Výsledky závodu

DECATHLON RUN 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.05.2022



10 km - Muži 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šneberger Jan AC Falcon Rokycany 10 km Muži 18-39 let 216 00:36:47.1 1. 1.
2. Král Josef 10 km Muži 18-39 let 292 00:39:55.1 3. 3.
3. Rubeš Martin 10 km Muži 18-39 let 299 00:43:48.3 8. 7.
4. Pašek Lukáš 10 km Muži 18-39 let 236 00:44:21.3 9. 8.
5. Štich Filip 10 km Muži 18-39 let 217 00:45:07.6 10. 9.
6. Iulian Vasiliu 10 km Muži 18-39 let 225 00:45:18.3 11. 10.
7. Krauz Tomáš 10 km Muži 18-39 let 228 00:45:53.1 12. 11.
8. Paima Jaroslav Neatlet 10 km Muži 18-39 let 254 00:47:20.3 15. 13.
9. Žilák Jiří 10 km Muži 18-39 let 257 00:47:31.6 17. 14.
10. Chejlava David 10 km Muži 18-39 let 205 00:50:04.6 18. 15.
11. Bohman Vojtěch 10 km Muži 18-39 let 295 00:50:04.7 21. 17.
12. Kroupar Jaroslav 10 km Muži 18-39 let 269 00:50:34.6 23. 18.
13. Mašek Michal 10 km Muži 18-39 let 233 00:50:48.3 26. 20.
14. Konigsmark Petr 10 km Muži 18-39 let 303 00:55:47.9 33. 22.
15. Bedřich Tomáš 10 km Muži 18-39 let 294 00:56:01.4 36. 23.
16. Minibaev Nikita 10 km Muži 18-39 let 239 00:56:37.9 37. 24.
17. Malinký Ondřej 10 km Muži 18-39 let 232 00:57:02.4 40. 26.
18. Svoboda Jan Pupík Team 10 km Muži 18-39 let 214 00:57:02.7 41. 27.
19. Chebeň Radovan Decathlon 10 km Muži 18-39 let 241 00:57:20.6 45. 29.
20. Valta Martin 10 km Muži 18-39 let 291 01:00:37.9 50. 30.
21. Duda Václav 10 km Muži 18-39 let 221 01:01:09.1 51. 31.
22. Porcal Vojtíšek Decathlon 10 km Muži 18-39 let 212 01:01:59.4 53. 32.
23. Rambousek Jan 10 km Muži 18-39 let 245 01:08:40.9 63. 34.

10 km - Muži 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Minařík Petr Falcon Rokycany 10 km Muži 40+ let 209 00:36:47.4 2. 2.
2. Švejdar Slávek Triatlet Karlovy Vary 10 km Muži 40+ let 218 00:40:03.8 4. 4.
3. Švarc Norbert Mílaři Domažlice 10 km Muži 40+ let 256 00:41:11.1 5. 5.
4. Augusta Karel VRR 10 km Muži 40+ let 247 00:43:23.1 7. 6.
5. Pudil Marek 10 km Muži 40+ let 255 00:46:58.6 13. 12.
6. Kořínek Vladimír Nehecuj me 10 km Muži 40+ let 253 00:50:04.7 19. 16.
7. Kocourek Pavel 10 km Muži 40+ let 296 00:50:37.1 24. 19.
8. Kéhar Ota Rozběháme Plzeň 10 km Muži 40+ let 227 00:55:01.9 32. 21.
9. Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 10 km Muži 40+ let 220 00:56:49.1 39. 25.
10. Černý Milan SC Černý 10 km Muži 40+ let 202 00:57:09.6 44. 28.
11. Mudra Daniel 10 km Muži 40+ let 240 01:03:41.1 55. 33.

