:59.3 5. 5.
4. Kovář Petr HAven team Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 153 01:05:03.6 6. 6.
5. Křepelka Marek ROHOZEC AMULET TEAM Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 155 01:09:20.2 10. 10.
6. Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 151 - 1 kolo 00:57:52.5 12. 12.
7. Graman Michal Czech MultiSport Coaching Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 152 - 1 kolo 01:05:29.3 14. 14.
  Štryncl Pavel OB Jizerky Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 161 DNF    
  Marx Jan Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 162 DNF    
  Neumann Kamil www.prostedychej.cz Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 157 DNS    
  Trnka Zbyněk CFL Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 159 DNS    
  Šifta Petr Cyglisti Černý okruh 5x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 160 DNS