Výsledky závodu

RunAut 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.05.2022



8 km (2 okruhy) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svoboda Tomáš Kalokagathia aliance 8 km (2 okruhy) Muži 955 00:26:49.7 1. 1.
2. Vocetka Tomáš adidas Runners Prague 8 km (2 okruhy) Muži 829 00:27:07.3 2. 2.
3. Pešek Jiří Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 818 00:28:10.6 3. 3.
4. Zámiš Lukáš Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 866 00:29:18.8 4. 4.
5. Fráz Lukáš SK Babice 8 km (2 okruhy) Muži 879 00:30:05.5 5. 5.
6. Musil Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži 956 00:32:03.6 6. 6.
7. Mulač Šimon 8 km (2 okruhy) Muži 959 00:32:10.1 7. 7.
8. Simandl Petr Les Bonvivants 8 km (2 okruhy) Muži 869 00:32:13.1 8. 8.
9. Hanzelín Petr Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 839 00:32:49.8 9. 9.
10. Staněk Daniel Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 855 00:33:22.7 10. 10.
11. Svoboda Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 960 00:34:25.9 12. 11.
12. Bejček Lukáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 834 00:34:27.7 13. 12.
13. Prokop Martin 8 km (2 okruhy) Muži 820 00:34:54.8 14. 13.
14. Vyrut Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 865 00:35:03.7 15. 14.
15. Kašpar Vojtěch Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 842 00:35:17.7 17. 15.
16. Komarnytskyi Oleksandr Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 845 00:36:03.1 18. 16.
17. Vychytil Radek 8 km (2 okruhy) Muži 952 00:36:06.1 19. 17.
18. Nádherný Martin AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 870 00:36:56.9 20. 18.
19. Antoš Petr Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 831 00:37:21.2 21. 19.
20. Houska Michal EPC Trianon 8 km (2 okruhy) Muži 808 00:37:47.5 22. 20.
21. Hanley Eoin PathwaysHR 8 km (2 okruhy) Muži 875 00:37:50.3 23. 21.
22. Barák Kamil 8 km (2 okruhy) Muži 874 00:38:09.9 25. 22.
23. Klíč Michal 8 km (2 okruhy) Muži 811 00:38:26.5 27. 23.
24. Debnár Dušan Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 836 00:38:29.2 28. 24.
25. Tuan Nguyen Minh Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 859 00:38:30.2 29. 25.
26. Nádherný Václav AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 877 00:38:37.6 30. 26.
27. Lifka Radek Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 848 00:38:41.7 31. 27.
28. Borovička Jiří AŽD PRAHA 8 km (2 okruhy) Muži 804 00:39:05.1 33. 28.
29. Vincenc Michal 8 km (2 okruhy) Muži 825 00:39:10.6 34. 29.
30. Vidím Pavel - 8 km (2 okruhy) Muži 824 00:39:11.1 35. 30.
31. Mikula Roman Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 849 00:39:34.7 37. 31.
32. Kokinda Ivo Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 844 00:39:35.2 38. 32.
33. Kučera Martin Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 847 00:41:13.1 44. 33.
34. Záruba Tomáš Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 867 00:41:41.7 46. 34.
35. Vladimír Kampík Ing. AŽD PRAHA 8 km (2 okruhy) Muži 826 00:42:38.4 48. 35.
36. Vlček Filip Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 863 00:42:41.5 49. 36.
37. Skalák Jan Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 854 00:42:49.8 50. 37.
38. Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 840 00:43:41.0 51. 38.
39. Kasa Petr Pilulka 8 km (2 okruhy) Muži 841 00:45:48.8 57. 39.
40. Grandcourt Peter 8 km (2 okruhy) Muži 871 00:46:41.4 60. 40.
41. Wasserbauer Radek AK Rozmetadlo Praha 8 km (2 okruhy) Muži 868 00:48:24.3 63. 41.
42. Schachl Miroslav Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 853 00:49:36.2 64. 42.
43. Strejček Jiří 8 km (2 okruhy) Muži 953 00:50:29.5 65. 43.
44. Krotký Jiří 8 km (2 okruhy) Muži 881 00:54:49.9 68. 44.
45. Lebeda Michal 8 km (2 okruhy) Muži 814 00:54:51.6 69. 45.

8 km (2 okruhy) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Frantova Andrea Lidl 8 km (2 okruhy) Ženy 827 00:34:03.6 11. 1.