10 km - Ženy 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hronová Plzeň 10 km Ženy 18-39 249 00:47:28.1 16. 3.
2. Kučerová Jana Rozběháme Klatovy 10 km Ženy 18-39 230 00:50:04.7 20. 4.
3. Mandausová Vladimíra 10 km Ženy 18-39 293 00:50:24.1 22. 5.
4. Doležalová Petra 10 km Ženy 18-39 252 00:51:18.9 27. 7.
5. Maroušková Žaneta Rozběháme Strakonice 10 km Ženy 18-39 208 00:51:49.1 28. 8.
6. Kocová Aneta Kornatice 10 km Ženy 18-39 238 00:53:17.1 30. 10.
7. Konigsmarková Eva 10 km Ženy 18-39 302 00:55:48.2 34. 12.
8. Tychtlova Michaela 10 km Ženy 18-39 237 00:55:58.7 35. 13.
9. Slezáková Tereza 10 km Ženy 18-39 305 00:56:45.6 38. 14.
10. Pešková Ivana 10 km Ženy 18-39 210 00:57:03.6 42. 15.
11. Korbová Tereza Rozběháme Hostivice 10 km Ženy 18-39 206 00:57:03.7 43. 16.
12. Koleňáková Eva 10 km Ženy 18-39 248 00:58:26.1 46. 17.
13. Podstatná Karolína Rozběháme Česko 10 km Ženy 18-39 235 00:58:41.1 47. 18.
14. Bradová Lenka 10 km Ženy 18-39 298 01:02:59.8 54. 22.
15. Plevová Markéta Decathlon 10 km Ženy 18-39 211 01:05:58.4 59. 26.
16. Horká Žaneta 10 km Ženy 18-39 223 01:05:58.5 60. 27.
17. Humlová Lucie 10 km Ženy 18-39 224 01:06:49.1 62. 29.
18. Kunštová Kateřina Rozběháme Strakonice 10 km Ženy 18-39 207 01:15:40.0 65. 31.
19. Civišová Zuzana 10 km Ženy 18-39 201 01:20:36.7 66. 32.

10 km - Ženy 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kůsova Lenka Triatlet Karlovy Vary 10 km Ženy 40+ let 231 00:42:52.1 6. 1.
2. Stušková Hana ACES TEAM KARLOVY VARY 10 km Ženy 40+ let 251 00:47:10.1 14. 2.
3. Žáčková Jana 10 km Ženy 40+ let 301 00:50:39.6 25. 6.
4. Křenová Petra 10 km Ženy 40+ let 229 00:52:33.8 29. 9.
5. Váňová Jiřina 10 km Ženy 40+ let 262 00:53:26.6 31. 11.
6. Zikmundová Pavla 10 km Ženy 40+ let 246 00:58:56.7 48. 19.
7. Polanková Linda 10 km Ženy 40+ let 244 00:58:57.8 49. 20.
8. Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let 222 01:01:53.6 52. 21.
9. Gilain Klára 10 km Ženy 40+ let 300 01:04:18.6 56. 23.
10. Weishauplova Anna Rozběháme Rokycany 10 km Ženy 40+ let 219 01:04:47.6 57. 24.
11. Svěchotová Jaroslava Rozběháme Rokycany 10 km Ženy 40+ let 213 01:04:47.7 58. 25.
12. Poláková Alena Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 234 01:06:33.6 61. 28.
13. Škardová Vendula Rozbehame cesko 10 km Ženy 40+ let 250 01:15:15.8 64. 30.
14. Ježková Hana 10 km Ženy 40+ let 226 01:21:29.4 67. 33.

2x5,7 km - Štafety muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Václav Hlinovský + Tomáš Hlinovský PMDP 2x5,7 km Štafety muži 526 00:43:41.9 1. 1.
2. Václav Bartoň + Tomáš Tvaroužek New Roll Runners 2x5,7 km Štafety muži 514 00:44:04.9 2. 2.
3. Martin + Zbyněk Pašek Vačice 2x5,7 km Štafety muži 511 00:47:02.1 3. 3.
4. Zbyněk Jáchim + Karel Reichert 2x5,7 km Štafety muži 519 00:58:05.2 13. 4.
5. vratislav lešek + Tomáš Lešek šneci v běhu (rozběháme Domažlice) 2x5,7 km Štafety muži 508 01:03:59.4 17. 5.
6. Ondra moroziv + Jaroslav stašek 2x5,7 km Štafety muži 528 01:07:55.2 19. 6.
7. Jan Lipavsky + Marek Lukeš Rozběháme Strakonice 2x5,7 km Štafety muži 522 01:16:08.7 23. 7.

