Výsledky závodu

SALOMON JEŠTĚD SkyRace®

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.04.2022



JEŠTĚD SkyRace® - Muži 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fárník Tomáš Buff Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 4 01:55:36.8 3. 3.
2. Volák Ondřej Běžecký klub Náchod JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 256 01:58:30.2 4. 4.
3. Žigo Dávid PROefekt team JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 269 02:04:02.5 7. 7.
4. Effenberger Marek VSK Univerzita Brno JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 54 02:04:29.4 8. 8.
5. Růžek Vojtěch JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 204 02:11:02.5 13. 13.
6. Novák David JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 291 02:13:24.4 15. 15.
7. Wita Jan Team LightBike JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 260 02:13:24.5 16. 16.
8. Kukliš Richard Horoklub Hriňová JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 133 02:15:35.2 20. 20.
9. Mlčoušek Jakub MFF UK JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 159 02:25:44.5 30. 29.
10. Doležal Matyáš SKI-OB Šternberk JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 49 02:25:58.4 31. 30.
11. Nosek Kryštof TJ Bižuterie Jablonec JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 173 02:51:06.5 74. 67.
12. Kasík Filip JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 112 02:56:34.2 94. 85.
13. Novák Václav ToBi Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 175 02:57:02.5 95. 86.
14. Bernát Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 24 02:58:02.5 97. 87.
15. Joska Vojtěch JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 103 03:01:31.7 103. 92.
16. Veselovský Miroslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 251 03:03:32.0 112. 99.
17. Plíšek Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 285 03:09:37.4 124. 107.
18. Hájek Vojtěch JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 71 03:13:46.2 134. 111.
19. Jenkut Tichomír JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 101 03:45:11.8 195. 149.
20. Bouda Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 34 03:57:15.6 211. 158.
21. Konůpka Tomáš STG Svitavy JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 115 04:58:13.8 236. 172.

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Marková Barbora JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 148 02:35:42.6 43. 3.
2. Fraňková Alexandra Horoguru JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 62 02:59:50.4 102. 11.
3. Rokoská Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 202 03:06:48.9 118. 17.
4. Svobodová Tereza Spartak Praha 4 JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 225 03:09:38.6 125. 18.
5. Slezakova Hana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 213 03:13:55.3 135. 24.
6. Blaschkeová Lucie JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 30 03:16:26.6 143. 26.
7. Petrásková Nikol JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 185 03:17:05.1 146. 27.
8. Vašinová Tereza JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 250 03:21:49.9 152. 29.
9. Faltová Eliška JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 56 03:44:52.7 194. 46.
10. Petraková Adéla JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 184 03:48:13.6 203. 51.
11. Ištuková Tereza Teru na Ještědu JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 94 04:17:43.9 223. 58.

