Výsledky závodu

Spořická šestka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.10.2022



6 km - Dorostenky 2007-2006

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Formanová Hana 6 km Dorostenky 2007-2006 256 00:32:48.1 102. 30.
1. Fučíková Amálie TJ VTŽ Chomutov 6 km Dorostenky 2007-2006 279 00:32:48.1 102. 31.
3. Podhorná Eliška 6 km Dorostenky 2007-2006 192 00:35:13.9 159. 58.
4. Ertlová Viktorie VTŽ Chomutov 6 km Dorostenky 2007-2006 131 00:36:30.9 181. 71.
5. Illiková Tereza 6 km Dorostenky 2007-2006 276 00:36:48.9 186. 74.
6. Michanková Kateřina TJ VTŽ Chomutov 6 km Dorostenky 2007-2006 32 00:41:45.3 252. 124.
7. Fárová Kateřina 6 km Dorostenky 2007-2006 280 00:52:50.6 300. 165.

6 km - Dorostenci 2007-2006

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Poláček Lukáš 6 km Dorostenci 2007-2006 321 00:26:35.9 28. 28.
2. Kubica Tomáš 6 km Dorostenci 2007-2006 91 00:32:50.1 104. 73.
3. Hudák Matěj TJ Sokol zápas Spořice 6 km Dorostenci 2007-2006 161 00:34:10.6 131. 88.
4. Potrebuješ Adam Chomutov 6 km Dorostenci 2007-2006 302 00:36:01.4 171. 106.
5. Forman Jiří 6 km Dorostenci 2007-2006 255 00:36:37.1 184. 112.
6. Schmieder Bruno STG Strupčice 6 km Dorostenci 2007-2006 205 00:37:01.1 189. 114.

6 km - Juniorky 2005-2004

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dvořáková Rosemarie 6 km Juniorky 2005-2004 2 00:37:13.9 194. 79.
2. Magnová Eliška 6 km Juniorky 2005-2004 99 00:50:38.1 297. 163.

6 km - Junioři 2005-2004

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Patyk Michal 6 km Junioři 2005-2004 332 00:22:48.4 2. 2.
2. Havlin Vaclav 6 km Junioři 2005-2004 210 00:25:45.9 19. 19.
3. Klaška Filip 6 km Junioři 2005-2004 244 00:31:30.6 89. 66.