2x5,7 km - Štafety ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zuzana Klásková + Forrest gump 2x5,7 km Štafety ženy 520 00:50:04.7 4. 1.
2. Markéta Šantínová + Michaela Beštová Santala team 2x5,7 km Štafety ženy 525 00:54:45.8 10. 2.
3. Zdeňka Havlenová + 2x5,7 km Štafety ženy 517 00:56:21.2 12. 3.
4. Anna Bauerová + Jana Krajčíová 2x5,7 km Štafety ženy 501 01:10:50.9 21. 4.
5. Jana Sornasová + Tereza Lukešová Rozběháme Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 524 01:14:01.7 22. 5.
6. Jája Košanová + Káťa Dubská Rozběháme Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 521 01:17:57.4 24. 6.

2x5,7 km - Štafety smíšené

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Ivana Makovcová + Jiří Krupička 2x5,7 km Štafety smíšené 510 00:50:34.3 5. 1.
2. Efi Divišová + 2x5,7 km Štafety smíšené 515 00:50:55.8 6. 2.
3. Martin Kňava + Jana Čočková Bike a Běh Ostrov 2x5,7 km Štafety smíšené 507 00:52:15.4 7. 3.
4. Lukáš Drozd + Pavla Drozdová 2x5,7 km Štafety smíšené 516 00:52:27.7 8. 4.
5. Jana Hocká + Adam Hocký 2x5,7 km Štafety smíšené 518 00:54:26.6 9. 5.
6. Ivana Šmídová + Josef Šmíd Rozběháme Kralovice 2x5,7 km Štafety smíšené 527 00:54:48.7 11. 6.
7. Milan Mach + Jitka Machová 2x5,7 km Štafety smíšené 509 00:58:33.7 14. 7.
8. Lenka Čadová + Dominik Čada Stod 2x5,7 km Štafety smíšené 504 00:59:50.9 15. 8.
9. Elena Socas Plasencia + 2x5,7 km Štafety smíšené 523 01:03:24.9 16. 9.
10. Dagmar Třeštíková + Jan Třeštík Rozběháme Česko 2x5,7 km Štafety smíšené 513 01:04:31.3 18. 10.
11. Brož + Lucie Kolářová 2x5,7 km Štafety smíšené 502 01:08:53.2 20. 11.

115 m - Kluci 0-6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Čepelka Jakub 115 m Kluci 0-6 let 58 00:00:15.8 4. 1.
2. Sobota Jakub HC Pilsen Wolves 115 m Kluci 0-6 let 56 00:00:16.2 6. 2.
3. Brych Kristián 115 m Kluci 0-6 let 2 00:00:16.7 8. 3.
4. Janda Jan 115 m Kluci 0-6 let 258 00:00:17.3 9. 4.
5. Korba Viktor 115 m Kluci 0-6 let 4 00:00:17.6 10. 5.
6. Mikov Sviatoslav 115 m Kluci 0-6 let 38 00:00:18.6 13. 6.
7. Burian Tomáš Rpety 115 m Kluci 0-6 let 74 00:00:19.2 14. 7.
8. Nový Jonáš 115 m Kluci 0-6 let 41 00:00:20.8 18. 8.
9. Padrta Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 43 00:00:21.1 19. 9.
10. Hampl Ondřej 115 m Kluci 0-6 let 290 00:00:21.5 20. 10.
11. Němeček Jiří 115 m Kluci 0-6 let 6 00:00:21.6 21. 11.
12. Strnádek Robert 115 m Kluci 0-6 let 47 00:00:26.8 31. 12.
13. Havlíček Jan 115 m Kluci 0-6 let 28 00:00:27.6 33. 13.
14. Korba Radek 115 m Kluci 0-6 let 3 00:00:30.7 36. 14.
15. Mojžíš Matěj 115 m Kluci 0-6 let 5 00:00:32.5 37. 15.
16. Šnaider Ondřej 115 m Kluci 0-6 let 62 00:00:34.1 38. 16.
17. Vidlák Eliáš 115 m Kluci 0-6 let 68 00:00:34.3 39. 17.
18. Mudra Štěpán 115 m Kluci 0-6 let 39 00:00:36.3 40. 18.
19. Götz Eliáš 115 m Kluci 0-6 let 26 00:00:37.6 41. 19.
20. Veselý Matyáš 115 m Kluci 0-6 let 279 00:00:38.7 42. 20.
21. Pazourek Max 115 m Kluci 0-6 let 7 00:00:39.8 44. 21.
22. Doležal Daniel 115 m Kluci 0-6 let 75 00:00:42.6 45. 22.
23. Procházka Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 280 00:00:56.7 46. 23.

