Výsledky závodu

MUHU MTB CUP #1

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.04.2022



Modrý okruh 1x - Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Muller Filip Eleven Cyclolive Team Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 2 00:01:54.5 1. 1.
2. Libeňský Tomáš Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 1 00:02:28.1 2. 2.
3. Novotný Štěpán Eleven Cyclolive Team Modrý okruh 1x Odrážedla kluci 0 - 3 let (*2022 - 2020) 3 00:04:08.5 3. 3.

Zelený okruh 1x - Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vaněk Martin Zelený okruh 1x Kluci 3 - 4 let (*2019 - 2018) 5 00:02:53.3 1. 1.

Zelený okruh 1x - Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Smetanová Anna Zelený okruh 1x Holky 3 - 4 let (*2019 - 2018) 6 00:03:36.6 2. 1.

Zelený okruh 2x - Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Žváček Lukáš Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 13 00:03:23.0 1. 1.
2. Novotný Adam ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 10 00:04:00.6 2. 2.
3. Tichý Tomáš Cycology north bike club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 17 00:04:07.9 3. 3.
4. Kučera Kryštof Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 11 00:04:31.9 4. 4.
5. Vaněk Lubor Cykloklub Jičín Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 12 00:06:43.7 7. 5.
6. Rejsek Matouš North Bike Club Zelený okruh 2x Kluci 5 - 6 let (*2017 - 2016) 14 - 1 kolo 00:03:53.4 8. 6.

Zelený okruh 2x - Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jurisová Nella Cycology North Bike Club Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 190 00:05:46.9 5. 1.
2. Pušová Veronika SWSL Lučany Zelený okruh 2x Holky 5 - 6 let (*2017 - 2016) 191 00:06:04.8 6. 2.

Červený okruh 1x - Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hořavka Jakub ELEVEN HEAD CST Cyklolive Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 27 00:05:43.8 2. 1.
2. Kučera Viktor Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 34 00:05:59.9 3. 2.
3. Košek Jakub Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 28 00:06:23.0 4. 3.
4. Rejsek Mikuláš Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 35 00:06:51.2 5. 4.
5. Smetana Josef ELEVEN HEAD CST Cyklolive Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 29 00:07:01.4 7. 5.
6. Skřivánek Adam ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 25 00:07:09.7 8. 6.
7. Hranička Oskar Cycology North Bike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 32 00:07:10.3 9. 7.
8. Vaněk Matěj Cykloklub Jičín Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 30 00:07:24.5 10. 8.
9. Lamač František Hc Turnov Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 26 00:07:46.0 11. 9.
10. Vokřínek Tomáš Cycology North Nike Club Červený okruh 1x Kluci 7 - 8 let (*2015 - 2014) 33 00:07:52.1 12. 10.

Červený okruh 1x - Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tichá Tereza Cycology north bike club Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 203 00:05:37.6 1. 1.
2. Lodrová Amelie AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 200 00:06:59.1 6. 2.
3. Hanušová Kristýna Ghost junior team Červený okruh 1x Holky 7 - 8 let (*2015 - 2014) 201 00:09:36.3 13. 3.

Žlutý okruh 1x - Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lodr Oliver AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 54 00:09:20.6 1. 1.
2. Benda Stanislav Expres Tufo Team Kolín Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 56 00:10:21.2 2. 2.
3. Vokřínek Šimon Cycology North Bike Club Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 59 00:10:33.0 3. 3.
4. Trvalec Jakub Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 49 00:10:47.5 4. 4.
5. Zejfart Jakub North Bike Cycology Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 51 00:11:31.6 5. 5.
6. Provazník Jakub Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 48 00:11:37.4 6. 6.
7. Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 47 00:11:42.5 7. 7.
8. Juris Šimon Cycology North Bike Club Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 58 00:12:10.7 8. 8.
9. Trvalec David Rohozec Amulet Team Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 46 00:12:23.5 9. 9.
10. Kudrna Matyáš Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 64 00:12:37.6 10. 10.
11. Brzoň Matouš Cykology North Bike Club Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 77 00:12:53.0 11. 11.
12. Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 52 00:13:25.5 13. 12.
13. Hošic Adam Cycology Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 61 00:13:31.6 14. 13.
14. Skřivánek David ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 45 00:13:32.0 15. 14.
15. Vozka Ondřej ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 55 00:13:33.0 16. 15.
16. Honzejk Tadeáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 57 00:14:41.7 17. 16.
17. Müller Lukáš Eleven Cyklolive Team Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 63 00:16:51.7 19. 17.
18. Grégr Vojtěch Cycology Žlutý okruh 1x Kluci 9 -10 let (*2013 - 2012) 62 00:17:03.0 20. 18.

