Výsledky závodu

Růžovský panter

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.06.2022



7,1 km - Junioři 2004 a 2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sahula Jan 7,1 km Junioři 2004 a 2007 64 00:39:47.9 23. 17.
2. Ježek Jakub SK APD Děčín 7,1 km Junioři 2004 a 2007 38 00:45:13.4 39. 26.
3. Pivoňka Jakub 7,1 km Junioři 2004 a 2007 21 00:46:41.1 45. 30.
4. Rangl Matěj 7,1 km Junioři 2004 a 2007 103 00:47:28.3 48. 31.
5. Vála Jáchym 7,1 km Junioři 2004 a 2007 104 00:54:35.7 60. 36.

7,1 km - Muži 1973 až 2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Žaloudek Jan 7,1 km Muži 1973 až 2003 25 00:28:23.9 2. 2.
2. Petrášek Miroslav 7,1 km Muži 1973 až 2003 113 00:29:33.7 3. 3.
3. Steklý Radek 7,1 km Muži 1973 až 2003 72 00:29:47.9 4. 4.
4. Budín Pavel RunningWildRunningFree 7,1 km Muži 1973 až 2003 45 00:30:47.4 5. 5.
5. Spilka Václav 7,1 km Muži 1973 až 2003 106 00:30:54.9 6. 6.
6. Rusňák Pavel DRMONOK 7,1 km Muži 1973 až 2003 27 00:32:14.3 8. 7.
7. Kremla Tomáš STG / Predator workout Děčín 7,1 km Muži 1973 až 2003 108 00:33:00.4 9. 8.
8. Endler Marek 7,1 km Muži 1973 až 2003 107 00:35:07.8 12. 9.
9. Prouza Martin 7,1 km Muži 1973 až 2003 105 00:36:11.7 15. 11.
10. Hammerle Marek Děčíňák z Kamenický Stráně 7,1 km Muži 1973 až 2003 7 00:37:53.2 18. 13.
11. Mataj Jan Mataj team 7,1 km Muži 1973 až 2003 40 00:38:28.8 20. 15.
12. Kotěšovec Martin Happy Loop 7,1 km Muži 1973 až 2003 57 00:38:48.9 22. 16.
13. Kramer Jiří 7,1 km Muži 1973 až 2003 19 00:40:32.9 25. 19.
14. Polák David 7,1 km Muži 1973 až 2003 14 00:41:09.1 28. 20.
15. Mistoler Martin 7,1 km Muži 1973 až 2003 34 00:44:36.8 36. 24.
16. Šutara Juraj ELTECHTEAM 7,1 km Muži 1973 až 2003 68 00:44:39.4 37. 25.
17. Vála Miroslav 7,1 km Muži 1973 až 2003 3 00:45:48.2 42. 27.
18. Sahula Jan 7,1 km Muži 1973 až 2003 109 00:45:48.8 43. 28.
19. Majer Jan 7,1 km Muži 1973 až 2003 9 00:46:13.5 44. 29.
20. Holeček Pavel 7,1 km Muži 1973 až 2003 115 00:48:53.6 51. 32.
21. Votápek Tonda 7,1 km Muži 1973 až 2003 53 00:49:02.5 52. 33.
22. MarekSteklý 7,1 km Muži 1973 až 2003 110 01:01:16.9 72. 38.
23. Jung Václav Nezlob a běž 7,1 km Muži 1973 až 2003 46 01:06:13.3 74. 40.
24. Lux Rudolf Nezlob a bež 7,1 km Muži 1973 až 2003 49 01:06:13.4 75. 41.

7,1 km - Muži 1953 až 1972

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Procházka Josef trenovanibehu.cz 7,1 km Muži 1953 až 1972 58 00:27:27.0 1. 1.
2. Srb Jan 7,1 km Muži 1953 až 1972 60 00:37:33.4 17. 12.
3. Živný Jaroslav Konkordia Děčín 7,1 km Muži 1953 až 1972 24 00:37:58.0 19. 14.
4. Barcal Pavel Konkordia Děčín 7,1 km Muži 1953 až 1972 36 00:40:29.3 24. 18.
5. Vlk Aleš Vlčí smečka 7,1 km Muži 1953 až 1972 52 00:42:12.7 29. 21.
6. SEILER VÁCLAV Malšovice 7,1 km Muži 1953 až 1972 65 00:43:37.4 32. 22.
7. Šestorád Jiři 7,1 km Muži 1953 až 1972 114 00:43:42.8 34. 23.
8. Němeček Martin ELTECH TEAM 7,1 km Muži 1953 až 1972 2 00:50:45.1 55. 34.
9. Mikel Stanislav Billiar club Růžová 7,1 km Muži 1953 až 1972 1 00:54:01.5 59. 35.
10. Bouma Josef 7,1 km Muži 1953 až 1972 26 01:04:56.2 73. 39.