2. Spudilová Michala Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 821 00:35:17.2 16. 2.
3. Barbora Chadimová Mgr. AŽD PRAHA 8 km (2 okruhy) Ženy 803 00:37:55.8 24. 3.
4. Child Markéta Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 8 km (2 okruhy) Ženy 809 00:38:23.1 26. 4.
5. Rožnovská Andrea 8 km (2 okruhy) Ženy 878 00:38:44.5 32. 5.
6. Nováčková Jana Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 850 00:39:21.3 36. 6.
7. Pelová Milena AC Tepo Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy 816 00:40:11.7 39. 7.
8. Uzlová Květa Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Ženy 861 00:40:18.3 40. 8.
9. Kopecká Aneta DSC Gallery 8 km (2 okruhy) Ženy 812 00:40:47.3 41. 9.
10. Mrázková Petra TJ Liga 100 Praha 8 km (2 okruhy) Ženy 815 00:40:56.0 42. 10.
11. Losová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 882 00:40:59.1 43. 11.
12. McCollum Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 876 00:41:23.3 45. 12.
13. Vilímová Sabina Pilulka 8 km (2 okruhy) Ženy 862 00:41:41.8 47. 13.
14. Suchánková Marie 5 semen 8 km (2 okruhy) Ženy 883 00:44:07.7 52. 14.
15. Strnadová Renata 8 km (2 okruhy) Ženy 873 00:44:19.2 53. 15.
16. Strnadová Aneta EPB 8 km (2 okruhy) Ženy 856 00:44:19.3 54. 16.
17. Štěpánková Marcela Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 857 00:45:21.7 55. 17.
18. Náběliková Kamila 8 km (2 okruhy) Ženy 958 00:45:36.7 56. 18.
19. Denková Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 807 00:45:53.5 58. 19.
20. Davidová Zdeňka AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 954 00:46:41.2 59. 20.
21. Čabrádková Michaela 8 km (2 okruhy) Ženy 806 00:46:47.9 61. 21.
22. Konečná Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 830 00:48:17.9 62. 22.
23. Bártová Katrin Pilulka 8 km (2 okruhy) Ženy 833 00:50:53.2 66. 23.
24. Töröková Erika Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Ženy 858 00:50:53.9 67. 24.
25. Lebedová Julie 8 km (2 okruhy) Ženy 872 00:55:04.2 70. 25.

4 km (1 okruhy) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Freydrych Michal Kalokagathia aliance 4 km (1 okruhy) Muži 663 00:14:07.3 1. 1.
