Výsledky závodu

Compressport Třeboňský maraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.10.2022



Maraton - Vlci (2007–1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hošna Petr Atletika Písek Maraton Vlci (2007–1983) 690 02:32:30.9 1. 1.
2. Vaš David #tymdejvid Maraton Vlci (2007–1983) 679 02:38:53.6 3. 3.
3. Exner Jakub Swoboda P-team Maraton Vlci (2007–1983) 504 02:44:36.5 4. 4.
4. Fousek Jan Mk Seitl Ostrava Maraton Vlci (2007–1983) 608 02:51:50.7 11. 11.
5. Linduška František Kalokagathia aliance Maraton Vlci (2007–1983) 657 02:52:08.9 12. 12.
6. Páral Marek Běhej Žďárák Maraton Vlci (2007–1983) 446 02:56:00.3 14. 14.
7. TORRES MITCHELL Old Town Running Maraton Vlci (2007–1983) 659 02:56:01.5 15. 15.
8. Kindl David Maraton Vlci (2007–1983) 237 02:56:02.0 16. 16.
9. Stára František Gymnasťáci Maraton Vlci (2007–1983) 243 02:58:25.1 18. 18.
10. Koščák Peter Maraton Vlci (2007–1983) 309 03:00:39.2 21. 21.
11. Majnuš Ondřej Maraton Vlci (2007–1983) 557 03:04:11.1 25. 24.
12. Lomnický Martin Maraton Vlci (2007–1983) 121 03:05:47.5 29. 27.
13. Joza Vojtěch Maraton Vlci (2007–1983) 539 03:06:44.8 30. 28.
14. szturc andrzej Maraton Vlci (2007–1983) 470 03:07:21.8 31. 29.
15. Chwaszcz Ondřej SKB 37 Maraton Vlci (2007–1983) 614 03:08:00.4 33. 31.
16. Novák Václav BK Slavoj Nováci Maraton Vlci (2007–1983) 167 03:11:28.2 42. 38.
17. Liška Samuel Maraton Vlci (2007–1983) 392 03:12:31.5 45. 41.
18. Rod Marek Maraton Vlci (2007–1983) 349 03:12:49.5 46. 42.
19. Mařík Vojtěch Maraton Vlci (2007–1983) 130 03:13:13.1 47. 43.
20. Broža Vojtěch Maraton Vlci (2007–1983) 169 03:15:11.7 51. 47.
21. Shevchuk Anton Run Ukraine Maraton Vlci (2007–1983) 666 03:19:19.3 60. 55.
22. Volf František Orava - Prešov Maraton Vlci (2007–1983) 612 03:20:13.7 63. 57.
23. Koukol Ondřej TJ Nýrsko Maraton Vlci (2007–1983) 651 03:21:18.1 68. 61.
24. Svatoň Michal Maraton Vlci (2007–1983) 133 03:21:29.7 69. 62.
25. Zajíc Pavel Ostravští Zajíci Maraton Vlci (2007–1983) 166 03:21:36.7 70. 63.
26. Štěch Jakub Maraton Vlci (2007–1983) 122 03:22:46.6 73. 66.
27. Ryšavý Zdeněk Běhání Okříšky Maraton Vlci (2007–1983) 253 03:24:03.5 76. 69.
28. Ďoubal Jakub Jihočeský klub maratonců Maraton Vlci (2007–1983) 149 03:24:29.5 77. 70.
29. Gyürüsi Martin Maraton Vlci (2007–1983) 132 03:24:30.1 78. 71.
30. Nymburg Christopher Maraton Vlci (2007–1983) 378 03:25:16.8 82. 74.
31. Muráň Dalibor České Budějovice Maraton Vlci (2007–1983) 142 03:26:18.1 86. 78.
32. Lukavec Jakub T.J. Sokol Spořilov Maraton Vlci (2007–1983) 118 03:26:45.4 87. 79.
33. Večerek Martin Bad Batch Maraton Vlci (2007–1983) 445 03:26:47.4 89. 81.
34. Horák Jan Triatlon Plzeň Maraton Vlci (2007–1983) 616 03:27:15.4 90. 82.
35. Vejmělek Šimon Plzeň Maraton Vlci (2007–1983) 673 03:27:19.2 92. 84.
36. Dvořák Daniel Dlouhá míle Maraton Vlci (2007–1983) 592 03:28:27.3 97. 88.
37. Forst Miroslav OCRT Sušice Maraton Vlci (2007–1983) 650 03:29:02.7 101. 91.
38. Chládek Štěpán Maraton Vlci (2007–1983) 325 03:29:04.1 102. 92.
39. Schlögl Jiří Maraton Vlci (2007–1983) 1638 03:29:19.8 106. 96.
40. Puzio Bartlomiej Maraton Vlci (2007–1983) 723 03:29:46.1 108. 98.
41. Jung Patrik NEZMAŘI Plzeň Maraton Vlci (2007–1983) 372 03:33:44.1 119. 105.
42. Zhurkin Ivan Maraton Vlci (2007–1983) 299 03:33:50.4 120. 106.
43. Hnidzik Josef Horní Dvořiště Maraton Vlci (2007–1983) 735 03:34:48.9 125. 109.
44. Stískala Václav Maraton Vlci (2007–1983) 574 03:34:58.1 126. 110.
45. Štella Lukáš Maraton Vlci (2007–1983) 303 03:36:10.6 132. 116.
46. Turek Matouš Maraton Vlci (2007–1983) 556 03:37:07.9 135. 119.
47. Kubišta Martin To rozchodíš! Maraton Vlci (2007–1983) 399 03:37:35.8 136. 120.
48. Šírek Jan Maraton Vlci (2007–1983) 541 03:38:34.5 140. 124.
49. Latsinoglov Stelios Maraton Vlci (2007–1983) 714 03:41:01.9 149. 129.
50. Kovařík Tomáš PiFka Maraton Vlci (2007–1983) 518 03:41:10.3 151. 131.
51. Prudil Pavel Maraton Vlci (2007–1983) 158 03:41:21.5 153. 133.
52. Novotný Tomáš Maraton Vlci (2007–1983) 376 03:41:28.2 154. 134.
53. Zadák Zdeněk VHT Počátky Maraton Vlci (2007–1983) 407 03:41:33.9 155. 135.
54. Synek Pavel Keboola Maraton Vlci (2007–1983) 575 03:43:21.6 168. 141.
55. Švéda Martin Maraton Vlci (2007–1983) 622 03:43:38.1 169. 142.
56. Vojtěch Marek BK Slavoj Nováci Maraton Vlci (2007–1983) 254 03:43:41.4 170. 143.
57. Švejda David Maraton Vlci (2007–1983) 134 03:44:33.2 177. 147.
58. Kňava Martin Bike a Běh Ostrov Maraton Vlci (2007–1983) 419 03:45:33.2 184. 154.
59. Barok Yoad Old Town Running Maraton Vlci (2007–1983) 476 03:45:35.1 185. 155.
60. Kříž Tomáš ACC Praha Maraton Vlci (2007–1983) 464 03:46:24.4 187. 157.
61. Hrabálek Jaroslav MILF TEAM Maraton Vlci (2007–1983) 305 03:46:43.3 191. 159.
62. Vlasák Miroslav Brno Maraton Vlci (2007–1983) 740 03:47:01.8 193. 160.
63. Onderka Radim Maraton Vlci (2007–1983) 542 03:47:36.9 200. 165.
64. Bílý Ondřej Running Club Dačice Maraton Vlci (2007–1983) 637 03:48:26.9 204. 168.
65. Ronner-McGinn Ben Maraton Vlci (2007–1983) 715 03:50:02.7 207. 170.
66. Lasovský Zdeněk Maraton Vlci (2007–1983) 551 03:50:11.7 208. 171.
67. Chobotský David Jablonec Nad Nisou Maraton Vlci (2007–1983) 150 03:50:38.4 211. 173.
68. Zajíc Milan Maraton Vlci (2007–1983) 498 03:51:47.1 214. 174.
69. Hrubý Pavel Maraton Vlci (2007–1983) 165 03:52:51.5 218. 176.
70. Krejčí Jiří Maraton Vlci (2007–1983) 147 03:53:02.8 219. 177.
71. Košina František Jiskra Třeboň Maraton Vlci (2007–1983) 656 03:53:38.5 220. 178.
72. Mrázik Miroslav #tymdejvid Maraton Vlci (2007–1983) 486 03:54:50.9 232. 188.
73. Kramoliš Ondřej Maraton Vlci (2007–1983) 396 03:54:53.5 233. 189.
74. Saarinen Aleksi Running zone Brno Maraton Vlci (2007–1983) 738 03:55:41.8 240. 193.
75. Simandl Radek Bratřijaksepatří Maraton Vlci (2007–1983) 127 03:56:08.1 243. 196.
76. Mach Karel Maraton Vlci (2007–1983) 528 03:56:11.4 244. 197.
77. Barth Vít Maraton Vlci (2007–1983) 338 03:56:37.1 249. 201.
78. Kadlec Dan Černý uhlí Maraton Vlci (2007–1983) 333 03:57:32.8 254. 204.
79. Hajda Nikolas Maraton Vlci (2007–1983) 972 03:58:24.6 261. 209.
80. Jarmar Michal Maraton Vlci (2007–1983) 417 03:58:28.4 263. 210.
81. Jáchym Martin Maraton Vlci (2007–1983) 148 03:58:34.3 266. 213.
82. Machovec Vlastislav Maraton Vlci (2007–1983) 610 03:59:17.6 274. 220.
83. Uher Jan Daikin Maraton Vlci (2007–1983) 755 04:01:08.2 280. 225.
84. Příbramský Petr piFka Maraton Vlci (2007–1983) 517 04:03:08.7 289. 229.
85. Sklenář Filip Maraton Vlci (2007–1983) 126 04:04:36.1 298. 234.
86. Tanuška Martin Maraton Vlci (2007–1983) 432 04:10:16.1 321. 248.
87. Šmíd Marek Budišov Maraton Vlci (2007–1983) 151 04:10:33.7 322. 249.
88. Meduna Šimon Spartan Training Group Kolín Maraton Vlci (2007–1983) 589 04:12:00.8 328. 253.
89. Kůst Tomáš Maraton Vlci (2007–1983) 138 04:13:40.1 349. 264.
90. Zoula David Maraton Vlci (2007–1983) 606 04:13:44.4 350. 265.
91. Kinter Martin Maraton Vlci (2007–1983) 248 04:14:14.7 353. 267.
92. Palička Jan Maraton Vlci (2007–1983) 662 04:15:51.2 359. 271.
93. Houdek Vojtěch Maraton Vlci (2007–1983) 249 04:17:07.2 363. 273.
94. Ondrák Marek Maraton Vlci (2007–1983) 117 04:18:53.9 368. 278.
95. Dračka Jáchym Maraton Vlci (2007–1983) 500 04:19:19.7 371. 280.
96. Bubeníček Josef Pilsen Hobby Runner Maraton Vlci (2007–1983) 706 04:20:48.8 381. 286.
97. Lichnovský Zdeněk Maraton Vlci (2007–1983) 441 04:22:23.3 390. 290.
98. Krajhanzl Pavel BJS běžci Maraton Vlci (2007–1983) 124 04:22:51.4 392. 292.
99. Kejla Lukáš Maraton Vlci (2007–1983) 704 04:23:28.2 395. 294.
100. Papež Zdeněk Maraton Vlci (2007–1983) 135 04:24:24.9 401. 298.
101. Vasi Sandor Maraton Vlci (2007–1983) 726 04:24:29.1 402. 299.
102. Toman Lukáš CARLA. KUPKOLO.CZ Maraton Vlci (2007–1983) 603 04:24:34.6 403. 300.
103. Majerčák Vladimír Maraton Vlci (2007–1983) 672 04:24:39.5 404. 301.
104. Písařík Josef AK Miroslav Maraton Vlci (2007–1983) 125 04:25:31.1 408. 304.
105. Kadeřábek Marek Sedlčany Maraton Vlci (2007–1983) 251 04:25:58.9 412. 306.
106. Pelikovský Michal Maraton Vlci (2007–1983) 257 04:27:50.6 414. 307.
107. Kaloš Zdeněk Benešovský běžecký klub Maraton Vlci (2007–1983) 252 04:28:11.4 417. 309.
108. Kotrla Lukáš Atrofované ruce Maraton Vlci (2007–1983) 247 04:30:11.5 426. 315.
109. Rytych Pavel Maraton Vlci (2007–1983) 136 04:32:01.2 433. 319.
110. Chundelák Roman Naše běžecká skupina z.s. Maraton Vlci (2007–1983) 137 04:35:11.6 436. 321.
111. Bednář Lukáš Maraton Vlci (2007–1983) 246 04:35:42.6 437. 322.
112. Bartoníček Josef Maraton Vlci (2007–1983) 386 04:37:37.5 445. 329.
113. O'Sullivan Conor Maraton Vlci (2007–1983) 752 04:37:44.2 448. 332.
114. Ondroušek Radoslav Maraton Vlci (2007–1983) 620 04:39:28.6 453. 335.
115. Vika Martin Nejlepší kamarádi Maraton Vlci (2007–1983) 448 04:43:24.9 464. 340.
116. Hejhal Matěj Maraton Vlci (2007–1983) 139 04:43:34.6 465. 341.
117. Čihák Zdeněk Starý Kolín Maraton Vlci (2007–1983) 250 04:45:52.2 471. 345.
118. Hrdý Tomáš Hradištko Maraton Vlci (2007–1983) 36 04:46:09.3 473. 346.
119. Bohinský Petr Maraton Vlci (2007–1983) 523 04:46:09.4 474. 347.
120. Kment Radek ČMK Maraton Vlci (2007–1983) 564 04:49:11.3 487. 354.
121. Štěch Ladislav Maraton Vlci (2007–1983) 558 04:49:13.8 488. 355.
122. Bielinskyi Kostiantyn Maraton Vlci (2007–1983) 641 04:50:34.5 492. 358.
123. Hanák Jakub Maraton Vlci (2007–1983) 129 04:55:14.4 500. 361.
124. Havlen Tomáš Maraton Vlci (2007–1983) 442 04:57:09.5 506. 365.
125. Komárek Tomáš Maraton Vlci (2007–1983) 560 05:06:20.7 512. 366.
126. Kletečka Tomáš Maraton Vlci (2007–1983) 146 05:12:50.5 519. 371.
127. Hanuš Václav Langsam Nesovice Maraton Vlci (2007–1983) 302 05:21:56.1 526. 374.
128. Kollouch Martin Maraton Vlci (2007–1983) 696 05:35:03.1 530. 378.
  Oravec Matej COMPRESSPORT Maraton Vlci (2007–1983) 660 DNF    
  Fessl Lukáš #tymdejvid Maraton Vlci (2007–1983) 437 DNF    

Maraton - Gazely (2007–1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Boffo Eugenia Old Town Running Maraton Gazely (2007–1983) 475 03:03:47.9 24. 1.
2. Nováková Barbora TJ Sokol Kunvald Maraton Gazely (2007–1983) 705 03:05:19.8 28. 2.
3. Petrová Lenka Open Cycling Academy Maraton Gazely (2007–1983) 697 03:08:18.5 34. 3.
4. Houfková Kateřina Forrest Gump Team Maraton Gazely (2007–1983) 588 03:16:27.9 54. 5.
5. Marková Kristýna HO Požitkáři Maraton Gazely (2007–1983) 2 03:19:54.8 62. 6.
6. Paříková Pavla SK Meteor Brno Maraton Gazely (2007–1983) 552 03:24:32.5 79. 8.
7. Hubáčková Martina Maraton Gazely (2007–1983) 3 03:27:36.3 94. 9.
8. Valachovičová Miroslava BKV Holýšov Maraton Gazely (2007–1983) 521 03:30:38.1 110. 11.
9. Burešová Žaneta Třebíč Maraton Gazely (2007–1983) 748 03:32:35.7 115. 12.
10. Podroužková Eva Maraton Gazely (2007–1983) 611 03:33:02.4 116. 13.
11. Kobzáňová Dana Rozběháme Velvary Maraton Gazely (2007–1983) 426 03:33:16.6 117. 14.
12. Štukbauerová Denisa Maraton Gazely (2007–1983) 754 03:33:56.5 121. 15.
13. Nová Petra Maraton Gazely (2007–1983) 531 03:33:57.8 123. 16.
14. Lindušková Kateřina Maraton Gazely (2007–1983) 658 03:39:03.7 141. 17.
15. Zuzana Karlová Maraton Gazely (2007–1983) 327 03:39:24.3 142. 18.
16. Danielová Adéla Maraton Gazely (2007–1983) 584 03:42:38.1 161. 23.
17. Straková Aneta Maraton Gazely (2007–1983) 1 03:42:38.7 162. 24.
18. Honsová Romana Bechyně Maraton Gazely (2007–1983) 6 03:42:55.5 163. 25.
19. Kabátová Tereza Maraton Gazely (2007–1983) 625 03:42:56.8 164. 26.
20. Svobodová Monika Betokon Maraton Gazely (2007–1983) 13 03:43:01.2 165. 27.
21. Svitáková Martina Goofy team Maraton Gazely (2007–1983) 15 03:46:42.8 190. 32.
22. Musilová Nikola Maraton Gazely (2007–1983) 128 03:47:25.2 198. 35.
23. Švédová Blanka Maraton Gazely (2007–1983) 455 03:52:04.7 215. 41.
24. Verster Ivana SPV Stěžery Maraton Gazely (2007–1983) 425 03:52:45.3 217. 42.
25. Klásková Zuzana Forrest Gump Team Maraton Gazely (2007–1983) 335 03:54:43.9 228. 43.
26. Harvánková Lucie Běh Kladno Maraton Gazely (2007–1983) 680 03:54:44.5 229. 44.
27. Doležalová Pavla Maraton Gazely (2007–1983) 351 03:55:34.6 239. 47.
28. Kašparová Michaela Maraton Gazely (2007–1983) 702 03:56:27.9 248. 48.
29. Karbanová Petra Maraton Gazely (2007–1983) 348 03:57:29.8 253. 50.
30. Kovaříková Iveta Maraton Gazely (2007–1983) 427 04:01:09.5 281. 56.
31. Válková Magdaléna Maraton Gazely (2007–1983) 404 04:01:41.7 283. 58.
32. Valentová Eva Maraton Gazely (2007–1983) 491 04:01:42.4 284. 59.
33. Hauserová Barbora Maraton Gazely (2007–1983) 368 04:05:35.4 306. 68.
34. Plachotňuk Dominika Maraton Gazely (2007–1983) 350 04:05:41.8 307. 69.
35. Kuruczova Daniela Maraton Gazely (2007–1983) 176 04:10:34.8 323. 74.
36. Šmahlíková Barbora Maraton Gazely (2007–1983) 665 04:11:56.5 326. 75.
37. Šindelářová Veronika #tymdejvid Maraton Gazely (2007–1983) 746 04:13:25.3 346. 84.
38. Kiková Tereza Maraton Gazely (2007–1983) 172 04:15:29.7 357. 87.
39. Zdunková Barbora Maraton Gazely (2007–1983) 308 04:15:29.8 358. 88.
40. Voráčková Anna Maraton Gazely (2007–1983) 802 04:16:43.9 360. 89.
41. Šedá Lenka Maraton Gazely (2007–1983) 741 04:18:57.6 369. 91.
42. Gólya Kitti Maraton Gazely (2007–1983) 721 04:19:53.9 373. 92.
43. Koskubová Klára Most Maraton Gazely (2007–1983) 693 04:20:17.5 377. 93.
44. Gritis Miriam Maraton Gazely (2007–1983) 728 04:20:35.2 379. 94.
45. Bubeníčková Tereza Pilsen Hobby Runner Maraton Gazely (2007–1983) 707 04:20:47.6 380. 95.
46. Kotrbová Lucie Rozběhame Česko Maraton Gazely (2007–1983) 10 04:23:28.8 396. 102.
47. Pejšová Lenka Maraton Gazely (2007–1983) 361 04:23:57.8 398. 103.
48. Koutná Lenka SVVAT Maraton Gazely (2007–1983) 628 04:25:03.7 407. 104.
49. Fekete Dóra Maraton Gazely (2007–1983) 727 04:25:45.1 411. 106.
50. Budková Iva Maraton Gazely (2007–1983) 8 04:32:12.1 434. 115.
51. Menčíková Tereza Maraton Gazely (2007–1983) 648 04:39:00.8 450. 117.
52. Dostálová Aneta Maraton Gazely (2007–1983) 595 04:39:43.3 454. 119.
53. Chwaszcz Jana Maraton Gazely (2007–1983) 411 04:41:40.7 458. 122.
54. Pilna Alena Rozběháme České Velenice Maraton Gazely (2007–1983) 152 04:42:32.6 460. 123.
55. Opletalová Eliška Praha Maraton Gazely (2007–1983) 173 04:45:13.1 469. 125.
56. Peroutková Jana Maraton Gazely (2007–1983) 269 04:45:52.3 472. 127.
57. Sýkorová Tereza Maraton Gazely (2007–1983) 18 04:53:49.2 496. 136.
58. Tomanová Kristýna Maraton Gazely (2007–1983) 12 04:54:25.8 499. 139.
59. Talábová Monika VHT Počátky Maraton Gazely (2007–1983) 406 04:55:25.6 501. 140.
60. Jindrová Eliška SK Čtyři dvory Maraton Gazely (2007–1983) 377 04:57:16.8 507. 142.
61. Svašková Anna Dobětický expres Maraton Gazely (2007–1983) 272 05:15:42.5 521. 149.

