Výsledky závodu

Běh proti násilí

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.09.2022



5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sýkora Jan Dukla Praha 5 km Muži 239 00:16:33.1 1. 1.
2. Mach Tomas Ztělesněné Zlo 5 km Muži 85 00:16:37.7 2. 2.
3. Holubec Jakub KSBM Praha 5 km Muži 37 00:17:00.8 3. 3.
4. Jancovic Tomas Edwards Lifesciences 5 km Muži 49 00:17:14.5 4. 4.
5. Šnajdr Petr KSBM 5 km Muži 147 00:17:16.4 5. 5.
6. Stodola Prokop KSBM Praha 5 km Muži 130 00:17:19.0 6. 6.
7. Fischer Dominik 5 km Muži 22 00:17:52.1 7. 7.
8. Maleček Erik KSBM 5 km Muži 233 00:19:12.1 8. 8.
9. Maleček Patrik KSBM Praha 5 km Muži 86 00:19:14.6 9. 9.
10. Švejda Ondřej Probační a mediační služba Kladno 5 km Muži 150 00:19:16.1 10. 10.
11. Baroš Filip 5 km Muži 3 00:19:25.2 11. 11.
12. Prokop Michal Heartbeat Inline 5 km Muži 238 00:19:38.0 12. 12.
13. Kroupa Štěpán Café Racers 5 km Muži 246 00:20:31.0 14. 13.
14. Holubec Marek TRO-SKI Praha 5 km Muži 39 00:20:33.2 15. 14.
15. Hejl Libor Hostomice 5 km Muži 30 00:20:42.6 16. 15.
16. Brejcha Antonín KSBM Praha 5 km Muži 244 00:20:49.4 17. 16.
17. Holec Petr Edwards Lifiesciences 5 km Muži 245 00:21:01.2 18. 17.
18. Vlach Martin SK Lví Síla 5 km Muži 164 00:21:10.5 19. 18.
19. Guerrero David VODAFONE 5 km Muži 27 00:21:22.9 22. 19.
20. Šorm Vít SK Mořský plod 5 km Muži 148 00:21:23.1 23. 20.
21. Polák Cyril FBC Slavia Praha 5 km Muži 111 00:22:31.9 26. 21.
22. Bulir Simon Edwards Lifesciences 5 km Muži 9 00:22:33.6 27. 22.
23. Korec Martin 5 km Muži 72 00:22:50.9 28. 23.
24. Vaňáč Martin Sekáči ve vaně 5 km Muži 157 00:23:06.9 33. 24.
25. Ther Dominik Medvědi 5 km Muži 152 00:23:11.7 34. 25.
26. Daniel Marek VODAFONE 5 km Muži 14 00:23:27.7 39. 26.
27. Chovančík Michal 5 km Muži 46 00:23:33.1 40. 27.
28. Doseděl Jan 5 km Muži 19 00:23:47.0 45. 28.
29. Audy Tomáš Prostě běž! 5 km Muži 2 00:23:52.9 46. 29.
30. Krupička  Lukáš VODAFONE 5 km Muži 77 00:24:03.2 47. 30.
31. Šedivý Kamil 5 km Muži 137 00:24:37.2 50. 31.
