Výsledky závodu

Tuchořické okruhy

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.06.2022



3 okruhy - M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Edward Davies Joshua CK Příbram Fany Gastro 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 149 02:01:41.7 8. 5.
2. Raichl Mikuláš Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 205 02:01:42.7 9. 6.
3. Mirovský Petr Lavi-stars Giant 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 9 02:01:46.4 11. 8.
4. Rusek Matěj Koloshop Team 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 148 02:01:48.3 14. 10.
5. Gdula Tomáš FoxMedia 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 47 02:02:08.4 23. 15.
6. Vaněček Lukáš Hnízdil Team 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 169 02:03:45.9 27. 19.
7. Januška David UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 204 02:10:24.8 41. 30.
8. Schuhler Tomáš LawiStars-Giant 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 186 02:13:01.8 50. 36.
9. Fanderlik David UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 203 02:14:34.4 52. 37.
10. Šulc Vojtěch Dexter Cycling 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 32 02:16:35.8 53. 38.
11. Laudát Vít 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 184 02:16:55.9 54. 39.
12. Fajkus Radek KSB Benátky n. J. 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 196 02:16:56.4 56. 41.
13. Hampl Ondřej Ústecké Centrum Cyklistiky 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 151 02:17:22.5 66. 49.
14. Urban Filip Hopman team Žatec 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 190 02:20:55.9 73. 55.
15. Vavrek Oto Outfindo Team 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 51 02:21:00.7 74. 56.
16. Frimas Aron 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 176 02:28:07.3 84. 64.
17. Týc Robert 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 183 02:34:45.9 96. 71.
18. Bláha Petr Hopman team Žatec 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 189 02:43:34.3 101. 75.
  Kopecký Štěpán LAWI Stars - GIANT 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 195 DNF    
  Matula Michal Mika Training 3 okruhy M19 – muži ročník narození 2003 – 1993 a mladší 193 DNF    

3 okruhy - M30 – muži ročník narození 1992 - 1983

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kollert Michal Xeelo Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 8 01:56:56.7 1. 1.
2. Endler Filip Lawi stars - GIANT 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 117 01:57:29.5 5. 2.
3. Dudek Tomás Xeelo Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 1260 02:01:37.6 6. 3.
4. Vlachovský Michal KOLOFIX 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 22 02:03:12.5 26. 18.
5. Marvan Vojta Hnizdil team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 181 02:03:46.4 28. 20.
6. Novák Vít CFC Kladno 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 1203 02:05:11.1 29. 21.
7. Charvát Ondřej Tama Královice 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 13 02:05:32.1 30. 22.
8. Cupl Thomas Xeelo Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 3 02:07:55.0 33. 25.
9. Pech Jan 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 150 02:08:36.7 36. 26.
10. Vodák Martin Xeelo Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 2 02:08:45.6 37. 27.
11. Stránský Ondřej TJ Slavia Karlovy Vary 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 306 02:09:59.3 38. 28.
12. Vejvar Lukáš Stark Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 140 02:10:19.6 40. 29.
13. Pavel Zháňal 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 1202 02:10:25.5 42. 31.
14. Brill Miroslav Team Bike Březová 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 1259 02:11:24.2 47. 34.
15. Schubert Jan 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 115 02:17:11.5 61. 44.
16. wolf Jan Xeelo cycling 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 134 02:17:26.3 67. 50.
17. Kerpl Lukáš CK Vinohradské Šlapky 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 198 02:19:28.9 69. 52.
18. Husák Tomáš Stark Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 28 02:21:18.8 75. 57.
19. Šilhán Jakub Koloshop Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 146 02:23:43.8 78. 60.
20. Hula Martin Vinohradské šlapky 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 192 02:26:26.8 82. 63.
21. Kubáč Michal Šilhavé lišky 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 106 02:39:30.8 99. 74.
22. Janovský Petr 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 20 02:44:58.5 103. 77.
23. Blümel Tomáš Eleven Mercedes-Benz 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 182 02:47:10.2 104. 78.
  Kotrlík Tomáš LAWI Stars - GIANT 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 52 DNF    
  Klícha Martin Rafkarna IDEA Cycling Team 3 okruhy M30 – muži ročník narození 1992 - 1983 11 DNF    

