Výsledky závodu

FyzioRUN 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 19.05.2022



5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ďurec Peter Banská Bystrica 5 km Muži 12 00:15:29.4 1. 1.
2. Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5 km Muži 6 00:16:42.8 2. 2.
3. Kupidlovský Daniel Stodůlky 5 km Muži 3 00:17:09.5 3. 3.
4. Růžek Ondra 5 km Muži 122 00:18:57.6 5. 4.
5. Costiou Pierre Rugby Club Podebrady 5 km Muži 120 00:19:41.1 7. 5.
6. Kubišta Martin 5 km Muži 113 00:19:41.8 8. 6.
7. Flanderka Milan 5 km Muži 24 00:19:47.4 9. 7.
8. Rucki Marek 5 km Muži 144 00:19:56.8 10. 8.
9. Němec Vojtěch 5 km Muži 68 00:20:09.4 12. 9.
10. Obešlo František 5 km Muži 73 00:20:23.9 13. 10.
11. Matha Jan 5 km Muži 60 00:20:29.8 14. 11.
12. Lekeš Marek FN Motol 5 km Muži 44 00:20:32.1 15. 12.
13. Hůlovec Tomáš HOŠIHU 5 km Muži 47 00:20:51.9 16. 13.
14. Kolář Jáchym Atletický klub Kozodírky na Jičínsku 5 km Muži 52 00:20:53.8 17. 14.
15. Stříbrný Martin Team Vandersexxx 5 km Muži 86 00:20:54.0 18. 15.
16. Dinda Ondřej Ruská válečná lodi, jdi do prdele 5 km Muži 20 00:20:54.2 19. 16.
17. Hudec Jan Mibcon 5 km Muži 42 00:21:08.1 20. 17.
18. Capouch Martin Fsps MUNI 5 km Muži 95 00:21:09.5 21. 18.
19. Lachmann Hynek Marusič Hammers 5 km Muži 55 00:21:17.1 22. 19.
20. Plešek Kamil 5 km Muži 125 00:21:27.1 23. 20.
21. Kozel Jakub 5 km Muži 116 00:21:34.0 25. 21.
22. Šebek Jiří Běžecký klub České spořitelny 5 km Muži 87 00:22:02.1 27. 22.
23. Obešlo Marek FN Motol 5 km Muži 74 00:22:55.0 29. 23.
24. Návrat Filip 5 km Muži 66 00:23:02.8 30. 24.
25. Vaselý Daniel Astra ZMZ 5 km Muži 93 00:23:04.1 31. 25.
26. Novák Jakub TVL, CPM 5 km Muži 71 00:23:34.0 33. 26.
27. Seeman Pavel 5 km Muži 137 00:23:59.2 34. 27.
28. Dušák Adam 5 km Muži 101 00:24:09.5 35. 28.
29. Zobal Ondřej 5 km Muži 15 00:24:21.6 36. 29.
30. Wood Ian KOVO Praha 5 km Muži 16 00:24:47.1 39. 30.
31. Prokop Jiří FSpS MUNI 5 km Muži 79 00:25:33.1 43. 31.
32. Kmeť Jan 5 km Muži 147 00:25:56.2 45. 32.
33. Streblov Pavel Penta 5 km Muži 131 00:26:01.2 47. 33.
34. Nekola Adam Mibcon 5 km Muži 83 00:26:12.7 49. 34.
35. Šulc Vlastimil Nervy v Kýblu 5 km Muži 129 00:26:48.8 53. 35.
36. Novotný Štěpán 5 km Muži 134 00:27:02.0 54. 36.
37. Grandcourt Peter 5 km Muži 34 00:28:00.7 61. 37.
38. Gadjiev Abdulla 5 km Muži 32 00:28:41.8 63. 38.
39. Halámka Jiří 5 km Muži 104 00:28:50.4 64. 39.
40. Janoušek Petr 5 km Muži 109 00:29:09.2 67. 40.
41. Špinka Josef 5 km Muži 90 00:30:41.8 72. 41.
42. Martiš Ondřej 5 km Muži 59 00:31:10.6 77. 42.
43. Vu Duc FSpS MUNI 5 km Muži 17 00:31:30.9 81. 43.
44. Gabriel Ondřej Husihu 5 km Muži 31 00:32:54.4 86. 44.
45. Holík Miroslav 5 km Muži 124 00:33:40.5 88. 45.
46. Macek Jan 5 km Muži 117 00:33:52.2 89. 46.
47. Fundák Marek 5 km Muži 30 00:38:23.8 97. 47.