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Fraňo Peter JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 283 01:53:11.6 1. 1.
2. Hudec Tomas Inov-8 JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 1 01:54:13.0 2. 2.
3. Maceček Tomáš SALOMON/SUUNTO JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 2 02:02:38.4 5. 5.
4. Otevřel Vít Columbia Montrail JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 7 02:03:42.2 6. 6.
5. Zemaník Jan Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 8 02:06:27.9 9. 9.
6. Ivaniuta Taras RestartniSa.sk JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 95 02:07:23.4 11. 11.
7. Karwaczyński Roger JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 111 02:11:21.0 14. 14.
8. Bernát Matěj JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 26 02:14:20.3 17. 17.
9. Kadeřábek Michal KČT Slavoj JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 105 02:15:00.3 19. 19.
10. Kamenský Zdeněk JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 110 02:18:09.6 22. 22.
11. Kala Jiří JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 281 02:20:44.6 25. 25.
12. Píšek Jaroslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 290 02:21:01.2 27. 26.
13. Počekajlo Václav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 284 02:29:49.5 36. 34.
14. Biel Szymon JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 28 02:31:28.4 37. 35.
15. Šumník Adam JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 238 02:31:36.6 38. 36.
16. Švihálek Petr Vranovice JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 241 02:33:44.8 42. 40.
17. Mastnik Leos RunBo team Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 150 02:36:04.9 44. 41.
18. Chaloupka Zdeněk JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 92 02:36:04.9 45. 42.
19. Malý Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 144 02:37:23.8 47. 44.
20. Rosinský Daniel Tri2Fly JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 203 02:37:40.8 49. 46.
21. Štych Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 236 02:40:08.0 52. 48.
22. Veverka Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 252 02:41:44.1 54. 50.
23. Vojtíšek Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 167 02:42:44.6 57. 53.
24. Bureš Václav FUBO JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 37 02:43:08.0 59. 55.
25. Maňas Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 145 02:43:42.8 61. 57.
26. Perez Hector TOBI Sport Frenštát p.R. JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 183 02:51:59.4 78. 70.
27. Bondar Grygorii 2BWINNER JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 32 02:53:06.9 82. 74.
28. Hečko Martin Valachbajk team JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 77 02:53:29.1 83. 75.
29. Nenutil Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 170 02:54:49.6 85. 77.
30. Almasy Michael JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 17 02:55:51.2 91. 82.
31. Suchý Jiří SEXS JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 223 02:56:18.9 92. 83.
32. Kubrt Matěj Ještěd Sky Race JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 295 02:56:32.9 93. 84.
33. Janek Tomáš LLB JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 96 02:59:38.3 101. 91.
34. Bečka Adam Napříč Českem JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 21 03:03:05.8 107. 94.
35. Šudoma Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 237 03:03:11.3 108. 95.
36. Slapnička Jakub Doberský hobit JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 212 03:03:23.6 109. 96.
37. Otta Zdeněk JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 177 03:04:39.1 115. 100.
38. Fejtek Jakub Triatlon Slaný JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 59 03:07:37.9 119. 102.
39. Lemfeld Radek JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 140 03:08:40.0 120. 103.
40. Bušta Pavel RunBo Team Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 38 03:09:00.1 122. 105.
41. Šálek David Crossfit Praha JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 228 03:14:11.6 136. 112.
42. Sucharda Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 222 03:14:13.7 138. 114.
43. Štemberk Oldřich JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 233 03:15:04.2 140. 116.
44. Krejzlík Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 124 03:15:08.4 141. 117.
45. Franz Ruick-Larisch, JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 63 03:17:02.1 145. 119.
46. Krusche Denis Schmannewitz JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 125 03:19:11.2 149. 122.
47. Kotúček Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 119 03:19:37.7 150. 123.
48. Brožík Michael SOLOGOAT JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 35 03:30:39.6 164. 130.
49. Vítek Vojtěch JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 254 03:33:36.6 172. 134.
50. Klíž David JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 113 03:36:45.8 179. 137.
51. Socha Daniel JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 215 03:39:11.8 181. 139.
52. Cibulka Radim Ironstars Beroun JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 39 03:41:56.5 183. 141.
53. Balada Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 18 03:42:52.6 189. 145.
54. Pokorný Jaromír JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 188 03:47:34.7 200. 152.
55. Kučera Tomáš Nadšenci turistiky a sportu JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 131 03:48:14.0 204. 153.
56. Hradecký Tomáš Středeční Gangsta Kroužek JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 88 03:48:21.9 206. 154.
57. Doseděl Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 50 04:08:54.7 218. 161.
58. Mentus Jiří Vlajem za psem JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 156 04:09:54.4 219. 162.
59. Švarc Tomáš Vlajem za psem JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 239 04:09:54.5 220. 163.
60. Wróbel Marek JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 263 04:26:23.4 229. 168.
  Töpfer Martin Trailpoint JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 245 DNF    
  Hrdlička Milan Chvalčov JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 89 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kubíčková Tereza Inov-8/Trailpoint JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 13 02:26:56.3 32. 2.
2. Ožanová Zuzana FKlidu JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 12 02:39:46.9 50. 4.
3. Ježková Jaroslava Predator Workout Brno JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 102 02:49:22.6 68. 6.
4. Kmetova Kristina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 114 02:49:23.3 69. 7.
5. Žáčková Eva Inov8 / Runsport Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 14 03:04:05.0 114. 15.
6. Šebestová Kateřina Live cross Neratovice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 229 03:06:44.2 117. 16.
7. Malá Kateřina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 143 03:11:44.1 129. 20.
8. Spurná Martina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 218 03:12:01.8 130. 21.
9. Bachová Martina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 286 03:25:04.4 156. 30.
10. Weinertová Magdaléna Vlajem za psem JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 258 03:26:15.7 159. 32.
11. Hervertová Klára JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 79 03:31:16.4 169. 37.
12. Jankovičová Iveta #doktorkazhor JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 98 03:34:23.7 173. 39.
13. Meluzínová Nikola Rozběháme Ústí nad Labem JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 154 03:36:34.1 178. 42.
14. Kalíšková Barbora A už jsme v cíli? JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 109 04:03:31.2 217. 57.
15. Sommerová Klára JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 217 04:20:05.0 224. 59.
16. Žaneta Linková Frog JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 267 04:22:52.9 226. 61.
17. Widlová Martina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 280 04:26:46.4 230. 62.