Maraton - Masters muži (1982–1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Plekanec Juraj Maraton Masters muži (1982–1973) 703 02:36:33.5 2. 2.
2. Bauer Václav #tymdejvid Maraton Masters muži (1982–1973) 516 02:48:28.7 6. 6.
3. Horvát Dušan Maraton Masters muži (1982–1973) 57 02:48:44.5 7. 7.
4. Dočekal František Maraton klub Kladno Maraton Masters muži (1982–1973) 495 02:48:45.5 8. 8.
5. Malec Miroslav Zbýšov Maraton Masters muži (1982–1973) 35 02:51:22.5 9. 9.
6. Goncalves Ricardo Maraton Masters muži (1982–1973) 443 02:51:36.9 10. 10.
7. Tretera Marek AC sportguides rožnov Maraton Masters muži (1982–1973) 1121 02:58:08.4 17. 17.
8. Němec Jan Kolín Maraton Masters muži (1982–1973) 280 02:59:01.3 19. 19.
9. Suchomel Tomáš Skřetí jáma Maraton Masters muži (1982–1973) 674 03:01:22.4 22. 22.
10. Jančúch Jerguš Cyklo Jiřička Maraton Masters muži (1982–1973) 405 03:03:38.1 23. 23.
11. Kadlec Jiří Běhu Zdar Maraton Masters muži (1982–1973) 601 03:04:58.4 26. 25.
12. Vondrášek Štěpán #tymdejvid Maraton Masters muži (1982–1973) 1686 03:05:18.8 27. 26.
13. Neumann Josef SKK Spartak Čtyřkoly Maraton Masters muži (1982–1973) 555 03:07:46.2 32. 30.
14. Horky Nicolas Old Town Running Maraton Masters muži (1982–1973) 410 03:08:37.7 35. 32.
15. Bursey Peter Old Town Running Maraton Masters muži (1982–1973) 474 03:08:39.6 36. 33.
16. Jasiok Lumír Trek 1324 Maraton Masters muži (1982–1973) 366 03:09:24.4 37. 34.
17. Kosina Luděk Kosiňáci Maraton Masters muži (1982–1973) 583 03:10:41.4 39. 35.
18. Neuberg Tomáš ASK Dipoli Černošice Maraton Masters muži (1982–1973) 31 03:11:27.9 41. 37.
19. Holub Martin Triatlon team Tálín Maraton Masters muži (1982–1973) 526 03:11:30.4 43. 39.
20. Antoš Jakub Maraton Masters muži (1982–1973) 554 03:13:30.5 48. 44.
21. Marček Vladimír theraplay.cz Maraton Masters muži (1982–1973) 609 03:14:40.8 49. 45.
22. Šimák Pavel Maraton Masters muži (1982–1973) 749 03:15:09.3 50. 46.
23. Ruzicka Petr Sokol Maxicky Maraton Masters muži (1982–1973) 508 03:15:14.5 52. 48.
24. Rada Tomáš Maraton Masters muži (1982–1973) 156 03:17:06.4 55. 50.
25. Martinec Petr Veselan Maraton Masters muži (1982–1973) 65 03:18:01.3 58. 53.
26. Dvořák Radek Maraton Masters muži (1982–1973) 9 03:20:39.4 64. 58.
27. Cipra Jiri Forrest Gump Team Maraton Masters muži (1982–1973) 203 03:20:45.2 65. 59.
28. Tuček Jiří Maraton Masters muži (1982–1973) 687 03:20:53.3 67. 60.
29. Novák Libor Maraton Masters muži (1982–1973) 387 03:22:10.2 71. 64.
30. Matějka Tomáš Jihočeský maratonský klub z.s. Maraton Masters muži (1982–1973) 199 03:22:34.3 72. 65.
31. Chrpa Pavel Pavlišta,Tyrpekl,Vávrová Maraton Masters muži (1982–1973) 587 03:22:54.7 74. 67.
32. Khoury James Maraton Masters muži (1982–1973) 401 03:23:02.9 75. 68.
33. Kubík Daniel Poběhlíci Maraton Masters muži (1982–1973) 664 03:24:41.6 80. 72.
34. Gruntorád Petr #tymdejvid Maraton Masters muži (1982–1973) 501 03:24:45.0 81. 73.
35. Ferda Kamil T.J. Sokol Moravské Bránice Maraton Masters muži (1982–1973) 54 03:26:02.6 84. 76.
36. Janeček Štěpán Třeboň Maraton Masters muži (1982–1973) 43 03:26:15.1 85. 77.
37. Hasnedl Dan LLM Kanci Maraton Masters muži (1982–1973) 279 03:26:46.7 88. 80.
38. Papírník Jaromír REHABFIT Maraton Masters muži (1982–1973) 63 03:27:18.9 91. 83.
39. Procházka Ondřej SOKOL Písek Maraton Masters muži (1982–1973) 311 03:27:26.7 93. 85.
40. Bodnar Pavel Maraton klub Kladno Maraton Masters muži (1982–1973) 131 03:27:55.2 95. 86.
41. Fanfrdla Ctirad Orel Silůvky Maraton Masters muži (1982–1973) 509 03:28:37.4 98. 89.
42. Staněk Oldřich Tomáš GP Kolín Maraton Masters muži (1982–1973) 29 03:28:45.7 100. 90.
43. Petr Lukáš Open Cycling Academy Maraton Masters muži (1982–1973) 698 03:29:07.9 103. 93.
44. Blažek Petr Maraton Masters muži (1982–1973) 84 03:29:12.3 104. 94.
45. Dvořák Martin MY WAY Maraton Masters muži (1982–1973) 433 03:30:07.8 109. 99.
46. Matyáš Radek Cardiolab Maraton Masters muži (1982–1973) 316 03:31:23.2 111. 100.
47. Matějka Josef Maraton Masters muži (1982–1973) 267 03:33:23.8 118. 104.
48. Weigel Libor Maraton Masters muži (1982–1973) 28 03:33:57.1 122. 107.
49. Novotný Luboš AK Křižany Maraton Masters muži (1982–1973) 25 03:34:22.5 124. 108.
50. Zach Lukáš ČečeBěž Maraton Masters muži (1982–1973) 42 03:35:01.9 127. 111.
51. Jeník Jan Plíživá smrt Maraton Masters muži (1982–1973) 626 03:35:22.1 129. 113.
52. Legát Martin Maraton Masters muži (1982–1973) 47 03:35:37.2 131. 115.
53. Cigánek Luděk #runatlantic Maraton Masters muži (1982–1973) 352 03:36:50.9 133. 117.
54. Klíma Miroslav Fanklub Emmy Smetany a Daniely Písařovicové Maraton Masters muži (1982–1973) 27 03:37:00.7 134. 118.
55. Hrdlička Dušan Rozběháme Hořovicko Maraton Masters muži (1982–1973) 363 03:38:13.6 138. 122.
56. Zbudil Ondřej Budějcká dvanáctka Maraton Masters muži (1982–1973) 315 03:38:33.1 139. 123.
57. Janeček Josef Maraton Masters muži (1982–1973) 44 03:39:43.1 143. 125.
58. Hlaváček Rostislav Maraton Masters muži (1982–1973) 245 03:39:46.5 144. 126.
59. Selucký Aleš Maraton Masters muži (1982–1973) 371 03:40:37.8 147. 127.
60. Raška Radek AKEZ Kopřivnice Maraton Masters muži (1982–1973) 478 03:40:59.2 148. 128.
61. Dubský Roman Přibyslav Maraton Masters muži (1982–1973) 62 03:41:03.4 150. 130.
62. Svoboda Tomáš Běhny Maraton Masters muži (1982–1973) 596 03:41:11.6 152. 132.
63. Berta Lukáš Svobodná vlaštovka Maraton Masters muži (1982–1973) 450 03:41:34.7 156. 136.
64. Štěpán Kamil Prachatice Maraton Masters muži (1982–1973) 282 03:42:04.4 158. 137.
65. Nejedlý Petr Praha 5 Maraton Masters muži (1982–1973) 670 03:42:20.8 159. 138.
66. Bronec Martin Stříbro Maraton Masters muži (1982–1973) 559 03:43:09.8 166. 139.
67. Řehák Jan Maraton Masters muži (1982–1973) 570 03:43:10.7 167. 140.
68. Mazák Jan Wotnau Team Maraton Masters muži (1982–1973) 649 03:44:01.4 172. 144.
69. Zemek Michal Běžci z Brd Maraton Masters muži (1982–1973) 38 03:44:05.4 174. 145.
70. Weis Lukáš JS Team Maraton Masters muži (1982–1973) 412 03:44:21.3 175. 146.
71. Bezdička Josef Maraton Masters muži (1982–1973) 636 03:44:35.7 179. 149.
72. Látal Radek Látalíci Maraton Masters muži (1982–1973) 194 03:44:53.8 180. 150.
73. Poláček Jiří VHT- Počátky Maraton Masters muži (1982–1973) 394 03:44:56.3 181. 151.
74. Šimek Vladislav RESOLUTION TEAM Maraton Masters muži (1982–1973) 737 03:45:01.3 183. 153.
75. Jan Melbø Einar Old Town Running Maraton Masters muži (1982–1973) 718 03:45:36.6 186. 156.
76. Röhrich Robin Adventní Běhání Maraton Masters muži (1982–1973) 647 03:47:09.7 195. 161.
77. Štípek Viktor Maraton Masters muži (1982–1973) 346 03:47:11.8 196. 162.
78. Fiedler Adam Běhej Kolovraty Maraton Masters muži (1982–1973) 635 03:47:47.7 202. 166.
79. Witzling Guy Old Town Running Maraton Masters muži (1982–1973) 202 03:48:01.4 203. 167.
80. Jaksch Jakub Běžecká škola Miloše Škorpila Maraton Masters muži (1982–1973) 184 03:49:49.8 206. 169.
81. Bilík Tomáš MP4 Maraton Masters muži (1982–1973) 66 03:54:20.2 222. 180.
82. Beránek Michal HRNAP Maraton Masters muži (1982–1973) 41 03:54:22.1 223. 181.
83. Michalisko Marek A je to v Háji Maraton Masters muži (1982–1973) 195 03:54:22.7 224. 182.
84. Pšikal Jan Maraton Masters muži (1982–1973) 46 03:54:28.6 225. 183.
85. Hajda Libor Maraton Masters muži (1982–1973) 328 03:54:32.6 226. 184.
86. Hicl Martin Maraton Masters muži (1982–1973) 661 03:54:48.4 231. 187.
87. Smolnický Jiří Prostě běž Maraton Masters muži (1982–1973) 416 03:54:58.3 235. 190.
88. Jasenský Oldřich AK Kroměříž Maraton Masters muži (1982–1973) 623 03:54:58.5 236. 191.
89. Král Jan Maraton Masters muži (1982–1973) 73 03:55:46.3 242. 195.
90. Dračka Richard Maraton Masters muži (1982–1973) 499 03:56:13.8 245. 198.
91. Jauker Milan taKleť Maraton Masters muži (1982–1973) 161 03:57:45.5 256. 205.
92. Luksza Radek Maraton Klub Sietl Ostrava Maraton Masters muži (1982–1973) 631 03:57:53.6 257. 206.
93. Malý Ladislav no Němčí 22 Maraton Masters muži (1982–1973) 198 03:57:58.9 258. 207.
94. Greguš Michal STG Vyškov Maraton Masters muži (1982–1973) 663 03:58:32.7 265. 212.
95. Šimík Pavel Mattoni freerun Most Maraton Masters muži (1982–1973) 75 03:58:35.4 267. 215.
96. Malý Hynek Klub Malých Maraton Masters muži (1982–1973) 428 03:58:46.1 270. 217.
97. Hloch Tomas Spartak Zebrak / Muay Thai Kickboxing Maraton Masters muži (1982–1973) 561 03:59:26.5 277. 222.
98. Bouček Vladimír Maraton Masters muži (1982–1973) 744 04:00:14.2 279. 224.
99. Krása Michal Maraton Masters muži (1982–1973) 562 04:01:44.3 285. 226.
100. Kaška Josef Maraton Masters muži (1982–1973) 532 04:02:51.2 288. 228.
101. Petřík Aleš RUNGO.CZ Maraton Masters muži (1982–1973) 675 04:03:13.4 290. 230.
102. Mareš Pavel Maraton Masters muži (1982–1973) 447 04:03:22.1 292. 231.
103. Handlíř Daniel Tres kokotos Maraton Masters muži (1982–1973) 200 04:04:37.7 299. 235.
104. Oubram Jan Maraton Masters muži (1982–1973) 605 04:05:28.4 304. 237.
105. Veverka Tomáš Maraton Masters muži (1982–1973) 454 04:05:33.7 305. 238.
106. Kupsa Filip Maraton Masters muži (1982–1973) 334 04:06:15.1 308. 239.
107. Velický Petr AC Parta Pisek Maraton Masters muži (1982–1973) 602 04:06:31.6 309. 240.
108. Štindl Jan Velešín - Jihočeský klub maratonců Maraton Masters muži (1982–1973) 617 04:06:34.3 310. 241.
109. Pumpr Petr Písek Laufteam Maraton Masters muži (1982–1973) 436 04:07:16.2 314. 243.
110. Poláček Pavel Nezastavitelný! Maraton Masters muži (1982–1973) 712 04:07:26.5 315. 244.
111. KOLBA TOMÁŠ Maraton Masters muži (1982–1973) 743 04:08:06.3 316. 245.
112. Tupy Martin Vagusski Classics Maraton Masters muži (1982–1973) 493 04:08:30.8 318. 246.
113. Rampír Tomáš TVK - táta v kondici Maraton Masters muži (1982–1973) 692 04:11:30.4 325. 251.
114. Slíva Petr Rádio Blaník Maraton Masters muži (1982–1973) 590 04:12:13.7 331. 254.
115. Hruška Tomáš Kbelští sokoli Maraton Masters muži (1982–1973) 550 04:12:19.1 332. 255.
116. Sedlák Petr #tymdejvid Maraton Masters muži (1982–1973) 537 04:12:25.9 335. 256.
117. Vačkář Jan Budějcká dvanáctka Maraton Masters muži (1982–1973) 170 04:12:26.8 336. 257.
118. Houška Jiří U rohlíčku aneb Mattoni už není Maraton Masters muži (1982–1973) 197 04:12:51.3 338. 258.
119. Soukup Karel Maraton Masters muži (1982–1973) 385 04:12:57.6 339. 259.
120. Krninský Vojtěch Maraton Masters muži (1982–1973) 586 04:13:20.2 343. 261.
121. Ráftl Karel Maraton Masters muži (1982–1973) 49 04:13:22.4 344. 262.
122. Hloušek Jiří Krupka Maraton Masters muži (1982–1973) 700 04:13:39.3 347. 263.
123. NEVŘELA PETR Klokočka Runners Maraton Masters muži (1982–1973) 600 04:13:57.1 351. 266.
124. Kaňka Lukáš Dynamit V7prachtice Maraton Masters muži (1982–1973) 630 04:14:41.3 354. 268.
125. Máša Libor Maraton Masters muži (1982–1973) 33 04:15:04.8 356. 270.
126. Šíma Jiří Maraton Masters muži (1982–1973) 71 04:17:19.3 364. 274.
127. Kubíček Petr OB Vizovice Maraton Masters muži (1982–1973) 281 04:17:25.2 365. 275.
128. Hnát Zdeněk Maraton Masters muži (1982–1973) 67 04:19:12.9 370. 279.
129. Pinczés László Maraton Masters muži (1982–1973) 720 04:19:54.1 374. 282.
130. Kantner Jan Maraton Masters muži (1982–1973) 367 04:20:09.4 376. 284.
131. Blažečka Libor Maraton Masters muži (1982–1973) 642 04:20:56.8 384. 288.
132. Navrátil Zdeno Maraton Masters muži (1982–1973) 599 04:22:51.2 391. 291.
133. Vaníček Jan Maraton Masters muži (1982–1973) 618 04:24:03.4 399. 296.
134. Kšanda Petr Maraton Masters muži (1982–1973) 193 04:24:39.5 405. 302.
135. Kejšar Jan Jihočeský klub maratonců Maraton Masters muži (1982–1973) 32 04:25:32.2 409. 305.
136. Brom Karel Maraton Masters muži (1982–1973) 585 04:28:22.4 419. 310.
137. Němec Michal Běžecký klub České spořitelny Maraton Masters muži (1982–1973) 582 04:28:26.1 420. 311.
138. Tomášek Jiří VITO Maraton Masters muži (1982–1973) 422 04:30:46.6 427. 316.
139. Fišer Jan Krásná Lípa Maraton Masters muži (1982–1973) 567 04:37:28.6 443. 327.
140. Nový Pavel Maraton Masters muži (1982–1973) 568 04:37:39.2 447. 331.
141. Zednik Petr Spolí Maraton Masters muži (1982–1973) 69 04:39:26.4 452. 334.
142. Petr Václav Maraton Masters muži (1982–1973) 355 04:41:35.6 457. 336.
143. Pojar Pavel Homole Maraton Masters muži (1982–1973) 684 04:42:43.2 461. 338.
144. Kocanda Tomáš NORDIC - BEZKY.net Maraton Masters muži (1982–1973) 185 04:43:03.3 462. 339.
145. Pospíšil Jindřich Maraton Masters muži (1982–1973) 511 04:44:52.1 468. 344.
146. Zajíček Tomáš Maraton Masters muži (1982–1973) 353 04:46:12.2 475. 348.
147. Dvořáček Jan TJ Sokol Mnich Maraton Masters muži (1982–1973) 187 04:46:17.6 476. 349.
148. Fiala Roman Fialky Maraton Masters muži (1982–1973) 594 04:47:57.1 482. 350.
149. Španěl Martin Maraton Masters muži (1982–1973) 312 04:48:16.5 484. 351.
150. Steinbauer Jiří SK Rejta Maraton Masters muži (1982–1973) 607 04:48:33.3 485. 352.
151. Zbořil Vlastimil Maraton Masters muži (1982–1973) 30 04:49:09.1 486. 353.
152. Holáň Radim Maraton Masters muži (1982–1973) 40 04:49:24.9 489. 356.
153. Černý Tomáš Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973) 154 04:49:50.3 491. 357.
154. Švajka Pavel Titan Trilife Maraton Masters muži (1982–1973) 370 04:51:48.1 495. 360.
155. Kaderka Tomas Barca Maraton Masters muži (1982–1973) 676 04:57:03.6 504. 363.
156. Bartoň Ondřej Maraton Masters muži (1982–1973) 444 05:20:34.4 522. 373.
157. Novák Martin Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973) 313 05:28:31.4 527. 375.
158. Dvořák Tomáš Maraton Masters muži (1982–1973) 77 05:33:43.5 529. 377.
159. Kačenka Petr Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973) 260 05:45:45.7 534. 380.
160. Preisinger Josef VHT Počátky Maraton Masters muži (1982–1973) 415 05:52:31.9 537. 382.
161. Vostrý Miroslav MK Kladno Maraton Masters muži (1982–1973) 192 05:55:26.8 538. 383.
162. Weiner Štěpán Šneci v běhu Maraton Masters muži (1982–1973) 155 06:07:25.3 540. 385.
  Jedlička Petr Run magazine team Maraton Masters muži (1982–1973) 578 DNS    

Maraton - Masters ženy (1982–1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kůsová Lenka Triatlet Karlovy Vary Maraton Masters ženy (1982–1973) 88 03:10:31.7 38. 4.
2. Tučková Jana Maraton Masters ženy (1982–1973) 686 03:20:53.1 66. 7.
3. Kočí Halka Maraton Masters ženy (1982–1973) 157 03:28:39.1 99. 10.
4. Doležalová Nikola Run2BeFit Maraton Masters ženy (1982–1973) 204 03:39:47.9 145. 19.
5. Krausová Darina AKEZ Kopřivnice Maraton Masters ženy (1982–1973) 429 03:39:52.7 146. 20.
6. Vítová Kamila Maraton Masters ženy (1982–1973) 2204 03:42:26.6 160. 22.
7. Bodnarová Iveta Maraton klub Kladno Maraton Masters ženy (1982–1973) 326 03:43:42.4 171. 28.
8. Lebová Zdeňka Postřekov Maraton Masters ženy (1982–1973) 548 03:44:02.5 173. 29.
9. Kavanová Vlasta TJ Granitol Moravský Beroun Maraton Masters ženy (1982–1973) 80 03:44:31.2 176. 30.
10. Adamcová Helena Maraton Masters ženy (1982–1973) 214 03:46:24.7 188. 31.
11. Ožanová Jana TJ Štěpánovice Maraton Masters ženy (1982–1973) 627 03:46:57.4 192. 33.
12. Doubková Kateřina Maraton Masters ženy (1982–1973) 317 03:47:07.1 194. 34.
13. Stránská Kateřina Poběhlíci Maraton Masters ženy (1982–1973) 669 03:47:37.1 201. 36.
14. Lebedová Olga Maraton Masters ženy (1982–1973) 469 03:50:37.4 210. 38.
15. Sekerová Andrea Mladá Boleslav Maraton Masters ženy (1982–1973) 264 03:51:04.1 212. 39.
16. Kopencová Jana #tymdejvid Maraton Masters ženy (1982–1973) 502 03:51:06.4 213. 40.
17. Řepíková Eva Prostě běž! Maraton Masters ženy (1982–1973) 652 03:54:57.6 234. 45.
18. Lukavcová Tereza Z.B.Ě.H. Maraton Masters ženy (1982–1973) 525 03:55:08.2 237. 46.
19. Wohanková GAbriela Maraton Masters ženy (1982–1973) 354 03:56:45.7 250. 49.
20. Fulínová Jana český běžecký klub Maraton Masters ženy (1982–1973) 347 03:57:41.4 255. 51.
21. Hrdličková Romana Rozběháme Hořovicko Maraton Masters ženy (1982–1973) 362 03:58:19.1 260. 52.
22. Svobodová Jaroslava Maraton Masters ženy (1982–1973) 331 03:58:25.5 262. 53.
23. Ciprova Oldriska Forrest Gump Team Maraton Masters ženy (1982–1973) 222 03:58:51.6 271. 54.
24. Petříková Zuzana Maraton Masters ženy (1982–1973) 85 04:01:21.2 282. 57.
25. Bošková Andrea PilsenUltras Maraton Masters ženy (1982–1973) 379 04:02:33.2 286. 60.
26. Čočková Jana Bike a Běh Ostrov Maraton Masters ženy (1982–1973) 420 04:03:20.9 291. 61.
27. Rychlá Renáta Maraton Masters ženy (1982–1973) 540 04:03:51.9 293. 62.
28. Korduliaková Alice Maraton Masters ženy (1982–1973) 90 04:04:34.3 297. 64.
29. Lecianová Dita Winnners Maraton Masters ženy (1982–1973) 93 04:04:42.3 300. 65.
30. Kadlecová Magda Maraton Masters ženy (1982–1973) 576 04:04:59.9 301. 66.
31. Skořepová Tereza Týniště nad Orlicí Maraton Masters ženy (1982–1973) 318 04:05:27.1 303. 67.
32. Petráková Barbora Maraton Masters ženy (1982–1973) 2177 04:07:11.9 312. 70.
33. Orságová Lucie Maraton Masters ženy (1982–1973) 2271 04:07:12.2 313. 71.
34. Nekvapilová Lenka SDH Kostelec u Heřmanova Městce Maraton Masters ženy (1982–1973) 736 04:08:13.1 317. 72.
35. Pikešová Ivona Maraton Masters ženy (1982–1973) 496 04:12:02.7 330. 77.
36. Ježková Bohuslava #tymdejvid Maraton Masters ženy (1982–1973) 536 04:12:24.2 334. 79.
37. Burkart Věroslava Rozběháme Česko Maraton Masters ženy (1982–1973) 89 04:12:30.6 337. 80.
38. Winkelhőferová Dana Zruč-Senec Maraton Masters ženy (1982–1973) 211 04:13:15.2 340. 81.
39. Poloková Jana #tymdejvid Maraton Masters ženy (1982–1973) 514 04:13:23.7 345. 83.
40. Nesnídalová Petra Maraton Masters ženy (1982–1973) 1994 04:13:39.5 348. 85.
41. Fatková Jitka Maraton Masters ženy (1982–1973) 221 04:14:10.6 352. 86.
42. Hönischová Henrieta Rozbeháme Nový Jičín Maraton Masters ženy (1982–1973) 438 04:16:45.8 362. 90.
43. Pojarová Andrea Homole Maraton Masters ženy (1982–1973) 683 04:20:55.4 383. 96.
44. Baloušková Miloslava Maraton Masters ženy (1982–1973) 645 04:20:57.6 385. 97.
45. Petržíková Jana Maraton Masters ženy (1982–1973) 619 04:21:30.6 387. 98.
46. Vohradská Hana Maraton Masters ženy (1982–1973) 452 04:22:10.1 389. 100.
47. Pospíšilová Gabriela Terénkozy Maraton Masters ženy (1982–1973) 283 04:23:18.8 394. 101.
48. Ševčíková Jana Maraton Masters ženy (1982–1973) 330 04:25:44.2 410. 105.
49. Blehová Jana Maraton Masters ženy (1982–1973) 615 04:27:03.4 413. 107.
50. Adamová Žaneta Jeníčkovy Mařenky Maraton Masters ženy (1982–1973) 939 04:28:01.6 415. 108.
51. Štrbaková Lucie Maraton Masters ženy (1982–1973) 395 04:28:12.9 418. 109.
52. Budínová Jana 2BWINNER Maraton Masters ženy (1982–1973) 598 04:29:42.1 424. 111.
53. Procházková Ivona Blatná Maraton Masters ženy (1982–1973) 534 04:30:47.6 428. 112.
54. Lískovcová Lydie Maraton Masters ženy (1982–1973) 1699 04:31:01.5 430. 113.
55. Budirská Petra Maraton Masters ženy (1982–1973) 621 04:39:26.1 451. 118.
56. Maucher Blanka ACES Team Karlovy Vary Maraton Masters ženy (1982–1973) 638 04:40:34.9 455. 120.
57. Doleželová Kateřina Maraton Masters ženy (1982–1973) 546 04:40:36.8 456. 121.
58. Pečenková Lucie Olympia Spartan training Kutná Hora Maraton Masters ženy (1982–1973) 1691 04:43:03.6 463. 124.
59. Valentová Lenka Maraton Masters ženy (1982–1973) 263 04:45:51.2 470. 126.
60. Minxová Jana Maraton Masters ženy (1982–1973) 480 04:46:24.1 477. 128.
61. Uzlová Květa Běžecký klub České spořitelny Maraton Masters ženy (1982–1973) 581 04:47:04.6 478. 129.
62. Kalová Emilie Maraton Masters ženy (1982–1973) 287 04:47:26.3 479. 130.
63. Grauerová Helena Waldorf runners Maraton Masters ženy (1982–1973) 81 04:47:55.1 481. 132.
64. Španělová Dana Maraton Masters ženy (1982–1973) 218 04:48:13.9 483. 133.
65. Olejková Gabriela HRÁME ĎALEJ !!! :-) Maraton Masters ženy (1982–1973) 207 04:49:38.8 490. 134.
66. Kennedy Jeanette Maraton Masters ženy (1982–1973) 729 04:51:24.1 494. 135.
67. Zlatová Adéla Rozběháme Most Maraton Masters ženy (1982–1973) 694 04:54:04.2 497. 137.
68. Jirásková Petra ÚJOP UK Maraton Masters ženy (1982–1973) 733 04:54:24.1 498. 138.
69. Kotěšovcová Petra Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973) 216 04:57:01.9 503. 141.
70. Vejvodová Eva Prostě běž! Maraton Masters ženy (1982–1973) 477 05:02:25.1 509. 144.
71. Šlehůbr Iveta Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973) 217 05:04:39.9 510. 145.
72. Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor Maraton Masters ženy (1982–1973) 212 05:05:55.8 511. 146.
73. Slabší Michaela Maraton Masters ženy (1982–1973) 343 05:06:32.8 513. 147.
74. Vítová Helena Bellis Maraton Masters ženy (1982–1973) 87 05:10:57.6 517. 148.
75. Srbová Lenka Osmička Maraton Masters ženy (1982–1973) 643 05:20:34.9 524. 151.
76. Cryer Karen Maraton Masters ženy (1982–1973) 716 05:21:16.3 525. 152.
77. Kovářová Miriam Maraton Masters ženy (1982–1973) 462 05:41:05.3 532. 153.
78. Heiserová Hanka ŠAK Chodov Maraton Masters ženy (1982–1973) 319 05:51:43.2 535. 155.
79. Korecká Blanka Šneci v běhu Maraton Masters ženy (1982–1973) 168 06:07:25.3 541. 156.

