Výsledky závodu

Josyma běh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.09.2022



21 km - Muži 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Švadlenka Jan Ac Mladá Boleslav 21 km Muži 18-39 let 30 01:19:25.0 1. 1.
2. Sobol Robert 21 km Muži 18-39 let 34 01:29:12.6 2. 2.
3. Knébl Ondřej Malš Rohožec 21 km Muži 18-39 let 36 01:30:03.9 3. 3.
4. Krbec Jaroslav 21 km Muži 18-39 let 33 01:35:01.6 5. 4.
5. Kouba Martin Praha 21 km Muži 18-39 let 21 01:37:43.1 6. 5.
6. Korejza Milan STG MB 21 km Muži 18-39 let 20 01:42:34.9 7. 6.
7. Kovář Jan Vyskeř 21 km Muži 18-39 let 12 01:43:51.4 10. 9.
8. Zachariáš Luboš Vořešpruti 21 km Muži 18-39 let 10 01:44:58.4 12. 11.
9. Macko David MB Sauny 21 km Muži 18-39 let 38 01:48:38.1 16. 15.
10. Kučera Tomáš 21 km Muži 18-39 let 35 02:05:49.1 26. 21.
11. Psiuch Jaroslav STG Mladá Boleslav 21 km Muži 18-39 let 37 02:07:22.7 27. 22.
12. Tosovsky Stepan 21 km Muži 18-39 let 31 02:13:27.7 28. 23.

21 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Odnoha David Přátelé Polánky 21 km Muži 40-49 let 24 01:42:59.1 9. 8.
2. Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 21 km Muži 40-49 let 22 01:43:53.6 11. 10.
3. ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav 21 km Muži 40-49 let 14 01:46:54.9 13. 12.
4. Zvěřina Tomáš 21 km Muži 40-49 let 39 01:48:10.6 15. 14.
5. Mrázek Tomáš 21 km Muži 40-49 let 9 01:57:27.0 22. 18.
6. Grolmus Radek PRFA 21 km Muži 40-49 let 11 02:02:23.1 23. 19.

21 km - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kotlaba Radek Divadýlko Na Dlani 21 km Muži 50-59 let 40 01:47:57.5 14. 13.
2. Fikker Jaroslav 21 km Muži 50-59 let 28 01:51:06.6 18. 16.
3. Kolář Dalibor MB Sauny 21 km Muži 50-59 let 8 01:56:25.2 21. 17.
4. Kolomazník Josef 21 km Muži 50-59 let 18 02:04:23.1 25. 20.

21 km - Muži 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kára Vladimir AC-Patřín 21 km Muži 60+ let 6 01:42:36.6 8. 7.

21 km - Ženy 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pradeová Ema AC Liberec 21 km Ženy 18-39 let 27 01:55:06.4 20. 4.
2. Blažková Dita STG Mladá Boleslav 21 km Ženy 18-39 let 17 02:04:23.0 24. 5.
3. Skripnik Viktoriia 21 km Ženy 18-39 let 26 02:14:52.4 29. 6.
4. Biksadski Marina 21 km Ženy 18-39 let 25 02:17:14.1 31. 8.
5. Ferklová Martina 21 km Ženy 18-39 let 29 03:15:07.5 34. 11.

21 km - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kvaizarová Hana real Tetřev 21 km Ženy 40-49 let 2 01:33:28.6 4. 1.
2. Pavlů Mirka 21 km Ženy 40-49 let 16 01:49:30.4 17. 2.
3. Jeřábková Kristýna 21 km Ženy 40-49 let 32 01:53:02.6 19. 3.
4. Červinková Iveta STG Mladá Boleslav 21 km Ženy 40-49 let 15 02:16:30.4 30. 7.

21 km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hýblová Kateřina 21 km Ženy 50+ let 5 02:18:17.7 32. 9.
2. Vohanková Alena Zářivky 2020 21 km Ženy 50+ let 7 02:51:05.7 33. 10.