6 km - Ženy 2003-1983

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Formanová Nikola K&P 6 km Ženy 2003-1983 137 00:26:56.6 32. 1.
2. Kadeřábková Petra 6 km Ženy 2003-1983 150 00:27:07.6 33. 2.
3. Pikalová Kristýna Stg Strupčice 6 km Ženy 2003-1983 294 00:28:00.9 44. 6.
4. Šťastná Klára HardCross 6 km Ženy 2003-1983 3 00:29:21.4 59. 9.
5. Bartošová Lucie SRTG Most 6 km Ženy 2003-1983 181 00:29:27.6 60. 10.
6. Mutlová Eva JM Mašina Kadaň 6 km Ženy 2003-1983 182 00:29:44.1 64. 11.
7. Kubínková Barbora ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 53 00:29:53.4 67. 12.
8. Fara Lucie 6 km Ženy 2003-1983 7 00:30:08.6 73. 15.
9. Camprová Tereza ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 56 00:30:10.4 74. 16.
10. Hlavova Lenka SPOŘICE 6 km Ženy 2003-1983 10 00:30:10.6 75. 17.
11. Růžičková Zuzana Little Rose Team 6 km Ženy 2003-1983 54 00:30:24.9 78. 19.
12. Herkommerova Dana 6 km Ženy 2003-1983 149 00:31:25.6 85. 21.
13. Kuncova Katerina 6 km Ženy 2003-1983 258 00:31:35.4 90. 24.
14. Vaicová Kamila SRTG Most 6 km Ženy 2003-1983 262 00:31:44.1 94. 25.
15. Housková Jitka 6 km Ženy 2003-1983 322 00:31:49.6 96. 26.
16. Podrazilová Jana CHPS 6 km Ženy 2003-1983 227 00:32:45.1 100. 28.
17. Biely Kristyna Rozběhej Litvínov 6 km Ženy 2003-1983 152 00:33:10.1 111. 32.
18. Zachová Kateřina 6 km Ženy 2003-1983 327 00:33:21.4 114. 34.
19. Kroutilová Zuzana 6 km Ženy 2003-1983 231 00:33:27.1 116. 36.
20. Mrkáčková Jana Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy 2003-1983 110 00:33:55.6 123. 37.
21. Foukalová Irena 6 km Ženy 2003-1983 293 00:33:59.9 125. 38.
22. Musilová 6 km Ženy 2003-1983 237 00:34:01.7 126. 39.
23. Kratochvílová Romana 6 km Ženy 2003-1983 82 00:34:03.9 128. 41.
24. Háčková Eva 6 km Ženy 2003-1983 57 00:34:04.1 129. 42.
25. Jaroslava Steklá 6 km Ženy 2003-1983 232 00:34:08.6 130. 43.
26. Hudáková Martina SWEEP ULTIMATE GYM 6 km Ženy 2003-1983 162 00:34:11.6 132. 44.
27. Sýkorová Andrea FRKDN 6 km Ženy 2003-1983 179 00:34:12.1 133. 45.
28. Zralíková Natálie 6 km Ženy 2003-1983 224 00:34:32.7 142. 48.
29. Pinkrová Anna Spořice - Luční 6 km Ženy 2003-1983 173 00:34:41.2 148. 51.
30. Višová Adéla 6 km Ženy 2003-1983 250 00:34:41.6 150. 53.
31. Balková Aneta STG Chomutov 6 km Ženy 2003-1983 125 00:35:05.4 157. 57.
32. Hrdličková Růžena 6 km Ženy 2003-1983 50 00:35:19.6 160. 59.
33. Adamová Klára 6 km Ženy 2003-1983 129 00:35:54.7 167. 63.
34. Fajčíková Alice Stopgaučing 6 km Ženy 2003-1983 246 00:36:10.1 173. 67.
35. Májová Anna STELLA DREAM TEAM 6 km Ženy 2003-1983 295 00:36:19.6 178. 69.
36. Šultová Lucie 6 km Ženy 2003-1983 309 00:36:27.1 180. 70.
37. Huňady Michaela Droužkovice 6 km Ženy 2003-1983 208 00:36:59.1 188. 75.
38. Krovská Hana 6 km Ženy 2003-1983 239 00:37:03.1 192. 77.
39. Gargošová Jana 6 km Ženy 2003-1983 121 00:37:38.9 201. 84.
40. Šefrová Karla Kadaň 6 km Ženy 2003-1983 185 00:37:59.1 204. 87.
41. Šindelářová Petra 6 km Ženy 2003-1983 112 00:38:10.9 205. 88.
42. Jarošová Monika 6 km Ženy 2003-1983 291 00:38:16.9 207. 90.
43. Bystřická Kamila 6 km Ženy 2003-1983 61 00:38:20.4 208. 91.