Maraton - Veteráni (1972–1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Orálek Daniel AC Moravská Slávia Brno Maraton Veteráni (1972–1963) 682 02:46:39.7 5. 5.
2. Herel Luboš Lesk Kolín Maraton Veteráni (1972–1963) 408 02:55:25.9 13. 13.
3. Kopeček Jiří Maraton Veteráni (1972–1963) 413 03:00:08.1 20. 20.
4. Beck Zdeněk BK Jevany Maraton Veteráni (1972–1963) 597 03:10:59.3 40. 36.
5. Pouč Ondřej ČAU/Vyškov Maraton Veteráni (1972–1963) 337 03:12:12.3 44. 40.
6. Lebeda Jakub Maraton Veteráni (1972–1963) 233 03:15:25.6 53. 49.
7. Holeček Miloš Třebíč Maraton Veteráni (1972–1963) 110 03:17:26.1 56. 51.
8. Kuba Martin Poběhlíci Maraton Veteráni (1972–1963) 459 03:17:50.9 57. 52.
9. Reška Vítězslav Langsam Nesovice Maraton Veteráni (1972–1963) 295 03:18:09.4 59. 54.
10. Kovář Kamil SPOKATO Sokolov Maraton Veteráni (1972–1963) 232 03:19:29.6 61. 56.
11. Smith Mike Old Town Running Maraton Veteráni (1972–1963) 717 03:25:44.2 83. 75.
12. Zaoral Jiří VSSV - Čunín - Kouty Maraton Veteráni (1972–1963) 1937 03:27:56.4 96. 87.
13. Brejcha Miloš OCRTSušice Maraton Veteráni (1972–1963) 644 03:32:32.8 113. 102.
14. Stěhule Josef Maraton Veteráni (1972–1963) 290 03:32:33.8 114. 103.
15. Bumbálek Jiří Maraton Veteráni (1972–1963) 97 03:35:21.2 128. 112.
16. Martinek Jiří Maraton Veteráni (1972–1963) 101 03:35:30.7 130. 114.
17. Křížek Miloslav Runners Musketeers Maraton Veteráni (1972–1963) 109 03:38:08.4 137. 121.
18. Tsai Roger Maraton Veteráni (1972–1963) 753 03:45:00.7 182. 152.
19. Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec Maraton Veteráni (1972–1963) 292 03:46:38.1 189. 158.
20. Nídr Pavel BKP Maraton Veteráni (1972–1963) 99 03:47:15.2 197. 163.
21. tesař Pavel Mikolajice Maraton Veteráni (1972–1963) 572 03:47:31.3 199. 164.
22. Gazda Mariusz KROSNO Maraton Veteráni (1972–1963) 710 03:52:16.2 216. 175.
23. Koco Zdeněk Runners Musketeers Maraton Veteráni (1972–1963) 231 03:54:03.2 221. 179.
24. Holeksa Petr Pro Matěje Maraton Veteráni (1972–1963) 484 03:54:37.1 227. 185.
25. Bálka Stanislav Šneci v běhu Maraton Veteráni (1972–1963) 95 03:54:48.2 230. 186.
26. Zdrubecký Vratislav NIGHT RUN TEAM Maraton Veteráni (1972–1963) 289 03:55:24.5 238. 192.
27. Vrátný Kamil AC Praha 1890 Maraton Veteráni (1972–1963) 235 03:55:42.2 241. 194.
28. Rais Karel Maraton Veteráni (1972–1963) 506 03:56:22.2 246. 199.
29. Dušek Rostislav DataLine Maraton Veteráni (1972–1963) 100 03:56:25.4 247. 200.
30. Trampota Tomáš Modrá Maraton Veteráni (1972–1963) 681 03:56:56.4 251. 202.
31. Dvořák Roman Maraton Veteráni (1972–1963) 238 03:58:31.1 264. 211.
32. Heinc Miroslav Katoda Olomóc Maraton Veteráni (1972–1963) 111 03:58:35.4 267. 214.
33. Hřebíček Jan Sokol Běchovice 2 Maraton Veteráni (1972–1963) 701 03:58:55.8 272. 218.
34. Krekl Tomáš Maraton Veteráni (1972–1963) 225 03:59:25.9 276. 221.
35. Holeš Miroslav Maraton Veteráni (1972–1963) 653 04:02:39.2 287. 227.
36. Orság Josef pomalé šípy Maraton Veteráni (1972–1963) 473 04:04:05.5 294. 232.
37. Uzel Petr Maraton Veteráni (1972–1963) 565 04:04:22.1 296. 233.
38. Žák Miroslav Maraton Veteráni (1972–1963) 108 04:05:18.3 302. 236.
39. Kodad Jiří Písek Maraton Veteráni (1972–1963) 105 04:06:43.6 311. 242.
40. Tupec Martin Trutnov Maraton Veteráni (1972–1963) 512 04:11:27.9 324. 250.
41. Kyselý Petr TJ Zduchovice Maraton Veteráni (1972–1963) 492 04:11:56.6 327. 252.
42. Tylichtr Petr Peter Tyldič team Maraton Veteráni (1972–1963) 547 04:13:17.5 342. 260.
43. Hubínek Petr Maraton Veteráni (1972–1963) 234 04:18:12.9 366. 276.
44. Vallát Miloslav SK Miletín Maraton Veteráni (1972–1963) 11 04:18:18.8 367. 277.
45. Hanák Petr Maraton Veteráni (1972–1963) 639 04:19:29.1 372. 281.
46. Štětka Pavel Dobětický expres Maraton Veteráni (1972–1963) 296 04:20:19.1 378. 285.
47. Voborský David Maraton Veteráni (1972–1963) 483 04:20:51.8 382. 287.
48. Jelen Petr Maraton Veteráni (1972–1963) 345 04:21:17.9 386. 289.
49. Kunčík Jakub T.J. Sokol Spořilov Maraton Veteráni (1972–1963) 98 04:22:51.5 393. 293.
50. Dužík Petr Maraton Veteráni (1972–1963) 229 04:23:33.4 397. 295.
51. Šnajdar Roman Eleven Head Cyklolive team Maraton Veteráni (1972–1963) 321 04:24:54.5 406. 303.
52. Vaculík Tomáš TJ NOHYB Maraton Veteráni (1972–1963) 365 04:28:04.6 416. 308.
53. Pen Jan Prostě běž Maraton Veteráni (1972–1963) 2309 04:29:24.6 422. 312.
54. Slíva Pavel Pomalé šípy Kopřivnice Maraton Veteráni (1972–1963) 1732 04:30:06.3 425. 314.
55. Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor Maraton Veteráni (1972–1963) 104 04:30:53.9 429. 317.
56. Pelán Stanislav Triatlon Slaný Maraton Veteráni (1972–1963) 224 04:31:16.3 431. 318.
57. Fotta Rastislav Fotta organic Prešov Maraton Veteráni (1972–1963) 633 04:32:46.3 435. 320.
58. Poněšický Jiří Maraton Veteráni (1972–1963) 747 04:36:43.1 438. 323.
59. Toman Libor Sokol Spálené Poříčí Maraton Veteráni (1972–1963) 226 04:36:59.8 440. 325.
60. Drázda Petr Jihočeský klub maratonců Maraton Veteráni (1972–1963) 678 04:37:34.9 444. 328.
61. Hladík Jiří Maraton Veteráni (1972–1963) 739 04:44:18.9 466. 342.
62. Kajml Michal Maraton Veteráni (1972–1963) 102 04:50:54.4 493. 359.
63. Gazda Martin Jihočeský klub maratonců Maraton Veteráni (1972–1963) 646 04:56:29.9 502. 362.
64. Kříha Vítězslav Maraton Veteráni (1972–1963) 307 04:57:05.6 505. 364.
65. Holub Jaromír Šneci v běhu Maraton Veteráni (1972–1963) 667 05:10:38.8 515. 368.
66. Tesařík Evžen Šneci v běhu Maraton Veteráni (1972–1963) 106 05:11:00.3 518. 370.
67. Holub Michal Praha 6 Maraton Veteráni (1972–1963) 288 05:14:09.2 520. 372.
68. Zítka Miloslav ŠAK Chodov Maraton Veteráni (1972–1963) 306 05:51:45.8 536. 381.
69. Ulma Tomáš Praha Maraton Veteráni (1972–1963) 494 05:58:26.5 539. 384.
  Frank Pavel TJ-Granitol Moravský Beroun Maraton Veteráni (1972–1963) 164 DNF    

Maraton - Veteránky (1972–1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Stušková Hana ACES TEAM KARLOVY VARY Maraton Veteránky (1972–1963) 113 03:42:01.8 157. 21.
2. Dobišová Magdalena Maraton Veteránky (1972–1963) 242 03:59:23.6 275. 55.
3. Zamecnikova Mirka Rozbehame Klatovy Maraton Veteránky (1972–1963) 538 04:04:17.3 295. 63.
4. Janošová Alexandra Prostě běž! Maraton Veteránky (1972–1963) 1366 04:09:39.2 320. 73.
5. Hégrová Ivona Valím Valím Hostěrádky Maraton Veteránky (1972–1963) 409 04:12:01.6 329. 76.
6. Leitgebová Zdeňka Maraton Veteránky (1972–1963) 545 04:12:23.6 333. 78.
7. Fottová Jana Fotta organic Prešov Maraton Veteránky (1972–1963) 632 04:13:15.7 341. 82.
8. Štětková Martina Dobětický expres Maraton Veteránky (1972–1963) 298 04:22:09.5 388. 99.
9. Nováková Iveta Maraton Veteránky (1972–1963) 208 04:29:16.6 421. 110.
10. Šimánková Eva Maraton Veteránky (1972–1963) 654 04:31:18.1 432. 114.
11. Písková Ludmila Liga 100 Olomouc Maraton Veteránky (1972–1963) 116 04:37:24.4 442. 116.
12. Pöplová Romana ŠAK CHODOV Maraton Veteránky (1972–1963) 241 04:47:34.4 480. 131.
13. Holubová Jana Mattoni FreeRun Praha - Hvězda Maraton Veteránky (1972–1963) 668 04:57:25.8 508. 143.
14. Tomanová Alena Chotikov Maraton Veteránky (1972–1963) 114 05:20:34.6 523. 150.
15. Buchtová Svetlana Maraton Veteránky (1972–1963) 461 05:41:06.1 533. 154.

Maraton - Legendy muži (1962 a zkušenější)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pudil Jaroslav M2 Sport Bečvář Strakonice Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 688 03:29:15.2 105. 95.
2. Bělehrádek Pavel TJ Čolek Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 708 03:29:24.8 107. 97.
3. Šťastný Jaroslav Maraton klub Kladno Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 510 03:32:18.3 112. 101.
4. Mensa Václav Kyšice LX+ Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 571 03:44:35.3 178. 148.
5. Ebel Eduard Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 273 03:50:22.4 209. 172.
6. SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 535 03:57:15.4 252. 203.
7. Pur Václav Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 479 03:58:09.3 259. 208.
8. Richter LIbor Pomalé šípy Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 160 03:58:42.1 269. 216.
9. KUCKO Miroslav Liberec Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 179 03:59:13.4 273. 219.
10. Kahánek Vladimír Slezan Frýdek-Místek Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 19 03:59:47.3 278. 223.
11. Franěk Petr To rozchodíš! Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 431 04:08:42.6 319. 247.
12. Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelny Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 579 04:14:59.5 355. 269.
13. Zapotocky Milan M&M z Polabí Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 713 04:16:45.7 361. 272.
14. RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBEREC Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 522 04:20:02.4 375. 283.
15. Urbański Józef 100 MCP Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 731 04:24:21.7 400. 297.
16. Písek Tomáš Liga 100 Olomouc Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 22 04:29:27.8 423. 313.
17. Hrček Petr - Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 549 04:36:46.6 439. 324.
18. Petruš Peter Keblany Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 691 04:37:24.3 441. 326.
19. Loumová Magdaléna Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 23 04:37:38.7 446. 330.
20. josef Kvita AK.ez.kopřivnice Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 423 04:38:01.1 449. 333.
21. Pasz Oleg Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 358 04:42:13.6 459. 337.
22. Puzio Waldemar Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 751 04:44:39.1 467. 343.
23. Bouček Zdeněk Velké Meziříčí Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 634 05:07:01.1 514. 367.
24. Kurucz Vladislav Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 20 05:10:54.2 516. 369.
25. MICHLER PETR LIGA 100 PRAHA Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 457 05:29:27.1 528. 376.
26. Dvořáček Vlastimil Doudleby nad Orlicí Maraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 2017 05:36:18.9 531. 379.

Maraton - Legendy ženy (1962 a zkušenější)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most Maraton Legendy ženy (1962 a zkušenější) 324 03:48:43.4 205. 37.

Půlmaraton - Vlci (2007–1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kaláb David AC Track & Field Brno Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2060 01:11:16.1 1. 1.
2. Šinka Ladislav Chebští fofři Půlmaraton Vlci (2007–1983) 822 01:16:23.1 2. 2.
3. Nezveda David TJ Spartak Třebíč Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1829 01:16:46.3 3. 3.
4. Růžek Vojtěch Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1624 01:17:04.7 5. 5.
5. Viktora Miloslav Blovice Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1653 01:19:01.3 6. 6.
6. Sedlák Aleš COMPRESSPORT Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1907 01:19:22.6 7. 7.
7. Kolátor Matyáš MTB MEL Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1140 01:21:12.2 10. 10.
8. Hofhans Tomáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1396 01:21:20.1 11. 11.
9. Seiler Lukáš Run4Beer Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1233 01:21:24.8 12. 12.
10. Ondra Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1825 01:21:24.8 13. 13.
11. Jahoda Vít Půlmaraton Vlci (2007–1983) 820 01:22:29.6 15. 15.
12. Bečák Lubomír Tým Kleť Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1946 01:23:02.7 16. 16.
13. Stach Michal Jindřichův Hradec Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1932 01:23:20.2 18. 18.
14. Klášterka Jan Nejlepší kamarádi Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1435 01:23:37.1 23. 23.
15. Karas Stanislav Arrows Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2075 01:24:12.8 26. 26.
16. Rokos Lukáš TJ Jiskra Třeboň Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1808 01:24:41.5 28. 28.
17. Nevoral Jiří Cyklo Galík Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1529 01:24:44.7 29. 29.
18. Bořil Lukáš Běhej Žďárák Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1400 01:24:45.4 30. 30.
19. Týbl Petr Půlmaraton Vlci (2007–1983) 414 01:25:56.6 31. 31.
20. Reška Tomáš Langsam Půlmaraton Vlci (2007–1983) 301 01:26:24.6 33. 33.
21. Rostás Lukáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2065 01:26:27.6 34. 34.
22. David Tomáš #tymdejvid Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1578 01:27:06.2 39. 37.
23. Skuhra Pavel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1896 01:27:16.4 41. 39.
24. Vrablík Vojtěch AC Šeberov Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1326 01:27:24.8 42. 40.
25. Kazda Jiří Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1313 01:28:18.6 44. 42.
26. Lemberger Pavel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1704 01:28:37.8 46. 44.
27. Hosnedl Marek Café Racers Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1369 01:29:04.7 49. 46.
28. Macho Jan Running a Fitness Team Macho Půlmaraton Vlci (2007–1983) 145 01:29:12.3 50. 47.
29. Vorel Marek Půlmaraton Vlci (2007–1983) 804 01:29:14.9 51. 48.
30. Janíček Štěpán Čmeláčci1 Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1910 01:29:42.5 56. 52.
31. Kozubík Jiří AK EZ Kopřivnice Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1457 01:29:48.6 57. 53.
32. Vlček Jiří Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1689 01:29:48.7 58. 54.
33. Štella Tomáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 304 01:29:53.3 59. 55.
34. Jahoda Michal Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1726 01:30:05.9 61. 57.
35. Beran Ladislav SK Čtyři Dvory Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2027 01:30:23.3 64. 59.
36. Kirill Šalygin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1977 01:30:24.1 65. 60.
37. Pešek Tomáš STS Chvojkovice Brod Půlmaraton Vlci (2007–1983) 974 01:31:09.2 68. 63.
38. Sedláček Miroslav Brdští utráci Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1966 01:32:28.1 71. 66.
39. Talaváňa Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1134 01:32:38.1 73. 68.
40. Škach Jan ZF Laufer Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1789 01:32:52.1 74. 69.
41. Dvořák Petr Havlíčkův Brod Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1487 01:33:08.3 75. 70.
42. Makovický Juraj Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1954 01:33:10.3 76. 71.
43. Vítů Jan Nerdopolis Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1927 01:33:14.4 78. 72.
44. Bouda Jan TEAMFNKS Půlmaraton Vlci (2007–1983) 258 01:33:15.6 79. 73.
45. Bartyzal Josef Tymdejvid Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1261 01:33:54.7 83. 76.
46. Turský Tomáš RK DRAGONS JABLONEC NAD NISOU Půlmaraton Vlci (2007–1983) 895 01:33:55.5 84. 77.
47. Maxa Milan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2058 01:34:39.8 87. 79.
48. Zifčák Petr Půlmaraton Vlci (2007–1983) 985 01:34:48.9 89. 81.
49. Clemente Corbacho Javier Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1955 01:35:13.3 93. 85.
50. Zadražil Karel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1757 01:36:19.1 103. 92.
51. Kepka Tomas CTW Tabor Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1370 01:36:19.5 104. 93.
52. Švejcar Jakub AC Olšinky Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1057 01:36:22.3 106. 95.
53. Loskot Martin Daikin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2512 01:36:32.5 109. 97.
54. Hojný Antonín Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1557 01:37:32.1 116. 104.
55. Kanděra Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2071 01:37:33.5 117. 105.
56. Hanousek Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1768 01:38:02.4 125. 112.
57. Zaydlar Tomáš Kasper - Swix team Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1913 01:38:14.3 130. 115.
58. Čunderle Jiří Langsam Nesovice Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1244 01:38:26.2 132. 117.
59. Žanda Jan SK Chotěboř Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1945 01:38:33.2 134. 118.
60. Pavlíček Tomáš VHT Počátky Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1925 01:38:56.6 136. 119.
61. KORDA MICHAL FNKS Půlmaraton Vlci (2007–1983) 771 01:39:10.7 138. 121.
62. Raninec Michal Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1605 01:39:22.4 141. 124.
63. Kostelníček Jirka Půlmaraton Vlci (2007–1983) 794 01:39:29.2 142. 125.
64. Koutný Roman Triatlon Team Příbram Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1914 01:39:37.1 144. 127.
65. Müller Pavel STS Chvojkovice Brod Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1993 01:39:46.9 146. 129.
66. Jelínek Tomáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1324 01:39:53.5 149. 130.
67. Dejdar Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 440 01:40:40.8 157. 136.
68. Prchal Jakub trista60.cz Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1973 01:40:52.3 160. 138.
69. Zahradník Václav RUNNING ZONE BRNO Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1626 01:41:03.1 162. 140.
70. Malý Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 968 01:41:05.5 163. 141.
71. Abraham Marcel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1302 01:41:32.2 166. 144.
72. Jedlička Jakub Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2513 01:41:41.1 167. 145.
73. Piskalík Ondřej Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1741 01:41:54.8 169. 147.
74. Kořínek Adam TJ Dukla Praha Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1000 01:42:10.7 173. 150.
75. Pilát Václav #tymdejvid Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1534 01:42:15.8 175. 152.
76. Doubravský Bradshaw Marcus Old Town Running Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2036 01:42:27.7 178. 155.
77. Novotný Luboš Žízniví (b)ježci Půlmaraton Vlci (2007–1983) 987 01:42:49.9 185. 159.
78. Vítek Václav Volotrci Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1958 01:42:56.2 186. 160.
79. Janík Pavel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1469 01:42:58.5 187. 161.
80. Štekr Jáchym Půlmaraton Vlci (2007–1983) 767 01:43:02.8 188. 162.
81. Kučera Václav Kulišák Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1582 01:43:17.1 190. 164.
82. Punčochář Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1327 01:43:18.4 191. 165.
83. Vidner Štěpán TSK Praha Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1982 01:43:23.2 196. 170.
84. Pavouk Jan MS Komo Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1615 01:43:42.7 202. 176.
85. Švec Václav #tymdejvid Půlmaraton Vlci (2007–1983) 981 01:43:48.7 203. 177.
86. Oesterreicher Pavel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2070 01:43:57.1 206. 180.
87. Půbal Přemysl Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1237 01:43:59.6 207. 181.
88. Kabelka Michael Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1906 01:44:09.6 211. 183.
89. Matos Ruben Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1802 01:44:14.2 215. 186.
90. Kacetl Vojtěch StusFit Půlmaraton Vlci (2007–1983) 783 01:44:15.4 216. 187.
91. Novák Lukáš Salming team Půlmaraton Vlci (2007–1983) 734 01:44:22.7 218. 189.
92. Kříž Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1541 01:44:26.7 219. 190.
93. Kudla Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1903 01:44:48.4 222. 192.
94. Martínek Tomáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1747 01:44:50.8 223. 193.
95. Balej Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2006 01:44:55.2 227. 196.
96. Ambrož Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2029 01:45:29.5 236. 201.
97. Zourek David Blansko Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1988 01:45:44.9 242. 205.
98. Joza Jakub #tymdejvid Půlmaraton Vlci (2007–1983) 774 01:46:03.6 246. 206.
99. Škrabana Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1254 01:46:08.7 247. 207.
100. Špidra Daniel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1308 01:46:11.2 248. 208.
101. Kocourek Pavel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1764 01:46:20.7 251. 209.
102. Němec Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 119 01:46:30.4 254. 211.
103. Buzek Miroslav Zakřany Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1359 01:46:36.8 255. 212.
104. Jirák Michal Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1868 01:46:59.3 263. 217.
105. Holota Petr Únětice 1911 Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1876 01:47:08.7 267. 221.
106. Kačírek Tomáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1604 01:47:09.2 268. 222.
107. Valkučák Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1919 01:47:30.6 277. 228.
108. Prašivka Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1758 01:47:40.2 279. 229.
109. Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1227 01:47:45.8 282. 231.
110. Dončuk Michal Mrníci Opařany Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1812 01:48:06.2 286. 234.
111. Bouchal Ivo R10 Půlmaraton Vlci (2007–1983) 986 01:48:07.2 287. 235.
112. Štecher Jiří Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1815 01:48:07.8 288. 236.
113. Netrval Tomáš Skeleton Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1142 01:48:24.7 291. 238.
114. Ditrich Josef Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1127 01:48:29.6 292. 239.
115. Myslivec Michal Rozběháme Příbram Půlmaraton Vlci (2007–1983) 977 01:48:32.7 294. 241.
116. Franta Vojtěch FRP Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1430 01:48:34.4 295. 242.
117. Panuš Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1175 01:48:41.0 297. 244.
118. Kravar Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1814 01:48:52.3 300. 246.
119. Hejzlar Jakub Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2012 01:49:19.4 305. 251.
120. Zindulka Robert Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1771 01:49:35.8 317. 260.
121. Zrzavý Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1841 01:49:36.6 318. 261.
122. Dočkal Vojtěch Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1363 01:49:54.4 326. 264.
123. Kroupar Jaroslav Rozběháme Klatovy Půlmaraton Vlci (2007–1983) 388 01:50:10.2 330. 265.
124. Pešek Vojtěch VK Třeboň Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1379 01:50:15.3 332. 267.
125. Kňava Radek Pilsner Dragons Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1777 01:50:43.7 338. 272.
126. Holas Jakub Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1269 01:51:03.3 342. 275.
127. Jeřábek Michal Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1981 01:51:10.6 343. 276.
128. Bárta David Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1754 01:51:15.2 346. 279.
129. Figalla Petr Půlmaraton Vlci (2007–1983) 566 01:51:23.3 348. 281.
130. Štaiger Zdeněk Pomáháme pohybem Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1475 01:51:58.5 359. 288.
131. Korčák Miroslav Půlmaraton Vlci (2007–1983) 984 01:52:14.8 364. 290.
132. Fischer Roman Skeleton Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1220 01:52:31.2 369. 294.
133. Minařík Lukáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1788 01:52:42.1 372. 297.
134. Čulík Pavel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1656 01:52:58.3 377. 302.
135. Šimek Jakub Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1860 01:53:12.1 385. 308.
136. Valenta Ondřej Skeleton Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1198 01:53:14.2 387. 309.
137. Chalupský Ladislav Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1979 01:53:24.3 391. 312.
138. Kroupar Jaroslav Rozběháme Klatovy Půlmaraton Vlci (2007–1983) 775 01:53:46.8 404. 317.
139. Sarbach Andre Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1905 01:54:07.3 409. 321.
140. Vrátník Kilián Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1130 01:54:28.9 415. 323.
141. Mrkva Luboš Lesní panovníci Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1584 01:54:58.5 423. 327.
142. Novozámský Milan #tymdejvid Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1655 01:55:03.8 425. 328.
143. Doležal Lukáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1904 01:55:44.0 432. 332.
144. Exner Vojtěch Jihlava Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1556 01:55:55.4 438. 335.
145. Rušavý Zdeněk Sarda & Stellčík Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1070 01:56:04.1 440. 337.
146. Kristen Vojtěch ZTPK Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1745 01:56:07.3 442. 339.
147. Kříž David Půlmaraton Vlci (2007–1983) 875 01:56:22.6 450. 343.
148. Janota Lukáš Tres kokotos Půlmaraton Vlci (2007–1983) 266 01:56:25.6 451. 344.
149. Helešic Lukáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1793 01:56:30.7 455. 347.
150. Hurt František Chebští fofři Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1015 01:56:31.9 458. 349.
151. Thornton Sean Půlmaraton Vlci (2007–1983) 397 01:56:37.6 461. 351.
152. Sladky Tomas Run Praha - Plzen Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1909 01:56:38.7 462. 352.
153. Pluskal Dominik Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1292 01:56:47.3 464. 353.
154. Kačenka Tomáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2069 01:57:03.3 473. 358.
155. Zifčák Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1138 01:57:05.1 475. 359.
156. Novotný Filip Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1563 01:57:13.1 479. 361.
157. Martinů Václav Půlmaraton Vlci (2007–1983) 336 01:57:27.0 489. 365.
158. Vaněra Josef TEAMFNKS Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1775 01:57:33.7 492. 366.
159. Janás Lukáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1322 01:57:35.6 493. 367.
160. Sura Josef Půlmaraton Vlci (2007–1983) 983 01:57:37.6 496. 369.
161. Škoda Václav Wingrunners Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1680 01:57:45.6 500. 371.
162. Štincík Jan ADS Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1684 01:57:48.5 503. 372.
163. Ducrocq Romain Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2046 01:58:00.1 505. 373.
164. Dvořák Dominik Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1696 01:58:10.7 507. 375.
165. Tesner Matyáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 821 01:58:16.6 513. 379.
166. Hlaváč Pavel Drevoazem.cz Půlmaraton Vlci (2007–1983) 389 01:58:21.5 519. 382.
167. Krsička Milan Ledenický loudalové Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1413 01:58:44.8 526. 384.
168. Wiesner Jonáš PROSTĚ BĚŽ! Půlmaraton Vlci (2007–1983) 976 01:59:12.6 541. 393.
169. Lacina David Půlmaraton Vlci (2007–1983) 357 01:59:30.5 554. 399.
170. Plíhal Lukáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1526 01:59:38.8 560. 402.
171. Rajča Tomáš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 971 01:59:39.7 562. 403.
172. Zadrazil Vaclav Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1644 01:59:42.5 567. 407.
173. Aleksej Atapin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1071 01:59:48.1 576. 415.
174. Košťal Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1683 01:59:59.8 580. 419.
175. Mészáros Josef Chýnov Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1176 02:00:44.6 597. 426.
176. Kocour Jakub Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1485 02:01:20.5 606. 432.
177. Boháč Vít Půlmaraton Vlci (2007–1983) 970 02:01:52.3 619. 437.
178. Stranecky Michal Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1650 02:02:23.7 625. 442.
179. Šafář Jan Volotrci Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1967 02:02:50.8 636. 447.
180. Petrů František Petrovští Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1634 02:02:55.8 638. 448.
181. Vrba Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1147 02:03:04.9 644. 449.
182. Koudela Matěj Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1297 02:04:06.4 653. 451.
183. Walterová Štěpánka TEAMFNKS Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1133 02:04:39.7 662. 455.
184. Fryc Martin TJ Sokol Mnich Půlmaraton Vlci (2007–1983) 966 02:05:08.6 671. 457.
185. Prusík Luboš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 979 02:05:13.4 672. 458.
186. Kufner Jiri Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1649 02:05:33.7 676. 461.
187. Orálek Vojtěch Půlmaraton Vlci (2007–1983) 967 02:06:06.1 687. 465.
188. Kříž Lubomír Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1579 02:06:06.1 688. 466.
189. LANGÁŠEK DAVID Půlmaraton Vlci (2007–1983) 812 02:06:09.4 689. 467.
190. Kadeřábek Michal Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1934 02:06:14.8 693. 470.
191. Hejl Jaroslav Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1388 02:06:32.9 699. 473.
192. Šefl David Status Fit Igy Team Půlmaraton Vlci (2007–1983) 759 02:06:50.8 706. 477.
193. Škrába Antonín Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1749 02:07:06.7 713. 481.
194. Turek Milan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1692 02:07:51.3 730. 486.
195. Malec Pavel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1517 02:08:18.7 739. 490.
196. Trýb Vladislav Melechov team Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1950 02:09:20.9 755. 499.
197. Lysák Adam Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1861 02:09:21.8 756. 500.
198. Kotschy Lubor Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1587 02:11:02.3 790. 514.
199. Kubiš Zdeněk Doosan Škoda Power Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1191 02:11:38.9 797. 518.
200. Skoda Josef Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1701 02:12:35.7 812. 523.
201. Váňa Daniel Půlmaraton Vlci (2007–1983) 991 02:13:07.4 833. 529.
202. Smejkal Radek Půlmaraton Vlci (2007–1983) 810 02:13:11.7 836. 531.
203. Bukáček Petr Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1483 02:13:12.7 839. 533.
204. Stropnický David Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1837 02:13:17.1 840. 534.
205. Morávek Tomáš SPV Stěžery Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1346 02:13:27.7 847. 537.
206. Novák Vojtěch Jemnice Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1136 02:14:28.6 866. 544.
207. Wastl Adam Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2003 02:14:32.4 869. 545.
208. Pechač Vojtěch Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1882 02:14:33.1 870. 546.
209. Musílek Jakub Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1419 02:14:51.4 878. 548.
210. Křenek Petr Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1709 02:15:48.4 890. 556.
211. Hrdlička Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1019 02:15:53.4 891. 557.
212. Mervart Jiří Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1755 02:18:13.4 923. 565.
213. Kajaba Christián Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1267 02:18:50.9 935. 570.
214. Hirsch Philip Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2044 02:19:20.9 940. 572.
215. Prechtl Filip Skeleton Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1200 02:20:00.9 942. 573.
216. Jakubík Norbert Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1128 02:22:52.1 961. 581.
217. Zicháček Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2205 02:24:14.8 966. 584.
218. Horák Martin Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1398 02:25:45.9 983. 589.
219. Veselý Ondřej SKBU Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1192 02:26:07.5 985. 590.
220. Dlabaja David SK Prowell Tábor Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1564 02:31:05.1 1031. 602.
221. Teringl Adam Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1890 02:35:26.8 1054. 607.
222. Benedikt Jan BK Slavoj Nováci Půlmaraton Vlci (2007–1983) 2022 02:37:33.9 1061. 609.
223. Líbal Vojtěch Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1725 02:38:18.3 1066. 611.
224. Čihař Robert Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1569 02:38:50.5 1068. 612.
225. Janků Jan Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1866 02:39:01.2 1069. 613.
226. Korbelář Luboš Půlmaraton Vlci (2007–1983) 1266 03:03:24.4 1099. 622.