5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jíšová Barbora Eleven Run Team 5 km Ženy 1 00:18:21.0 4. 1.
2. Bárdoš Markéta TJ Dukla Praha 5 km Ženy 2 00:18:58.5 6. 2.
3. Hrachovcová Monika ASK Slavia Praha 5 km Ženy 7 00:20:00.3 11. 3.
4. Pavlová Ivana 5 km Ženy 77 00:21:31.0 24. 4.
5. Jeřábková Ladislava Barbarian Extreme Team 5 km Ženy 49 00:21:59.3 26. 5.
6. Milesová Iva PSK Olymp Praha 5 km Ženy 63 00:22:08.6 28. 6.
7. Buzková Tereza Trailpoint 5 km Ženy 18 00:23:04.4 32. 7.
8. Vaňková Eva 5 km Ženy 92 00:24:27.8 37. 8.
9. Stodolová Anna Orel Studenec 5 km Ženy 85 00:24:44.3 38. 9.
10. Šebková Ester 5 km Ženy 88 00:24:55.3 40. 10.
11. Schusterová Tereza 5 km Ženy 82 00:25:05.8 41. 11.
12. Čechová Iveta Na furt 5 km Ženy 19 00:25:12.1 42. 12.
13. Geigerová Lenka 5 km Ženy 33 00:25:36.2 44. 13.
14. Koudelková Petra MAP MY RUM 5 km Ženy 53 00:25:58.2 46. 14.
15. Kuželová Michaela MAP MY RUM 5 km Ženy 54 00:26:02.8 48. 15.
16. Ulrichová Michaela 5 km Ženy 136 00:26:23.2 50. 16.
17. Pelcová Veronika 5 km Ženy 119 00:26:26.8 51. 17.
18. Pešicová Lucie 5 km Ženy 78 00:26:36.3 52. 18.
19. Kozlová Kateřina Map MY Rum 5 km Ženy 114 00:27:07.8 55. 19.
20. Bažantová Barbora 5 km Ženy 11 00:27:10.1 56. 20.
21. Mathová Magdaléna 5 km Ženy 61 00:27:43.3 57. 21.
22. Kramperová Adéla 5 km Ženy 103 00:27:55.0 58. 22.
23. Valdaufová Kateřina Map MY Rum 5 km Ženy 132 00:27:55.3 59. 23.
24. Noffdannová Barbora Fyziobuchty 5 km Ženy 102 00:27:55.5 60. 24.
25. Knížová Barbora 5 km Ženy 140 00:28:09.3 62. 25.
26. Trnková Denisa 5 km Ženy 148 00:28:52.9 65. 26.
27. Matoušková Jana 5 km Ženy 126 00:28:57.3 66. 27.
28. Volfová Míša 5 km Ženy 127 00:29:13.4 68. 28.
29. Kuťková Katarína Máma v běhu/Jony v kočárku 5 km Ženy 13 00:29:35.8 69. 29.
30. Špacírová Marie 5 km Ženy 89 00:30:18.4 70. 30.
31. Novotná Kateřina 5 km Ženy 72 00:30:37.0 71. 31.
32. Dutková Alžběta 5 km Ženy 22 00:30:42.7 73. 32.
33. Carbajo Anna 5 km Ženy 133 00:30:47.3 74. 33.
34. Vidovičová Helena MK Tlapky v tahu 5 km Ženy 94 00:31:02.6 75. 34.
35. Klačová Jana 5 km Ženy 50 00:31:05.0 76. 35.
36. Šnellerová Barbora 5 km Ženy 141 00:31:10.7 78. 36.
37. Kohánková Tereza 5 km Ženy 121 00:31:15.3 79. 37.
38. Prylová Pavla FN Motol 5 km Ženy 80 00:31:25.6 80. 38.
39. Lázárová Beata 5 km Ženy 58 00:31:35.7 82. 39.
40. Liška Karolína Na furt 5 km Ženy 97 00:31:48.7 83. 40.
41. Řezníčková Michaela 5 km Ženy 81 00:32:11.5 84. 41.
42. Stárková Jana 5 km Ženy 84 00:32:29.0 85. 42.
43. Hůlovcová Tereza Liga proti špeku 5 km Ženy 57 00:33:00.0 87. 43.
44. Vinklerová Jitka 5 km Ženy 96 00:34:05.2 90. 44.
45. Hochmanová Alexandra 5 km Ženy 138 00:34:24.0 91. 45.
46. Macková Lucie 5 km Ženy 118 00:34:58.5 92. 46.
47. Mrázová Tereza 5 km Ženy 65 00:35:29.7 93. 47.
48. Janoušková Jana 5 km Ženy 110 00:35:50.8 94. 48.
49. Tetíková Jana 5 km Ženy 91 00:36:03.6 95. 49.
50. Holasová Michaela 5 km Ženy 40 00:38:23.7 96. 50.