Výsledky závodu

Sezi Run 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.06.2022



12 km - Červená - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Oravec Matej TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 31 00:40:41.0 1. 1.
2. Jarolím Michal VS tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 46 00:43:51.7 2. 2.
3. Stach Michal Jindřichův Hradec 12 km - Červená Muži do 39 let 52 00:46:21.3 3. 3.
4. Kraus Ondřej APEX-BIKE MOBIL TÁBOR 12 km - Červená Muži do 39 let 21 00:47:36.5 5. 5.
5. Gyürüsi Martin TJ Kopu hroby 12 km - Červená Muži do 39 let 48 00:47:44.9 6. 6.
6. Boháč Lukáš 12 km - Červená Muži do 39 let 6 00:48:20.3 7. 7.
7. Heřmánek Richard Motor České Budějovice 12 km - Červená Muži do 39 let 11 00:48:58.3 8. 8.
8. Polišenský Karel Autoškola Polišenský 12 km - Červená Muži do 39 let 33 00:49:10.0 9. 9.
9. Broža Vojtěch Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 47 00:49:13.9 10. 10.
10. Hruška Václav Fc Chýnov 12 km - Červená Muži do 39 let 14 00:49:45.5 12. 12.
11. Mareš Josef Běž ty tlustá svině 12 km - Červená Muži do 39 let 24 00:52:37.1 15. 14.
12. Fořt Radek TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 9 00:52:40.5 16. 15.
13. Bartoš David 12 km - Červená Muži do 39 let 3 00:52:59.7 17. 16.
14. Soušek Martin TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 37 00:56:13.6 20. 17.
15. Podroužek Václav DAICH 12 km - Červená Muži do 39 let 32 00:56:26.4 21. 18.
16. Zindulka Robert 12 km - Červená Muži do 39 let 43 00:57:11.0 22. 19.
17. Ille Marek TEAMFNKS 12 km - Červená Muži do 39 let 18 00:58:51.1 26. 22.
18. Vojík Miroslav DAICH 12 km - Červená Muži do 39 let 54 01:02:44.9 29. 24.
19. Procházka Josef Pomalonožky 12 km - Červená Muži do 39 let 34 01:04:12.6 34. 28.
20. Čížek Filip Motor České Budějovice 12 km - Červená Muži do 39 let 7 01:06:43.2 37. 29.
21. Ďopan Lukáš Tj Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 8 01:32:14.0 45. 31.
  Kuna Alois SK Čtyři Dvory 12 km - Červená Muži do 39 let 22 DNF    

12 km - Červená - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Tvrdík Jan TJ MAGLA 12 km - Červená Muži nad 40 let 40 00:47:02.4 4. 4.
2. Novotný Pavel TJ Chyšky z.s. 12 km - Červená Muži nad 40 let 30 00:49:35.0 11. 11.
3. Václavík Karel Musher Klub JCC 12 km - Červená Muži nad 40 let 57 00:50:26.8 14. 13.
4. Hruška Radek Veselí nad Lužnicí 12 km - Červená Muži nad 40 let 13 00:57:38.7 23. 20.
5. Hrubý Jaroslav 12 km - Červená Muži nad 40 let 12 00:58:18.2 25. 21.
6. Zrno Vladimír 12 km - Červená Muži nad 40 let 50 00:59:45.8 27. 23.
7. Dufek Roman 12 km - Červená Muži nad 40 let 45 01:02:52.7 30. 25.
8. Lanči Jan Tábor - Horky 12 km - Červená Muži nad 40 let 23 01:03:30.3 32. 26.
9. Rejlek Vladimír 12 km - Červená Muži nad 40 let 35 01:03:30.5 33. 27.
10. Antonio Aguilar Ramirez Juan Cascos Locos 12 km - Červená Muži nad 40 let 2 01:16:56.8 42. 30.

12 km - Červená - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hubáčková Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let 15 00:50:19.1 13. 1.
2. Blaškova Alina 12 km - Červená Ženy do 39 let 5 00:53:21.2 18. 2.
3. Illeová Romana TEAMFNKS 12 km - Červená Ženy do 39 let 19 00:53:51.2 19. 3.
4. Štěpánková Eva 12 km - Červená Ženy do 39 let 49 01:01:20.9 28. 5.
5. Koktavá Šárka Musher Klub JCC 12 km - Červená Ženy do 39 let 56 01:02:58.2 31. 6.
6. Říhová Kateřina Pomalonožky 12 km - Červená Ženy do 39 let 36 01:04:12.9 35. 7.
7. Melmerová Kristýna BK Freiburg 12 km - Červená Ženy do 39 let 27 01:06:43.0 36. 8.
8. Martinová Kristýna 12 km - Červená Ženy do 39 let 26 01:23:51.6 44. 14.

