Výsledky závodu

Dubenský běh pro dobrou věc - 6.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.05.2022



3km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sitková Nikola 3km Ženy 91 00:15:21.6 4. 1.
2. Vášová Nela 3km Ženy 37 00:20:34.9 20. 2.
3. Vášová Klára 3km Ženy 36 00:20:34.9 21. 3.
4. Vlková Nora 3km Ženy 77 00:20:53.6 22. 4.
5. Goldová Hana 3km Ženy 11 00:21:41.6 25. 5.
6. Svobodová Nikola 3km Ženy 32 00:21:41.7 26. 6.
7. Kamitzova Eva 3km Ženy 20 00:22:26.4 28. 7.
8. Fleišmannová Adéla 3km Ženy 83 00:22:44.4 29. 8.
9. Hálová Tereza 3km Ženy 43 00:23:05.8 30. 9.
10. Sojková Michaela 3km Ženy 30 00:23:12.4 31. 10.
11. Motisová Kristýna 3km Ženy 39 00:23:23.3 32. 11.
12. Šramová Michaela 3km Ženy 60 00:23:29.1 35. 12.
13. Černá Klára 3km Ženy 93 00:24:18.1 37. 13.
14. Sojkova Ilona 3km Ženy 29 00:24:26.1 39. 14.
15. Pagáčová Marcela 3km Ženy 63 00:24:29.9 40. 15.
16. Rybová Ivona 3km Ženy 62 00:24:29.9 41. 16.
17. Mačlová Barbora 3km Ženy 73 00:24:52.9 43. 17.
18. Kamlach Broňa 3km Ženy 101 00:26:06.1 46. 18.
19. Vondrošková Mirka 3km Ženy 76 00:26:43.9 48. 19.
20. Bošková Magdaléna 3km Ženy 98 00:27:36.9 51. 20.
21. Kubatová Nikola 3km Ženy 21 00:29:22.4 52. 21.
22. Dvořáková Renáta 3km Ženy 97 00:29:48.4 53. 22.
23. Meinelová Viktoria 3km Ženy 49 00:30:17.0 55. 23.
24. Ertlová Tereza 3km Ženy 51 00:30:17.8 56. 24.
25. Šímová Anna 3km Ženy 44 00:30:17.9 57. 25.
26. Plemlová Iveta 3km Ženy 27 00:31:56.6 58. 26.
27. Šípová Daniela 3km Ženy 58 00:32:08.1 59. 27.
28. Lukášová Iveta 3km Ženy 66 00:32:42.1 61. 28.
29. Ambrožová Lucie 3km Ženy 1 00:32:43.1 62. 29.
30. Poláková Tereza 3km Ženy 100 00:34:50.6 63. 30.
31. Sellnerová Hana 3km Ženy 105 00:36:14.6 64. 31.
32. Fleišmanová Nikola 3km Ženy 92 00:38:27.9 66. 32.
33. Benešová ANdrea 3km Ženy 56 00:40:09.3 67. 33.
34. Čajanová Pavla 3km Ženy 5 00:40:16.6 69. 34.
35. Jirková Petra 3km Ženy 16 00:40:35.1 70. 35.
36. Benešová Tereza 3km Ženy 54 00:41:12.6 71. 36.
37. Smolková Pavlína 3km Ženy 86 00:41:32.4 73. 37.

3km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dolejší Marek 3km Muži 102 00:14:47.1 1. 1.
2. Růzha Vlastislav 3km Muži 103 00:14:49.1 2. 2.
3. Smažík Mikuláš 3km Muži 74 00:15:03.6 3. 3.
4. Loukota Jan 3km Muži 61 00:15:23.3 5. 4.
5. Šíp Pavel 3km Muži 59 00:15:23.5 6. 5.