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Brýdl Pavel Salomon / Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 5 02:06:40.3 10. 10.
2. Čudrnák Peter Pekáreň Kvetoslavov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 43 02:08:20.7 12. 12.
3. Priadka Marian Salomon/Suunto,Slovak Ultra Trail Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 192 02:14:48.1 18. 18.
4. Hradecký Jan Triathlon team Příbram JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 87 02:16:02.7 21. 21.
5. Dittmann Robert Bertsdorfer SV JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 45 02:19:37.1 23. 23.
6. Krátký Tomáš Táta v kondici JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 299 02:20:04.8 24. 24.
7. Štryncl Pavel Salomon-Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 117 02:23:14.1 29. 28.
8. Landgráf Tomáš Defend Europe JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 136 02:29:24.4 34. 32.
9. Mende Stephan Triathlon Team Vogtland JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 155 02:29:33.5 35. 33.
10. Barcal dos amigos JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 19 02:32:22.2 39. 37.
11. Fiala Stanislav Status Fit Igy Athletes JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 60 02:32:55.1 40. 38.
12. Tvrdík Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 289 02:33:37.2 41. 39.
13. Tandler Jan ED System Silvini Madshus Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 242 02:37:27.6 48. 45.
14. Maťátko Jan Runsport.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 151 02:40:03.3 51. 47.
15. Friček Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 64 02:41:04.4 53. 49.
16. Riedel Marco SG Breitenbrunn JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 201 02:42:03.7 55. 51.
17. Němec Jan OK Chrastava JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 169 02:42:41.7 56. 52.
18. Zachař František JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 282 02:43:04.8 58. 54.
19. Kadlas Tomáš Seveřan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 106 02:48:47.4 66. 61.
20. Kvasnička Daniel HKNMPSM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 135 02:49:11.0 67. 62.
21. Růžička Lukáš Runsport Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 205 02:49:59.3 70. 63.
22. Louda Jan Loudové JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 207 02:50:07.4 71. 64.
23. Borga Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 33 02:50:56.3 73. 66.
24. Kříž Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 127 02:51:55.0 77. 69.
25. stolfa kryspin CSRC JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 219 02:54:08.9 84. 76.
26. Hrubý Adam JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 91 02:55:10.8 87. 78.
27. Tomiska Radek NIKDY TO NEVZDÁM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 244 02:55:25.8 89. 80.
28. Pikul Piotr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 186 02:58:14.8 98. 88.
29. Urban Lukáš TJ Sokol Ruprechtice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 287 02:59:10.3 99. 89.
30. Solil Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 216 02:59:13.4 100. 90.
31. Beneš Ondřej gici behaj JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 22 03:03:24.8 110. 97.
32. Švec Michal gici behaj JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 240 03:03:25.1 111. 98.
33. Matouš Daniel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 153 03:06:32.5 116. 101.
34. Pechar Oldřich Hejvys Intimmate Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 182 03:08:41.1 121. 104.
35. Kopačka Martin Skp Sušice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 116 03:11:38.0 128. 109.
36. Koťátko Michal OCR Čelákovice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 118 03:13:35.9 133. 110.
37. Halamicek Marek Beskydy Salomon Fanclub JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 72 03:14:12.4 137. 113.
38. Svoboda Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 224 03:16:37.0 144. 118.
39. Krůta Martin Matlákov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 126 03:18:06.3 147. 120.
40. Sedláček Petr Tri-Space JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 208 03:18:53.1 148. 121.
41. Černý Jiří Jablonecké Mattonky JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 41 03:23:02.2 155. 126.
42. Čermák Michal Praha JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 40 03:25:19.4 157. 127.
43. Kovac Peter Solar Turbines JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 121 03:27:50.1 162. 128.
44. Reiche Steffen Trailrunning Meißen JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 198 03:31:03.5 165. 131.
45. Procházka František Wild & Coco JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 193 03:31:08.9 168. 132.
46. Hrabec Michal Running2.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 86 03:32:03.9 170. 133.
47. Kral Petr King JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 122 03:36:29.4 177. 136.
48. Fialka František JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 61 03:39:11.4 180. 138.
49. Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 255 03:41:46.6 182. 140.
50. Javůrek Tomáš SALABA TEAM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 99 03:41:59.2 184. 142.
51. Leibl Martin TJTZ Rakovník - oddíl boxu JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 139 03:44:33.5 191. 146.
52. Heřmanský Jaroslav RUN IS FUN JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 80 03:44:34.5 192. 147.
53. Hloušek Jan ALUNAD JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 81 03:44:43.4 193. 148.
54. Galdia Adam Láska♥️ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 66 03:52:55.0 209. 156.
55. Mikula Stanislav Solar Turbines JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 158 03:56:19.9 210. 157.
56. Kafka Josef JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 107 04:02:44.7 215. 160.
57. otta roman SDH Bukovina u Čisté JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 176 04:13:51.3 222. 165.
58. Wolf Jiří JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 261 04:26:18.6 228. 167.
  Petr Jiří SALOMON/SUUNTO JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 3 DNF    
  Eulitz Carsten Trailrunning Meißen JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 55 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Štalzerová Lada Čistý sport JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 232 02:20:54.3 26. 1.
2. Mrázková Linda JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 164 02:45:26.9 63. 5.
3. Němcová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 168 02:51:21.0 75. 8.
4. Daďourková Helena RunBo Team Liberec JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 44 02:54:52.3 86. 9.
5. Štěpánová Lenka BABYLONBIKE JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 235 03:02:36.0 105. 13.
6. Reznikova Ivana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 200 03:04:01.7 113. 14.
7. Hejdová Katarína JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 78 03:13:01.2 131. 22.
8. Skorunková Veronika Spřízněné duše JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 211 03:13:08.3 132. 23.
9. Bukovská Radka X - Trail Orlová JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 36 03:15:29.9 142. 25.
10. Laryšová Radka LiveCross Neratovice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 138 03:25:25.9 158. 31.
11. Mannová Elena CF Tábor JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 146 03:27:12.3 160. 33.
12. Moravcová Petra Rozběháme Litoměřicko JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 163 03:31:07.9 167. 36.
13. Jakubů Klára Spice Run JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 293 03:33:21.4 171. 38.
14. Ute Riedel, Team Gassenlauf JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 248 03:36:07.7 175. 40.
15. Wolfová Alena Rozběháme Litoměřicko JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 262 03:42:32.8 188. 44.
16. Kupová Jana Běžecký klub Vejvanovice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 134 03:46:05.2 197. 48.
17. Mazochová Lenka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 298 03:57:30.1 212. 54.
18. Kakosová Markéta JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 108 04:20:05.2 225. 60.
19. Vimer Martina Anička skyrun kladno JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 253 04:27:12.6 231. 63.
20. Blažková Lenka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 31 05:02:24.8 237. 65.
21. Moosová Ivana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 161 05:12:38.0 240. 67.
22. Stříteská Petra JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 221 05:26:58.7 241. 68.

