Výsledky závodu

Yellow Ribbon Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.06.2022



Štafeta 4x4 km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví Diplom
1. VVaÚpVZD Brno VSČR, Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence (V Štafeta 4x4 km Štafeta 167 01:01:23.0 1. 1. PDF
2. Věznice Kuřim 1 Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 151 01:05:08.6 2. 2. PDF
3. Věznice Znojmo 1 Věznice Znojmo Štafeta 4x4 km Štafeta 182 01:05:26.6 3. 3. PDF
4. SRT SRT Štafeta 4x4 km Štafeta 202 01:07:12.6 4. 4. PDF
5. GEBRÜDER WEISS Gebrüder Weiss spol s r.o Štafeta 4x4 km Štafeta 194 01:07:54.9 5. 5. PDF
6. Běhu zdar Běhu zdar Štafeta 4x4 km Štafeta 203 01:09:11.4 6. 6. PDF
7. Vazební věznice Hradec Králové Vazební věznice Hradec Králové Štafeta 4x4 km Štafeta 200 01:10:33.5 7. 7. PDF
8. JIPOCAR Jihlava JIPOCAR Logistic, s.r.o., Rantířovská 284, 586 05 Jihlava, IČ: Štafeta 4x4 km Štafeta 117 01:11:18.4 8. 8. PDF
9. Věznice Oráčov Věznice Oráčov Štafeta 4x4 km Štafeta 155 01:11:20.8 9. 9. PDF
10. YRRR Věznice Rapotice Štafeta 4x4 km Štafeta 158 01:11:51.8 10. 10. PDF
11. Věznice Rýnovice Věznice Rýnovice Štafeta 4x4 km Štafeta 161 01:11:52.1 11. 11. PDF
12. Věznice Příbram I ZTP Věznice Příbram Štafeta 4x4 km Štafeta 191 01:12:51.4 12. 12. PDF
13. Světeláci Věznice Světlá nad Sázavou Štafeta 4x4 km Štafeta 162 01:13:10.5 13. 13. PDF
14. Ministerský jednorožec MPSV Štafeta 4x4 km Štafeta 193 01:14:11.9 14. 14. PDF
15. Asociace organizací v oblasti vězeňství Asociace organizací v oblasti vězeňství Štafeta 4x4 km Štafeta 103 01:14:16.0 15. 15. PDF
16. Věznice Pardubice Věznice Pardubice Štafeta 4x4 km Štafeta 156 01:14:36.5 16. 16. PDF
17. Bělušice 1 Věznice Bělušice Štafeta 4x4 km Štafeta 140 01:14:50.5 17. 17. PDF
18. JUST RUNNERS Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 123 01:15:07.5 18. 18. PDF
19. Všehrdy 1 Věznice Všehrdy Štafeta 4x4 km Štafeta 165 01:16:12.6 19. 19. PDF
20. Forrest stars Havel Partners Štafeta 4x4 km Štafeta 169 01:16:51.6 20. 20. PDF
21. ČKS 3 Česká kriminologická společnost Štafeta 4x4 km Štafeta 107 01:17:57.6 21. 21. PDF
22. Husťáci Kuřimáci Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 148 01:18:28.3 22. 22. PDF
23. Team Norway Grants Norwegian Embassy Štafeta 4x4 km Štafeta 127 01:19:48.9 23. 23. PDF
24. ČKS 2 Česká kriminologická společnost Štafeta 4x4 km Štafeta 106 01:20:01.6 24. 24. PDF
25. Všehrdy SpO Věznice Všehrdy Štafeta 4x4 km Štafeta 164 01:20:20.7 25. 25. PDF
26. Stráž pod Ralskem 4 Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Štafeta 176 01:20:37.0 26. 26. PDF
27. Just Run Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 119 01:20:52.7 27. 27. PDF
28. BDLP * Štafeta 4x4 km Štafeta 101 01:20:53.5 28. 28. PDF
29. Kuřimáci jedou Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 146 01:21:00.9 29. 29. PDF
30. Pozdě ale přece MPSV Štafeta 4x4 km Štafeta 186 01:21:43.8 30. 30. PDF
31. Rapotice Věznice Rapotice Štafeta 4x4 km Štafeta 157 01:21:49.9 31. 31. PDF
32. Věznice a ÚVZD Opava 3 Věznice a ÚVZD Opava Štafeta 4x4 km Štafeta 139 01:22:43.1 32. 32. PDF
33. Bělušice 2 Věznice Bělušice Štafeta 4x4 km Štafeta 141 01:22:46.0 33. 33. PDF