Půlmaraton - Gazely (2007–1983)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Rejsková Ivona SUNNYMONT Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1856 01:26:45.5 36. 1.
2. Luňáčková Michaela Run4Beer Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1234 01:26:54.1 38. 2.
3. Treglerová Daniela ASK Slavia Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1912 01:28:57.6 48. 3.
4. Eliášová Míša Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1842 01:29:36.9 54. 4.
5. Dubcová Jana BJEŽ Racing Team Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2064 01:30:17.3 63. 5.
6. Novotná Petra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1427 01:33:11.3 77. 6.
7. Vrbková Pavla Kojo Run Půlmaraton Gazely (2007–1983) 887 01:33:50.6 82. 7.
8. Vyletová Tereza Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1278 01:35:23.5 95. 9.
9. Illeová Romana TEAMFNKS Půlmaraton Gazely (2007–1983) 859 01:35:44.8 98. 11.
10. Šafránková Johanka TJ Lokomotiva Beroun Půlmaraton Gazely (2007–1983) 839 01:36:27.1 108. 12.
11. Dubska Martina Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1568 01:37:54.2 122. 13.
12. Míková Barbora Půlmaraton Gazely (2007–1983) 14 01:39:49.3 147. 18.
13. Vojtěská Barbora Extra Brno Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1690 01:39:50.5 148. 19.
14. Helíková Lenka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 828 01:39:54.4 150. 20.
15. Trnková Kateřina Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1899 01:40:48.8 159. 22.
16. Pražáková Soňa TEAMFNKS Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1036 01:42:02.1 171. 23.
17. Tušerová Jindra Musher klub JCC Půlmaraton Gazely (2007–1983) 760 01:42:48.6 184. 26.
18. Janžová Ivana #behamekecame Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1219 01:44:05.9 208. 27.
19. Boháčová Tereza Triatlon Team Příbram Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1915 01:44:07.7 210. 28.
20. Hadáčková Bára Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1499 01:44:12.8 213. 29.
21. Pomijová Veronika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1548 01:44:28.9 220. 30.
22. Formanová Lucka Spinning&Fitness Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1409 01:44:52.7 224. 31.
23. Pavlíčková Veronika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 795 01:45:02.8 230. 33.
24. Jiráková Michaela KOA Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1867 01:45:21.1 233. 34.
25. Kohoutová Zdeňka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1767 01:45:23.3 234. 35.
26. Zichová Tereza Fitpeople Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1309 01:45:29.9 237. 36.
27. Sedláčková Šárka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1209 01:45:41.3 241. 37.
28. Svobodová Laura Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1041 01:45:47.1 243. 38.
29. Wastlová Šárka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2002 01:45:49.4 244. 39.
30. Fiedlerova Lucie Carnivora Půlmaraton Gazely (2007–1983) 788 01:45:56.8 245. 40.
31. Štěpánková Eva Půlmaraton Gazely (2007–1983) 813 01:46:13.6 249. 41.
32. Trajerová Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1625 01:46:43.3 257. 44.
33. Trýbová Lucie Melechov team Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1949 01:47:24.6 274. 48.
34. Vinšová Karolína Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1516 01:47:30.4 276. 49.
35. Markvartová Denisa Cubicor Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1885 01:47:55.7 284. 52.
36. Císařová Petra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 843 01:48:15.5 289. 53.
37. Davidová Klára Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1403 01:49:23.6 307. 55.
38. Šaštinská Světlana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 841 01:49:26.2 308. 56.
39. Kučerová Magdalena Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1929 01:49:34.8 315. 57.
40. Pavelková Michaela Running Zone Brno Půlmaraton Gazely (2007–1983) 791 01:49:44.5 323. 60.
41. Ochranová Radka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1341 01:50:58.5 341. 67.
42. Deketová Veronika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2514 01:51:37.1 353. 69.
43. Müllerová Eva Tuřany Půlmaraton Gazely (2007–1983) 16 01:52:12.9 361. 72.
44. Kalačová Michaela Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1688 01:52:14.2 362. 73.
45. Tikovská Bronislava Svatopolské běhny Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1608 01:52:16.1 365. 75.
46. Páleníková Barbora Půlmaraton Gazely (2007–1983) 655 01:53:03.4 379. 76.
47. Krynická Štěpánka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2509 01:53:09.1 384. 77.
48. Vitouchová Iveta Luďův harém Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1307 01:53:15.3 389. 79.
49. Janováčová Lenka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2053 01:53:34.6 397. 82.
50. Novotná Markéta MM Team Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1535 01:53:40.4 399. 84.
51. Belen Martinez Espejo Ana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1938 01:53:41.4 401. 86.
52. Rajmonova Johana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1480 01:53:42.7 402. 87.
53. Figurová Katarína Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1997 01:54:09.2 410. 89.
54. Tychtlová Michaela OCR Čelákovice Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1928 01:54:18.6 413. 91.
55. López Yankoa Old Town Running Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1916 01:54:27.4 414. 92.
56. Nováková Eliška Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1549 01:54:37.3 417. 93.
57. Rainkeová Petra Běhny Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2007 01:54:38.7 418. 94.
58. Thompson Pipa Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2359 01:54:40.1 419. 95.
59. Vrbová Josefína Nerun Půlmaraton Gazely (2007–1983) 851 01:54:58.5 424. 97.
60. Pokorná Dana Flying Runners Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1778 01:55:17.8 426. 98.
61. Dejdarová Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1405 01:55:41.6 430. 100.
62. Mikulenková Martina Půlmaraton Gazely (2007–1983) 857 01:56:12.2 445. 105.
63. Nováková Barbora Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1006 01:56:31.8 457. 109.
64. Mifková Zuzana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1765 01:56:34.5 460. 110.
65. Fojtíková Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1844 01:56:39.9 463. 111.
66. Váňová Nikola Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1042 01:56:48.5 465. 112.
67. Novotná Lenka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1803 01:56:48.6 466. 113.
68. Kühtreiberová Naďa Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1423 01:57:09.1 477. 117.
69. Teringlová Marie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1891 01:57:14.6 480. 119.
70. Horová Tereza Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2515 01:57:15.6 481. 120.
71. Mildová Andrea Půlmaraton Gazely (2007–1983) 836 01:57:17.9 482. 121.
72. Nováčková Radka #tymdejvid Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1585 01:57:20.4 483. 122.
73. Bláhová Jana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2024 01:57:28.5 490. 125.
74. Jankotová Sandra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 153 01:57:29.5 491. 126.
75. Tichá Radka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1733 01:57:41.8 497. 128.
76. Murlová Pavla Ony v Onu Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1561 01:57:44.3 499. 129.
77. Šípková Mária Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1886 01:57:57.9 504. 132.
78. Pilařová Hana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1293 01:58:15.3 512. 134.
79. Domiková Lucia Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1195 01:58:17.9 514. 135.
80. Hosťovecká Simona Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1728 01:58:20.3 516. 136.
81. Hlaváčová Eliška Drevoazem.cz Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1285 01:58:21.2 518. 137.
82. Loulová Markéta VKO Louny Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1792 01:58:38.5 521. 138.
83. Rauvolfová Nicole Báječné ženy v běhu/GP Kolín Půlmaraton Gazely (2007–1983) 824 01:58:41.2 522. 139.
84. Krejcarová Jana Rozběháme Plzeň Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1617 01:58:43.4 524. 141.
85. Stranecka Lenka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1651 01:58:59.4 531. 144.
86. Kubištová Adéla Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2291 01:59:03.8 533. 145.
87. Podvalská Aneta Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1998 01:59:20.5 544. 150.
88. Rajdlíková Hana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1002 01:59:25.1 548. 153.
89. Janečková Tereza Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1702 01:59:31.3 555. 156.
90. Lhotáková Marcela TJ Sokol Žebrák Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2011 01:59:33.5 557. 158.
91. Šmahelová Martina Královna roztomilých princezen Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1246 01:59:39.3 561. 159.
92. Ženíšková Lada Půlmaraton Gazely (2007–1983) 781 01:59:41.5 565. 160.
93. Tůmová Michaela Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2026 01:59:45.2 573. 161.
94. Křížková Monika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1674 02:00:04.8 583. 163.
95. Ženatá Petra Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1727 02:00:14.7 588. 167.
96. Kostovová Dominika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1924 02:00:27.9 590. 168.
97. Svobodová Nela Půlmaraton Gazely (2007–1983) 497 02:00:42.5 596. 171.
98. Kubaláková Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 837 02:00:54.9 598. 172.
99. Němcová Kateřina Kolín Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1606 02:02:05.7 622. 183.
100. Špačková Barbora Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1281 02:02:35.3 627. 184.
101. Klečková Štěpánka A.D.S. Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1685 02:02:39.1 631. 186.
102. Vávrová Jana Prostě běž Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1881 02:02:40.4 633. 187.
103. Frousová Anna Tempomakers Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1893 02:02:55.3 637. 190.
104. Kusá Iva Rozběháme Nový Jičín Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1412 02:02:58.4 640. 192.
105. Trhoňová Martina Neratovice Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1708 02:03:02.5 641. 193.
106. Lengálová Veronika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1145 02:03:03.4 642. 194.
107. Mlčochová Veronika Plzeň 3-Valcha (okres Plzeň-město) Půlmaraton Gazely (2007–1983) 270 02:03:04.4 643. 195.
108. Šafářová Zdena Půlmaraton Gazely (2007–1983) 799 02:03:52.8 647. 198.
109. Staňková Adéla Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1551 02:03:54.7 648. 199.
110. Kočí Kateřina Praha 3 Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1035 02:04:00.8 650. 200.
111. Ceeova Anna Prostě běž! Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1490 02:04:11.1 655. 204.
112. Síglová Iveta Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2059 02:04:29.6 659. 207.
113. Haisl Vidnerova Františka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1990 02:04:45.8 664. 209.
114. Kantnerová Petra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1415 02:04:52.5 667. 211.
115. Friessová Dominika Langsam Nesovice Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1004 02:05:06.9 670. 214.
116. Frýzová Linda Půlmaraton Gazely (2007–1983) 842 02:05:32.6 675. 215.
117. Putíková Štěpánka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2061 02:05:34.9 677. 216.
118. Kůtová Zuzana Dlouhá míle Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1639 02:05:40.2 679. 218.
119. Christová Petra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 801 02:06:03.6 685. 222.
120. Stavařová Ivana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1151 02:06:25.5 694. 224.
121. Nováková Petra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 268 02:06:35.3 700. 227.
122. Střechová Hana Došíci Půlmaraton Gazely (2007–1983) 858 02:07:05.0 711. 232.
123. Kovaříková Jana #tymdejvid Půlmaraton Gazely (2007–1983) 848 02:07:18.4 718. 235.
124. Janotová Alena Tres kokotos Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1144 02:07:41.8 725. 240.
125. Wedlichová Romana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 604 02:07:47.7 727. 242.
126. Dvořáková Renata Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1482 02:07:47.9 728. 243.
127. Liznová Adéla TON a.s. Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1734 02:07:49.2 729. 244.
128. Kryvokolisko SK Prowell Tábor Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1588 02:07:55.4 733. 247.
129. Jánová Klára Půlmaraton Gazely (2007–1983) 856 02:08:06.5 735. 248.
130. Kotlanova Veronika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1342 02:08:13.8 737. 249.
131. Zachová Lucie Báječné ženy v běhu Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1038 02:09:08.4 750. 254.
132. Havlíčková Hana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1149 02:10:11.8 766. 262.
133. Kosobudová Kateřina Vebr-sport Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1652 02:10:17.5 770. 265.
134. Lackova Eva Půlmaraton Gazely (2007–1983) 777 02:10:36.6 778. 268.
135. Nořinská Pavlína tým Nořinských Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1045 02:10:37.6 779. 269.
136. Pangracova Denisa Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1889 02:10:41.2 780. 270.
137. Dimová Jana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1740 02:10:50.5 785. 273.
138. Kašparová Soňa Půlmaraton Gazely (2007–1983) 761 02:10:52.3 787. 274.
139. Podstatná Karolína Rozběháme Česko Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2057 02:10:54.6 788. 275.
140. Jůnová Alice Půlmaraton Gazely (2007–1983) 831 02:11:00.3 789. 276.
141. Vymazalova Romana Prostě běž Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1646 02:11:05.4 792. 278.
142. Zděnková Eliška Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1515 02:11:54.2 798. 280.
143. Vilímková Veronika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 827 02:11:58.1 800. 281.
144. Zálešáková Zuzana TJ Granitol Moravský Beroun Půlmaraton Gazely (2007–1983) 845 02:12:02.6 801. 282.
145. Hulíková Eliška Půlmaraton Gazely (2007–1983) 140 02:12:18.8 807. 286.
146. Venská Marcela Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1039 02:12:50.6 818. 293.
147. Honzejková Sára Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1444 02:12:57.6 820. 294.
148. Honzejková Barbora Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1445 02:12:58.3 821. 295.
149. Bosáková Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 832 02:13:03.6 827. 301.
150. Pokorná Sára Prostě Běž! Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1397 02:13:06.1 831. 303.
151. Zadinová Michala #tymdejvid Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1162 02:13:06.5 832. 304.
152. Mátlová Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1314 02:13:12.7 838. 306.
153. Stropnická Veronika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1836 02:13:18.7 841. 307.
154. Morávková Olga SPV Stěžery Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1319 02:13:27.1 845. 309.
155. Kalousová Lucie Běhny Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1943 02:13:38.7 848. 311.
156. Vrablíková Michaela Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1491 02:13:39.1 849. 312.
157. Daskalov Daniela Půlmaraton Gazely (2007–1983) 990 02:13:43.9 851. 313.
158. Jirásková Michaela Půlmaraton Gazely (2007–1983) 825 02:14:04.3 856. 316.
159. Přikrylová Johana Plzeňští Tempomakers/BKV Holýšov Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1962 02:14:20.3 861. 319.
160. Mašková Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1025 02:14:22.4 862. 320.
161. Behenská Jitka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1532 02:14:36.6 874. 327.
162. Borkovičová Iveta KozoÚči Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1029 02:14:40.2 876. 329.
163. Picková Bedřiška Skeleton Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1003 02:15:33.8 886. 333.
164. Koblihová Jitka Šneci v běhu Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1796 02:16:16.3 893. 335.
165. Pundová Kristýna Buddy´s team Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1026 02:16:32.8 898. 340.
166. Rozlílková Petra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1827 02:16:36.4 899. 341.
167. Gaschlerová Kateřina Dubí Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1017 02:16:36.5 900. 342.
168. Trunkátová Klára Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1442 02:16:37.4 902. 344.
169. Suchánková Tereza Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1498 02:16:51.1 906. 346.
170. Vomáčková Markéta Půlmaraton Gazely (2007–1983) 855 02:16:54.1 908. 347.
171. Růžičková Jitka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 829 02:17:07.1 911. 350.
172. Bilerová Tereza KozoÚči Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1216 02:17:11.5 912. 351.
173. Bokočová Miroslava Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1028 02:17:26.1 915. 354.
174. Šimonovská Blanka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1043 02:17:36.6 918. 356.
175. Blaschkeová Lenka Půlmaraton Gazely (2007–1983) 792 02:18:00.8 920. 357.
176. Slováčková Linda Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1382 02:18:03.5 921. 358.
177. Martinová Kristýna Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1032 02:18:27.1 928. 362.
178. Kmoníčková Kateřina Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1629 02:18:37.7 932. 364.
179. Parkosová Michaela Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1659 02:19:11.3 937. 366.
180. Kolomazníková Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1222 02:19:13.7 938. 367.
181. Růžičková Tereza Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2076 02:19:40.7 941. 369.
182. Grusmanová Michaela Skeleton Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1201 02:20:03.1 943. 370.
183. Bradáčová Bára Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1637 02:20:10.9 946. 372.
184. Vaňková Andrea Půlmaraton Gazely (2007–1983) 4 02:20:46.8 950. 374.
185. Paříková Tereza Půlmaraton Gazely (2007–1983) 5 02:20:47.3 951. 375.
186. Nosková Adéla ŠAK Chodov Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1805 02:21:02.6 955. 378.
187. Fomina Anna Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2049 02:21:21.7 957. 379.
188. Langášková Iveta Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2008 02:24:20.1 968. 383.
189. Čuříková Petra Běhámespolu.cz Půlmaraton Gazely (2007–1983) 817 02:24:24.3 970. 385.
190. Jelínková Eva Bobizon Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1336 02:25:07.3 975. 389.
191. Horejsi Cejkova Petra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1459 02:25:10.8 976. 390.
192. Cila Iva Rokycany Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1870 02:25:41.9 978. 391.
193. Anna Dudková Zuzana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1399 02:25:48.2 984. 395.
194. Pánková Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1493 02:26:15.1 987. 397.
195. Beránková Aneta Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1631 02:26:22.2 989. 399.
196. Čermáková Květa Šneci v běhu Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1177 02:26:48.6 992. 402.
197. Mošnová Zuzana Běhny Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1941 02:28:03.8 997. 406.
198. Petřvalská Jarmila Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2207 02:28:17.5 1000. 409.
199. Hříbková Karolína Půlmaraton Gazely (2007–1983) 846 02:28:37.8 1004. 412.
200. Šitnerová Ivana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1386 02:28:39.1 1005. 413.
201. Mosina Alla Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2050 02:28:48.5 1006. 414.
202. Krejčová Lucie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1416 02:29:44.9 1016. 419.
203. Jedličková Jana Sudoměřice u Bechyně Půlmaraton Gazely (2007–1983) 803 02:30:53.3 1029. 429.
204. Pokorna Eliska Půlmaraton Gazely (2007–1983) 830 02:31:09.9 1032. 430.
205. Maternová Eva Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1312 02:31:19.1 1033. 431.
206. Vondráčková Marie BK Slavoj Nováci Půlmaraton Gazely (2007–1983) 178 02:31:28.9 1037. 434.
207. Korbelářová Silvie Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1265 02:32:25.7 1044. 440.
208. Steinbauerová Jana Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1365 02:32:51.8 1046. 441.
209. Javorková Petra Půlmaraton Gazely (2007–1983) 465 02:33:05.9 1048. 443.
210. Kubátová Taťána Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1672 02:34:02.4 1049. 444.
211. Hradecká Pavla Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1274 02:38:05.5 1064. 454.
212. Nedvědová Tereza Půlmaraton Gazely (2007–1983) 2079 02:40:32.5 1070. 457.
213. Kopejtková Jiřina Prostě Běž Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1857 02:41:03.6 1073. 459.
214. Dočkalová Veronika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1362 02:43:52.4 1080. 465.
215. Hrdinová Tereza Šílené běžecké výzvy Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1679 02:44:18.9 1081. 466.
216. Křížková Pavlína Plzeň Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1005 02:54:11.7 1087. 471.
217. Křepelová Anna Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1030 02:55:40.8 1089. 472.
218. Gálová Tereza Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1592 03:23:05.8 1102. 479.
  Samková Monika Půlmaraton Gazely (2007–1983) 1401 DNS    