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 46 – 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 69 02:22:06.5 28. 27.
2. Fárník Michal Bechyně JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 58 02:28:34.0 33. 31.
3. Dlab Ladislavi Ac Bangkok JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 47 02:37:09.2 46. 43.
4. Zámyslický Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 265 02:43:34.9 60. 56.
5. Šmahel David Lokaj roztomilych princezen JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 231 02:46:47.0 64. 59.
6. Bičík Tomáš ToBi Team/ČBK JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 27 02:48:38.6 65. 60.
7. Kuba Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 128 02:51:34.9 76. 68.
8. Nanji Munir JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 165 02:52:25.9 79. 71.
9. Pulda Štěpán RunBo Team Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 194 02:52:37.1 80. 72.
10. Sychrovský Pavel Poděbrady JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 226 02:53:02.4 81. 73.
11. Preußner Dirk Lauffreunde Nüne JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 190 02:55:14.6 88. 79.
12. Schick Jindřich JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 279 02:55:50.1 90. 81.
13. Špernoga Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 294 03:02:44.8 106. 93.
14. Bernát Ivo Bernáti JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 25 03:09:33.2 123. 106.
15. Wruk Remigiusz Tatra Running Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 264 03:14:55.4 139. 115.
16. Rada Martin Ještěd SkyRace tým JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 195 03:21:52.6 153. 124.
17. Dvořák Radek Poběhlíci JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 52 03:22:25.6 154. 125.
18. Manoudis Giorgos JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 147 03:29:19.6 163. 129.
19. Kudrna Milos OCR Hunters JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 132 03:35:50.0 174. 135.
20. Gabriel Evžen Spřízněné duše JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 65 03:42:05.0 185. 143.
21. Letáček Radek SVVAT JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 141 03:42:18.2 186. 144.
22. Kubík Roman Běžecký klub Vejvanovice JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 129 03:46:57.8 198. 150.
23. Ráliš Tomáš Prostě běž! JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 197 03:47:34.0 199. 151.
24. Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 42 03:51:56.7 207. 155.
25. Janík Tomáš SPONA Teplice JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 97 04:00:04.3 213. 159.
26. Haupt Petr Hauptici JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 75 04:13:13.2 221. 164.
27. Dovičič Radek Grey Wolf JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 51 04:22:53.4 227. 166.
28. Směták Radek Dám to JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 214 04:29:43.1 232. 169.
29. MARTON Evžen ATLETICA 3V ITA JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 149 04:51:06.0 235. 171.
30. Neumann Klaus JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 171 05:02:24.8 238. 173.
  Nevrkla Jaroslav JĚŠTĚD SKY RACE TÝM JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 172 DNF    

