Výsledky závodu

Rychnovský Svatováclavský 1/2 maraton - IX.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.09.2022



600 m - Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pušová Veronika SWSL Lucany nad Nisou 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1532 00:03:02.0 23. 6.
2. Linhartova Anna SWSL Lučany 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1519 00:03:26.8 37. 15.
3. Balatková Jessica 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1501 00:03:37.6 44. 18.
4. Kejzlarová Lucie SWSL Lučany 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1564 00:03:48.4 47. 21.
5. Počinková Johana 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1530 00:04:00.5 52. 23.
6. Ivanovová Nikol 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1584 00:04:11.2 56. 25.
7. Jandová Karolína SK Kokonín 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1578 00:04:13.3 57. 26.
8. Jandová Tereza SK Kokonín 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1580 00:04:33.5 58. 27.
9. Levinská Anna 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1517 00:05:23.1 62. 28.
10. Vajdová Ella 600 m Dívky 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1554 00:05:48.3 66. 29.

600 m - Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Havlíková Vanessa Tj Desná 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1508 00:02:48.6 15. 4.
2. Pohlodková Olga 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1586 00:03:04.0 26. 8.
3. Jandová Lucie SK Kokonín 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1579 00:03:09.9 30. 9.
4. Piskáčková Anna swsl 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1526 00:03:10.1 31. 10.
5. Štekrová Anežka SWSL 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1552 00:03:23.8 34. 12.
6. Lajtkepová Beatris 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1516 00:03:26.4 36. 14.
7. Cvalová Lucie 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1577 00:03:33.0 39. 16.
8. Štekrová Amálie SWSL 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1551 00:03:33.4 40. 17.
9. Hlubučková Vladimíra Motýlci 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1568 00:03:38.1 45. 19.
10. Štěpánová Lucie 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1553 00:03:43.4 46. 20.
11. Počinková Anna 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1529 00:03:53.3 49. 22.
12. Blažková Ema Sokol Skuhrov 600 m Dívky 6 - 7 let (2015 - 2016) 1570 00:04:02.0 53. 24.

600 m - Dívky 8 - 9 let (2013 - 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Eliška Brichtová Ema Harra Racing 600 m Dívky 8 - 9 let (2013 - 2014) 1558 00:02:26.1 3. 1.
2. Balatková Tina 600 m Dívky 8 - 9 let (2013 - 2014) 1502 00:02:40.3 11. 2.
3. Macháčková Viktorie 600 m Dívky 8 - 9 let (2013 - 2014) 1567 00:02:42.7 13. 3.
4. Blažková Anna Sokol Skuhrov 600 m Dívky 8 - 9 let (2013 - 2014) 1569 00:02:59.0 20. 5.
5. Daníčková Hana 600 m Dívky 8 - 9 let (2013 - 2014) 1505 00:03:03.2 25. 7.
6. Vondráková Maruška TJ Tatran 600 m Dívky 8 - 9 let (2013 - 2014) 1556 00:03:18.4 33. 11.
7. Rokosová Lada 600 m Dívky 8 - 9 let (2013 - 2014) 1560 00:03:25.9 35. 13.

600 m - Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Brichta Josef HC Vrchlabí 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1559 00:03:04.2 27. 19.
2. Holíček Adam 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1510 00:03:53.8 50. 28.
3. Vondrák Bohoušek 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1540 00:03:58.9 51. 29.
4. Svoboda Matěj 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1549 00:04:09.8 55. 31.
5. Malý Kristián AC Jablonec (za 2 roky) 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1522 00:04:39.9 59. 32.
6. Plch Štěpán 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1590 00:04:41.0 60. 33.
7. Plch Antonín 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1591 00:04:41.2 61. 34.
8. Fořt Jonáš 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1581 00:05:35.9 63. 35.
9. Svoboda Vincent 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1550 00:05:43.4 64. 36.
10. Vrbata Dominik 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1557 00:05:46.4 65. 37.
11. Mokráň Jonáš 600 m Hoši 0 - 5 let (2017 - a mladší) 1523 00:06:45.6 67. 38.

