Výsledky závodu

Ressl Kros Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.06.2022



5 km - Muži 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čihák Vojtěch Top Ten Team Teplice 5 km Muži 10 – 18 let 39 00:23:53.2 8. 8.
2. Ján Kamenský Adam AK MOST 5 km Muži 10 – 18 let 13 00:24:02.1 10. 10.
3. Houdek Jan 5 km Muži 10 – 18 let 8 00:27:43.3 16. 13.
4. Štosek Matěj Běhám pro Hospic Most 5 km Muži 10 – 18 let 26 00:28:53.4 20. 17.
5. Kovář Martin Banáni 5 km Muži 10 – 18 let 18 00:29:22.0 24. 19.

5 km - Muži 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fikar Jakub 5 km Muži 19 – 35 let 3 00:27:54.8 17. 14.

5 km - Muži 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Panitz Erich SRTG Most 5 km Muži 36 – 50 let 33 00:20:21.6 1. 1.
2. Linhart Jan 5 km Muži 36 – 50 let 21 00:21:00.5 2. 2.
3. Macek Jiří KOB Litvínov 5 km Muži 36 – 50 let 32 00:22:19.9 3. 3.
4. Malý Luboš 5 km Muži 36 – 50 let 36 00:22:44.6 4. 4.
5. Šimík Pavel Mattoni freerun Most 5 km Muži 36 – 50 let 25 00:23:18.9 5. 5.
6. Pros Vladimír 5 km Muži 36 – 50 let 46 00:23:46.5 7. 7.
7. Raiminius Gustav 5 km Muži 36 – 50 let 37 00:25:17.9 11. 11.
8. Šimůnek Pavel Rozběháme Most 5 km Muži 36 – 50 let 41 00:28:50.8 19. 16.
9. Tichý Jan Runners from the North 5 km Muži 36 – 50 let 30 00:30:20.3 28. 21.
10. Maleček Petr Sací Komando Most 5 km Muži 36 – 50 let 22 00:30:41.9 29. 22.
11. Beránek Stanislav Bábapojď 5 km Muži 36 – 50 let 45 00:31:17.4 31. 23.
12. Brozek Jiri Afro33 5 km Muži 36 – 50 let 44 00:33:36.0 38. 25.

5 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fousek Radek Tříkolky Trikke 5 km Muži nad 50 let 4 00:23:25.3 6. 6.
2. Hruška Miloš MHUL 5 km Muži nad 50 let 10 00:24:01.3 9. 9.
3. Civín Jiří Most 5 km Muži nad 50 let 1 00:26:18.7 14. 12.
4. Kamenský Peter 5 km Muži nad 50 let 35 00:28:22.7 18. 15.
5. Rybář Jiří 5 km Muži nad 50 let 29 00:29:17.1 23. 18.
6. Smolko Martin Mattoni Feerun 5 km Muži nad 50 let 24 00:29:42.8 26. 20.
7. Chroust Jan RC Falk 5 km Muži nad 50 let 12 00:32:03.0 32. 24.

5 km - Ženy 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Třísková Karolína Banáni 5 km Ženy 10 – 18 let 34 00:33:17.2 36. 12.
2. Gaubeová Evička Jedeme bombyyy 5 km Ženy 10 – 18 let 42 00:36:45.0 41. 16.

5 km - Ženy 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kabelková Nicola 5 km Ženy 19 – 35 let 14 00:29:02.7 21. 4.
2. Deverová Lenka SRTG Most 5 km Ženy 19 – 35 let 6 00:29:05.6 22. 5.
3. Vítková Lenka SRTG Most 5 km Ženy 19 – 35 let 28 00:32:41.7 35. 11.
4. Horská Kateřina stg Most 5 km Ženy 19 – 35 let 7 00:33:22.2 37. 13.