12 km - Červená - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kašpárková Martina 12 km - Červená Ženy nad 40 let 51 00:57:42.3 24. 4.
2. Pospíšilová Gabriela Terénkozy 12 km - Červená Ženy nad 40 let 53 01:09:13.3 38. 9.
3. Bartošová Marcela 12 km - Červená Ženy nad 40 let 4 01:09:35.1 39. 10.
4. Škrnová Gabriela Prostě běž! 12 km - Červená Ženy nad 40 let 38 01:12:02.5 40. 11.
5. Martinová Jiřina 12 km - Červená Ženy nad 40 let 25 01:12:45.7 41. 12.
6. HUMLOVÁ LYDIE Prostě běž! 12 km - Červená Ženy nad 40 let 16 01:19:26.8 43. 13.
7. Aguilar Ramirez Lucie Cascos Locos 12 km - Červená Ženy nad 40 let 1 01:37:09.5 46. 15.
  Foučková Hana Strakonice 12 km - Červená Ženy nad 40 let 10 DNF    

6 km - Modrá - Chlapci do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mládek Miroslav ČBK 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 247 00:26:54.5 15. 12.
2. Sedliak David El Vasabi 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 229 00:39:51.6 68. 32.
3. Vasilii Pugacevski 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 225 00:39:51.7 69. 33.

6 km - Modrá - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jerie Marek TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 166 00:22:18.3 1. 1.
2. Jackwerth Daniel České Budějovice 6 km - Modrá Muži do 39 let 238 00:23:00.0 2. 2.
3. Hlaváč Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 160 00:24:05.0 3. 3.
4. Bouška Patrik TJ Chyšky,z.s. 6 km - Modrá Muži do 39 let 154 00:24:21.2 4. 4.
5. Vocílka Tomáš TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 194 00:24:30.6 5. 5.
6. Dvořák Šimon LTC Tábor 1903 6 km - Modrá Muži do 39 let 155 00:24:42.8 6. 6.
7. Cimburek Ondrej Hluchý místa Tabor 6 km - Modrá Muži do 39 let 220 00:25:45.9 9. 9.
8. Houdek Vojtěch VOPAR 6 km - Modrá Muži do 39 let 227 00:25:59.4 11. 10.
9. Černý Vojtěch 6 km - Modrá Muži do 39 let 230 00:26:09.4 12. 11.
10. Kupka Stanislav 6 km - Modrá Muži do 39 let 175 00:27:11.8 16. 13.
11. Dedič Miroslav Sedlice 6 km - Modrá Muži do 39 let 156 00:28:38.6 21. 15.
12. Pěknice Matěj 6 km - Modrá Muži do 39 let 235 00:29:03.7 24. 17.
13. Honsa Ladislav 6 km - Modrá Muži do 39 let 161 00:29:33.9 27. 20.
14. Zeman Martin TJ SOKOL CHÝNOV 6 km - Modrá Muži do 39 let 198 00:29:48.9 28. 21.
15. Polák Michal 6 km - Modrá Muži do 39 let 183 00:30:08.5 30. 22.
16. Bok Libor TJ MAGLA 6 km - Modrá Muži do 39 let 153 00:33:29.2 45. 25.
17. Vitha Jan 6 km - Modrá Muži do 39 let 244 00:35:04.7 52. 28.
18. Vaněk Zbyněk 6 km - Modrá Muži do 39 let 191 00:39:28.2 67. 31.
19. Smrž Miroslav 6 km - Modrá Muži do 39 let 185 00:46:25.8 75. 35.

6 km - Modrá - Muži od 40 do 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veselý Vladimír Mělník Chloumek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 193 00:25:18.3 8. 8.
2. Tomandl Radek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 236 00:28:30.4 20. 14.
3. Žahour Pavel OOBP Kájov 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 241 00:28:44.9 22. 16.
4. Vlček Petr Ševětín 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 250 00:29:33.4 26. 19.
5. Dvořák Ondřej Eko MB 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 157 00:30:51.5 35. 24.
6. Agdanský Petr 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 152 00:33:32.2 46. 26.
7. Leibl Petr TJ Kocoukáč 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 242 00:37:36.1 62. 30.

