Výsledky závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2022

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.07.2022



MTB - 45 km - Muži 0-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Procházka Lukáš Jaroslav kulhavý cycling team MTB - 45 km Muži 0-39 let 82 01:47:41.0 1. 1.
2. Kvitský Dominik Cykloklub Jičín MTB - 45 km Muži 0-39 let 63 01:53:23.0 4. 4.
3. Grossu Andrej POLYSAN MTB - 45 km Muži 0-39 let 65 01:53:59.8 5. 5.
4. Horák Michal MTB - 45 km Muži 0-39 let 59 01:54:24.1 6. 6.
5. Podzimek Matyáš MTB - 45 km Muži 0-39 let 62 01:55:30.7 9. 9.
6. Skrbek Jan Czech Tallboys MTB - 45 km Muži 0-39 let 78 01:55:53.5 10. 10.
7. Šlégl Jiří TJ Sokol Podlazky MTB - 45 km Muži 0-39 let 84 01:56:09.7 11. 11.
8. Louda František MTB - 45 km Muži 0-39 let 94 01:56:16.0 12. 12.
9. Horáček Jan Tj Sokol Podlazky MTB - 45 km Muži 0-39 let 95 01:58:14.5 13. 13.
10. Frank Petr MTB - 45 km Muži 0-39 let 77 02:00:26.8 15. 15.
11. Lisačenko Bohdan Cyclo team Varnsdorf MTB - 45 km Muži 0-39 let 66 02:05:44.8 19. 18.
12. Bouzek Filip MTB - 45 km Muži 0-39 let 67 02:09:43.2 24. 22.
13. Pořádek Patrik MTB - 45 km Muži 0-39 let 69 02:13:44.0 26. 24.
14. Kollátor Aleš MTB - 45 km Muži 0-39 let 88 02:15:05.0 27. 25.
15. Hyan Jiří MTB - 45 km Muži 0-39 let 55 02:15:32.8 28. 26.
16. Kocman Jan Rohozec Amulet Team MTB - 45 km Muži 0-39 let 81 02:22:42.6 32. 30.
17. Kvitský Marek MTB - 45 km Muži 0-39 let 64 02:23:09.6 33. 31.
18. Kovařík Jan LAUF team Kněžmost MTB - 45 km Muži 0-39 let 86 02:27:06.0 34. 32.
19. Vedral Max Rexonic racing team MTB - 45 km Muži 0-39 let 92 02:29:00.6 35. 33.
  Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 45 km Muži 0-39 let 71 DNF    

MTB - 45 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Novota Jan Team CykloTrener Varnsdorf MTB - 45 km Muži 40-49 let 58 01:49:25.5 2. 2.
2. Kužel Jiří UNLIMITED KM TRADING CZ MTB - 45 km Muži 40-49 let 70 01:51:44.7 3. 3.
3. Malý Miroslav GHOST Team MTB - 45 km Muži 40-49 let 50 01:54:36.2 7. 7.
4. Neubauer Radim HAVEN TEAM MTB - 45 km Muži 40-49 let 75 01:55:28.0 8. 8.
5. Trnka Zbyněk CYCLING FOR LIFE MTB - 45 km Muži 40-49 let 68 02:01:47.1 17. 16.
6. Pekárna Ondřej VALID s.r.o. - ložiska a řemeny MTB - 45 km Muži 40-49 let 79 02:05:05.1 18. 17.
7. Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 45 km Muži 40-49 let 74 02:06:15.0 20. 19.
8. HORÁK Jan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 45 km Muži 40-49 let 73 02:06:47.2 21. 20.
9. Lebduška Jan KSM HRÁDEK MTB - 45 km Muži 40-49 let 54 02:08:35.2 23. 21.
10. Košek Roman MTB - 45 km Muži 40-49 let 80 02:12:58.3 25. 23.
11. Šmejda Radek MTB - 45 km Muži 40-49 let 87 02:15:41.0 29. 27.
12. Knápek Jan MTB - 45 km Muži 40-49 let 91 02:19:31.3 31. 29.
13. Nikodem Libor MTB - 45 km Muži 40-49 let 89 02:34:49.1 37. 35.
  Lehotský Jiří Prolog Bike MTB - 45 km Muži 40-49 let 61 DNF    

MTB - 45 km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šlégl Martin TJ Sokol Podlázky MTB - 45 km Muži 50+ let 85 01:59:53.2 14. 14.
2. Klípa Jaroslav MTB - 45 km Muži 50+ let 90 02:16:17.4 30. 28.
3. Lehotský Jiří Force team Špicar MTB - 45 km Muži 50+ let 60 02:31:46.7 36. 34.
4. Vedral Miloš bikepart.cz MTB - 45 km Muži 50+ let 93 03:13:00.4 39. 36.
5. Rufert Pavel Böllhoff MTB - 45 km Muži 50+ let 76 03:25:30.5 40. 37.