6. Sitek David 3km Muži 90 00:15:41.6 7. 6.
7. Svoboda Daniel 3km Muži 85 00:16:49.9 8. 7.
8. Brož Martin 3km Muži 53 00:17:29.3 9. 8.
9. Pražák Filip 3km Muži 52 00:17:33.4 10. 9.
10. Podzemský Vojta 3km Muži 94 00:17:39.4 11. 10.
11. Sitek Oliver 3km Muži 89 00:17:57.4 12. 11.
12. Vobr Petr TJ Sokol Dubné 3km Muži 65 00:18:40.6 13. 12.
13. Pechoušek Jan 3km Muži 42 00:20:07.9 14. 13.
14. Kročák Martin 3km Muži 38 00:20:08.8 15. 14.
15. Pospíchal Tomáš TJ Žabovřesky 3km Muži 70 00:20:24.4 16. 15.
16. Brož Martin 3km Muži 79 00:20:25.3 17. 16.
17. Meinel Albert 3km Muži 48 00:20:26.6 18. 17.
18. Lafata Antonín 3km Muži 71 00:20:29.1 19. 18.
19. Kamlach Bronislav 3km Muži 78 00:20:57.5 23. 19.
20. Mates, Olík Fidlerovi Petra, 3km Muži 40 00:21:22.2 24. 20.
21. Vávra Vít 3km Muži 72 00:21:55.1 27. 21.
22. Ryzner Matyáš 3km Muži 64 00:23:24.6 33. 22.
23. Švajda Eda 3km Muži 57 00:23:25.0 34. 23.
24. Diviš Jonáš 3km Muži 106 00:24:02.9 36. 24.
25. Fleišmann Jan 3km Muži 84 00:24:21.9 38. 25.
26. Jusková Tereza 3km Muži 81 00:24:30.4 42. 26.
27. Gold Richard 3km Muži 104 00:25:51.4 44. 27.
28. Gold Richard 3km Muži 10 00:25:51.9 45. 28.
29. Vondroušek David 3km Muži 75 00:26:43.4 47. 29.
30. Lukáš David 3km Muži 69 00:27:34.4 49. 30.
31. Lukáš Jiří 3km Muži 67 00:27:35.1 50. 31.
32. Ertl René 3km Muži 50 00:30:06.6 54. 32.
33. Lukáš Jiří 3km Muži 68 00:32:37.9 60. 33.
34. Štěrba Matěj 3km Muži 95 00:37:19.1 65. 34.
35. Čajan Lukáš 3km Muži 3 00:40:16.4 68. 35.
36. Beneš Lukáš 3km Muži 55 00:41:20.9 72. 36.
37. Novák Zeman 3km Muži 82 00:52:29.4 74. 37.

5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pomijová Veronika 5km Ženy 136 00:22:46.5 12. 1.
2. Tušerová Musher klub JCC 5km Ženy 42 00:22:57.3 13. 2.
3. Dvořáková Andrea 5km Ženy 11 00:25:03.0 33. 3.
4. Hajnová Daniela Fight Club 5km Ženy 89 00:25:32.3 39. 4.
5. Veřttátová Sofie TJ Sokol Dubné 5km Ženy 69 00:25:43.4 40. 5.
6. Kubová Aneta 5km Ženy 21 00:26:06.3 42. 6.
7. Traplová Anna 5km Ženy 138 00:26:31.3 47. 7.
8. Vondrušová Mirka 5km Ženy 178 00:26:49.8 51. 8.
9. Svobodová Hana 5km Ženy 47 00:26:56.1 52. 9.
10. Kocichová Petra 5km Ženy 51 00:26:56.4 53. 10.
11. Steinbauerová Veronika 5km Ženy 120 00:27:06.4 55. 11.
12. Malechová Andrea 5km Ženy 163 00:27:19.3 56. 12.
13. Poláčková Tereza 5km Ženy 104 00:27:43.9 59. 13.
14. Šlencová Michaela RK Stejskal 5km Ženy 38 00:27:52.7 61. 14.