600 m - Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kejzlar Jan SWSL Lučany 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1563 00:02:33.0 6. 5.
2. Dostrašil Adam Matttoni free run Liberec 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1572 00:02:55.9 18. 14.
3. Piskáček Jan SWSL 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1524 00:02:59.9 21. 16.
4. Čapek Prokop 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1503 00:03:02.3 24. 18.
5. Ricka Dominik 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1588 00:03:04.8 28. 20.
6. Arnošt Čeněk PPV 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1575 00:03:06.4 29. 21.
7. Bárta Tobiaš 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1582 00:03:17.0 32. 22.
8. Zoubek Tadeáš 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1565 00:03:32.1 38. 23.
9. Machačka Štěpán 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1566 00:03:35.1 41. 24.
10. Zasche Robert 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1574 00:03:35.5 42. 25.
11. Pažout Jakub 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1562 00:03:35.5 43. 26.
12. Malý Albert AC Jablonec 600 m Hoši 6 - 7 let (2015 - 2016) 1520 00:03:52.0 48. 27.

600 m - Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Puš Ondřej SWSL Lucany nad Nisou 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1531 00:02:18.6 1. 1.
2. Hilpert Viktor Sokol Frýdštejn 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1509 00:02:21.3 2. 2.
3. Piskáček Petr SWSL 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1525 00:02:26.3 4. 3.
4. Zasche Theodor 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1573 00:02:32.8 5. 4.
5. Jögl Sebastina TJ Liaz 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1583 00:02:35.4 7. 6.
6. Chvála Václav TJ Sokol Ruprechtice 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1576 00:02:35.5 8. 7.
7. Honc Matěj 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1561 00:02:37.2 9. 8.
8. Chovánek Denis FK Rudná 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1589 00:02:38.2 10. 9.
9. Linhart Čeněk SWSL Lučany 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1518 00:02:40.4 12. 10.
10. Pažout Roman 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1571 00:02:44.7 14. 11.
11. Vavruška Vít Jablonecké Paseky 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1555 00:02:51.0 16. 12.
12. Ricka Mikuláš 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1587 00:02:54.3 17. 13.
13. Malý Jonáš AC Jablonec 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1521 00:02:56.6 19. 15.
14. Lajtkep Leonard 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1515 00:03:01.2 22. 17.
15. IIvanov Adam 600 m Hoši 8 - 9 let (2013 - 2014) 1585 00:04:09.4 54. 30.

1000 m - Dívky 10 - 11 let (2011 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Honcová Lucie 1000 m Dívky 10 - 11 let (2011 - 2012) 1013 00:03:42.3 5. 3.
2. Kajínková Ina Dukla Liberec 1000 m Dívky 10 - 11 let (2011 - 2012) 1004 00:03:47.2 11. 6.
3. Vrátná Eliška BK Variace Liberec 1000 m Dívky 10 - 11 let (2011 - 2012) 1010 00:04:20.2 16. 8.
4. Daníčková Magdalena Runbo Team Liberec 1000 m Dívky 10 - 11 let (2011 - 2012) 1024 00:05:02.1 20. 11.
5. Štěpánová Barbora 1000 m Dívky 10 - 11 let (2011 - 2012) 1007 00:05:13.3 21. 12.
6. Pohlodková Marta 1000 m Dívky 10 - 11 let (2011 - 2012) 1024 00:05:17.3 22. 13.
7. Holíčková Jarka 1000 m Dívky 10 - 11 let (2011 - 2012) 1003 00:05:37.0 24. 14.

1000 m - Dívky 12 - 13 let (2009 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hübnerová Laura 1000 m Dívky 12 - 13 let (2009 - 2010) 1011 00:03:42.9 6. 4.
2. Fixová Magdaléna Daxtri Liberec 1000 m Dívky 12 - 13 let (2009 - 2010) 1019 00:03:44.5 7. 5.
3. Huková Nela SWSL Lučany n.N. 1000 m Dívky 12 - 13 let (2009 - 2010) 1021 00:04:10.6 14. 7.
4. Bendová Veronika SKI Klub Jablonec 1000 m Dívky 12 - 13 let (2009 - 2010) 1027 00:04:26.3 17. 9.
5. Pohlodková Sára 1000 m Dívky 12 - 13 let (2009 - 2010) 1025 00:04:38.0 18. 10.