32. Deliso Giorgio Edwards Lifesciences 5 km Muži 15 00:24:52.1 52. 32.
33. Jedlička Lukáš FBC Slavia Praha 5 km Muži 50 00:24:56.0 54. 33.
34. Kahún Ján IKEA 5 km Muži 59 00:25:02.9 56. 34.
35. Matoušek Marek Friends From Corporate/ Kamarádi Z Korporátu 5 km Muži 90 00:25:12.7 57. 35.
36. Matisko Marcel Friends From Corporate/ Kamarádi Z Korporátu 5 km Muži 89 00:25:20.4 58. 36.
37. Zsibrita Lukasz SV 47 Mutscheid 5 km Muži 231 00:25:26.4 59. 37.
38. Kolman Filip SK Zizkov 5 km Muži 65 00:26:08.1 62. 38.
39. Roček Jan VODAFONE 5 km Muži 114 00:26:13.3 63. 39.
40. Fitzgibbon Patrick USAC 5 km Muži 23 00:26:14.3 64. 40.
41. Znoj Jiří Medvědi 5 km Muži 176 00:26:21.5 67. 41.
42. Laňka Josef Mech 5 km Muži 236 00:26:34.9 69. 42.
43. Hůrek Dominik VODAFONE 5 km Muži 44 00:26:37.8 73. 43.
44. Minha Jaroslav Edwards Lifesciences 5 km Muži 95 00:26:48.7 78. 44.
45. Wiener Otto Spolek MECH 5 km Muži 171 00:27:20.5 82. 45.
46. Váňa Martin 5 km Muži 156 00:27:20.9 83. 46.
47. Klima Jan 5 km Muži 63 00:27:35.2 85. 47.
48. Homola Lukáš jednotlivec 5 km Muži 41 00:29:32.3 99. 48.
49. Jež Radek Policie ČR 5 km Muži 51 00:30:11.3 102. 49.
50. Bernášek Aleš VODAFONE 5 km Muži 6 00:30:12.4 104. 50.
51. Otevřel Filip VODAFONE 5 km Muži 100 00:31:09.7 115. 51.
52. Sousa Jonathan Edwards Lifesciences 5 km Muži 127 00:32:55.5 121. 52.
53. Frei Ondřej 5 km Muži 24 00:34:18.0 126. 53.
54. 250 5 km Muži 250 00:34:18.0 127. 54.
55. 249 5 km Muži 249 00:38:22.3 136. 55.
56. Michal David Středisko celostátních programů a služeb 5 km Muži 94 00:41:08.8 143. 56.
  Bílek Adam 5 km Muži 7 DNF    
  Šlosar Martin 5 km Muži 142 DNF    
  Kadeřávek Jan 5 km Muži 53 DNF    

5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Judd Kylie USAC 5 km Ženy 52 00:20:09.0 13. 1.
2. Stodolová Magdaléna KSBM Praha 5 km Ženy 132 00:21:14.1 20. 2.
3. Stodolová Johana KSBM Praha 5 km Ženy 131 00:21:21.7 21. 3.
4. Kainová Kateřina KSBM Praha 5 km Ženy 60 00:21:58.0 24. 4.
5. Márová Klára 5 km Ženy 88 00:22:10.7 25. 5.
6. Jelínková Šárka 5 km Ženy 247 00:22:57.7 29. 6.
7. Stodolová Zuzana KSBM Praha 5 km Ženy 134 00:23:00.8 30. 7.
8. Hubatová-Vacková Jana 5 km Ženy 242 00:23:06.4 31. 8.
9. Škopková Veronika 5 km Ženy 140 00:23:06.6 32. 9.