34. Futabaci Futaba Czech s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 112 01:22:57.5 34. 34. PDF
35. Věznice Karviná Věznice Karviná Štafeta 4x4 km Štafeta 145 01:23:15.6 35. 35. PDF
36. Věznice Znojmo Top Gun 3 Věznice Znojmo Štafeta 4x4 km Štafeta 183 01:23:16.4 36. 36. PDF
37. Věznice Příbram - Chocholíci VO Věznice Příbram Štafeta 4x4 km Štafeta 190 01:23:34.8 37. 37. PDF
38. Věznice Vinařice Věznice Vinařice Štafeta 4x4 km Štafeta 163 01:23:39.7 38. 38. PDF
39. Vězenská duchovenská péče Vězenská duchovenská péče Štafeta 4x4 km Štafeta 195 01:23:43.7 39. 39. PDF
40. Poletíme! Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 124 01:23:46.1 40. 40. PDF
41. Olomoučáci Vazební věznice Olomouc Štafeta 4x4 km Štafeta 135 01:24:01.5 41. 41. PDF
42. KGS - trestní lavice KGS legal s.r.o., advokátní kancelář Štafeta 4x4 km Štafeta 118 01:24:22.2 42. 42. PDF
43. Team Drahonice Věznice Drahonice Štafeta 4x4 km Štafeta 144 01:24:33.0 43. 43. PDF
44. Všehrdy 2 Věznice Všehrdy Štafeta 4x4 km Štafeta 166 01:24:33.8 44. 44. PDF
45. Lasice Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 121 01:25:31.3 45. 45. PDF
46. Břeclaváci Veznice Břeclav Štafeta 4x4 km Štafeta 143 01:25:47.0 46. 46. PDF
47. DAS 2 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, 4.patro Štafeta 4x4 km Štafeta 109 01:26:09.2 47. 47. PDF
48. Probační a mediační služba 1 Probační a mediační služba 1 Štafeta 4x4 km Štafeta 197 01:26:31.7 48. 48. PDF
49. Team Norway Norwegian Embassy Štafeta 4x4 km Štafeta 126 01:26:51.3 49. 49. PDF
50. Stráž pod Ralskem 1 Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Štafeta 173 01:26:58.9 50. 50. PDF
51. Liga spravedlivých Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 122 01:27:02.8 51. 51. PDF
52. Gazely ze Semiramis Semiramis Štafeta 4x4 km Štafeta 187 01:27:07.3 52. 52. PDF
53. Ministerští sprinteři Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 120 01:27:19.8 53. 53. PDF
54. Kancelář generálního ředitele Generální ředitelství Vězeňské služby ČR Štafeta 4x4 km Štafeta 113 01:27:21.6 54. 54. PDF
55. Řepské holky Věznice Ruzyně Štafeta 4x4 km Štafeta 160 01:27:23.3 55. 55. PDF
56. Stráž pod Ralskem 3 Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Štafeta 175 01:27:37.5 56. 56. PDF
57. Vazební věznice Liberec 1 Vazební věznice Liberec Štafeta 4x4 km Štafeta 184 01:27:40.6 57. 57. PDF
58. Vazební věznice Liberec 2 Vazební věznice Liberec Štafeta 4x4 km Štafeta 185 01:28:31.6 58. 58. PDF
59. Rubicon jede Rubicon jede Štafeta 4x4 km Štafeta 196 01:28:44.1 59. 59. PDF
60. Legislativní běžci Ministerstvo spravedlnosti Štafeta 4x4 km Štafeta 125 01:30:23.3 60. 60. PDF
61. Běžci ze severu Akademie VS ČR Štafeta 4x4 km Štafeta 102 01:30:23.9 61. 61. PDF
62. Věznice a ÚVZD Opava 2 Věznice a ÚVZD Opava Štafeta 4x4 km Štafeta 138 01:30:36.8 62. 62. PDF
63. Probační a mediační služba 3 Probační a mediační služba 3 Štafeta 4x4 km Štafeta 201 01:31:02.6 63. 63. PDF
64. SANANIM SANANIM Štafeta 4x4 km Štafeta 132 01:31:09.2 64. 64. PDF
65. Věznice Kuřim 2 Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 152 01:31:30.0 65. 65. PDF
66. Amigos Rubikon Centrum Štafeta 4x4 km Štafeta 128 01:33:14.3 66. 66. PDF