115 m - Holky 0-6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štilcová Adéla SK Sporting Příbram 115 m Holky 0-6 let 50 00:00:13.3 1. 1.
2. Königsmarková Gabriela 115 m Holky 0-6 let 34 00:00:14.3 2. 2.
3. Pašková Karolína 115 m Holky 0-6 let 45 00:00:15.6 3. 3.
4. Hupačová Klára SK Petřín 115 m Holky 0-6 let 30 00:00:15.9 5. 4.
5. Sady Julie 115 m Holky 0-6 let 61 00:00:16.6 7. 5.
6. Hubinská Isabela 115 m Holky 0-6 let 273 00:00:18.2 11. 6.
7. Götzová Emma 115 m Holky 0-6 let 27 00:00:18.4 12. 7.
8. Hubinská Evelína 115 m Holky 0-6 let 272 00:00:20.0 15. 8.
9. Cinková Ema 115 m Holky 0-6 let 55 00:00:20.4 16. 9.
10. Vasiliu Karina Stefania 115 m Holky 0-6 let 52 00:00:20.5 17. 10.
11. Pytlíková Kristyna 115 m Holky 0-6 let 288 00:00:21.8 22. 11.
12. Kanaloš Mavis 115 m Holky 0-6 let 32 00:00:22.6 23. 12.
13. Pešková Aneta 115 m Holky 0-6 let 8 00:00:22.8 24. 13.
14. Trnková Adélka 115 m Holky 0-6 let 54 00:00:23.0 25. 14.
15. Chebeňová Ema 115 m Holky 0-6 let 67 00:00:23.5 26. 15.
16. Kocová Lidie 115 m Holky 0-6 let 278 00:00:23.9 27. 16.
17. Vidlakova Nela 115 m Holky 0-6 let 69 00:00:24.5 28. 17.
18. Padrtová Nikol 115 m Holky 0-6 let 44 00:00:24.7 29. 18.
19. Tešinská Sofie 115 m Holky 0-6 let 260 00:00:25.3 30. 19.
20. Shevotsukova Olga 115 m Holky 0-6 let 66 00:00:27.1 32. 20.
21. Kovalská Adéla 115 m Holky 0-6 let 76 00:00:30.1 34. 21.
22. Košanová Eliška 115 m Holky 0-6 let 282 00:00:30.3 35. 22.
23. Doupníková Lucie 115 m Holky 0-6 let 65 00:00:39.0 43. 23.

800 m - Kluci 7-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Klabačka Daniel SCPL Plzeň 800 m Kluci 7-9 let 16 00:03:22.2 2. 1.
2. Drozd Matěj 800 m Kluci 7-9 let 24 00:03:36.3 5. 2.
3. Kroupar Jakub 800 m Kluci 7-9 let 268 00:03:36.7 6. 3.
4. Šturm Petr TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800 m Kluci 7-9 let 72 00:03:52.2 8. 4.
5. Drozd Lukáš 800 m Kluci 7-9 let 22 00:04:12.0 13. 5.
6. Němeček Erik 800 m Kluci 7-9 let 17 00:04:16.3 15. 6.
7. Čechák Adam 800 m Kluci 7-9 let 275 00:04:21.2 17. 7.
8. Dolejš Mathias 800 m Kluci 7-9 let 289 00:04:55.1 20. 8.
9. Kmoch Petr 800 m Kluci 7-9 let 266 00:05:03.2 21. 9.
10. Brych Oliver 800 m Kluci 7-9 let 15 00:05:09.1 24. 10.