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 46 - 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Barthová Petra JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 296 02:57:51.8 96. 10.
2. Tříšková Marie UL-Trail JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 246 03:01:50.9 104. 12.
3. Dvořáková Renáta Znosim JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 53 03:10:30.0 126. 19.
4. Divišková Blanka Run4Fun JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 46 03:20:34.1 151. 28.
5. Preußner Kristina Lauffreunde Nüne JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 191 03:27:35.8 161. 34.
6. Matlasová Pavlína JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 152 03:36:12.8 176. 41.
7. Molnárová Kateřina Kadaň JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 160 03:42:20.9 187. 43.
8. Kubíková Monika Běžecký klub Vejvanovice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 130 03:43:12.3 190. 45.
9. Baršová Martina ToBi Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 20 03:45:27.8 196. 47.
10. Stránská Kateřina Prostě běž JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 220 03:47:55.9 201. 49.
11. Dobešová Jana Live Cross JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 48 03:48:09.6 202. 50.
12. Sýkorová Alice ICML Sky Running Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 227 03:48:20.7 205. 52.
13. Popová Petra Láska♥️ JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 189 03:52:54.8 208. 53.
14. Jungová Lucie JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 104 04:01:02.7 214. 55.
15. Zítková Drahomíra JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 266 04:02:58.9 216. 56.
16. Štěpánková Veronika JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 234 04:38:42.0 233. 64.
  Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 85 DNF    

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 56 – 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Landovský Karel KaLand Sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 137 02:44:34.2 62. 58.
2. Mezník Vladimír LBE JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 157 02:50:20.0 72. 65.
3. Kotúček Pavel iThinkBeer JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 120 03:10:44.4 127. 108.
4. Chlouba František Loudavý samotář JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 93 04:49:37.9 234. 170.

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 56 - 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Lukášová Mirka Praha JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56 - 99 let 142 03:31:04.3 166. 35.
2. Moosová Irena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56 - 99 let 162 05:12:38.0 239. 66.