5 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Gaubeová Eva Jedeme bombyyy 5 km Ženy 36 – 50 let 43 00:25:19.4 12. 1.
2. Gaube Jitka 5 km Ženy 36 – 50 let 5 00:25:23.5 13. 2.
3. Růžičková Zuzana Little Rose Team 5 km Ženy 36 – 50 let 23 00:26:22.4 15. 3.
4. Krumbholzová Ála 5 km Ženy 36 – 50 let 19 00:29:32.2 25. 6.
5. Hrdličková Zdeňka 5 km Ženy 36 – 50 let 9 00:30:16.0 27. 7.
6. Klečková Libuše X3M 5 km Ženy 36 – 50 let 16 00:32:26.8 34. 10.
7. Venclová Pavlína 5 km Ženy 36 – 50 let 38 00:41:02.8 43. 18.
8. Kendziurová Kamila 5 km Ženy 36 – 50 let 15 00:41:15.3 44. 19.

5 km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Suchánková Lenka Bike club Svitavy 5 km Ženy nad 50 let 40 00:31:08.4 30. 8.
2. Štosková Martina Běhám pro Hospic Most 5 km Ženy nad 50 let 27 00:32:03.2 33. 9.
3. Hujová Jana 5 km Ženy nad 50 let 11 00:35:00.2 39. 14.
4. Civínová Jana Most 5 km Ženy nad 50 let 2 00:36:16.8 40. 15.
5. Knoblochová Marcela Běhám pro hospic 5 km Ženy nad 50 let 17 00:37:05.9 42. 17.

10,3 km - Muži 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ottenschläger Oto 2BWINNER TEAM 10,3 km Muži 19 – 35 let 120 00:40:07.1 1. 1.
2. Dvořák Stanislav SRTG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 141 00:42:06.7 2. 2.
3. Hollick Petr 10,3 km Muži 19 – 35 let 108 00:44:42.3 3. 3.
4. Procházka Tomáš 10,3 km Muži 19 – 35 let 146 00:50:01.2 7. 7.
5. Makarov Artur 10,3 km Muži 19 – 35 let 115 00:50:10.7 9. 9.
6. Hora Bohumil 10,3 km Muži 19 – 35 let 145 00:51:22.9 13. 10.
7. Švarc Martin 10,3 km Muži 19 – 35 let 128 00:56:16.6 19. 13.
8. Bohuněk Filip 10,3 km Muži 19 – 35 let 101 00:56:39.3 20. 14.
9. Brzek Daniel 10,3 km Muži 19 – 35 let 102 01:01:34.0 31. 22.
10. Fencl Jakub Bábapojď 10,3 km Muži 19 – 35 let 105 01:03:42.0 33. 23.
11. Tvrzník Tomáš Rotaract club Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 132 01:05:55.1 37. 25.
12. Masojídek Zdeněk Bábapojď 10,3 km Muži 19 – 35 let 116 01:32:35.3 45. 31.

10,3 km - Muži 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice 10,3 km Muži 36 – 50 let 136 00:46:14.5 4. 4.
2. Chott Jan koloshop 10,3 km Muži 36 – 50 let 150 00:46:56.8 5. 5.
3. Tichý Václav Bábapojď 10,3 km Muži 36 – 50 let 129 00:55:36.1 16. 11.
4. Ulrych Josef SRTG Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 133 00:56:16.0 18. 12.
5. Stumpf Michal Stumpfici 10,3 km Muži 36 – 50 let 124 00:56:49.0 21. 15.
6. Orság Josef 10,3 km Muži 36 – 50 let 119 00:58:27.0 26. 19.
7. Čech Jaroslav U5 10,3 km Muži 36 – 50 let 103 01:00:01.2 30. 21.
8. Jebavý Ondřej 10,3 km Muži 36 – 50 let 111 01:05:45.6 36. 24.
9. Janda Martin Rozběháme Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 109 01:07:02.2 38. 26.
10. Panocha Michal Bábapojď 10,3 km Muži 36 – 50 let 122 01:09:03.3 41. 28.
  Růžička Martin Little Rose Team 10,3 km Muži 36 – 50 let 123 DNF    