800 m - Holky 7-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šturmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800 m Holky 7-9 let 71 00:03:18.2 1. 1.
2. Žižkovská Beata 800 m Holky 7-9 let 64 00:03:24.8 3. 2.
3. Štilcová Kateřina SK Sporting Příbram 800 m Holky 7-9 let 51 00:03:33.0 4. 3.
4. Vlková Vanessa 800 m Holky 7-9 let 286 00:03:37.2 7. 4.
5. Málková Amálie 800 m Holky 7-9 let 265 00:03:52.7 9. 5.
6. Zahorova Viktorie 800 m Holky 7-9 let 53 00:04:04.5 10. 6.
7. Kůsová Nikola Triatlet Karlovy Vary 800 m Holky 7-9 let 36 00:04:05.6 11. 7.
8. Čecháková Nela 800 m Holky 7-9 let 276 00:04:06.7 12. 8.
9. Havlíčková Klára 800 m Holky 7-9 let 29 00:04:13.1 14. 9.
10. Gottfriedová Amálie 800 m Holky 7-9 let 25 00:04:16.6 16. 10.
11. Černá Magdalena Sportovní Club Černý 800 m Holky 7-9 let 19 00:04:33.5 18. 11.
12. Sobotová Klára 800 m Holky 7-9 let 57 00:04:53.5 19. 12.
13. Pešková Eliška 800 m Holky 7-9 let 18 00:05:05.0 22. 13.
14. Šnaiderová Adéla 800 m Holky 7-9 let 63 00:05:06.2 23. 14.
15. Przimak Zlata 800 m Holky 7-9 let 264 00:05:11.9 25. 15.
16. Nová Nela 800 m Holky 7-9 let 40 00:05:23.3 26. 16.

1350 m - Kluci 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Váňa Jan 1350 m Kluci 10-12 let 261 00:05:18.0 7. 1.
2. Kroupar Lukáš 1350 m Kluci 10-12 let 267 00:05:22.6 10. 2.
3. Šedivý Kryštof Rozběháme Česko 1350 m Kluci 10-12 let 73 00:05:24.2 11. 3.
4. Kratochvíl Pavel AK Škoda Plzeň 1350 m Kluci 10-12 let 35 00:05:44.0 14. 4.
5. Chypyus Mykyta 1350 m Kluci 10-12 let 31 00:05:46.5 15. 5.
6. Nádvorník Nikolas 1350 m Kluci 10-12 let 283 00:06:18.2 18. 6.
7. Vlk David 1350 m Kluci 10-12 let 287 00:06:25.7 19. 7.
8. Nový Matěj 1350 m Kluci 10-12 let 42 00:06:41.1 21. 8.

1350 m - Holky 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Klepačová Karolína 1350 m Holky 10-12 let 271 00:04:47.8 1. 1.
2. Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 60 00:04:48.9 2. 2.
3. Minaříková Karolína Falcon Rokycany 1350 m Holky 10-12 let 10 00:04:57.9 3. 3.
4. Špetová Viktorie AK Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 14 00:05:04.0 4. 4.
5. Palková Eliška 1350 m Holky 10-12 let 274 00:05:09.2 5. 5.
6. Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 59 00:05:17.9 6. 6.
7. Baxová Markéta TJ SOKOL PETŘÍN SG 1350 m Holky 10-12 let 83 00:05:18.7 8. 7.
8. Špetová Patricie AK Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 13 00:05:21.0 9. 8.
9. Podebradská Viktorie 1350 m Holky 10-12 let 263 00:05:28.7 12. 9.
10. Kunštová Julie Rozběháme Strakonice 1350 m Holky 10-12 let 9 00:05:39.1 13. 10.
11. Joglová Anna 1350 m Holky 10-12 let 277 00:05:46.9 16. 11.
12. Dědová Anna 1350 m Holky 10-12 let 270 00:05:50.8 17. 12.
13. Pudilová Kateřina 1350 m Holky 10-12 let 77 00:06:29.7 20. 13.
14. Fleišmanová Šárka 1350 m Holky 10-12 let 81 00:07:11.0 22. 14.
15. Skočilová Johana 1350 m Holky 10-12 let 259 00:08:06.1 23. 15.
16. Škardová Eliška 1350 m Holky 10-12 let 285 00:08:36.8 24. 16.
17. Prokopová Daniela 1350 m Holky 10-12 let 12 00:08:40.4 25. 17.
18. Floriánová Veronika 1350 m Holky 10-12 let 284 00:08:44.0 26. 18.
19. Dobiášová Amálie 1350 m Holky 10-12 let 21 00:09:22.3 27. 19.

2 km - Kluci 13-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Baxa Jáchym TJ SOKOL PETŘÍN SG 2 km Kluci 13-17 let 82 00:07:08.3 2. 1.

2 km - Holky 13-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Rutarová Karolína Triatlon Plzeň 2 km Holky 13-17 let 70 00:06:40.8 1. 1.
2. Šuchmanová Tereza 2 km Holky 13-17 let 78 00:08:27.8 3. 2.