7,1 km - Muži 1952 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Linhart Karel BK ReKa 7,1 km Muži 1952 a starší 39 00:36:07.8 14. 10.
2. Friš Ladislav 7,1 km Muži 1952 a starší 16 01:00:00.0 67. 37.

7,1 km - Juniorky 2004 a 2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hozáková Alena 7,1 km Juniorky 2004 a 2007 33 00:38:41.6 21. 6.
2. SEILEROVÁ ELIŠKA BK DĚČÍN 7,1 km Juniorky 2004 a 2007 66 00:42:27.8 30. 9.
3. Coufalová Nella 7,1 km Juniorky 2004 a 2007 12 00:50:10.8 54. 21.
4. Dufková Eliška 7,1 km Juniorky 2004 a 2007 54 01:00:38.7 70. 33.

7,1 km - Ženy 1983 až 2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kotěšovcová Zuzka Happy Loop 7,1 km Ženy 1983 až 2003 18 00:31:23.1 7. 1.
2. Roudnická Veronika 7,1 km Ženy 1983 až 2003 101 00:33:53.8 10. 2.
3. Musilová Dáša Jílové 7,1 km Ženy 1983 až 2003 55 00:35:07.0 11. 3.
4. Nováková Jana Rozběháme Kamenici 7,1 km Ženy 1983 až 2003 70 00:36:06.7 13. 4.
5. Steklá Michaela RunningMall 7,1 km Ženy 1983 až 2003 56 00:40:43.7 26. 7.
6. Málková Dagmar Konkordia Děčín 7,1 km Ženy 1983 až 2003 20 00:40:51.3 27. 8.
7. Roučková Kateřina Laky Lůzrs 7,1 km Ženy 1983 až 2003 43 00:45:18.6 41. 15.
8. Rusová Valerie trenovanibehu.cz 7,1 km Ženy 1983 až 2003 59 00:46:43.6 46. 16.
9. Mistolerová Petra 7,1 km Ženy 1983 až 2003 35 00:48:02.9 49. 18.
10. Matajová Zdeňka Mataj team 7,1 km Ženy 1983 až 2003 41 00:49:18.3 53. 20.
11. Kramerová Vladimíra 7,1 km Ženy 1983 až 2003 13 00:51:15.3 56. 22.
12. Müllerová Tereza 7,1 km Ženy 1983 až 2003 61 00:51:37.2 57. 23.
13. Brejchová Dominika 7,1 km Ženy 1983 až 2003 11 00:53:15.8 58. 24.
14. Šlesingrová Pavlína 7,1 km Ženy 1983 až 2003 112 00:58:10.5 62. 26.
15. Vaníčková Adéla 7,1 km Ženy 1983 až 2003 32 00:58:40.6 63. 27.
16. Petříková Tereza Zero DC Team 7,1 km Ženy 1983 až 2003 30 00:59:20.4 66. 30.
17. Ekertova Veronika 7,1 km Ženy 1983 až 2003 37 01:00:27.7 69. 32.
18. Jungová Veronika Nezlob a běž 7,1 km Ženy 1983 až 2003 47 01:06:13.4 76. 35.

7,1 km - Ženy 1963 až 1982

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šavr Yveta 7,1 km Ženy 1963 až 1982 111 00:43:36.9 31. 10.
2. Záveská Michaela 7,1 km Ženy 1963 až 1982 10 00:43:38.9 33. 11.
3. Šestořádová Martina Hromparta 7,1 km Ženy 1963 až 1982 67 00:44:20.8 35. 12.
4. Šaržíková Veronika 7,1 km Ženy 1963 až 1982 50 00:45:04.4 38. 13.
5. Jirásková Linda Hromparta 7,1 km Ženy 1963 až 1982 69 00:45:15.2 40. 14.
6. Přibylová Erika Konkordia 7,1 km Ženy 1963 až 1982 42 00:47:03.1 47. 17.
7. Rákošová Lucie 7,1 km Ženy 1963 až 1982 63 00:48:32.8 50. 19.
8. Masopustová Jana 7,1 km Ženy 1963 až 1982 102 00:54:36.2 61. 25.
9. Peterková Yveta Hromparta 7,1 km Ženy 1963 až 1982 62 00:58:48.5 64. 28.
10. Povová Květa 7,1 km Ženy 1963 až 1982 31 00:59:06.1 65. 29.
11. Majerová Kateřina 7,1 km Ženy 1963 až 1982 5 01:00:25.3 68. 31.
12. Živná Marie 7,1 km Ženy 1963 až 1982 15 01:00:52.2 71. 34.
13. Pivonkova Petra 7,1 km Ženy 1963 až 1982 22 01:07:59.8 77. 36.

7,1 km - Ženy 1962 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most 7,1 km Ženy 1962 a starší 51 00:36:47.9 16. 5.