Výsledky závodu

Pyšelský kopeček

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.04.2022



77 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fárník Tomáš 77 km Muži 71 07:07:30.0 1. 1.
2. Bergauer Marek 77 km Muži 70 08:01:39.0 2. 2.
3. Plačko Martin Slovak Ultra Trail Team 77 km Muži 66 08:23:24.0 3. 3.
4. Antoška Bohuš LAJF Podcast 77 km Muži 50 08:43:57.0 4. 4.
5. Mecko Peter 77 km Muži 28 09:13:28.0 5. 5.
6. Fárník Michal 77 km Muži 73 09:16:17.0 6. 6.
7. Malý Jiří 77 km Muži 25 09:19:13.0 7. 7.
8. Knap Michal Sparta Košíře 77 km Muži 42 09:21:17.0 8. 8.
9. Maryško Filip Datumovka crew 77 km Muži 51 09:22:37.0 10. 9.
10. Šváb Karel USK Provod UL-Trail 77 km Muži 60 10:24:53.0 13. 10.
11. Jirsa Jakub 77 km Muži 43 10:29:19.0 14. 11.
12. Blazek Adam 77 km Muži 59 10:29:23.0 15. 12.
13. Malík Ondřej Adventní běhání 77 km Muži 63 10:29:29.0 16. 13.
14. Horyna Daniel Opolany 77 km Muži 49 10:33:08.0 17. 14.
15. Kalous Jiri Cafe Racers 77 km Muži 19 10:44:28.0 18. 15.
16. Adamec Vaclav Sneci v lihu 77 km Muži 21 11:11:26.0 20. 16.
17. Kopáček Michal Jurodivý Mihovil Handpoke Tattoo 77 km Muži 14 11:12:36.0 21. 17.
18. Vítek Miroslav 77 km Muži 52 11:19:44.0 22. 18.
19. Fukala Dalibor 77 km Muži 40 11:24:56.0 23. 19.
20. Sysala Robert Dva kocouři 77 km Muži 47 11:27:34.0 26. 20.
21. Zita Jiří BadBoyTeam 77 km Muži 45 11:38:13.0 29. 21.
22. Rabik Jan 77 km Muži 62 11:50:35.0 30. 22.
23. Tyllner David T-team 77 km Muži 26 12:00:24.0 31. 23.
24. Šimek Jan Ďolíček 77 km Muži 41 12:05:32.0 32. 24.
25. Vrzák Jan 77 km Muži 48 12:36:52.0 33. 25.
26. Kočíb Jan Tréninkový orgáč 77 km Muži 20 13:10:08.0 34. 26.
27. Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TEAM 77 km Muži 4 13:19:51.0 35. 27.
28. Kočíb Jiří HS Hydrant 77 km Muži 17 15:16:38.0 36. 28.
29. Burian Alois HYDRANT 77 km Muži 22 15:16:41.0 37. 29.
30. Louvar Jan 77 km Muži 30 15:38:35.0 38. 30.
31. Vosyka Vojtěch HYDRANT 77 km Muži 23 15:39:07.0 39. 31.
32. Poláček Pavel 77 km Muži 61 18:41:00.0 40. 32.
  Adámek Lukáš Beskydský Dogmaraton Team 77 km Muži 5 DNF    
  Martínek František KČT Krupka 77 km Muži 12 DNF    
  Pospíšil David 77 km Muži 24 DNF    
  Hendrych Jakub #bezimmetrzametrem 77 km Muži 64 DNF    

77 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Beňová Pavlína 2B Winner 77 km Ženy 69 09:22:32.0 9. 1.
2. Plačková Gabriela Slovak Ultra Trail Team 77 km Ženy 65 09:38:29.0 11. 2.
3. Burdová Klára Trailrun 77 km Ženy 54 09:54:56.0 12. 3.
4. Pěčková Zdeňka Ready2win 77 km Ženy 15 11:00:31.0 19. 4.
5. Janová Zuzana BKČS 77 km Ženy 44 11:25:19.0 24. 5.
6. Nováková Gabriela 77 km Ženy 68 11:27:27.0 25. 6.
7. Fryčová Lenka 77 km Ženy 1 11:33:00.0 27. 7.
8. Koděrová Lucie 77 km Ženy 2 11:33:05.0 28. 8.