6 km - Modrá - Muži nad 56 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Souček Milan Sokol Plavsko 6 km - Modrá Muži nad 56 let 243 00:25:16.0 7. 7.
2. Keil Jaroslav 6 km - Modrá Muži nad 56 let 246 00:29:07.7 25. 18.
3. Klouda Vladimír CB Auto a.s. 6 km - Modrá Muži nad 56 let 169 00:30:41.6 34. 23.
4. Gerhard Jan ZVVZ Milevsko 6 km - Modrá Muži nad 56 let 159 00:34:41.6 51. 27.
5. Císař Antonín 6 km - Modrá Muži nad 56 let 239 00:35:10.6 54. 29.
6. Vyorálek Petr Sedlice 6 km - Modrá Muži nad 56 let 195 00:43:49.9 74. 34.

6 km - Modrá - Dívky do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kakosová Aneta JPK AXIS 6 km - Modrá Dívky do 18 let 231 00:30:29.0 32. 10.
2. Nováková Kristýna 6 km - Modrá Dívky do 18 let 181 00:30:30.5 33. 11.
3. Vesecká Sandra 6 km - Modrá Dívky do 18 let 222 00:31:07.6 36. 12.

6 km - Modrá - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Honsová Romana VOPAR 6 km - Modrá Ženy do 39 let 162 00:25:59.0 10. 1.
2. Hrubá Karolína České Budějovice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 237 00:26:11.3 13. 2.
3. Gyürüsi Veronika Veselí nad Lužnicí 6 km - Modrá Ženy do 39 let 245 00:26:17.2 14. 3.
4. Sušková Lenka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 228 00:27:32.4 17. 4.
5. Novotná Markéta MM Team 6 km - Modrá Ženy do 39 let 182 00:28:16.1 18. 5.
6. Hrubá Nikola 6 km - Modrá Ženy do 39 let 164 00:28:27.6 19. 6.
7. Kubíčková Simona 6 km - Modrá Ženy do 39 let 174 00:31:15.1 37. 13.
8. Zadražilová Šárka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 197 00:31:16.0 38. 14.
9. Borská Martina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 226 00:31:16.8 39. 15.
10. Hrušková Jana 6 km - Modrá Ženy do 39 let 165 00:33:33.0 47. 21.
11. Křížovská Lucie 6 km - Modrá Ženy do 39 let 173 00:34:23.1 50. 24.
12. Zíková Šárka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 201 00:35:04.9 53. 25.
13. Zíková Barbora 6 km - Modrá Ženy do 39 let 200 00:35:12.2 55. 26.
14. Zemanová Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let 199 00:36:25.3 58. 29.
15. Hronová Helena 6 km - Modrá Ženy do 39 let 163 00:38:50.6 64. 34.
16. Šandová Andrea Prostě běž 6 km - Modrá Ženy do 39 let 232 00:39:27.8 66. 36.
17. Brožová Veronika Těhule 6 km - Modrá Ženy do 39 let 248 00:40:54.1 70. 37.
18. Mašínová Martina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 178 00:43:01.4 73. 40.

6 km - Modrá - Ženy od 40 do 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Sokolová Loskotová Gabriela Český běžecký klub 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 186 00:28:49.8 23. 7.
2. Lepková Pavla BKB Bechyně 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 177 00:29:53.3 29. 8.
3. Vesecká Ivona 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 221 00:31:40.5 41. 17.
4. Vášová Lenka Kamenný Újezd 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 223 00:31:53.5 42. 18.
5. Císařová Beránková Taťána 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 240 00:33:01.4 44. 20.
6. Kiricová Petra 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 234 00:33:48.8 48. 22.
7. Zahajská Petra 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 233 00:33:49.1 49. 23.
8. Vyorálková Marie Sedlice 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 196 00:35:48.0 56. 27.
9. Koukalová Václava 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 170 00:36:06.1 57. 28.
10. Mlčáková Naďa 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 300 00:36:34.1 59. 30.
11. Cápalová Věrka 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 224 00:36:42.0 60. 31.
12. Šimová Michaela Bechyně 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 189 00:37:10.4 61. 32.
13. Sedláková Pavla Kocourkáč 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 184 00:37:36.3 63. 33.
14. Moranová Tereza 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 180 00:38:50.7 65. 35.
15. Kupková Irena 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 176 00:42:02.9 71. 38.
16. Krejčí Dana CODA 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 171 00:42:58.3 72. 39.