44. vysopalova zuzana 6 km Ženy 2003-1983 215 00:38:36.7 214. 93.
45. Zlatová Venuše Rozběháme Most 6 km Ženy 2003-1983 80 00:38:59.1 217. 94.
46. Janíková Petra TJ Klášterec nad Ohří 6 km Ženy 2003-1983 230 00:39:01.9 218. 95.
47. Zmrzlá Ivana 6 km Ženy 2003-1983 253 00:39:02.4 219. 96.
48. Hendrychová Jiřina 6 km Ženy 2003-1983 163 00:39:07.4 221. 97.
49. Šmalko Zuzana Rozběháme Most 6 km Ženy 2003-1983 87 00:39:22.6 223. 99.
50. Tschochnerová Petra Stopgaučing 6 km Ženy 2003-1983 247 00:40:03.6 227. 103.
51. Malcovská Adéla 6 km Ženy 2003-1983 84 00:40:11.9 228. 104.
52. Kateřina Pecháčková 6 km Ženy 2003-1983 207 00:40:12.1 229. 105.
53. Zelenková Lucie Rozběhej Litvínov 6 km Ženy 2003-1983 265 00:40:15.3 232. 108.
54. Kočová Monika 6 km Ženy 2003-1983 225 00:40:16.9 233. 109.
55. Koutecká Lenka 6 km Ženy 2003-1983 157 00:40:40.4 235. 111.
56. Stanečková Michaela Alešovka 6 km Ženy 2003-1983 228 00:40:52.6 237. 112.
57. Jindrová Lenka 6 km Ženy 2003-1983 174 00:40:57.9 239. 114.
58. Fundová Lenka Escatec Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 42 00:40:58.9 240. 115.
59. Dvořáková Tereza Sociální služby Chomutov 6 km Ženy 2003-1983 268 00:41:13.6 244. 118.
60. Divišová Pavlína STELLA DREAM TEAM 6 km Ženy 2003-1983 296 00:41:40.9 250. 122.
61. Milotová Andrea CHPS 6 km Ženy 2003-1983 221 00:41:50.9 254. 126.
62. Plačková Michaela 6 km Ženy 2003-1983 238 00:42:20.4 257. 129.
63. Járová Eliška 6 km Ženy 2003-1983 40 00:42:29.9 259. 130.
64. Funková Barbora 6 km Ženy 2003-1983 299 00:42:54.6 260. 131.
65. Bížová Veronika 6 km Ženy 2003-1983 297 00:42:56.6 261. 132.
66. Hartlová Iveta 6 km Ženy 2003-1983 25 00:43:34.9 265. 135.
67. Syberová Renáta 6 km Ženy 2003-1983 26 00:43:35.4 266. 136.
68. Kharlamova Nataliya 6 km Ženy 2003-1983 94 00:43:55.4 269. 139.
69. Houdová Monika 6 km Ženy 2003-1983 271 00:44:01.4 270. 140.
70. Tonarová Jana Rozběháme Chomutovsko 6 km Ženy 2003-1983 48 00:44:01.6 271. 141.
71. Žampachová Zdeňka 6 km Ženy 2003-1983 176 00:45:14.6 272. 142.
72. Zemancová Nina Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy 2003-1983 169 00:45:21.9 275. 146.
73. Klašková Kateřina ŠBV 6 km Ženy 2003-1983 334 00:45:24.1 277. 147.
74. Benešová Anna Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy 2003-1983 135 00:45:29.6 278. 148.
75. Kučerová Ivana 6 km Ženy 2003-1983 83 00:46:37.9 285. 154.
76. Maternová Adéla Rozběháme Teplice 6 km Ženy 2003-1983 335 00:46:42.4 287. 156.
77. Horynová Michaela 6 km Ženy 2003-1983 62 00:46:44.7 288. 157.
78. Majerhoferová Zuzana Escatec Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 41 00:48:18.6 292. 159.
79. Hrebeniaková Anita ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 72 00:48:57.9 294. 160.
80. Vlasáková Kateřina TJ VTŽ Chomutov 6 km Ženy 2003-1983 251 00:52:46.1 299. 164.
81. Krymová Lucie ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 70 00:59:31.6 302. 167.
82. Švikruhová Alena ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 71 00:59:32.1 303. 168.
83. Bittnerová Kateřina ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy 2003-1983 75 01:00:29.9 304. 169.