1000 m - Dívky 14 - 15 let (2007 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fixová Anna Daxtri Liberec 1000 m Dívky 14 - 15 let (2007 - 2008) 1018 00:03:21.6 1. 1.
2. Peroutková Jana SWSL Lučany n.N. 1000 m Dívky 14 - 15 let (2007 - 2008) 1022 00:03:38.3 4. 2.

1000 m - Hoši 10 - 11 let (2011 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tomeš Roman SWSL Lučany 1000 m Hoši 10 - 11 let (2011 - 2012) 1017 00:03:45.1 9. 4.
2. Ryba Jakub 1000 m Hoši 10 - 11 let (2011 - 2012) 1023 00:03:45.9 10. 5.
3. Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 1000 m Hoši 10 - 11 let (2011 - 2012) 1008 00:04:09.8 12. 6.
4. Linhart Václav 1000 m Hoši 10 - 11 let (2011 - 2012) 1005 00:04:10.1 13. 7.
5. Pažout Matěj SDH Rychnov 1000 m Hoši 10 - 11 let (2011 - 2012) 1014 00:04:48.2 19. 9.
6. Vadlejch Radim SDH Rychnov 1000 m Hoši 10 - 11 let (2011 - 2012) 1015 00:05:24.2 23. 10.

1000 m - Hoši 12 - 13 let (2009 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hilpert Oliver Sokol Frýdštejn 1000 m Hoši 12 - 13 let (2009 - 2010) 1002 00:03:32.0 2. 1.
2. Šolc Levi LIAZ Jablonec 1000 m Hoši 12 - 13 let (2009 - 2010) 1006 00:03:36.6 3. 2.
3. Musil František TJ Bižu Jablonec na Nisou 1000 m Hoši 12 - 13 let (2009 - 2010) 1016 00:03:44.7 8. 3.
4. Végl Dominik 1000 m Hoši 12 - 13 let (2009 - 2010) 1012 00:04:17.9 15. 8.

5,5 km - Ženy do 39 let (1983 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vavrušková Lucie Jablonecké Paseky 5,5 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 612 00:29:17.8 13. 3.
2. Macháčková Petra 5,5 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 625 00:30:43.4 17. 4.
3. Poseltová Alexandra 5,5 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 606 00:53:11.4 28. 10.

5,5 km - Ženy 40 - 49 let (1973 -1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čechová Olga Sokol Frydštějn 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 626 00:24:52.5 4. 1.
2. Piskáčková Zuzana SWSL Lučany n.N. 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 620 00:27:45.0 9. 2.
3. Manhartová Jitka Spartak Rychnov 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 605 00:30:57.2 18. 5.
4. Chovánková Petra Běžci Rudná 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 622 00:32:03.4 21. 6.
5. Šilhánová Markéta Prostě běž 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 609 00:32:42.0 22. 7.
6. Lajtkepová Sandra 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 604 00:33:11.6 24. 8.
7. Kalinová Klára Rychnovští zastupitelé 5,5 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 631 00:35:56.0 26. 9.

5,5 km - Ženy 60 a více (1962 - a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Poseltová Ludmila 5,5 km Ženy 60 a více (1962 - a starší) 607 00:53:12.2 29. 11.

