Výsledky závodu

Maloskalský půlmaraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.05.2022



21,1 km - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 21,1 km Muži do 39 let 3 01:15:20.5 1. 1.
2. Šimůnek Adam P(e)ace Makers 21,1 km Muži do 39 let 14 01:18:09.4 2. 2.
3. Pekrt Tomáš Královské Vinohrady 21,1 km Muži do 39 let 11 01:21:13.4 6. 6.
4. Preissler Tomáš 21,1 km Muži do 39 let 9 01:23:20.2 8. 7.
5. Zlámal David 21,1 km Muži do 39 let 8 01:25:10.1 10. 9.
6. Knébl Ondřej Malý Rohozec 21,1 km Muži do 39 let 13 01:25:56.7 11. 10.
7. Pešl Josef 21,1 km Muži do 39 let 133 01:26:45.2 12. 11.
8. Lhota Štěpán 21,1 km Muži do 39 let 10 01:27:56.5 14. 13.
9. Šaník Jan FK CHLAPU 21,1 km Muži do 39 let 21 01:32:16.6 18. 17.
10. Koťátko Ondřej Alfa skvadra 21,1 km Muži do 39 let 15 01:33:20.3 19. 18.
11. Procházka Jakub 21,1 km Muži do 39 let 47 01:36:55.8 26. 22.
12. Ebel Matyáš 21,1 km Muži do 39 let 126 01:37:16.4 27. 23.
13. Tomáš Jandera 21,1 km Muži do 39 let 124 01:37:47.3 28. 24.
14. Hora Bohumil Gaučáci z Mosteckého okresu 21,1 km Muži do 39 let 93 01:41:14.5 32. 28.
15. Sobotík Šimon CZexxx 21,1 km Muži do 39 let 19 01:42:40.3 37. 32.
16. Tulach Lukáš 21,1 km Muži do 39 let 98 01:43:44.8 40. 35.
17. Mihalik Josef Jablonecke matonky 21,1 km Muži do 39 let 48 01:43:54.1 41. 36.
18. Leemfeld Radek 21,1 km Muži do 39 let 25 01:44:15.5 43. 38.
19. Oudrnický Martin 21,1 km Muži do 39 let 116 01:44:35.8 44. 39.
20. Hanyš Milan 21,1 km Muži do 39 let 105 01:47:38.0 49. 42.
21. Hotový Jan 21,1 km Muži do 39 let 40 01:51:59.8 61. 48.
22. Hák Zdeněk 21,1 km Muži do 39 let 59 01:55:34.4 64. 50.
23. Kurfiřt Pavel 21,1 km Muži do 39 let 94 01:58:43.4 74. 55.
24. Zahradník Jakub SC Jičín 21,1 km Muži do 39 let 113 02:05:44.4 87. 58.
25. Knap Jiří 21,1 km Muži do 39 let 127 02:05:45.1 88. 59.
26. Uzel Libor 21,1 km Muži do 39 let 46 02:06:24.6 89. 60.
27. Kejzlar Martin 21,1 km Muži do 39 let 85 02:06:42.1 90. 61.
28. Daníček Nikolas 21,1 km Muži do 39 let 75 02:07:42.5 93. 63.
29. Kníř Tomáš 21,1 km Muži do 39 let 129 02:09:23.8 100. 65.
  Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 21,1 km Muži do 39 let 18 DNF    