JEŠTĚD Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Dufka Vladislav Běžecký klub Náchod JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 423 01:29:40.5 1. 1.
2. Jašek Vojtěch Poko Running Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 436 01:30:28.4 2. 2.
3. D. Riegel Karel JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 420 01:38:44.6 3. 3.
4. Kolros Jan KOLROS Racing Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 443 01:43:00.1 6. 4.
5. Liolias Tomáš STG Jablonec nad Nisou JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 453 01:44:09.6 7. 5.
6. Fejtek Oto JAKOBY TEAM JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 426 01:48:52.0 8. 6.
7. Černušák Štěpán JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 418 01:51:52.3 9. 7.
8. Kocourek Štěpán JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 442 01:52:17.6 10. 8.
9. Kadlec Petr JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 439 01:54:54.4 11. 9.
10. Keka Ladislav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 440 01:54:55.2 12. 10.
11. Fadrhons Petr Hudradla TD JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 425 01:56:56.5 15. 11.
12. Žák Michal JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 529 02:00:16.9 17. 12.
13. Dostrašil Dan JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 422 02:01:03.0 18. 13.
14. Tichý Jan JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 526 02:01:53.7 19. 14.
15. Herejk Kryštof JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 430 02:02:12.7 20. 15.
16. Bokůvka David Status Fit Igy Athletes JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 410 02:02:39.3 22. 16.
17. Paszyc Matouš JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 467 02:02:40.6 23. 17.
18. autersky martin Brutal Gym Holoubkov JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 402 02:09:39.6 26. 18.
19. Walek Tomáš JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 500 02:09:43.1 27. 19.
20. Voldřich Ondřej JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 498 02:10:07.9 29. 20.
21. Poddaný Standa ForViktorie JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 471 02:12:55.6 33. 21.
22. Bradac Vaclav JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 411 02:14:14.8 34. 22.
23. Dvořák Aleš JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 424 02:14:15.8 35. 23.
24. Vácha Petr gici behaj JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 493 02:15:25.0 36. 24.
25. Píše Marek JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 470 02:16:22.8 37. 25.
26. Růžek Michal JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 531 02:16:58.8 39. 26.
27. Bobysud Martin Martin JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 408 02:19:07.5 43. 27.
28. Brož Jaroslav MP Neratovice JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 413 02:20:24.0 44. 28.
29. Lukášek Jiří JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 454 02:21:45.8 45. 29.
30. Prinz Richard JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 473 02:22:06.1 46. 30.
31. Šedý Jiří CFSTR JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 487 02:24:37.1 47. 31.
32. Paclt Tomáš JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 466 02:26:30.1 49. 32.
33. Saidov Behruz Dos Bros JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 478 02:28:10.5 50. 33.
34. Brož David MP Neratovice JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 412 02:29:41.9 54. 34.
35. Krupička Martin Tom & Jerry JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 449 02:33:31.4 57. 35.
36. Minář Radek JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 459 02:33:46.5 58. 36.
37. Zahálka Tomáš JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 474 02:34:16.2 60. 37.
38. Bernášek Jiří JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 527 02:36:13.6 62. 38.
39. Chlad Miroslav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 523 02:37:01.9 65. 39.
40. Wnuk Michal JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 502 02:38:37.1 69. 40.
41. Lakoštík Martin JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 451 02:39:07.6 70. 41.
42. Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TEAM JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 476 02:41:37.9 73. 42.
43. necas lubomir JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 461 02:44:51.2 76. 43.
44. Bojič Pavel JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 532 02:45:23.7 80. 44.
45. Šafařík Jiří Šneci v běhu JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 485 02:50:56.9 83. 45.
46. Wnuk Jakub JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 501 02:51:44.3 85. 46.
47. Šefl David Status Fit JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 488 03:01:57.6 92. 47.
48. Šrámek Martin JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 491 03:06:53.2 94. 48.
49. Billian Michael JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 407 03:43:06.5 98. 49.
50. Hrubeš Jirka JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 433 04:10:24.4 101. 50.
  Osner Radek JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 464 DNF    

JEŠTĚD Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hynková Barbora Pro radost JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 434 01:41:37.6 4. 1.
2. Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 482 01:41:45.9 5. 2.
3. Filipová Lenka Running Zone Brno JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 427 01:55:31.1 13. 3.
4. Langerová Hana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 452 01:56:04.0 14. 4.
5. Kulíková Adéla JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 524 01:58:43.2 16. 5.
6. Vávrová Veronika PROefekt team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 497 02:02:25.5 21. 6.
7. Bachtíková Jana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 404 02:08:34.5 24. 7.
8. King Jana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 441 02:09:18.4 25. 8.
9. Ender Franka JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 530 02:09:59.5 28. 9.
10. Bednarova Karolina JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 405 02:12:03.9 30. 10.
11. Lenzová Barbora JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 528 02:12:07.5 31. 11.
12. Šimonková Kateřina JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 490 02:12:35.2 32. 12.
13. Nechanická Tereza JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 463 02:16:46.8 38. 13.
14. Pyrchalová Tereza Rozběháme Liberec JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 475 02:17:42.0 40. 14.
15. Pekárková Marie JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 468 02:18:55.1 41. 15.
16. Babíčková Tereza JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 403 02:18:57.6 42. 16.
17. Poláková Barbora Ještěd SkyRace Tým JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 472 02:25:54.1 48. 17.
18. Sedláčková Silvie Rozběháme Liberec JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 479 02:28:28.7 51. 18.
19. Čoričová Patricie JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 419 02:28:54.2 52. 19.
20. Schulze Kathrin JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 522 02:29:39.7 53. 20.
21. Valterova Eliska Triathlon Team Vogtland JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 495 02:31:14.3 55. 21.
22. Aussenbergová Ivana ZenTrail JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 401 02:32:41.4 56. 22.
23. Minářová Kristýna JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 460 02:33:47.2 59. 23.
24. Koutová Veronika Voznice JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 447 02:34:35.5 61. 24.
25. Maršíková Štěpánka RunBo Team Liberec JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 455 02:36:16.9 63. 25.
26. Hoffmannová Klára Runbo Team Liberec JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 431 02:36:24.3 64. 26.
27. Kolrosová Barbora KOLROS Racing Team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 444 02:37:18.0 66. 27.
28. Maturová Olga Rozběháme Liberec JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 457 02:37:46.0 67. 28.
29. Kolrosová Kateřina KOLROS Racing Team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 445 02:38:20.4 68. 29.
30. Sekavová Tereza JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 533 02:39:53.8 71. 30.
31. Zaňková Věra Rozběháme Litoměřicko JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 503 02:40:51.7 72. 31.
32. Vašková Kristýna JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 496 02:44:09.0 74. 32.
33. Nečasová Lucie JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 462 02:44:46.2 75. 33.
34. Bušová Tereza JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 414 02:45:07.6 77. 34.
35. Bušová Jana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 415 02:45:10.8 78. 35.
36. Hábová Blanka JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 428 02:45:12.1 79. 36.
37. Šafaříková Kateřina Dark Side Workout JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 486 02:46:59.1 81. 37.
38. Bohatová Tereza JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 409 02:47:31.4 82. 38.
39. Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 416 02:51:07.1 84. 39.
40. Zachová Dagmar JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 534 02:54:25.0 86. 40.
41. Kubíčková Eliška JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 450 02:54:42.6 87. 41.
42. Strassová Michala SRTG Jablonec nad Nisou JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 483 02:55:35.8 88. 42.
43. Schutová Michaela JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 480 02:56:26.2 89. 43.
44. Martincová Vendula JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 456 02:56:57.7 90. 44.
45. Juríčková Petra Šneci v běhu JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 438 03:01:53.9 91. 45.
46. Čermáková Petra JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 417 03:06:53.1 93. 46.
47. Dědková Šárka Ještěd Skyrace tým JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 421 03:06:57.4 95. 47.
48. Petrošová Veronika JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 520 03:36:44.1 96. 48.
49. Korábová Pavla JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 446 03:43:05.7 97. 49.
50. Svobodová Jana Zero DC JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 484 04:03:15.9 99. 50.
51. Beznosková Andrea ZeroDc Team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 406 04:03:15.9 100. 51.
  Otevřelová Kristýna Columbia Montrail JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 465 DNF    