3 okruhy - M40 – muži ročník narození 1982 - 1973

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Uličný Vladimír Xeelo Cycling Team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 302 02:01:41.0 7. 4.
2. Janoušek Libor GIANT cycling team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 118 02:01:43.7 10. 7.
3. Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 301 02:01:47.0 12. 9.
4. Šípek Jakub CUBE STORE Karlovy Vary 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 410 02:01:53.2 18. 13.
5. Šulc David Dexter Cycling 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 316 02:01:56.0 21. 14.
6. Vávra Otakar 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 171 02:02:17.1 24. 16.
7. Šlajchrt Filip SK Favorit Bílina z.s. 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 381 02:02:30.0 25. 17.
8. Rendl Jaroslav Dexter Cycling 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 305 02:05:45.8 31. 23.
9. Kuchař Přemysl AC Sparta Praha cycling akademie 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 303 02:07:00.9 32. 24.
10. Miller Milan Tama Královice 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 377 02:10:26.2 43. 32.
11. Čapek Petr SWEEP Factory Team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 409 02:10:55.5 46. 33.
12. Krupka Robert S.K. Favorit Bilina 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 401 02:11:47.9 48. 35.
13. Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 307 02:17:04.2 58. 42.
14. Šejstal Vít KL Most 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 515 02:17:08.0 59. 43.
15. Radzo David Sám si vařím, sám si peru 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 137 02:17:13.6 64. 47.
16. Trojan Tomas 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 142 02:18:06.6 68. 51.
17. Cafourek Václav Dexter Cycling 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 322 02:20:53.3 72. 54.
18. Karvan Drahomír Koloshop Team 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 147 02:22:35.2 76. 58.
19. Novák Vladimír 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 164 02:22:57.4 77. 59.
20. Bláha Aleš 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 197 02:28:59.9 86. 66.
21. Rydval Michal AC SPARTA 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 304 02:30:41.1 91. 69.
22. Obradovič Darko BK Vojvodina 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 185 02:47:32.4 105. 79.
23. Borl Vlastimil SK FAVORIT Bílina z.s. 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 412 02:49:33.7 106. 80.
24. Král Jan CK Floratex Chomutov 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 416 02:58:57.2 107. 81.
25. Štanc Milan CFC KLADNO 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 342 03:01:09.2 109. 83.
26. Kafka Tomáš 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 156 03:10:32.3 111. 85.
27. ČERMÁK PETR KL SPORT MOST 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 1258 - 1 kolo 02:02:56.3 114. 87.
  Mašek Petr VARTA 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 370 DNF    
  Vlk Karel CK Kramolín 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 418 DNF    
  Smaržík Petr RC Pfeil Hof 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 1213 DNF    
  Živný Miroslav KCL Kooperativa - Svijany 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 383 DNF    
  Duchek Tomáš Slow bike 3 okruhy M40 – muži ročník narození 1982 - 1973 2205 DNF    

3 okruhy - M50 – muži ročník narození 1972 - 1963

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Halík Jaroslav Veloservis Team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 315 02:01:48.8 15. 11.
2. Reichelt Rudolf Kuchyně Lípa - Česká Lípa 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 120 02:01:50.1 16. 12.
3. Nedvěd Radek KL sport Most 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 512 02:16:56.3 55. 40.
4. Páv Tomáš KOVO Praha 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 162 02:17:13.0 62. 45.
5. Holovej Jan SKP Most 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 504 02:17:13.4 63. 46.
6. Papež Tomáš Messenger Praha 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 161 02:17:16.1 65. 48.
7. Vyhnálek Michal SK Favorit Bílina 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 513 02:20:22.6 71. 53.
8. Vlček Petr CK Vinohradské šlapky 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 501 02:24:22.6 79. 61.
9. Semerád Josef Kuchyně Lípa 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 515 02:26:04.8 81. 62.
10. zof zdenek Cyklopoint most 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 505 02:28:57.9 85. 65.
11. Pacovský Tomáš Dexter Team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 308 02:30:25.0 89. 67.
12. Bartoš Tomáš HIC 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 371 02:30:28.3 90. 68.
13. Dunovský Jaroslav Barttobikes 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 199 02:31:35.3 92. 70.
14. Polan Miloslav SKP Most 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 509 02:36:57.9 97. 72.
15. Tácha Petr Dexter Team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 310 02:37:08.3 98. 73.
16. Pleva Jan SK Favorit Bílina z.s. 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 514 02:43:51.6 102. 76.
17. Hrbek Martin CK Floratex Chomutov 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 187 02:58:57.8 108. 82.
18. Jelínek Martin H.I.C. 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 350 03:04:21.2 110. 84.
19. Soukup Drahoslav SWEEP Factory Team 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 508 - 1 kolo 02:00:42.7 113. 86.
20. Krebs Václav AVZO Raná 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 507 - 1 kolo 02:05:15.7 115. 88.
21. Kněžický Pavel k-trenink 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 510 - 1 kolo 02:10:41.7 116. 89.
22. Kadlec Rostislav SK FAVORIT Bílina z.s. 3 okruhy M50 – muži ročník narození 1972 - 1963 511 - 1 kolo 02:12:55.4 117. 90.