6 km - Modrá - Ženy nad 56 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zítová Alena MM Team 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 202 00:30:08.6 31. 9.
2. Veselá Anita SDH Chloumek 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 192 00:31:25.2 40. 16.
3. Zodererová Václava Sokol Žižkov Praha 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 203 00:32:28.9 43. 19.

4 km - Zelená - Dospělí s kočárkem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kadlec Miroslav Kamenný Újezd 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 319 00:18:04.5 5. 5.
2. Foster Jan 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 320 00:23:11.5 9. 9.
3. Krejčí Tomáš TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 305 00:25:06.8 13. 13.
4. Hurychova Jana 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 302 00:28:19.0 14. 14.
5. Pundová Kristýna Buddy´s Team 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 310 00:30:04.2 15. 15.
6. Kromková Karolína 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 306 00:33:47.5 16. 16.
7. Rybolová Jana TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 311 01:10:11.0 17. 17.
8. Procházková Marta 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 309 01:10:12.3 18. 18.
9. Loudín Jaroslav 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 307 01:10:12.4 19. 19.
10. Sedláková Iveta TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 313 01:10:12.5 20. 20.

4 km - Zelená - Děti do 16 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dohnal Jakub TJ Častrov 4 km - Zelená Děti do 16 let 301 00:15:20.6 1. 1.
2. Hubáček Ondřej Triatlon Team Tábor 4 km - Zelená Děti do 16 let 321 00:17:11.9 2. 2.
3. Pospíšilová Natálie Český běžecký klub, z.s. 4 km - Zelená Děti do 16 let 308 00:17:29.7 3. 3.
4. Tvrdík David 4 km - Zelená Děti do 16 let 315 00:17:38.8 4. 4.
5. Tržilová Tereza Holky v běhu Ševětín 4 km - Zelená Děti do 16 let 317 00:20:23.4 6. 6.
6. Samcová Nikol 4 km - Zelená Děti do 16 let 312 00:20:32.4 7. 7.
7. Simpson Liliana Holky v běhu Ševětín 4 km - Zelená Děti do 16 let 316 00:20:44.3 8. 8.
8. Krejčí Rozálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 304 00:23:28.9 10. 10.
9. Krejčí Amálie TJ Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 303 00:23:56.8 11. 11.
10. Sedláková Kateřina Kocourkáč 4 km - Zelená Děti do 16 let 314 00:25:04.9 12. 12.
11. Schneiderová Viktorie Atletika Tábor, ZŠ Zborovská 4 km - Zelená Děti do 16 let 318 01:17:12.3 21. 21.