10,3 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Prokeš Dušan 10,3 km Muži nad 50 let 139 00:49:18.5 6. 6.
2. Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov 10,3 km Muži nad 50 let 114 00:50:06.4 8. 8.
3. Myslivec Jan Most 10,3 km Muži nad 50 let 118 00:56:53.7 22. 16.
4. Šolta Marcel X3M 10,3 km Muži nad 50 let 127 00:57:11.1 24. 17.
5. Patroch 10,3 km Muži nad 50 let 144 00:57:59.4 25. 18.
6. jaroslav Segl kl sport most 10,3 km Muži nad 50 let 142 00:58:41.7 28. 20.
7. Uskokovič Daniel SRTG Most 10,3 km Muži nad 50 let 140 01:07:34.9 39. 27.
8. Sliška Vladislav 10,3 km Muži nad 50 let 148 01:09:43.9 42. 29.
9. Masopust Karel Mattoni Freerun Most 10,3 km Muži nad 50 let 117 01:21:08.5 44. 30.

10,3 km - Ženy 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svobodová Tereza Spartak Praha 4 10,3 km Ženy 19 – 35 let 149 00:50:31.5 10. 1.
2. Kutílková Kateřina SRTG Most 10,3 km Ženy 19 – 35 let 143 00:54:58.4 15. 5.
3. Zázvorková Karolína 10,3 km Ženy 19 – 35 let 134 00:57:03.9 23. 7.
4. Kovářová Markéta Banáni 10,3 km Ženy 19 – 35 let 113 01:02:24.6 32. 10.
5. Tunklová Barbora Bábapojď 10,3 km Ženy 19 – 35 let 130 01:04:16.0 34. 11.

10,3 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Condori Ramos de Maják Bertha Arequipa 10,3 km Ženy 36 – 50 let 135 00:50:53.0 11. 2.
2. Hahn Hana 10,3 km Ženy 36 – 50 let 137 00:50:55.2 12. 3.
3. Molnárová Kateřina Kadaň 10,3 km Ženy 36 – 50 let 138 00:55:36.9 17. 6.
4. Filipová Olga Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 106 00:58:41.5 27. 8.
5. Svobodová Milada Bábapojď 10,3 km Ženy 36 – 50 let 126 00:59:02.1 29. 9.
6. Pánková Jana Běžci Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 121 01:08:55.8 40. 13.
7. Dolejší Veronika Samasobě 10,3 km Ženy 36 – 50 let 104 01:20:53.6 43. 14.

10,3 km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX 10,3 km Ženy nad 50 let 107 00:51:36.9 14. 4.
2. Mičová Hana 10,3 km Ženy nad 50 let 147 01:05:31.0 35. 12.

5 km CANICROSS - Muži 10 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Chvojka Jiří Chvojka Racing Club 5 km CANICROSS Muži 10 a více let 54 00:24:41.5 3. 1.
2. Novák Lukáš Canicross Ústí nad Labem 5 km CANICROSS Muži 10 a více let 62 00:26:24.2 5. 2.
3. Horský Jaroslav Blue 5 km CANICROSS Muži 10 a více let 65 00:26:42.5 6. 3.

5 km CANICROSS - Ženy 10 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dufkova Ivana Musher klub JCC 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 51 00:24:04.5 1. 1.
2. Kovářová Michaela Rhodesian Team 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 64 00:24:07.2 2. 2.
3. Karin Musher klub JCC/Canicross Ústí nad Labem 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 55 00:24:42.5 4. 3.
4. Dunajová Kamila Canicross Ústí nad Labem 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 52 00:29:14.9 7. 4.
5. Šmídová Kateřina 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 59 00:34:16.6 8. 5.
6. Zollpriesterová Jaroslava Christík 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 63 00:34:50.6 9. 6.
7. Kalousová Tereza 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 58 00:35:00.5 10. 7.
8. Hlinovská Lucie Team Mai 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 53 00:39:17.4 11. 8.
9. Rosenberg Anna 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 57 00:53:18.5 12. 9.
10. Jarolímová Simona 5 km CANICROSS Ženy 10 a více let 56 00:53:19.0 13. 10.