5,5 km - Muži do 39 let (1983 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Rokos Jan 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 616 00:24:12.4 2. 2.
2. Šifta Vojtěch 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 613 00:24:51.9 3. 3.
3. Vrátný Filip BK Variace Liberec 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 615 00:25:28.8 5. 4.
4. Piskáček Petr SWSL Lučany n.N. 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 621 00:27:18.4 7. 6.
5. Kejzlar Pavel Hlavně Nezávazně 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 619 00:27:44.8 8. 7.
6. Tomeš Roman SWSL Lučany n.N. 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 623 00:29:04.3 12. 10.
7. Vavruška Matěj Jablonecké Paseky 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 610 00:29:18.2 14. 11.
8. Sifta Matěj 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 614 00:29:49.0 15. 12.
9. Weinert Matyáš SK Hodkovice 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 628 00:30:28.3 16. 13.
10. Pažout Jan TJ Turnov - Basket 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 630 00:31:37.1 19. 14.
11. Saal Pavel 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 608 00:31:58.7 20. 15.
12. Vavruška Vít Jablonecké Paseky 5,5 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 611 00:34:34.0 25. 17.

5,5 km - Muži 40 - 49 let (1973 -1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kolář Vladimír AC Slovan Liberec 5,5 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 627 00:21:13.3 1. 1.
2. Holíček Jiří 5,5 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 624 00:25:34.6 6. 5.
3. Weinert Pavel 5,5 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 629 00:28:06.5 10. 8.
4. Honc Josef 5,5 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 617 00:28:23.8 11. 9.
5. Adler Leoš 5,5 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 601 00:32:59.1 23. 16.
6. Křapka Jiří 5,5 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 603 00:36:44.8 27. 18.

5,5 km - Muži 50 - 59 let (1963 - 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jarabicca Petr 5,5 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 618 00:53:53.6 30. 19.

11 km - Ženy do 39 let (1983 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pušová Michaela SWSL Lucany nad Nisou 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 324 00:47:12.1 5. 1.
2. Jiřičková Simona 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 314 00:50:35.2 10. 2.
3. Lajtkepová Berenika Biatlon Liberec 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 316 00:52:19.3 13. 3.
4. Černá Linda LAWI STARS 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 304 00:52:35.6 16. 4.
5. Danielová Adéla 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 340 00:54:45.5 22. 5.
6. Zahnová Pavla RunCzech 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 329 01:01:47.6 28. 6.
7. Zapadlová Aneta Basák team 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 330 01:02:38.3 30. 8.
8. Loulová Petra Endorfin/HoPe 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 319 01:06:20.4 36. 13.
9. Nývltová Dora Columbia 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 348 01:07:27.1 38. 15.
10. Kašparová Kateřina SAS - Forvia 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 351 01:20:09.3 42. 18.
11. Kuffová Tamara SAS - Forvia 11 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 350 01:20:09.5 44. 19.

11 km - Ženy 40 - 49 let (1973 -1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Daníčková Lenka 11 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 336 01:02:17.2 29. 7.
2. Maturová Olga Rozběháme Liberec 11 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 345 01:03:29.3 32. 9.
3. Pohlodková Lenka 11 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 337 01:04:14.9 33. 10.
4. Mahdalová Petra Spartak Rychnov 11 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 321 01:05:33.2 35. 12.
5. Votrubcová Šárka DFXŠ 11 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 328 01:07:13.3 37. 14.

11 km - Ženy 50 - 59 let (1963 - 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Horáčková Simona Ještědští fešandy 11 km Ženy 50 - 59 let (1963 - 1972) 333 01:04:33.8 34. 11.
2. Šťovíčková Stanislava Rozběháme Liberec 11 km Ženy 50 - 59 let (1963 - 1972) 344 01:07:28.4 39. 16.
3. Horynová Eva Mattoni Jablonec nad Nisou 11 km Ženy 50 - 59 let (1963 - 1972) 308 01:14:00.1 40. 17.

11 km - Muži do 39 let (1983 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šolc Caleb John LIAZ Jablonec 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 326 00:43:03.7 1. 1.
2. Benda Vojtěch Ski klub Jablonec 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 303 00:45:10.1 3. 3.
3. Loula Jan Endorfin/HoPe 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 318 00:47:18.6 6. 5.
4. Tůma Lukáš Libštát 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 343 00:49:34.8 8. 7.
5. Křivský Vladimír Pobřeží kocoviny 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 332 00:49:52.8 9. 8.
6. Hrubý Aleš 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 311 00:52:11.8 11. 9.
7. Hilpert Oliver Sokol Frýdštejn 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 307 00:54:07.0 19. 15.
8. Heindorfer Šimon 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 346 00:55:13.3 23. 18.
9. Mahdal Daniel Univerzita obrany 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 320 00:57:54.2 24. 19.
10. Hotový Jan Hotováci 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 309 00:58:08.4 25. 20.
11. Prokein Erik SAS - Forvia 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 352 01:20:09.4 43. 25.
12. Bulva Jan 11 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 342 01:26:48.3 45. 26.