Žlutý okruh 1x - Holky 9 -10 let (*2013 - 2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Famfulíková Elena Žlutý okruh 1x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 213 00:12:57.9 12. 1.
2. Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 1x Holky 9 -10 let (*2013 - 2012) 212 00:16:15.6 18. 2.

Žlutý okruh 2x - Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Třeska Lukáš Cycology Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 83 00:20:34.0 2. 1.
2. Dlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 73 00:20:51.9 4. 2.
3. Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 74 00:21:33.4 6. 3.
4. Beneš Adam North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 70 00:22:01.6 7. 4.
5. Šlambor Martin WPC sport team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 76 00:22:29.7 8. 5.
6. Gamba Filip ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 71 00:23:06.1 9. 6.
7. Svatoň Ondřej Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 78 00:23:50.3 11. 7.
8. Brzoň Šimon Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 81 00:24:43.5 13. 8.
9. Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy-Cyklo Benda Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 72 00:25:07.1 14. 9.
10. Polák Štěpán Lawi junior team Žlutý okruh 2x Žáci I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 60 00:33:40.5 16. 10.

Žlutý okruh 2x - Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Erbenová Marianna Czech Multisport Coaching Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 223 00:19:37.5 1. 1.
2. Dajčová Amalie Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 221 00:20:45.2 3. 2.
3. Zelená Lucie Eleven Head CST Cyklolive Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 222 00:21:15.9 5. 3.
4. Famfulíková Barbora Bakako Nová Paka Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 226 00:23:16.3 10. 4.
5. Vozková Veronika ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 225 00:24:25.7 12. 5.
6. Procházková Martina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 224 00:28:12.7 15. 6.
  Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club Žlutý okruh 2x Žákyně I 11 - 12 let (*2011 - 2010) 220 DNF    

Černý okruh 2x - Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Žitný Adam Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 97 00:23:58.0 1. 1.
2. Panuš Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 99 00:24:02.3 2. 2.
3. HORÁK Adam BEKO Bike Racing Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 95 00:24:41.9 3. 3.
4. Lang Robert Brilon racing team MB Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 105 00:25:25.5 4. 4.
5. Tomáš Šimon Czech Multisport coaching Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 110 00:25:37.3 5. 5.
6. Berka Tadeáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 106 00:25:52.2 6. 6.
7. Kučera Radim Beko Bike Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 104 00:26:51.5 7. 7.
8. Papoušek Adam Bike freaks Holice Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 96 00:27:15.0 8. 8.
9. Bradna Vítek LAWI JUNIOR Team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 109 00:27:18.5 9. 9.
10. Šidlof Vojtěch BEKO Bike racing team Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 108 00:28:37.1 10. 10.
11. Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 107 00:30:13.9 11. 11.
12. Kroupa Ondřej CMC Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 103 00:30:48.3 12. 12.
13. Ptačovský ml. Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 100 00:31:45.5 15. 13.
14. Skandera Matyáš KB jilemnice Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 102 00:32:22.3 16. 14.
15. Maximus Hendrich Daniel Bike freaks Holice Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 98 00:35:54.2 18. 15.
  Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club Černý okruh 2x Žáci II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 101 DNF    

Černý okruh 2x - Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 232 00:30:54.7 13. 1.
2. Trvalcová Valentina Rohozec Amulet Team Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 234 00:31:14.2 14. 2.
3. Hašková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 231 00:35:09.0 17. 3.
4. Grégrová Markéta Czech MultiSport Coaching Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 233 00:36:50.3 19. 4.
  Pokorná Adéla ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Černý okruh 2x Žákyně II 13 - 14 let (*2009 - 2008) 230 DNF    