10 km - Muži 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Letko Zbyněk POKO running team 10 km Muži 18-39 let 127 00:36:49.6 2. 2.
2. Syrovátka Jakub LAWI Stars Giant 10 km Muži 18-39 let 144 00:38:57.2 3. 3.
3. Klaus Jan 10 km Muži 18-39 let 160 00:41:27.6 6. 6.
4. Ráček Zdeněk 10 km Muži 18-39 let 115 00:45:41.9 9. 8.
5. Miklánek Tomáš 10 km Muži 18-39 let 137 00:45:42.9 10. 9.
6. Soukup Adam 10 km Muži 18-39 let 149 00:45:54.6 12. 11.
7. Kejmar Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav (basketbal) 10 km Muži 18-39 let 126 00:46:21.3 16. 12.
8. Hlinčík David Česká Lípa 10 km Muži 18-39 let 164 00:47:18.9 18. 14.
9. Vohanka Jiří Boleslavští běžci 10 km Muži 18-39 let 133 00:47:19.2 19. 15.
10. Huječek Adam 10 km Muži 18-39 let 120 00:47:23.5 20. 16.
11. Kurzeja David 10 km Muži 18-39 let 148 00:48:25.6 24. 19.
12. Elstner Lukáš 10 km Muži 18-39 let 124 00:49:27.1 25. 20.
13. Lehet David 10 km Muži 18-39 let 142 00:51:05.5 27. 22.
14. Svoboda Václav TI Group C 10 km Muži 18-39 let 103 00:52:18.7 31. 25.
15. Kyloušek Josef 10 km Muži 18-39 let 147 00:57:37.1 47. 31.
16. Scheufler Pavel 10 km Muži 18-39 let 145 00:58:21.9 48. 32.
17. Čavoš Viktor 10 km Muži 18-39 let 163 00:59:27.1 49. 33.
18. Chumlen Matěj 10 km Muži 18-39 let 141 01:04:21.4 56. 36.
  Vokoun Štěpán 10 km Muži 18-39 let 113 DNF    
  Rozsypal Štěpán 10 km Muži 18-39 let 134 DNF    

10 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veber Josef LK Chodov 10 km Muži 40-49 let 146 00:36:17.4 1. 1.
2. Vitásek Aleš 10 km Muži 40-49 let 161 00:39:05.1 4. 4.
3. Čábelka Ondřej Domousnice 10 km Muži 40-49 let 151 00:40:57.7 5. 5.
4. Ulman Jiří 10 km Muži 40-49 let 139 00:44:42.4 7. 7.
5. Červený Michal 10 km Muži 40-49 let 132 00:45:46.2 11. 10.
6. Vokáč Tomáš www.DofE.cz 10 km Muži 40-49 let 117 00:47:29.1 21. 17.
7. Zvěřina Radek 10 km Muži 40-49 let 159 00:51:05.6 28. 23.
8. Pavliš Jan Semčie 10 km Muži 40-49 let 136 00:55:45.0 41. 28.
9. dargaj marek 10 km Muži 40-49 let 140 00:56:37.6 44. 30.
10. Domalíp Miroslav MB Šneci 10 km Muži 40-49 let 122 01:02:16.1 52. 34.
  Pelikán Karel TJ Sokol Podlázky Dalovice 10 km Muži 40-49 let 162 DNF    

10 km - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vaváček Ivan 10 km Muži 50-59 let 131 00:46:32.1 17. 13.
2. Protivánek Ivan 10 km Muži 50-59 let 158 00:48:19.9 23. 18.
3. Kovařík Tomáš Písková Lhota 10 km Muži 50-59 let 169 00:50:58.9 26. 21.
4. Majer Pavel 10 km Muži 50-59 let 153 00:51:48.1 30. 24.
5. Kubik Ivan 10 km Muži 50-59 let 152 00:55:00.5 39. 27.
6. Jiránek Milan 10 km Muži 50-59 let 172 01:02:25.7 53. 35.

10 km - Muži 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Popovský Otta Cheb 10 km Muži 60+ let 138 00:54:35.4 38. 26.
2. Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec 10 km Muži 60+ let 143 00:56:11.6 42. 29.
3. Prokůpek Luděk Atletika Doksy 10 km Muži 60+ let 155 01:07:12.1 59. 37.

10 km - Ženy 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Černá Linda 10 km Ženy 18-39 let 104 00:45:22.7 8. 1.
2. Puldová Veronika 10 km Ženy 18-39 let 165 00:46:10.1 14. 3.
3. Samešová Anna 10 km Ženy 18-39 let 166 00:46:17.6 15. 4.
4. Vinšová Michaela 10 km Ženy 18-39 let 156 00:48:17.5 22. 5.
5. Szenek Anna 10 km Ženy 18-39 let 121 00:53:54.1 32. 7.
5. Domalípová Eva MB Šneci 10 km Ženy 18-39 let 121 00:53:54.1 32. 8.
9. Pleštilová Markéta 10 km Ženy 18-39 let 135 00:56:13.3 43. 12.
10. Domalípová Eva MB Šneci 10 km Ženy 18-39 let 171 01:02:15.9 51. 16.
11. Lencová Pavlína 10 km Ženy 18-39 let 119 01:03:03.6 55. 18.
12. Nekovářová Magdaléna 10 km Ženy 18-39 let 167 01:10:18.4 60. 21.