21 km - Muži do 44 let (≥1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Mateos Garrido Nicolás España 21 km Muži do 44 let (≥1978) 328 01:30:06.9 1. 1.
2. Korecký Adam Jumbo Visma 21 km Muži do 44 let (≥1978) 342 01:37:46.9 2. 2.
3. Nenutil Petr 21 km Muži do 44 let (≥1978) 346 01:39:08.1 3. 3.
4. Navrátil Martin 21 km Muži do 44 let (≥1978) 312 01:43:45.2 6. 6.
5. Křenek Jiří dRy crew 21 km Muži do 44 let (≥1978) 314 01:44:23.7 7. 7.
6. Jabornik Karel SK Babice 21 km Muži do 44 let (≥1978) 308 01:45:26.2 8. 8.
7. Buchálek Darek Datumovka crew 21 km Muži do 44 let (≥1978) 352 01:47:10.7 9. 9.
8. Randák Jiří Běžecký klub české spořitelny 21 km Muži do 44 let (≥1978) 349 01:49:31.3 10. 10.
9. Palíšek Tomáš Kroměříž 21 km Muži do 44 let (≥1978) 351 01:55:32.6 13. 12.
10. Dovičín Michal Olympia Spartan Training Kutná Hora 21 km Muži do 44 let (≥1978) 305 01:58:03.7 15. 13.
11. Daněk Martin Ahsoka tým 21 km Muži do 44 let (≥1978) 341 01:59:12.8 16. 14.
12. Hrejsemnou Matěj 21 km Muži do 44 let (≥1978) 326 02:01:11.3 17. 15.
13. Matys Antonín 21 km Muži do 44 let (≥1978) 322 02:03:37.0 18. 16.
14. Kučák Tomáš 21 km Muži do 44 let (≥1978) 343 02:05:33.7 19. 17.
15. Otčenášek Vít Trailrun 21 km Muži do 44 let (≥1978) 340 02:05:58.0 20. 18.
16. Grusz Filip Podej mi pivo 21 km Muži do 44 let (≥1978) 353 02:07:03.2 22. 20.
17. Černý Ondřej HK Pardubice 21 km Muži do 44 let (≥1978) 337 02:09:11.8 25. 23.
18. Jakoubek Matěj eD system Silvini team 21 km Muži do 44 let (≥1978) 335 02:18:34.5 34. 28.
19. Mouyabi Holdy-Kurth SKAFANDR.cz 21 km Muži do 44 let (≥1978) 309 02:21:05.7 35. 29.
20. Hlavinka Karel Rozběháme Bašť 21 km Muži do 44 let (≥1978) 304 02:21:10.6 36. 30.
21. Votápek Martin 21 km Muži do 44 let (≥1978) 338 02:34:41.9 41. 32.

21 km - Ženy do 44 let (≥1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Gavendová Tereza 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 319 01:50:30.2 11. 1.
2. Hubatova-Vackova 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 306 02:09:28.5 26. 3.
3. Lesáková Martina Ahsoka tým 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 330 02:14:56.7 29. 4.
4. Daňková Pavla Ahsoka tým 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 327 02:17:20.1 31. 5.
5. Buzková Tereza Trailpoint 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 310 02:18:34.5 33. 6.
6. Molinaro Denisa 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 303 02:21:10.6 37. 7.
7. Grünwaldová Veronika 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 317 02:45:24.3 44. 10.
8. Mazochová Lenka TJ Sokol Maxičky 21 km Ženy do 44 let (≥1978) 114 03:02:48.9 45. 11.