11 km - Muži 40 - 49 let (1973 -1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Balatka Miroslav SKP Kornspitz Jablonec 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 301 00:44:05.4 2. 2.
2. Huk Petr SWSL Lučany n.N. 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 335 00:45:32.1 4. 4.
3. Iker Dušan SDH Radimovice 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 313 00:47:29.8 7. 6.
4. Louda Jan Loudové 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 353 00:52:26.5 14. 11.
5. Hovorka Vít 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 310 00:52:34.2 15. 12.
6. Malý Jiří LIAZ Jablonec 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 322 00:54:19.6 20. 16.
7. Knittel Marek 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 339 01:01:43.9 27. 22.
8. Chovánek Richard 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 338 01:02:54.9 31. 23.
9. Nývlt Martin Columbia 11 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 347 01:14:29.9 41. 24.

11 km - Muži 50 - 59 let (1963 - 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zelenka Jiří Runbo Team Liberec 11 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 349 00:52:11.9 12. 10.
2. Horáček Milan Ještědští fešáci 11 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 334 00:52:58.2 18. 14.
3. Barta Lubomír Vratislavice nad Nisou 11 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 302 00:54:26.8 21. 17.
4. Musil Milan 11 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 341 00:58:28.7 26. 21.

11 km - Muži 60 a více (1962 - a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vavřich František Fit Jablonec 11 km Muži 60 a více (1962 - a starší) 331 00:52:38.4 17. 13.

21 km - Ženy do 39 let (1983 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kučerová Marie Matka na útěku 21 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 17 01:44:22.8 20. 3.
2. Táborská Lenka TJ Bižu Jbc 21 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 37 01:47:20.0 27. 6.
3. Zerzánová Andrea 21 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 43 01:51:54.5 36. 7.
4. Morozova Daria 21 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 26 02:06:23.0 47. 9.
5. Očenášová Eva Mattoni Freerun Jablonec n. N. 21 km Ženy do 39 let (1983 - a mladší) 28 02:44:16.2 57. 11.

21 km - Ženy 40 - 49 let (1973 -1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Malá Klára LIAZ Jablonec 21 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 24 01:35:19.0 9. 1.
2. Čermáková Jitka Staněk sport Turnov 21 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 48 01:44:18.9 19. 2.
3. Tezcan Ivana TJ Maratonstav Úpice 21 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 51 01:46:53.3 23. 4.
4. Daďourová Helena Runbo Team Liberec 21 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 61 01:47:13.1 26. 5.
5. Challyjeva Gozel SK Sedlisko 21 km Ženy 40 - 49 let (1973 -1982) 7 02:16:58.9 52. 10.

21 km - Ženy 50 - 59 let (1963 - 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karpíšková Valentyna Jablonecké Mattonky 21 km Ženy 50 - 59 let (1963 - 1972) 8 01:58:48.5 42. 8.

