Výsledky závodu

Stodská osmička

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.07.2022



8 km - Dorostenci do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Macán Jakub AC Domažlice 8 km Dorostenci do 19 let 59 00:32:18.6 8. 8.
2. Flek Šimon Ac Domažlice 8 km Dorostenci do 19 let 57 00:34:43.8 16. 16.
3. Dubový Martin Sokol Plzeň Petřín 8 km Dorostenci do 19 let 35 00:38:52.8 35. 32.

8 km - Junioři 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Krýsl Lukáš AC Domažlice 8 km Junioři 20-29 let 32 00:27:56.0 1. 1.
2. Drábek Lukáš 8 km Junioři 20-29 let 65 00:31:02.7 4. 4.
3. Bořík Filip 8 km Junioři 20-29 let 51 00:32:35.5 10. 10.
4. Zelenka Ladislav 8 km Junioři 20-29 let 70 00:32:50.9 11. 11.
5. Hána Daniel HHS Zbůch 8 km Junioři 20-29 let 31 00:46:38.1 58. 47.

8 km - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štěpáník Pavel AK Škoda Plzeň 8 km Muži 30-39 let 38 00:28:21.4 2. 2.
2. Dietl Marek 8 km Muži 30-39 let 83 00:31:19.8 5. 5.
3. Dvořák Vítězslav TTK Slavia Plzeň 8 km Muži 30-39 let 89 00:34:13.1 14. 14.
4. Pflug Adam 8 km Muži 30-39 let 49 00:35:05.4 18. 17.
5. Fořt Karel Dynamo Bytovky 8 km Muži 30-39 let 67 00:35:18.6 19. 18.
6. Chmelíř Petr HC Chotíkov 8 km Muži 30-39 let 33 00:36:00.7 23. 21.
7. Šejda Petr 8 km Muži 30-39 let 93 00:38:13.7 30. 27.
8. Zahoř Zdeněk 8 km Muži 30-39 let 68 00:38:20.5 32. 29.
9. Hřebec Martin Hujerovi 8 km Muži 30-39 let 85 00:38:20.6 33. 30.
10. Hořký Miloslav 8 km Muži 30-39 let 84 00:38:35.2 34. 31.
11. Hložek Filip 8 km Muži 30-39 let 60 00:41:22.0 46. 38.
12. Musílek Jakub 8 km Muži 30-39 let 90 00:45:53.3 56. 45.
13. Masl Josef Seals Run 8 km Muži 30-39 let 42 00:46:37.9 57. 46.

8 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vrána Pavel KMP 8 km Muži 40-49 let 61 00:30:06.4 3. 3.
2. Bečvář Josef Plzeň 8 km Muži 40-49 let 53 00:31:48.3 6. 6.
3. Sedláček Jan TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 km Muži 40-49 let 40 00:32:31.5 9. 9.
4. Veselý Petr 8 km Muži 40-49 let 55 00:33:39.6 12. 12.
5. Majer Jan ED system Silvini team 8 km Muži 40-49 let 71 00:34:11.6 13. 13.
6. Hrdlička Jan 8 km Muži 40-49 let 69 00:35:32.0 20. 19.
7. Peteřík Tomáš Hujerojc 8 km Muži 40-49 let 82 00:35:55.7 22. 20.
8. Jílek Pavel Cykloservis Malát Klatovy 8 km Muži 40-49 let 43 00:36:19.5 24. 22.
9. Dvorský Petr Hujerojc 8 km Muži 40-49 let 76 00:38:04.7 28. 25.
10. Berka Vilém Stod 8 km Muži 40-49 let 81 00:38:19.9 31. 28.
11. Nejedlý Přemysl 8 km Muži 40-49 let 46 00:39:16.2 36. 33.
12. Gabriel Václav Run The World 8 km Muži 40-49 let 73 00:39:27.9 38. 34.
13. Žák Miloslav Real Hradec 8 km Muži 40-49 let 47 00:40:34.8 43. 36.
14. Macán Miloslav BKV Holýšov 8 km Muži 40-49 let 58 00:41:28.4 47. 39.