67. Dycky Kuřim Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 149 01:33:14.7 67. 67. PDF
68. OSZ 8 + 1 státní zastupitelství Štafeta 4x4 km Štafeta 134 01:33:36.9 68. 68. PDF
69. Věznice Příbram II ZZD Věznice Příbram Štafeta 4x4 km Štafeta 192 01:33:54.2 69. 69. PDF
70. Team CEE Porticus Vienna GmbH Štafeta 4x4 km Štafeta 171 01:33:55.2 70. 70. PDF
71. Bělušice 3 Věznice Bělušice Štafeta 4x4 km Štafeta 142 01:33:56.0 71. 71. PDF
72. Kuřimáci z basy Věznice Kuřim Štafeta 4x4 km Štafeta 147 01:34:24.9 72. 72. PDF
73. Bářiny Lasice Kolčavy patronka dětského YRR Štafeta 4x4 km Štafeta 189 01:35:12.4 73. 73. PDF
74. Věznice Kynšperk nad Ohří Věznice Kynšperk nad Ohří Štafeta 4x4 km Štafeta 154 01:35:30.2 74. 74. PDF
75. A-GIGA 2 A - GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 178 01:35:31.4 75. 75. PDF
76. Věznice Kynšperk nad Ohří Věznice Kynšperk nad Ohří Štafeta 4x4 km Štafeta 153 01:36:00.9 76. 76. PDF
77. HAMRLOVI HAMRLOVI Štafeta 4x4 km Štafeta 116 01:36:12.1 77. 77. PDF
78. Informatici Generální ředitelství Vězeňské služby ČR Štafeta 4x4 km Štafeta 114 01:36:12.3 78. 78. PDF
79. A-GIGA 1 A - GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 177 01:36:46.9 79. 79. PDF
80. Hamerník Team s.r.o. Hamerník s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 115 01:36:56.4 80. 80. PDF
81. Společnost Podané ruce, o. p. s. Společnost Podané ruce o.p.s. Štafeta 4x4 km Štafeta 133 01:36:57.5 81. 81. PDF
82. Kočky z probačky Probační a mediační služba Štafeta 4x4 km Štafeta 188 01:37:51.6 82. 82. PDF
83. Dérers RUBIKON Centrum + ostatní Štafeta 4x4 km Štafeta 131 01:37:54.1 83. 83. PDF
84. A-GIGA 3 A-GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 179 01:40:57.4 84. 84. PDF
85. Probační a mediační služba 2 Probační a mediační služba 2 Štafeta 4x4 km Štafeta 199 01:41:43.8 85. 85. PDF
86. DAS 3 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, 4.patro Štafeta 4x4 km Štafeta 110 01:42:02.2 86. 86. PDF
87. Věznice a ÚVZD Opava 1 Věznice a ÚVZD Opava Štafeta 4x4 km Štafeta 137 01:42:06.2 87. 87. PDF
88. Ťopky2022 RUBIKON Centrum Štafeta 4x4 km Štafeta 130 01:42:59.4 88. 88. PDF
89. AOOV I. Asociace organizací v oblasti vězeňství Štafeta 4x4 km Štafeta 104 01:44:07.8 89. 89. PDF
90. DAS 1 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, 4.patro Štafeta 4x4 km Štafeta 108 01:44:07.9 90. 90. PDF
91. AL PASO Vysočina AL PASO Vysočina, Oblastní charita Třebíč Štafeta 4x4 km Štafeta 168 01:45:15.3 91. 91. PDF
92. Stráž pod Ralskem 2 Věznice Stráž pod Ralskem Štafeta 4x4 km Štafeta 174 01:48:33.1 92. 92. PDF
93. Rubikon Centrum 2 Rubikon Centrum Štafeta 4x4 km Štafeta 129 01:50:20.6 93. 93. PDF
94. DAS 4 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, 4.patro Štafeta 4x4 km Štafeta 111 01:50:59.8 94. 94. PDF
95. A-GIGA 4 A - GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 180 01:51:11.7 95. 95. PDF
96. A-GIGA 5 A - GIGA s.r.o. Štafeta 4x4 km Štafeta 181 01:51:12.1 96. 96. PDF
97. Vězeňská služba ČR - generální ředitelství Vězeňská služba ČR - generální ředitelství Štafeta 4x4 km Štafeta 136 01:51:38.7 97. 97. PDF
98. Svatý Dismas Charita Česká Kamenice Štafeta 4x4 km Štafeta 170 01:57:34.2 98. 98. PDF