6 km - Muži 2003-1983

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ottenschläger Oto 2BWINNER TEAM 6 km Muži 2003-1983 273 00:21:09.1 1. 1.
2. Koller Daniel Beham pro hospic Most 6 km Muži 2003-1983 142 00:23:11.4 3. 3.
3. Sušičký Ondřej MaximalAnimal 6 km Muži 2003-1983 132 00:23:12.9 4. 4.
4. Růžička Martin Little Rose Team 6 km Muži 2003-1983 55 00:24:25.9 6. 6.
5. Stacho Erik STG Chomutov 6 km Muži 2003-1983 124 00:24:37.4 9. 9.
6. Čermák Ondřej Rozběhej Litvínov 6 km Muži 2003-1983 144 00:25:27.6 16. 16.
7. Sládek Vladimír STG Strupčice 6 km Muži 2003-1983 85 00:25:27.7 17. 17.
8. Sofrancuk Ruslan 6 km Muži 2003-1983 27 00:25:41.1 18. 18.
9. Bušek Jakub 6 km Muži 2003-1983 202 00:25:55.6 21. 21.
10. Hlava Martin SPOŘICE 6 km Muži 2003-1983 11 00:26:01.1 23. 23.
11. Chrpa Lukáš SWEEP Ultimate Gym 6 km Muži 2003-1983 316 00:26:26.6 26. 26.
12. Zelenka Marcel Florbal Chomutov 6 km Muži 2003-1983 282 00:26:41.6 30. 30.
13. Kunik David Rozběhej Litvínov 6 km Muži 2003-1983 170 00:26:41.9 31. 31.
14. Bohuňovský Lukáš 6 km Muži 2003-1983 259 00:27:41.1 40. 35.
15. Fara Petr 6 km Muži 2003-1983 8 00:27:53.4 43. 38.
16. Bardovcy Petr 6 km Muži 2003-1983 201 00:28:34.9 49. 43.
17. Vilímský Jan 6 km Muži 2003-1983 119 00:28:40.4 51. 45.
18. Čížek Petr 6 km Muži 2003-1983 323 00:29:05.4 55. 47.
19. Kudláček Filip 6 km Muži 2003-1983 168 00:29:31.9 62. 52.
20. Šebesta Jakub FRKDN 6 km Muži 2003-1983 178 00:29:33.9 63. 53.
21. Ulrych Josef SRTG Most 6 km Muži 2003-1983 312 00:29:45.4 65. 54.
22. Kubička Lukáš Jedničky a Nuly 6 km Muži 2003-1983 200 00:30:03.6 71. 58.
23. Mydlář Josef 6 km Muži 2003-1983 116 00:30:31.6 79. 60.
24. Huňady Patrik 6 km Muži 2003-1983 106 00:31:18.4 84. 64.
25. Parkman Michael 6 km Muži 2003-1983 252 00:31:35.6 91. 67.
26. Kupněvič Alexandr ESCATEC Mechatronics 6 km Muži 2003-1983 36 00:32:15.4 99. 72.
27. Rychetský Stanislav 6 km Muži 2003-1983 266 00:33:29.1 117. 81.
28. Řezníček Jiří 6 km Muži 2003-1983 20 00:33:29.2 118. 82.
29. Nestler Miroslav Běžci Chomutov 6 km Muži 2003-1983 263 00:33:29.6 119. 83.
30. Janošík Marek 6 km Muži 2003-1983 47 00:33:48.9 122. 86.
31. Schubert Martin StarGym Most 6 km Muži 2003-1983 38 00:33:58.9 124. 87.
32. Hovorka Jakub Běžecký kroužek Luční 6 km Muži 2003-1983 285 00:34:22.6 135. 89.
33. Pařízek Lukáš M-Club Klášterec nad Ohří 6 km Muži 2003-1983 275 00:34:28.6 137. 91.
34. Šindelář Jiří 6 km Muži 2003-1983 138 00:34:31.4 141. 94.
35. Palička Ondřej Běžecký kroužek Luční 6 km Muži 2003-1983 23 00:34:40.9 146. 96.
36. Bodlák Jan 6 km Muži 2003-1983 35 00:34:56.6 154. 99.
37. Kocourek David 6 km Muži 2003-1983 164 00:35:27.9 163. 103.
38. Špaček Jan ESCATEC Mechatronics 6 km Muži 2003-1983 76 00:35:51.9 165. 104.
39. Kuniak Miroslav STELLA DREAM TEAM 6 km Muži 2003-1983 292 00:35:54.1 166. 105.
40. Janeček Petr 6 km Muži 2003-1983 197 00:36:18.1 177. 109.
41. Vepřek Pavel 6 km Muži 2003-1983 240 00:38:23.1 209. 118.
42. Kubac Miroslav 6 km Muži 2003-1983 114 00:38:33.4 213. 121.
43. Adamec Jan 6 km Muži 2003-1983 15 00:38:54.4 216. 123.
44. Hanuš Michal 6 km Muži 2003-1983 81 00:39:05.4 220. 124.
45. Beljajev Petr ESCATEC Mechatronics 6 km Muži 2003-1983 37 00:41:00.4 241. 126.
46. Šamaj Jan Sociální služby Chomutov 6 km Muži 2003-1983 270 00:41:14.9 245. 127.
47. Kostka Vladislav Louny 6 km Muži 2003-1983 148 00:42:27.6 258. 129.
48. Miroslav Hrubý 6 km Muži 2003-1983 158 00:43:28.6 264. 130.
49. Moravec Jakub Sweep Ultimate Gym 6 km Muži 2003-1983 134 00:45:30.9 280. 131.
50. Horyna David 6 km Muži 2003-1983 63 00:46:45.1 289. 132.
51. Folwarczny David 6 km Muži 2003-1983 98 00:50:42.1 298. 135.