21,1 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Veber Josef LK Chodov 21,1 km Muži 40-49 let 4 01:19:03.0 3. 3.
2. Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav 21,1 km Muži 40-49 let 7 01:20:53.4 4. 4.
3. Lajtkep Petr Fyzio Sport Therapy Run Team 21,1 km Muži 40-49 let 2 01:21:01.6 5. 5.
4. Řídký Vladi BASE TRI Team 21,1 km Muži 40-49 let 35 01:24:19.3 9. 8.
5. Pražák Ladislav Box klub Jičín 21,1 km Muži 40-49 let 36 01:27:36.1 13. 12.
6. Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 21,1 km Muži 40-49 let 6 01:28:04.9 15. 14.
7. Hilpert Martin Sokol Frýdštejn 21,1 km Muži 40-49 let 31 01:29:28.0 16. 15.
8. Kosina Luděk Jihočeský klub maratonců 21,1 km Muži 40-49 let 109 01:33:52.5 20. 19.
9. Veltrubský David 21,1 km Muži 40-49 let 115 01:34:02.6 21. 20.
10. Malý Jan Eleven Run Team 21,1 km Muži 40-49 let 5 01:35:53.5 24. 21.
11. Andrle Ales 21,1 km Muži 40-49 let 39 01:40:23.4 29. 25.
12. Friš Michal 21,1 km Muži 40-49 let 106 01:40:29.8 30. 26.
13. Vetešník Ladislav Munro sprint Cvikov 21,1 km Muži 40-49 let 20 01:41:33.3 33. 29.
14. Boháček Milan Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži 40-49 let 01:42:28.3 36. 31.
15. Šilhán Jan Tj sokol Záhoří 21,1 km Muži 40-49 let 42 01:42:47.2 38. 33.
16. Foltman Radim Denso Babes 21,1 km Muži 40-49 let 71 01:48:41.7 51. 43.
17. Smolař Martin 21,1 km Muži 40-49 let 76 01:49:27.1 54. 44.
18. Skramuský Tonda Liberec 21,1 km Muži 40-49 let 49 01:52:26.7 62. 49.
19. Klacek Michal 21,1 km Muži 40-49 let 72 01:57:17.0 69. 51.
20. Bošek Michal amatér 21,1 km Muži 40-49 let 67 01:57:18.3 70. 52.
21. Jiřík Marek 21,1 km Muži 40-49 let 88 02:01:12.6 79. 56.
22. Šilhán Jiří Tj Sokol Záhoří 21,1 km Muži 40-49 let 73 02:02:34.2 82. 57.
23. Kysela Tomas 21,1 km Muži 40-49 let 58 02:06:42.2 91. 62.
24. Panoška Petr Mattoni Free Run Liberec 21,1 km Muži 40-49 let 95 02:15:03.1 104. 67.
  Pokluda Michal 21,1 km Muži 40-49 let 28 DNS    

21,1 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Crossan William PSK Olymp 21,1 km Muži nad 50 let 12 01:31:30.4 17. 16.
2. Preisler Michal Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži nad 50 let 16 01:40:40.1 31. 27.
3. Aksler Vlastimil 21,1 km Muži nad 50 let 30 01:42:16.8 35. 30.
4. Blažek Jiříi 21,1 km Muži nad 50 let 125 01:43:17.2 39. 34.
5. Bígl Jaroslav Doksy 21,1 km Muži nad 50 let 26 01:44:01.9 42. 37.
6. Žák Jiří Jablonecké Mattonky 21,1 km Muži nad 50 let 24 01:44:37.9 45. 40.
7. Kozák Jan Funny Avocado 21,1 km Muži nad 50 let 27 01:44:57.9 46. 41.
8. Maruška Zdeněk DIAMANT 21 21,1 km Muži nad 50 let 37 01:49:33.5 55. 45.
9. Kára Vladimir AC-Patřín 21,1 km Muži nad 50 let 17 01:50:54.7 59. 46.
10. Kalvoda Břetislav Munro sprint Cvikov 21,1 km Muži nad 50 let 29 01:51:36.9 60. 47.
11. Zajíc Ondřej 21,1 km Muži nad 50 let 128 01:57:52.3 72. 53.
12. Hůlek Jan Biloš je z Brd 21,1 km Muži nad 50 let 50 01:57:57.3 73. 54.
13. Hozák Jiří Sokol Hoření Paseky 21,1 km Muži nad 50 let 69 02:08:46.4 97. 64.
14. Nykodym Josef 21,1 km Muži nad 50 let 63 02:14:12.8 102. 66.