21 km - Muži nad 44 let (≤1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Smrčka Miloš BK Říčany 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 334 01:40:58.3 4. 4.
2. Koudelka Drahomír Meixner 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 331 01:54:13.2 12. 11.
3. Ryba Vlastík 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 347 02:06:08.6 21. 19.
4. Salomé Patrice Ch'tis coureurs 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 313 02:07:28.5 23. 21.
5. Horák Radek Šneci v běhu 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 344 02:08:13.5 24. 22.
6. Hrdinka Čestmír UL-Trail 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 324 02:11:43.3 27. 24.
7. Červený Václav zručskej Plzeňák 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 336 02:16:15.8 30. 26.
8. Šlechta Evžen Šneci v běhu 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 345 02:18:02.8 32. 27.
9. Šlapák Michal 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 332 02:23:29.4 38. 31.
10. Mikuláš Zdeněk 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 321 02:40:17.8 42. 33.
11. Klika Martin 21 km Muži nad 44 let (≤1977) 320 02:40:18.1 43. 34.

21 km - Ženy nad 44 let (≤1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vítová Kamila 21 km Ženy nad 44 let (≤1977) 325 02:24:26.7 39. 8.

21 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Stolárik Peter Benešovský běžecký klub 21 km Muži canicross 354 01:42:40.7 5. 5.
2. Fiala Radovan BBK 21 km Muži canicross 350 02:14:14.8 28. 25.

21 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Bubeníková Lenka Rozběháme Prahu 21 km Ženy canicross 348 01:56:50.4 14. 2.
2. Pařízková Lenka MK Tlapky v tahu 21 km Ženy canicross 302 02:32:28.2 40. 9.

10,5 km - Muži do 44 let (≥1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Pelikán Aleš 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 113 00:49:07.5 1. 1.
2. Roštík Patrik Pivo a Myslivec 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 153 00:52:30.4 3. 3.
3. Doležal Vít Sportovní klub říčanských hasičů 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 162 00:54:42.7 6. 6.
4. Jelínek Lukáš Decathlon Chodov 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 126 00:55:19.7 8. 7.
5. Papež Zdeněk SAP Concur 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 138 00:57:34.8 10. 9.
6. Pokorný Martin 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 157 01:04:47.9 19. 13.
7. Kozák Šimon 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 122 01:06:50.6 22. 15.
8. Šimeček Jaroslav Sk Pyšely 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 14 01:12:52.6 31. 21.
9. Havlín Petr SK Pyšely 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 149 01:15:19.6 34. 23.
10. Páša Miroslav 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 163 01:15:49.6 37. 25.
11. Glettnik Petr Cibi team 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 121 01:19:24.6 43. 27.
12. Mráz Samuel 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 160 01:21:24.2 45. 29.
13. Kotouš Petr 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 147 01:24:06.3 48. 31.
14. Skříček Jan Bestia Brew 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 108 01:25:07.8 49. 32.
15. Smetana Honza 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 140 01:25:10.5 50. 33.
16. Rendla Michal SAP Concur 10,5 km Muži do 44 let (≥1978) 339 01:31:09.0 57. 38.

10,5 km - Ženy do 44 let (≥1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Elstnerová Monika Ho Stromovka 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 109 00:58:00.3 11. 2.
2. Malovcová Monika 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 139 01:00:07.3 17. 5.
3. Sedláková Tereza 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 128 01:04:59.0 20. 7.
4. Baštiová Beata 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 158 01:18:12.8 40. 15.
5. Šedivá Kateřina 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 151 01:19:12.6 41. 16.
6. Mišáková Kristýna 10,5 km Ženy do 44 let (≥1978) 10 01:22:15.5 47. 17.