JEŠTĚD Easy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Endler Marek Šneci v běhu JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 603 00:35:17.3 2. 1.
2. Novák František ToBi Team JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 613 00:36:25.9 4. 2.
3. Zítko Tomáš JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 666 00:36:36.2 6. 3.
4. Pokorný Martin Runnerspok JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 616 00:37:23.1 7. 4.
5. Litvik Dušan JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 661 00:39:37.7 8. 5.
6. Lebduška Jan KSM HRÁDEK JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 610 00:39:51.6 9. 6.
7. Novák Ondřej ToBi Team JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 614 00:41:00.2 12. 7.
8. Zvara Marek JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 660 00:43:13.5 13. 8.
9. Šimek Josef JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 618 00:45:31.9 15. 9.
10. Blažek Ondřej JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 602 00:46:50.8 16. 10.
11. Fejtek Jacob Jakoby Team JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 604 00:47:52.7 18. 11.
  Poddaný Mikuláš ForViktorie JEŠTĚD Easy Muži bez rozdílu věku 615 DNS    

JEŠTĚD Easy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Vojteková Michaela Power Fitness JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 663 00:33:49.8 1. 1.
2. Kučerová Iveta Vlajem za psem JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 659 00:36:01.7 3. 2.
3. Zítková Kateřina JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 667 00:36:36.2 5. 3.
4. Škvorová Renata USK Provod Ústí nad Labem JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 619 00:39:55.0 10. 4.
5. Tichá Nikola JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 622 00:40:27.1 11. 5.
6. Hradova Radka JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 607 00:45:31.1 14. 6.
7. Almasy Helena JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 601 00:47:15.2 17. 7.
8. Hulínska Renata JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 608 00:48:05.4 19. 8.
9. Hozáková Markéta CZSA JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 606 00:51:08.0 20. 9.
10. Štruplová Eva Triatlon Hrádek JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 621 00:52:40.3 21. 10.
11. Němcová Martina ForViktorie JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 611 00:52:42.6 22. 11.
12. Urbanová Jana JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 624 00:53:40.3 23. 12.
13. Hauptova Katerina Hauptici JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 605 00:54:50.6 24. 13.
14. Kuralová Lucie JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 609 00:57:24.9 25. 14.
15. Reichová Katka JEŠTĚD Easy Ženy bez rozdílu věku 617 01:13:36.0 26. 15.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kristejn Lukáš Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 273 02:29:39.8 1. 1.
2. Svoboda Marek Běžci Moravany Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 277 02:32:23.2 2. 2.
3. Plíšek Miroslav Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 187 02:58:51.5 4. 3.
4. Kalous Jiří Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 272 03:11:07.6 6. 4.
5. Valenta Petr Budyně Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 278 03:38:34.9 8. 5.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kadlečková Kateřina Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 292 02:50:39.6 3. 1.
2. Sedláková Jaroslava Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 288 03:03:06.3 5. 2.
3. Beranová Magdalena Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 270 03:16:42.2 7. 3.
4. Miksová Romana Šneci v běhu Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 276 03:48:00.8 9. 4.
5. Kadavá Martina Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 271 03:48:02.3 10. 5.
6. Molcarová Václava Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 297 04:16:20.1 11. 6.