10. Stodolová Anna Terapeuti Stop násilí 5 km Ženy 133 00:23:15.2 35. 10.
11. Kosinová Gabriela Třista60 5 km Ženy 74 00:23:25.0 36. 11.
12. Kudějová Barbora Třista60 5 km Ženy 79 00:23:25.3 37. 12.
13. Skopalová Klára 5 km Ženy 123 00:23:25.7 38. 13.
14. Mesteková Kateřina KSBM Praha 5 km Ženy 93 00:23:35.1 41. 14.
15. Váňová Natálie 5 km Ženy 160 00:23:38.0 42. 15.
16. Helena  Egnerová  VODAFONE 5 km Ženy 31 00:23:39.8 43. 16.
17. Zvárová Marie 5 km Ženy 177 00:23:46.2 44. 17.
18. Franková Dita 5 km Ženy 240 00:24:14.3 48. 18.
19. Králová Veronika 5 km Ženy 243 00:24:32.5 49. 19.
20. Mikulášová Helena SK Praga 5 km Ženy 179 00:24:45.6 51. 20.
21. Bittnerová Zuzana VODAFONE 5 km Ženy 8 00:24:54.0 53. 21.
22. Hojačová Klára VODAFONE 5 km Ženy 35 00:25:00.1 55. 22.
23. Vrzalova Jana Edwards Lifesciences 5 km Ženy 166 00:25:29.1 60. 23.
24. Geigerová Lenka 5 km Ženy 25 00:25:29.9 61. 24.
25. Petříková Erika Colliery crossfit Olomouc 5 km Ženy 106 00:26:15.5 65. 25.
26. Korcová Irena 5 km Ženy 71 00:26:19.6 66. 26.
27. Trnková Iva Salming Praha Pankrác 5 km Ženy 153 00:26:33.2 68. 27.
28. Rácová Adéla Spolek MECH 5 km Ženy 113 00:26:36.3 70. 28.
29. Váňová Jindra 5 km Ženy 159 00:26:36.8 71. 29.
30. Zábranová Zuzana VODAFONE 5 km Ženy 173 00:26:37.6 72. 30.
31. Hrbáčová Kamila Rozběháme Prahu 5 km Ženy 43 00:26:37.9 74. 31.
32. Holubcová Eva KSBM Praha 5 km Ženy 36 00:26:38.9 75. 32.
33. Kateřina Pešková 5 km Ženy 62 00:26:47.6 76. 33.
34. Li Anna 5 km Ženy 82 00:26:48.4 77. 34.
35. Matoušková 5 km Ženy 91 00:26:49.9 79. 35.
36. Szücsová Karolína 5 km Ženy 248 00:26:55.8 80. 36.
37. Kahounová Michaela 5 km Ženy 54 00:27:13.2 81. 37.
38. Šnajberková Karolína 5 km Ženy 146 00:27:33.4 84. 38.
39. Müllerová Václava CAT GIRLS 5 km Ženy 99 00:27:35.4 86. 39.
40. Moravcová Marie 5 km Ženy 98 00:27:57.7 87. 40.
41. Marie Marquerd Kiana 5 km Ženy 241 00:27:58.2 88. 41.
42. Šlosarová Eva 5 km Ženy 143 00:28:10.5 89. 42.
43. Vychopeňová Irena 5 km Ženy 168 00:28:47.3 90. 43.
44. Haklova Lenka 5 km Ženy 227 00:28:54.7 91. 44.
45. Štenglová Aneta VODAFONE 5 km Ženy 149 00:29:01.7 92. 45.
46. Podhorská Petra VODAFONE 5 km Ženy 109 00:29:02.2 93. 46.
47. Poláčková Kristýna 5 km Ženy 110 00:29:02.8 94. 47.
48. Sekowská Martina Sekáči ve vaně 5 km Ženy 121 00:29:03.8 95. 48.
49. Veselá Alena 5 km Ženy 161 00:29:07.2 96. 49.
50. Mankova Tereza Edwards Lifesciences 5 km Ženy 87 00:29:07.2 97. 50.
51. Dlabačová Markéta 5 km Ženy 17 00:29:27.8 98. 51.
52. Pluhařová Jana VODAFONE 5 km Ženy 108 00:29:42.0 100. 52.
53. Mizeráková Monika 5 km Ženy 97 00:30:05.1 101. 53.
54. Posoldová Simona VODAFONE 5 km Ženy 112 00:30:12.3 103. 54.
55. Zatloukalova Vaclava Cat Girls 5 km Ženy 69 00:30:13.2 105. 55.
56. Matyášová Petra MECH 5 km Ženy 92 00:30:26.2 106. 56.
57. Cermanová Lenka Suchdol 5 km Ženy 11 00:30:32.1 107. 57.
58. Ibanezmartinez Blanca Edwards Lifesciences 5 km Ženy 47 00:30:46.3 108. 58.
59. Hiršlová Alice Prostě běž 5 km Ženy 33 00:30:53.7 109. 59.
60. Šmídová Petra 5 km Ženy 145 00:30:53.8 110. 60.