6 km - Ženy „A“ 1982-1973

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Brožová Kateřina Proffa 6 km Ženy „A“ 1982-1973 320 00:27:09.6 34. 3.
2. Škodová Jana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 5 00:28:44.9 52. 7.
3. Puršová Simona Hardcross 6 km Ženy „A“ 1982-1973 92 00:29:04.4 54. 8.
4. Zlatová Adéla Rozběháme Most 6 km Ženy „A“ 1982-1973 277 00:30:05.6 72. 14.
5. Čáslavská Denisa Krušnohorský výšvih 6 km Ženy „A“ 1982-1973 93 00:31:05.7 82. 20.
6. Burešová Metznerová Helena Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 153 00:31:27.4 87. 22.
7. Nádaská Renata Rychlý želvy 6 km Ženy „A“ 1982-1973 175 00:31:28.4 88. 23.
8. Spoustová Michala Ondřejov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 115 00:32:10.1 98. 27.
9. Vašatová Kateřina ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 77 00:32:45.2 101. 29.
10. Hodicová Radka Fitness M club Klášterec nad Ohří 6 km Ženy „A“ 1982-1973 45 00:33:24.9 115. 35.
11. Miroslava Rostová 6 km Ženy „A“ 1982-1973 324 00:34:02.4 127. 40.
12. Kostková Jitka 6 km Ženy „A“ 1982-1973 107 00:34:12.1 134. 46.
13. Liebigová Radka 6 km Ženy „A“ 1982-1973 151 00:34:29.9 140. 47.
14. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 154 00:34:39.9 145. 50.
15. Křenovská Lenka Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 155 00:34:41.4 149. 52.
16. Lipmannová Blanka Areál Cihla 6 km Ženy „A“ 1982-1973 206 00:34:50.6 152. 54.
17. Hodková Martina 6 km Ženy „A“ 1982-1973 281 00:34:53.6 153. 55.
18. Vrbová Andrea STG Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 34 00:34:57.4 155. 56.
19. Jandová Iva CHPS 6 km Ženy „A“ 1982-1973 214 00:35:21.4 161. 60.
20. Víznerová Denisa Jedničky a Nuly 6 km Ženy „A“ 1982-1973 229 00:35:34.9 164. 61.
21. Vrzáková Renata Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 123 00:35:54.7 167. 62.
22. Syrová Radka Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 51 00:35:55.4 170. 65.
23. Vavříková Simona 6 km Ženy „A“ 1982-1973 310 00:37:01.1 190. 76.
24. Pláteníková Barbara 6 km Ženy „A“ 1982-1973 313 00:37:11.1 193. 78.
25. Slabová Milena CHPS 6 km Ženy „A“ 1982-1973 218 00:37:19.1 196. 80.
26. Fučíková Zuzana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 278 00:37:30.4 198. 81.
27. Kolaříková Gabriela TBT Women 6 km Ženy „A“ 1982-1973 307 00:37:36.2 200. 83.
28. Frantová Petra Běhny Místo 6 km Ženy „A“ 1982-1973 184 00:37:41.9 202. 85.
29. Bechyňová Ivana CHPS 6 km Ženy „A“ 1982-1973 226 00:37:49.9 203. 86.
30. Fialková Eva Běhny Misto 6 km Ženy „A“ 1982-1973 304 00:38:14.9 206. 89.
31. Škaloudová Petra Stg Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 139 00:39:15.6 222. 98.
32. Uhlíková Monika 6 km Ženy „A“ 1982-1973 236 00:39:39.4 224. 100.
33. Tvrdková Jana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 272 00:39:53.6 226. 102.
34. Kopřivová Zdeňka Rozběhej Litvinov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 58 00:40:13.1 230. 106.
35. Becková Martina Krušnohorský výšvih 6 km Ženy „A“ 1982-1973 203 00:40:14.4 231. 107.
36. Petříková Barbora ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 69 00:40:54.4 238. 113.
37. Matušková Hana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 39 00:41:11.1 243. 117.
38. Trnková Štěpánka Běžci Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 122 00:41:16.4 246. 119.
39. Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 60 00:41:16.9 247. 120.
40. Steidlová Lenka 6 km Ženy „A“ 1982-1973 59 00:41:33.4 249. 121.
41. Strieborná Romana 6 km Ženy „A“ 1982-1973 17 00:41:43.1 251. 123.
42. Benešová Jana Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy „A“ 1982-1973 140 00:41:45.4 253. 125.
43. Námešná Darina 6 km Ženy „A“ 1982-1973 183 00:41:51.1 255. 127.
44. Matoušková Ilona 6 km Ženy „A“ 1982-1973 18 00:41:54.1 256. 128.
45. Šolarová Anna 6 km Ženy „A“ 1982-1973 257 00:43:19.4 262. 133.
46. Dvořáková Gabriela 6 km Ženy „A“ 1982-1973 96 00:43:27.4 263. 134.
47. Havlinova Miroslava 6 km Ženy „A“ 1982-1973 209 00:43:40.1 267. 137.
48. Eisenmayerova Jana Most 6 km Ženy „A“ 1982-1973 46 00:43:48.9 268. 138.
49. Stejskalová Alena Prostě běž 6 km Ženy „A“ 1982-1973 216 00:45:18.1 273. 143.
50. Klašková Mirka Rozběháme Teplice-RTO 6 km Ženy „A“ 1982-1973 242 00:45:30.4 279. 149.
51. Lišková Jana ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 66 00:45:39.9 281. 150.
52. Folwarczná Eva ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „A“ 1982-1973 67 00:45:40.9 282. 151.
53. Bajerová Marie Chomutov 6 km Ženy „A“ 1982-1973 274 00:46:41.6 286. 155.
54. Hendrichová Zdeňka 6 km Ženy „A“ 1982-1973 177 00:47:22.9 290. 158.