15. Reisingerová Alena 5km Ženy 155 00:28:00.3 62. 15.
16. Valentová Klára 5km Ženy 179 00:28:12.6 65. 16.
17. Schwarzová Pavlína 5km Ženy 36 00:28:12.8 66. 17.
18. Kojanová Jana 5km Ženy 139 00:29:00.6 70. 18.
19. Dvořáková Eva 5km Ženy 158 00:29:00.9 71. 19.
20. Antlová Jolana 5km Ženy 115 00:29:02.5 72. 20.
21. Břicháčková Lucie 5km Ženy 6 00:29:04.1 74. 21.
22. Zimmelová Veronika Prostě Běž 5km Ženy 96 00:29:47.8 78. 22.
23. Poiselová Emma 5km Ženy 121 00:30:00.8 80. 23.
24. Svobodová Eva 5km Ženy 173 00:30:50.0 85. 24.
25. Mikulášková Michala 5km Ženy 93 00:31:04.8 87. 25.
26. Tomšovicová Pavlína 5km Ženy 39 00:32:00.6 91. 26.
27. Nováková Ludmila 5km Ženy 60 00:32:07.3 94. 27.
28. Duchoňová Eva 5km Ženy 124 00:32:27.0 100. 28.
29. Franzová Jitka 5km Ženy 102 00:32:50.9 101. 29.
30. Turnhöferová Marie 5km Ženy 41 00:32:51.0 102. 30.
31. Klímová Tereza 5km Ženy 146 00:32:57.3 104. 31.
32. Kotková Blanka 5km Ženy 19 00:33:18.7 107. 32.
33. Návarová Jana 5km Ženy 87 00:33:57.3 113. 33.
34. Macháčková Eva 5km Ženy 88 00:33:57.4 114. 34.
35. Zikešová Ivana 5km Ženy 177 00:34:01.4 115. 35.
36. Jozová Marcela 5km Ženy 16 00:34:35.9 116. 36.
37. Klímová Dana 5km Ženy 145 00:34:48.3 117. 37.
38. Pašková Jana 5km Ženy 91 00:35:06.6 118. 38.
39. Janíková Nikola 5km Ženy 92 00:35:07.1 119. 39.
40. Davidova Zuzana 5km Ženy 9 00:35:51.0 121. 40.
41. Davidová Tereza 5km Ženy 8 00:35:52.3 122. 41.
42. Klausová Marta 5km Ženy 159 00:36:55.8 125. 42.
43. Mrkvanová Petra 5km Ženy 33 00:37:47.8 127. 43.
44. Vranovská Zdeňka 5km Ženy 43 00:37:56.8 128. 44.
45. Procházková Agáta 5km Ženy 112 00:38:19.6 130. 45.
46. Bláhová Dagmar 5km Ženy 79 00:38:23.6 131. 46.
47. Procházková Romana 5km Ženy 64 00:40:06.1 133. 47.
48. Hejlová Aneta 5km Ženy 81 00:41:22.6 135. 48.
49. Klímová Aneta 5km Ženy 147 00:41:37.8 137. 49.
50. Narkovská Lucie 5km Ženy 113 00:41:59.9 138. 50.
51. Hejlová Kristýna 5km Ženy 80 00:42:49.3 140. 51.
52. Bínová Jitka 5km Ženy 4 00:44:59.3 143. 52.
53. Turková Jindřiška 5km Ženy 40 00:46:28.0 144. 53.
54. Novotná Miroslava TJ Karate ČB 5km Ženy 52 00:59:47.3 148. 54.
55. Zelendová Tereza 5km Ženy 152 01:00:18.8 150. 55.
56. Vycpálková Radka 5km Ženy 48 01:00:19.8 151. 56.
57. Kocatová Anna TJ Karate 5km Ženy 59 01:02:19.4 152. 57.
58. Zelendová Jiřina 5km Ženy 150 01:03:28.3 155. 58.
59. Marmounová Eva 5km Ženy 109 01:05:15.9 156. 59.
60. Laštovková Eliška 5km Ženy 111 01:05:16.5 157. 60.
61. Lekešová Petra 5km Ženy 84 01:09:30.3 159. 61.
62. Talířová Magdaléna 5km Ženy 106 01:55:21.7 160. 62.

5km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mikšl Martin RASTY team! 5km Muži 30 00:18:48.6 1. 1.