61. Rýparová Ilona VODAFONE 5 km Ženy 115 00:30:56.7 111. 61.
62. Hájková Jolana VODAFONE 5 km Ženy 28 00:31:08.9 112. 62.
63. Baudischová Andrea VODAFONE 5 km Ženy 5 00:31:09.5 113. 63.
64. Bártová Zuzana VODAFONE 5 km Ženy 4 00:31:09.5 114. 64.
65. Vajdová Martina 5 km Ženy 154 00:31:21.7 116. 65.
66. Yada Juran Zuzana Edwards Lifesciences 5 km Ženy 172 00:31:57.7 117. 66.
67. Löwingerová Tereza SDH Zličín 5 km Ženy 83 00:32:02.6 118. 67.
68. Karabellová Eliška 5 km Ženy 61 00:32:15.0 119. 68.
69. Volokh Ekaterina Edwards Lifesciences 5 km Ženy 165 00:32:55.2 120. 69.
70. Skaláková Linda 5 km Ženy 224 00:33:33.0 122. 70.
71. Drabova Lucie 5 km Ženy 20 00:34:08.2 123. 71.
72. Krůtová Petra 5 km Ženy 232 00:34:09.2 124. 72.
73. Kahudová Michaela 5 km Ženy 57 00:34:09.8 125. 73.
74. Hromádková Helena Středisko celostátních programů a služeb 5 km Ženy 230 00:34:25.2 128. 74.
75. Chmelařová Kateřina Středisko celostátních programů a služeb 5 km Ženy 229 00:34:25.5 129. 75.
76. Pavlíčková Veronika Adventní běhání 5 km Ženy 103 00:35:18.8 130. 76.
77. Šlechtová Veronika Freedive Praha 5 km Ženy 141 00:36:02.9 131. 77.
78. Šindelářová Stanislava Freedive Praha 5 km Ženy 139 00:36:08.6 132. 78.
79. Zemanová Dana 5 km Ženy 174 00:36:27.1 133. 79.
80. Kopecká Jana 5 km Ženy 70 00:37:59.0 134. 80.
81. Stupková Eva 5 km Ženy 136 00:37:59.0 135. 81.
82. Smejkalová Iva Infinit 5 km Ženy 180 00:38:22.6 137. 82.
83. Tavali Michaela VODAFONE 5 km Ženy 151 00:39:24.6 138. 83.
84. Grafnetrová Denisa VODAFONE 5 km Ženy 26 00:39:25.4 139. 84.
85. Tovarová Alena 5 km Ženy 235 00:40:16.7 140. 85.
86. Mejne_Krupičková Petra SCRS 5 km Ženy 226 00:41:08.1 141. 86.
87. Slováčková Anna Středisko celostátních programů a služeb 5 km Ženy 125 00:41:08.7 142. 87.
88. Sekowská Frederika Sekáči ve vaně 5 km Ženy 119 00:42:30.0 144. 88.
89. Hladíková Martina Prostě běž! 5 km Ženy 34 00:42:30.1 145. 89.
90. Rašková Petra Středisko celostátních programů a služeb Diakonie ČCE 5 km Ženy 228 00:42:30.1 146. 90.
91. Simkova Hana Edwards Lifesciences 5 km Ženy 122 00:48:29.4 147. 91.
91. Paur Eva Edwards Lifesciences 5 km Ženy 102 00:48:29.4 147. 92.
93. Dlabačová Hana 5 km Ženy 16 00:50:04.8 149. 93.
94. Vichova Vera 5 km Ženy 163 00:50:05.4 150. 94.

2,5 km - Děti do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kolman Vojtěch KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 68 00:10:36.2 1. 1.
2. Holubec David KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 38 00:10:38.5 2. 2.
3. Kahuda Štěpán 2,5 km Děti do 15 let 55 00:10:50.1 3. 3.
4. Kahudová Johana 2,5 km Děti do 15 let 56 00:11:33.8 4. 4.
5. Hiršl Vojtěch 2,5 km Děti do 15 let 32 00:13:17.5 5. 5.
6. Slováček Radek Středisko celostátních programů a služeb 2,5 km Děti do 15 let 124 00:13:28.3 6. 6.
7. Sekowská Henrika Sekáči ve vaně 2,5 km Děti do 15 let 120 00:14:23.0 7. 7.
8. Kolman Jakub KSBM Praha 2,5 km Děti do 15 let 66 00:14:31.5 8. 8.
9. Šlosarová Veronika 2,5 km Děti do 15 let 144 00:14:51.0 9. 9.
10. Slováčková Ema Středisko celostátních programů a služeb 2,5 km Děti do 15 let 126 00:17:02.9 10. 10.
11. Šarkány Tadeáš 2,5 km Děti do 15 let 234 00:17:21.0 11. 11.
12. Vychopeňová Hana 2,5 km Děti do 15 let 167 00:18:55.8 12. 12.