2. Mandát Jakub Flexlog 4 km (1 okruhy) Muži 597 00:14:17.3 2. 2.
3. Lukáš Hodný Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 488 00:15:03.8 4. 3.
4. Mráček Ondřej 4 km (1 okruhy) Muži 515 00:15:33.5 6. 4.
5. Ivetić GT Elitni Pula 4 km (1 okruhy) Muži 514 00:15:44.3 7. 5.
6. Kroupa Štěpán Café Racers 4 km (1 okruhy) Muži 576 00:15:46.7 8. 6.
7. Matoušek Martin Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 539 00:15:56.3 9. 7.
8. Kopecký Luboš AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 486 00:16:33.7 10. 8.
9. Puršl Jiří Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Muži 549 00:16:50.6 11. 9.
10. Kasa Martin Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 532 00:16:55.9 12. 10.
11. Velička Michal Toyota 4 km (1 okruhy) Muži 587 00:17:31.5 13. 11.
12. Procházka Tomáš 4 km (1 okruhy) Muži 664 00:17:55.5 14. 12.
13. Navrátil Tomáš Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 543 00:18:26.8 15. 13.
14. Anzembacher Vilém 4 km (1 okruhy) Muži 600 00:18:32.8 16. 14.
15. Varecha Martin 4 km (1 okruhy) Muži 599 00:18:35.1 17. 15.
16. Jiří Steklý Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 485 00:18:39.6 18. 16.
17. František Roubík Mgr. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 476 00:19:00.5 19. 17.
18. Vačajev Michail AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 506 00:19:09.4 21. 18.
19. Pomikálek Vít Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 547 00:19:30.6 23. 19.
20. Králíček Tomáš Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 533 00:19:31.4 24. 20.
21. Lubomír Macháček Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 487 00:19:32.5 26. 21.
22. Urx Martin Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 561 00:19:36.3 27. 22.
23. Vítězslav Landsfeld Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 509 00:19:47.3 28. 23.
24. Olkhovskyi Anatolii Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 544 00:19:55.5 29. 24.
25. Raichl Šimon Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 550 00:20:01.3 30. 25.
26. Melichar David Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 540 00:20:11.6 33. 26.
27. Suchánek Pavel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 560 00:20:25.5 37. 27.
28. Zdeněk Král Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 511 00:20:26.7 38. 28.
29. Jakub Oulický Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 484 00:20:44.3 40. 29.
30. Minařík Lukáš EPB 4 km (1 okruhy) Muži 492 00:20:47.3 41. 30.
31. Schachl Stanislav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 554 00:20:51.2 42. 31.
32. Hrobař Filip Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 531 00:20:53.4 43. 32.
33. Onderka Alois Kobylisy 4 km (1 okruhy) Muži 516 00:21:00.2 45. 33.
34. Petr Koutecký Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 498 00:21:12.3 49. 34.
35. Bellada Jaroslav Smartko 4 km (1 okruhy) Muži 470 00:21:41.5 54. 35.
36. Barták Tomáš LMC 4 km (1 okruhy) Muži 573 00:21:47.5 56. 36.
37. Šilha Roman 4 km (1 okruhy) Muži 581 00:21:56.8 57. 37.
38. Martin Votava Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 490 00:22:32.3 62. 38.
39. Valenta Tomáš JZD Mír Neveklov 4 km (1 okruhy) Muži 507 00:22:33.0 65. 39.
40. Lukáč Martin Ski Pax Horní Maxov 4 km (1 okruhy) Muži 570 00:22:36.6 66. 40.
41. Janoušek Miloslav 4 km (1 okruhy) Muži 593 00:22:44.8 68. 41.
42. Matějíček Lukáš Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Muži 538 00:23:02.8 72. 42.
43. Skopec Pavel Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 556 00:24:00.4 81. 43.
44. Michal Medula Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 491 00:24:06.9 84. 44.
45. Roubíček Milan Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 552 00:24:12.6 85. 45.
46. Vlastimil Kalina Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Muži 510 00:24:17.6 86. 46.
47. Mojžíš Petr Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 542 00:24:49.5 89. 47.
48. Peter Kasa ml. Pilulka 4 km (1 okruhy) Muži 529 00:25:50.4 92. 48.
49. Růžička Rastislav Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 553 00:25:54.8 93. 49.
50. Hoznour Ondřej 4 km (1 okruhy) Muži 662 00:26:30.6 96. 50.
51. Příkaský Petr 4 km (1 okruhy) Muži 666 00:26:31.1 98. 51.
52. Mikolášek Blahoslav Hager Electro 4 km (1 okruhy) Muži 541 00:26:42.9 99. 52.

4 km (1 okruhy) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hanley Emily ASK DiPoli 4 km (1 okruhy) Ženy 575 00:15:03.1 3. 1.