21 km - Muži do 39 let (1983 - a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kadeřábek Michal KČT Slavoj 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 57 01:27:06.6 1. 1.
2. Knébl Ondřej Malý Rohozec 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 54 01:33:29.0 6. 6.
3. Rašovský Matěj RUN magazine team 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 34 01:34:04.3 7. 7.
4. Oplt Filip Velký voči 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 29 01:35:15.7 8. 8.
5. Horner Jakub TJ Magla 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 6 01:36:22.8 10. 9.
6. Peterka Zdeněk 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 30 01:37:09.8 13. 12.
7. Kovář Jan Vyskeř 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 14 01:40:46.8 16. 15.
8. Kotúček Martin 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 11 01:44:05.2 18. 17.
9. Noll Jan 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 27 01:46:31.8 22. 19.
10. Mališ Ondřej AC Dnesběhy 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 25 01:47:00.6 24. 20.
11. Škoda Josef 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 50 01:51:17.1 34. 28.
12. Havránek Matěj Velký voči 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 3 01:52:55.7 37. 30.
13. Kozák Jiří AC Kozi 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 15 01:58:32.6 41. 34.
14. Klíž David 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 9 02:06:34.5 48. 39.
15. Tarabec Jan 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 38 02:07:56.7 49. 40.
16. Pokorný Jaromír 21 km Muži do 39 let (1983 - a mladší) 31 02:32:10.1 54. 44.

21 km - Muži 40 - 49 let (1973 -1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lajtkep Petr Fyzio Sport Therapy 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 18 01:27:32.1 2. 2.
2. Hilpert Martin Sokol Frýdštejn 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 4 01:29:19.7 3. 3.
3. Valeš Josef 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 40 01:30:17.3 4. 4.
4. Jisl Jarda Cratt JBC 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 47 01:31:26.2 5. 5.
5. Linka Martin Brzdy 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 22 01:36:31.7 11. 10.
6. Kučera Jiří Tri club New Village 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 16 01:38:58.5 14. 13.
7. Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 36 01:40:08.7 15. 14.
8. Ledabyl Zbyněk OOBTJ Turnov 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 53 01:44:30.5 21. 18.
9. Arcas David 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 1 01:47:09.6 25. 21.
10. Pohlodek Jan 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 49 01:47:40.9 29. 23.
11. Hlubuček Michal RK Chachá 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 5 01:48:51.9 30. 24.
12. Mahdal Petr Spartak Rychnov 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 23 01:50:49.9 32. 26.
13. Pulda Štěpán Runbo Team Liberec 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 60 01:53:23.8 38. 31.
14. Kalina David Spartak 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 62 01:54:01.9 39. 32.
15. Menzel Jan Matttoni free run Liberec 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 52 02:05:11.0 46. 38.
16. Hlubuček Stanislav Never Enough 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 55 02:12:22.6 50. 41.
17. Šifta Petr 21 km Muži 40 - 49 let (1973 -1982) 45 02:24:57.2 53. 43.

21 km - Muži 50 - 59 let (1963 - 1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Koudelka Drahomír Meixner Consulting 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 13 01:36:47.7 12. 11.
2. Dlab Ladislav AC Bangkok 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 59 01:42:11.6 17. 16.
3. Vasek Petr RK Dragons / JBC Mattonky 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 41 01:50:15.1 31. 25.
4. Žák Jiří Jablonecké Mattonky 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 44 01:51:00.6 33. 27.
5. Pospíchal Jan ZF 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 32 01:51:35.8 35. 29.
6. Jakš Martin Nadšenci z Jablonce 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 58 02:00:56.5 43. 35.
7. Ledvinka Josef SABZO 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 19 02:03:14.9 45. 37.
8. Kolek Petr SK Dolní Stakory 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 10 02:14:49.5 51. 42.
9. Drobník Tomáš Jablonecké mattonky 21 km Muži 50 - 59 let (1963 - 1972) 2 02:44:15.9 56. 46.

21 km - Muži 60 a více (1962 - a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svoboda Petr SK Maxtri Liberec 21 km Muži 60 a více (1962 - a starší) 56 01:47:27.4 28. 22.
2. Kotúček Pavel IThinkBeer 21 km Muži 60 a více (1962 - a starší) 12 01:55:44.4 40. 33.
3. Rygál Libor SK MAXTRI LIBEREC 21 km Muži 60 a více (1962 - a starší) 35 02:02:26.8 44. 36.
4. Chlouba František Loudavý Samotář 21 km Muži 60 a více (1962 - a starší) 46 02:36:40.8 55. 45.
  Vyhlídal Antonín mattoni freerun liberec 21 km Muži 60 a více (1962 - a starší) 42 DNS