6 km - Muži „A“ 1982-1973

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ouzký Stanislav TJ VTŽ Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 243 00:24:30.6 7. 7.
2. Belej Tomáš STG Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 300 00:25:04.9 11. 11.
3. Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 286 00:25:07.1 12. 12.
4. Řehoř Zdeněk Stg Strupčice 6 km Muži „A“ 1982-1973 298 00:25:14.9 14. 14.
5. Razakowski Martin DBK Kadaň 6 km Muži „A“ 1982-1973 329 00:25:25.4 15. 15.
6. Škota Jan 6 km Muži „A“ 1982-1973 100 00:25:51.6 20. 20.
7. Fialka František Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 233 00:25:57.1 22. 22.
8. Kochlöfl Martin 6 km Muži „A“ 1982-1973 249 00:26:06.1 24. 24.
9. Šimoňák Milan Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 288 00:26:12.4 25. 25.
10. Veselý Martin Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 120 00:26:27.6 27. 27.
11. Malý Vojtěch Sweep Ultimate Gym/PANB 6 km Muži „A“ 1982-1973 12 00:27:16.9 36. 32.
12. Janoušek Radek Cobram Team 6 km Muži „A“ 1982-1973 13 00:27:29.6 37. 33.
13. Počta Martin Forrest Gump team 6 km Muži „A“ 1982-1973 212 00:27:34.4 38. 34.
14. Hodic Luděk Fitness M club Klášterec nad Ohří 6 km Muži „A“ 1982-1973 44 00:27:52.6 41. 36.
15. Plos Jan CHPS 6 km Muži „A“ 1982-1973 219 00:28:05.4 46. 40.
16. Zlata Jiří Rozběháme Most 6 km Muži „A“ 1982-1973 284 00:28:33.1 48. 42.
17. Faigl Pavel Proffa 6 km Muži „A“ 1982-1973 319 00:28:35.9 50. 44.
18. Hložek Martin Rozběháme Plzeň 6 km Muži „A“ 1982-1973 325 00:29:01.6 53. 46.
19. Bäumelt Karel Cobram Team 6 km Muži „A“ 1982-1973 190 00:29:09.4 56. 48.
20. Dobiaš Vladimír Droužkovice 6 km Muži „A“ 1982-1973 16 00:29:17.9 58. 50.
21. Nádaský Patrik Rychlý želvy 6 km Muži „A“ 1982-1973 180 00:29:29.9 61. 51.
22. Tržický Lukáš Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 198 00:29:52.1 66. 55.
23. Otava Viktor 6 km Muži „A“ 1982-1973 264 00:29:56.1 68. 56.
24. Pomajbik Václav CHPS 6 km Muži „A“ 1982-1973 220 00:29:56.1 69. 57.
25. Penk Petr Zelená 6 km Muži „A“ 1982-1973 261 00:30:19.6 76. 59.
26. Trávník Marian CHPS 6 km Muži „A“ 1982-1973 222 00:30:39.4 80. 61.
27. Filo Jan Žatec 6 km Muži „A“ 1982-1973 9 00:30:54.9 81. 62.
28. Pele Jaroslav Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 204 00:31:06.6 83. 63.
29. Bureš Jaroslav Údlice 6 km Muži „A“ 1982-1973 189 00:31:27.4 86. 65.
30. Kala Ladislav STELLA DREAM TEAM 6 km Muži „A“ 1982-1973 289 00:31:40.6 92. 68.
31. Smělý Roman 6 km Muži „A“ 1982-1973 317 00:31:43.9 93. 69.
32. Martínek Jan Rozběhej Litvínov 6 km Muži „A“ 1982-1973 156 00:32:52.6 107. 76.
33. Vrzák Jan Rozběhej Litvinov 6 km Muži „A“ 1982-1973 127 00:32:52.9 108. 77.
34. Beneš Petr Sweep Ultimate Gym 6 km Muži „A“ 1982-1973 141 00:32:57.1 109. 78.
35. Šlapák Petr Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 195 00:33:00.6 110. 79.
36. Štípek Václav 6 km Muži „A“ 1982-1973 217 00:33:13.9 113. 80.
37. Ulrych David SRTG Most 6 km Muži „A“ 1982-1973 311 00:34:25.6 136. 90.
38. Vlček Martin STELLA DREAM TEAM 6 km Muži „A“ 1982-1973 290 00:34:43.4 151. 98.
39. Uhlík Daniel 6 km Muži „A“ 1982-1973 235 00:34:57.9 156. 100.
40. Forman Jiří 6 km Muži „A“ 1982-1973 254 00:35:09.9 158. 101.
41. Košuta Jan CHPS 6 km Muži „A“ 1982-1973 223 00:35:25.9 162. 102.
42. Dřevikovský Jaroslav Běžci Chomutov 6 km Muži „A“ 1982-1973 211 00:36:11.1 174. 107.
43. Uldrich Tomáš Jedničky a Nuly 6 km Muži „A“ 1982-1973 199 00:36:35.4 183. 111.
44. Poprovský Jiří Stopgaučink 6 km Muži „A“ 1982-1973 19 00:36:53.6 187. 113.
45. Schmieder Oto STG Strupčice 6 km Muži „A“ 1982-1973 113 00:37:01.6 191. 115.
46. Sokol Martin 6 km Muži „A“ 1982-1973 1 00:37:16.1 195. 116.
47. Tvrdík Tomáš Rozběháme Teplice 6 km Muži „A“ 1982-1973 241 00:37:26.4 197. 117.
48. Pinkr Josef Spořice - Luční 6 km Muži „A“ 1982-1973 172 00:38:24.1 210. 119.
49. Dort Sociální služby Chomutov .po 6 km Muži „A“ 1982-1973 269 00:38:28.1 211. 120.