2. Plza Marek 5km Muži 183 00:19:11.5 2. 2.
3. Pechoušek Miroslav Budějcká 12 5km Muži 35 00:20:31.6 3. 3.
4. Kočer Daniel 5km Muži 134 00:20:50.3 4. 4.
5. Jakubec Martin České Budějovice 5km Muži 141 00:21:10.5 5. 5.
6. Macík Jan 5km Muži 137 00:21:12.8 6. 6.
7. Lexa JIří Rusty 5km Muži 26 00:21:17.8 7. 7.
8. Konášek Václav RASTY team ! 5km Muži 18 00:21:20.4 8. 8.
9. Brabec Marek 5km Muži 105 00:21:43.8 9. 9.
10. Kropáček Milan 5km Muži 20 00:22:08.1 10. 10.
11. Houner Jakub 5km Muži 125 00:22:27.8 11. 11.
12. Žukevič Maroš 5km Muži 123 00:22:57.5 14. 12.
13. Vorel Tobiáš 5km Muži 117 00:22:58.4 15. 13.
14. Bělka Jakub 5km Muži 157 00:23:14.5 16. 14.
15. Lisner Vladimir 5km Muži 95 00:23:24.8 17. 15.
16. Dolejší Marek 5km Muži 176 00:23:25.5 18. 16.
17. Bárta Lukáš 5km Muži 74 00:23:28.9 19. 17.
18. Růzka Vlastimil 5km Muži 175 00:23:32.1 20. 18.
19. Šíma Matej 5km Muži 67 00:23:48.1 21. 19.
20. Fidler Martin 5km Muži 174 00:24:05.6 22. 20.
21. Mikšl Rostislav RASTY team! 5km Muži 32 00:24:06.3 23. 21.
22. Veřtát Oliver Dubné 5km Muži 76 00:24:18.1 24. 22.
23. Bína Pavel 5km Muži 3 00:24:18.3 25. 23.
24. Jakubec František 5km Muži 103 00:24:19.0 26. 24.
25. Klíma Martin 5km Muži 148 00:24:21.0 27. 25.
26. Talíř Jakub 5km Muži 107 00:24:22.9 28. 26.
27. Afanasenko Sergey Prostě Běž 5km Muži 85 00:24:25.3 29. 27.
28. Vácha Lukáš 5km Muži 101 00:24:31.6 30. 28.
29. Kümmel Jan 5km Muži 22 00:24:52.6 31. 29.
30. Švajda Kamil 5km Muži 61 00:25:01.6 32. 30.
31. Jirkovský Václav 5km Muži 86 00:25:05.8 34. 31.
32. Král Martin Dubné 5km Muži 73 00:25:15.6 35. 32.
33. Sábo Lukáš 5km Muži 94 00:25:18.3 36. 33.
34. Udbr Petr TJ Sokol Dubné 5km Muži 68 00:25:24.9 37. 34.
35. Švajda Josef Dubné 5km Muži 71 00:25:28.9 38. 35.
36. Vorel Petr 5km Muži 118 00:25:46.1 41. 36.
37. Joza Lukáš 5km Muži 15 00:26:06.6 43. 37.
38. Pavel Miloš Brouk Klub České Budějovice 5km Muži 34 00:26:08.0 44. 38.
39. Oberreiter Jan 5km Muži 97 00:26:08.9 45. 39.
40. Dvořák Tomáš 5km Muži 119 00:26:16.9 46. 40.
41. Rosenfelder Jiří 5km Muži 99 00:26:42.9 48. 41.
42. Kimmel Tomáš Prostě Běž 5km Muži 45 00:26:47.4 49. 42.
43. Jandus Tomáš Prostě Běž 5km Muži 128 00:26:49.0 50. 43.
44. Polcar Jiří 5km Muži 168 00:27:06.0 54. 44.
45. Horáček Jan 5km Muži 170 00:27:23.5 57. 45.
46. Šusta Martin Fight Club 5km Muži 90 00:27:34.8 58. 46.