Půlmaraton - Masters muži (1982–1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pohl Miloslav Postřižinský kecky Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 182 01:16:50.6 4. 4.
2. Hanáček Martin TJ Spartak Trebic Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1338 01:19:37.5 8. 8.
3. Kačírek Jiří Buštěhrad Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1936 01:20:29.3 9. 9.
4. Houska David Sc Algund Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1627 01:21:57.6 14. 14.
5. Heller Tomáš Modřany Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1540 01:23:05.8 17. 17.
6. Mihálek Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1794 01:23:26.2 19. 19.
7. Homola Jáchym Motor České Budějovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 891 01:23:28.3 20. 20.
8. Prouza Lukáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1667 01:23:28.7 21. 21.
9. Pospíšil Pavel Benešovský běžecký klub Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 878 01:23:33.7 22. 22.
10. Fic Martin STS Chvojkovice Brod B Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 790 01:23:51.7 24. 24.
11. Škrlant Martin Rozběháme Hořovicko Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2013 01:23:59.2 25. 25.
12. Tryzna Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 58 01:24:19.6 27. 27.
13. Svoboda Robert Biker.eu Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1849 01:26:18.9 32. 32.
14. Fábera Martin Chaloupky Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1874 01:26:51.4 37. 36.
15. Panuška Přemysl Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 870 01:27:07.4 40. 38.
16. Brouček Pavel adidas Runners Prague Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1947 01:27:33.7 43. 41.
17. Derevjaník Miroslav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1668 01:28:26.8 45. 43.
18. Holík Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1760 01:28:53.6 47. 45.
19. Šťastný Honza TJ Sokol Senohraby Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1660 01:29:35.2 53. 50.
20. Šenk Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1785 01:29:39.8 55. 51.
21. Šmahel David Král roztomilých princezen Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1247 01:29:59.7 60. 56.
22. Uldrych Dušan SDH Obořiště Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1986 01:30:06.2 62. 58.
23. Ženíšek Jiří Cycling s.r.o. Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 780 01:30:48.6 66. 61.
24. Mašek Zdeněk #tymdejvid Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1518 01:30:58.9 67. 62.
25. Varšavský Jan Bizon klub Rakovník Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1952 01:31:49.7 69. 64.
26. Sperling Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1839 01:32:28.6 72. 67.
27. MAREK Miloš Pelhřimov Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 711 01:33:27.5 80. 74.
28. Petr Miloš BK Česká Proseč Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1385 01:33:35.3 81. 75.
29. Hrnčárek Martin Pomalé šípy Kopřivnice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1577 01:34:45.7 88. 80.
30. Špachman Pavel #DCKM Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 867 01:34:49.4 90. 82.
31. Časar Daniel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1276 01:34:59.4 91. 83.
32. Dienstbier Oldřich A.D.S. Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1669 01:35:18.9 94. 86.
33. Vašek René Krucemburk Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1527 01:35:49.8 99. 88.
34. Koukolíček Václav Coca-Cola HBC Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1350 01:35:53.3 100. 89.
35. Wohanka Pavel Spartak Vrchlabí Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1877 01:36:00.5 101. 90.
36. Šteflíček Martin TCV JH Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1831 01:36:21.2 105. 94.
37. Horák Vladislav SKK Spartak Čtyřkoly Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1682 01:36:50.7 110. 98.
38. Behenský Lukáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1531 01:37:05.8 111. 99.
39. Březina Petr Hostivice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1514 01:37:10.2 112. 100.
40. Habsuda Marian Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1567 01:37:21.9 113. 101.
41. Purkrábek Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 762 01:37:26.2 114. 102.
42. Valenta Miroslav Sokol Libáň Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 402 01:37:33.7 118. 106.
43. Szabó David Daikin Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2511 01:37:36.9 119. 107.
44. Trhoň Jan SHM Klub Neratovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1780 01:37:38.6 120. 108.
45. Boubín Patrik Bessie Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1339 01:37:57.9 123. 110.
46. Panuška Jiří ČERVENÝ JELEN Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 769 01:37:58.6 124. 111.
47. Osovský Václav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1436 01:38:07.4 126. 113.
48. Rybáček Jan Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1714 01:38:07.5 127. 114.
49. Jelínek Marek Bobizon Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1337 01:38:58.7 137. 120.
50. Semián Jarda Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1716 01:39:14.8 139. 122.
51. Dvořák Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 259 01:39:21.5 140. 123.
52. Popelák Kamil MMA Brothers Gym Poděbrady Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1782 01:39:33.6 143. 126.
53. Nosál Petr Spartak Hořejšák Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 907 01:39:37.8 145. 128.
54. Červenka Roman Toten Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1068 01:39:56.1 151. 131.
55. Staněk Petr AK Kroměříž Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1813 01:40:15.6 153. 133.
56. Hrádek David PČR Nová Bystřice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1555 01:40:35.7 156. 135.
57. Němeček Petr Germanikus Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1744 01:40:42.1 158. 137.
58. Landa Jan Iron Stars Beroun Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 613 01:40:55.6 161. 139.
59. Vetyška Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1252 01:41:29.4 165. 143.
60. Martyniuk Pete Old Town Running Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2035 01:41:50.4 168. 146.
61. Šimek Michal Radenín Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1632 01:42:02.4 172. 149.
62. Šebek Jirka Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1719 01:42:13.3 174. 151.
63. Dobřemysl Kamil Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1502 01:42:21.7 176. 153.
64. Lavička Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1843 01:42:22.9 177. 154.
65. Pazourek Jan Dycky Blaník Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1422 01:42:33.8 180. 156.
66. Miřejovský Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1854 01:42:39.3 181. 157.
67. Hejl Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 779 01:42:47.5 183. 158.
68. Ráliš Tomáš Prostě běž Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 959 01:43:20.1 193. 167.
69. Kohák Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1975 01:43:20.5 194. 168.
70. De Kroon Adriaan Karlín VR Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1888 01:43:34.2 198. 172.
71. Minx Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 908 01:43:34.7 199. 173.
72. Šmída Martin Šneci v běhu Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 902 01:43:37.5 200. 174.
73. Nešpor Martin TK OPEN Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 52 01:43:39.1 201. 175.
74. Juračka Pavel Planá nad Lužnicí Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1845 01:43:54.6 204. 178.
75. Chaluper Vít Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1766 01:43:56.1 205. 179.
76. Cejpek Stanislav Pipík Team Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1772 01:44:10.6 212. 184.
77. Cernetic Filip Fox klub Praha Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1181 01:44:22.1 217. 188.
78. Šmejkal Marek Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1520 01:44:45.7 221. 191.
79. Klabouch Štěpán Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1524 01:44:53.2 225. 194.
80. Reitz Lukas Ropákovo tlupa Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 261 01:44:54.4 226. 195.
81. Turcanu Ion RAC Cerhovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1235 01:44:58.6 229. 197.
82. Slavík Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1393 01:45:08.6 231. 198.
83. Velinger Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 892 01:45:11.1 232. 199.
84. Kuklik Vaclav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1389 01:45:33.1 238. 202.
85. Kaiseršat Jakub TEAMFNKS Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1132 01:45:34.4 239. 203.
86. Švejcar Roman AC Olšinky Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 873 01:46:26.2 252. 210.
87. Sklenář Jan REVisNICE Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1056 01:46:43.3 256. 213.
88. Mátl Radek Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1315 01:46:43.7 258. 214.
89. Zabloudil Zdeněk Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 909 01:46:45.6 260. 215.
90. Štochl Robert Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1434 01:46:51.3 262. 216.
91. Knýbel Pavel REVisNICE Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1063 01:47:00.4 264. 218.
92. Novák Martin ŘEVisNICE Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1053 01:47:00.8 265. 219.
93. Payer Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1739 01:47:07.8 266. 220.
94. Cígler Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 885 01:47:14.1 269. 223.
95. Malý Imad Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1920 01:47:14.2 270. 224.
96. KOPENEC Lukáš TOREKO Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1654 01:47:20.2 273. 226.
97. Tichy Michal Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1062 01:47:52.1 283. 232.
98. Eisner Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2125 01:48:17.5 290. 237.
99. Hejsek Petr Pelhřimov Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 876 01:48:31.9 293. 240.
100. Doležal Miroslav Run2BeFit Frýdek-Místek Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 880 01:48:34.7 296. 243.
101. Horák Petr Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1061 01:48:54.4 301. 247.
102. Ježek Michal Bjež Racing Team Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1926 01:48:54.7 302. 248.
103. Kafka Jaroslav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 806 01:48:56.4 303. 249.
104. Šalanda Marek Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 910 01:49:12.4 304. 250.
105. Sochacký Václav Římováci Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 485 01:49:23.1 306. 252.
106. Hloupý Ondřej Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 872 01:49:26.3 309. 253.
107. Hlaváč Karel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 374 01:49:34.4 314. 258.
108. Štěpánek Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 278 01:49:35.6 316. 259.
109. Pichlík Roman RAC Cerhovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1225 01:49:43.7 322. 263.
110. Tichý Tomáš Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1066 01:50:19.3 333. 268.
111. MUZIČKA MICHAL Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1576 01:50:25.9 334. 269.
112. Krob Michal Jeden měsíc běžce Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 994 01:50:29.2 335. 270.
113. Lipert Mirek Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 513 01:50:40.5 337. 271.
114. STOHR PAVEL Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1895 01:50:44.5 339. 273.
115. Ivánek Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 435 01:50:52.8 340. 274.
116. Hrubec Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1158 01:51:14.3 344. 277.
117. Hvizd František Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2004 01:51:15.1 345. 278.
118. Žák Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1329 01:51:35.7 351. 283.
119. Exnar Petr Bosoboty leguano Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 815 01:51:42.6 354. 285.
120. Florián Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1957 01:51:55.1 357. 286.
121. Mraz Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 375 01:51:55.9 358. 287.
122. Houska Antonín Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1603 01:52:02.5 360. 289.
123. Medek Jan Rychlí Medvědi Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 37 01:52:16.8 366. 291.
124. Minařík Josef Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1795 01:52:17.9 367. 292.
125. Jánský Pavel Ski club Poděbradova Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1851 01:52:37.7 370. 295.
126. Zýka Lukáš Adamov Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1601 01:52:39.3 371. 296.
127. Zelenka Miloš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1288 01:52:50.2 374. 299.
128. Šmíd Aleš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1591 01:53:04.5 380. 304.
129. Povejšil Pavel JMB Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1838 01:53:07.5 382. 306.
130. Belza Přemysl Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2067 01:53:08.6 383. 307.
131. Bárta Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1784 01:53:14.7 388. 310.
132. Kubelka Zdeněk Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 905 01:53:26.3 392. 313.
133. Hejný Martin Čechtice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1321 01:53:43.2 403. 316.
134. Vrchota Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2000 01:54:05.2 408. 320.
135. Outrata Hynek Šachisti taky běhaj Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 341 01:54:34.6 416. 324.
136. Hejsek Jaroslav Rozběháme Třeboň Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 868 01:54:44.9 421. 325.
137. Bubník Milan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2494 01:54:46.8 422. 326.
138. Nezmar David HAMOIVKA Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1155 01:55:26.7 427. 329.
139. Palacký Václav Forrest Gump team Chanovice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1614 01:55:28.1 428. 330.
140. Kolář Petr Ostrava Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 45 01:55:42.4 431. 331.
141. Zelenka Petr Bjež Racing Team Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1773 01:55:44.4 433. 333.
142. Burda Michal Sokol Smíchov Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1622 01:55:54.4 437. 334.
143. Zenkner Roman Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1664 01:56:03.2 439. 336.
144. Malina Lubomír Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1862 01:56:07.7 443. 340.
145. Charous Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 993 01:56:20.6 449. 342.
146. Dedič Miroslav Sedlice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1878 01:56:27.2 452. 345.
147. Fiala Tomáš Křemže Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 505 01:56:27.5 453. 346.
148. Masopust Jiří Bloudilové Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1801 01:56:31.2 456. 348.
149. Přikryl Tomáš SK Svárov Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 563 01:56:51.5 468. 354.
150. Bordovský Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 24 01:56:59.7 471. 356.
151. Jaroš Antonín CPK Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1580 01:57:05.1 476. 360.
152. Chyba Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1495 01:57:20.9 484. 362.
153. Paseka Jiří Běžecká škola Miloše Škorpila Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2015 01:57:23.3 486. 363.
154. Popelák Augustin Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1753 01:57:25.8 487. 364.
155. Kříž Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1055 01:57:35.7 495. 368.
156. Jordák Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 886 01:58:10.6 506. 374.
157. Podhrázký Milan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1437 01:58:15.2 511. 378.
158. Zahálka Tomáš bosoboty leguano Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1647 01:58:20.2 515. 380.
159. Burian František SK Sokol Rataje Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1375 01:58:20.7 517. 381.
160. Prokop Václav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1289 01:59:05.3 536. 390.
161. Mašek Daniel EKS Dejvice Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1756 01:59:21.6 545. 395.
162. Rajdlík Aleš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 866 01:59:26.6 549. 396.
163. Vovbora Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1566 01:59:26.7 551. 397.
164. Buchar Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1163 01:59:28.8 552. 398.
165. Janda Radomír Ubrečené princezny Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 896 01:59:33.8 558. 400.
166. Caha Radek Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1402 01:59:37.3 559. 401.
167. Přikryl Milan Šneci v běhu Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 805 01:59:39.7 563. 404.
168. Šmíd Přemysl BK Frahelž Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1503 01:59:42.2 566. 406.
169. Božek Petr Vokolo priglu Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 451 01:59:43.8 569. 409.
170. Rychtecký Marian Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1323 01:59:43.9 570. 410.
171. Dudys Tomasz Hrádek Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1507 01:59:44.5 572. 412.
172. Moudrý Míra Bohém team Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1052 01:59:46.3 574. 413.
173. Mráz Jiří Nehvizdy Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1598 01:59:47.8 575. 414.
174. Sekáč Martin Nobert Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 874 01:59:48.1 577. 416.
175. Šubrt Josef Suchdol nad Lužnicí Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1687 01:59:48.8 578. 417.
176. Kočí Petr BC Žižkov Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 882 01:59:56.7 579. 418.
177. Martínek Evžen Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1748 02:00:02.9 581. 420.
178. Hudec Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 162 02:00:12.7 585. 421.
179. Poláček Pavel Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1723 02:00:30.6 593. 424.
180. Hejna Marek BJEŽ RACING TEAM Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1776 02:00:55.7 599. 427.
181. Hulán Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 196 02:01:08.3 601. 428.
182. Duchek Josef Rozběháme Plzeň Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1376 02:01:15.9 603. 429.
183. Janošťák Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 897 02:01:16.2 604. 430.
184. Pražák Vladimír Status Fit Igy Team Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 758 02:01:17.1 605. 431.
185. Hojný Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1452 02:01:22.1 608. 433.
186. Benek Jan Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1494 02:01:25.8 610. 434.
187. Prokůpek Jaroslav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 881 02:01:42.6 613. 435.
188. Grufík Zbyněk Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1869 02:01:50.4 618. 436.
189. Boháč Zdeněk Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1157 02:01:54.7 620. 438.
190. Badík Marek Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1720 02:02:12.6 623. 440.
191. Sedláček Vladimír Bakov nad Jizerou Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 78 02:02:20.8 624. 441.
192. Malinek Pavel LIGA 100 Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 814 02:02:26.6 626. 443.
193. JEROUŠEK Michal Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1239 02:02:36.2 628. 444.
194. Alessi Hrouz David Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 901 02:02:36.8 629. 445.
195. Vachuda Václav #9 Bery run team Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1880 02:02:40.3 632. 446.
196. Nývlt Michal Dolní Bukovsko Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 890 02:03:59.6 649. 450.
197. Čtrnáctý Václav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1481 02:04:30.1 660. 453.
198. Bartoň Jan Rebut Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1347 02:04:35.7 661. 454.
199. Nekuža Roman Žďár nad Sázavou Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1542 02:04:50.7 666. 456.
200. Ulman Jarda Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2190 02:05:15.7 673. 459.
201. Souček Jiří Rychlé šípy Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1214 02:05:25.5 674. 460.
202. Trojek Petr BzM Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 883 02:05:43.3 680. 462.
203. Matějka Petr VŠE PhD Running Club Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1596 02:06:04.8 686. 464.
204. Mašek Petr Skeleton Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1196 02:06:11.9 691. 468.
205. Kupka Libor Rozběháme Plzeň Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 277 02:06:36.8 701. 474.
206. Hrouz Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1072 02:06:48.5 705. 476.
207. Kašpar Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 865 02:06:53.5 707. 478.
208. Taimar Jiří Gazely Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1417 02:07:04.8 710. 479.
209. Střecha Tomáš Došíci Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 807 02:07:06.2 712. 480.
210. Ciniburk Miloš Tkačevova letka Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1985 02:07:17.3 717. 483.
211. Scally Tom Old Town Running Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2034 02:07:28.6 722. 485.
212. Benda Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1183 02:08:05.7 734. 487.
213. Rakyta Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1333 02:08:08.6 736. 488.
214. Martiník Karel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1325 02:08:16.4 738. 489.
215. Keřka Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1202 02:08:31.5 741. 492.
216. Beran Pavel #9Bery run team Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1879 02:08:51.4 746. 494.
217. Netrval Jan Skeleton Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1074 02:09:02.4 748. 495.
218. Hurtík Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 34 02:09:07.5 749. 496.
219. Šmarda Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1377 02:09:22.8 757. 501.
220. Salák Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1381 02:09:24.1 758. 502.
221. Horák Tomáš Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1835 02:09:32.3 760. 503.
222. Loučka Alois Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1694 02:10:14.9 768. 505.
223. Skramusky TTT Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 757 02:10:26.3 773. 507.
224. Vodička Karel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1633 02:10:27.8 774. 508.
225. Bencs Josef Pomáháme pohybem Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1464 02:10:32.2 776. 510.
226. Brož Michal BJS běžci Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 811 02:10:47.5 784. 512.
227. Cihlář Robin Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1203 02:11:05.6 793. 515.
228. Nejerál David Karpatské naděje Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1832 02:11:37.7 796. 517.
229. Zděnek David Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 60 02:11:54.2 799. 519.
230. Hanák Břetislav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2005 02:12:04.5 802. 520.
231. Brabec Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 992 02:12:08.3 803. 521.
232. Dimov Marian Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1742 02:12:55.8 819. 526.
233. Vybíral Lukáš Kaštani z Kaštanu Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 877 02:13:04.9 829. 528.
234. Minář Vladislav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 893 02:13:08.4 834. 530.
235. Labedan Bruno Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1343 02:13:12.2 837. 532.
236. Schmidtmayer Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1159 02:13:43.7 850. 538.
237. Ženíšek Aleš Prostě běž výzvy Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1380 02:14:00.1 854. 540.
238. Kymla Petr Green Avengers Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1352 02:14:17.6 860. 542.
239. Hambalčík Petr Kamechy FunRun Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1273 02:14:25.4 865. 543.
240. Habr Josef Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2054 02:14:57.1 880. 549.
241. Žemlička Radek Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1510 02:15:28.2 885. 553.
242. Krejča Michal Kojo Run Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1065 02:15:46.6 888. 554.
243. Strakoš Kamil Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1390 02:16:47.6 904. 559.
244. Vodička Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1384 02:18:05.9 922. 564.
245. Hrazdíra Kamil Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1593 02:18:24.1 926. 566.
246. Hanžlík Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1602 02:18:30.3 931. 568.
247. Blažek Pavel Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1519 02:21:17.2 956. 578.
248. Růžička Radek Hrnap Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1060 02:22:14.9 960. 580.
249. Hofbauer Jiří Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1054 02:23:05.4 962. 582.
250. Kašpar Ivo SDH Dubenec Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1987 02:25:19.5 977. 587.
251. Valigura Bedřich Rokycany Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1871 02:25:44.5 980. 588.
252. Trbušek René Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1718 02:27:38.5 995. 591.
253. Hajíček Pavel Tábor Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 904 02:28:19.7 1001. 592.
254. Vydra Karel Prostě běž DUBŇÁČCI 2022 Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1492 02:29:09.8 1010. 594.
255. Hlavín Martin Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2025 02:29:31.5 1013. 596.
256. Hodek Jaroslav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1705 02:29:36.7 1015. 597.
257. Němeček Petr Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 784 02:30:09.5 1018. 598.
258. Šimon JIŘÍ Kojo Run Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1064 02:30:32.2 1025. 600.
259. Příbramský Jiří SK Prowell Tábor Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1544 02:31:01.6 1030. 601.
260. Farkas Akos Wolfpack Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2052 02:40:59.5 1072. 614.
261. Beránek Vladimír Havlíčkův Brod Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1489 02:41:07.2 1074. 615.
262. Fečo Jozef Sokol Dolany Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1819 02:47:57.6 1083. 616.
263. Polák Jaroslav Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 434 02:54:19.1 1088. 617.
264. Chaloupka Daniel Pomáháme pohybem Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1476 03:01:36.4 1098. 621.
  Vaněk Jan TCV-JH Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 1817 DNS    
  Zelenka Libor Půlmaraton Masters muži (1982–1973) 2510 DNS    