1 km - Žlutá - Děti do 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zeman Jakub HC Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 341 00:04:59.7 1. 1.
2. Flegl David Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 392 00:05:07.6 2. 2.
3. Schneiderová Viktorie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 379 00:05:16.8 3. 3.
4. Hubáček Jakub Triatlon Team Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 346 00:05:20.2 4. 4.
5. Ježková Vanesa Běžecký klub ČBK 1 km - Žlutá Děti do 12 let 389 00:05:23.2 5. 5.
6. Zeman Ondřej Fc Chýnov 1 km - Žlutá Děti do 12 let 388 00:05:27.3 6. 6.
7. Hanus Tomáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 356 00:05:30.1 7. 7.
8. Reifová Anežka ČBK Sezimovo Ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 373 00:05:31.1 8. 8.
9. Reifová Eliška ČBK Sezimovo Ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 374 00:05:36.4 9. 9.
10. Sikorova Adéla Sgż Sezimovo Ústí 2 1 km - Žlutá Děti do 12 let 380 00:05:37.6 10. 10.
11. Dvořák Antonín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 354 00:05:39.1 11. 11.
12. Mlčák Richard 1 km - Žlutá Děti do 12 let 370 00:05:40.4 12. 12.
13. Tržilová Tereza Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 397 00:05:45.8 13. 13.
14. Simpson Liliana Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 398 00:05:47.3 14. 14.
15. Vysloužilová Lenka Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 395 00:05:48.7 15. 15.
16. Dvořáková Ema Eko MB 1 km - Žlutá Děti do 12 let 355 00:05:50.4 16. 16.
16. Vlčková Anežka Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 396 00:05:50.4 16. 16.
18. Pajmová Eliška Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 393 00:05:58.4 18. 18.
19. Samec Lukáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 376 00:06:02.3 19. 19.
20. Janů Matyáš ZŠ Chýnov 1 km - Žlutá Děti do 12 let 361 00:06:04.8 20. 20.
21. Kakos Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 342 00:06:04.9 21. 21.
22. Smažík Lukáš FBK Tábor 1 km - Žlutá Děti do 12 let 401 00:06:05.3 22. 22.
23. Broukal Lukáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 402 00:06:06.2 23. 23.
24. Reifová Adéla ČBK Sezimovo Ústí 1 km - Žlutá Děti do 12 let 375 00:06:06.7 24. 24.
25. Sikorová Anna Sgż Sezimovo Ústí 2 1 km - Žlutá Děti do 12 let 381 00:06:06.9 25. 25.
26. HUMLOVÁ ŠTĚPÁNKA Prostě běž! 1 km - Žlutá Děti do 12 let 360 00:06:14.2 26. 26.
27. HUML SEBASTIAN Prostě běž! 1 km - Žlutá Děti do 12 let 359 00:06:15.0 27. 27.
28. Janů Sofie MŠ Nová Ves u Chýnova 1 km - Žlutá Děti do 12 let 362 00:06:17.7 28. 28.
29. Sedlák Mikuláš TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 377 00:06:27.7 29. 29.
30. Houbtová Anna Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 394 00:06:45.2 30. 30.
31. Vichta Martin 1 km - Žlutá Děti do 12 let 387 00:06:50.5 31. 31.
32. Broukalová Kateřina 1 km - Žlutá Děti do 12 let 400 00:06:52.1 32. 32.
33. Dvořák Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 353 00:07:00.6 33. 33.
34. Hanus Adam 1 km - Žlutá Děti do 12 let 357 00:07:01.0 34. 34.
35. Novotný Ondřej 1 km - Žlutá Děti do 12 let 399 00:07:49.7 35. 35.
36. Roháč Ladislav 1 km - Žlutá Děti do 12 let 390 00:07:51.9 36. 36.
37. Dedič František Sedlice 1 km - Žlutá Děti do 12 let 352 00:08:13.5 37. 37.
38. Hanus Vítek 1 km - Žlutá Děti do 12 let 358 00:08:15.6 38. 38.
39. Hauptová Emma Ševětín 1 km - Žlutá Děti do 12 let 391 00:08:22.4 39. 39.
40. Ťoupal Vítek 1 km - Žlutá Děti do 12 let 384 00:08:31.2 40. 40.
41. Camrda Jakub 1 km - Žlutá Děti do 12 let 403 00:09:06.0 41. 41.
42. Ťoupal Vojtěch 1 km - Žlutá Děti do 12 let 386 00:09:09.4 42. 42.
43. Bielik Vojtěch 1 km - Žlutá Děti do 12 let 404 00:09:35.3 43. 43.
44. Sedláková Liliana TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 378 00:09:46.9 44. 44.
45. Pěknice Jonáš 1 km - Žlutá Děti do 12 let 343 00:10:01.6 45. 45.
46. Pěknicová Rosálie 1 km - Žlutá Děti do 12 let 345 00:10:02.7 46. 46.
47. Jiroušová Kristýna 1 km - Žlutá Děti do 12 let 364 00:10:26.7 47. 47.
48. Pěknice Šimon 1 km - Žlutá Děti do 12 let 344 00:10:39.3 48. 48.
49. Moran Artur 1 km - Žlutá Děti do 12 let 371 00:11:02.8 49. 49.
50. Kromka Jan 1 km - Žlutá Děti do 12 let 366 00:11:04.3 50. 50.
51. Jiroušová Michaela 1 km - Žlutá Děti do 12 let 363 00:12:26.0 51. 51.
52. Kouřilová Nela 1 km - Žlutá Děti do 12 let 365 00:14:17.7 52. 52.
53. Pekárková Alice TJ Magla 1 km - Žlutá Děti do 12 let 372 00:14:45.8 53. 53.
54. Aguilar Ramirez Sophie Cascos Locos 1 km - Žlutá Děti do 12 let 351 00:15:00.7 54. 54.