47. Migl Petr 5km Muži 29 00:27:47.6 60. 47.
48. Svoboda Ondrej 5km Muži 172 00:28:03.1 63. 48.
49. Kocich Matyáš TJ Sokol Dubné 5km Muži 53 00:28:07.6 64. 49.
50. Kocich Pavel TJ Sokol Dubné 5km Muži 54 00:28:13.8 67. 50.
51. Babka Tomáš 5km Muži 171 00:28:58.3 68. 51.
52. Návara Matěj 5km Muži 100 00:29:00.3 69. 52.
53. Antl Jan 5km Muži 116 00:29:02.8 73. 53.
54. Marmoun Zbzněk 5km Muži 110 00:29:20.3 75. 54.
55. Kolafa Pavel TJ Karate 5km Muži 58 00:29:42.8 76. 55.
56. Svoboda Petr Prostě Běž 5km Muži 132 00:29:44.6 77. 56.
57. Kojan Pavel 5km Muži 140 00:29:50.5 79. 57.
58. Úlehla Karel Prostě Běž 5km Muži 131 00:30:22.6 81. 58.
59. Řezníček Vojtěch TJ Sokol Dubné 5km Muži 72 00:30:26.8 82. 59.
60. Podzemský Vojtěch Dubné 5km Muži 70 00:30:28.6 83. 60.
61. Liška Daniel Prostě Běž 5km Muži 129 00:30:29.1 84. 61.
62. Wurst Martin Prostě Běž 5km Muži 46 00:30:51.8 86. 62.
63. Jirásek Vladimír 5km Muži 126 00:31:32.0 88. 63.
64. Talíř Karel 5km Muži 108 00:31:55.0 89. 64.
65. Jašek Pavel 5km Muži 167 00:31:56.0 90. 65.
66. Jirkovský Václav 5km Muži 161 00:32:06.0 92. 66.
67. Tabery Tomáš 5km Muži 83 00:32:06.6 93. 67.
68. Hála Kamil 5km Muži 66 00:32:18.3 95. 68.
69. Andres Pavel 1. FC Netolice 5km Muži 162 00:32:22.3 96. 69.
70. Novák Petr 5km Muži 160 00:32:22.9 97. 70.
71. Caletka Petr 1. FC Netolice 5km Muži 156 00:32:23.1 98. 71.
72. Fux Pavel 1. FC Netolice 5km Muži 164 00:32:23.4 99. 72.
73. Farka Vojtěch 5km Muži 12 00:32:51.5 103. 73.
74. Vávra Filip 5km Muži 142 00:33:04.6 105. 74.
75. Plza Petr 5km Muži 182 00:33:14.1 106. 75.
76. Ullrich Jakub 5km Muži 130 00:33:23.3 108. 76.
77. Zeman Mikuláš 5km Muži 154 00:33:43.5 109. 77.
78. Prchoušek Jan 5km Muži 62 00:33:43.6 110. 78.
79. Marhoun Bruno TJ Sokol Dubné 5km Muži 78 00:33:49.1 111. 79.
80. Kročák Martin 5km Muži 153 00:33:52.9 112. 80.
81. Uhlíř Dalibor 5km Muži 165 00:35:21.8 120. 81.
82. David Jakub 5km Muži 7 00:35:52.5 123. 82.
83. Jašek Pavel 5km Muži 169 00:36:36.8 124. 83.
84. Říha Jaroslav 5km Muži 75 00:37:16.1 126. 84.
85. Vranovský Alfréd 5km Muži 135 00:37:59.3 129. 85.
86. Procházka Radim 5km Muži 63 00:40:05.3 132. 86.
87. Jůsko Petr 5km Muži 17 00:40:59.4 134. 87.
88. Vostoupal Matouš 5km Muži 144 00:41:35.3 136. 88.
89. Narkovský Jiří 5km Muži 114 00:42:21.3 139. 89.
90. Procházka David 5km Muži 65 00:42:54.6 141. 90.
91. Račman Petr Prostě Běž 5km Muži 57 00:44:33.4 142. 91.
92. Coufal Michael 5km Muži 56 00:46:47.9 145. 92.
93. Coufal Michal 5km Muži 55 00:46:52.1 146. 93.
94. Svoboda Lubomír prostě běž 5km Muži 133 00:47:28.3 147. 94.
95. Vycpálek Jaroslav 5km Muži 50 01:00:15.8 149. 95.
96. Kočí Vojtěch 5km Muži 151 01:03:23.1 153. 96.
97. Zelenda Luboš 5km Muži 149 01:03:25.6 154. 97.
98. Zubíček Michal Prostě Běž 5km Muži 127 01:09:07.8 158. 98.