Půlmaraton - Masters ženy (1982–1973)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kacířová Svatoslava Loko Trutnov Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 520 01:33:55.7 85. 8.
2. Blažková Leona Poběhlíci Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1917 01:38:07.9 128. 14.
3. Fryšová Kristýna Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1245 01:38:12.6 129. 15.
4. KAŠPÁRKOVÁ MARTINA Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1922 01:38:28.2 133. 16.
5. Davídková Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1522 01:38:50.1 135. 17.
6. Dvořáková Monika #tymdejvid Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1575 01:40:29.2 155. 21.
7. Ficová Radka STS Chvojkovice Brod B Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 789 01:42:46.9 182. 25.
8. Skořepová Alena TJ Sokol Senohraby Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1504 01:46:27.8 253. 43.
9. Škrabálková Zdeňka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 942 01:46:43.8 259. 45.
10. Cowie Debbie Old Town Running Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2032 01:46:49.9 261. 46.
11. Krejčí Kateřina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1093 01:47:18.3 272. 47.
12. Šanderová Mirka Kokosi na Kleti Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1807 01:47:33.3 278. 50.
13. Bartoňová Jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1665 01:48:51.2 299. 54.
14. Jindřichová Edita Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1572 01:49:38.7 319. 58.
15. Tesnerová Barbora Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 808 01:49:42.1 321. 59.
16. Jaukerová Martina taKleť Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 923 01:49:47.8 324. 61.
17. Koutná Eva TT Příbram Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1700 01:49:53.7 325. 62.
18. Lackova Eva Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 776 01:49:54.6 327. 63.
19. Outulná Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1824 01:50:02.8 328. 64.
20. Zacharová Veronika Takleť Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 83 01:50:03.1 329. 65.
21. Mošničková Zuzka Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1722 01:50:29.6 336. 66.
22. Doubkova Kristyna Pritocno runners Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 418 01:51:48.8 355. 70.
23. Kučerová Petra Winners Znojmo Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2018 01:51:55.1 356. 71.
24. Kašparová Simona Sokol Komárov Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1371 01:52:14.4 363. 74.
25. Doupovcová Martina SKI Senohraby Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1332 01:53:12.2 386. 78.
26. Neubauerová Hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1335 01:53:33.3 396. 81.
27. Dyntarová Pavlína Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2062 01:53:41.2 400. 85.
28. Popeláková Lenka MMA Brothers Gym Poděbrady Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1783 01:53:56.1 406. 88.
29. Koubová Alena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1264 01:54:13.1 412. 90.
30. Vačkářová Miroslava Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1186 01:54:42.1 420. 96.
31. Korcová Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1898 01:55:41.6 429. 99.
32. Zugarova Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1707 01:55:46.2 434. 101.
33. Siedemova Linda Green Avengers Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 756 01:55:47.5 435. 102.
34. Uchytilová Jana Bezděkov, Chotěboř Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1441 01:55:54.4 436. 103.
35. Slancová Tereza Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 342 01:56:11.1 444. 104.
36. Tomášková Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1972 01:56:14.9 447. 106.
37. Sedláčková Martina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1797 01:56:18.5 448. 107.
38. Fialová Irena #tymdejvid Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1558 01:56:28.1 454. 108.
39. Štěpáníková Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1215 01:56:49.2 467. 114.
40. Němcová Soňa šneci v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 466 01:57:03.5 474. 116.
41. Martinčeková Alexandra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1583 01:57:12.1 478. 118.
42. Řeháková Michaela Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1703 01:57:23.1 485. 123.
43. Šimanová Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1077 01:57:35.7 494. 127.
44. Martínková Vendula Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1746 01:57:46.0 501. 130.
45. Hejnová Martina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1478 01:57:46.8 502. 131.
46. Kupsová Eva Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1271 01:58:13.6 510. 133.
47. Bursey Monika Old Town Running Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1318 01:58:43.4 525. 142.
48. Moulisová Helena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 786 01:58:51.4 528. 143.
49. Prokopová Helena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1290 01:59:06.3 538. 147.
50. Pelešková Petra A.D.S. Rokycany s.r.o. Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1731 01:59:11.8 539. 148.
51. Rivera Eva Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1933 01:59:13.4 542. 149.
52. Kratochvílová Petra Grim team Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 935 01:59:22.2 546. 151.
53. Librová Iva PERUN TEAM BLANSKO Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 936 01:59:23.6 547. 152.
54. Řádková Helena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1448 01:59:26.6 550. 154.
55. Čančurová Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1240 01:59:29.4 553. 155.
56. Tryznová Ivana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1087 01:59:32.5 556. 157.
57. Bouchnerová Kristýna Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1930 02:00:03.6 582. 162.
58. Kafková Dagmar TJ Sokol Řícany a Radošovice Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1521 02:00:12.7 584. 164.
59. Bartošová Hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 793 02:00:14.3 587. 166.
60. NEVŘELOVÁ ZUZANA Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1818 02:00:30.5 592. 169.
61. Přibylová Kamila Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2148 02:00:56.1 600. 173.
62. Odrobinová Veronika Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1331 02:01:14.1 602. 174.
63. Andrýsová Kateřina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1963 02:01:21.3 607. 175.
64. Dudysová Jana Hrádek Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1506 02:01:23.3 609. 176.
65. Jedličková Jana Brno Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 925 02:01:33.1 611. 177.
66. Fialová Hana Fialky Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1751 02:01:40.4 612. 178.
67. Rybáčková Silvie Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1717 02:01:44.3 614. 179.
68. Marková Věra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1643 02:01:45.6 615. 180.
69. Güntherová Bohumila Nusleboys Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1969 02:01:47.5 616. 181.
70. Dohnalová Renata Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1546 02:01:48.2 617. 182.
71. Hrouzová Martina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1364 02:02:37.3 630. 185.
72. Labiková Petra #tymdejvid Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1574 02:02:47.1 634. 188.
73. Riley Dagmar Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1458 02:02:47.5 635. 189.
74. Mikešová Kateřina B+ Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1820 02:04:03.6 651. 201.
75. Brumlová Miroslava Třebíč Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1677 02:04:05.6 652. 202.
76. Koblihová Míša Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2342 02:04:08.5 654. 203.
77. Pokorná Aneta Maraton klub Kladno Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 997 02:04:11.4 656. 205.
78. Švejcarová Vlastimila AC Olšinky Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1080 02:04:50.1 665. 210.
79. Sedláčková Martina Olomouc Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 917 02:04:56.4 668. 212.
80. Vršovská Markéta Hanspaulka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1562 02:04:56.7 669. 213.
81. Táborská Hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1657 02:05:37.8 678. 217.
82. Křížková Kuthanová Nela Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 205 02:05:45.2 681. 219.
83. Groulíková Marketa LK SKODA Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1675 02:05:56.2 683. 220.
84. Hollerová Blanka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1477 02:06:02.7 684. 221.
85. Richtrová Jana Sunny Siberia & Husky Mahous Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 847 02:06:27.1 695. 225.
86. Kváčová Michaela Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1164 02:06:37.6 702. 228.
87. Hrouz Špačková Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1095 02:06:45.1 703. 229.
88. Rottnerová Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1523 02:06:55.1 708. 230.
89. Tomková Martina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 765 02:07:00.7 709. 231.
90. Kramáriková Lucie Pomáháme pohybem Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1467 02:07:07.4 714. 233.
91. Benková Mária Adidas Runners Prague Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2073 02:07:12.6 716. 234.
92. Černá Petra AK Bílina (j)Elita Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1089 02:07:28.3 721. 237.
93. Hloupá Klára Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 919 02:07:30.5 723. 238.
94. Šťastná Klára Budvar tým Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2030 02:07:36.7 724. 239.
95. Záhorská Pavlína Krásná Lípa Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1698 02:07:44.1 726. 241.
96. Králíčková Lenka VALACHIARUN.CZ Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 403 02:07:53.7 732. 246.
97. Bútorová Marcela Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1715 02:08:35.9 742. 250.
98. Zemanová Jitka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1537 02:08:45.5 744. 251.
99. Sekáčová Pavlína Nobert Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 921 02:08:48.9 745. 252.
100. Humlova Lydie Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1078 02:09:09.3 752. 255.
101. Vitanovská Běla Prostě běž DUBŇÁČCI 2022 Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2028 02:09:28.8 759. 257.
102. Patůčková Ivana Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1275 02:10:00.9 764. 260.
103. Svobodova Blanka Amcykl Humpolec Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1968 02:10:01.6 765. 261.
104. Matějková Ivana Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1426 02:10:13.8 767. 263.
105. Loučková Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1695 02:10:14.9 769. 264.
106. Přibyl Monika Running a Fitness Team Macho Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 940 02:10:20.1 772. 266.
107. Skleničková Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 930 02:10:34.9 777. 267.
108. Vlachová Monika Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1729 02:10:41.4 781. 271.
109. Škrabánková Lada BJS běžci Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 768 02:10:45.8 783. 272.
110. Čechalová Lucie Rokycany Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1980 02:11:02.7 791. 277.
111. Rajnošková Renata Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1834 02:11:34.7 795. 279.
112. Hasmanová Lenka Běžecký oddíl SK Doubravan Újezd Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1238 02:12:09.7 804. 283.
113. Benešová Kateřina Lipovka team Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1473 02:12:13.2 805. 284.
114. Brabcová Radka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1406 02:12:15.0 806. 285.
115. Šímová Renata Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1232 02:12:23.1 809. 288.
116. Hofbauerová Radka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 913 02:12:24.1 810. 289.
117. Škrnová Gabriela Prostě běž Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1084 02:12:45.2 814. 290.
118. Wirterlová Jana Rozběháme Karlovy Vary Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1280 02:12:49.5 816. 291.
119. Budilová Hana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1940 02:12:59.3 822. 296.
120. Rollová Iveta Radnice Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1848 02:12:59.8 823. 297.
121. Zachatová Lenka SPV Stěžery Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1330 02:13:00.5 824. 298.
122. Šnebergová Alena Radnice Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1847 02:13:01.1 825. 299.
123. Šímová Šárka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1935 02:13:03.3 826. 300.
124. Gajdošová Zuzana Prostě běž Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1474 02:13:08.5 835. 305.
125. Bártíková Alena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 773 02:13:25.5 843. 308.
126. Strakošová Lucie SRTG Praha Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1391 02:13:27.5 846. 310.
127. Kunová Jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1798 02:14:02.1 855. 315.
128. Havelková Ivana Libáň Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1334 02:14:13.2 859. 318.
129. Kokaisl Vendula Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 785 02:14:23.3 863. 321.
130. Aksamitová Alena Bílinská (j)Elita Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1092 02:14:24.3 864. 322.
131. Payerová Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1738 02:14:32.1 868. 324.
132. Smetanová Zdeňka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1533 02:14:38.4 875. 328.
133. Papírková Lenka Rozběháme Plzeň Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1616 02:14:41.6 877. 330.
134. Moučková Dagmar Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1865 02:14:52.4 879. 331.
135. Štěchová Jana AK Bílina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 934 02:15:15.3 883. 332.
136. Holdova Kamila Šneci v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 941 02:15:36.6 887. 334.
137. Škubalová Lucie Šneci v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 932 02:16:17.5 894. 336.
138. novotna Jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1484 02:16:31.6 896. 338.
139. Bucharová Jitka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1010 02:16:32.2 897. 339.
140. Odvody Zuzana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1552 02:16:39.9 903. 345.
141. Laube Pavlína Teplice (okres Teplice) Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 938 02:17:02.4 909. 348.
142. Monika Rozběháme Třemošnou Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1774 02:17:05.7 910. 349.
143. Vyorálková Marie Sedlice Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 285 02:17:12.9 913. 352.
144. Rakova Pavlina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1258 02:17:18.4 914. 353.
145. Hodková Martina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1799 02:18:19.3 925. 360.
146. Fabiánová Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1931 02:18:25.3 927. 361.
147. Němcová Markéta Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1811 02:19:18.2 939. 368.
148. Suchánková Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1712 02:20:05.2 944. 371.
149. Příhodová Kateřina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1863 02:20:19.2 948. 373.
150. Míková Helena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 772 02:20:59.4 954. 377.
151. Pánková Jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1999 02:21:46.2 958. 380.
152. Pecharová Eva Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1082 02:23:45.6 964. 381.
153. Ivánková Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1433 02:23:59.2 965. 382.
154. Pesserová Marcela Mattoni Freerun Jablonec nad Nisou Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1923 02:24:23.4 969. 384.
155. Žáková Monika Šneci v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 818 02:24:38.6 971. 386.
156. Grofková Petra Šneci v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 912 02:24:40.4 972. 387.
157. Zagrapanová Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 924 02:24:47.8 973. 388.
158. Valigurová Alžběta Rokycany Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1872 02:25:43.4 979. 392.
159. Zímová Jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 996 02:25:44.7 981. 393.
160. Kmoníčková Jana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1628 02:25:44.8 982. 394.
161. Pfefferová Jana AK Bílina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1096 02:26:15.1 986. 396.
162. Košková Marcela Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1970 02:26:20.4 988. 398.
163. Kopecká Kateřina Run Ladies Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1356 02:26:34.1 990. 400.
164. Ďuranová Alča Běhámespolu.cz Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1165 02:26:38.6 991. 401.
165. Kozohorská Kateřina Svatopolské běhny Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1607 02:27:56.4 996. 405.
166. Kubíčková Eva OB Vizovice Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1166 02:28:04.6 998. 407.
167. Proksová Petra Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1383 02:28:17.2 999. 408.
168. Kejvalová Hana Běhámespolu.cz Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 918 02:28:28.2 1002. 410.
169. Šťastná Klára Praha 8 Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1086 02:29:07.6 1008. 415.
170. Bielecká Anna Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1769 02:29:07.6 1009. 416.
171. Masopustová Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1678 02:29:32.2 1014. 418.
172. Poláková Alena Rozběháme Plzeň Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 219 02:29:45.1 1017. 420.
173. Suchanová Irena Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1640 02:30:14.8 1021. 422.
174. Hrubešová Dana ŠBV Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1960 02:30:19.5 1022. 423.
175. Blažková Matějová Vendula Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1642 02:30:23.5 1023. 424.
176. Novotná Petra Brno Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1076 02:30:24.7 1024. 425.
177. Hiršlová Alice Běchovice Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 74 02:30:40.7 1026. 426.
178. Vrablicová Jana Florbal J. Hradec Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 143 02:30:42.2 1027. 427.
179. Axamitová Petra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2056 02:30:46.6 1028. 428.
180. Červenková Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1349 02:31:19.4 1035. 432.
181. Zieglerova Vendula Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1737 02:31:22.5 1036. 433.
182. Farkas - Utzig Beate Wolfpack Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2051 02:31:32.9 1038. 435.
183. Peloušková Lucie Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1083 02:31:34.1 1039. 436.
184. Broncová Dagmar Run Ladies Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1355 02:32:03.4 1040. 437.
185. Fejtová Eva Šílené běžecké výzvy spojené s pohybem Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1508 02:32:55.9 1047. 442.
186. ČÁSLAVSKÁ LINDA Rozběhni se z chůze Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2211 02:34:31.8 1051. 445.
187. Šimon Kateřina Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 933 02:34:58.3 1052. 446.
188. Rudasová Pavla Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 2333 02:35:09.4 1053. 447.
189. Černá Renáta Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1965 02:37:08.2 1059. 451.
190. Jonášová Iva Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 911 02:37:24.3 1060. 452.
191. Radostová Romana Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1320 02:37:47.2 1063. 453.
192. Brožová Jana Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1721 02:38:17.8 1065. 455.
193. Slavíková Věra Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1392 02:38:36.9 1067. 456.
194. Žďárková Klára Rozběháme Plzeň Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 286 02:40:36.3 1071. 458.
195. Štěpánková Michaela Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1404 02:41:33.1 1075. 460.
196. Vostrčilová Martina Vysoké Mýto Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1488 02:42:08.9 1076. 461.
197. Hlásenská Andrea Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1978 02:42:57.1 1077. 462.
198. Šnajdrová Tereza Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1295 02:43:05.7 1078. 463.
199. Ranglová Eva PROSTĚ BĚŽ! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1296 02:43:07.4 1079. 464.
200. Hubáčková Květoslava Prostě běž! Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1374 02:47:20.1 1082. 467.
201. Chalupová Veronika Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1294 02:53:00.3 1085. 469.
202. Štybnerová Marcela Báječné ženy v běhu Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 920 02:53:33.8 1086. 470.
203. Razýmová Slavěna KozoÚči Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1079 02:56:18.5 1091. 473.
204. Vosická Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1428 02:58:57.5 1094. 475.
205. Máchová Miluše Pomáháme pohybem Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1465 03:01:33.8 1095. 476.
206. Bencsová Bohumila Pomáháme pohybem Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1463 03:01:35.7 1097. 477.
207. Synečková Lenka Půlmaraton Masters ženy (1982–1973) 1184 03:09:40.0 1100. 478.

Půlmaraton - Veteráni (1972–1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hlavinka Pavel VB Loučany Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1103 01:26:41.8 35. 35.
2. Škubal Radek Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1106 01:32:25.6 70. 65.
3. Bolek Rosťa Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 2072 01:34:06.9 86. 78.
4. Nesl Jaroslav Kostelec nad Labem Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 945 01:35:01.2 92. 84.
5. Vlčan Luboš SDH Pocoucov Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 943 01:35:29.2 96. 87.
6. Reim Thomas Team Erdinger Alkohlfrei Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1097 01:36:08.6 102. 91.
7. Šebesta Petr OB Chrast Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1543 01:36:24.6 107. 96.
8. Svatek Robert Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1620 01:37:31.3 115. 103.
9. Rulc Michal Říčanská jelita Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1956 01:40:00.6 152. 132.
10. Novotný Milan Mezno Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1104 01:40:24.8 154. 134.
11. JEZBERA ROMAN Sám za sebe 6 Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1804 01:41:19.4 164. 142.
12. Penc David Běchovice Runners Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1759 01:41:57.6 170. 148.
13. Novotný Radek Amelie Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1113 01:43:12.5 189. 163.
14. Hruška Radek Veselí nad Lužnicí Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 112 01:43:19.3 192. 166.
15. Buzický Vladimír Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1961 01:43:24.2 197. 171.
16. Roth Zdeněk Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1283 01:44:06.6 209. 182.
17. Dyntar Milan Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 2063 01:44:13.1 214. 185.
18. Nič Luděk CPPP Smečno Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1253 01:47:45.2 281. 230.
19. Martinec Oleg Nusleboys Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1279 01:47:59.5 285. 233.
20. Šusta Miloslav Cetyně Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1098 01:48:48.9 298. 245.
21. Jelinek Marek run Rozkoš Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 948 01:49:27.8 310. 254.
22. Kubák Jiří Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1367 01:49:32.2 312. 256.
23. Hlaváč František Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1613 01:49:33.1 313. 257.
24. Petrů František Petrovští Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1635 01:49:39.1 320. 262.
25. Budáč Artur Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1111 01:50:12.5 331. 266.
26. Šafra Martin Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 580 01:51:22.3 347. 280.
27. Pernica Pavel TJ Gumárny Zubří Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1108 01:51:23.7 350. 282.
28. Hlaváč Miroslav Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1666 01:51:36.3 352. 284.
29. Perzl Karel Tým Kleť Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1944 01:52:18.4 368. 293.
30. Němec Arnošt Kolín Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1011 01:52:55.6 375. 300.
31. Karásek Miloš Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 2023 01:52:56.6 376. 301.
32. Oulický Roman Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 949 01:52:59.1 378. 303.
33. Honzejk Milan Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1443 01:53:06.5 381. 305.
34. Moučka Pavel Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1547 01:53:20.4 390. 311.
35. Horáček Zdeněk Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1440 01:53:30.1 393. 314.
36. Košťál Jiří Bílinská (j)Elita Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 816 01:53:32.9 395. 315.
37. Němec Oldřich Bílinská (j)elita Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1545 01:53:52.9 405. 318.
38. Sova Jan MP Praha Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1229 01:54:01.5 407. 319.
39. Chochol Michael Praha 9 Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1223 01:54:11.4 411. 322.
40. Říčka Jaroslav Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1187 01:56:13.8 446. 341.
41. Mačenka Jiří Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1169 01:56:33.9 459. 350.
42. MANSFELD DAVID Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1511 01:56:53.9 469. 355.
43. Vašíček Martin Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1897 01:57:02.8 472. 357.
44. justych Jiří Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1984 01:57:41.8 498. 370.
45. Dvořák Pavel Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1697 01:58:12.3 508. 376.
46. Kubeša Jaroslav Brno-neregistrovaný Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1581 01:58:13.4 509. 377.
47. Chaloupka Zdeněk Pomáháme pohybem Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1461 01:58:30.3 520. 383.
48. Vávrečan Jan Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1501 01:58:50.7 527. 385.
49. Vabroušek Pavel TW Mělník Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1378 01:58:54.5 530. 387.
50. Kubišta Roman Středečníci Ostrov Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1439 01:59:03.4 532. 388.
51. Krulík Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1800 01:59:04.8 535. 389.
52. Tichý Ondřej Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1300 01:59:11.9 540. 392.
53. Bábek Martin Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1099 01:59:39.8 564. 405.
54. Novák Miloš Nadějkov Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1828 01:59:43.3 568. 408.
55. Zeman Jarda Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1850 01:59:44.2 571. 411.
56. Pokorný Jan Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1100 02:00:18.1 589. 422.
57. Bouma Jaroslav Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1673 02:00:29.7 591. 423.
58. Dolejš Miroslav Gepardi Plzeň Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 946 02:00:37.9 594. 425.
59. Vanek Petr Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 998 02:04:24.3 658. 452.
60. Kmoníček Roman Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1630 02:06:14.3 692. 469.
61. Mareš Martin Zruč - Senec Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 236 02:06:29.4 696. 471.
62. Špale Pavel Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1918 02:06:32.1 697. 472.
63. Kolman Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 764 02:06:45.7 704. 475.
64. Šmíd Jiří Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1102 02:07:09.7 715. 482.
65. Ševic Petr RSC Čechie Slaný Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1446 02:08:30.4 740. 491.
66. Souček Ivan Šneci v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1348 02:08:41.4 743. 493.
67. Zach Milan Báječné ženy v běhu Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1107 02:09:08.7 751. 497.
68. Chrz Pavel Šachový klub Ústí nad Labem Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 51 02:09:16.3 753. 498.
69. Ochrana Vladimír Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1340 02:10:29.2 775. 509.
70. Panuš Libor Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1170 02:10:42.6 782. 511.
71. Wohldann Roman Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 745 02:11:07.8 794. 516.
72. Veselý Jan Žízniví (b)ježci Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 953 02:12:32.4 811. 522.
73. Hejduk Václav Julča team Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1241 02:12:43.1 813. 524.
74. Veselý Miroslav VESELÁ ATLETIKA, z.s. Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1360 02:13:03.8 828. 527.
75. Sedláček Jan TKAČEVOVA LETKA Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1193 02:13:19.2 842. 535.
76. Klement Jiří Lochness Team Kleneč Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1736 02:13:26.8 844. 536.
77. Hakl Daniel Háčekteam Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1188 02:13:50.9 852. 539.
78. Kosorin Pavel Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1075 02:14:08.2 857. 541.
79. Wasserbauer Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1172 02:14:34.3 872. 547.
80. Šimonovský Jiří Žebrák Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1146 02:15:03.3 881. 550.
81. Švamberk Jan BBK Boršov nad Vltavou Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1109 02:15:06.6 882. 551.
82. Frydrych Dariusz KKB MOSIR KROSNO Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 2043 02:15:46.8 889. 555.
83. Štětka Robert Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1902 02:15:53.5 892. 558.
84. Stanton Sean Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 2038 02:16:48.8 905. 560.
85. Bronec Jaroslav Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1681 02:17:32.5 917. 562.
86. Wrožyna Pavel Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 320 02:17:58.4 919. 563.
87. Pecháček Aleš Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1394 02:18:29.3 930. 567.
88. Rajmon Jan Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1479 02:18:47.6 933. 569.
89. Majchrowicz Andrzej Klub Biegacza Provident Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1661 02:18:59.4 936. 571.
90. Randák Roman Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1833 02:20:05.3 945. 574.
91. Marek Jan #tymdejvid Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1101 02:20:12.6 947. 575.
92. Rutta Pavel Pisek Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1621 02:20:45.3 949. 576.
93. Kabát Jaroslav Písek Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1619 02:20:47.7 952. 577.
94. Černý Radovan Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1525 02:22:13.5 959. 579.
95. Kubalík Petr Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1205 02:23:27.4 963. 583.
96. Korbelář Luboš Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1256 02:24:18.5 967. 585.
97. Šťastný Jiří Praha 8 Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1171 02:29:07.1 1007. 593.
98. Krátký Jan Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1791 02:30:10.6 1019. 599.
99. Rousek František Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 2055 02:31:19.3 1034. 603.
100. BAXA PETR Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 230 02:32:04.2 1042. 604.
101. Ditrich Jiří Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1012 02:32:29.6 1045. 605.
102. Karásek Tomáš Ubrečené princezny Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1110 02:34:05.9 1050. 606.
103. Kostka Petr Úvaly Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1105 02:35:37.8 1055. 608.
104. Horák Martin ubrečené princezny Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 952 02:37:46.7 1062. 610.
105. Klaubr Václav Jen tak Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1189 02:58:06.1 1092. 619.
106. Štaiger Zdeněk Pomáháme pohybem Půlmaraton Veteráni (1972–1963) 1468 03:01:35.4 1096. 620.

Půlmaraton - Veteránky (1972–1963)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Budáčová Simona Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 960 01:35:43.5 97. 10.
2. Horešovská Markéta Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 2516 01:42:27.7 179. 24.
3. Vykoukalová Monika Semice Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1901 01:44:55.7 228. 32.
4. Mikulášová Olga Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 770 01:46:17.4 250. 42.
5. Vaňková Eva Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1173 01:47:40.5 280. 51.
6. Richterová Věra Pomalé šípy Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1174 01:51:23.7 349. 68.
7. Jelínkova Jitka Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 2016 01:53:30.7 394. 80.
8. Weissinger Weissinger Doris Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 2031 01:53:40.4 398. 83.
9. Kehárová Kateřina Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1995 01:57:26.9 488. 124.
10. Maršíková Lenka Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1864 01:58:42.9 523. 140.
11. Literová Jarmila Sama za sebe Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1117 01:59:04.6 534. 146.
12. Holeš Helena Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1853 02:00:12.7 586. 165.
13. Theinerová Monika Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 2508 02:00:41.2 595. 170.
14. Troupová Jitka Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 782 02:03:23.4 645. 196.
15. Cimlerová Lenka rozběháme roudnici Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1351 02:03:50.1 646. 197.
16. Hlínová Hana Šneci v běhu Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 297 02:04:22.3 657. 206.
17. Kostlánová Simona Senior klub Tábor Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 468 02:04:45.2 663. 208.
18. Malá Zuzana Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1752 02:06:09.7 690. 223.
19. Kunstová Lenka TJ Sokol Senohraby Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1411 02:06:32.7 698. 226.
20. Benešová Andrea Los Kulíškos Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1553 02:07:27.1 720. 236.
21. Řeháková Kateřina Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1260 02:09:00.6 747. 253.
22. Kučerová Eliška Rozběháme Tachovsko Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 955 02:09:17.9 754. 256.
23. Vrablíková Klára Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1303 02:09:45.6 761. 258.
24. Brabcová Radmila Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 819 02:09:46.7 762. 259.
25. Konečná Pavla Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1449 02:12:20.2 808. 287.
26. Šupolová Iveta Rozběháme K. VARY Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1282 02:12:50.5 817. 292.
27. Nápravová Pavla BONBON Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1846 02:13:05.8 830. 302.
28. Prchalová Jana Adventní běhání Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1974 02:13:54.3 853. 314.
29. Švejdova Helena Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 2010 02:14:11.5 858. 317.
30. Součková Helena Šneci v běhu Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1208 02:14:33.8 871. 325.
31. Wasserbauerová Hana Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 962 02:14:35.0 873. 326.
32. Čadová Lenka Stod Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1429 02:16:27.9 895. 337.
33. Brabcová Lenka WINNERS Znojmo Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 115 02:16:36.6 901. 343.
34. Dyedeková Jana Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1730 02:17:28.4 916. 355.
35. Vaňková Miloslava Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1658 02:18:19.1 924. 359.
36. Kutnerová Dana Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 957 02:18:28.3 929. 363.
37. Fabianová Renata Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1883 02:18:47.7 934. 365.
38. Ronovská Jana Plzeň Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 965 02:20:52.9 953. 376.
39. Kartakova Libuše Prostě běž! Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 963 02:27:09.2 993. 403.
40. Koubová Miloslava Kačenka Prokšová PROSTĚ BĚŽ Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1509 02:27:32.8 994. 404.
41. Březinová Jana Prostě běž! Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1119 02:28:28.9 1003. 411.
42. Hanáková Irena Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1859 02:29:18.1 1012. 417.
43. BAXOVÁ BLANKA Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1120 02:32:03.9 1041. 438.
44. Kolátorová Pavlína MTB MEL Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1124 02:32:13.5 1043. 439.
45. Vojtková Lada - Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1242 02:36:12.6 1056. 448.
46. Hájníková Štěpánka Liberec Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 999 02:36:39.8 1057. 449.
47. Černá Marcela Kladno Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1571 02:36:48.2 1058. 450.
48. Váchová Jana Merklín Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 961 02:48:53.0 1084. 468.
49. Klaubrová Danuše Jen tak Půlmaraton Veteránky (1972–1963) 1190 02:58:08.3 1093. 474.