10 km - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kubová Michaela VOKOLOPOLE 10 km Ženy 40-49 let 150 00:51:11.9 29. 6.
2. Čadlová Klára 10 km Ženy 40-49 let 170 00:54:13.6 36. 9.
3. Frühaufová Lucie 10 km Ženy 40-49 let 129 00:54:18.2 37. 10.
4. Červinková Laďka Klaudiánova nemocnice 10 km Ženy 40-49 let 125 00:55:06.6 40. 11.
5. dargajová alica 10 km Ženy 40-49 let 116 00:56:38.0 45. 13.
6. Burešová Julia Atletika Doksy 10 km Ženy 40-49 let 154 01:01:08.7 50. 15.
7. Dědková Eva 10 km Ženy 40-49 let 112 01:02:35.9 54. 17.
8. Svobodová Jana 10 km Ženy 40-49 let 168 01:04:21.4 57. 19.
9. Volková Jana TI Group A 10 km Ženy 40-49 let 106 01:06:58.6 58. 20.

10 km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Paulů Blanka Maraton Stadf Úpice 10 km Ženy 50+ let 157 00:46:03.1 13. 2.
2. Kolomazníková Andrea 10 km Ženy 50+ let 130 00:56:52.5 46. 14.

2x 5km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Matěj Soukup + Jiří Rys PandíZmrdi 2x 5km Štafeta 221 00:38:46.1 1. 1.
2. Tadeáš Hofman + Matěj Novák AC Slovan Liberec 2x 5km Štafeta 206 00:39:34.7 2. 2.
3. Michal Šťastný + Klára Šťastná tj sokol podlázky dalovice 2x 5km Štafeta 224 00:41:18.6 3. 3.
4. Martina Fiedlerová + Petra Sklenářová Fyzioterapie MT 2x 5km Štafeta 214 00:42:37.9 4. 4.
5. Jakub Mísař + Ondřej Mísař Hadec Design 2x 5km Štafeta 231 00:47:44.6 5. 5.
6. Denisa Ďurčeková + Petr Antoš P@D 2x 5km Štafeta 204 00:47:54.5 6. 6.
7. Andrea Šrajerová + Milan Heřmanský 2x 5km Štafeta 205 00:48:47.9 7. 7.
8. Anna Tučková + Antonín Ciprán 2x 5km Štafeta 228 00:48:53.9 8. 8.
9. Matěj Moucha + Dana Mouchová 2x 5km Štafeta 219 00:49:46.6 9. 9.
10. Radka Zvěřinová + Jakub Křováček Josyma MB 2x 5km Štafeta 223 00:50:07.7 10. 10.
11. Aneta Tetřevová + Zbyněk Flídr 2x 5km Štafeta 207 00:50:33.9 11. 11.
12. Lukáš Fiala + Adriana Fialová 2x 5km Štafeta 226 00:50:34.1 12. 12.
13. Jakub Fiedler + Tomas Slamený Fyzioterapie MT 2x 5km Štafeta 208 00:50:47.4 13. 13.
14. Jakub Mareš + Kateřina Halamová Unanuka Šamba 2x 5km Štafeta 220 00:52:17.1 14. 14.
15. Kamila Fikkerova + Jaroslav Fikker 2x 5km Štafeta 215 00:52:19.4 15. 15.
16. Jana Trnková + Zdeněk Trnka Fyzioterapie MT 2x 5km Štafeta 213 00:53:15.9 16. 16.
17. Miluše Škaloudová + Simona Soukupová 2x 5km Štafeta 225 00:55:25.6 17. 17.
18. Tomáš Bejdák + Radka Navrátilová STG Mladá Boleslav 2x 5km Štafeta 209 00:55:36.1 18. 18.
19. Petr Havelka + Michaela Havelková 2x 5km Štafeta 216 00:56:49.6 19. 19.
20. Marcel Kadečka + Petr Horák 2x 5km Štafeta 229 00:57:32.4 20. 20.
21. Vladimír Chmelík + Věra Husáková 2x 5km Štafeta 210 00:57:42.1 21. 21.
22. Petra Bokomlášková + Ondřej Hadač 2x 5km Štafeta 218 00:58:45.4 22. 22.
23. Adam Lebeda + David Lebeda 2x 5km Štafeta 230 01:00:37.9 23. 23.
24. Lucie Trněná + Michaela Kovářová Novorozenci MB 2x 5km Štafeta 212 01:00:45.5 24. 24.
25. Veronika Louvion + Marika Vacková 2x 5km Štafeta 217 01:03:01.6 25. 25.
26. Přemysl Zeman + Eva Zeman TOP 09 2x 5km Štafeta 227 01:04:05.6 26. 26.
27. Kateřina Kaluhová + Jiří Kaluha 2x 5km Štafeta 211 01:05:14.1 27. 27.
28. Martin Klír + Jiří Kopal 2x 5km Štafeta 202 01:05:14.2 28. 28.
29. Markéta Soukupová + Jana Burešová 2x 5km Štafeta 203 01:09:51.2 29. 29.