Černý okruh 3x - Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kratochvíl Václav LAWI junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 128 00:32:49.5 1. 1.
2. Lienert Patrik REXONIX Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 127 00:32:50.4 2. 2.
3. Řezáč Aleš Cyklostar Head Pirelli MTB Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 120 00:33:41.5 3. 3.
4. Havel Matěj Lawi junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 126 00:34:22.8 4. 4.
5. Nechuta Marek Bike Freaks Holice Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 123 00:34:47.8 5. 5.
6. Harakal František Czech MultiSport Coaching Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 121 00:36:47.6 6. 6.
7. HORÁK Martin BEKO Bike Racing Team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 124 00:38:14.0 7. 7.
8. Polák Matyáš Lawi junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 125 00:39:26.2 8. 8.
9. Lubas Jan LAWI junior team Černý okruh 3x Kadeti 15 - 16 let (*2007 - 2006) 122 00:41:06.0 10. 9.

Černý okruh 3x - Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 242 00:42:15.3 11. 2.
2. Panušová Anna Jaroslav Kulhavý Cycling Team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 241 00:43:18.7 13. 4.
3. Volejníková Nikola BekoBikeRacingTeam Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 245 00:46:46.8 15. 5.
4. Volejníková Natálie BekoBikeRacingTeam Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 244 00:48:40.0 16. 6.
5. Šlamborová Lucie WPC sport team Černý okruh 3x Kadetky 15 - 16 let (*2007 - 2006) 243 00:54:48.8 17. 7.

Černý okruh 3x - Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Miklošín Matyáš Lawi junior team Černý okruh 3x Junioři 17 - 18 let (*2005 - 2004) 136 00:44:25.7 14. 10.

Černý okruh 3x - Ženy 19 let a starší (*2003 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karásková Erbenová Helena Czech Multisport Coaching Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 181 00:39:46.2 9. 1.
2. Drbohlavová Eliška LAWI Junior Team Černý okruh 3x Ženy 19 let a starší (*2003 a starší) 180 00:43:13.1 12. 3.

Černý okruh 4x - Muži 19 - 35 let (*2003 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Růžička Zbyněk Rohozec Amulet Team Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 151 00:45:28.0 1. 1.
2. Bogar Kryštof Rohozec Amulet Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 147 00:46:40.5 3. 3.
3. Bogar František Cycology Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 146 00:52:20.7 5. 5.
4. Řídký Dominik Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 152 00:55:36.4 7. 7.
5. Hujer Ondřej Cycling for life Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 149 00:56:41.4 8. 8.
6. Čumpelík Marek Czech Multisport Coaching Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 148 01:00:30.5 11. 11.
7. Sklenář David Černý okruh 4x Muži 19 - 35 let (*2003 a starší) 145 - 1 kolo 00:47:06.3 13. 13.

Černý okruh 4x - Masters 35 let a starší (*1987 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Karásek Vladislav Czech MultiSport Coaching Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 171 00:46:06.0 2. 2.
2. Svoboda Honza Kaplička Hrabětice Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 165 00:50:36.3 4. 4.
3. Čapek Jan Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 166 00:52:40.3 6. 6.
4. Štryncl Pavel Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 174 00:57:05.4 9. 9.
5. Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 168 00:58:53.0 10. 10.
6. vaner jan trek kur enduro Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 172 - 1 kolo 00:46:00.9 12. 12.
7. Marx Jan Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 175 - 1 kolo 00:47:22.2 14. 14.
8. Lang Petr Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 170 - 1 kolo 00:48:24.5 15. 15.
9. Graman Michal Czech MultiSport Coaching Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 169 - 1 kolo 00:50:50.8 16. 16.
10. Panuš Karel KP RaceTeam Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 167 - 1 kolo 00:51:00.5 17. 17.
11. Nestyda Roman Czech Multisport Coaching Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 173 - 1 kolo 00:51:47.5 18. 18.
12. Pavlíček Ondřej Černý okruh 4x Masters 35 let a starší (*1987 a starší) 176 - 2 kola 00:48:18.2 19. 19.