Půlmaraton - Legendy muži (1962 a zkušenější)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hlinovský Václav PMDP Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1806 01:29:33.1 52. 49.
2. Batók Miroslav Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 787 01:37:44.3 121. 109.
3. Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1809 01:38:22.0 131. 116.
4. Holík Karel Stark Cycling Team Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 863 01:43:22.8 195. 169.
5. Hošek Lubomír Vyspělý jih Čech Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1447 01:45:23.8 235. 200.
6. Zákostelecký František Mokré Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1964 01:45:34.8 240. 204.
7. Frey Eduard TOM - KČT Kralupy nad Vltavou Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 449 01:47:14.7 271. 225.
8. Dlouhý Vladimír Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1310 01:47:24.9 275. 227.
9. Zámiš Zdeněk Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1539 01:49:30.4 311. 255.
10. Tunkl Lubos Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1662 01:52:49.1 373. 298.
11. Keller Rene Keryr Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1763 01:56:06.6 441. 338.
12. Dębiec Antoni Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 2047 01:58:53.5 529. 386.
13. KOUKLÍK Stanislav Benešovský běžecký klub Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1560 01:59:06.2 537. 391.
14. Nový Vladislav 1. Budislavický turistický oddíl Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1154 01:59:15.8 543. 394.
15. Kramárik Milan Pomáháme pohybem Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1466 02:02:04.1 621. 439.
16. Lukáš Jindřich Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1048 02:05:54.2 682. 463.
17. Smutek Miloslav 2bwinner Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1277 02:07:23.9 719. 484.
18. Sokolík Vladimír Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 864 02:09:55.2 763. 504.
19. Josl Lubomir Spartak Zandov Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1693 02:10:19.4 771. 506.
20. Pavlík Miroslav KOB Litvínov Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1047 02:10:51.8 786. 513.
21. Ševinský Jan Běžecký klub České spořitelny Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1713 02:12:47.3 815. 525.
22. Popelka Miloslav Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 2009 02:15:22.2 884. 552.
23. Suchánek Jiří Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1153 02:16:52.4 907. 561.
24. Zdeněk Novotný Zdeněk Běžec Vysočiny Jihlava Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 860 02:25:01.8 974. 586.
25. Žid Václa Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 861 02:29:11.5 1011. 595.
26. Křepela František Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1046 02:55:41.1 1090. 618.
27. Čeněk Miroslav Půlmaraton Legendy muži (1962 a zkušenější) 1212 03:09:58.7 1101. 623.

Půlmaraton - Legendy ženy ( 1962 a zkušenější)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zítová Alena MM Team Půlmaraton Legendy ženy ( 1962 a zkušenější) 1536 01:56:58.2 470. 115.
2. Wilfling Christiane Půlmaraton Legendy ženy ( 1962 a zkušenější) 798 02:02:56.4 639. 191.
3. Šmerdová Jarmila Půlmaraton Legendy ženy ( 1962 a zkušenější) 1007 02:07:52.1 731. 245.
4. Vedralová Zuzana Půlmaraton Legendy ženy ( 1962 a zkušenější) 1750 02:14:30.8 867. 323.
5. Kozlova Jana Půlmaraton Legendy ženy ( 1962 a zkušenější) 1830 02:30:12.2 1020. 421.

10 km - Muži 10km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štěpáník Pavel 10 km Muži 10km 1670 00:34:45.2 1. 1.
2. Novák Vojtěch Sk Sporting Příbram 10 km Muži 10km 1505 00:35:03.2 2. 2.
3. Gantner Jan TCV Jindřichův Hradec 10 km Muži 10km 2338 00:38:07.5 3. 3.
4. O´Neil Nick 10 km Muži 10km 1710 00:38:26.9 4. 4.
5. Šinágl Josef Atletika Benešov 10 km Muži 10km 2132 00:38:35.3 5. 5.
6. Zámiš Lukáš Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 1538 00:39:11.6 6. 6.
7. Strejček Jakub Ad Astra Team 10 km Muži 10km 2360 00:39:15.9 7. 7.
8. Mach Petr USK Praha 10 km Muži 10km 2354 00:39:23.3 8. 8.
9. Petr Vrchota 10 km Muži 10km 359 00:40:02.8 9. 9.
10. Štěpánek Kamil Dekerski 10 km Muži 10km 2506 00:40:08.7 11. 10.
11. Ježek Jan SK Svěrák 10 km Muži 10km 1344 00:41:38.9 13. 11.
12. Kadlec Miroslav 10 km Muži 10km 2434 00:42:43.4 14. 12.
13. Pavlas Pavel 10 km Muži 10km 2435 00:42:43.8 15. 13.
14. Hrádek Tomáš TJ Jiskra Nová Bystřice 10 km Muži 10km 2240 00:43:43.6 16. 14.
15. Tomiska Radek 10 km Muži 10km 2469 00:43:44.4 17. 15.
16. Václav Petr Rozběháme Třeboň 10 km Muži 10km 1067 00:43:52.6 18. 16.
17. Svoboda Josef 10 km Muži 10km 2257 00:43:59.8 19. 17.
18. Vacek Aleš 10 km Muži 10km 2495 00:44:26.7 20. 18.
19. Pišl Genadij 10 km Muži 10km 685 00:44:28.8 21. 19.
20. Holík Jakub 10 km Muži 10km 2352 00:44:56.3 23. 20.
21. Hojný Václav 10 km Muži 10km 1559 00:44:57.8 24. 21.
22. Křesina Jakub 10 km Muži 10km 2449 00:45:17.8 27. 22.
23. Hora Ondřej 10 km Muži 10km 2158 00:46:34.2 30. 23.
24. Škarban Pavel Johnyho jElita 10 km Muži 10km 2484 00:46:36.5 31. 24.
25. Bočan Vojtěch MILF team 10 km Muži 10km 2454 00:46:58.6 32. 25.
26. Hlinovský Václav OOP Třemošná 10 km Muži 10km 2478 00:46:58.7 33. 26.
27. Petráš Miroslav 10 km Muži 10km 2381 00:47:07.1 35. 27.
28. Janoušek Kamil 10 km Muži 10km 2192 00:47:25.8 38. 28.
29. Rýpar Miloslav Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2307 00:47:29.2 39. 29.
30. Konečný Jakub 10 km Muži 10km 2479 00:47:38.8 41. 30.
31. Němec Tomáš Vivobarefoot CB 10 km Muži 10km 2376 00:48:04.8 42. 31.
32. Dužík Dalibor 10 km Muži 10km 2223 00:48:04.9 43. 32.
33. Olmr Matyáš 10 km Muži 10km 2093 00:48:15.2 44. 33.
34. Šulc Martin 10 km Muži 10km 1855 00:48:20.3 45. 34.
35. Pupík Jan PupenDoIt 10 km Muži 10km 2492 00:48:20.5 46. 35.
36. Pupík František PupenDoIt 10 km Muži 10km 2491 00:48:20.7 47. 36.
37. Adamek Miloslav Vienna House 10 km Muži 10km 1810 00:48:21.4 48. 37.
38. Valenta David velosport valenta scott team 10 km Muži 10km 2086 00:48:25.9 49. 38.
39. Ondřej Procházka Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2317 00:48:41.4 52. 39.
40. Procházka Roman Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2319 00:48:43.5 53. 40.
41. Bečka Tomáš 10 km Muži 10km 2293 00:48:49.1 54. 41.
42. Brumla Marek Třebíč 10 km Muži 10km 2292 00:49:42.3 56. 42.
43. Žahour Pavel 10 km Muži 10km 2436 00:49:48.5 57. 43.
44. Nevrlý Zdenek Spinning & Fitness 10 km Muži 10km 2263 00:49:50.6 58. 44.
45. Beran Luboš 10 km Muži 10km 2413 00:50:09.1 59. 45.
46. Chundelák Tomáš 10 km Muži 10km 2343 00:50:42.4 61. 46.
47. Chochol Michael Praha 9 10 km Muži 10km 2173 00:50:43.6 62. 47.
48. Zugar Robert 10 km Muži 10km 1706 00:50:56.8 63. 48.
49. Zatloukal Ondřej PERUN TEAM BLANSKO 10 km Muži 10km 2126 00:51:25.3 64. 49.
50. Lorenc Jaroslav 10 km Muži 10km 2396 00:51:27.9 65. 50.
51. Kučera Lukáš 10 km Muži 10km 2417 00:51:31.3 66. 51.
52. Reček Petr SK Černé plíce 10 km Muži 10km 2390 00:51:44.6 67. 52.
53. Hejlová Karolína 10 km Muži 10km 356 00:51:54.7 68. 53.
54. Fišara Vojtěch 10 km Muži 10km 2418 00:51:55.2 69. 54.
55. Matějka Josef SSK Lišov 10 km Muži 10km 2203 00:51:55.6 70. 55.
56. Bouz Jaroslav Žer slimáky 10 km Muži 10km 2138 00:52:23.8 75. 56.
57. Sýkora Miroslav Motor České Budějovice 10 km Muži 10km 1069 00:52:32.7 77. 57.
58. Egrt Marcel AC Bilina 10 km Muži 10km 2399 00:52:38.1 78. 58.
59. Vukša 10 km Muži 10km 2493 00:52:39.3 79. 59.
60. Kopeček Adam 10 km Muži 10km 2239 00:52:46.3 81. 60.
61. Peckl Pavel 10 km Muži 10km 2256 00:53:06.5 84. 61.
62. Kaška Zdeněk SK Kyšperk 10 km Muži 10km 2273 00:53:21.1 86. 62.
63. Vaníček Jakub 10 km Muži 10km 2444 00:53:31.6 88. 63.
64. Malý Tomáš 10 km Muži 10km 2350 00:53:41.6 90. 64.
65. Čeloud Roman 10 km Muži 10km 2084 00:53:47.3 91. 65.
66. Bečka Petr 10 km Muži 10km 1317 00:53:54.4 92. 66.
67. Slovák Pavel Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2311 00:53:56.2 94. 67.
68. Hanyk Karel 10 km Muži 10km 2501 00:54:03.9 95. 68.
69. Vytásek Petr 10 km Muži 10km 2356 00:54:05.5 96. 69.
70. Tikal Daniel Šneci v běhu 10 km Muži 10km 2391 00:54:11.2 97. 70.
71. Machač Josef 10 km Muži 10km 973 00:54:11.8 99. 71.
72. Tesárek Vladislav Pivovar Kladno Kročehlavy 10 km Muži 10km 2427 00:54:16.3 100. 72.
73. Svoboda Luděk Luďův harém 10 km Muži 10km 2179 00:54:30.4 102. 73.
74. Šanda Jan 10 km Muži 10km 1182 00:54:34.7 103. 74.
75. Jelínek Petr 10 km Muži 10km 2455 00:55:00.5 104. 75.
76. Ordoš Ladislav 10 km Muži 10km 2232 00:55:02.4 106. 76.
77. Lacina Leoš Marketdesign RT 10 km Muži 10km 1301 00:55:06.9 107. 77.
78. Závora Ivan Báječní v běhu Líbeznice 10 km Muži 10km 2127 00:55:34.1 110. 78.
79. Vnenčák Jan České Budějovice 10 km Muži 10km 2357 00:55:56.8 113. 79.
80. Kučera Jan 10 km Muži 10km 2437 00:56:02.7 115. 80.
81. Beneš Tomáš 10 km Muži 10km 1112 00:56:04.6 117. 81.
82. novotny Mark 10 km Muži 10km 2229 00:56:09.6 118. 82.
83. Šimon Libor SYMBIO 10 km Muži 10km 1304 00:56:10.2 119. 83.
84. Pejchal Luboš 10 km Muži 10km 2409 00:56:14.9 121. 84.
85. Somogyi Dániel #tymdejvid 10 km Muži 10km 899 00:56:17.4 122. 85.
86. Staněk Tomáš 10 km Muži 10km 2465 00:56:22.4 127. 86.
87. Petýrek Michal Šneci v běhu 10 km Muži 10km 2274 00:56:40.3 128. 87.
88. Černý Pavel 10 km Muži 10km 2081 00:56:47.8 130. 88.
89. Sochacký Adam Římováci 10 km Muži 10km 1942 00:56:50.4 132. 89.
90. Bican Jirka Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2313 00:56:53.7 133. 90.
91. Kolovrátník Petr 10 km Muži 10km 2336 00:57:06.7 138. 91.
92. Šlápota Láďa Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2321 00:57:07.5 139. 92.
93. Vojtěšek Roman River road 10 km Muži 10km 1372 00:57:07.5 140. 93.
94. Last Christ River road 10 km Muži 10km 763 00:57:10.5 141. 94.
95. Halbich Filip 2b winner 10 km Muži 10km 2189 00:57:12.8 142. 95.
96. Nykodym Josef 10 km Muži 10km 1610 00:57:36.6 143. 96.
97. Sycha Pavel 10 km Muži 10km 800 00:57:48.5 147. 97.
98. Tesárek Michal 10 km Muži 10km 2290 00:57:51.2 148. 98.
99. Taft Petr Oslíkovi běženci 10 km Muži 10km 2439 00:58:06.3 149. 99.
100. Lifka Radek Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2315 00:58:14.6 152. 100.
101. Jankovský Matěj 10 km Muži 10km 2419 00:58:16.4 153. 101.
102. Koumal Martin 10 km Muži 10km 2430 00:58:38.4 163. 102.
103. Jelínek Jan 10 km Muži 10km 2452 00:58:52.8 168. 103.
104. Pufr František 10 km Muži 10km 1139 00:59:05.7 172. 104.
105. Lagron Luděk 10 km Muži 10km 2499 00:59:08.6 174. 105.
106. Nagy Jiří Kladno 10 km Muži 10km 2366 00:59:10.7 175. 106.
107. Spáčil Jan 10 km Muži 10km 2304 00:59:32.7 181. 107.
108. Kraus Jan Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2325 00:59:33.7 183. 108.
109. Mátl Štěpán 10 km Muži 10km 989 00:59:37.6 185. 109.
110. Veselka Jiří Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2329 00:59:42.7 189. 110.
111. Rieger Aleš Alda z Chru 10 km Muži 10km 2265 00:59:44.5 191. 111.
112. Ondrák Luboš 10 km Muži 10km 2091 00:59:53.8 195. 112.
113. Folkmann Marian BPS NP 10 km Muži 10km 2090 01:00:08.3 199. 113.
114. Mašek Jiří Lišov 10 km Muži 10km 2473 01:00:11.2 201. 114.
115. Hutař Tomáš Šneci v běhu 10 km Muži 10km 1051 01:00:22.6 203. 115.
116. Körber Martin 10 km Muži 10km 2242 01:00:27.7 206. 116.
117. Šebek Jiří Černošice 10 km Muži 10km 424 01:00:37.4 211. 117.
118. Kvasnica Radim Klobouk nahoru 10 km Muži 10km 1073 01:00:59.2 218. 118.
119. Hauser Jan Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2318 01:01:01.6 219. 119.
120. Mikuláš Vratko 10 km Muži 10km 2504 01:01:14.3 223. 120.
121. Maksut Saken 10 km Muži 10km 2471 01:01:38.4 231. 121.
122. Feuereisl Daniel 10 km Muži 10km 2298 01:01:39.2 232. 122.
123. Valek Richard 10 km Muži 10km 2116 01:01:49.8 236. 123.
124. Kec Daniel 10 km Muži 10km 2446 01:02:20.8 242. 124.
125. Ondřejček Jiří 10 km Muži 10km 2266 01:02:25.9 243. 125.
126. Kaščák Ján 10 km Muži 10km 2262 01:02:44.4 244. 126.
127. Krofta Roman 10 km Muži 10km 2411 01:03:17.6 250. 127.
128. Sýkora Martin 10 km Muži 10km 2115 01:03:21.8 252. 128.
129. Houžvička Petr Český Šternberk 10 km Muži 10km 2222 01:03:28.7 253. 129.
130. Galač Jakub Spinning a fitness Brno 10 km Muži 10km 1410 01:03:46.5 256. 130.
131. Zobal Petr Kaštani z Kaštanu 10 km Muži 10km 2114 01:03:56.5 259. 131.
132. Korda David 10 km Muži 10km 2194 01:04:05.2 263. 132.
133. Šimánek Miroslav 10 km Muži 10km 2402 01:04:45.2 272. 133.
134. Vaněk Aleš OCR Runners Beroun 10 km Muži 10km 1226 01:05:11.8 278. 134.
135. Farka Vojtěch 10 km Muži 10km 2398 01:05:16.7 279. 135.
136. Šubr Jiří Spinning&Fitness 10 km Muži 10km 2212 01:05:32.6 283. 136.
137. Tesner Tomáš 10 km Muži 10km 2161 01:05:38.1 285. 137.
138. Neškodný Martin Status Fit IGY Team 10 km Muži 10km 2460 01:05:44.9 289. 138.
139. Panuš Vilém 10 km Muži 10km 2387 01:05:46.5 290. 139.
140. Mojžíš Martin 10 km Muži 10km 2372 01:05:55.1 292. 140.
141. Cigler Jan REVisNICE 10 km Muži 10km 2083 01:05:58.8 293. 141.
142. Valenta Milan Cyklotrip 10 km Muži 10km 2166 01:06:24.9 298. 142.
143. Brablc Bozetech 10 km Muži 10km 1455 01:07:11.6 309. 143.
144. Skrbek Miroslav Běžecký klub České spořitelny 10 km Muži 10km 2316 01:07:34.8 318. 144.
145. Zumr Václav 10 km Muži 10km 2297 01:08:51.2 332. 145.
146. Klepal Petr PERUN TEAM BLANSKO 10 km Muži 10km 2089 01:08:51.6 334. 146.
147. Moulis Matyáš 10 km Muži 10km 2497 01:08:54.4 335. 147.
148. fiala Pavel 10 km Muži 10km 2227 01:08:55.4 336. 148.
149. Hána Pavel 10 km Muži 10km 2371 01:09:11.1 338. 149.
150. Němec Petr Šneci v běhu 10 km Muži 10km 2445 01:09:26.7 342. 150.
151. Štěch Martin AK Bílina 10 km Muži 10km 61 01:09:49.3 349. 151.
152. Kotek Petr Tkačevova letka 10 km Muži 10km 1194 01:10:15.7 356. 152.
153. Zemánek Petr 10 km Muži 10km 2464 01:10:37.3 359. 153.
154. Kec Martin 10 km Muži 10km 2447 01:12:53.1 368. 154.
155. Doležal Jan Rychlé šípy 10 km Muži 10km 2171 01:13:16.9 371. 155.
156. Sládek Martin Rychlé šípy 10 km Muži 10km 2170 01:13:18.4 372. 156.
157. Šlehubr Aleš Šneci v běhu 10 km Muži 10km 2462 01:13:19.4 373. 157.
158. Kalík Jan Rychlé šípy 10 km Muži 10km 1217 01:13:19.7 374. 158.
159. Jejkal Petr 10 km Muži 10km 1204 01:13:40.6 375. 159.
160. Klement Miloslav 10 km Muži 10km 2459 01:14:05.1 383. 160.
161. Hlava Libor 10 km Muži 10km 2168 01:20:51.0 410. 161.
162. Fajtl Richard 10 km Muži 10km 2129 01:21:57.7 415. 162.
163. Vondráček Matouš BK Slavoj Nováci 10 km Muži 10km 255 01:22:42.7 417. 163.
164. Weber Miroslav BKČS 10 km Muži 10km 2128 01:24:33.9 418. 164.
165. Musil Filip 10 km Muži 10km 2092 01:31:51.3 421. 165.
166. Růžička Adam 10 km Muži 10km 2131 01:31:52.1 422. 166.
167. Musil Zdeněk 10 km Muži 10km 2082 01:31:54.1 423. 167.
168. Vyorálek Petr Sedlice 10 km Muži 10km 21 01:33:57.9 427. 168.
169. novotny Tomas 10 km Muži 10km 2228 01:39:31.3 430. 169.