6 km - Ženy „B“ 1972-1963

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Podhorná Soňa 6 km Ženy „B“ 1972-1963 186 00:27:10.6 35. 4.
2. Andresová Lenka HardCross 6 km Ženy „B“ 1972-1963 97 00:30:03.1 70. 13.
3. Hudáková Helena Hopman team Žatec 6 km Ženy „B“ 1972-1963 6 00:30:22.6 77. 18.
4. Faiferová Martina 6 km Ženy „B“ 1972-1963 213 00:33:11.6 112. 33.
5. Kubicová Jana 6 km Ženy „B“ 1972-1963 90 00:34:35.4 144. 49.
6. Josefusová Jitka 6 km Ženy „B“ 1972-1963 165 00:35:54.7 167. 64.
7. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 6 km Ženy „B“ 1972-1963 108 00:36:07.4 172. 66.
8. Dřevikovská Věra Zelená 6 km Ženy „B“ 1972-1963 260 00:36:11.9 175. 68.
9. Payerová Lenka sama za sebe 6 km Ženy „B“ 1972-1963 49 00:36:34.4 182. 72.
10. Jandová Lenka Most 6 km Ženy „B“ 1972-1963 88 00:36:45.1 185. 73.
11. Hladová Marcela 6 km Ženy „B“ 1972-1963 306 00:37:36.1 199. 82.
12. Vondraskova Jaroslava 6 km Ženy „B“ 1972-1963 118 00:38:31.4 212. 92.
13. Hennlichová Jana 6 km Ženy „B“ 1972-1963 248 00:39:48.9 225. 101.
14. Vlčková Jitka 6 km Ženy „B“ 1972-1963 143 00:40:19.1 234. 110.
15. Kovaříková Ivana 6 km Ženy „B“ 1972-1963 245 00:45:19.4 274. 144.
16. Smolíková Věra Sweep Ultimate Gym 6 km Ženy „B“ 1972-1963 117 00:45:21.9 275. 145.
17. Perglová Alena Chomutov 6 km Ženy „B“ 1972-1963 234 00:46:09.6 283. 152.
18. Podzimková Jaroslava rozběhem Litvínov 6 km Ženy „B“ 1972-1963 14 00:46:19.6 284. 153.
19. Urbánková Václava ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „B“ 1972-1963 73 00:50:07.4 295. 161.
20. Štětinová Květa 6 km Ženy „B“ 1972-1963 305 00:50:24.4 296. 162.
21. Šimáčková Helena ESCATEC Mechatronics 6 km Ženy „B“ 1972-1963 65 00:57:21.9 301. 166.