10,5 km - Muži nad 44 let (≤1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šimek Pavel Praha 4 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 165 00:51:39.8 2. 2.
2. Bína Jiří Hrusice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 110 00:53:44.3 4. 4.
3. Častvaj Daniel Mnichovice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 137 00:54:36.3 5. 5.
4. Papírník Petr Bc Vinopalna 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 116 00:56:52.1 9. 8.
5. Peřinka Petr Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 129 00:58:26.7 12. 10.
6. Sirotek Petr 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 144 00:58:36.9 13. 11.
7. Mansfeld Petr AUTO OPAT 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 124 00:59:12.4 16. 12.
8. Jirouš Zdeněk SKI Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 133 01:05:29.4 21. 14.
9. Rýdl Vladimír 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 134 01:06:59.1 23. 16.
10. Kasl David SKI Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 154 01:08:12.8 25. 17.
11. Uhlíř Lukáš 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 132 01:08:34.3 27. 18.
12. Štaubert Milan Broučci Humpolec 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 145 01:09:18.5 28. 19.
13. Štěpánek Jindřich Pyšely 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 100 01:09:31.9 29. 20.
14. Páša Richard SK Pyšely 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 148 01:13:58.9 32. 22.
15. Šedivý Jiří 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 152 01:19:12.8 42. 26.
16. Walder Petr Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 142 01:19:25.1 44. 28.
17. Mráz Patrik Mnichovice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 161 01:21:25.1 46. 30.
18. Truksa Přemysl 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 104 01:28:04.1 54. 36.
19. Starý Stanislav 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 156 01:32:48.7 58. 39.
  Prokop Rudolf Auto Opat 10,5 km Muži nad 44 let (≤1977) 136 DNS    

10,5 km - Ženy nad 44 let (≤1977)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Doupovcová Martina SKI Senohraby 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 150 01:07:46.7 24. 8.
2. Štaubertová Vlaďka Broučci Humpolec 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 146 01:08:19.3 26. 9.
3. Nováková Michaela 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 159 01:14:55.0 33. 11.
4. Truksová Dobromila 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1977) 105 01:28:04.3 55. 19.

10,5 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Wágner Marek 10,5 km Muži canicross 125 01:15:41.7 35. 24.
2. Pačes Lukáš 10,5 km Muži canicross 102 01:27:09.5 51. 34.
3. Pačes Jan Smrdutý dech 10,5 km Muži canicross 101 01:27:11.0 53. 35.
4. Novotný Rostislav 10,5 km Muži canicross 164 01:28:16.3 56. 37.

10,5 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Němečková Hana Canicross Plzeň 10,5 km Ženy canicross 130 00:55:14.4 7. 1.
2. Jochovičová Koudelková Marie Ník a Čík 10,5 km Ženy canicross 106 00:58:51.2 14. 3.
3. Perglerová Daniela MC Český ráj 10,5 km Ženy canicross 118 00:58:59.9 15. 4.
4. Kúdelková Zuzana CataRebels 10,5 km Ženy canicross 155 01:00:11.7 18. 6.
5. Houžvičková Lucie 10,5 km Ženy canicross 143 01:12:34.2 30. 10.
6. Hajná Barbora CataRebels 10,5 km Ženy canicross 119 01:15:49.5 36. 12.
7. Jelínková Tereza CataRebels 10,5 km Ženy canicross 120 01:15:50.0 38. 13.
8. Courtonová Pavlína MK Tlapky v tahu 10,5 km Ženy canicross 123 01:16:31.9 39. 14.
9. Pačesová Eliška 10,5 km Ženy canicross 103 01:27:10.3 52. 18.