Běhejsepsem.cz Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Kecina Tomáš Gladiátor Race Kids Trutnov Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 510 01:53:19.6 2. 1.
2. Hanzl Stanislav Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 525 02:01:26.8 5. 2.
3. Kavan Matyas 1. PKO Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 509 02:04:33.5 6. 3.
4. Marcinčín Martin Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 512 02:04:35.6 7. 4.
5. Myšík Libor Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 513 02:33:23.5 12. 5.
6. Eckschlager Tomáš Běhej se psem Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 504 02:58:34.4 15. 6.

Běhejsepsem.cz Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Hýsková Barbora Běhej se psem Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 521 01:41:55.1 1. 1.
2. Kurova Petra Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 511 01:55:13.2 3. 2.
3. Jokuty Silvia Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 508 01:58:33.3 4. 3.
4. Vrublovská Radka Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 519 02:08:29.1 8. 4.
5. Vokálová Pavla PSICE NA PROCHÁZCE Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 518 02:19:54.3 9. 5.
6. Rozsívalová Veronika Canicross Olomouc Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 515 02:29:32.6 10. 6.
7. Horáková Stanislava Táta v kondici - Herbalife Nutrition Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 506 02:32:07.8 11. 7.
8. Štelclová Lenka Canicross Olomouc - MC Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 517 02:33:35.3 13. 8.
9. Jašíčková Dáša Canicross Olomouc Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 507 02:38:33.2 14. 9.
10. Nováková Tereza Canicross Olomouc Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 514 03:33:45.1 16. 10.
  Sedeke Kristina Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 516 DNS    

Běhejsepsem.cz Easy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Šlechta Boris Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 651 00:31:50.2 2. 1.
2. Haumer Jan Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 633 00:32:06.6 3. 2.
3. Kunc Jan Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 639 00:34:08.6 6. 3.
4. Batulka Martin PunkTrail Běhejsepsem.cz Easy Muži bez rozdílu věku 626 00:42:38.8 19. 4.

Běhejsepsem.cz Easy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Pohlaví
1. Draslarová Jan Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 662 00:29:00.1 1. 1.
2. Gofman Viktoria Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 632 00:32:32.5 4. 2.
3. Pecháčková Jana SC. SPERANZA Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 646 00:33:25.0 5. 3.
4. Kristejn Alžběta Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 638 00:34:44.2 7. 4.
5. Macháčková Eliška Musher club Český ráj Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 643 00:35:54.3 8. 5.
6. Vodňanská Klára Rozběháme Česko Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 658 00:36:11.0 9. 6.
7. Šujanová Ester MC Metuje Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 653 00:36:54.7 10. 7.
8. Bukáčková Jana Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 627 00:37:26.0 11. 8.
9. Cajkářová Anna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 628 00:37:41.7 12. 9.
10. Raichová Veronika Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 664 00:38:01.3 13. 10.
11. Šoltésová Eva Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 652 00:38:46.4 14. 11.
12. Kepková Lenka Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 636 00:41:03.3 15. 12.
13. Kuříková Markéta Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 640 00:41:08.5 16. 13.
14. Šulcová Lucie Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 654 00:41:26.9 17. 14.
15. Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 655 00:42:03.6 18. 15.
16. Peichlová Marcela Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 647 00:43:08.7 20. 16.
17. Topičová Kateřina Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 656 00:43:26.2 21. 17.
18. Havelková Barbora Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 634 00:44:21.0 22. 18.
19. Pátková Tereza Vlajem za Psem Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 645 00:44:42.6 23. 19.
20. Vašíčková Barbora Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 657 00:44:47.1 24. 20.
21. Metelková Lucie MC Český ráj/Rozběháme Jaroměř Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 644 00:45:29.6 25. 21.
22. Koncošová Karolína Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 637 00:47:42.1 26. 22.
23. Horynová Eva Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 635 00:47:59.7 27. 23.
24. Provinská Tereza Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 650 00:48:42.6 28. 24.
25. Dušátková Olga Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 665 00:54:13.5 29. 25.
26. Fantová Jitka Kladenská hobitice Běhejsepsem.cz Easy Ženy bez rozdílu věku 630 00:54:34.2 30. 26.