6 km - Muži „B“ 1972-1963

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Cimerman Ladislav Litvínov 6 km Muži „B“ 1972-1963 133 00:23:36.1 5. 5.
2. Watzke Petr Teplice 6 km Muži „B“ 1972-1963 326 00:24:33.1 8. 8.
3. Šlapák Zdeněk TJ VTŽ Chomutov 6 km Muži „B“ 1972-1963 52 00:24:41.4 10. 10.
4. Prokeš Dušan STG Chomutov 6 km Muži „B“ 1972-1963 194 00:25:11.6 13. 13.
5. Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 6 km Muži „B“ 1972-1963 109 00:26:37.1 29. 29.
6. Kudláček Miroslav 6 km Muži „B“ 1972-1963 167 00:27:52.9 42. 37.
7. Podhorný David 6 km Muži „B“ 1972-1963 187 00:28:03.1 45. 39.
8. Nobst Pavel 6 km Muži „B“ 1972-1963 283 00:28:26.4 47. 41.
9. Patroch Pavel HAHN TEAM 6 km Muži „B“ 1972-1963 160 00:29:12.1 57. 49.
10. Novák Pavel Běžecký kroužek Luční 6 km Muži „B“ 1972-1963 28 00:32:50.1 105. 74.
11. Hendrych Jiří Krušnohorský výšvih - Hamroni 6 km Muži „B“ 1972-1963 89 00:32:52.1 106. 75.
12. Vlach Michal 6 km Muži „B“ 1972-1963 318 00:33:30.1 120. 84.
13. Smolko Martin Mattoni Free Run Most 6 km Muži „B“ 1972-1963 86 00:34:29.4 138. 92.
14. Brand Roman Sokol Spořice 6 km Muži „B“ 1972-1963 4 00:34:29.6 139. 93.
15. Vik Roman 6 km Muži „B“ 1972-1963 146 00:34:34.6 143. 95.
16. Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 6 km Muži „B“ 1972-1963 79 00:36:12.4 176. 108.
17. Smolík Arnošt 6 km Muži „B“ 1972-1963 330 00:36:23.9 179. 110.
18. Giptner Jiří Běžecký kroužek Luční 6 km Muži „B“ 1972-1963 22 00:38:46.4 215. 122.
19. Bulant Radim ESCATEC Mechatronics 6 km Muži „B“ 1972-1963 74 00:40:45.6 236. 125.
20. Starý Ladislav SEA 6 km Muži „B“ 1972-1963 130 00:41:17.4 248. 128.
21. Lang Roman Veteráni 69 6 km Muži „B“ 1972-1963 308 00:48:41.1 293. 134.

6 km - Veteránky 1962 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most 6 km Veteránky 1962 a starší 159 00:27:36.4 39. 5.
2. Havlenová Božena Rozběháme Most 6 km Veteránky 1962 a starší 95 00:41:10.1 242. 116.

6 km - Veteráni 1962 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Koller Milan BehamProHospicMost 6 km Veteráni 1962 a starší 136 00:31:49.4 95. 70.
2. Svoboda Josef 6 km Veteráni 1962 a starší 331 00:31:58.1 97. 71.
3. Macek Jiří VTŽ Chomutov 6 km Veteráni 1962 a starší 111 00:33:34.1 121. 85.
4. Hovorka Miroslav Běžecký kroužek Luční 6 km Veteráni 1962 a starší 287 00:34:41.1 147. 97.
5. Raisr Jaromír Krušnohorci 6 km Veteráni 1962 a starší 328 00:47:44.9 291. 133.