3 okruhy - Ž40 – ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Nosková Nikola Lawi junior team 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 191 02:01:53.4 19. 1.
2. Hezinová Daniela TJ Stadion Louny 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 223 02:13:08.9 51. 2.
3. Parmová Barbora TJ Stadion Louny 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 224 02:25:31.5 80. 3.
4. Runtová Hanka DUKLA PRAHA 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 160 02:30:20.8 88. 4.
5. Marschnerová Viktoria UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 106 02:34:04.7 93. 5.
6. Marschnerová Adriana UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 105 02:34:26.2 94. 6.
7. Schäferová Pavlína SK Favorit Bílina z.s. 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 101 02:39:36.9 100. 7.
8. Kramolišová Markéta 3 okruhy Ž40 – ženy do 40 let 177 03:16:35.0 112. 8.

3 okruhy - J – muži ročník narození 2007 - 2004

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Chýle Filip UCC – Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 143 01:56:57.8 2. 1.
2. Zahálka Štépán CK Slavoj Terezín 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 114 01:57:01.3 3. 2.
3. Rieger Marek Mapei Merida Kaňský 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 1211 01:57:05.9 4. 3.
4. Carlo Monti Alberto Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 129 02:01:47.5 13. 4.
5. Horáček Jakub Ústecké Centrum Cyklistiky 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 144 02:01:51.7 17. 5.
6. Miklošín Matyáš Lawi junior team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 159 02:01:53.5 20. 6.
7. Hezina Jan TJ Stadion Louny 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 220 02:01:56.4 22. 7.
8. Novák Filip TUFO Prostějov 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 194 02:08:19.1 34. 8.
9. Zedník Jiří TJ Stadion Louny 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 222 02:08:19.1 35. 9.
10. Kadaně Jan Stark cycling team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 241 02:10:15.1 39. 10.
11. Štilip Ondřej Ústecké centrum cyklistiky 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 130 02:10:35.8 44. 11.
12. Boháč Václav TJ Stadion Louny 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 219 02:10:36.0 45. 12.
13. Kruliš Jan TJ STADION LOUNY 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 221 02:12:50.4 49. 13.
14. Horyna Vlastimil Lawi junior team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 2206 02:16:57.6 57. 14.
15. Havel Matěj LAWI junior team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 158 02:17:08.0 59. 15.
16. Kubelka Adam Stark cycling team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 375 02:19:56.5 70. 16.
17. Icha Aleš Dukla Praha 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 127 02:27:42.2 83. 17.
18. Foltin Jakub KL sport Most 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 1 02:30:10.5 87. 18.
19. Fanderlik Matyáš UNLIMITED KM TRADING CZ 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 2 02:34:27.8 95. 19.
  Bouzek Filip Lawi junior team 3 okruhy J – muži ročník narození 2007 - 2004 2207 DNF    