21,1 km - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Jíšová Barbora Eleven run team 21,1 km Ženy do 39 let 1 01:22:57.0 7. 1.
2. Pradeová Ema ZŠ Vratislavice 21,1 km Ženy do 39 let 107 01:35:46.8 23. 3.
3. Táborská Lenka Cácory z Jablonce 21,1 km Ženy do 39 let 52 01:46:35.9 47. 6.
4. Vaňková Kateřina Blondeháre 21,1 km Ženy do 39 let 55 01:47:50.7 50. 8.
5. Zerzánová Andrea 21,1 km Ženy do 39 let 117 01:49:13.7 53. 10.
6. Urbanová Marcela Blondeháre 21,1 km Ženy do 39 let 54 01:49:44.8 56. 11.
7. Heidrichová Anna Cácory z Jablonce 21,1 km Ženy do 39 let 51 01:50:14.0 57. 12.
8. Kollertová Eva Jezdecká stáj Luisa 21,1 km Ženy do 39 let 38 01:50:54.5 58. 13.
9. Mazáčková Pavla 21,1 km Ženy do 39 let 122 01:52:46.0 63. 14.
10. Kolmann Veronika Běhny 21,1 km Ženy do 39 let 96 01:56:02.3 65. 15.
11. Zahradníková Veronika 21,1 km Ženy do 39 let 132 01:56:43.5 67. 17.
12. Smékalová Žaneta Běhny 21,1 km Ženy do 39 let 80 01:57:07.9 68. 18.
13. Knířová Tereza 21,1 km Ženy do 39 let 81 02:02:55.3 84. 27.
14. Čápová Aneta 21,1 km Ženy do 39 let 32 02:03:03.9 85. 28.
15. Kluchová Kateřina Gaučáci z Mosteckého okresu 21,1 km Ženy do 39 let 92 02:07:36.7 92. 30.
16. Petra Hušková Nikola 21,1 km Ženy do 39 let 123 02:08:35.9 95. 32.
17. Jágrová Petra Běhny 21,1 km Ženy do 39 let 84 02:09:01.6 98. 34.
18. Očenášová Eva 21,1 km Ženy do 39 let 68 02:09:23.0 99. 35.
19. Nykodym Barbora 21,1 km Ženy do 39 let 62 02:14:13.0 103. 37.
20. Brazdilová Jana 21,1 km Ženy do 39 let 91 02:17:12.5 105. 38.
21. Střižíková Radka 21,1 km Ženy do 39 let 77 02:20:47.7 107. 40.
22. Nerudová Křikavová Michala 21,1 km Ženy do 39 let 66 02:25:47.8 108. 41.
23. Šrytrová Veronika 21,1 km Ženy do 39 let 103 02:34:20.4 111. 44.
24. Benešová Barbora 21,1 km Ženy do 39 let 23 02:46:45.2 112. 45.
25. Kupilíková Sandra 21,1 km Ženy do 39 let 86 02:48:54.0 113. 46.

21,1 km - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hlaváčková Veronika 21,1 km Ženy nad 40 let 114 01:35:29.9 22. 2.
2. Sekerová Andrea Mladá Boleslav 21,1 km Ženy nad 40 let 43 01:36:34.8 25. 4.
3. Vodičková Nikola Mattoni Free Run Jablonec 21,1 km Ženy nad 40 let 22 01:42:13.9 34. 5.
4. Nevečeřalová Barbara 21,1 km Ženy nad 40 let 34 01:47:21.6 48. 7.
5. Svobodová Jaroslava 21,1 km Ženy nad 40 let 41 01:49:03.2 52. 9.
6. Fantová Lenka Běhny 21,1 km Ženy nad 40 let 104 01:56:02.5 66. 16.
7. Vilhelmová Hana 21,1 km Ženy nad 40 let 64 01:57:22.9 71. 19.
8. Sedláčková Silvie Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 79 01:58:47.7 75. 20.
9. Matějů Pavlína 21,1 km Ženy nad 40 let 118 01:59:05.2 76. 21.
10. Nasirova Radka V blbým věku 21,1 km Ženy nad 40 let 99 01:59:36.8 77. 22.
11. Skramuská Markéta Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 90 02:00:56.6 78. 23.
12. Pyrchalová Tereza Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 65 02:01:54.7 80. 24.
13. Daníčková Lenka RunBo Team Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 112 02:02:12.6 81. 25.
14. Maturová Olga Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 45 02:02:49.0 83. 26.
15. Havelková Radka 21,1 km Ženy nad 40 let 87 02:04:51.1 86. 29.
16. Pavlasová Miluška Rájov 21,1 km Ženy nad 40 let 70 02:08:16.7 94. 31.
17. Šilhanová Markéta 21,1 km Ženy nad 40 let 130 02:08:42.0 96. 33.
18. Kopecká Magdaléna Tatran Jablonec nad Nisou 21,1 km Ženy nad 40 let 108 02:13:57.6 101. 36.
19. Bušová Jana Rozběháme Liberec 21,1 km Ženy nad 40 let 78 02:18:52.1 106. 39.
20. Střižíková Jana V blbým věku 21,1 km Ženy nad 40 let 82 02:29:30.6 109. 42.
21. Kučerová Renata V blbým věku 21,1 km Ženy nad 40 let 57 02:32:02.2 110. 43.
22. Němcová Jiřina Jiskra Raspenava 21,1 km Ženy nad 40 let 100 02:49:12.3 114. 47.
23. Merunková Zdeňka Jiskra Raspenava 21,1 km Ženy nad 40 let 101 02:49:12.4 115. 48.