Výsledky závodu

XC triathlon DACHSMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.06.2022



ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km - Muži 20 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Strnad Tomáš Team CykloTrener ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 11 01:42:50.8 2. 1.
2. Fancke Michal Haken ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 17 01:45:49.4 4. 2.
3. Cmunt Petr ELEVEN Head CST Cyklolive ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 42 01:46:16.6 5. 3.
4. Pávek Martin CZU Praha / Rolníci ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 49 01:54:01.6 8. 6.
5. Jordán Daniel Triatlon Česká Lípa ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 77 01:57:20.7 10. 8.
6. Krčll Pavel Fox Media ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 21 01:57:49.2 11. 9.
7. Marek Matěj Triatlon Plzeň ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 47 01:59:03.3 12. 10.
8. Řež Adam TT Krušnoman ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 33 02:00:22.8 13. 11.
9. Pirzkall Marek Specialed Europe ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 29 02:00:46.1 14. 12.
10. Mrázek Pavel Sportteam Hrádek ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 12 02:02:35.9 15. 13.
11. Ansorge Phillipp O-See Sports e.v. ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 38 02:04:25.1 17. 14.
12. Knejzlík Tomáš Triatlonová akademie Plzeň ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 13 02:05:15.9 19. 15.
13. Insausti Javier La Grupetta ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 50 02:13:58.3 24. 20.
14. Novák František TRI-SKI Horní Počernice ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 15 02:17:08.1 27. 23.
15. Raffay David TRI-SKI Horní Počernice ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 16 02:19:17.5 31. 27.
16. Dörner Jaroslav Heaven Team ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 84 02:36:00.9 48. 38.
17. Terroba Pablo ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 78 02:51:37.4 52. 41.
  Čumpelík Marek Czech MultiSport Coaching ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 20 – 39 let 40 DNF    

ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km - Ženy 20 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bisová Štěpánka ELEVEN Head CST Cyklolive ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Ženy 20 – 39 let 56 02:02:46.3 16. 1.
2. Veselková Adéla Cyklotrenér VDF ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Ženy 20 – 39 let 53 02:22:05.2 33. 2.
3. Hančíková Bára ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Ženy 20 – 39 let 51 02:26:28.9 39. 3.
4. Korandová Petra 2BWINNER team ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Ženy 20 – 39 let 54 02:27:33.7 41. 4.
5. Trauškeová Eva Betri ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Ženy 20 – 39 let 55 02:50:21.6 51. 5.

ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km - Muži 40 – 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jirák Karel Triatlon Česká Lípa ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 4 01:51:51.4 6. 4.
2. Kolařik Tomáš Cyklorenova Cvikov ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 31 01:52:05.3 7. 5.
3. Knejzlik Marek ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 14 01:55:12.0 9. 7.
4. Krejný Kamil AKTIVIT s.r.o team ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 28 02:08:35.0 20. 16.
5. Krejčí Milan Tri club Česká Lípa ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 22 02:13:59.8 25. 21.
6. Falko Krüger O-SEE Sports e.V. ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 36 02:17:42.0 29. 25.
7. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 35 02:18:13.4 30. 26.
8. Filip Lukáš Czech Tri K.team ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 2 02:19:56.6 32. 28.
9. Kohler Jens O-See Sports e.v. ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 23 02:22:12.3 34. 29.
10. Chott Jan koloshop ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 39 02:23:26.8 35. 30.
11. Zalabák Otakar STK Varnsdorf ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 3 02:28:47.1 42. 33.
12. Vetešník Ladislav Munro sprint Cvikov ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 19 02:29:26.3 43. 34.
13. Matějů Michal Sild Team ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 20 02:31:07.8 45. 36.
14. Makovič Ján Bahnožrouti ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 6 02:51:47.5 53. 42.
15. Kocik Vojtech ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 25 02:58:37.1 54. 43.
  Marek Jiří SPONA Teplice ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 40 – 49 let 26 DNF    

ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km - Muži 50 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Marek Daniel Triatlon Plzeň ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 48 02:10:01.6 21. 17.
2. Peterka Marek Děčin ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 10 02:10:43.5 22. 18.
3. Fiala Aleš SK Slavia Praha ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 5 02:13:36.9 23. 19.
4. Holinka Jan ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 24 02:16:01.9 26. 22.
5. Zemler Václav Nazdařbůh ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 27 02:17:18.0 28. 24.
6. Strnad Petr KSM Hrádek ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 18 02:25:07.2 36. 31.
7. Řež Zdeněk Spona Teplice ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 34 02:27:28.3 40. 32.
8. Balatka Jaroslav Czech Multisport Coaching ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 8 02:31:00.2 44. 35.
9. Klaus Schwager, O-SEE Sports e.V. ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 37 02:32:09.9 46. 37.
10. Věchet Ladislav Dachsman team ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 7 02:37:39.3 49. 39.
11. Lang Jaroslav Fabrika Man ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 32 02:38:22.8 50. 40.
12. Máj Karel Liberec ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Muži 50 a více let 30 03:00:24.7 55. 44.

ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km - Týmová štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Matoušek Jan Cyklo Spinn Elite A ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Týmová štafeta 205 01:39:46.1 1. 1.
2. Růžická Zbyněk Cyklo Spinn Elite B ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Týmová štafeta 130 01:44:27.1 3. 2.
3. Martin Hoffmann + Jiří Lukeš + Šíma Hoffmann SmržBene ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Týmová štafeta 201 02:04:43.4 18. 3.
4. Jana Bartáková + Ita Krafková + Zdeněk Walter IZJ Team ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Týmová štafeta 203 02:25:44.4 37. 4.
5. Štastná Stanislav D-ASTMA ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Týmová štafeta 204 02:26:06.1 38. 5.
6. Barbora Strnadová + Martin Matoušek + Jitka Knýřová KSM Hrádek ORIGINAL - 0,6 / 26 / 6 km Týmová štafeta 202 02:32:46.8 47. 6.

HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km - Chlapci 16 – 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hoffmann Ondra Czech MultiSport Coaching HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Chlapci 16 – 19 let 9 00:44:51.3 1. 1.

HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km - Dívky 16 – 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nováková Jarmila Nový Bor HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Dívky 16 – 19 let 101 01:03:56.3 8. 1.
2. Nováková Viktorie Nový Bor HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Dívky 16 – 19 let 102 01:11:22.0 10. 2.

HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hochmut Jaroslav Heaven Team HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Muži 107 00:49:18.4 2. 2.
2. Pleva Zdeněk Team Česká Tlama HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Muži 110 00:49:29.9 3. 3.
3. Staněk Marek HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Muži 105 00:51:00.4 4. 4.
4. Veselý Jiři Matoni Jablonec HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Muži 106 00:53:10.3 5. 5.
5. Veselka Lubomír SAK Rumburk HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Muži 104 00:55:12.6 6. 6.
6. Medynský Dan HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Muži 109 00:57:15.2 7. 7.
7. Kalvoda Břetislav Monro Sprin Cvikov HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Muži 108 01:07:42.8 9. 8.

HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nováková Jarmila Nový Bor HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Ženy 103 01:15:11.9 11. 3.
2. Hornová Kateřina Hopman Team HOBBY - 0,4 / 8,5 / 3 km Ženy 52 01:19:42.4 12. 4.