2 okruhy - M60 – muži ročník narození 1962 - 1953

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Holas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 526 01:32:59.2 1. 1.
2. Aisbrych Jiří TJ Stadion Louny 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 601 01:35:24.5 2. 2.
3. Šmíd Luděk Cyklovrakoviště a Lehká dětská kola 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 608 01:35:38.3 3. 3.
4. Hájek Stanislav CSK Marcus 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 529 01:35:55.7 4. 4.
5. Henych Jaroslav Kl sport Most 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 605 01:37:45.4 5. 5.
6. Kudrnáč Miloslav TJ Lokomotiva Nymburk 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 119 01:37:49.9 8. 7.
7. Stránský Michal TJ Slavia Karlovy Vary 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 611 01:42:17.6 9. 8.
8. Hrubý Jaroslav Kl Sport Most 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 1257 01:43:38.6 10. 9.
9. Marek Jiři Kolokrám 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 527 01:43:40.2 11. 10.
10. Lüftner Roman SK FAVORIT Bílina z.s. 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 606 01:44:14.3 12. 11.
11. Král Josef Kbely Cyclling Team 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 503 01:46:11.0 13. 12.
12. Vasko Jiří Favorit Bílina 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 607 01:46:23.0 14. 13.
13. KRONICH Josef SK FAVORIT Bílina z.s. 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 613 01:47:15.2 15. 14.
14. Kopecký Petr 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 141 01:48:06.3 16. 15.
15. Mojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 604 01:50:57.1 17. 16.
16. Fučik Josef Rohozec Amulet Team 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 509 01:51:29.2 18. 17.
17. Jermolajev Igor CK Vinohradské Šlapky 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 522 02:00:45.3 22. 21.
18. Michalec Miroslav Slavia Dvorce 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 524 02:02:41.7 24. 22.
19. Šajner Libor CK Floratex Chomutov 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 188 02:12:51.3 26. 24.
20. Michalák Petr Vinohradské šlapky 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 139 02:17:34.4 27. 25.
21. Šidlo Zdeněk SKP MOST 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 610 02:18:13.5 29. 26.
22. Říha Josef mastercam-loko Praha 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 525 02:23:18.7 31. 27.
  Krummer Radoslav Slavia Karlovy Vary 2 okruhy M60 – muži ročník narození 1962 - 1953 507 DNF    

2 okruhy - M70 – muži ročník narození 1952 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kasal Jiři ZC Kooperativa 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 703 01:37:46.4 7. 6.
2. Lebeda Vladimír Sweep factory team 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 200 01:53:22.1 19. 18.
3. Hanus Miroslav Kuchyně Lípa 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 109 01:56:43.0 20. 19.
4. Krajčík Josef DEXTER Cycling 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 505 01:57:51.7 21. 20.
5. Koloc Josef KCL Kooprativa-Svijany 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 512 02:10:49.7 25. 23.
6. Holovlaský Ladislav Toitoi Slaný 2 okruhy M70 – muži ročník narození 1952 a starší 518 02:26:04.2 32. 28.

2 okruhy - Ž40+ – ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Doležalová Hana AC SPARTA PRAHA - CYKLOAKADEMIE 2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 501 01:37:45.9 6. 1.
2. Bartošová Lenka HIC 2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 523 02:01:08.2 23. 2.
3. Mikšovská Alena CSK Markus 2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 513 02:18:03.0 28. 3.
4. Mojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 2 okruhy Ž40+ – ženy nad 40 let 102 02:18:31.0 30. 4.

1 okruh - K – žáci do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kalauz Petr Stadion Louny 1 okruh K – žáci do 15 let 217 00:47:59.5 1. 1.
2. Švagrovský Oliver CK Slavoj Terezín 1 okruh K – žáci do 15 let 113 00:49:27.5 2. 2.
3. Kalaš Štěpán Ústecké Centrum Cyklistiky 1 okruh K – žáci do 15 let 135 00:49:54.5 3. 3.
4. Trousil Jakub TJ Stadion Louny 1 okruh K – žáci do 15 let 216 00:49:56.3 4. 4.
5. Trojan Tomas HPM Sport Teplice 1 okruh K – žáci do 15 let 155 00:52:04.8 5. 5.
6. Vilk Viktor Ústecké Centrum Cyklistiky 1 okruh K – žáci do 15 let 136 00:54:01.8 6. 6.
7. Vosáhlo Filip TJ Stadion Louny 1 okruh K – žáci do 15 let 218 00:56:45.6 7. 7.
8. Čtrnáctý Antonín Velo Akademie Kladno 1 okruh K – žáci do 15 let 2208 00:58:09.7 8. 8.
9. Duchek Viktor TJ STADION Louny 1 okruh K – žáci do 15 let 215 00:58:57.9 9. 9.
10. Anděl David Kuchyně Lípa 1 okruh K – žáci do 15 let 102 01:03:52.6 10. 10.
  Čepička Matyáš Kuchyně Lípa 1 okruh K – žáci do 15 let 111 DNF