8 km - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. David Ivan SV Stříbro 8 km Muži 50-59 let 50 00:32:06.8 7. 7.
2. Voráček Karel Sokol Dolany 8 km Muži 50-59 let 77 00:36:52.2 26. 24.
3. Procházka Zdeněk ACES Team K. Vary 8 km Muži 50-59 let 45 00:38:13.1 29. 26.
4. Ondrášik Milan BKV Holýšov 8 km Muži 50-59 let 78 00:41:09.4 44. 37.
5. Gabriel Jan 8 km Muži 50-59 let 74 00:42:13.0 48. 40.
6. Nevečeřal Jan Beverly Runners 8 km Muži 50-59 let 54 00:44:34.3 51. 42.

8 km - Muži 60-69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Procházka Jiří RMT 8 km Muži 60-69 let 41 00:34:28.6 15. 15.
2. Vrabec Jiří Fírové 8 km Muži 60-69 let 92 00:36:47.0 25. 23.
3. Vlasák Jaroslav AVL Stříbro 8 km Muži 60-69 let 88 00:40:10.3 42. 35.

8 km - Muži 70+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kubal Vlastimil Stod 8 km Muži 70+ let 64 00:43:48.4 50. 41.
2. Svoboda Jan KD Příbram 8 km Muži 70+ let 62 00:44:54.2 52. 43.
3. Fait Karel AGP Domažlice 8 km Muži 70+ let 72 00:45:25.8 54. 44.
4. Šůcha Vaclav SV Stříbro 8 km Muži 70+ let 87 00:48:33.3 63. 48.
5. Kasík Míra ČESKY BEŽECKY KLUB 8 km Muži 70+ let 39 00:52:10.3 65. 49.

8 km - Juniorky do 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Skotnicová Anita Štefko Running 8 km Juniorky do 30 let 86 00:39:42.8 39. 5.
2. Šizlingová Petra BKV Holýšov 8 km Juniorky do 30 let 66 00:39:50.6 40. 6.
3. Svobodova Marketa 8 km Juniorky do 30 let 52 00:40:07.5 41. 7.
4. Ondrášiková Markéta BKV Holýšov 8 km Juniorky do 30 let 79 00:41:09.7 45. 8.
5. Bošková Michaela 8 km Juniorky do 30 let 75 00:45:43.7 55. 11.

8 km - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Müllerová Soňa TJ Baník Stříbro 8 km Ženy 30-39 let 91 00:34:57.8 17. 1.
2. Pflugová Jana 8 km Ženy 30-39 let 48 00:45:11.9 53. 10.
3. Vápeníková Olga 8 km Ženy 30-39 let 95 00:46:49.4 59. 12.
4. Šejdová Kateřina 8 km Ženy 30-39 let 94 00:48:22.3 61. 14.
5. Sušanková Jitka 8 km Ženy 30-39 let 96 00:53:44.7 66. 17.

8 km - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Adamcová Helena 8 km Ženy 40-49 let 37 00:35:48.1 21. 2.
2. Fleková Pavlína 8 km Ženy 40-49 let 56 00:37:53.8 27. 3.
3. Argmannová Jana SDH Osvračín 8 km Ženy 40-49 let 36 00:42:25.7 49. 9.
4. Volenová Věra Prostě běž! 8 km Ženy 40-49 let 80 00:48:24.6 62. 15.

8 km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lukášková Zlata SV Stříbro 8 km Ženy 50+ let 44 00:39:18.3 37. 4.
2. Dubová Ilona BKV Holyšov 8 km Ženy 50+ let 34 00:46:55.8 60. 13.
3. Svobodová Dana KD Příbram 8 km Ženy 50+ let 63 00:51:52.9 64. 16.