MTB - 45 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Havlíková Pavla LAWI. Junior team MTB - 45 km Ženy 52 02:01:40.8 16. 1.
2. Drbohlavová Eliška LAWI junior team MTB - 45 km Ženy 53 02:08:25.7 22. 2.
3. Bikarová Vlaďka ML- Tuning CykloTrenér.com MTB - 45 km Ženy 57 02:53:30.2 38. 3.
  Bezová Lenka MTB - 45 km Ženy 72 DNF    

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Kluci 0-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Provazník Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 24 00:18:14.4 6. 5.
2. Louda Matyáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 20 00:18:24.4 7. 6.
3. Bartoň Ondřej SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 28 00:22:47.1 14. 8.
4. Kotík Enrique Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 4 00:32:32.9 22. 12.
5. Lázo Matěj Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 9 00:37:27.7 24. 13.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Kluci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 16 00:14:07.5 1. 1.
2. Hataš Tomáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 25 00:15:05.4 2. 2.
3. Brejcha Antonín Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 11 00:17:45.6 3. 3.
4. Budina Daniel Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 18 00:17:48.8 4. 4.
5. März Filip Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 23 00:20:53.4 11. 7.
6. Gajdoš Robert Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 8 00:22:54.5 15. 9.
7. Csajka Ondřej Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 10 00:25:42.2 18. 10.
8. Lázo Jakub Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 7 00:29:40.8 20. 11.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Holky 0-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Volfová Valentýna VOKOLOPOLE Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 15 00:19:14.2 8. 2.
2. Dutá Anežka Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 21 00:20:32.2 10. 4.
3. Kuželová Tina Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 17 00:20:55.4 12. 5.
4. Suchardová Justýna TJ NOVÁ PAKA Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 19 00:22:02.9 13. 6.
5. Horváthová Zlata Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 3 00:34:38.1 23. 11.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Holky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Koťátková Linda Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 14 00:17:51.8 5. 1.
2. Märzova Zuzana Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 22 00:19:33.8 9. 3.
3. Kvašková Viktorie SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 27 00:23:31.5 16. 7.
4. Zimmermannová Mili Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 5 00:24:50.3 17. 8.
5. Zimmermanová Iva Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 6 00:26:33.2 19. 9.
6. Šindelářová Noemi Bollhoff Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 2 00:30:56.1 21. 10.

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km - Ženy 0-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Selková Adéla Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 1 01:08:44.8 1. 1.
2. Vávrová Markéta Rolníci ČZU Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 113 01:09:21.0 2. 2.
3. Sedláčková Veronika Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 13 01:13:41.8 3. 3.
4. Karolína Sedláčková MC Český ráj Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 118 01:16:01.0 4. 4.
5. Koťátková Věra Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 111 01:16:33.2 5. 5.
6. Čadilová Klára Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 102 01:23:17.2 6. 6.
7. Zemanová Kristýna Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 0-49 let 115 01:50:08.3 10. 10.

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Zemanová Jitka Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 50+ let 117 01:28:50.1 7. 7.
2. Ptáčková Radka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 50+ let 107 01:30:11.2 8. 8.
3. Bašusová Šárka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 3km Ženy 50+ let 110 01:43:44.1 9. 9.

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km - Muži 0-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Francke Michal Haven team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 123 01:50:16.1 1. 1.
2. Kubíček Martin Valdizer Bulldogs Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 108 01:52:54.6 2. 2.
3. Dvořák Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 104 01:57:56.9 3. 3.
4. Hájek Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 12 02:02:41.2 5. 4.
5. Voráč Michal Bejking team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 112 02:04:14.6 6. 5.
6. Čečelský Jakub No oyeb Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 130 02:05:55.5 7. 6.
7. Šťovíček Pavel Včelařství Šťovíček Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 116 02:06:22.1 8. 7.
8. Conk Jakub CYKLORENOVA CVIKOV Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 109 02:11:01.4 9. 8.
9. Vopat Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 114 02:11:55.2 12. 9.
10. Staněk Filip Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 101 02:20:16.6 18. 15.
11. Hák Zdeněk Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 105 02:31:28.0 27. 23.
12. Voves Jakub Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 100 02:40:33.7 29. 25.
13. Živný Marek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 0-39 let 129 02:44:04.0 30. 26.

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mazůrek Roman 4Masters Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 97 02:12:30.1 13. 10.
2. Štepanek Libor TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 106 02:12:37.4 14. 11.
3. Minařík Daniel Kautex Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 127 02:16:53.9 16. 13.
4. Hoza Miroslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 51 02:18:20.5 17. 14.
5. Leč Dušan Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 121 02:20:55.3 19. 16.
6. Chalupský Jaroslav Kautex Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 124 02:22:50.1 20. 17.
7. Draganov Radko Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 99 02:24:31.6 21. 18.
8. Fuk Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 103 02:28:59.0 22. 19.
9. Hodermarskyj Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 126 02:29:42.1 23. 20.
10. Řezáč Jiří Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 119 02:31:10.5 26. 22.
11. Slavata Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 98 02:39:17.5 28. 24.
12. Novák Michal TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 96 02:55:16.8 32. 27.
13. Dvořák David Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 128 03:05:43.3 33. 28.
  Kaňka David Kozojedy Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 40-49 let 122 DNF    

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šlégl Martin TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 50+ let 125 02:16:47.5 15. 12.
2. Rys Jiří Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Muži 50+ let 120 02:30:11.7 24. 21.

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km - Smíšená štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. mix Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 200 02:00:41.1 4. 1.
2. Volf Štěpán VOKOLOPOLE Junior Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 202 02:11:14.1 10. 2.
3. Hálová Veronika Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 204 02:11:54.8 11. 3.
4. Kolinova Michaela Vokolopole a Triatlon MB Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 201 02:30:53.3 25. 4.
5. Šmach Petr Funny games Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 6km Smíšená štafeta 203 02:45:56.7 31. 5.