2. Eliášová Míša 4 km (1 okruhy) Ženy 594 00:15:19.8 5. 2.
3. Bútorová Marcela Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 522 00:19:08.9 20. 3.
4. Myšáková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 595 00:19:29.2 22. 4.
5. Luštincová Jana Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 534 00:19:32.3 25. 5.
6. Mourkova Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 585 00:20:04.5 31. 6.
7. Zehrerová Adéla 4 km (1 okruhy) Ženy 588 00:20:10.5 32. 7.
8. Borovičková Lenka AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Ženy 472 00:20:18.2 34. 8.
8. Hanzelínová Šárka 4 km (1 okruhy) Ženy 568 00:20:18.2 34. 9.
10. Márová Veronika Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 537 00:20:23.3 36. 10.
11. Blumentrittová Barbora AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Ženy 471 00:20:42.1 39. 11.
12. Houserová Michaela Verra 4 km (1 okruhy) Ženy 482 00:20:53.9 44. 12.
13. Onderková Vladislava Kobylisy 4 km (1 okruhy) Ženy 517 00:21:00.5 46. 13.
14. Zelenková Adéla Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 566 00:21:01.2 47. 14.
15. Jászayová Roberta 4 km (1 okruhy) Ženy 569 00:21:10.7 48. 15.
16. Monika Teufelová Ing. AŽD PRAHA 4 km (1 okruhy) Ženy 493 00:21:27.3 50. 16.
17. Bačkovská Petra BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 591 00:21:30.9 51. 17.
18. Fričková Iveta Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 528 00:21:34.8 52. 18.
19. Novotná Denisa Ski Team ČS 4 km (1 okruhy) Ženy 590 00:21:35.4 53. 19.
20. Foučková Denisa Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 527 00:21:44.2 55. 20.
21. Zverevska Daria Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 572 00:22:06.8 58. 21.
22. Blažková Matějová Vendula ČS 4 km (1 okruhy) Ženy 574 00:22:08.2 59. 22.
23. Maxova Silvie 4 km (1 okruhy) Ženy 584 00:22:16.4 60. 23.
24. Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 592 00:22:30.5 61. 24.
25. Dolanská Pavla Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 524 00:22:32.3 63. 25.
26. Hercíková Petra EPC Trianon 4 km (1 okruhy) Ženy 479 00:22:32.9 64. 26.
27. Pelová Nicole Ski Pax Horní Maxov 4 km (1 okruhy) Ženy 497 00:22:36.6 67. 27.
28. Denková Pavlína 4 km (1 okruhy) Ženy 513 00:22:44.9 69. 28.
29. Semerádová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 519 00:22:45.6 70. 29.
30. Sokolová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 501 00:23:02.3 71. 30.
31. Ostřížová Radka Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 545 00:23:14.1 73. 31.
32. Stárková Magda Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 559 00:23:20.8 74. 32.
33. Klimendová Iva 4 km (1 okruhy) Ženy 661 00:23:25.7 75. 33.
34. Pollardová Barbora Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o. 4 km (1 okruhy) Ženy 499 00:23:33.9 76. 34.
35. Pažoutová Petra Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 546 00:23:38.1 77. 35.
36. Městecká Irena AK Rozmetadlo Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 571 00:23:41.4 78. 36.
37. Spurná Šárka Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 558 00:23:50.4 79. 37.
38. Vejvodová Klára EPB 4 km (1 okruhy) Ženy 508 00:23:56.5 80. 38.
39. Režná Petra Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 551 00:24:00.8 82. 39.
40. Skopcová Tereza Hager Electro 4 km (1 okruhy) Ženy 555 00:24:00.9 83. 40.
41. Němá Karolína 4 km (1 okruhy) Ženy 495 00:24:44.3 87. 41.
42. Macháčková Veronika Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 535 00:24:49.3 88. 42.
43. Flanderková Zdeňka Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 526 00:25:12.9 90. 43.
44. Popová Tereza FK Újezd nad 4 km (1 okruhy) Ženy 500 00:25:48.8 91. 44.
45. Procházková Hana Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 548 00:26:15.7 94. 45.
46. Dušková Miroslava 4 km (1 okruhy) Ženy 598 00:26:21.1 95. 46.
47. Hrubá Barbora 4 km (1 okruhy) Ženy 483 00:26:30.9 97. 47.
48. Černá Monika Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 523 00:26:59.1 100. 48.
49. Lukavská Lenka Česká spořitelna 4 km (1 okruhy) Ženy 578 00:27:10.8 101. 49.
50. Škodová Martina 4 km (1 okruhy) Ženy 596 00:27:13.8 102. 50.
51. Volejníková Šárka Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 564 00:28:46.1 103. 51.
52. Marchenko Anna Pilulka 4 km (1 okruhy) Ženy 536 00:28:46.3 104. 52.
53. Minaříková Aneta 4 km (1 okruhy) Ženy 582 00:33:51.7 105. 53.
54. Patnická Kristýna Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 518 00:34:03.6 106. 54.
55. Tůmová Dana Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 505 00:48:04.5 107. 55.
56. Šrutová Tereza Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 503 00:49:31.4 108. 56.
57. Čechová Denisa Smartko 4 km (1 okruhy) Ženy 475 00:49:39.2 109. 57.