10 km - Ženy 10 km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jakubíčková Hanka Nový Vojířov 10 km Ženy 10 km 2369 00:40:04.6 10. 1.
2. Mikešová Michaela SK Čtyři Dvory 10 km Ženy 10 km 2275 00:41:24.3 12. 2.
3. Pohořalá Martina 10 km Ženy 10 km 2468 00:44:52.6 22. 3.
4. Matrasová Katka Velo club Tábor 10 km Ženy 10 km 2500 00:45:13.3 25. 4.
5. Vyskočilová Adéla Prague Triathlon 10 km Ženy 10 km 2490 00:45:17.3 26. 5.
6. Šináglová Lenka Benešov 10 km Ženy 10 km 284 00:45:22.5 28. 6.
7. Budínová Blanka 10 km Ženy 10 km 2146 00:45:36.8 29. 7.
8. Krejdlová Lenka Rozchoďto 10 km Ženy 10 km 2241 00:47:02.2 34. 8.
9. Radová Nikol TJ Loko Veselí nad Lužnicí 10 km Ženy 10 km 2488 00:47:09.1 36. 9.
10. Valentová Markéta velosport valenta scott team 10 km Ženy 10 km 2105 00:47:09.1 37. 10.
11. Bolková Karolina 10 km Ženy 10 km 2477 00:47:31.6 40. 11.
12. Maravi Karolina 10 km Ženy 10 km 2159 00:48:26.7 50. 12.
13. Spudilová Michaela Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2328 00:48:34.9 51. 13.
14. Ročková Veronika 10 km Ženy 10 km 2337 00:48:56.5 55. 14.
15. Šmejkalová Hana Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2314 00:50:29.3 60. 15.
16. Nikelová Denisa Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2331 00:52:01.2 71. 16.
17. Leitgebová Bohuslava 10 km Ženy 10 km 2277 00:52:06.9 72. 17.
18. Majíčková Zuzana 10 km Ženy 10 km 2300 00:52:14.6 73. 18.
19. Jelínková Denisa LENDY CLUB 10 km Ženy 10 km 2377 00:52:22.7 74. 19.
20. Šebková Ester Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2327 00:52:30.1 76. 20.
21. Kofentová Nikola 10 km Ženy 10 km 1875 00:52:45.2 80. 21.
22. Procházková Alena Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2323 00:52:57.3 82. 22.
23. Gurková Dana 10 km Ženy 10 km 1152 00:52:57.9 83. 23.
24. Řádová Martina 10 km Ženy 10 km 2305 00:53:08.5 85. 24.
25. Kašová Petra 10 km Ženy 10 km 838 00:53:25.9 87. 25.
26. Červená Petra 10 km Ženy 10 km 2334 00:53:40.4 89. 26.
27. Hrkalová Tereza #FNKS 10 km Ženy 10 km 2119 00:53:54.6 93. 27.
28. Otipkova Lenka KB 10 km Ženy 10 km 2094 00:54:11.7 98. 28.
29. Mizerová Jana 10 km Ženy 10 km 2380 00:54:21.6 101. 29.
30. Jelínková Karolína 10 km Ženy 10 km 2422 00:55:00.6 105. 30.
31. Zourková Lucie Blansko 10 km Ženy 10 km 2502 00:55:12.8 108. 31.
32. Kočí Hana 10 km Ženy 10 km 2259 00:55:14.6 109. 32.
33. Tvrzová Petra Prostě běž 10 km Ženy 10 km 2278 00:55:52.1 111. 33.
34. Chocholová Jana Praha 9 10 km Ženy 10 km 1224 00:55:56.3 112. 34.
35. Lagronová Kateřina 10 km Ženy 10 km 2498 00:56:00.8 114. 35.
36. Zachystalová Petra 10 km Ženy 10 km 2362 00:56:03.6 116. 36.
37. Svobodová Leona Betokon 10 km Ženy 10 km 2157 00:56:13.2 120. 37.
38. Škopková Michaela 10 km Ženy 10 km 2482 00:56:18.7 123. 38.
39. Weisová Eva JS Team 10 km Ženy 10 km 2197 00:56:19.2 124. 39.
40. Kubešová Anna Rozběháme Roudnici 10 km Ženy 10 km 1272 00:56:20.2 125. 40.
41. Dvořákavá Kateřina 10 km Ženy 10 km 2466 00:56:21.1 126. 41.
42. Svobodová Marcela 10 km Ženy 10 km 1497 00:56:44.5 129. 42.
43. Bočanová Veronika MILF TEAM 10 km Ženy 10 km 2147 00:56:49.1 131. 43.
44. Spurná Karolína 10 km Ženy 10 km 2392 00:56:54.5 134. 44.
45. Onderková Adéla 10 km Ženy 10 km 2404 00:56:54.7 135. 45.
46. Kociánová Barbara 10 km Ženy 10 km 1268 00:56:56.1 136. 46.
47. Dužíková Petra 10 km Ženy 10 km 2224 00:57:06.1 137. 47.
48. Jánová Tereza 10 km Ženy 10 km 2118 00:57:37.3 144. 48.
49. Dobiášová Veronika Rozběháme Rakovník 10 km Ženy 10 km 391 00:57:39.4 145. 49.
50. Krbeček Klozarova Kristyna 10 km Ženy 10 km 2279 00:57:40.9 146. 50.
51. Vaníčková Gabriela 10 km Ženy 10 km 2397 00:58:09.1 150. 51.
52. Boháčová Anna SK Chotěboř 10 km Ženy 10 km 1150 00:58:12.1 151. 52.
53. Kutláková Lucie 10 km Ženy 10 km 2302 00:58:16.7 154. 53.
54. Körberová Denisa 10 km Ženy 10 km 2243 00:58:16.9 155. 54.
55. Božoňová Eva 10 km Ženy 10 km 2503 00:58:17.8 156. 55.
56. Pastrňáková Zuzana Winners Znojmo 10 km Ženy 10 km 2450 00:58:18.3 157. 56.
57. Martínková Magda 10 km Ženy 10 km 2505 00:58:21.5 158. 57.
58. Bendová Simona 10 km Ženy 10 km 1178 00:58:22.5 159. 58.
59. Němcová Kateřina 10 km Ženy 10 km 2353 00:58:25.7 160. 59.
60. Plíšková Kateřina 10 km Ženy 10 km 2394 00:58:32.5 161. 60.
61. Nováková Nikola 10 km Ženy 10 km 2429 00:58:37.4 162. 61.
62. Brodská Kateřina Johnyho jElita 10 km Ženy 10 km 2485 00:58:39.3 164. 62.
63. Tóbiás Iveta 10 km Ženy 10 km 2448 00:58:40.9 165. 63.
64. Pecklová Michaela 10 km Ženy 10 km 2255 00:58:44.2 166. 64.
65. Mošovská Lucie Báječné ženy v behu 10 km Ženy 10 km 2393 00:58:48.9 167. 65.
66. Rečková Ivana 10 km Ženy 10 km 2389 00:58:55.4 169. 66.
67. Prouzová Lenka Rozběháme Hořovicko 10 km Ženy 10 km 2285 00:58:57.6 170. 67.
68. Ema Vopelková Running 10 km Ženy 10 km 2085 00:59:04.3 171. 68.
69. Havlová Ilona 10 km Ženy 10 km 2199 00:59:06.1 173. 69.
70. Riabova Polina AK Křižany 10 km Ženy 10 km 2467 00:59:14.2 176. 70.
71. Mašlová Kateřina BK Slavoj Nováci 10 km Ženy 10 km 177 00:59:14.7 177. 71.
72. Toncarová Gabriela TJ Jiskra Třeboň 10 km Ženy 10 km 2365 00:59:18.6 178. 72.
73. Derevjaníková Lucie 10 km Ženy 10 km 2288 00:59:29.9 179. 73.
74. Zelenková Karolína 10 km Ženy 10 km 2507 00:59:32.2 180. 74.
75. Kvašnovská Michaela #tymdejvid 10 km Ženy 10 km 2162 00:59:33.3 182. 75.
76. Motlová Petra Status Fit IGY Team 10 km Ženy 10 km 2461 00:59:37.1 184. 76.
77. Medková Karolina Rychlí Medvědi 10 km Ženy 10 km 922 00:59:40.5 186. 77.
78. Vojtěšková Daniela Kalistafyzioběh 10 km Ženy 10 km 2280 00:59:40.9 187. 78.
79. Pumprová Markéta 10 km Ženy 10 km 2378 00:59:42.3 188. 79.
80. Václavková Lucie 10 km Ženy 10 km 2272 00:59:42.7 190. 80.
81. Kubáková Jitka 10 km Ženy 10 km 1368 00:59:46.2 192. 81.
82. Kalistová Martina Kalistafyzioběh 10 km Ženy 10 km 2281 00:59:47.3 193. 82.
83. Jílková Petra Kalistafyzioběh 10 km Ženy 10 km 2282 00:59:48.6 194. 83.
84. Müller Anežka 10 km Ženy 10 km 2160 01:00:02.3 196. 84.
85. Kolásková Anna - 10 km Ženy 10 km 2181 01:00:05.3 197. 85.
86. Voborová Michaela 10 km Ženy 10 km 2245 01:00:05.6 198. 86.
87. Novakova Helena 10 km Ženy 10 km 2296 01:00:10.5 200. 87.
88. Trnková Lucie 10 km Ženy 10 km 2425 01:00:16.2 202. 88.
89. Mikušová Kateřina Oslíkovi běženci 10 km Ženy 10 km 2440 01:00:25.8 204. 89.
90. Hedvičáková Adéla Spinning&Fitness 10 km Ženy 10 km 2234 01:00:27.2 205. 90.
91. Klepalová Vendula PERUN TEAM BLANSKO 10 km Ženy 10 km 2155 01:00:32.5 207. 91.
92. Procházková Lucie #tymdejvid 10 km Ženy 10 km 2458 01:00:32.5 208. 92.
93. Požárová Tereza 10 km Ženy 10 km 1908 01:00:33.8 209. 93.
94. Skořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 10 km Ženy 10 km 2236 01:00:35.9 210. 94.
95. Hrubá Lucie Langsam Nevojice 10 km Ženy 10 km 835 01:00:40.2 212. 95.
96. Smutková Markéta 10 km Ženy 10 km 2216 01:00:43.4 213. 96.
97. Jánská Šárka 10 km Ženy 10 km 2451 01:00:44.2 214. 97.
98. Mazuchová Wanda Nejlepší kamarádi 10 km Ženy 10 km 2217 01:00:47.8 215. 98.
99. Nováková Eva ŠBV 10 km Ženy 10 km 2414 01:00:56.2 216. 99.
100. Gálová Jana Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2332 01:00:58.8 217. 100.
101. Lorencová Bláhová Romana 10 km Ženy 10 km 2395 01:01:03.4 220. 101.
102. Grygárková Jitka Pomáháme pohybem 10 km Ženy 10 km 926 01:01:03.7 221. 102.
103. Černá Romana 10 km Ženy 10 km 2428 01:01:09.4 222. 103.
104. Šavarová Iva 10 km Ženy 10 km 2144 01:01:14.5 224. 104.
105. Gorniaková Beáta Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2326 01:01:16.2 225. 105.
106. Hauserová Alena Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2324 01:01:25.7 226. 106.
107. Opletalová Irena Mattoni free run Mariánské údolí 10 km Ženy 10 km 1085 01:01:28.1 227. 107.
108. Rušavá Lucie 10 km Ženy 10 km 2344 01:01:35.3 228. 108.
109. Mužíková Ivana 10 km Ženy 10 km 2299 01:01:36.3 229. 109.
110. Mertlíková Hana Spartak Vrchlabí 10 km Ženy 10 km 2405 01:01:37.7 230. 110.
111. Kofroňová Vanda 10 km Ženy 10 km 2123 01:01:41.3 233. 111.
112. Marešová Petra 10 km Ženy 10 km 2400 01:01:44.2 234. 112.
113. Reuter Julia 10 km Ženy 10 km 2453 01:01:45.1 235. 113.
114. Houžvičková Lucie Český Šternberk 10 km Ženy 10 km 1460 01:01:56.4 237. 114.
115. Suchá Eva Opilé veverky 10 km Ženy 10 km 2099 01:01:57.6 238. 115.
116. Muzičková Jana 10 km Ženy 10 km 2248 01:01:58.3 239. 116.
117. Karlová Nela 10 km Ženy 10 km 2486 01:01:58.7 240. 117.
118. Švorčíková Eva 10 km Ženy 10 km 2487 01:02:18.2 241. 118.
119. Machová Anna 10 km Ženy 10 km 2250 01:03:01.2 245. 119.
120. Urxová Jana 10 km Ženy 10 km 2174 01:03:03.4 246. 120.
121. Švecová Petra 10 km Ženy 10 km 2101 01:03:08.6 247. 121.
122. Panáčková Veronika SK Živnobanka 10 km Ženy 10 km 2178 01:03:12.5 248. 122.
123. Vlková Gabriela 10 km Ženy 10 km 2249 01:03:14.4 249. 123.
124. Hovorková Karolína Báječné ženy v běhu 10 km Ženy 10 km 1257 01:03:19.2 251. 124.
125. Nehodová Veronika Musher klub JCC 10 km Ženy 10 km 2383 01:03:31.8 254. 125.
126. Franková Linda 10 km Ženy 10 km 2349 01:03:38.6 255. 126.
127. Němcová Veronika 10 km Ženy 10 km 2379 01:03:48.2 257. 127.
128. Sedláčková Jana Luďův harém 10 km Ženy 10 km 2180 01:03:54.4 258. 128.
129. Thornton Monika Mattoni free run Braník 10 km Ženy 10 km 398 01:03:58.6 260. 129.
130. ŠMÍDOVÁ JITKA Prostě běž! 10 km Ženy 10 km 2186 01:03:59.7 261. 130.
131. HRUBÁ PETRA Prostě běž! 10 km Ženy 10 km 2363 01:04:00.9 262. 131.
132. Hojná Petra 10 km Ženy 10 km 1451 01:04:09.2 264. 132.
133. Vítová Šárka 10 km Ženy 10 km 2426 01:04:17.5 265. 133.
134. Šprynglová Gabriela 10 km Ženy 10 km 1031 01:04:31.7 266. 134.
135. Hambalčíková Jana Kamechy FunRun 10 km Ženy 10 km 2187 01:04:35.6 267. 135.
136. Frýdlová Michaela Prostě běž! 10 km Ženy 10 km 2201 01:04:39.3 268. 136.
137. Plachá Jitka 10 km Ženy 10 km 2261 01:04:40.8 269. 137.
138. Kostovová Barbora Žer slimáky 10 km Ženy 10 km 2145 01:04:41.3 270. 138.
139. Vaňková Klára Running Academy Cerhovice 10 km Ženy 10 km 2431 01:04:41.6 271. 139.
140. Volkova Natalja 2b winner 10 km Ženy 10 km 2188 01:04:53.9 273. 140.
141. Procházková Anežka 10 km Ženy 10 km 2441 01:04:54.9 274. 141.
142. Bušková Tereza 10 km Ženy 10 km 2335 01:04:55.2 275. 142.
143. Pejšová Klára 10 km Ženy 10 km 2496 01:04:59.4 276. 143.
144. Pichlíková Pavlína Running Academy Cerhovice 10 km Ženy 10 km 2432 01:05:10.2 277. 144.
145. Turnhöferová Marie MY FIT Český Krumlov 10 km Ženy 10 km 2456 01:05:16.7 280. 145.
146. Castro Laura 10 km Ženy 10 km 2470 01:05:23.6 281. 146.
147. Rešová Alena Běhám Pro Hospic Most 10 km Ženy 10 km 2289 01:05:29.1 282. 147.
148. Čápová Kateřina 10 km Ženy 10 km 2198 01:05:34.4 284. 148.
149. Hrazdírová Karolína J'Elita 10 km Ženy 10 km 2367 01:05:43.4 286. 149.
150. Šmejkalová Iva 10 km Ženy 10 km 2264 01:05:44.7 287. 150.
151. Pavelková Lucie 10 km Ženy 10 km 2142 01:05:44.8 288. 151.
152. Kárová Iveta RAC Cerhovice 10 km Ženy 10 km 1228 01:05:46.5 291. 152.
153. Kulovaná Xenie 10 km Ženy 10 km 2237 01:06:03.2 294. 153.
154. Bořecká Klára Crytococcus Neoformans 10 km Ženy 10 km 2108 01:06:05.7 295. 154.
155. Panušková Martina 10 km Ženy 10 km 1009 01:06:07.9 296. 155.
156. Mikutová Dana 10 km Ženy 10 km 1316 01:06:21.4 297. 156.
157. Náchodská Markéta 10 km Ženy 10 km 2163 01:06:24.9 299. 157.
158. Dužíková Karolína 10 km Ženy 10 km 2226 01:06:27.2 300. 158.
159. Dítětová Dominika 10 km Ženy 10 km 2225 01:06:27.5 301. 159.
160. Glovanová Erika 10 km Ženy 10 km 380 01:06:34.1 302. 160.
161. Šašková Eva 10 km Ženy 10 km 1821 01:06:37.7 303. 161.
162. Matějovská Eva 10 km Ženy 10 km 2361 01:06:40.9 304. 162.
163. Peksová Kateřina Holky ze Šumavy 10 km Ženy 10 km 2374 01:06:41.7 305. 163.
164. Kratochvilová Lenka Matky v běhu 10 km Ženy 10 km 1395 01:06:44.1 306. 164.
165. Štípková Michaela 10 km Ženy 10 km 2355 01:06:55.4 307. 165.
166. Březinová Martina Slavoj Barrandov 10 km Ženy 10 km 2104 01:07:06.7 308. 166.
167. Tomandlová Romana Running 10 km Ženy 10 km 2103 01:07:16.2 310. 167.
168. Pekárková Blanka BÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU 10 km Ženy 10 km 1528 01:07:21.7 311. 168.
169. Kašová Jitka 10 km Ženy 10 km 2097 01:07:22.4 312. 169.
170. Dítětová Adéla Rozchoďto 10 km Ženy 10 km 2246 01:07:28.1 313. 170.
171. Kolomá Kateřina Rozchoďto 10 km Ženy 10 km 1207 01:07:29.1 314. 171.
172. Růžičková Jitka Rozchoďto 10 km Ženy 10 km 2301 01:07:29.7 315. 172.
173. Brožová Šárka 10 km Ženy 10 km 2351 01:07:29.9 316. 173.
174. Douděrová Lucie Rozchoďto 10 km Ženy 10 km 2253 01:07:30.3 317. 174.
175. Jurík Michaela MyFit Český Krumlov 10 km Ženy 10 km 2474 01:07:39.3 319. 175.
176. Sladka Martina Run Praha Plzen 10 km Ženy 10 km 2410 01:07:39.7 320. 176.
177. Horová Alžběta 10 km Ženy 10 km 2295 01:07:50.4 321. 177.
178. Oulická Martina 10 km Ženy 10 km 2218 01:07:52.7 322. 178.
179. Morávková Zdeňka 10 km Ženy 10 km 854 01:08:03.2 323. 179.
180. Aranyossyová Markéta 10 km Ženy 10 km 2475 01:08:09.6 324. 180.
181. Adamcsekova Milada Frisco a rtěnka 10 km Ženy 10 km 2276 01:08:16.8 325. 181.
182. KASPRIŠINOVÁ Petra 10 km Ženy 10 km 2382 01:08:17.1 326. 182.
183. Pluskalová Michaela 10 km Ženy 10 km 1291 01:08:19.3 327. 183.
184. Zemanová Věra 10 km Ženy 10 km 2483 01:08:21.8 328. 184.
185. Košinová Marie 10 km Ženy 10 km 2407 01:08:34.1 329. 185.
186. Flanderková Zdeňka Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 1724 01:08:47.1 330. 186.
187. Korbelářová Zdeňka 10 km Ženy 10 km 2480 01:08:49.5 331. 187.
188. Klepalová Lenka PERUN TEAM BLANSKO 10 km Ženy 10 km 2151 01:08:51.2 332. 188.
189. Hořejší Věra Holky ze Šumavy 10 km Ženy 10 km 2375 01:08:56.6 337. 189.
190. Chmelová Iva Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2308 01:09:18.3 339. 190.
191. Křížová Zdeňka run Rozkoš 10 km Ženy 10 km 2107 01:09:23.6 340. 191.
192. Vrátníková Alice ROZBĚHÁME PLZEŇ 10 km Ženy 10 km 1094 01:09:23.8 341. 192.
193. Kubištová Martina Proč Ne 10 km Ženy 10 km 2220 01:09:27.6 343. 193.
194. Kučerová Markéta 10 km Ženy 10 km 2210 01:09:28.1 344. 194.
195. Chalupová Iva Rozchoďto 10 km Ženy 10 km 2247 01:09:34.1 345. 195.
196. Šmídová Petra 10 km Ženy 10 km 2206 01:09:38.9 346. 196.
197. Sýkorová Klára Rozchoďto 10 km Ženy 10 km 2384 01:09:41.1 347. 197.
198. Vondrášková Denisa Rozchoďto 10 km Ženy 10 km 1243 01:09:43.4 348. 198.
199. Seidlová Marie 10 km Ženy 10 km 2202 01:09:50.1 350. 199.
200. Škarydová Lenka ŠBV 10 km Ženy 10 km 2424 01:09:52.3 351. 200.
201. Netíková Naděžda Prostě běž! 10 km Ženy 10 km 7 01:09:54.3 352. 201.
202. Šrejmová Petra Běhámespolu.cz 10 km Ženy 10 km 1185 01:09:55.8 353. 202.
203. Polednová Žaneta Vzdám to až zítra 10 km Ženy 10 km 2442 01:10:03.1 354. 203.
204. Kravarová Michaela 10 km Ženy 10 km 2368 01:10:08.2 355. 204.
205. Růzhová Kateřina 10 km Ženy 10 km 1040 01:10:18.8 357. 205.
206. Nováková Ludmila 10 km Ženy 10 km 1822 01:10:28.5 358. 206.
207. Sýkorová Anna 10 km Ženy 10 km 2117 01:10:37.3 360. 207.
208. Secka Marketa J'Elita Run 10 km Ženy 10 km 2388 01:10:38.7 361. 208.
209. Nováková Hana 10 km Ženy 10 km 1091 01:10:57.1 362. 209.
210. Kuklikova Barbora 10 km Ženy 10 km 2208 01:11:14.5 363. 210.
211. Ondřejčková Tereza 10 km Ženy 10 km 2267 01:11:27.8 364. 211.
212. Růžičková Jana Rozběhej Plzeň 10 km Ženy 10 km 964 01:12:01.3 365. 212.
213. Pávková Marta 10 km Ženy 10 km 2339 01:12:24.5 366. 213.
214. Fišarová Barbora 10 km Ženy 10 km 1037 01:12:30.9 367. 214.
215. Švehlová Eva Kalistafyzioběh 10 km Ženy 10 km 2303 01:13:12.7 369. 215.
216. Kubalíková Lucie Šneci v běhu 10 km Ženy 10 km 163 01:13:16.6 370. 216.
217. Malá Zuzana Klub Malých 10 km Ženy 10 km 2200 01:13:43.9 376. 217.
218. Vaskova Katerina 10 km Ženy 10 km 2347 01:13:45.5 377. 218.
219. ČERMÁKOVÁ Eva VYZOBANÉ SLUNEČNICE 10 km Ženy 10 km 2364 01:13:46.1 378. 219.
220. Löblová Magdaléna BPSNP 10 km Ženy 10 km 2111 01:13:47.4 379. 220.
221. Nová Ivana 1. Budislavický turistický oddíl 10 km Ženy 10 km 2121 01:13:49.9 380. 221.
222. Peštová Petra Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2310 01:13:58.2 381. 222.
223. Petriláková Dominika ŠBV 10 km Ženy 10 km 2403 01:14:01.2 382. 223.
224. Chybova Jana 10 km Ženy 10 km 2120 01:14:06.3 384. 224.
225. Phamová Gita Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km 2149 01:14:22.6 385. 225.
226. Suchanová Anna 10 km Ženy 10 km 2214 01:14:34.5 386. 226.
227. Černohorská Lucie 10 km Ženy 10 km 2215 01:14:34.5 387. 227.
228. Kosorin Lenka Bellis 10 km Ženy 10 km 2443 01:14:45.9 388. 228.
229. Štanclová Martina 10 km Ženy 10 km 2193 01:14:46.9 389. 229.
230. Zelenková Marie 10 km Ženy 10 km 2348 01:15:07.2 390. 230.
231. Janečková Martina 10 km Ženy 10 km 2141 01:15:10.5 391. 231.
232. Chobodová Jana 10 km Ženy 10 km 2472 01:15:27.8 392. 232.
233. Brablcová Hana 10 km Ženy 10 km 2244 01:15:49.2 393. 233.
234. Honzejková Katřina 10 km Ženy 10 km 2221 01:15:50.3 394. 234.
235. Kambová Karolína 10 km Ženy 10 km 2385 01:15:51.7 395. 235.
236. Jelenová Ivana 10 km Ženy 10 km 2195 01:15:57.6 396. 236.
237. Möhwaldová Julie 10 km Ženy 10 km 1143 01:16:01.6 397. 237.
238. Škochová Monika 10 km Ženy 10 km 2175 01:16:35.3 398. 238.
239. Brzobohatá Šárka TTT 10 km Ženy 10 km 2406 01:16:40.2 399. 239.
240. Krámská Hana 10 km Ženy 10 km 2110 01:16:47.3 400. 240.
241. Klimová Lenka 10 km Ženy 10 km 2408 01:16:49.3 401. 241.
242. Phamová Mai Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km 2135 01:17:05.2 402. 242.
243. Koutníková Veronika ROZCHOĎTO 10 km Ženy 10 km 2251 01:17:19.7 403. 243.
244. Grančayová Veronika Kalistafyzioběh 10 km Ženy 10 km 2283 01:18:08.3 404. 244.
245. Benešová Hana Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km 2150 01:18:39.3 405. 245.
246. Froňková Petra 10 km Ženy 10 km 2136 01:19:15.3 406. 246.
247. Ondřejčková Iveta 10 km Ženy 10 km 2268 01:19:17.3 407. 247.
248. Cyrankowski Jana 10 km Ženy 10 km 2167 01:19:53.1 408. 248.
249. Vohradníková Eva 10 km Ženy 10 km 2137 01:19:59.6 409. 249.
250. Kokuňková Adriana 10 km Ženy 10 km 2346 01:21:04.4 411. 250.
251. Mičanová Kateřina 10 km Ženy 10 km 2140 01:21:24.6 412. 251.
252. Procházková Kateřina Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km 2100 01:21:33.2 413. 252.
253. Strolená Lenka Prostě běž 10 km Ženy 10 km 2358 01:21:40.8 414. 253.
254. Hájková Marta 10 km Ženy 10 km 1034 01:22:42.2 416. 254.
255. Filipová Simona 10 km Ženy 10 km 2133 01:31:50.2 419. 255.
256. Musilová Blanka 10 km Ženy 10 km 2152 01:31:51.1 420. 256.
257. Musilová Karolína 10 km Ženy 10 km 2095 01:31:54.2 424. 257.
258. Dostálová Nikola Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2330 01:31:59.6 425. 258.
259. Boková Eva Blechy v běhu 10 km Ženy 10 km 2106 01:32:27.3 426. 259.
260. Jendrichovská Marie Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2322 01:36:29.3 428. 260.
261. Jendrichovská Lada Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 10 km 2320 01:36:30.3 429. 261.