5 km - Muži bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Svoboda Vojtěch 5 km Muži bez rozlišení věku 998 00:23:41.1 2. 2.
2. Bína Šimon SKI Senohraby 5 km Muži bez rozlišení věku 524 00:28:30.7 8. 6.
3. Protasena Jurij SAP Concur 5 km Muži bez rozlišení věku 521 00:31:01.1 13. 8.
4. Barnish Knight Chris 5 km Muži bez rozlišení věku 540 00:32:41.5 15. 9.
5. Onderišin Igor 5 km Muži bez rozlišení věku 166 00:32:41.9 16. 10.
6. Daněk Pavel 5 km Muži bez rozlišení věku 531 00:33:46.2 19. 11.
7. Svoboda Petr 5 km Muži bez rozlišení věku 999 00:33:54.0 20. 12.
8. Král Zdeněk Cyklo PaE06 5 km Muži bez rozlišení věku 168 00:33:54.2 21. 13.
9. Pačes Marek 5 km Muži bez rozlišení věku 501 00:54:55.8 37. 16.

5 km - Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Silvey Olivia Sokol Senohraby 5 km Ženy bez rozlišení věku 539 00:30:15.6 11. 4.
2. Setunská Martina SKI Sokol Zaječice 5 km Ženy bez rozlišení věku 530 00:30:57.1 12. 5.
3. Anna Řeháková Laura Atletika Benešov 5 km Ženy bez rozlišení věku 525 00:33:07.2 18. 8.
4. Svobodová Agáta 5 km Ženy bez rozlišení věku 538 00:34:28.9 22. 9.
5. Bíhová Viktorie SKI Senohraby 5 km Ženy bez rozlišení věku 528 00:36:27.0 26. 11.
6. Šáchová Kateřina 5 km Ženy bez rozlišení věku 529 00:37:26.5 28. 13.
7. Petrová Daniela 5 km Ženy bez rozlišení věku 507 00:38:16.0 29. 14.
8. Dinu Monica SAP Concur 5 km Ženy bez rozlišení věku 536 00:38:45.1 30. 15.
9. Smolíková Petra 5 km Ženy bez rozlišení věku 508 00:39:52.9 31. 16.

5 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Řezáč Tomáš Behejsepsem.cz 5 km Muži canicross 523 00:20:53.6 1. 1.
2. Fabián Aleš Sokol Senohraby 5 km Muži canicross 527 00:24:21.4 3. 3.
3. Fabián Jan Čerčany 5 km Muži canicross 526 00:24:33.4 4. 4.
4. Kunc Jan 5 km Muži canicross 516 00:24:56.0 5. 5.
5. Berger Jiří Cata rebels 5 km Muži canicross 532 00:29:11.9 10. 7.
6. Polidar Jan 5 km Muži canicross 513 00:34:53.4 23. 14.
7. Houžvička Petr 5 km Muži canicross 520 00:36:20.4 25. 15.

5 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Klapalová Zuzana Na pohodičku 5 km Ženy canicross 535 00:25:57.9 6. 1.
2. Fricová Anna 5 km Ženy canicross 514 00:27:05.8 7. 2.
3. Rousková Blanka 5 km Ženy canicross 534 00:29:08.1 9. 3.
4. Kateřina Uriková 5 km Ženy canicross 537 00:31:52.4 14. 6.
5. Jägrová Natálie Naděje pro čtyři packy - útulek 5 km Ženy canicross 503 00:32:55.5 17. 7.
6. Nehasilová Veronika 5 km Ženy canicross 512 00:34:55.7 24. 10.
7. Minaríková Blanka cata rebels 5 km Ženy canicross 167 00:36:52.7 27. 12.
8. Ladrová Andrea 5 km Ženy canicross 519 00:50:50.5 32. 17.
9. Vávrová Diana 5 km Ženy canicross 533 00:50:51.2 33. 18.
10. Papcunová Romana 5 km Ženy canicross 509 00:53:47.4 34. 19.
11. Rásochová Gabriela 5 km Ženy canicross 510 00:53:48.6 35. 20.
12. Pačesová Jana 5 km Ženy canicross 502 00:54:55.4 36. 21.
13. Pszyková Lucie 5 km Ženy canicross 515 01:11:19.5 38. 22.